Új privát üzeneted érkezett!

Na szóval....
Ezt a topikot azért hoztam létre,mert azokban a topikokban,ahol még élet van,olyan megszokott csapatok vannak,hogy nem nagyon,vagy csak nagyon nehezen lehet beilleszkedni.Én személy szerint már több helyre irtam,de a legtöbb helyen válaszra sem méltattak,pedig hozzászóltam személyekhez,és témákhoz is.Én azt gondolom,hogy itt bármiröl beszélgethetnénk,pl.:babák,papák,anyák,szorongások,örömök,bánatok,stb.Ami éppen az ember szivét-lelkét nyomja.Persze mindez kötelezettségek nélkül....ha valaki nem nagyon akar magáról,csak a problémájáról beszélni,vagy éppen nincs akinek kiöntse a lelkét,akkor szívesen látom.Tapasztaltam(persze saját magamon is),hogy sokszor az embernek elég csak kibeszélni,vagy kiirni magából a problémát,és már sokkal könnyebb...
Szóval jöjjön bárki,és irjon bármiröl,vagy bárkiröl bátran!!Remélem egyre többen leszünk,és nem csak magammal kell dumcsiznom!Kép

Kinga
 
 


Bocsánat,nem mutatkoztam be...
Kinga vagyok,33 éves,anyuka,feleség és szeretek kötöttségek nélkül dumcsizni bármiről bárkivel,korra és nemre valo tekintet nélkül.
Ja,és sziasztok olvasók!!!!!
Egyenlöre ennyit.

Kinga
 
 


Szia KingaKép
Kis túlzás a "kirekesztettség "Kép nem?? bár van abban igazság amit irtál.Idővel sztem jobban fogod itt érezni magad tuti.Én 3 helyen is "aktiv"KépKép vagyok bár a Mogyoródi topikban van hogy hetekig nem irnak nekemKép de pld .itt találtam rá azokra az anyukákra akikkel általános sulis koromról nosztalgiázhatok.És hát a kerületi kis topikunk,bár ott is lustul a levelezés néha.
Ha van időm szivesen bekukkantok hozzád! aranyos a képed a profilodban.Ezek szerint te is 72.vagyKépMesélj magadról és a kis manóról .Ez mostani kép??
Na léptem!! puszi Ildikó
 
 

 
 

Szia Kinga

Szerintem sem mindenhol rekesztik ki az embert.Mondjuk olyan helyekre én nem is próbálkoztam, ahol már a babák születésétől fogva összeszokott társaság van mondjuk hónapok óta.De pl a szoptatás topikba csöppentem az elején, és ott nagyon sokat segítettek, mert voltak gondok rendesen.Meg a keveset gyarapodó babáknál is befogadtak.
Modjuk a nyáron én sem jártam errefelé, mert semmire nem volt időm az örökmozgó majdnem 2 évesem miatt.A nagyobbik meg most megy iskolába, Õ már komoly nagyfiú.De már hiányzott egy kis társaság, mert nem tudom Te hogy vagy vele, de nálunk eléggé elfogytak a közeli barátnők, akikkel jol el lehetne beszélgetni mindenről.Akik voltak azok az ország különböző pontjaira kerültek, és van aki már nem is válaszol, ha keresem.Meg mindenki rohan, dolgozik.Úgy irigylem azokat, ahol ismerős kismamák össze tudnak járni, és legalább a gyerkőcök is eljátszanak egymással, meg az anyukák is kibeszélik a gondokat.Mi egy ici-pici faluban lakunk, és itt még gyesen levő anyuka se nagyon van, ejárni meg nem egyszerű.Örülök, ha a heti bevásárlást el tudom intézni.Sajnos nagymamákra is ritkán számíthatok, a férjem meg azt se tudja mihez fogjon annyit dolgozik.
De azért nem akarok panaszkodni, mert ha megnőnek akkor meg hiányozni fog a babázás akármilyen fárasztó is.
De most be kell fejeznem, mert felébredt turbó meghajtású kisporontyom.

Üdv
Andana
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy van már beszélgetőtársam,nem is egy!!KépKép
Evetke:33 éves vagyok,Dorogon lakom,március 3-án született a képen velem látható bébi.Kisfiu,Balázs a neve,4kg-mal és 57 centivel látott napvilágot a komáromi Selye János kórházban.Csupa szép élményem van a szülésről.Kép
Most fél évesek vagyunk,és majdnem 10 kg-ot nyomunk.
Irtó aranyos,és eleven kisbaba,akit sajna a fogzás eléggé megvisel,persze vele együtt engem is,mert éjszakánként nyugtalanka,és sajnálom nagyon.Kép
72-es születésü vagyok,nyári csajszi,és Te?
De rajta kivül van még két nagy fiam az elözö házasságomból,ők 11 és 14 évesek,Tamás és Márk.
Imádom Õket!

Andana:
Rossz lehet pici faluban élni,mert így tényleg nem nagyon van beszélgetöpartnered,pláne,ha nincs kismama sem a közelben.
De hát azért vagyunk mi,és a többi topic,hogy igy jobb hiján eldumálhat a kismama a sorstársakkal!
Tudom,hogy az nem ugyanaz,mert nem nagyon tudsz kimozdulni,ha nincs hová és kivel.Én igy voltam a középsö kisfiam megszületése után.Nem tul jo dolog,mert az ember hajlamos a befordulásra töle.Pláne ha a párod is ilyen keveset van Veletek!Kép
Átérzem a dolgot,én is jártam ilyen cipöben!

Üdv.:KingaKép

Kinga
 
 


Halihó!
Nem mondod))))) Komolyan ekkora fiaid vannak márKép Olyan kis fiatalka vagy a fotón azt hittem ez az egy babócád van!!Szép nagy babaként született Balázs!! -és rendessen normálszülés volt? -végül is igen,beszélek butákat ha az élményeid szépekKépNekem is szép emlékeim vannak ,igaz Gergőnél kicsit nehézkesen indultak a dolgok.
Kinga ,-én április bolond vagyokKépVan fotóalbumotok lányok?
Andana a te gyerkőckéid is gyönyörüek,olyan igazi csibésznek látszódnak a fotón.És te nem dolgozol??-csak a kis falu miatt kérdezem a lehetőségeket?
Léptem jó éjt ildikó
 
 


Hello Ildiko!
Igen Bazsit természetes uton szültem,és elég gyorsan ,5-6 óra alatt.
Vannak képeink,mégpedig itt megnézheted:http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=5882

Megyek én is ,jó éjt!
Kinga

Kinga
 
 


Én nem vagyok kirekesztett, mivel a szopis topicon kívül nemigen írok máshova, nagyritkán a 2005. tavaszi babókhoz. Csak kíváncsi voltam a "magányosokra"... Kép
Nagia
 


Szia Nagia!
Nem vagyunk magányosak,csak egy gyenge pillanatomban ugy döntöttem,hogy nyitok egy uj témát,hátha valaki bekapcsolodik.
A 2005 tavaszi babákhoz én is irok,csak ott annyira pörög minden,hogy nem mindig tudok lépést tartani.Amugy aranyosak ott a lányok.Épp tegnap köszöntem el tölük(a "gyenge pillanatomban")és visszahivtak.

Szia.Kinga

Kinga
 
 


Kinga
Én sem gondoltam, hogy ilyen nagy gyerkőceid vannak. És ők hogy viszonyulnak a picihez? Mert nálunk is azért elég nagy a különbség (5 év) és azt hittem, hogy majd néha elbabusgatja a kicsit a nagy, de ehelyett vagy verekednek, vagy tudomást sem vesznek egymásról.Néha már úgy vagyok, hogy kinyírom mind a kettőt annyira kikészítenek az örökös visítással.Bár nálatok még a kicsi nem verekszik az biztos.
Köszi az együttérzést is de azért nem vagyok teljesen társaság híján sem ám, mert van egy ikertesóm, akinek a lánya kb annyi idős, mint a nagyobbik fiam, és vele sokat találkozunk.Bár ő most már dolgozik, de azért minden hétvégén együtt vagyunk gyerekestül.Õk is olyanok, mintha tesók lennének.Régebben püfölték egymást, de mostanában inkább összefognak a rosszalkodásban.

Evetke
tényleg csibészek, főleg a kicsi.Õ már inkább ördögpalántának mondható.És nálatok mennyi a korkülönbség? Bár úgy látom, hogy a kislány idősebb, és az szerintem jobb egy fokkal, mert a lányok általában elbabázgatnak a tesójukkal is.
A kérdésedre válaszolva itthon dolgoztam, és folyamatosan csinálom a kicsi születése óta is.Ugyanis van egy kis fenyőbútorgyártó műhelyünk átlag 3-4 alkalmazottal, ahol én vagyok a könyvelő, titkárnő, néha anyagbeszerző is. Modjuk egy átlagosan alvó gyerekkel még nem is lenne vészes, de az enyém nappal kb 1/2-1 órát alszik, így éjszaka csinálom a könyvelést.Hát ez nem túl kellemes,de nem akartam abbahagyni, mert akkor már nehéz lenne visszazökkenni.Nem tudom, hogy csinálják akik egyetemet végeznek gyerek mellett.Az lehet, hogy nem ilyen gyerek, vagy van állandó segítségük.
Na most már én is megyek szundítani.

Üdv Andana
 
 


http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=5882
Connie,bocsika,rontottam.Talán igy jo lesz,ha nem,akkor Kinga és családja néven vagyok.

Szia:Kinga

Kinga
 
 


Halihó!!
Jók a képekKép Kicsit el vagyok havazva de jövök dumcsizni majd!! Engem itt tudtok meglesni.
csiribirik
és csiribirik 2
puszi Jó éjt Ildikó
 
 


HAli!
Bocsi,de nem nagyon van idöm mostanában irni,de ahogy tudok,jövök!!!
Kinga

Kinga
 
 


Sziasztok!

Bár én sem érzem magamat "kirekesztettnek", mert van egy fix topic, ahova rendszeresen írogatok, de szívesen eltársalgok másokkal is, ol. veletek!Kép

KingaKép
Nagyon szépek a gyerekek!Kép

Ditta

Kép

Kép
 
 


Szia Ditta!

Mesélj magadról!!Vannak gyerekek?Mennyi idösek??
Fuh nálunk elindult a suli.A nagyobbik fiam most elsös egy középiskolában,a középsö pedig ötödikes.Kész agyrém.Mindkettönek uj tanárok,és tantárgyak,stb.Kép+mellette a fogzó pici BazsinkKép

Kinga

Többiek,mi van Veletek?????

Kinga
 
 


Szia Kinga!

A profilomban van kép, és a "száraz" adatok.
A lányom 5 éves, a fiam novemberben lesz 2.
Nálunk is beindult az ovi, igaz ő már középsős, és nagyon szeret járni! A kicsi meg egy szélvész! Ha pillanatra nem figyelek, belerak valamit a sütőbe, esetleg a mosógépbe, vagy a videóba... Úgyhogy itt is zajlik az élet, akárcsak nálatok!
Tök jó, hogy a két nagy fiad mellé van egy pici!
Ha a gyerekek már nagyobbak lesznek, talán én is bevállalok egy harmadikat!
Így legalább mindig van gyerek a házban!

Na, megyek, szerintem felkelt a fiatalúr!Kép

Ditta

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bár én is írogatok 2 topicba is, de tegnap felfigyeltem Ditta nevére. Olyan furcsa ezt így olvasni és leírni, hogy nem a saját nevemként írom, ugyanis én is Ditta vagyok Kép
Így hát, hogy idevetődtem elolvastalak Benneteket, és én is szívesen bekapcsolódnék Hozzátok.

dido

dido
 
 


Sziasztok!

Adri vagyok. Most írok először a társalgóba.
Van egy 4 és fél éves nagyfiam /Nándi/ és egy ma éppen 3 hónapos kisfiam /Bálint/, aki a mai napig utál fürödni és végig üvölti az esti fürdetést!
Ez nagyon furcsa nekem, mert Nándi viszont imádta.
Nem tudom, hogy járt-e valamelyikőtök hasonló cipőben? Vagy tudna-e valamit javasolni, hogy ne legyen rémálom a fürdetés?

Ha valaki tud tippet adni, hogy mit csináljak, azt megköszönném!

Most mennem kell, mert a fiatalúr nyűgös.

Adri
 
 


Szia DidoKép

Neked a Ditta a hivatalos neved?
Én eredetileg Edit vagyok, csak amikor regisztráltam, az Edit minden formája már foglalt volt, így lettem itt Ditta. Nyugodtan kapcsolódj be, szerintem más is szívesen fogad itt, nem csak én!

Szia RadraKép

Gratulálok a fiúkhoz! Merrrefelé laksz?
Sajnos fürcsi ügyben nem nagyon tudok tanácsot adni, nekem mind a kettő élvezte! Állítólag akkor is megutálják a vizet, ha szülés után durván fürdetik, vagy tusolják.

Ditta

Kép

Kép
 
 


Szia Ditta!

Ha tudok, teszek fel képet a fiúkról! Már próbálkoztam, de csak egyet sikerült az albumba feltöltenem. /Amikor éppen Bálintka születik/.
Cegléden lakom és 1976-ban születtem. Te is abban az évben születtél? Vagy nem azt jelzi a neved mellett a szám?

Mi is a kórházi fürdetésre gyanakodtunk az anyukámmal! Bár úgy még talán nem olyan vészesen sír, amikor olyan pózban van, mint ahogy a kórházban fürdették. /Ott csap alá tették, a kis háta volt felfelé./
De azt gondoltam 3 hónap elég, hogy megszokja a "hagyományos" fürdést!
Az ex védőnőnk azt mondta, hogy Nándika biztosan azért szeret fürdeni, mert a Halak jegyében született, Bálint pedig azért nem mert az Ikrekben - ami Föld jegy.
Na mindegy, valahogy csak sikerül megküzdenünk ezzel a problémával. /Valószínűleg nem lesz úszóbajnok/

Most mennem kell, mert a Picit meg kell etetni, utána pedig elvisszük a nagyot az oviba.

Ha, lesz időm, benézek!

Sziasztok, Adri
 
 


Én csak erre tévedtem, hogy mi is ez a topik.Kép

Adri,
Nem lehet, hogy nem is a fürdetés zavarja a picit, hanem pl. éhes, vagy nagyon fáradt? Az én fiam azóta nem üvölti végig, mióta fürdetés előtt kb. 20 perccel még megetetem, és előbbre is hoztuk 8-fél 9-re a fürcsit.

KépKép
 
 


Sziasztok lányok!
Üdv.az ujonnan érkezöknek,és mindenkinek mosolygós szép napot!!
Ditta
Tündériek a gyerekek!Kép
Dido
PErsze,hogy szívesen látunk.Írj bármiröl,csak dumcsizzunk!!Igaz én mostanában mindenkit hanyagolok egy picit,sajnosKép,mert Balázsom eröteljesen fogzik,nyugtalan,igy nem nagyon tudok gépközelbe kerülni.Na persze még a suli is elkezdödött a nagyfiukkal,ugyhogy minden király!!KépKépKépKép
Adri!
Hát nem tudom,mi lehet a probléma nálatok,mert nekem fiam van,ésmindhárman imádnak fürdeni.A picur,Balázs az elsö hetekben hihetetlenül félös és ijedös volt(tipikus ölelö mozdulat fürcsinél),ezért amig meg nem szokta a meztelenséget,addig a pici melkasára egy pelust raktam addig amig a vizben volt.Akkor nem félt,és nem sirt.De vele azért nekünk sem volt ez teljesen zökkenömentes.
Nem tudom mit lehetne nálatok tenni,de tuti,hogy nem tart soká,biztosan megszereti Õ is a vizet.Pláne,ha már tud majd csücsülni!
Addig próbálj meg türelmes lenni,valoszinü valami miatt nem érez biztonságot a kádban,azért sir.Kép
NA persze Connie tanácsa is lehet,hogy bejön.Próbáld meg,ha gondolod!
Na sziasztok,mennem kell,felébredt a fiatalur,és a nagyok is nemsokára jönnek,ebéd pedig csak félig készen!!Kép

Kinga

Kinga
 
 


Helló lányok!

Nektek mennyi idősek a gyerkőceitek?

Connie!
Ki fogom próbálni, hogy előtte is adok egy picit enni neki.
Ma beszélgettem egy kicsit a nagyfiú óvónjével (1 évvel idősebb a kisfia) és azt mondta, hogy az övé sem igazán csípte a fürdést - 7 hónapos koráig!!!
Hát ez remek! - gondoltam magamban!
Kinga!
Mi is első naptól kezdve úgy fürdetjük, hogy alá is és a mellkasára is teszünk egy pelust. És végig
biztatjuk, hogy: "Ne, ne, nem kell félni a Bálintkának, nem ám!"
Ez néha bejön (ilyenkor talán nem gondolják a szomszédok, hogy éppen nyúzzuk szegényt)!

Gondoltam, hogy esetleg elviszem baby-úszásra, de nem tudom, hogy nem utáltatnám-e meg vele mégjobban a vizet?!
Ráadásul Cegléden nincs is ilyen, legközelebb Kecskeméten foglalkoznak picurokkal.

Most abbafejezem, mert kajaidő van! Bálintka mindig azt hiszi, hogy hagyom éhenhalni!
Jobb, mint a kakukkosóra, pontosan 3 óránként elkezd kiabálni!

Ma még lehet, hogy felnézek, de hétvégén nem igérem! Ugyanis, ha a férjem itthon van, lehetetlenség gépközelbe kerülni.

Jó hétvégét, ha nem találkoznánk!!!

ui.: Megint nem tudtam képeket feltölteni, mert iszonyú lassú a net!

Adri
 
 


Sziasztok!

Sikerült mégis kemény 5 képet betölteni!
A Nándi&Bálint alatt vannak.

Ha valamelyikőtöknek vannak fotói a gyerekeitekről, légyszi írjátok meg hol találom!

Adri
 
 


Sziasztok!

RadraKép
Megnéztem a képeket, jóóók!!KépKép
Igen, én is 76-os vagyok!

Képeket itt tudsz nézegetni:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2094
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2518
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6493

Gondolom, a nagyfiad már ovis!

Lányok, hétvégére terveztek valamit? Olyan jó, hogy még most is ilyen jó idő van!! Mi ki is használjuk, rendezünk valami kerti party félét, mert apukám 50, a hugom meg 20 éves, így elég kerek, lesz egy kis eszem-iszom!

Majd még benézek hétvégén!

Ditta

Kép

Kép
 
 


Radra,
Nem lehet, hogy a ti viselkedésetek "befolyásolja" Bálintot? Már úgy értem, hogy lehet, hogy érzi, hogy stresszeltek a fürdetés miatt, és azért nem szereti. Nálunk az orrszívással volt ez, egyszerűen nem értettük, ha apa szívja, akkor üvölt a gyerek, ha én, akkor nem. Aztán kiderült, hgy az volt a baj, hogy apa mindig azzal kezdte, hogy "na most jön, amit nem szeretsz, de muszáj", meg hogy ne haragudjon, mert kellemetlenséget okoz neki stb., stb., mindezt persze kellően aggódó arccal. Mikor átváltott arra, hogy na gyere Ákos, kiszívjuk az orrod, egy perc az egész, és már "mehetsz" is, mindezt mosolygósan, azóta nem sír nála se.Kép

Az én honlapom címe a profilomban van. Te képeidet hol lehet megnézni? Mennem kell, mert nyügi van, fürdőszoba burkoláshoz vásároltunk ma (jó 7végi programKép), elfáradt a fiú.

KépKép
 
 


Sziasztok!

Pár percre megkaparintottam a gépet a férjemtől, Törpéket pedig lefektettem.

Connie!
Az az igazság, hogy az első héten (amig le nem esett a köldökcsonkja) anyukám fürdette, mert én paráztam, nehogy víz érje a köldökét. Meg úgy gondoltam, hogy Õ biztosan stabilabban fogja, mert
ugye az nem jó a babának, ha érzi a bizonytalanságot. /Nándikánál is így kezdtük. Akkor még együtt laktunk a szüleimmel./

Ma egyébként együtt fürödtem Bálinttal - gondoltam, hátha ez segít. 1-2 percig most is sírt, de aztán megnyugodott és már majdhogynem élvezte is! De amikor a mosdásra került a sor, megint eltört a mécses.
Mindegy, már az is haladás, hogy az "úszkálást", lebegést élvezte.
Hát, egyre inkább érzem, hogy két teljesen ellentétes gyerkőcöm van!

Ditta!
Mi holnap elmegyünk az állatkertbe. Remélem nem fog esni az eső! Nándika már teljesen be van sózva!

További jó hétvégét mindenkinek!
Legkésőbb hétfőn leszek.
 
 


Sziasztok!

Ditta!
Nagyon édesek a gyermekeid! A nagylány teljesen Te vagy! (szerintem)

Connie!
Hogy álltok a fürdőszoba burkolással?
Mi 1 éve alakítottuk át/ki a házunkat, de azt hittem sohasem végzünk vele!

Most indulnunk kell az oviba.

Adri
 
 


RadraKép

Köszi! Mindenki ezt mondja! Mármint a hasonlósságot! A kisfiú meg tiszta apja!
Akkor nálatok is volt rumli az átalakításkor! Mi most nyáron újítottuk a fürdőszobát... Hát az az egy hét...Kép Még a legkisebb résbe is beleült a por! De mostmár szép lett! Itt egy kis részlet belőle:
Kép

Sziasztok!
D.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szép és kellemes hétvégét mindenkinek!!!
Látom mindenhol fürdöszoba felujitás van!Lehet,hogy nálunk is kéne?Kép
Ditta tényleg szépek a gyerköcök.A kislány egy igazi fruska!!!Kép
Üdv.:Kinga

Kinga
 
 


KingaKép
Ja-ja, 100 %-ig! Állandóan királylánynak öltözik (természetesen az ovis farsangon is az volt) már az egész család fújja a csipkerózsika, hamupipőke, Ariel és társait....
A Barbieról meg ne is beszéljünk....

Itt van a bizonyíték, hogy fűzi meg az apját!KépKép

Csipkerózsika 100 éves álmát alussza.........
Kép

Majd jön a "szőke" herceg, és csókkal ébreszti!KépKép
Kép

Szóval te fiús anyuci vagy, nem tudod, hogy ezek a kis bestiák mit művelnek az apjukkal!KépKép

Szió!
D.

Kép

Kép
 
 


DittaKépKépKép
NAgyon édesek!Kép
Irigyellek egy picit,mert én is szerettem volna egy leányzót.A párommal most azt szerettünk volna,de igy is boldogok vagyunk,hogy van a Bazsink!!!!!!
El tudom képzelni,hogy a párod elolvad a kiscsajtól!!Kép

Szijja:Kinga

Kinga
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a fürdőszoba felújításon, de azt hittem megőrülök a héten, a burkoló egy hétig csinált egy egy napos munkát, mert sose ért rá, én meg itthon dekkoltam négy napig, hogy mikor méltóztat jönni.Kép Búcsuzóul hagyott itt egy csomó port, volt esze a szoba közepén vágni a gipszkartont, az erkély helyett, két napja mosom és portalanítom Ákos cuccait (is).Kép

Mi is szeretnénk majd egy kislányt, de pillanatnyilag büszke fiús anyuka vagyok, mert engem is ugyebár megfűztek...Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Az Editeknek és a Dittáknak nagyon boldog névnapot kívánok (így utólag)!!!

Küldök Nektek egy tortát!


Puszi, Adri

Kép
 
 


Adri, köszi!KépKép

Ezt te fotóztad le? Valamelyik gyerkőcödé volt? Jópofa nagyon!!KépKép

Ditta

Kép

Kép
 
 


Szia Ditta!

A tortát Nándika 4. szülinapjára készítette egy ismerősöm. Ez a leányzó és az anyukám vezetik Cegléden a Puncsház cukrászdát. Úgyhogy bármilyen érdekes tortát találok is ki, Õk megvalósítják.
A ballagó óvodai csoportomnak (ahol gyakorlaton voltam) például sünit csináltattam, mert az volt a csoport neve.
/Nem mondják, de biztos "nagyon" örülnek, mikor előállok a kívánságaimmal!/

Nagyon szép lett a fürdőszobátok! Jó Nektek,hogy a gyerekek már együtt tudnak fürdeni! Én is alig várom már azt az időt!
A héten többször is úgy fürdettem Bálintkát, hogy Nándika is ott volt és beszélt hozzá. Õ is segített mosdatni. Így jobb hangulatban telt a pancsi! Nem ordította végig a Pici az egészet!

Most mennem kell! Kezdődik egy újabb hét az oviban!

Adri
 
 


Sziasztok!
Tündi vagyok, 29 éves.
most várjuk az első babát.
22hetes terhes vagyok.voltunk 4D-s UH-on.
Kiderült,hogy fiú.


Sziasztok!
Lenne egy problémám.
Sajnos súlyproblémával küzködök immár lassan 5 éve.
Addig 57-58 kg voltam.Elkeztem fogamzásgátló tablettát szedni.Kb:4 év alatt felhíztam 84 kg-ra.
Terhességem elött 2 hónappal elkeztem a Norbi féle
Update diétát.2 hónap alatt 8kg-ot fogytam.Kiderült ,hogy terhes vagyok,abba hagytam.Ekkor76kg voltam.Mire 7 hetesen elmentem a védőnőhöz 81kg lettem.Azóta minden hónapban 2 kg-ot híztam.A legutóbbi mérésnél már 3 kg-ot.Most 88 kg vagyok.Nagyon elkeseredtem.Újra elkeztem a Norbi Update-t.Eddig semmi eredmény.Ha valaki tud megoldást ,segítsen.Előre is köszi mindenkinek.


Sziasztok!

Csak én nem tudom elérni a szopitopikot? Itt lenne az anyaságon belül, de rengeteg topik egyszerűen eltűnt már egy napja. Az én készülékemben van vajon a hiba?

Eszter

KépKép
KépKép
 
 


Ja és bocs, hogy belepofáztam - ezzel akartam kezdeni...

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Én is előre bocsika a belepofázásért!Kép
Nállam sem jön beKép(

Zsú

KépKép
KépKép
 


Szia Geromilo! Még jó hogy itt elértelek! Nálam se jön be egy csomó topic, így az se ahol beszélgetni szoktunk. Az utolsó az alkalmatlan anyának nevű. Ilyenkor mi van? Ja, és bocsi a belepofázásért!
 


Szia Borka!
Bocsika kirekesztettek, de most mi is ki vagyunk rekesztveKép
Csinálok egy újjat! Hasonló címmelKép

KépKép
KépKép
 


Tündi,
Sajna nem tudok semmi okosat mondani, én több, mint 30 kg-t híztam a terhesség alatt, úgyhogy max. együttérezni tudok veled.Kép

KépKép
 
 


huh,mindenkitöl elnézést kérek,hogy nem jövök,de balázs iszonyatosan lefoglal reggeltöl estig,és estétöl reggelig.szoval kész vagyok,igérem,ha tudok,jövök!!!
sziasztok
Kinga
Azért ha tudjátok,tartsátok fent lécci a topikot!!!

Kinga
 
 


Sziasztok!

Már azt hittem törölték a topikot!
Novemberben többször kerestem, de nem akadtam rá!
(Már azt hittem szenilis vagyok!)

Egyébként hogy vagytok mostanság?
Nem voltak a gyerkőcök betegek?
Mert nálunk a pici 3 hétig náthás volt, már azt hittem sosem gyógyul meg! De mégis!

Tündi!
Több embert ismerek, akinek a 90 napos diéta bejött. Nem próbáltad még? Tapasztalatból semmit nem tudok ajánlani, én ugyanis képtelen vagyok fogyókúrázni! (3 nap után feladom. Főleg télen! Nyáron nagy melegben sokszor nem eszem semmit, csak iszom, mert az esik jól, és ennyi.)
Amikor az első kisfiamat vártam (5 éve), 20 kilót szedtem fel. Abból 10 rögtön a szülés után lement ,
azon túl semmi. (Pedig tornázni jártam)
Most pedig Bálintkával 11 kg-ot híztam és 14-15-tel vagyok kevesebb. Pedig azt eszem amit eddig és tornázni sincs időm a két lurkó mellett.

Mennem kell, mert ordít a pici.
 
 


Kép
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek boldog Mikulást!!
Móni vagyok 27 éves.Van egy kisfiam Dani, ő 3,5 éves.Eszméletlen akrtív gyerek,nincs olyan dolog amivel ki lehet fárasztani.
Gratula a gyerekeitekhez nagyon édik!
Remélem nem gond ha bekapcsolódom hozzátok,bár ti is már pár hónapja "ismeritek" egymást.Nehéz újnak lenni.
A gyerekek élvezik a Mikulást?A fiam annyira izgult,hogy jön a Mikulás,hogy nem tudott elaludni.Már majdnem éjfél volt mikor be tudtam csempészni a csomagot a csizmájába.
Olyan cuki volt reggel mikor megtalálta.Csodálkozás ült az arcán és öröm.Imádom az ilyen pillanatokat!

Megyek mert főznöm kell.

Üdv mindenkinek.Móni

Kép
 
 


Szia Móni!

Üdv a csapatban! Nektek is boldog Mikulást!
Jár már a kisfiad óvodába?
Az én nagy fiam középsős, és ma ment hozzájuk a Miki. Megnéztem volna, hogyan reagált rá!
Hozzánk tegnap este jött, de persze mire hazaértünk már elment és csak az ajándékot hagyta itt.

Tegnap járkált a központban egy krampusz. Mamáék elvitték arra sétálni Nándikát, hogy találkozzon ő is vele. Erre az én fiam kijelentette, hogy ez nem is igazi, csak be van öltözve, mert krampuszok csak a mesében léteznek!
Ezek után mielőtt ma elindultunk az oviba azt mondta, hogy reméli az igazi Mikulás megy hozzájuk, nem valami jelmezes. (Hát erről ennyit)

És még nincs vége a Mikulás-rendezvényeknek!
A húgom egy középiskolában tanít, és a tanárok gyerekeinek is szoktak egy kis összejövetelt tartani (saját gyerkőc híján az én két törpikémet viszi magával). Szóval ott ismét megismerhet egy másik Mikit.


Megyek is, mert még készülődnünk kell!

Írjatok, ha van időtök!

Adri


Az én kis "Mikulásom"
Kép
 
 


Üdvözlet!

Igen a fiam kiscsopis ovis.Imád oviba járni.Ma náluk is volt a Mikulás,nagyon élvezte.Nálunk ma reggelre jött,aztán az oviban,nemsokára pedig apa fog beöltözni itthon.Ez a nap Mikulásnap.
Hihetelen,hogy mennyi eszük van!!A fiam még nem kérdezősködik,a Mikulás az Mikulás.Krampuszt meg még nem látott.Még vége sincs a napnak,de már azt kérdezi mikor jön megint,és hogy mikor jön a Jézuska.Nálatok is a Jézuska hozza az ajándékot karira?Annyiféle szokás van,kíváncsi vagyok másoknál hogy van.
Ma 2 órát vártunk a pulmonológián,és a fiam nem hagyta megcsinálni az allergia tesztet.Úgy sírt a szívem majdnem megszakadt.Da kárpótlásul hoz vmit a Miki.
Radra és a törpék további kellemes Mikulásos "bulizást".

Üdv:Móni

Kép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron