Új privát üzeneted érkezett!

Szia boleqajudit!

Jo hogy vissza talaltal ide, mert mar nagyon pangott mostanaban ez a topic. Persze , mostanaban en sem irogattam valami sokat! Kép
Nalunk is fogzas van , de ez mar a 7. ami kibujoban van eppen es a 8. meg csak dudorodik. A 7.-et szinte eszre sem vettem, hogy jön, de az a franya 8. nehezen "töri" at magat az inyen! Viktor kicsit nyügisebb, de nem olyan veszes a dolog! Szerencses Anyuka vagyok!! Kép
Kicsit hosszo lettem, azthiszem!!

Üdv mindenkinek!
Mobevik
mobevik (mobevik)
 


Szio Mobevik!
Valoban szerencses vagy! Neha ugy erzem, hogy mire Andrisnak 7 foga lesz, en zart osztalyra kerulok Kép. De remelem ott is lesz Internet es babanet Kép.
Kedves Rita es Snoopy! Beszeltem-leveleztem azota par emberrel, akik a Semmelweisben szultek, es kezd olyan erzesem lenni, hogy korhaz ide, doki oda, sajna meg napjainkban is fontos tenyezo a szerencse... Hulye dolog... Persze a ti leveleteket is nagyon varom!
Addig is pussz mindenkinek!
Jok legyetek,
J.
bolegajudit (bolegajudit)
 


Sziasztok!
Én is viszonylag új vagyok, bár nem '70-'75-ös, hanem egy tizessel régebbi. Most vagyunk a 39. hét elején, a harmadik babával. Harmadik császárra váró babával és az orvosom szerint akár 5 is lehetne. (korábbi kérdésekre válaszul) Amikor ezt mondta, kissé húzta a száját.
Igazán tetszik a hely, amikor lehet ellátogatok ide.
Üdv
Gabi
nsgabi (nsgabi)
 

 
 

Szia Gabi!
Kedves Kortárs! Örömmel üdvözöllek.
Minden jót nektek! Neked kitartást és jó szülést.
Üdv. Chris, aki 36 éves, és elsõ babáját várja januárra.
Chris
 


Szia Chris!
Mekkora a baba? Mikorra érkezik?
Hello Gabi
nsgabi (nsgabi)
 


Szia Gabi!
Õfelsége 21. hetes, és ha Õ is úgy akarja akkor a doki bácsi szerint 2001. január 20. az érkezés napja.Kép

Miért húzta a száját adokid?
Pusszz! Chris
Chris
 


Gabi!

A sorozatos császárokkal kapcsolatban minden információnak nagyon örülnénk a Szülési esélyek császármetszés után címû topicban! Mesélj nekünk!

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Sziasztok!
Megint jol eltuntem, de ki tudja, talan a fogzas viszontagsagai miatt Andris atalussza az ejszakat (HURRA!) DE ezert cserebe nappal alig alszik...
Pedig nagyon jo alvo volt. Mit tegyek?
Jo hetveget mindenkinek!
Pussz
Jutka
bolegajudit (bolegajudit)
 


Szia Chris!
Miért is húzta a szálát a doki?:
A harmadik császár után (sőt már a másodiknál is) felajánlják, hogy elkötika petefészkeidet. Először amikor csak azt éreztem, hogy jólkitolt velem az élet úgy gondoltam hajrá, erre sem lesz többet gond. Aztán már kb. az 5. hónap táján rákérdeztem, hogy muszáj-e (a kérdés is dinka, hisz miért lenne az) és erre kaptam válaszul, hogy náluk a kórházban már 5 császár is volt, minden további gond nélkül. De ha úgy sem akarok több gyereket, nem egyszerűbb most elrendezni? Itt a "szájhúzás". Szóval nem is a császároknak, hanem nekem szólt.
Hát ennyi.
Átlátogatok a másik topicba, amit Ildi javasolt.

Már várom mikor jelentkezik a pici, hátha Ő új utat választ és magától is ki akar bújni. Már csak 8 napom van a terminusig...

Üdv
Gabi
nsgabi (nsgabi)
 


Kedves Judit!
Fogzási fájdalmakkal kapcsolatban: hallottál már a homeopátiáról? Nagyon jól tud segíteni a kicsinek, és csak természetes alapanyagokat használ, nem úgy, mint az általad említett hagyományos szerek. A mi 16 hónapos fiúnknak már 14 foga van, sokat szenvedtünk a fogfakkal, de a homeopátia nagyon jól mûködik!

Mamma
Névtelen
 


Sziasztok!!

Leírná nekem valaki, hogy hogyan tudom itt regisztráltatni magam??
Névtelen
 


Kedves Nevtelen!

Regisztralni ugy lehet ha irsz egy mailt kivant azonositokkal a szerk@babanet.hu cimre. Par napon belul elkeszitik neked a kivant azonositot.
Ha elotte mar szeretnel irogatni es nem szeretnel nevtelen lenni akkor CSAK AZ Azonosito mezobe irj egy nevet es ne toltsd ki a jelszot es a nevtelen kuldemeny kalitkat. Igy idolegesen nevesitheted magad, de igy barki mas is irhat ugyan azon a neven mint te.

Szeretettel udvozlunk korunkbe,
Ha valamit szeretnel megtudni akkor ajanlom a kereso hasznalatat ezen az oldalon
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi ... search.cgi
, szinte nincs mar olyan tema amirol ne beszelgettunk volna.

Napocska
Napocska (napocska)
 


Sziasztok "rolleresek"Kép
Én is pár hete keveredtem ide, és mivel beleolvastam az Archiv-ba bátorkodom bejelenteni hogy én a Nõklapja Café-rõl keveredtem ideKépOtt ajánlgatják a babanetet mert nagyon jó fej emberkékkel lehet dumálni és szivesen válaszolnak ha valami problem van. Nos nálam nincsen, viszont babát várok és gyüjtõm az infókatKép
Gondoltam megnézem mirõl szol ez a topikKép
Üdvözlet mindenkinekKép
Sasha
sasha
 


Szia, Sasha!
Üdv közöttünk! Tényleg nagyon jó fejek vannak itt, bár azért néha eluralkodnak az indulatok is egyes topicokban, ne lepõdj meg! A problémáidat meg bátran oszd meg velünk, biztos, hogy valaki tudja rá a megoldást! Gyere gyakran! Kép
Üdv:
Emese
Emese
 


Emese!

Olyan gyakran járok erre, hogy csak naKépKépKép Látom megállt egy kicsit a topik. Persze a friss kismamákban garázdálokodom csak általábanKép Mostanában olyan érzésem van, hogy évek óta babanetezekKép, teljesen függõ lettemKép Pedig alig 2 hónapja vagyok itt. Na jó majdnem 3Kép Az indulatok kinyilvánulásán nem lepõdöm/tem meg, de sajna "nagy az isten állatkertje". Néha nagyon jókat tudok nevetni, hogy hogy képesek egy "monitorral" vitatkozniKép, mert persze ahogy észrevettem Névtelenül folynak az ilyen dolgokKép Na jó nem azt mondom, hogy én nem "monitorral" beszélgetek, de legalább a friss-bõl elég sok lánnyal cseréltünk fényképet és igy máris van arc a névhezKép Meg ahogy észrevettem, nagyon sok babanetes találkozó szervezõdik, meg topikokon belül is sok. Na jó lelövöm magam máraKép

szió
sasha

Kép
 
 


Szia sasha!
A függõség tényleg hamar kialakul, ha már te is úgy érzed, akkor sínen vagy... Kép
Én tavaly májusban találtam rá a babanetre, azóta le sem lehet innen vakarni.
Az indulatkoról: igen, röhejes, hogy a monitorral vitatkozunk, az mag bosszantó, hogy névtelenül. Voltak itt enneél cifrább dolgok is, nagy kirohanásokkal, sértõdésekkel. Pedig tényleg jó lenne, ha inkább figyelnénk egymásra, segítenénk, ahol kell. Azért van néhány ilyen hely is a babaneten, remélem, Te is megtalálod...
Szia:
Emese
Emese
 


Halihó!

Új téma indult - többek között varrásról is Kép

Babanet Társalgó: Gyermekek: Házi tündérek praktikái

Bubu
 
 


:l
Névtelen
 


:D :I Kép :V :U
Névtelen
 


Sziasztok!

Jár még ide valaki??

DBarbi
DBarbi
 


Miért nem??? Kép
DBarbi
 


Sziasztok!
Látom nem nagyon fordul itt meg senki, de azért bejelentkezem. Teljesen új vagyok itt, sőt a kisbabával is csak ősztől fogunk próbálkozni, de nagyon jó olvasni a társalgót, sok hasznos infót találtam már itt, és nagyon szimpi a társaság! :-)))
Pannika, új motoros
 
 


SZÜLÕK HÁZA - a felnőttekért és gyerekekért Kht.


Áprilisban a Szülők Háza tréninget indít, kisgyermekes szülők részére.

A szülői tréning öt alkalmas, minden alkalom másfél órás.
Az alkalmak érzelmi fejlesztő és kapcsolatépítő gyerekfoglalkozással indulnak, majd ezt követően csoportos beszélgetéseken vehetnek részt az anyukák, apukák.

A beszélgetések során, sok egyéb kérdés mellett, foglalkozunk az esetleges nehézségek, elakadások okaival is. A feldolgozásokat szupervíziós eszközökkel, drámajátékokkal, szituációs játékokkal és tesztekkel segítjük.

Amíg mi beszélgetünk, a gyerekekkel a drámapedagógus foglalkozik, de nem jelent problémát az sem, ha a gyermek >>bekapcsolódik<<, vagy akár egy-egy pillanatra meg is állítja a beszélgetés folyamatát.

A Tréning péntekenként 10.30 - tól 12-ig tart.
1 alkalom 2500 (öt alkalomra összesen12.500) Forint.

ELSÕ ALKALOM: április 7. Péntek
A Tréning minimum 6 fő esetén indul el, és maximum 10 fő jelentkezhet egy csoportba.

Addig is, Gyere el és próbáld ki a >>saját bőrödön<<:
Csütörtökönként 10.30.-tól 12 óráig az >>Éden<< játszóházban szeretettel várunk!

Jelentkezni lehet:
- Személyesen, a Bálint Házban (Révay utca 16)
- Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
- Emailben: info@szulokhaza.hu

www.szulokhaza.hu
 
 


Sziasztok nagyon tetszik az oldal és gondoltam kérek egy-két jótanácsot tőlletek biztos tudtok segiteni!Az első babánkat várjuk és már csak 3 hét van hátra de nagyon lassan telik már az idő.Szerintetek érdemes szülésznőt fogadni vagy az ügyeletes is ugyan ugy megteszi?Mennyi pénzt érdemes adni a szülésznőnek?Vigyek be magammal a korházba a babának ruhát vagy valami mást?Nagyon izgulok az első szülés miatt mert nem tudom mi vár rám.A válaszotokat előre is köszönöm.

Hajni
 


Sziasztok! Bocsánat a zavarásért, csak egy jó dologra szeretném a figyelmeteket felhívni.
EGY ÉVRE ELEGENDŐ INTIM HIGIÉNIÁS CSOMAGOT NYERHETSZ!

Jól hangzik? Ez nem kamu! A Comfex Kft. minden hónapban kisorsol egy évre elegendő intimhigiéniai csomagot azon hölgyek között,
akik feliratkoznak a hírlevelükre!

Itt az alkalom hogy Te is spórolj! Adj esélyt magadnak, és regisztrálj!

Regisztráció (kérlek másold be a böngésződbe) http://comfex.hu/index.php?comfex=feliratkozas_8



Én már nyertem egy óriási csomagot!
Volt benne:
• extra, normál, mini tampon,
• éjszakai és nappali intim betét,
• tisztasági betét, egyesével csomagolt is,
• babapopsi-törlő kendő,
• fültisztító pálcika,
• vatta korong,
• intim törlő kendő stb.

Szerintem nem 1, hanem 2-3 évre elegendő!

Ha nem hiszed járj utána, és nézd meg a comfex.hu oldalán a nyerteseink menüben a szeptember havi nyertest, aki én volnék!J
(Azért vállaltam, hogy megírom ezt a levelet, mert tudom, hogy tényleg sorsolnak, és valójában meg lehet nyerni a termékeket)

Üdvözlettel, és sok szerencsét kívánva: Wohlfarth Zita
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: