Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Az öreg motorosok mintájára gondoltam erre a topicra. Bár nevezhetnénk rollereseknek is magunkat. Mi vagyunk azok, akik néhány hete találtunk rá a babanetre. Kíváncsi lennék, hogy kerültetek ide, hol hallottatok róla, mi a véleményetek róla.
Várok minden rollerest szeretettel:
Egy frissensült
Névtelen
 


Ez a rolleres nagyon tetszik! Kép
egy öreg motoros
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Nekem eleinte nagyon tetszet sőt elég sokat is voltam itt és a chaton is de sajna az őreg motorosok néha "kivétel amki nem "nagyon pőkhendi modon tud viselkedni!
Pl-miért nem regisztráltatod magad?
-nézd meg a profilt ?
-ezt a témát már kiveséztük!
Stb,stb,stb de azért találtam igazi megértö és nagyon kedves mamákat papákat .

Nem igazán dicsérő ez a pár sor de ez az igazság! Eleinte elbüvőlöek de a későbbiekbennn már "sajna nem.

Szia Egy "csalódott kismama"
Névtelen
 

 
 

Szia, Csalódott!
Tulajdonképpen én is egy kicsit csalódott vagyok, pont azért, amiért te. Egy darabig úgy érezetm, hogy az öreg motorosok kíváncsiak rám, aztán kidreült, hogy nem. Lehet, hogy egymással szívesen leveleznek, de az újaknak nem nagyon válaszolnak. Ez azért esik különösen rosszul, mert nagyon jófejnek tartom/tartottam öket.
Örülnék, ha ezt ök is elolvasnák.
Maradnéknévtelen
Névtelen
 


Sziasztok!
Én is újnak számitok. Igaz olvasni már régota olvasgatom a netet, de valahogy még sohasem került rá sor, hogy irjak. De találkoztam a játszótéren egy anyukával aki szintén netezik és az ő hatására kezdtem el én is. Nagyon örülök, hogy végre találtam hozzám hasonlókat.
Egyébként nekem egy 13 hónapos Ajsa nevű kislányom van.
A régi motorosokkal meg nem kell foglalkozni, mert valamikor ők is rolleresek voltak.
Sziasztok:
N.Kati
Névtelen
 


Lányok!
Kicsit fáj is amirõl írtok az öregekkel kapcsolatban, de tény hogy sokban igazatok van. Én pl. az indexen próbáltam írogatni, de egyszerûen nem is válaszoltak, ezért onnan el is jöttem (a mamás részekrõl). Úgy érzem, itt jobb a helyzet, és - legalábbis magamból kiindulva - azt hiszem, hogy olyan még nem volt, hogy levegõnek néztem volna vkit.
A regisztráció és profil kérdésébern no comment, mivel ez mindenki magányügye, hogy akarja-e megcvsdinálni vagy nem.
Azt "ezt a témát már kiveséztük"-höz: részben ezért hoztuk létre az Útmutatü a babanet társalgó használatához" topikot, hogy az újak, a rolleresek (nagyon aranyos eklnevezés Kép) is tudják, hogyan használják. Pl. ott a keresés, ami nagyon hasznos lehet. És nézzétek el nekünk, ha olyasmivel jövünk, hogy ebben a témábanmár nyílt topik (magam is írtam jópárszor ilyet, sajna sértõdés lett a vége, pedig nem letorkolásnak szántam). Nagyon sok témát már megbeszéltünk, iveséztünk, nagyon jó ötletek, tancások születtek, érdemes ezeket elolvasni. A másik, amiért nem jó az azonos télmában sok topik, mert így elaprózódnak, ésd követhetetlenek lesznek (most is pl. az éjszaka átalvásának problémája legalább négy topikban fut).
Lányok, nézzétek el nekünk ha néha úgy tûnünk, (mintha azt gondolnánk magunkról) hogy mi vagyunk a mindentudók. Nem szándékozunk senkit megbántani, ezt azt hiszem, minden ide író mama nevében írhatom.
Amikor elindult a babanet, olyan kevesen voltunk, hogy név szerint ismertük egymást. Mostanra (szerencsére) annyian lettünk, hogy egyzserûen követhetetlen a dolog. Maga a babanet társalgó oldala is csak bõvül, szaporodnak a topikok (szerencsére).
mindenkinek jó babanetezést kívánok
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok!

Én is rolleres vagyok, pár hete kezdtem el írogatni ide. Nekem eddig jó tapasztalataim vannak az "öregekkel", válaszoltak, segítettek. Az én bajom az -és itt most lényegtelen, hogy új vagy régi az illeto-, hogy sokan megsértodnek, ha valakinek más a véleménye, mint az övék, aztán meg átharapják egymás torkát.
Meg azt nem értem, miért kell névtelenül írogatni, mint Idike kifejtette valahol, bármilyen fantázianév megteszi, viszont elég nehéz 3-4 különbözo névtelennek írni, hogy Kedves Névtelen. Meg hülyén is hangzik.
De most nehogy átharapjátok a torkomat. Legalább mi rolleresek tartsunk össze! Kép

Üdv mindenkinek
Iboly
Iboly
 


Kedves Rolleresek!

Én néhány hónapja vagyok itt, tehát régi motorosnak még biztos nem számítok, viszont, ha lehet, minden este a chat-en esz a fene. Kép Én személy szerint minden újnak örülök, ha kérdeznek szívesen is segítek.
Ami nem szimpatikus, ha az illető, aki érkezik, nem köszön.
A profil kitöltése pedig azért célszerű, mert akkor már konkrétan tudunk érdeklődni az új "rolleres felől", nem kell neki sem hatvanszor elmondania, hogy hány gyermeke van, hogy hívják őket stb., stb.
Úgyhogy ne adjátok fel, a régi motorosok szeretik a rollereseket! Kép

Sziaszok: Eryc@
Eryc@
 


Sziasztok!
En is uj vagyok nehany hete akadtam ra a babanetre,ugy veletlenul es aznap kb. 6 orat toltottem rajta,meg szunetet sem tartottam.Nagyon jo dolognak tartom a chatet is es a tarsalgot is.
Kaptam mar nehany jo tanacsot ujtol ,regitol mit szamit,sot meg egy kis egyuterzes is jolesett.En is segitek szivesen amikor tudok.Bizony engem is letorkoltak mar egy parszor,de hat ez van.Nem lehet mindig minden tokeletes itt sem.Es ne felejtsem el,a Rendelo is kituno rovat,sokaknak van segitsegere.
Hilda
Hilda
 


Sziasztok!
Csatlakoznék az elöttem szóló rollereshez. Én szintén néhány hete akadtam rá a babanetre, azóta szinte le se szállok róla. Nekem is vannak már tapasztalataim a motorosokról is, de szerinetm általában segítökészek, kedvesek.(Köszi, Zsóka!) Bár az is igaz, hogy én mint rolleres, nem igazán tudom megítélni, ki mennyire motoros, de nem is ez a lényeg. Egy csomó jó témát találtam itt, igyekszem hozzá is szólni, ha tudok. Szerintem egyáltalán nem baj, ha különbözöek a vélemények, végül is ha annyira egyetértenénk, nem nagyon lenne miröl társalognunk.
Eric@! Nagyon jó, hogy szóba hoztad a profilt, nagyon hálás lennék, ha valaki megosztaná egy abszolút rolleressel, hogy hol is keresse! Elöre is köszi!
További jó babanetezést, remélem, még sokszor találkozunk!
Emese
Emese (emese)
 


Emese!

A Profilt a chat-en kell "feltölteni". Bemész a chatre (itt bal oldalon pl.) és ott alul van egy olyan, hogy Profil. Odakattintasz és már be is írhatod az adataidat. Javaslom elõször nézd meg a többiekét! Ezt úgy lehet, hogy jobb oldalon vannak azok nevei, akik éppen benn vannak a chat-en, és a névre rákattintasz.
Sok sikert!

Juca
Juca (juca)
 


A Rendelo is klassz rovat, csak jó lenne, ha a gyermekorvos naprakészebb lenne a szilárd táplálék bevezetése, szotatás kérdéskörben. Például, nem javasolná a gyümik, fozelékek bevezetését 6 hónapos kor elott.

Iboly
Iboly
 


Szia, Emese!

Mire reagáltam volna, Juca már megtette (köszi, Juca!) Kép.
Várunk a chat-en!

Eryc@
Eryc@
 


Sziasztok!

Csak azért írok, hogy jelezzem vele (maradnék névtelen 16.szombat 20.45), hogy az öreg motorosok olvassák ezt is. Bár sokan panaszkodnak rá, hogy miért, lám, van, aki meg reméli hogy igen.

Iboly: van egy olyan topicunk is, hogy Reagálások a rendelõben adott válaszokra vagy valami hasonló a címe. Ezt pont olyan véleméyek miatt indítottuk, mint a tiéd. Másik hasonló topic pedig a Szentírás-e a szakértõk tanácsa?, ez kevésbé direktben a helyi orvosok vélenyeirõl szól.

Ildi (egy öreg motoros)
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Sziasztok!

Öreg mototros vs. új rolleres:

Először én is csalódtam, amikor regisztrálni akartam magam, de nem sikerült, és amikor névtelenül kértem segítséget valaki nem túl kedvesen elirányított egy topicba (és ez az üzenete kb. másfélszer olyan hosszú volt, mint amennyi a segítő válasz lett volna).

Aztán a friss kismamák topicjában még mindig névtelelnül feldobtam a babakocsi témát, és egy bizonyos "öreg motoros" rögtön le is szólt, hogy erre van egy régi topic, nézzem meg azt. Rosszul esett, mert az a bizonyos régi topic halott, ugyan végigolvastam lelkiismeretesen az összes hozzászólást, de nem kaptam választ minden kérdésemre. (Mellesleg elég kemény dolog elvárni egy "újtól", hogy azt a hatalmas mennyiségű régi irományt mind elolvassa, ami eddig összegyűlt!) Ezért "mertem" a friss kismamák topicban kérdezni. Meg azért is, mert azt hittem az a topic minden új kismamáé, és nem baj, ha mindenki azt kérdez, ami őt érdekli, és nem feltétlenül olyat, amiről egy régi motoros már olvasott többször és különben sem érdekli a téma, mert ő már azon rég túl van.

Aztán örömmel olvastam a későbbi hozzászólásokat a témában, mert azért természetesen a legtöbb régi motoros is szívesen segít (vagy legalább is van annyira rutinos, hogy ami nem érdekli, azt átugorja). Ezúton is köszi mindenkinek aki írt!!!!

Szóval nem kell feladni kedves új rolleresek, egyszer mi is leszünk öreg motorosok, és akkor majd mindenki tudja talán még ennél is jobban csinálni az újakkal.

Kriszta
Névtelen
 


Sziasztok!
Mondhatni én is új vagyok, de nekem egyáltalán nem tetszenek ezek a jelzok -> rolleres, motoros.
...meddig leszünk rolleresek? ... és akik utánunk jönnek ok a korisok ...?

A net, ezen belül a babanet is mindenkié és többen valóban úgy tesznek mintha az o találmányuk, sot tulajdonuk lenne.
Én hasonlóan jártam, mint Kriszta, amikor nyitottam egy új Topicot, azaz nézzem vissza máshol, ami engem érdekel. Csak az az érdekes, hogy az általam újonnan nyitott topicban igen nagy lett a forgalom.

Egy szó, mint száz szerintem bátran kérdezzünk, ami eszünkba jut, mivel elég nagy badarság visszanézni 100 és 100 levelet.
***
Sziasztok Phaedra
Névtelen
 


Ildi, köszi, vettem, de azért írtam ide ezt a megjegyzést. mert Frissensült kérdezte, mi a véleményünk a Babanetrol.

Iboly
Iboly
 


Sziasztok!

Tényleg jó ötlet volt ez a topic. Azt hittem csak nekem vannak ilyen tapasztalataim. Egy ideje azon töröm a fejem mi a baj velem, hogy nem igazán sikerül a beilleszkedés ide. De azért tényleg jó hely, és sok segítség érkezik.

Rea
Rea
 


Kedevs Rea!
Szerintem nincs Veled semmi baj. Az teljesen normális, hogy egy kialakult társaságba (még ha virtuális is)nehéz beilleszkedni, de meg kell próbálni. Az ember sokszor nem tudja, hozzászóljon-e egy -egy témához, vagy jobb, ha a már régen ott társalgókra hagyja az ügyet. Valaki írta, hogy a babanet mindenkié, még a rollereseké is... Úgyhogy legyünk bátrak!
Emese
Emese (emese)
 


Sziasztok Lányok!

Bár én már régen írok és vagyok a babaneten, de szívesen olvasom az újak hozzászólásait, ötleteit. Több szem többet lát...
Szóval, írjatok bátran!!!
Ja, és szívesen segítek is, ha tudok...

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Én is csak pár hónapja vagyok itt. Sikerült is egy jókora felfordulást okozni a volt kórházamban az őszinte véleményemmel.

Imádom ezt a helyet. Sok segítséget kaptam már tőletek.
Kérdezzetek nyugodtan és írjátok le a saját véleményeteket, tapasztalataitokat bátran.

Andi2
andrea (andrea)
 


Sziasztok!

Én is még "rolleresnek" számítok, de nekem semmi bajom nincs a régiekkel, nincsenek rossz tapasztalataim velük.
Emese!
Én azt mondom, hogy ha valamilyen témához van saját véleményed, akkor nyugodtan írd meg, nem számít, hogy új vagy-e vagy régi.
Ha valaki csak hallgat, úgy soha nem fog beilleszkedni semmilyen társaságba.
Egyetértek abban, hogy legyünk bátrak, hiszen bátraké a szerencse.

Ildi
másikildikó
 


Sziasztok!
Én minek számítok? Talán biciklisnek?!Kép
Szóval, én totál Babanetfüggo lettem... Tapasztalatom az, hogy egy-két öreg motoros szívesen válaszol mindenkinek, más meg marad a saját társaságánál. Én naponta megfordulok az "Elso napok, hetek" topicban, és ott tuti, hogy nagyon örülünk az újaknak!!!!!!! És a többiek nevében állíthatom, hogy bárkit szívesen "látunk".
Az archívummal nekem is az a bajom, hogy pl. pici baba mellett vajon kinek van ideje átolvasni az egészet?
Összességében azért nekem inkább jók a tapasztalatim, újak, ne adjátok fel!
Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!
Néhány hete akadtam rá a Babanetre, elõször az éjszakai alvás érdekelt, ugyanis sokszor felébred a kisfiam, aztán átfutottam a többi témát is. Számomra nagyon tanulságosak a hozzászólások, bár mindent képtelenség elolvasni.Butaságnak tartom, hogy megsértõdik valaki a "motorosok" stílusa miatt.Egy kicsit chat-eltem az elõbb és segítõkészek voltak velem, írtam, hogy most csinálom elõször. Igaz, hogy nem tudtam bekapcsolódni a "beszélgetésekbe" mert minden levél szólt valakinek, de idõvel gondolom sikerülni fog. Én örülök, hogy "rolleres" lehetek.
melcsi (melcsi)
 


Kedves leendő motorosok!

Higyjétek el, senki nem akar bántólag szólni hozzátok a régiek közül! Én magam is tapasztaltam, mikor eloször itt voltam, hogy rögtön segítokészek voltak, érdeklodtek irántam, és megmondom oszintén több segítséget és tanácsot kapok itt, mint pl. a gyerekorvostól, ill. a védonotol összesen.
Azt egyébként megértem, hogy nincs kedve senkinek többszáz régi hozzászólást elolvasni, erre én is alkalmatlan vagyok. Kép
Szóval, fel a fejjel, és gyertek beszélgetni a chat-re is!
Sziasztok:
Eryc@
Eryc@
 


Sziasztok Lányok!
Én is csak pár hete (kb. 1 hónapja)járok ide, megpróbálok gyakran jönni (2 kisgyerek, a kicsi csak 3 hetes), mert itt, ahogy Eryc is írta a legtöbb jó tanácsot és bíztatást kapja az ember. Azért aki nem ismer, annak bemutatkozom: Evey vagyok, a nagyobbik fiam Krisztián, a kicsi Adrián. Legyetek üdvözölve kedves rolleresek!
Természetesen szívesen segítek, amiben tudok mindenkinek!
Evey
Evey
 


Kedves Emese!
Köszönöm szépen a a bíztatás. Tényleg bátrabbnak kéne lenne, de dolgozom rajta.
Rea
Rea
 


Rea!
Hajrá!!!!!!!!
Emese
Emese (emese)
 


Kedves chat-elők!

Fölmerült a napokban valaki részérol, hogy miért beszélünk pl. sportról, filmekrol, tévémusorokról ezen a chat-en, hiszen ez "nem erre lett kitalálva". Én úgy gondolom, mi anyukák és leendo anyukák is "emberbol vagyunk", tehát a kakis pelenkán kívül más is érdekelhet minket. Ugye? Kép)
Ha egy "babás témán" kívüli beszélgetés folyik, attól még akárki bedobhat egy kérdést, nem kell végigvárni, amíg az adott beszélgetés lezajlik. Biztos, hogy 15 chat-elobol 10 ugrani fog a másik témára.
Ezzel azt akartam csak mondani, hogy ne bántsuk egymást azzal, hogy kit mi foglalkoztat éppen. Örüljünk inkább annak, hogy az illetonek nincs momentán problémája.
Gyertek minél többen, hiszen annál több témát átbeszélhetünk. Kép)
Sziasztok:

Eryc@
Eryc@
 


Sziasztok!

Én eleinte a Társalgo rovatot olvasgattam, és csak szemeztem a chat-tel, végül úgy döntöttem, hogy kiprobálom. Azóta napi vendég vagyok, nagyon várom már az estéket, hogy újra itt lehessek.
Nekem nincsenek negatív tapasztalataim, úgy vettem észre, hogy befogadtak az "öregek".
Annak meg külön örülök, hogy a sok-sok pelenka között a chat-en nem beszélünk folyton a gyermekeinkről. Szerintem mindannyian imádjuk a babáinkat, nem kérdés, hogy központi helyet foglalnak el az életünkben, de azért kell a kikapcsolódás.
Azt gondolom, hogy a kismamák nagyon el vannak szigetelve a külvilágtól, ingázva a gyerek, a háztartás, a bevásárlás, a játszotér között. Nincs idönk, vagy lehetőségünk másokkal nyugodtan leülni, és beszélgetni. Erre a chat kiválóan alkalmas, hisz nem kell másokra bizni a gyereket, nem kell magukra hagyni a családot, mégis lehet egy kis "társadalmi" életet élni.
Szerencsére nekem olyan a környezetem, a gyerekorvos, illetve a védönö, hogy minden, gyermekkel kapcsolatos problémát meg tudunk oldani, így én nem a chat-töl várom a kérdések megválaszolását.
Nekem egy remek kikapcsolodás a chat.

Sziasztok: cscs
cscs
 


Cscs!

Köszönöm a hozzászólásodat! Kép)

Eryc@
Eryc@
 


Cscs!

Igen, remek kikapcsolódás a chat, föleg, mert remek emberek vannak fent...
És nekem is nagyon jólesik a mindennapi hajtás után egy kicsit másról is beszélni, mint ami a mindennapjaimat kitölti. Így is sokat vagyok egyedül, hát legalább a chaten barátokra és jó társaságra találtam. Másképp alakulnak a napjaim, mióta chatelek, sokkal lazább tudok lenni a gyerekkel, a gondokkal. És persze, ha bajom van, tudom, kikhez fordulhatok, akár tanácsért, akár csak egy pár jó, biztató szóért.

Szóval, éljen a CHAT és gyertek minél többen!!!

Puszi:

Dia
dia (dia)
 


Eryc@!

Bár mi napi kapcsolatban vagyunk, de azért itt is köszönöm, hogy megköszönted a hozzászolást.
Nem tudom, hogy korábban milyen volt a helyzet a chat-en, de nagyon elcsodálkoztam, hogy milyen sokan nincsenek megelégedve vele.
Én továbbra is kitartok mellettetek !!!

Sziasztok: Cscs
cscs
 


Dia!

Tökéletesen egyetértek veled !

Hello: cscs
cscs
 


Sziasztok!

Nekem csak annyi problemam van, hogy baromi draga a chat. Ti hogy csinaljatok, ki fizeti a szamlat?
Névtelen
 


Pl. nem telefonos az internet, hanem kábeles. Ekkor egy havi meghatározott összegért -napszaktól függetlenül-annyit internetezhetsz, amennyit akarsz.
Névtelen
 


Nekem a mindenkinek csomag ( átalánydíj van havi 4.ooo Ft Matáv ) ezért hétköznap este 18 órától másnap reggel 7-ig lehet netezni. vagy telefonálni /helyi hívás csak / hétvégén, ünnepnap pedig délután 15 órától szintén másnap reggel 7-ig lehet korlátlanul netezni, ill. telefonálni. Nincs kapcsolási díj sem, ha netalántán megszakadna a kapcsolat, akkor akárhányszor csatlakozol nincs kd.!!!

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!

En is egy Rolleres vagyok. Nekem nagyon tetszik ez a rolleres es motoros jellzös dolog. Kép
Regota olvasgatom a babanet-et, es persze a tarsalgot is, csak eddig valahogy nam volt batorsagom (talan) irni, beugrani. Egy par hete bemereszkedtem a chetre es nagyon tetszik!!!
Es ma megtettem az elsö hozzaszolasaimat is itt a tarsalgoban.
Szerintem segitöek a Motorosok, legalabis nekem ez a velemenyem, tapasztalatom.

En ugy gondolom, hogy az ujaknak meresznek, batornak kell lenniük hogy beugorjanak, beszaljanak, de utana mar megy magatol. Nalam igy volt, van!

Mobevik alias:Monika
mobevik
 


Szia, Monika!
Üdv közöttünk! Örülök, hogy itt vagy! Kép Én ugyan nem számítok még motorosnak, de azért sok szeretettel üdvözöllek! Igazad van, írj bátran, merészen, biztosan válaszolunk!
Emese
Emese (emese)
 


Köszönöm Emese!
Persze mindenkinek Köszi a batoritast meg mindent!
Most mar mereszen ,merek "garazdalkodni" es meg is fogom tenni.
Üdv. Mobevik /Monika/
mobevik
 


Monika, várunk!
Emese
Emese (emese)
 


Hello lányok!
Én fentebb írtam magamról egy pár sort, írjatok ti is, hogy megismerjük egymást! Gyakran nem tudok jönni, de azért szívesen elnézek ide is, ha van idöm.
Sziasztok, Evey
Evey
 


Sziasztok!

Hát én nem tudom, hova tartozom. Motoros nem vagyok, ez tuti, de rolleres sem, mert már fél éve idejárok. Na, nem is ez a lényeg! Engem nagyon kedvesen fogadtak a chat-en. A társalgóról viszont már nincs annyira jó véleményem. A friss kismamákban sikerült negatív élményekre szert tennem. Kép
A chat-et imádom! Nekem is vannak témák, amihez nem tudok hozzászólni, mert még belül hordom a babámat. Van, amit inkább nem olvasok (pl. szülés rémtörténetek), de azt hiszem, ez így természetes. Mindenki más, és más is érdekli! Kitartás az újaknak!

cory
cory
 


Szia, Cory!
Én viszont örülök, hogy itt vagy. Találkoztam már Veled a chat-en is, ilyenkor, éjjel vagy ott, ugye? Sajnálom, hogy a Társalgóban negatív élményeket szereztél, remélem, hamar elfelejted öket! Azt hiszem, én jobban szeretem a Társalgót, mint a chat-et, nekem túl követhetetlen néha az egyszerre sok hozzászólás, sokszor nem tudom, ki kinek mit mond. De szerintem csak én vagyok a béna, biztos meg lehet szokni! Azért csak gyere sürün! Üdv a Babának és Neked is! (ugye, jól emlékszem, Te írtad, hogy fiú lesz?)
Emese (szintén inkább rolleres)
Emese (emese)
 


Szia Emese!

Igen, én írtam, hogy fiú lesz! Kép)
Én pont a Társalgóbeli negatív tapasztalat miatt vagyok inkább a chat-en. Azt imádom! De a Társalgóban is csak a friss kismamákkal volt gondom! Pedig pont az érdekelt volna a leginkább. De így kihagyom, mert utálom, ha levegõnek néznek!

cory
cory
 


Cory!
Igazán sajnálom, hogy pont abban a témában jártál így, ami a leginkább érdekelt volna. Az elején néha én is éreztem úgy, hogy csak egy állandó társaság beszélget 1-1 témáról, elég nehéz beilleszkedni közéjük. Ez egy jó idöre elveszi az ember kedvét, de nem szabad feladni! A friss kismamaáknál nem jártam, nekem az már nem aktuális. De hidd el, a többi topicban nagyon kedves, rendes emberkék vannak, érdemes társalogni velük! Komolyan! Van itt egy csomó hasznos, éredekes téma, böven lehet mazsolázgatni közülük.
Grtaulálok a kisfiadhoz! Pontosan mikorra várjátok? És mi lesz a neve, tudod már? Kép
Emese
Emese (emese)
 


Szia Emese!

A kisfiú Donát lesz, de ez még változhat, és ha õ is úgy gondolja, mint a doki, akkor szeptember 7-én fog megszületni Kép)

cory
cory
 


Sziasztok lányok!Kb. fél éve járogatok "ide" több-kevesebb sikerrel.A chatről annyit, hogy néha egész jól bele lehet trafálni a társaságba és a társalgásba.Már 3 "barátnöt" szereztem onnan, velük rendszeresen emilezek.Viszont a Társalgó:inditottam egy topicot, mivel ilyen témát eddig nem találtam - Bababarát épitkezés - , de "valakik" személyes csevegésre használták és hamvában halt el.Pedig inditáskor egész használható ötleteket kaptam.
Újak: csak bátran, vannak nálatok is újabbak!!!!
Üdv mindenkinek: Tmóni
Ui: Cory, gratulálok a babátokhoz, bár rosszul esett, hogy nem válaszoltatok a levelemre!!
tmóni (tmón
 


Egyrészt szerintem is nagyon sok hasznos infot lehet összeszedni, ha az embernek van ideje az archívokat átnézni. De ha valaki felvet egy témát (akár új az illetõ, akár nem), szerintem õ inkább beszélgetni szeretne az aktuális gondjáról, hisz azért társalgó a társalgó, hogy társalogjunk. Erre mindannyiunknak oda kellene figyelni. A kisebb gyerekének sem mondja az ember, hogy 'ezt már a nõvéreddel megbeszéltem egyszer, kérdezd meg tõle'. Én már elég régen olvasgatom a babanetet (nem tudom mikor indult pontosan, én tavaly október körül fedeztem fel. Szereztem én is két-három jó ismeretséget, van akivel személyesen is összejárunk azóta. De van nagyon sok olyan nap, hogy tök jókedvûen bekapcsolom, aztán néhány ember stílusa elveszi a kedvem, olyankor inkább csak olvasgatom, mert így is sok hasznos gondolathoz jutok. Egy régi babanetes indított az index fórumon egy topicot, 'Hogyan ne legyünk tökéletes anyák' címen, ott sokan kitárgyalták már, hogy miért hagyták itt a babanetet. Érdemes lenne ezt is nyomon követni mindenkinek, sokmindent le lehet vonni ezekbõl a véleményekbõl is.
A legfontosabbnak azt tartanám egyébként, mivel a társalgó is egyfajta fórum, hogy senkit ne nézzünk levegõnek, ne próbáljunk meg kioktatni senkit, és próbáljuk meg elfogadni, hogy nem mindenki osztja a mi saját véleményünket. Meg azért úgy hiszem, ha valaki a társalgóba jön, eleve kíváncsi a mások gondolataira, de a stílus nem mindegy azért.
Andi
andi
 


Kedves Andi!
Felkeltettes az érdeklödésemet az emlitett topiccal. De - hála a cenzurának?, szerkesztönek -nem találtam meg. Pedig szivesen elolvastam volna. Ha esetleg konkrétan tudod, melyik témában van benne, ird meg, légy szives!!
Köszi8: Tmóni
tmóni (tmón
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron