Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,


Mi 9 éve boldogan élő, törvényesen bejegyzett élettársi kapcsolatú meleg fiúpár vagyunk 36/33 évesek. Rendezett körülmények között élünk és támogató szülői háttérrel rendelkezünk. Már csak egy dolog amire mind a ketten vágyunk, egy ķözös gyerek.


Másoknak sem könnyű,hát még NEKÜNK.


Próba szerencse...


Aki tud, vagy szeretne nekünk segíteni, hogy álmunk valóra válhasson, kérem jelentkezzen a következő emailen:
forgachi@freemail.hu


CSAK MEGBÍZHATÓ ÉS LEINFORMÁLHATÓAK LEVELÉT VÁRJUK.


Segítségeteket előre is köszönjük.


Richárd és Krisztián

 
 


Sziasztok. Béranyaságot vállalok. Nagyon szívesen segitenék....  Keressetek bizalommal... Voltam már béranya... Megbízható kisgyermekes anyuka vagyok. Írjatok, hogy tudjak segíteni nektek...  geneview@citromail.hu
 


Sziasztok,

37-32 éves meleg pár vagyunk. 8 év együttlét után úgy döntöttünk, hogy kapcsolatunk elég erős ahhoz, hogy gyermeket vállaljunk.

Már évek óta foglalkoztat bennünket a gondolat, de eddig a sok elrettentő példa miatt nem mertünk belevágni, hogy béranya segítségét kérjük. Szerencsére találkoztunk egy párral, ahol pozitív és gyönyörű kimenetele lett a programnak, így mostmár erősebb a vágyunk, mint félelmünk.

Nagyon hálásak lennénk, ha lenne olyan lány, hölgy, aki segítene nekünk kihordani egy gyermeket. Aki megfontolt, egészséges és biztos az elhatározásában, mert nem bírnánk ki, ha félúton változna meg a véleménye.


Amennyiben úgy érzed, hogy segítenél egy párnak, hogy teljes családja lehessen, úgy kérlek írj a petereither@gmail.com címre. 


Köszönjük

P és M

 
 

Sziasztok!


Megbízható, segíteni vágyó béranyát keresünk férjemmel. Természetesen a segítséget mi is meghálálnánk. A részleteket privátban megbeszéljük. p7adri@gmail.com

 


jó napot

megbizható béranyát keresünk, a segítségért nagyon hálásak lennénk.
jelentkezést az alábbi email címen várunk: zaho80@freemail.hu
 
 


Sziasztok!
Vállalnék béranyaságot! Szeretnék segíteni olyan pároknak,akiknek valamilyen oknál fogva sajnos nem lehet babájuk.
Van egy 1,5 éves pici fiam,aki gyönyörű és nagyon okos.
Akinek tudnék segíteni a problémájába,nyugodtan írjon és megbeszéljük a továbbiakat. lencse2010@gmail.com

Mindenkinek tovàbbi szép napot kívánok.
helena30
Tóalmás
 
 


Beranyasagot ,donort adomanyozast is vallalok ..Minden megbeszeles alapjan es csak komojak irjanak.
eszter1980
Székesfehérvár
 
 


@anna2000:
Elérhetőséged?


Béranyát keresünk. Sajnos aki eddig a jelöltünk volt és vártunk rá sajnos nem alkalmas. A kivizsgálások alatt sajnos több betegsége kiderült.

Olyan hölgy jelentkezését várnánk aki rendelkezi 6 hónapnál nem régebbi rákszűrésel, negatív hüvelyi bakteriális panelel, Vérvizsgálatal(hiv, siphilis,clamydia,toxoplazma, rubeola,cytomegavirus, herpes 1-2, variocell, hepatitisz panelel. Valamint vérből TSH, t3, t4, antitpo antitg, és 3pontos inzulin és cukorvizsgálatal.

Ha ezek mind negatívak akkor a következő ciklusba kezdhetnénk is. 
Megtermékenyitett petesejtjeink megvannak le vannak fagyasztva csak várják az egésszeges béranyánkat.

várjuk béranyánk jelentkezését,


Remenysugar80 irtam privatot..koszi irj
eszter1980
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok! Túl három lombikon egy reményvesztett pár vagyunk (akik amúgy teljesen egészségesek), nagyon szeretnénk genetikailag saját gyereket, ezért fordulok Hozzátok, minden segítségnek, ötletnek nagyon örülnénk és megköszönnénk. Sajnos alig találni nálunk komolynak mondható információkat, így szinte semmit sem tudunk a lehetőségekről.
 
 


@matinaa: "Sziasztok ??n nagyon szivesen segiten??k olyan p??rnak akik gyereket szeretn??nek.Teljesen eg??szs??ges vagyok, k??ros szenved??lyem nincs ,, nem horibilis ??sszegek??rt ,,nem t??bb milli??k??rt, ??n t??nyleg segiteni szeretn??k. Tudom hogy egy n?? anyak??nt a legt??k??letesebb ??s szeretn??k segiteni hogy boldog l??gy-legyetek. Ha kell ak??r saj??t petesejttel is segitek. Keress b??tran!"


Szia, kérlek amennyiben még aktuális a hirdetésed írj nekem vissza. Reményvesztett pár vagyunk túl a 3. lombikon. Köszönöm!
 
 


shantal....szivesen segitek nektek irjatok erre az email cimre.jockos35@citromail.hu...koszi Eszti
eszter1980
Székesfehérvár
 
 


shantal....szivesen segitek nektek irjatok erre az email cimre.jockos35@citromail.hu...koszi Eszti
eszter1980
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Màrciusba születendő babàmat,szerető csalàdba adnàm.Olyan csalàdot keresek,aki régóta vàgyik egy babàra,és nem elitélni akar mert erre a döntésre jutottam.Én sem itélem el az abortuszt,de én képtelen voltam rà....
Valakinek egy baba,egy új élet kezdete...
boldogelet12@gmail.com
anna2000
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok szivesen lennèk bèranya van egy kisfiam nem sokara harom eves barna szemu feketesbarna haju vagyok 164 cm magas mazsola2012@citromail. hu imelemre irjatok csak komoly parok
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


@remenysugar80:
Szia en tejjesen egesseges vagyok
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


Sziasztok szivesen vállalok petesejt donorságot !Egyszer már voltam van benne tapasztalatom! Szivesen segítenèk!
 


Sziasztok!


Kétgyerekes párként megbízható, segíteni vágyó, tapasztalt béranyát keresünk. Szeretnénk, ha felsőfokú végzettséggel rendelkeznél, valamint vállalod az előzetes egészségügyi vizsgálatokat.
Természetesen mindenben segítenénk a terhesség alatt és után is! A részleteket privátban megbeszéljük.


Sziasztok! Dajkaanyasághoz/béranyasághoz keresek egészséges és lehetőleg Budapesthez közeli, fiatalabb jelentkezőt. Fénykép/rövid bemutatkozás emailben parenttobe.hu@gmail.com Köszönöm!

 


Sziasztok.Én azert vagyok itt segitsek azoknak akiknek nem lehet bABA valami miatt.Beranyasag dajkaanyasag szoba johet.Akár azonnali kezdéssel is megbeszelesek alapjan.email.cimem.:babamama201515@citromail.hu        Mindenkinek valaszolok.


@remenysugar80:

Kedves Reménysugár!

A férjemmel mi is hasonló helyzetben vagyunk és a béranyaságon gondolkodunk de nem igazán tudom hogyan mükődik. Mint írtad ti már végigjártátok ezt az útat. Szeretnélek megkérni, hogy néhány mondatban írd le nekem ,hogy mükődik ez az egész.
Segítségedet előre is köszönöm!
Benkő Marianna 06706361915

benko
Göd
 
 


0
benko
Göd
 
 


Sziasztok!


 


Már nem először - és talán nem is utoljára - látogatom meg ezt a fórumot. Eddig csak külső szemlélőként figyelgettem a bejegyzéseket itt, ugyanúgy ahogyan a Magyarországon kialakuló helyzetet a béranya-dajkaanya-petesejt donor témakörben.


Bevallom engem és a páromat már régóta foglalkoztat a kérdés, hogy Magyarországon, hogyan - miként - válhatna valósággá az, ami másoknak akár kézenfekvő. Egy gyermek.


Mi egy meleg pár vagyunk, komoly célokkal, tervekkel, múlttal-jelennel és jövővel. Olvastam, hogy voltak már előttem szóló, hasonló cipőben járó párok. Szerintem az ebben az esetben lényegtelennek minősíthető, hogy hetero vagy meleg párokról beszélünk. A lényeg, hogy akik itt vannak gyereket szeretnének vagy másoknak segíteni ebben az ügyben.


Rengeteg negatívat is lehet olvasni mindezzel kapcsolatban, átverések, megrövidítések, érzelmi vonalon és pénzügyi vonalon is. Teljesen tisztában kell lenni azzal, hogy aki ebbe belevág 100%-ig körültekintően kell eljárni.


 


Szeretnék beszélgetni olyanokkal, akik már vállaltak, akik vállalnának, vagy akiknek nem sikerült a projekt. Minden levélnek/beszélgetésnek nagyon örülnék!


Mielőtt belevágunk párommal a babavállalásba szeretnénk teljes képet kapni.


 


Ha valakinek megér egy beszélgetést, akkor nyugodtan írjon, várom mindenki levelét: akbalazs1@gmail.com címre!


 


Szép napot!

 


Sziasztok.Én azert vagyok itt segitsek azoknak akiknek nem lehet bABA valami miatt.Beranyasag dajkaanyasag szoba johet.Akár azonnali kezdéssel is megbeszelesek alapjan.email.cimem.:babamama201515@citromail.hu        Mindenkinek valaszolok.


Kedves Fórumozók!

A kedvesemnek sajnos nem lehet gyermeke. Elkezdjük intézni a petesejt megtermékenyítést és fagyasztást, de emellett már most elkezdenénk a béranya keresését is.

Kérem jelentkezzen, aki tudna béranyaságot vállalni. Természetesen megfizetjük a segítségét.

Köszönettel:
Péter
 


Szia!  Mi is hosszú évek óta szeretnénk,szóval eddig eredménytelenül próbálkoztunk ,sajnos nem jött össze a várva várt trónörökös! Lombikon,műtéteken,beültetéseken már túl vagyunk... Nagyon szeretnénk babát!!!  Keresünk Budapesten élő vagy közelben élő hölgyet,aki segítene és vállalna béranyaságot!  Olyanok jelentkezését is várjuk,akik teherbe estek és nem tudják vállalni felnevelését gyermeküknek! Emberileg és anyagilag is akarunk,tudunk segíteni Neked!  Kérjük,aki tudna béranyaságot vállalni,jelentkezzen!!!

Köszönettel,hálával: Lilian
 


@babamama201515:


Szia!

Nagyon szeretnénk Veled felvenni a kapcsolatot,telefon számot szeretnénk kérni Tőled! Béranyát keresünk!

Hálás köszönettel várjuk válaszod!

Lilianék
 


Sziasztok! 25 éves, házas, káros szenvedélyektől mentes családanya vagyok. Béranyaságot vállalok. Bárki fordulhat hozzám, szívesen segítek.Irjatok bátran: erdelyivik75@gmail.com :)
 
 


@lilianpest: "@babamama201515:Szia!Nagyon szeretnénk Veled felvenni a kapcsolatot,telefon számot szeretnénk kérni Tőled! Béranyát keresünk!Hálás köszönettel várjuk válaszod!Lilianék"


irtam de nem irtatok sem hivtatok.


@babamama201515:


Szia!!

Ha még mindig kerestek béranyát én szivesen segítek benne persze ha ti is szeretnétek. Nyugodtan irhatsz nekem. erdelyivik75@gmail.com
 
 


@pkeres2015: "Kedves Fórumozók!A kedvesemnek sajnos nem lehet gyermeke. Elkezdjük intézni a petesejt megtermékenyítést és fagyasztást, de emellett már most elkezdenénk a béranya keresését is.Kérem jelentkezzen, aki tudna béranyaságot vállalni. Természetesen megfizetjük a segítségét.Köszönettel:Péter"


szisztok.ha gondoljatok vegyetej fel velem a kapcsolatot.


@geneview: "Sziasztok. Béranyaságot vállalok. Nagyon szívesen segitenék....  Keressetek bizalommal... Voltam már béranya... Megbízható kisgyermekes anyuka vagyok. Írjatok, hogy tudjak segíteni nektek...  geneview@citromail.hu"

Szia! Érdekelne,hogy aktuális -e még a hírdetésed?
Köszönettel! N

dreams11
Budapest
 
 


@netezos: "@babamama201515:Szia!!Ha még mindig kerestek béranyát én szivesen segítek benne persze ha ti is szeretnétek. Nyugodtan irhatsz nekem. erdelyivik75@gmail.com"

szia!
Mi is szeretnénk babát a párommal. Sajnos egészségügyi okokból nem lehet(részleteket privátban) ha persze még aktuális?
Üdv:

dreams11
Budapest
 
 


@babamama201515: "Sziasztok.Én azert vagyok itt segitsek azoknak akiknek nem lehet bABA valami miatt.Beranyasag dajkaanyasag szoba johet.Akár azonnali kezdéssel is megbeszelesek alapjan.email.cimem.:babamama201515@citromail.hu        Mindenkinek valaszolok."


Szia,
Béranyát keresek,leendő gyermekem kihordásához.
Ha , aktuális részletek-privátban.
Köszönöm!

dreams11
Budapest
 
 


@dreams11: "@netezos: "@babamama201515:Szia!!Ha még mindig kerestek béranyát én szivesen segítek benne persze ha ti is szeretnétek. Nyugodtan irhatsz nekem. erdelyivik75@gmail.com"szia! Mi is szeretnénk babát a párommal. Sajnos egészségügyi okokból nem lehet(részleteket privátban) ha persze még aktuális?Üdv:"   (gyongysor012@gmail.com) Köszönöm!

dreams11
Budapest
 
 


Sziasztok! Bérnyaságot válalok!! 25 éves, 2  gyermekes anyuka vagyok!!  Irjatok bártan!!
erdelyivik75@gmail.com
 
 


Egyesült Államokban élő, Magyar gyökerekkel rendelkező gyermektelen család béranyát keres.


Feltételek:


- Teljesen egészséges, valamit nem áll rendszeres gyógyszeres kezelés alatt


- Minimum középfokú végzettség, de felsőfokúak előnyben vannak


- Rendezett családi környezet


- A béranya káros szenvedélyektől mentes legyen, ide értve a dohányzást, a mértéktelen alkoholfogyasztást, a kábítószert és más élvezeti szerek fogyasztását.


Fizikális feltételek:


- maximum 65kg


- minimum 160 cm magas


- 25-40 éves


- normál testalkatú


A járulékos költségek megtérítésére 60.000 dollár (kb. 17 millió forint) a felajánlott összeg.



Bemutatkozó levelet, egész alakos fényképpel kiegészítve az alábbi e-mail címre várjuk: beranyausa@gmail.com

 


Sziasztok!

Tudna valaki írni pár sort, akinek sikerült bármilyen módon (béranyaság, örökbe fogadás)? Sajnos nem lehet nekünk sem gyermekünk :(

Előre is köszönöm!
H.
 
 


Sziasztok!

Hamarossan születendő babámat,gondoskodó családba adnám,anyagi támogatással. Elitélhetsz...
De jelenleg a nagyobbik lányom beteg....Akit szeretnék megmenteni.
eszter09
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!

Hamarossan születendő babámat,gondoskodó családba adnám,anyagi támogatással. Elitélhetsz...
De jelenleg a nagyobbik lányom beteg....Akit szeretnék megmenteni.
eszter09
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!
Èn is nagyon szeretnèk idèn babázni, sajnos korai petefèszekkimerülès miatt már 4 ève harcolunk a párommal h mi is anyuka ès apuka lehessünk. Sok mindenen tùl vagyunk, ès sajnos eljött az a pont amikor külsö segìtsèget kell kèrjek. Mivel nem vagyok az a belenyugvò tipus, -ami sokaknak segìt az elfogadásban-, kiálok ide, ès olyat kèrek, amit csak angyal adhat nekem, nekünk,  azt szeretnèm, ha egy èdesanya felajánlaná számomra a petesejtjèt, h kisbabám születhessen.
Angyal lesz akkor is, ha nem teljesen önzetlenül(bár ez hülye megfogalmazás)teszi.
Nagyon szerettünk volna örögbe fogadni is, mìg ki nem derült, h mivel külföldi a párom csak mint egyedülállò jöhetek szòba,tehát min 6 èv várakozás az ügyintèzõ hölgy szerint, ès akkor is csak 7-8 èveset kapnánk... persze lehet hamarabb is, ha a sùlyosan beteg, vagy roma babát is beválaljuk.
Kèrnèk szèpen mindenkit, aki segìteni szeretne, irjon nekem,mert eltökèlt vagyok, ès komolyan gondolom.
Èp ezèrt pontosan tudom meddig mehetek el, ès itt messze nem az anyagiakra gondolok. Tiszteletlensèget, ès tisztessègtelen ajánlatokat nem várok, ès nem teszek. Szerencsès, egèszsèges babázòs, vidám èvet mindenkinek!
Bátorlány
batorprojekt@gmail.com
 


@jhetti:



Szia! Béranyát kerestek? Én vállalok béranyaságot, szívesen segítek! Ha gondolod irj nyugodtan!!
Köszi előre is a válaszod!!

 
 


Sziasztok! Születendő fiú gyermekünket örökbe adnánk,komoly megbizható szülőknek. Hamarosan megszületik .Csak privátban irj, ha lehet mellékelj e-mail cimet.Ird meg elképzelésed.
 


Anya szeretnél lenni?
Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő partnert, aki társuk lehet a gyerekvállalásban.
Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba is.
Ezekben az esetekben lehet szükség egy spermadonor igénybevételére.
Én nemcsak spermadonor szeretnék lenni, hanem a gyerek számára szeretet, biztonságot, anyagi és érzelni hátteret adó, de külön élő apa szeretnék lenni.

Egészséges, fiatal / 40 éves/ , melegszívű, gondoskodó, értelmiségi férfi vagyok. Testmagasságom 185 cm, fehérbőrű, barnahajú. A családomban semmiféle átörökíthető genetikai betegség nem fordult elő.

Amennyiben azok közé tartozol, akiken donorsperma igénybevétele segíthet, kérlek vedd fel a kapcsolatot velem a következő emailcímen: pamancsoska@freemail.hu.

Nemcsak spermadonor szeretnél lenni, hanem a születendő gyereknek anyagi és érzelmi hátteret biztosítanék.

Írj egy rövid bemutatkozást és egy elérhetőséget. Minden esetben válaszolni fogok. Üdv. Dani


Dani
ddaniel
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok! Béranyaságot, petesejtdonorságot vállalok. 25 éves 2 gyermekes anyuka vagyok! 
Csak komoly érdeklődők irjanak, a részleteket privátban megbeszéljük!! Bátran keressetek!
e-mail címem: erdelyivik75@gmail.com
Mindenkinek válaszolok!!

Szép estét!!!
 
 


Sziasztok! Szivesen segítenèk gyrmektelen párnak! Irjatok nyugodtan :)
 


@eszter09:


Szia Eszter!
Szeretném felvenni veletek a kapcsolatot, amennyiben aktuális még a baba örökbe adása.
Köszönettel:Judit
judit1971
Dombóvár
 
 


Sziasztok! Új vagyok itt... Igyekeztem némi információhoz jutni a béranyaságot illetően, utána regisztráltam ide. 39 éves, Dél-Magyarországi, 2 diplomás nő vagyok. A Párommal nagyon régóta próbálkozunk, a lombikbébi program is sikertelennek bizonyult 4-szer. Korábban, 31 évesen volt egy terhességem, ami szintén sikertelenséggel zárult. De, nem adtuk fel, nem adjuk fel. Nagyon szeretnénk Babát, a Páromnak van 3 felnőtt korú gyermeke. Rendezett körülményekkel rendelkezünk. (Nem vagyunk gazdagok, de mindenünk megvan, mindent biztosítani tudunk a kis Jövevénynek - akire nagyon vágyunk.) Egészségesek vagyunk, minden vizsgálaton túlestünk többszörösen - hisz a lombik programban nemrég zárult le a negyedik próbálkozásunk. Béranyát keresünk, illetve minden információ érdekel minket. Csak komoly jelentkezők, információt nyújtókm levelét várjuk a szerencsetszeretnek@gmail.com e-mail elérhetőségre.
mosolya
Szeged
 
 


Sziasztok!
Üdv Mindenkinek!

Új vagyok itt... Igyekeztem némi információhoz jutni a béranyaságot illetően, utána regisztráltam ide.

39 éves, Dél-Magyarországon élő, 2 diplomás nő vagyok. A Párommal nagyon régóta próbálkozunk, a lombikbébi program is sikertelennek bizonyult 4-szer. Korábban, 31 évesen volt egy terhességem, ami szintén sikertelenséggel zárult (egyéb okból kifolyólag). De, nem adtuk fel, nem adjuk fel.

Nagyon szeretnénk Babát, a Páromnak van 3 felnőtt korú gyermeke. Rendezett körülményekkel rendelkezünk. (Nem vagyunk gazdagok, de mindenünk megvan, mindent biztosítani tudunk a kis Jövevénynek - akire nagyon vágyunk.) Egészségesek vagyunk, minden vizsgálaton túlestünk többszörösen - hisz a lombik programban nemrég zárult le a negyedik próbálkozásunk.

Béranyát keresünk, illetve minden információ érdekel minket. Csak komoly jelentkezők, információt nyújtók levelét várjuk a szerencsetszeretnek@gmail.com e-mail elérhetőségre.
Tisztában vagyunk vele, hogy ez a lehetőség egyik félnek sem egyszerű. Támogatni tudjuk a leendő béranyát, ha nem is milliókkal. Szívesen megismerkednénk olyan káros szenvedélyektől mentes, komoly gondolkodású, ápolt... Hölggyel, aki vállalná a közreműködést ebben a helyzetben.

Köszönjük.
mosolya
Szeged
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: