Új privát üzeneted érkezett!

Szió Zsuzsa!

Még mindig egyben, de azt mondta tegnap a dokim, hogy már készülődik kifelé a kislány! 1 ujjnyira nyitva a méhszáj és jóslók is voltak már.
Most már nem aggódom annyira, hogy bent marad! Csak eljött a március...
Ti hogy vagytok?
Én a múlt héten nem tudom mit csináltam, de néha úgy köhögtem, hogy azt hittem megfulladok! Az érdekes az, hogy ezen kívül semmi bajom nem volt! Most már talán megmaradok... :lol:
Szombaton megyek áramlás-vizsgálatra, ha kibírom addig.
A ctg-m is jó. Hát, egyszercsak úgyis kibújik Réka baba. 8)

Írj ám Te is, hogy mizu Veletek!

Puszillak!

Adri
 
 


Szia Adri!

Hű, készülődik Réka baba! :D :D Jóslókat hogy bírod? Én Bencussal annyira szenvedtem tőlük, hogy volt hogy csak a hintaszékben ülve bírtam "aludni"... csak a szülés előtti héten javult a helyzet. A kinyílt méhszáj állítólag normális többedik babánál, én is azzal rohangáltam az uccsó hetekben :lol: De igazad van, most már nemsokára magadhoz szoríthatod a pici Rékát!! :wink: :D :D
Köhögésed múljon!!!!

Mi megvagyunk, srácok növögetnek, Bálintnak voltunk ovit nézni a héten, nagyon tetszett, még a szobatisztaság hibádzik... Bencusnak hatalmas az étvágya és nagyon nyomul, állandóan a bátyó nyomában van, semmiből se akar kimaradni :lol: És Nálatok hogy vannak a srácok?

Nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok-sok puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Szió Zsuzsa!

Nézd meg, még mindig nem bújt elő ez a kislány! :cry:
Bár most annyi nyavalya elkapott minket, hogy talán jobb is!
De annnnnnyira nem szeretném túlhordani!!!!!!!!
Drukkolj légyszi, hogy megszülessen végre a napokban!!! Pedig már 2 hete nyitva a külső-belső méhszáj, meg meg is van rövidülve. Nem tudom mire vár még a kis manóka?!
Méghogy a lányok hamarabb jönnek, meg a 3. már óóóóóóó mikor kibújik majd... hát ez nálunk nem jött össze! (Bálint ilyenkor már rég kint volt!)

Na, nem bosszankodom.

Ha valami van, jelentkezem!

Puszi, Adri
 
 

 
 

Szia Adri! :D

Nyugi és kitartás!!! Nemsokára kint lesz a pici lány!!! Sokat gondolok Rád és sok-sok ++++++++++++++++++++t küldök!!!!!! Nagyon drukkolok és millió puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Szia Adri!

Isten hozta a kicsi Rékát!! Nagy gratula és sok boldogságot az egész családnak!!!
Kép

Otthon vagytok már? Majd írjál, hogy vagytok, hogy fogadták a fiúk a hugicát, szeret-e szopizni Réka és mindent-mindent!! :D Persze ha majd lesz egy kis időd... :wink:
Sok puszi,
Zsuzsa
 
 


Szió Zsuzsa!

Az egyik kezemben itt fekszik Réka, úgyhogy bocsi, ha elgépelek valamit.
Szóval: fél 11-kor felhívtam a dokimat, hogy 4-6 perces, elviselhető fájásaim vannak. Mit csináljak? Mondta, hogy menjek be a szülőszobára. Előtte már vagy 2x beszéltem a szülésznőmmel, de csak akkor lettem biztos, hogy be kell mennem, amikor már a doki is azt mondta. 12.15-kor beértünk a kórházba, de én úgy gondoltam, hogy először megkeresem a dokimat a 3-on, de uh-on volt. Így lementünk az elsőre. Közben a szülésznőm is elindult. Lent az ügyeletes szülésznők felvették az adatokat, ctg-re tettek, megnézték, hogy 3 ujjnyira nyitva a méhszáj, és szóltak a dokinak. 12-ig megvoltam a borotválással és a zuhival is. Akkor ért oda a doki és a szülésznőm is. Negyed 1 lehetett mikor burkot repesztettek. Utána már durvábbak lettek a fájások. Ágy mellett állva bírtam kb. 12.40-ig, aztán jöttek a tolófájások (meg a szitkozódásaim – pl. minek kellett nekem 3.gyerek, nem vagyok én normális; haza akarok menni; nyilván bele fogok halni a fájdalomba stb.). Ezekre emlékszem. Ja, és a szokásos: mikor mondták, hogy húzzam fel a lábam, mondtam, hogy én azt nem tudom, nekem ahhoz nincs erőm. Aztán 13.00-kor – nem tudom hanyadik fájásra – kibújt a „csöppség”. 51cm-el, 3700g-al. Gátvédelemmel.
Tejcsim eddig úgy néz ki van. Ráadásul Réka baba is kis ügyes. (Nem úgy, mint a fiúk.)
Most ennyire jutott időm. Remélem Ti is jól vagytok!
Kellemes ünnepeket kívánok Nektek!

Sok puszi, Adri

És akkor 3 kép Rékuciról:
Kép Kép Kép
 
 


Az előbb elírtam: nem 12.15-kor, hanem 11.15-kor értünk a kórházba. :oops:
 
 


Szia Adri!!

Jajjj de gyönyörű lányod van!!! :D :D :D Nagyon édes kis arca van!!! Olyan helyesek a fiúk, ahogy fogják!!
Szupi, hogy jól vagytok, hogy van tejcsi és hogy ilyen ügyes Rékuci! Köszi a szüléssztorit is! Tök gyorsan ment minden! (na persze így kívülről :lol: ) és király, hogy sikerült gátvédelemmel! :D
Hogy bírod hétköznapokat? Van aki tud segíteni? Ha jól emlékszem írtad, hogy a szüleidre mindig tudsz számítani, most is segítenek ugye? Párod otthon van Veletek? A fiúk örülnek a hugicának és nem féltékenyek (legalábbis a kép alapján :wink: )?

Mi megvagyunk, Bálint növeszti az utolsó rágóit, Bencus meg a pocakját :lol: a héten voltunk mázsáláson és már majdnem 10 kiló! és már elkezdett lépkedni is, ha fogjuk a kezét 4-5 lépést is megy 8)

Mégegyszer nagy gratula Nektek és sok-sok puszi,
Zsuzsa

(lassan írhatunk méleket, mert úgyis ketten maradtunk :wink: :lol: )

Kép
Kép
 
 


lányok mindenkit szeretnék buzdítani a textilpelus használatára, nem csak a baba érdekében (de amiatt is), hanem a környezet érdekében is!
rengeteg modern,e gyszerű használatú tündéri kis pelus kapható már, a neten itt a társalgóban is sok infot találtok róluk.

jó babázást, babavárást mindenkinek!




www.babamosoly.hu

Marica & Levi :)
 


Sziasztok!

Denizsa, Radra!
Emlékeztek még rám???
Tudom, hűtlen voltam, régóta nem jelentkeztem....
De gondoltam benézek, meg van -e már Radra kislánya...És látom igen!!

Adri!
Nagy-nagy gratula! Nagyon édes!!!!!!

Mi is megvagyunk, amint a vonalzómon látszik, gyarapodunk mi is! :)

Puszi nektek!!

Edit

Kép

Kép
 
 


SZIASZTOK !!!!

JÖVÖK, BEKUKKANTOK ÉS MIT LÁTOK :D :D :D :D :D :D :D

ADRI !!! GRATULA!!!!!!!!! Gyönyörűséges a "pici" lánykátok :) :) Sok-sok tejecskét és boldog babázást !!


DITTA!!! EZ IGEN :) :) Neked pedig boldogságos babavárásos napokat, perceket kívánok !


ZSUZSA ! Nektek is jó egészséget kívánok és hajrá a harmadik...:) :) / mert úgy lácc, nagycsaládos topik lesz.


Vigyázzatok magatokra és a picikre, ma nagyon vidám lett a napom :D :D :D

Gotti és Zitike Kép
 


Adri ! :)

Jó hamar, "pikk-pakk" lerendezted a harmadik számú szülést, vigyázz, mert ha így haladsz, akkor a negyedik már csak fél óra lesz és otthon apával már el is intézitek ! :lol: :lol: :lol:

Nálam Bencével 12 órát, Ákosommal 6 órát, Danimmal 3 órát "szenvedtünk", mondta is a dokim : "Gotti hamar induljatok el, mert útközben... :lol: monnyuk lett azért kemény 3 és fél órám Zitikémmel is. DE MEGÉRTE !! Asszem így van ezzel mindegyikünk, úgyhogy Ditta most érted izgulunk majd !

Pussz:

Gotti
 


Szia Gotti!!

De jó, hogy te is jelentkeztél!!!
Hát én is abban reménykedek, hogy a 3. már villámgyors lesz! Ugyanígy volt nálunk is: Veronika 12 óra, Ati 6 óra! Csak beérjünk a kórházba!
Én megvagyok, csak ez az egész napos émelygés ne lenne......... :cry: De már nemsokár eljön a 12. hét, és remélem a megváltás is!
Ti jól vagytok??

Puszi!
Ditta

Ui:
Adri, zsuzsi!
Amikor mi jövünk, ti eltűntök??? :) :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy Ti is jelentkeztetek Ditta és Gotti! :wink:

Ditta! Szívből gratulálok, hogy sikerült végre a 3. baba! És már 10 hetes vagy! Nekem asszem 14-15. hétig tartott az émelygés, a 20. héttől pedig kezdődött a gyomorégés, ami végig elkísért, de megérte! Pedig nem volt egy egyszerű várandósság, sőt, már inkább terhességnek nevezném, pedig nem szeretem ezt a szót, de ma már naggggyon boldog vagyok!

Gotti! Mi 3 babát terveztünk, és meg is van (ráadásul 2 fiút és 1 lányt) :wink: , úgyhogy nem hinném, hogy valaha is lesz több, de azért nem mondom, hogy soha, hiszen, nem tudhatom...
Persze már most sajnálom, hogy Rékával vége a babázásomnak! :cry:

Zsuzsa! Nagyon szeretik a fiúk a kiscsajszit! Bálint folyton puszilgatja (persze azért mindig figyelni kell mit csinál, mert Ő még nem olyan finoman bánik ugye Vele), Nándika meg sokszor mondja, hogy majd Ő vigyáz Rá, hogy le ne essen, meg ilyenek.
És persze minden babaholmit odahoznak, ha megkérjük Őket, és a pelusokat is szívesen kiviszik a kukába.
Anyukámék most is nagyon sokat segítenek, de egyébként nem olyan vészes 3 gyerkőccel sem, mint gondoltam!
Hétvégén Nándi sokat segít, mert akkor általában Ő lefoglalja a nagyokat. Mikor hazajöttünk a kórházból itthon volt 1 hétig. Szegény egy csomószor rohangált a TB-hez, meg a MÁK-hoz. De elintézte! (Mondjuk lóvét még nem láttam belőle, de majd egyszercsak...)
Hú, Bencusod is milyen nagyfiú már - lépked! Olyan gyorsan telik az idő! Főleg a gyerekek mellett! Bezzeg, mikor dolgoztam alig vánszorgott! Bálintnak még mindig nem jött ki a hátsó 4 foga! Mondtam is a gyerekdokinak, de azt mondta, még ne izguljak.
Megy egyébként oviba szeptembertől? Mert én szeretném, ha az enyém menne, meg Ő is, csak lehet abba az oviba nem veszik fel, ahová szeretném, mert csak 1 csoport indul az idén (sok nagycsoportos marad).

Most mennem kell. Majd teszek fel frissebb képet is a Lujziról, csak lent van a fényképező, én meg lusta vagyok. :lol:

Nagyon örülök, hogy jöttetek lányok! Néha nézzetek be!

Puszi mindenkinek!

Adri
 
 


Sziasztok!

De eltűnt mindenki. :cry:

Csak egy gyors bekukk.

Szerintetek hasonlítanak egymásra? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Pusza, Adri
 
 


Sziasztok! Bocsi a bepofátlankodásért!

5 hetes szuka kiskutyáknak keresek gazdikat! Magyar vizsla apukától és Rotweiler anyukától származnak. Teljesen egészségesek, játékosak, barátságosak. :D Mindkét szülő kisgyerek mellett nőtt fel és soha semmi gond nem volt velük.

Ingyen elvihetők, mert a gazdijuk sajna semmiképp sem tudja megtartani őket! :(

Átvehetők személyesen Nagycsécsen (Borsod megyében), vagy megyén belül akár házhoz is visszük.

Ha valakit érdekel, légyszi privát üziben keressetek! Köszi!


Kép Kép
Vendég
 


Adri!

Szerintem teljesen egyformák!! Mint két tojás......
Ma szinte még semmit nem csináltam itt a melóhelyen, csak kínlódgatok, meg émelygek........Már nagyon unom....csak egyszer múljon el!

D.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ditta, Gotti, de jó, hogy írtatok!!! :D :D
Ditta, Neked naaaagy-nagy gratula a pocaklakóhoz!! :D :D és kitartás, nemsokára jobb lesz! :wink:

Gotti, jaj de jóóó ez a kép!!! :D :D mekkora lett már Zitus!! :o :D

Adri :) Hű de szépek, képet kérünk, még-még-még!! :D :D Jaj de szupi, hogy így segítenek a Fiúk és imádják a hugit!! :D Igen, mi is szeretnénk, ha menne ősszel oviba Bálint, jövőhéten megyünk beiratkozni, aztán remélem felveszik, mert itt is csak 1 csoport indul :roll:

Most musz mennem, mert ébrednek a kőcök. Bencus hétvégén meg belázasodott, sajnos még ma is tart, voltunk dokinál is, vmi vírus :(

Puszi Mindenkinek,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hű de eltűnt mindenki....

Adri :) HOgy vagytok??? Milyen 3 gyerekkel az élet? (biztos szép :wink: :D )

Ditta :) Pocakod hogy van??

Mi ma voltunk a dokinál az 1éves státuszvizsgálaton, Bencus már 9,8 kiló! Hétvégén lesz a szülinapja, készülünk a bulira :D Bálintot is lemázsálták és ő már 16kg 8) Hétfőn beirattuk oviba, de mint megtudtam, kétszeres oda a túljelentkezés, így csak reménykedhetünk, hogy felveszik...

Puszi mindenkinek, majd írjatok!
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Isten éltesse sokáig a kis Bencét! Kép

Most csak képeket teszek fel. Amúgy jól vagyunk! :wink:

Kép Kép Kép Kép

Pusza!
 
 


Szia Adri!

Köszi! :D :D És jajjjj de éééédes ez a pici lány!!!!! :D :D :D :D (és ez a rugi is nagyon klassz!!) még-még-még!!!! Szupi, hogy jól vagytok! :D
Sok puszi Nektek,
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre,de örömmel látom, hogy még megvagytok!!
Sőt,még gyarapodtatok is:)):):):):):)
Adri,gratulálok a kislányodhoz,tüneményes:):)
Edit neked is gratula a pocaklakóhoz:):)
Képzeljétek végre BABÁS vagyok!
Igaz még csak pár hetes,de rettenetesen boldog vagyok:)

Most látom rég nem jártatok erre ti sem.

Hát azért majd még benézek:)
Mindenkinek sok puszi
Móni
 
 


Szió Móni!

De örülök, hogy Te azért benéztél ide! Annak pedig még jobban, hogy újra babát vársz! :wink:
Mikorra vagy kiírva? Hogy fogják hívni a kis jövevényt?
Írj egy kicsit magatokról, ha van időd!

Valamelyik nap teszek majd fel képet, de most rohannom kell a családnak reggelit adni!

Puszi!

Adri
 
 


Helló!!

Most vagyok 6 hetes terhes,neveken már gondolkodunk,elsősorban kislány neveken,mert nagyon szeretnénk ha leányzó lenne.De néztünk pár fiúnevet is,mert hát sosem lehet tudni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Március 26-ára vagyok kiírva,márciusi lesz mint a kisfiam.Danikám most fogja kezdeni az első osztályt,én jobban rettegeg mint ő :roll: Most éppen nyaral a nagymamámnál,immár másfél hete és úgy tűnik haza sem akar jönni olyan jól érzi magát!!Ennek örülök de nekem rettenetesen hiányzik.
Végre megvan a jogsim is,papámtól egy öreg mazdát is kaptam akit csak Madzagnak hívunk :lol:
Hogy hogy így el van hanyagolva a topic??Régen olyan nagy élet volt!!!!!!!!!
Írj magatokról te is valamit!!

Puszmák:Móni
 
 


Szió Móni!

Hát igen, nem igazán irogatunk már ide, Zsuzsával meg is beszéltük, hogy inkább e-mailt küldünk egymásnak, hiszen úgysem nagyon néz már be senki... :cry:
De, ha Te visszatérsz, akkor inkább én is ide írok, mert a levélírás még nehezebb!

Ő is márciusi lesz? Réka is az, meg Nándika is! :lol:
Nálunk Bálint most kezdi majd az ovit - nagyon kíváncsi leszek hogy bírja! Nándu pedig már 2. osztályba megy! Hogy repül az idő, mi?!

Zsuzsa!
Jó lenne, ha Te is visszatérnél ide! És persze a többiek is!

Hihetetlen, de már megint nyűglődik valamelyik gyerkőc... :twisted:

Mindegy, azért dobok fel egy képet a kiscsajról:
Kép

Puszi mindenkinek, aki olvassa! :wink:
 
 


Sziasztok!

Néha azért benézek.....

Móni!
Gratula a bébihez!! És hogy vagy? Rókakoma és tsai?? Remélem elkerülnek.....Én rettentően émelyegtem mindhárommal, közel a 16. hétig.... :roll: De azért róka nem jött.....

Adri!
De nagy már a kiscsajszi!! :) Szopizik még?

Mi jól vagyunk, káosz az otthonunk, mert a padlástér beépítése megy ezerrel.... De már látom az alagút végét!
Amúgy jól vagyok, mindjárt dobok poci képet is, meg Ágostonomról néhány sztárfotót!
Kép

Lábikó:
Kép

Bicepsz: :)
Kép

Kezek-lábak:
Kép

Szégyenlős:
Kép

Puszi!!
Ditta

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok itt sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja! :)

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
 
 


Sziasztok!!

Tegnap voltam UH-on,13 mm a Bébi :lol:
Láttam ahogy pulzál a szivecskéje :lol: :lol: :lol:
Ditta nagyon komolyak ezek az UH képek!!!
Mikor fogsz szülni?Ha már volt róla szó,ne hari,nem olvastam vissza :oops:
Nagyon csini kismami vagy,remélem én sem hízok el úgy mint a fiammal.Kicsit már a bálnára hasonlítottam :?
Még melózom egy hónapig kb.mert a 16 órás talpalást(felszolgáló vagyok,nemtudom emlékeztek e még) már nem nagyon bírom.
Pedig a pénz kell,de nem minden áron.
Jelentkezzetek légysziiiii!!

Holnap elutazunk 3 napra ,de vasárnap este benézek!!

Puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Ditta! Szülinapomra van kiírva a 'Kismanód'! :lol: Tesók várják már az új jövevényt?
Réka sajna nem szopizik már, de végül is a többi gyerkőc is felnő(tt) tápin...

Móni! Dani várja már a kicsit? Gratula a jogsihoz! :wink: Tényleg nem lehet semmi a melóhelyeden, úgyhogy mihamarabb menj el, nehogy baj legyen! Az a picuri fontosabb!
Nem vagy rosszul? Én emlékszem Rékával kb. 20. hétig émelyegtem, azután pedig folyamatosan égett a gyomrom! Élmény volt! :? De megérte! :!: :!: :!:

Holnap kezdjük Bálinttal az ovit. Illetve még a héten csak a beszoktatást. Nagyon kíváncsi vagyok. Majd megírom hogy viseli!

Most megyek megnézem a lyánykámat.

Jó lenne, ha minél többen vissztérnénk és irogatnánk néha!

Zsuzsa is eltűnt! Hahóóóóóóóóóóó, gyere vissza!!!!

Puszi mindenkinek!

Adri
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam erre, de Adri szólt (köszi :wink: ), hogy megint van élet a topikon :D

Móni :) Naaaagy gratula a babócához!!! Uh - de jóóó! Imádtam én is hallgatni a srácok szívverését.. tiszta nosztalgia :lol: És táppénzre mész majd?

Ditta :) Képeket köszi, nagyon szuperek!!! Nagyon szép nevet választottatok!! És nagyon király a pocakfotó, gratula, hogy milyen csini vagy!! :D Beépítéshez meg kitartást +++ Mennyi van még hátra belőle?

Adri :) Mekkora lett már Réka is!! :D nagyon csini a Csaj és ééédes a mosolya!! Hogy-hogy nem szopizik már? Egyébként akkor nagyon összehangolódtak Bencussal, mert Őkelme is inkább az üveget választotta a cici helyett, ma cuppant cicire utoljára...
Ovis hírek?? Bálintod bent fog aludni?

Tegyetek majd Ti is (még) képeket, a nagyokról is, plíííz! Nálunk már ekkorák a srácok:
Kép

Imádják egymást a fiúk, de azért vannak konfliktusok rendesen.. :roll: Várom már nagyon az ovit, hogy picit könnyebb legyen. Szept. 1-én kezdünk, az első hét beszoktatós lesz, így anyám fog Bencusra vigyázni, amíg mi Bálinttal ovizunk. Szeretném, ha majd ott aludna Bálint és utána érte mennénk Bencussal, így a délután még a miénk lehet. Szerencsére Bálint a nyáron szobatiszta lett, nem volt egyszerű történet (kb. fél évig tartott), de lényeg az eredmény :) még éjjelre adok rá pelust, aztán majd megpróbáljuk azt is elhagyni.
Bencus túl van a 15hós szurin is, ezerrel teper és mocizik, mindent ért már, de beszélni még nem nagyon akar, de hát ráér. Igazi zabagép, már le sem mérte legutóbb a doki csak ránézett :lol: de úgy 12 kiló körül lehet. Ja és igazi cumifan! (több is van neki és élvezettel válogat, cserélgeti :lol: ) Nyugtassatok meg, hogy egyszer majd leszokik róla...

Most mennem kell, mert mindjárt ebéd, de majd igyekszem gyakrabban jönni én is.
Sok puszi mindenkinek,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!

Zsuzsa nagyon megnőttek a fiúk!!!Szépek :lol:
Az én fiam is cumibetyár volt!!!Minden esténk a cumi keresésével telt,mert hiába volt 3 belőle,este természetesen egyik sem volt fellelhető :D De teljesen magától szokott le róla,ő dobta a kukába.Aznap este még kereste de mondtuk neki hogy elvitték a kukások,kicsit görbült a szája de elaludt nélküle,és többet nem is kereste.
Daninál nem volt beszoktatás,már az első nap ott kellett hagyni.Az első nap nem is volt gond,csak az utána következő két hét :oops:
De utána belerázódott és imádott oviba járni :lol:
Adri ,fiam nagyon várja a kistesót,mindig simizi a pocakom.Már csak szeptemberben melózom.Szerencsére rosszul nem vagyok,de két napja olyan fejfájásom van amilyen még soha.Nem is vagyok egy fejfájós típus,de most reggeltől estig fáj.Még az alvás sem segít,mert aludni azt aztán tudok :oops:

Na megyek,gyertek sűrűbben!!!!!!!!!!!!

Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Jó hogy visszajöttél!!!
Hogy tetszik Bálintnak az ovi? Az enyémnek nagyon! :wink: Remélem ez így is marad! Sajna csak fél napos, mivel ugye itthon vagyok a csajjal, de már ez is segítség, ráadásul Neki is jó, mert nem itthon unja magát, hanem bent randalírozik... 8) 8) 8)
Nálunk is van még éjszaka pelus. Ez fura nekem, mert Nándi pár nap alatt leszokott róla és már első éjjel sem pisilt be mikor kivettük alóla, Bálint pedig ragaszkodik hozzá, pedig előtte fél órával még azt mondja, hogy ne tegyek alá. Na, majd megoldódik ez is valamikor. :roll:
Az evés az Bubinál is nagyon megy. Szinte egész nap eszik. Bezzeg Nándi, alig tudok belekönyörögni valamit! Rá is fogom állítani a mérlegre, mert szerintem már a tavalyi 22 kg is csak álom... (Én bezzeg hízok! :oops: )

Móni! Jó hogy várja Dani a kistesót! Nálunk is örültek Neki. Nem is tudom milyen lett volna, ha ellenségesen álltak volna a "dologhoz". Pedig sajna van olyan is!
Fejfájás miatt nem irígyellek! Valami homeos cuccot nem szedsz rá?
Alvás: én nem várok babát, és így is folyton aludnék! Állítólag a vashiány miatt. Hát, nemtom, mert beszedtem egy rakat kapszulát, de szerintem semmi változás! Ma megyek vissza a házidokihoz a leleteimmel, kíváncsi vagyok mit mond.

Ditta? Te hogy érzed magad? Milyen nagy tapija van Ágostonnak! Nagyon jók a képek! Gyere Te is néha hozzánk!

Puszi mindenkinek!

Adri
 
 


Helló!!

Megvolt a 12 hetes UH!!Rendesen látni a törpét:)
Napok óta már a mozgását is érzem,igaz még csak nagyon enyhén,de tudom hogy ő az:)
Fiamnak elég jól megy a suli és szeret is járni.Mindennap kap csillagot a napköziben nagyon büszke rá,meg persze én is:)
Férjem tegnap elutazott dolgozni 3 hónapra,és csak két-három hetente jár majd haza:(:(:(:(
Itt maradtam "egyedül",ráadásul tegnaptól nem is melózok,félek kicsit unatkozni fogok.
Gyertek már sűrűbben!!!!
Pusza nektek:)

Kép
 
 


Sziasztok!

Móni, de jó, hogy írtál! Már féltem, hogy teljesen elfelejti mindenki ezt a topikot...
Örülök, hogy tetszik Daninak a suli!
Férjed hova ment dolgozni és mit? (Ha nem akarod, ne írd le, vagy csak priviben!)
A húgom is jövőhéten megy Angliába. Kicsit elege lett a tanításból vagy inkább a kollégákból? Nem tudom!
Unatkozás helyett gyere sűrűbben és legfeljebb ketten irogatunk...
Persze az még jobb lenne, ha mások is csatlakoznának!

Zsuzsa, Ditta!!!!!!!!!!!! Tessék hírt adni magatokról!

Most megyek, megnézem, kész van-e már a kakaós csiga! :wink:

Pusszancs!

Adri
 
 


Helló!!

Én benne vagyok,ha senki más nem jön, írogathatunk ketten is:)
Tényleg nagyon tudok uncsizni,főleg mikor már mindent megcsináltam itthon!
Férjem "csak" Lepsénybe megy dolgozni,de ritkán jöhet csak haza,sajnos.Ő nehézgépkezelő és cukorrépát kell pakolnia vagonokba,géppel.De szerencsére 4 nap után hazajött mert itt a közelben volt egy munka és őt küldték,úgyhogy most itthon van:)
De ezen a héten megy vissza:(
Tesód ismerősökhöz megy?Vagy csak úgy a nagy világba?
SZtem bátorság kell egy ilyen döntéshez,én nem tudom képes lennék e egy vadidegen országban újrakezdeni.De neki sok szerencsét:):):):)
Fiam mától nem napis,mert a tanítónéni azt mondta,aki tudja vegye ki a gyerekét mert nagyon sokan vannak és nem tudnak foglalkozni velük rendesen,meg nagyon elfáradnak délután 4-ig.
Én meg úgyis itthon vagyok,majd tanulunk együtt.Kíváncsi leszek :roll:
Ezentúl mindennap benézek,hátha írtok!!!!
Pusza
Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Móni!

Tudom, régebben megadtad az e-mail címedet, de már elfelejtettem, ráadásul töröltem magam a freemail-ről, mert egy csomó vacak jött be rajta! Úgyhogy, ha priviben megadod, küldök képeket! Épp az előbb küldtem Zsuzsának is - remélem az Ő címe még él! :wink:
Na, ja, ha más nem jön, elirogatunk ketten! :lol: :lol: :lol:
Nem semmi, hogy suliba sem látják szívesen a gyerekeket délután! Ezt pedig nem tehetnék meg, hiszen azért kapják a fizetést a napközis tanárok! Én biztos kiakadtam volna!
Oviból is csak azért hozom haza Bálintot ebéd után, mert szeretnék többet lenni Vele! De Nándi szerintem jobban jár, ha du. ott marad, mivel ott tuti jól megcsinálják a házit és nem is marad el semmi. + itthon könyörögni kellene, hogy csinálja már meg végre, amit kell, ott meg együtt csinálják...
Na, mindegy.
Lepsénybe jár dolgozni? Hű, én ismerős vagyok azon a környéken. Anyai ágról több rokonom lakik arra felé!

Most mennem kell. Mindjárt visszük a tesómat. Remélem összejön, amit szeretne!

Puszi mindenkinek, aki erre jár!

(Zsuzsa! Küldtem Neked képet a csajszimról!) Te, is írj néha, légyszilégyszi!
 
 


Szia!

Jó utat a tesódnak!!!:)
Fiam épp a leckét csinálja.Megbeszéltük,hogy mikor szeretné a leckét megcsinálni,és azt mondta, ha hazaértünk rögtön csináljuk meg mert akkor több ideje marad játszani.:)
Főztem sárgaborsó főzit (még soha eddig nem csináltam) hát sikerült egy kicsit odaégetnem :oops:
De azért elég fincsi lett:)
Majd este még benézek!

Móni

Kép
 
 


Jó reggelt!

Elment a tesóm! :cry: :cry: :cry:
Fel is vették. Jövőhéten szombaton jön haza. Addig tréningekre megy. Aztán kezdődik a kemény világ!
Ő is és mi itthon maradott családtagjai is, örülünk is, meg nem is, hogy kimegy! De Ő legalább megpróbálja.

Nekem a múltkori kakaóscsiga nem kicsit égett be! Azt már nem lehetett megenni... :oops: :lol:

Ha írtok, még jövök ma!

Szép napot! (Bár, itt esik az eső...) :( :( :(
 
 


Jó reggelt!!!!

Mit fog dolgozni kinnt a tesód?
Párja (ha van) megy vele?
Ha nem akarsz ne válaszolj,csak kíváncsi vagyok...:)
Eddig mindig bekísértem a Danikámat az iskolába (vagyis az udvarra,mert ők ott sorakoznak),ma reggel a suli előtt nemes egyszerűséggel közölte,hogy nem kell bekisérni :? Egyedül megy be.Mondom a táskát segítsek felvenni? Nem kell megoldom-ez a válasz.Na.Köpni nyelni nem tudtam hirtelen,csak mosolyogtam,hogy milyen "nagy" lett az én fiam.
Két hét múlva AFP,utána UH már alig várom!!!!!
Eddig nem voltam kíváncsi fiú lesz vagy lány,de a férjem addig addig mondta h fiú,mégis csak lánynevet választottunk (Dorka Fanni),hogy most már tudni akarom hogy ki van a pocimban.
Én nagyon lányt szeretnék :lol: :lol: :lol:
Szerinted van valami alapja a kínai termékenységi naptárnak?????
Aszerint fiam lesz,de én azt hittem kizárólag az apucitól függ hogy fiú v lány lesz.Akkor ezek mi alapján számolnak????????
Na megyek,pakolni.
Még jövök:)
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2.5546.gif[/img]

Puszi:Móni

Kép
 
 


Egy cuki képet akartam berakni,nem értem miért nem hagyta????????????????????????????????

Kép
 
 


Szió Móni!

Már Afp? Hogy halad az idő?! Emléxem, én is nagyjából olyankor voltam (az első) Afp vizsgálaton, amikor most Te mész...
Hát, elég izgalmas volt! De, a lényeg, hogy a kiscsajszimmal minden oké lett végül! Olyan jó nosztalgiázni!

Kínai fogamzásnaptár: nekünk mindháromnál bejött! :wink:

Én is megpróbálok feltenni egy képet a lánykámról:

Kép

Pusza!
 
 


Tündi-bündi a lánykád!!!
Remélem nálam nem jön be :lol: Én kislányt szeretnék!!!!!!!!!!
Nálunk is elég rossz idő van ,bár hideg nincs,viszont mindjárt elalszom úgy be van borulva.Mondjuk mostanában bármikor képes vagyok elaludni :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Most látom csak, hogy aug. végén írtam utoljára :o bocsi Csajok, pedig megígértem, hogy gyakrabban jövök :oops: nem semmi, hogy elrepült ez az egy hónap... nem volt könnyű, de most már okés :D Szóval az úgy volt... na de majd a végén :lol:

Móni :) Akkor Te már nem dolgozol, ugye? Hogy telnek otthon a napok? Fejfájásod hogy van azóta? Remélem pihensz sokat?! Hű, már mindjárt afp!! :o :D
Szalmaság :( de nehéz lehet... Daninak gratula, hogy ilyen klasszul veszi a sulit!! :D Tényleg Naaagy fiú már!!! :D

Adri :) Doki mit mondott a vasra?? Tesódnak meg sok ++++++ a külföldhöz!!! Képeket nagyon köszi (innen is :D ), Csajszid veszélyesen gyönyörű, mindjárt kedvet kapok egy lányra én is :lol: :lol: Bálintod azóta is imádja az ovit?

Nálunk nem ment olyan simán az oviba beszokás, mint reméltük... A beszoktatás hete alatt (amíg anya a háttérben volt) nem volt semmi gond, még én voltam meglepve, hogy milyen jól megy. No de aztán jött a fekete leves... Az első pár nap "egyedül"(=anya nélkül) nagyon nehéz volt, Bálintom nem volt hajlandó megszólalni sem, max. az "anya, anya" jött ki a száján... nagyon zárkózott volt, nem akart még játszani sem :( Gondolhatjátok, milyen lehetett ezt hallani az óvónéniktől... nagyon aggódtam és tépelődtem én is, de úgy véltem musz folytatni, mert különben nem törik meg a jég. Minden az ovi körül forgott nálunk, minden és mindenki ennek volt alárendelve, nehéz volt, de megérte, mert Bálint szépen kezdett megnyílni és felengedni, most már imád oviba járni, be nem áll a szája, nagy huncut és bohóc az óvónénik szerint :D úgyhogy a nehéz kövek legördültek :D :D :D A teljes happy end-hez már csak annyi hiányzik, hogy ott aludjon Őkelme, mert aludni sem aludt egy percet sem :? Csak pár napig próbáltuk az ottalvást, aztán olyan fáradt és hisztis lett, hogy inkább elhozom délben ebéd után és együtt alszanak itthon Bencussal. Nem is az a gond, hogy korábban hozom el, hanem hogy ezáltal rövidebb (és rohanósabb) a délelőttünk, aztán ráadásul pont ebben az időben lenne Bencus alvásideje, ehelyett felkerekedünk az oviba, ő átesik a "fáradtságfokon", tökre felpörög és le akarja bontani az ovit, de legalábbis begyűjteni minden elérhető kincset :lol: úgyhogy elég vicces, ahogy próbálom a Kicsit megregulázni, miközben a Nagyot öltöztetem. :mrgreen: Viszont e téren is haladunk, mert Bálint most már nem zárkózik el, ha felvetem az ottalvást, szóval van remény :D És alvás után úgyis elhoznám (szóval ugyanannyit lennénk együtt), csak talán picit könnyebb-praktikusabb lenne, no de majd kiderül! Mindenesetre Bálint már alig várja a hétfői ovit, úgy kellett neki elmagyarázni, hogy hétvégén zárva van, nem lehet menni :lol:
Na eldugulok, jó hosszú lettem :oops:

Puszi Mindenkinek,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Már nem dolgozom,mert hosszú volt a 16 órás meló.De tegnap behívtak kisegíteni pár órára és nagyon élveztem!!!Jó volt kicsit dolgozni,úgyhogy megyek most vasárnap is.
Csak sikerült az a beszokás :lol:
Minden gyereknél másképpen megy,lehet a kicsivel majd sokkal könnyebb lesz.De nagyon ügyi a nagyfiad is,most majd mindig oviba akar járni :lol:
Most szerencsére épp itthon van a férjem,de már csak pár napig. :(
Most éppen azon tipródom hogy mit főzzek.Veletek nem szokott ilyen lenni?Mindig tudjátok hogy mit fogtok főzni??
Na megyek,puszi nektek!
Kép
Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsaaaaaaaaaaa! De jó, hogy jöttél!!!! :D :wink:
A vasam jobb lett - majd elmúlik! :lol: Mindig úgy van!
Amúgy azóta már nefrológusnál is voltam, valami nagyon enyhe eltérés van a vesémben, de mivel nem okoz panaszt, nem látja indokoltnak a doki a biopsziát... Szerencsére! (A hematúria miatt küldött mindenfelé a házidoki.)
A szakorvossal megbeszéltük, ha nem lesz semmi, akkor 1 év múlva kontroll.
Nálunk szerintem azért volt olyan lelkes Bálint az ovival kapcsolatban, mert ugye nem alszik ott! Szerintem.

Móni! A főzéstől már én is megőrülök! De komolyan! Mire kitalálom, hogy mi legyen, este van. Többször megfogadtam, hogy előre csinálok magamnak valami menüt minden napra és úgy nem szenvedek annyit vele. Hát, eddig még nem sikerült 1 napnál előbbre elterveznem... :oops: Ráadásul akármilyen lájtos kajcsit készítek, egy halom mosogatni való van utána. ÚÚÚÚtálom!

Most lépek, mert szokás szerint rohanok. Megyek Nándiért a suliba, átnézzük a házit, aztán meg viszem úszni. Ma lesz az első "óra". Kíváncsi leszek hogy tetszik majd Neki. Nyáron ugyan már voltunk 2 hét intenzív tanfolyáson, de nem ez volt az oktató, aki most lesz, meg a helyszín is más volt. Akkor nagyon szeretett járni.

Puszi Nektek!

Adri
 
 


Móni!

Megtaláltalak iwiw-en! :wink: :lol:
 
 


Sziasztok!!

Fiam is nagyon élvezte az úszást az oviban,de most nem jár.Nagyon sokat fáj a füle (azt hiszem ezt már írtam régebben),és nem irattuk be,mert biztos az is közrejátszott a sok fülfájásban.
Ezt a menü dolgot már én is annyiszor elterveztem,de én sem jutottam tovább a következő napnál.
Megyek mert mennem kell nőgyogyihoz,sajnos összeszedtem vmi viszketős cuccot,és félek nehogy valami gond legyen.Igaz ma már csak a leletekért meg a receptért megyek.
Jók legyetek!!
Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Móni :) Remélem nincs már gondod!? Sok +++++++
A főzés nekem is döcögős sokszor, mármint a kitalálás szempontjából... sokszor nincs ötletem, de van fagyasztóm :mrgreen: és mivel mindig teszek oda is kaját, ha végképp nincs időm-ötletem, akkor kikapok onnan vmit. A mai vacsit viszont többször is megköszönték a srácaim, annyira ízlett nekik, pedig tök egyszerű volt (sajtos melegszenya) 8)

Adri :) Köszi az infót, lementettem :wink: Hogy tetszett Nándinak az úszás??
Drukkolok, hogy ne legyen semmi baj a veséddel!!
Bálintod nem akar az oviban aludni vagy Te nem is akartad, hogy bent aludjon? Mi holnap megpróbáljuk!! Ugyanis ma az ovónéni azt javasolta, hogy próbáljuk meg, mert olyan szépen halad a beszokással :) Szóval drukkoljatok!! Én örülnék, ha menne, mert Bencusnak pont akkor lenne az alvásideje, amikor indulnunk kell délben az oviba... egyébként mindegy lenne, hogy alvás előtt vagy után hozom el, de így nem mindegy... majd beszámolok, hogy ment (vagy nem ment, remélem az előbbi lesz).

Írjatok!
Puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, hogy ment a benntalvás??
A doki és az eredményem szerint nincs semmi bajom,úgyhogy recept sem kellett.Doki szerint terhesség alatt gyakori a sok folyás.De a viszketésre nem tudott mit mondani.Az meg talán a sok folyástól van,mindenesetre nagyon zavar.
Ma voltam AFP-n és ma hallottam először dobogni a szívét!!!!!!!:):):):):):)
Olyan jó érzés volt,már alig várom hogy mozogjon!!!!!!!!!
Ha minden jól megy 2 hét múlva már tudni fogjuk, hogy kisfiú vagy kislány lesz!!!!
Legyetek jók!
Kép
Puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Móni :) Szívdobogás de jóóó :D :D Viszketéshez ++++, örülök, hogy nincs nagyobb baj!
És van vágyad, hogy fiú vagy lány legyen? bár gondolom a lényeg, hogy egészséges legyen :) Névötletek vannak már?

Képzeljétek Bálintnak nagyon megy az oviban alvás! Előszörre csak 1 órát aludt, de aztán már szép nagyot :D Nagyon büszke vagyok rá! és hiányzik is egy kicsit, bár utána uzsira megyünk érte, alig várom már, hogy láthassam :lol:

Adri :) Hogy vagytok? Holnap nem bizti, hogy tudok jönni, de nem akarom elfeledni sem, úgyhogy előre is nagyon boldog Nándi napot!!!

Szép hétvégét!
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron