Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok szivesen lennek béranya csak komoly parok jelentekezeset varom06703509489 :D
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


sziasztok szivesen válalnék béranyasagot 22éves vagyok van egy kisfiam tejesen egesegesekvagyunk vagy sajat petevel is lehetseges csak komoly parok jelentkezeset varom06703509489
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


keszter34@freemail.hu-ra várom azok jelentkezését,akiket hozzám hasonlóan Vásári Alexandra teveli lakos anyagilag megkárosított.Vannak 'lányai',akik szintén ezzel foglalkoznak Tolna megyéből.(petesejtdonor,béranyaság).minél többen vagyunk annál jobb..

keszter34
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

Sziasztok. Szivesen lennék béranya, akár saját petesejtel is. 33 éves teljesen egészséges vagyok. Van már gyermekem  és szivesen segítenék egy komoly párnak, hogy  átélhessék a gyermek adta örömöket.  Várom  jelentkezésedet :)
 
 


sziSztok szivesen lennek beranya tejesen egeseges vagyok van egy kisfiamis megbizhato parok jelentkezeset varom 06204967930
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


Kedves Fórumozók!

Jó ideje foglalkoztat a béranyaság kérdése....

30 éves vagyok, 2 gyönyörű gyermekemet egyedül nevelem.
A várandósságot és a szülést a legcsodálatosabb dolognak éltem meg, szívem szerint rengeteg gyermeket vállalnék, de a jelenlegi helyzetben ez esélytelen.

Viszont szívesen segítenék másoknak kihordani a babájukat.

Rengeteg cikket, hozzászólást, fórumot elolvastam már a témával kapcsolatban.

Nagyon örülnék, ha még több információ a birtkomba juthatna. A személyes tapasztalatoknak örülnék a legjobban.

Előre is köszönöm! biborka.erdei@freemail.hu
 


Sziasztok!

Valaki aki volt már béranya/dajkaanya illetve akinek volt ilyen esete, hogy más hordta ki a terhességét tudna nekem írni egy privát üzenetet!:)
Előre is köszönöm! zsoficsako@gmail.com
 


Sziasztok. 23eves hölgy vagyok és szivesen lennék béranya . Van egy ket éves kisfiam tejesen egéségesek vagyunk várom azon parokat akinek segitenitudok hivjanak ezen a szamon 06703509489
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


Sziasztok!Egy béranyaságon már túl vagyok.Szívesen kihordom mégegy pár babáját.lucus2016@gmail.com
luca140
Ráckeresztúr
 
 


sziasztok 23 éves hölgy vagyok és szivesen lennék béranya segitenék azon proknak akiknek megtudom adni aszt a boldogsgot hogy egy életet ajndékozzak nekik egy örökre szolo szeretetet egy kisbaat 164centi vagyok fehérbörü barnahaju barnaszemem van hivjatok a szmomon 06703509489 vagy irjatok az imélemre mazsola2012@citromail.hu
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


Sziasztok béranyaságot válalok szivesen kihordanám annak a párnak a gyerekét akiknek nem adatoot meg szeretnék segiteni irjatok mazsola2012@citromail.hu imélemre csak komoly pár jelentkezését várom a 06703509489 számomra
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 



Kedves Mindenki! 
Szívesen segítenék olyan megbízható, szavatartó Párnak/Úriembernek, aki nagyon szeretne babát, és ezért cserébe nekem meg anyagilag segítene. 
Én egészséges, káros szenvedélyektől mentes (nem dohányzom, nem alkoholizálok, nem drogozom), fehérbőrű, magyar származású, megbízható, karcsú, hosszúhajú lány vagyok. Kérem, csak olyan írjon, aki elszánt, és kész van a megvalósításra! Vacillálók ne írjanak! Váltsuk valóra közösen ezt a szép "álmot", varázsoljuk elő a babát:-)
Emailcím:  babavarazs2014@gmail.com


 
 


Kedves Mindenki!
Szívesen segítenék olyan megbízható, szavatartó Párnak/Úriembernek, aki nagyon szeretne babát, és ezért cserébe nekem meg anyagilag segítene.
Én egy egészséges, káros szenvedélyektől mentes (nem dohányzom, nem alkohlizálok, nem drogozom), fehérbőrű, magyar származású, megbízható, karcsú, hosszúhajú lány vagyok. Kérem, csak olyan írjon, aki elszánt, vacillálók kíméljenek! Váltsuk valóra közösen ezt a szép "álmot", varázsoljuk elő a babát:-) Férfi iy nyugodtan írjon, nem harapok!
babavarazs2014@gmail.com
 


Kedves Mindenki!

Sajnos egészségügyi állapotom nem engedi meg, hogy kihordjak egy kisbabát, olyan jelentkezését várom, aki nem csak a pénzért vállalná egy baba kihordását. Vállalja, hogy egészségesen étkezik és vitaminokat szed a terhesség alatt és 3 m Ft-ért megteszi. Plusz minden orvosi és egyéb kiadást állunk. A vizsgálatok terhesség alatt az Istenhegyi Géndiagnosztika magánklinikán történnének, a szülés pedig megegyezés kérdése.
Lehetőleg alacsonyabb termetü vagy barna vagy szőke hajú hölgyet keresünk. Kérem, ha valaki szeretné írni nekem, képet is küldjön levele mellé.
boglarkabarna1@freemail.hu az elérhetőségem.


Sziasztok szivesen lennék béranya szeretnék segiteni oaelén páreléreoknak akik szeretnének babát elérhetöségem06703509489 vagy irjatok mazsola2012@citromail.hu imélemre
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


Sziasztok!



Magamról egy rövid bemutatkozást írnék. 1993.05.25-én születtem Budapesten. Édesanyám Gyermek-ifjúság védelmis.Édesapám közalkalmazott.Iskolai végzettségem: érettségi,de sikeres felvételt nyertem az Általános Vállalkozási Főiskolára. Sajnos (Nem sajnos:))közbe szólt az élet. 2014.06.11-én született meg a Kisfiam.A gyermekem apjával megromlott a kapcsolatom, így egyedül nevelem a Kisfiamat. Én Írországban élek,de január elején hazajöttem a családom miatt. Eddigi terveim azok voltak hogy márciusban vissza megyek, Viszont szeretnék elindulni egyedül az életben a Kisfiammal, nem a szüleim támogatására szorulni. Így átgondolva a dolgokat, a kölcsönös segítség lenne a legjobb induló.

 

168cm és 55kg vagyok. Hosszú barna hajam van. Káros szenvedélyektől mentes életmódot élek. A terhességem alatt mindent megtettem annak érdekében hogy a Kisfiam minden szükséges orovosi,illetve vitamin készítményt megkapjon. A Sote 1-en született a kisfiam 10/10-es Apgar értékkel. Teljesen természetes úton,minden fájdalomcsillapítást mellőzve.

 

Ha felkeltettem az érdeklődését kérem jelezzen emailban Ha komolyan gondolja telefonszámot csatolok,és a részleteket személyesen is megtudjuk beszélni!

brigitta.zalan@citromail.hu

 

Üdvözlettel:  Brigitta
babatadnek
Budapest I. kerület
 
 


@adjeselytnekem:


Szia!

Ha aktuális kérlek írj: brigitta.zalan@gmail.com
babatadnek
Budapest I. kerület
 
 


@david2828:


Szia!
Én tudok egy olyan megoldást..miszerint neked melegként is lehet gyermeked! Ha érdekel írj: brigitta.zalan@gmail.com
babatadnek
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!

Aki már volt béranya vagy olyan szülő, akinek gyermekét béranya hordta ki, tudnátok nekem privátban írni arról, hogyan működik ez az egész, részleteiben hol és hogyan zajlik?
Nagyon megköszönném. Mi még előtte állunk.
Címem: beranyasagrol@gmail.com
 
 


Kedves Mindenki!

Vásári Alexandra Teveli(Tolna megye) petesejt"adományozó" és "béranyaságfelajánló" ügye kapcsán nagyon sok emberrel találkoztam akiket  ő szintén átvert és sajnos azt kell mondjam,hogy legyetek óvatosak,mert sajnos nem ő az egyetlen aki így keresi kenyerét ezeken a fórumokon.-tudtam meg a hozzám beérkező emailekből,telefonbeszélgetésekből.Ha pedig átvertek,írjátok ki bátran ki vert át.Segítsünk egymásnak!
keszter34@freemail.hu
keszter34
Budapest IV. kerület
 
 


Figyelem, közérdekű felhívás!

Keressük azokat a károsultakat akiket Kecskés Mária béranyaság címén átvert, akár több millió forinttal. Általában több nevet is használt, ilyenek: Kecskés Erika, Nagy Éva, Mária Erika, stb. A módszere az volt, hogy béranyának hirdette magát, nagyon megnyerő modorú, intelligens nő benyomását keltette, négy gyereke van. A hirdetésekhez általában az eri @ usa.com címet használta, illetve több freemail és citromail fiókot is. Általában 2 millió forintot vett el előleg címén.


A nő felismerhető itt: https://www.facebook.com/kecskesmariaerica

Ha téged is átvert írj privát üzenetet elérhetőséggel

 
 


Sziasztok én nagyon szivesen segitenék olyan párnak akik gyereket szeretnének.Teljesen egészséges vagyok, káros szenvedélyem nincs ,, nem horibilis összegekért ,,nem több milliókért, én tényleg segiteni szeretnék. Tudom hogy egy nő anyaként a legtökéletesebb és szeretnék segiteni hogy boldog légy-legyetek. Ha kell akár saját petesejttel is segitek. Keress bátran!
 
 


Sziasztok, Megbízható és stabil környezetben élő béranyát keresek, lehetőleg Budapest környékén. A részleteket emailben/személyesen. Kérlek, egy rövid bemutatkozóval és fényképekkel keress meg. Köszönöm.


hun.surrogacy@gmail.com
mrpalindrome
Budapest II. kerület
 
 


Még egyszer segítenék egy babára váró párnak vagy egyedül állónak.  Magamról csak annyit írok egyenlőre, hogy már voltam életadó mami, saját petesejtemet inszeminációval termékenyítették meg.Mivel nem élek kapcsolatban, a baba apukája apasági nyilatkozatot tett, így elkerültük a felesleges adminisztrációs köröket.

Nem árulok zsákba macskát,40 éves vagyok, de ezt inkább előnynek éreztem, mivel a szülészorvosom, akihez már 20 éve járok és 14 éve nála szültem a fiamat minden olyan vizsgálatra elküldött,ami különben sok pénzbe került volna és nagyon megnyugtató volt, hogy elvégezték.A várandósságokat nagyon élveztem, nem voltam rosszul,végig dolgoztam,a szülés minden esetben könnyen, gyorsan zajlott.

Budapesten élek 15 éves nagy fiammal, akit egyedül nevelek, főiskolai diplomám van,dolgozom, biztos állásom van, autóm, lakásom is van,amin lakáshitel van, ezért vállaltam el a bérmamiságot.Nem iszom alkoholt,nem dohányzom,egészségesen élek.
Ha szimpatikusnak találsz,kérlek írj,hogy beszélhessünk, valakierkezik@gmail.com
legendas
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!
Béranyát keresek!
Légy szíves erre a címre írj, ha vállalnál ilyesmit, vagy ha ismersz olyat, aki vállalna: ani8603@gmail.com
Köszönöm!
 
 


Sziasztok, béranyát keresek. Hol találok megbízhatót?

 
 


Sziasztok!

Béranyát keresünk a párommal! Ha valaki tud ebben segíteni megköszönnénk! Természetesen díjjaznánk a segítséget:)


@berna28:
Szia ėn megbízható. Vagyok. Többit emailban meszy1030@gmail.com
 
 


Sziasztok ! Béranyàt keresek sajàt petesejtel. Csak azok írjanak akik komolyan gondolják!!!!
aortadescendens@gmail.com
 
 


sziasztok béranyát keresek 
Légy szíves erre a címre írj, ha vállalnál ilyesmit
zsoltika93@citromail.hu
 
 


Sziasztok!
Béranyát keresünk a férjemmel,kölcsönös segítség reményében.
szaszko.k@freemail.hu
kisszaszu
Herend
 
 


Sziasztok !
Béranyát keresünk.
Sajnos nemrég közölték velem, hogy többszöri próbálkozás után a méhem alkalmatlanná vált egy terhesség kihordására :-(
Várom azok jelentkezését akik tudnának nekünk segíteni remeny.bizalom@gmail.com címre.
A részleteket megbeszéljük, hogy mindenkinek jó legyen.
aproboro
Budapest XXIII. kerület
 
 


irta,aproboro
eszter1980
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Párommal béranyát keresnénk. Sajnos egy éve úgy alakult, hogy myoma miatt elkellett távolítani a méhemet, emiatt gyermeket kihordani nem tudok, viszont amennyiben lehetőség van rá, saját petesejttel és saját spermiummal szeretnénk gyermeket! Sajnos még kevés információval rendelkezünk a béranyasággal kapcsolatban, ezért kérem, hogy aki tudna segíteni, információval szolgálni, kérem, keressen meg az alábbi e-mail címen: vicccuska@gmail.com
Előre is köszönjük a segítséget!
eve2010
Szombathely
 
 


Sziasztok,

kimásoltam az időközben kilőtt legyelteisberanya kommentfolyamból a vállalkozó béranya jelölteket, 2011-2014 között (egy éve csináltam ezt. itt elérhető az excel:
 https://www.dropbox.com/s/50298srkvu1402o/beranyak%20es%20gyerekrevar%C3%B3k.xlsx?dl=0

jó keresést!  nem vállalok senkiért semmilyen garanciát, csak kimásoltam, amit állítottak ott emberek. mindenki tájékozódjon körültekintően. 

 
 


Méh átültetés lesz babanet beranyak odaadják méhuket átültetés céljából transzplantaciora készülnek itteni beranyak mehatultetesre készen várják önöket méhatultetesnel Svéd orvosok jutottak legmesszibbre 9 méh átültetés volt 4 kisbaba született.Uzsoki kórházban dr Ungár László és Pálfalvi László tud segíteni méh átültetésre jelentkezzen ek hölgyek beranyak örökre méh átültetés céljából odaadjak méhet
 
 


@eve2010:
Méh átültetés Uzsoki kórházban dr Ungár László és Pálfalvi lászló mehtranszplantaciora mennél ez jó Beranya nem adom bér anya viszi babát párod pénzt méh átültetésnel Svéd ek jutottak legmesszibre 3 kisbaba is született te is mész én is egyek kész. Vége
 
 


@eve2010:
Méh átültetés Uzsoki kórházban dr Ungár László és Pálfalvi lászló mehtranszplantaciora mennél ez jó Beranya nem adom bér anya viszi babát párod pénzt méh átültetésnel Svéd ek jutottak legmesszibre 3 kisbaba is született te is mész én is egyek kész. Vége
 
 


@mazsola2012:
Meh átültetésre adof a méhed nincs vita te útszéli méh átültetésnel Svédek jutottak legmesszibbre 3 kisbaba is született. Magyarorszagon dr Ungvár
 
 


@zsofia515:
Méh átültetésre szeretnék valaki odaadja véglegesen méhet Svédek jutottak legmesszibre 9 méh átületés. 3kisbaba is született dr Ungvár László és Pálfalvi László tud segíteni
 
 


@legendas:
Méh átültetésre kellene méhed veglegesen odaadd méhet nincs méhem de szeretnék teherbe esni.
 
 


@boglarkabarna1:
Méh átültetésre szeretnél menni rossz. Uzsoki kórházban. dr Pálfalvi Lászlóhoz vagy dr Ungár Lászlóhoz kell menni nem az istenhegyi központba méh átültetés sikerüljön bér anyaság szélhámossag bér anya viszi párod babát pénzt babaneten bér anyáknak azva céljuk közösülés méh átültetésre megyünk meg van egyezve babanetes bér anyák örülnek felcsinalja idegen pasi.méh transzplantacio lesz itt kell érdeklődni jelentkezzenek hölgyeim méh átültetésre.
 
 


@aproboro:
Méh átültetésre. mennél jó lenne babanetes bér anyáknak viszket közösülni akarnak pároddal Uzsoki kórházban dr Ungvár László és dr Pálfalvi László tud segíteni beranya főként babanetes bér anya hirdeti magát viszi párod babát pénzt.méh átültetésnel Svédek jutottak legmesszibre legyen méh átültetés nőorvos társaság azt mondja elsőnek itt magyarorszagon Szász Éva kezdi lesz párja aztán innen babanet hoxa oldalon lévő terméketlen hölgyek
 
 


@aproboro:
Méh átültetésre. mennél jó lenne babanetes bér anyáknak viszket közösülni akarnak pároddal Uzsoki kórházban dr Ungvár László és dr Pálfalvi László tud segíteni beranya főként babanetes bér anya hirdeti magát viszi párod babát pénzt.méh átültetésnel Svédek jutottak legmesszibre legyen méh átültetés nőorvos társaság azt mondja elsőnek itt magyarorszagon Szász Éva kezdi lesz párja aztán innen babanet hoxa oldalon lévő terméketlen hölgyek
 
 


@aproboro:
Méh átültetésre. mennél jó lenne babanetes bér anyáknak viszket közösülni akarnak pároddal Uzsoki kórházban dr Ungvár László és dr Pálfalvi László tud segíteni beranya főként babanetes bér anya hirdeti magát viszi párod babát pénzt.méh átültetésnel Svédek jutottak legmesszibre legyen méh átültetés nőorvos társaság azt mondja elsőnek itt magyarorszagon Szász Éva kezdi lesz párja aztán innen babanet hoxa oldalon lévő terméketlen hölgyek
 
 


@boglarkabarna1:
Méh átültetésre szeretnél menni rossz. Uzsoki kórházban. dr Pálfalvi Lászlóhoz vagy dr Ungár Lászlóhoz kell menni nem az istenhegyi központba méh átültetés sikerüljön bér anyaság szélhámossag bér anya viszi párod babát pénzt babaneten bér anyáknak azva céljuk közösülés méh átültetésre megyünk meg van egyezve babanetes bér anyák örülnek felcsinalja idegen pasi.méh transzplantacio lesz itt kell érdeklődni jelentkezzenek hölgyeim méh átültetésre.
 
 


@boglarkabarna1:
Méh átültetésre szeretnél menni rossz. Uzsoki kórházban. dr Pálfalvi Lászlóhoz vagy dr Ungár Lászlóhoz kell menni nem az istenhegyi központba méh átültetés sikerüljön bér anyaság szélhámossag bér anya viszi párod babát pénzt babaneten bér anyáknak azva céljuk közösülés méh átültetésre megyünk meg van egyezve babanetes bér anyák örülnek felcsinalja idegen pasi.méh transzplantacio lesz itt kell érdeklődni jelentkezzenek hölgyeim méh átültetésre.
 
 


@oszijudit70:
Méh átültetésre mész. Svédek jutottak legmesszibbre 9 méh átültetés volt 3kisbaba is született Uzsoki kórházban dr Ungvár lászló és dr Pálfalvi László tud segíteni béranyasag szélhámossag viszi pasid babát pénzt babanetes bér anya előszeretettel akar közösülni bér anyaság férfi taggal való közösülés méh átültetésre lehet jelentkezni Magyarorszagon Szász Éva lenne első ha lesz párja többiek is Novák Angéla is majd Vámos Erika. Nőorvos társaság transzplantacios társaság nagyon várják méh átültetésre hölgyeket.Akik nem akarják elveszíteni párjukat babát.
 
 


@oszijudit70:
Méh átültetésre mész. Svédek jutottak legmesszibbre 9 méh átültetés volt 3kisbaba is született Uzsoki kórházban dr Ungvár lászló és dr Pálfalvi László tud segíteni béranyasag szélhámossag viszi pasid babát pénzt babanetes bér anya előszeretettel akar közösülni bér anyaság férfi taggal való közösülés méh átültetésre lehet jelentkezni Magyarorszagon Szász Éva lenne első ha lesz párja többiek is Novák Angéla is majd Vámos Erika. Nőorvos társaság transzplantacios társaság nagyon várják méh átültetésre hölgyeket.Akik nem akarják elveszíteni párjukat babát.
 
 


@oszijudit70:
Méh átültetésre mész. Svédek jutottak legmesszibbre 9 méh átültetés volt 3kisbaba is született Uzsoki kórházban dr Ungvár lászló és dr Pálfalvi László tud segíteni béranyasag szélhámossag viszi pasid babát pénzt babanetes bér anya előszeretettel akar közösülni bér anyaság férfi taggal való közösülés méh átültetésre lehet jelentkezni Magyarorszagon Szász Éva lenne első ha lesz párja többiek is Novák Angéla is majd Vámos Erika. Nőorvos társaság transzplantacios társaság nagyon várják méh átültetésre hölgyeket.Akik nem akarják elveszíteni párjukat babát.
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: