Új privát üzeneted érkezett!

Heni!!!!!!

Ezt, így utólag Danikádnak!!!


Kép

Nagyon-nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!!



1000 bocs, és 1 anyamedve!!! Szörnyen röstellem magam!!! :oops: :oops: :oops: :oops: Kép
De úgy tudom, hogy a jó kívánságok 8 nappal előtte, és utánna is érvényesek még!!!

Pusz

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Edit köszönjük szépen a jókívánságokat. :P
Már mindent becsomagoltam.Gyerköket most fogom ébreszteni és irány..........
Ha hazajöttünk jövök!Nem is tudom,hogy fogom bírni egy hétig :lol: :lol: :lol:

Kép Kép

Kovács Roland
 
 


Sziasztok4

Roli, jó pihenést és élményekben gazdag , kellemes időtöltést kívánok.

Edit, gratula a kukachoz, mér szerencse, hogy Enivel nek kell semmi hasonlót csinálni.

Nálunk nem történik semmi izgi, jövő héten megyünk nyaralni, remélem jó idő lesz , mert már nagyon várom.

Borka?

Geromilo, már csak két napot kell várnunk az eredményre, én egy kicsit izgatott vagyok, de reménykedem.

Zsófi, mizu, nem akar kijönni erre a jó melegre a bébi, jaj már nagyon várom.

Puszi mindenkinek
 
 

 
 

Kicsit kapkodtam, bocs a hibákért , remélem kitaláltátok mit akarok.
 
 


Sziasztok!

Heniék biztos jól érzik magukat, lekéstem róla, hogy jó nyaralást kívánjak nekik.

Hát, az a gyerkőc nem és nem akar kibújni. Igaz, hogy még hivatalosan is van pár napja, meg hát ha a bátyját követi, még vagy 2 hétig hagy szenvedni. Most már kétnaponta járunk CTG-re, főleg, mert elárultam a szülésznőnek múlt héten csütörtök körül, hogy nem mozog a gyerek. Három napig lustálkodott, aztán vasárnap, amikor már nagyon ránk ijesztettek, hogy be kell feküdnöm, elkezdett újra rendesen mocorogni. Melege van neki is, na. Mondjuk az orvosom nem egy izgulós fajta, ő közölte, hogy ha a CTG rendben van, akkor biztos alszik az a gyerkőc. Persze lehet, hogy időközben beszélt a szülésznővel, mert most meg behívott holnap, hogy meg akar vizsgálni (ez egyébként nem szokása, inkább csak ultrahangozni szokott). Szerintem a szülésznő azt hitte, hogy nem vettük komolyan, ezért "beárult" a dokinak :) . Amúgy egy ujjnyira van a méhszáj, ami ugye még semmi, de azért jelzi, hogy előbb-utóbb csak megszületik. Néha nagyon be is keményedik a hasam, de fájás egy szál se.

Egyébként most nagyon jó nekem, mert a Botond elment nyaralni a nagyanyjával, meg a keresztanyjával, a Duna-menti telekre egy pár napra, úgyhogy itthon ülök a ventillátor előtt, és ki se dugom az orrom, ha nem muszáj. Sajnos megint feljebb ment a vérnyomásom, így nem is baj, hogy tudok egy kicsit pihizni. Kíváncsi vagyok, Boti meddig bírja, eddig úgy tűnik, nem nagyon hiányol minket. Nekem már egy kicsit hiányzik, főleg este, az idebújás. A napközbeni hisztit nem nagyon hiányolom :wink: . Legkésőbb csütörtökön jönnek, mert anyósomnak dolgoznia kell.

Sagica, Geromilo!
Drukkolok nektek a felvételihez! Holnap derül ki?

Sziasztok
Zsófi
 
 


Sziasztok. Élek még, bár nem vagyok valami jól. Kedvetlenség, meleg, stb....Örülök, hogy mindenki jól van. Jó sokat kellett olvasni, míg a végére jutottam. Vile, gyönyörű ez a Horvátország! Kicsit irigyellek. Holnap utazunk férjem szüleihez. Nincs kedvem. Én is utálok pakolni. És utazni is. Csaj tegnap volt 1 éves. Helyes volt a tortájával, ahogy el kezdett falatozgatni, minden tejszínben úszott. Halászlét főztünk és egy rakás ajándékot kapott. Ma elvittem megmérni, hogy gyorsan túl legyünk rajta. 7860 gr és 74 cm. Most márcsak oltásokra fogom vinni. Mindenkinek további jó nyarat. Puszi
 


Sziasztok!

Most csak sírni jöttem. Holnap talán már jobban leszek és tudok bővebben is írni. nem vettek fel :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsú

KépKép
KépKép
 


Zsú!

Nagyon sajnálom. Sok hiányzott?
Azt mondták a rádióban, hogy vannak még pót-felvételi lehetőségek. Persze fizetősre.

Zsófi
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok nem kellett volna "csak" 6 poont. Sajnos Szolnokon a fizetősre is magas a ponthatár:( Na itt jön ki az a hiba, h aki középsuliban nem tanult az elcseszte, mert nem tud bejutni fősulira. Ha megpróbálnám jövőre, akkor újra kellene érettségiznem. Annyit meg nem ér, mer tugye akkor sem biztos a bejutás. Így most megpróbálok melót találni ha már nagynehezen bekönyörögtem Milánt a bölcsibe, mert ha most azt mondom köszi de nem kell a hely és jövőre mégis lenne vmi nem hiszem hogy felvennék a gyereket.

Sagica??????

A nyaralóknak jó pihenést!!!!!!

Ja és a poén, tegnap kiderült, h nem vettek fel ma meg megjött a 2 éve nem látott mensim is :evil: :? Kíváncsi vagyok holnapra mi jön.

Zsófi! Hogy bírod a várakozást? Boti? Gondolom nem is igen akart hazajönni 8) A doki mit mondott a vizsgálatnál?

Most mennem kell:(

Puszi mindenkinek!!!!!

Zsú

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!!!

Végre sikerült ledugnom Levit, a férjem is éjszakás...szóval ideértem.

Zsú!

Hát....nem is tudom, hogy mit írjak Neked!!! Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült...bár ez tudom Téged nem vigasztal. Olyan rossz az, amikor az ember tervezget, aztán mint egy kártyavár összedöl minden. Én ilyenkor azzal szoktam magam vigasztalni, hogy talán nem véletlenül alakultak úgy a dolgok ahogy...na meg a híres mondásom: "A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy elmúlik"!!
És ez nagyon igaz!!!
De figyusz Zsú!!! Azért a terveidet, álmaidat ne add fel!! A másik találó mondás: "Álmod sose érjen véget, mert az álmod neve ÉLET"!!!
Szóval fel a fejjel, szerintem találsz egy tuti jó munkát, bizti, és akkor már nem fogod annyira bánni!!! Mindenesetre kitartást, és sok sikert kívánok hozzá!!!
Éppen ezért:
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :) :) :) :) :) :) :) :) :)
fele szomorú, a másik fele mosolygós, derűlátó!!!

Zsófi!!

Jézusom, Botit 2 héttel túlvitted?? Az nem semmi!! Akkor gondolom lelkiekben már fel vagy készülve a túlhordásra?? De lehet, hogy csak nagyon pontos szeretne lenni az a fiúcska!!
Hát ezzel a meleggel jól kifogtad! Talán, ha ez nem lenne, a várakozás is "kellemesebben" telne!!
Emlékszem, a végén már mi is nagyon türelmetlenek voltunk, és a férjem mindenfélét összebohóckodott a hasamnak, az-az Levinek, hogy jöjjön ki! pedig így is 39.h-re szültem.
Egyébként a szomszédunkba 1 hete született kisbaba, már az utcán sétáltak vele, mi meg Levivel megcsodáltuk!!! Annyira édes volt Levi, mert azt mondta, hogy aranyos, meg szép...és a végén bevágta, hogy vegyünk mi is ilyet!! Majd megettem!!!
Hogy tetszett Botinak a nyaralás a nagyszülőkkel?? Telefonon azért beszéltetek ugye?? Amúgy úgy van az, ahogy mondod, néha olyan jó lenne gyerek nélkül, amikor meg nincs ott, és az ember kicsit szabadabb lehetne, azonnal hiányzik!!

Borka!

Mivel minden babának küldtem képet a jókívánságok mellé, ezért Ti sem maradtok ki!!!

Kép

Boldog szül-és névnapot kívánok Nektek!!!
Bizti fincsi lehetett a halászlé, elvégre a bajai halászlé világhírű. Amíg élt az Apukám mi is rengeteg halat ettünk, mert szeretett, és tudott is pecázni, mára már csak Anyu űzi ezt a sportot, sajna kevesebb sikerrel!
Jó utat, és érezzétek jól Magatokat!!
Nem is újságoltad, hogy micsoda isteni tehetsége van Hosszú Katinka személyében városkátoknak! Nagyon fogok neki drukkolni, hogy a dobogó tetején álljon!!

Ságica!!

És Nálatok mizujs!!! Izgatottan várom a fejleményeket!!
Mire döntött a családi tanács?? Mentek Bécsbe???
Na igen, amíg nem volt kisfiam én sem tudtam erről a kukidologról, az-az tudtam, csak így, hogy az ember érintett az ügyben teljesen más! Bár a lányoknál meg a "nagylánnyáválás" lesz érdekes, és persze az első találkozás a nőgyógyásszal!!!

Heni!!

Remélem jól érzitek magatokat, és legalább olyan élménybeszámolót írsz nekünk mint én!!! :lol: :lol: És a képekről se feledkezz meg!!! Köszike!!!


Na puszi Nektek!!! Jó éjszakát!!!

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok , és nagyon boldog vagyok mert feeelveeeettek!!!!!!!! Hát fel lehet kötni a nadrágot mert nem lesz könnyű összeegyeztetni a családot és az iskolát, de remélem sikerül. Ősztől az NYF andragógia szakos hallgatója vagyok.
Bécs kilőve, majd talán máskor.


Zsú , nagyon sajnálom, tudom, hogy pocsékul érezheted magad, de találsz egy jó melót és elfelejted az egészet. Fel a fejjel!

Vasárnap jövök, bocs akit nem szólítottam meg de mennem kell, sütni holnap lesz a szülinapi partink, nekem és a páromnak, kint fogunk főzni. Készülnöm kell.
Pussz
 
 


Kép


Ságica!!!!

Kép


Ennél szebb szülinapi ajándékot el sem képzelhettél volna magadnak(magatoknak)!!!!!!

Tiszta szívből gratulálok Neked, és kívánom, hogy legyen sok-sok erőd, kitartásod a tanuláshoz, és természetesen hatalmas sikereket!!!
Milyen gyorsan megfordul a helyzet, most már Te fogsz tanulni, mi pedig szorítunk Neked!!! :lol: :lol: :lol:
Kép

Jó bulizást a holnapi partihoz!!!

Puszi: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Zsú!!

Ma olvastam az újságban milyen magasak voltak a ponthatárok, sokkal több, mint tavaly volt. Jó néhány suliba pl. max. pontokat kértek!!
Ne emészd magad, nem éri meg!!!
Különben meg a középsuliban én sem tanúltam valami fényesen!! Hajajjj, hogy nem!! És látod, mégis a második diplomámat szereztem meg.
Szóval az még nem jelent semmit, hátha változtatnak ezen a rendszeren valamit, meg különben olyan fiatal vagy még, és annyi más lehetőséged lesz az életben!! Hidd el, bizti, hogy így lesz!!!
Tudom, hogy ez most amúgy sem hiányzott az egyébként sem rózsás kilátásaidhoz, de ne keseredj el!!!
Találj ki valami jó kis programot kettesben a pároddal, egyél sok fagyit meg csokit! Abba fojsd a bánatod!!! :lol: :lol: :lol: O.K.????
Meglátod minden rendbe jön!!! Majd jön a "...süss fel nap..., " ahogy szamár mondja a Shrekben! :lol: :lol: :lol:

Mi egyébként jól vagyunk! Én változatlanul bírom a meleget, vettünk egy zuhanypálcát a Corában, azt leszúrtuk, rákötöttük slaggal a vezetékes vízre, és állandóan zuzanyolok, ahogy Levi mondaná!!
Ma estére ismét egy kis programot szerveztünk a férjemmel.
Átmegyünk anyuékhoz, és onnan este beruccanunk motorral Debibe mozizni. Már annyira várom!! Már apa is nagyon régóta szeretne megmotoroztatni!!! Most úgy is van bőven peszrám, hiszen a tesóm is itthon van! Legalább ő is Levizik egy kicsit!!!

Amúgy a héten anyósom is volt nálunk két napot, elég türhető volt, még ki is vasalt, meg ilyenek! Tényleg jó volt, hogy ebben a meleg ben egy kicsit más nyakán is nyűglődött Levente!!!

A kutyusunk már sokkal jobban van kapott injekciót, görcsoldót, mivel egy kiadós bélgyulladáson esett át. Mint a doki mondta, az antibiotikum az ő bélflóráit is legyengítette, és bekapott, egy kis vírust! Persze hozzásegítette az is, hogy állandóan labdázik, és utánna meg nyaldossa a koszos labdát!! Most el van tiltva a focitól, szigorú diéta, és kíméletes életmód + egy kis sumetrolin, majd 10 nap múlva kontroll. Viszont ma este egyedül éjszakázik itthon, most nem jöhet velünk, mert a tesómék is hozták a "3.gyermeküket" a Csöpike személyében, és ővele nagyon nem eggyeznek ki, mivel szintén szuka!!
Hiába, mi már csak ilyen kutya-bolond család vagyunk!!!

Na mentem, mert még virágot kell szedjek, mert ilyenkor mindig megyek apuhoz, a temetőbe is!!!!

Puszi!! Kellemes hétvégét! A nyaralóknak jó nyaralást! Zsófinak meg egy gyönyörű, egészséges újszülött csöppséget kívánok a hétvégére! :lol: :lol: :lol:
Kép

Pusz: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Én a Zsófi férje vagyok, és szeretném elújságolni, hogy 2006.07.28-án, pénteken 12.57-kor 4090 g-mal és 58 cm-rel megszületett Levente természetes úton. Sikerült Zsófinak császár nélkül megszülnie.

Péter
 
 


Kedves Zsófi és Péter!!!!!!


Gratulálok a kisbabátokhoz, nagyon-nagyon jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok az egész családnak!!!!!!!!


Kép


Ez aztán a jó hír, pedig csak úgy kutyafuttából kapcsoltam be a gépet...és akkor örömömben akkorát sikítottam!!! És az hogy sikerült természetes úton...hát nem is találom a szavakat!!!
Ez volt minden álma Zsófinak, és tessék sikerült!!!


ZSÓFI!!!!!! Nagy-nagy puszi Neked!!! Nagyon ügyes csaj vagy!!!
Komolyan mondom, teljesen feldobódtam, pedig amúgy le vagyok tompulva a fáradságtól.
(Milyen érdekes, Levi is 28.-án született, csak ő februárban!!!)

Hú, és mekkora súllyal???? Na és milyen Levi, olyan mint a 4D felvételen? Szopik? Bent volt a párod a szülésnél?? Jajj, lüke vagyok, csak úgy bombázlak a kérdéseimmel, de úgy örülök!!!!!Türelmesen várom a további fejleményeket is, már mint a szűlésről, meg mindenről!!! Na jó, tudom, most kisebb gondod is nagyobb annál, de azért ha lesz egy kis időd írj!!!
De jó most Neked!!! A Te drága kisfiaddal vagy végre!!! Olyan jó babaillatuk van, és ezt Te most érzed!!!! Majd küldj egy képet Róla, meg magatokról!!!!!!!!

Péter! Köszönjük, hogy megosztottad velünk is az örömhírt!!!!!

Megyek, elmesélem a páromnak!!!!!!!!!


Puszi: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Zsófi Péter, jaj de örülök, nagyon nagy nagy gratula. Jó egészséget és nagyon nagyon sok boldogságot kívánok nektek. A nagyfiú mit szól a kis tesóhoz? Ha lesz kis időd várjuk a beszámolót.


Mi indulunk nyaralni, a héten nem jövök csak vasárnap, remélem Zsófi addig egy képet teszel fel nekünk a kicsi bébiről.


Péter, köszi, hogy írtál nekünk, vigyázz a családra.


Sziasztok
 
 


Sziasztok! Csajok!Akkor mi elmondhatjuk, hogy a mi topicunba egy PASAS is írt!!!! Milyen kedves, hogy tájékoztatott minket. Zsófi és Péter gratulálok nektek. Kívánok nagyon jó természetű Leventét, sok türelmet és energiát, örömöt. Zsú! Ne keseregj! Bár biztosan nagyon rossz. Igazából nem nagyon tudom mit mondhatnék, mert meglehetősen pesszimistán látom ennek az országnak és nekünk kis embereknek a sorsát. Sagica! Neked kitartást a tanuláshoz, nem lesz könnyű, de biztos sikerül megoldani. Köszönjük a szülinapi jókívánságokat. Szerencsésen megérkeztünk anyósoméktól. Elég fárasztó volt, de túl éltük. Még a fürdőbe is elmentünk, lánykánk nagyon élvezte. Egyelőre még pillanatokra feláll kapaszkodás nélkül, de még nem megy. Hála az égnek! Mert ha elindul, nekem annyi. Beindul a bolondok háza. Remélem mindenki jól van, mindenkinek kívánok egy frissítő esőt és némi lehűlést. Puszi
 


Sziasztok!


Nyaralás lefújva a szar idő miatt. Csak nekünk lehet ilyen szerencsénk két év után végre eljutnánk valahová és pont ezen az egy nyamvadt héten van szar idő. Teljesen kivagyok, de mivel Nánáson csak strand van nincs értelme elindulni mert úgysem tud a gyerek fürdeni. :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
pussz
 
 


Sziasztok!!!

Megint dili a net, az előbb szállt egy h.sz.-om,!!!

Borka!!
Örülök, hogy Te is "megérkeztél", és hogy jól telt a kiruccanásotok!!
Na ige; ha egy baba elindul....

Ságica!!!
Ez nagyon rossz hír!!! :( :( :( :( :( :( :( :(
Valahova máshova, még ha rövidebb időre is, nem tudtok elmenni??
Pedig most akartam jó nyaralást kívánni Nektek!!

Heni!!
Pakolunk??? Pakolunk???
Rossz már visszazökkeni a dolgos hétköznapokba ugye???
Azért ne soká gyere!!

Zsu!!
Hol vagy?? Ugye bánatodba nem mentél világgá??? Na ez csak vicc volt!! Gyere, majd mi felvidítunk!!

Zsófi!!
Remélem jól vagytok, és édesen szopizik a drága!! Azért már így a második gyerekkel sokkal rutinosabb vagy, ugye?? Ha jól számolom, ma v holnap mentek haza!!!

Nálunk semmi különös újság nincs, hacsak az nem, hogy Levenet "eleven -Levente" lett az utóbbi napokban. Mintha belebújt volna kisördög. Én még bírom is valahogy...de az apját már teljesen kiakasztotta!
Vasárnap kapott egy kisbiciklit, olyan pótkerekeset...na azóta nincs nyugtunk. Állandóan biciklizni "akar", persze tekerni azt nem tudja. Hiába mutattuk, mondtuk, magyaráztuk...semmi!! Bezzeg hátrafele!!! Ha jól emlékszem Zsú, mintha Te írtad volna egyszer, hogy a kisfiad hátrafelé tudta csak tekerni!!
Remélem hamarosan ráérez a technikájára!

Puszi: Edit Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!


Megjöttünk!!!!!!!Már vasárnap itthon voltunk,de akkor kipakolás,visszaszokás.....Jó volt hazajönni,de azért bírtam volna még maradni. :lol:
Hétfőn leugrottunk Velencei tóra.Gyerkők nagyon élvezték. :P
Tegnap szülinapi bulin voltunk.Ma meg délelőtt Auchanba mentünk,de most már itt vagyok.frissen,˝kipihenten :wink:



Zsófi
Szeretnék nektek gratulálni pici Leventéhez.Most aztán nagyon irigy lettem!Edit küldött nekem SMS-t múlt héten,hogy megszületett.A többiek már írták,de azért én sem maradok ki a sorból.Képeket kérünk,ha már lesz egy kis lehelettnyi időd. :D
Kép

Zsú
Nagyon sajnálom,hogy nem vettek fel.Tudom mennyire akartad.

Sagica
Gratulálok neked,hogy felvettek.Mindent bele!
Kár,hogy nem tudtok nyaralni menni az idő miatt:De én úgy hallottam,hogy két nap múlva megint meleg lesz. :? Bécsbe most nem mentek?

Borka
Fekötheted a bugyit,ha a kiscsaj elindul
:lol: :lol: :lol:

Edit
Nem zavartál egyáltalán a hírrel.Annyira nagyon örültem.nem volt olyan nap,hogy ne jött volna valakinek SMS,hogy ismerősei körében baba született.Úgyhogy örültem,hogy én sem maradt ki :lol:
Úgy látszik minden gyerek elöszőr a hátrafele kerekezést próbálja ki.Dani fiam is úgy bringázott.Sőt Dodó is a kismotorral elöszőr hátrafele ment.Pár nap és megy előre is 8)

Kovács Roland
 
 


Na és most jön az élménybeszámoló!Igaz nincs benne homokos tengerpart és pálmafák,de attól függetlenül nagyo-nagyon jól éreztük magunkat!
Dodókám első nap lenyúzta a bőrt a homlokáról,könyökéről és a térdéről,majd másnap folytatta az orrával.Ezek a sebek 3napig csak nöttek-nöttek. :( Szerdára jött el az az idő mire megszokta a terepet.nmagyon sok lépcső volt és Dodókám pont most volkt abban akorba,hogy egyedül még nem nagyon tudott lépcsőzni.
Volt medence úgyhogy képzelhetitek a gyerekeket nem lehetett egésznap kiszedni a vízből.Mível kézműves táborban voltunk,ezért dolgozni is kellett.Csináltunk papírsárkányt,nemezlabdát,festettünk üveget,selymet,fontunk kosarat,kötöttünk virágot éps volt még gyöngyfűzés is,de Dodótól azt nem nagyon tudtam csinálni.
Az idő isteni volt.Nappal nagyon meleg(de a vízben jól felfrissültünk)Éjjel meg kellemes hűvős.Utcsó nap szombaton este volt egy baromi nagy vihar vagyis inkább égszakadás.Nagy villámok,dörgések és hatalmas mennyiségű víz.De még ezt is élveztük :shock: A gyerekek esténkét elég későn feküdtek le,de aszülők sem panaszkodhatnak.Hajnali 1-ig-2ig buliztunk minden nap.annyit röhögtem ezen az egy héten,hogy már fájt az oldalam.
Nagyfiamat szinte csak akkor láttam láttam amikor ettünk és aludtunk.
Na azt hiszem dióhéjban ennyi volt. :P
És most jön a képáradat............. :wink: :shock: :lol:
Kép Dodó mindig a lépcsőn vagánykodott.Nemcsoda,hogy a sok sérülés.... Kép csajozott is rendesen..... Kép Kép ez volt a mi teraszunk.Minden nap itt regeliztünk....és ami poló afiúkon van azt mi csináltunk :wink: Kép nemezlabda készítés....és rajtam is a saját készítésű poló..... Kép Dodó nagy játékos lett..... 8) Kép no comment :lol: Kép kosarat fonok.... Kép Danival.... Kép itt laktunk......

Kovács Roland
 
 


folytatás........remélem nem unalma,mert nagyon belejöttem.Legszívesebben mind a 200képet feltenném :oops: :oops: :oops:
Kép papírsárkány készítés.....és még repült is :shock:
Kép a vízben..... Kép Kép Kép selyemfestés...... Kép ami kimaradhatattlan..... Kép üvegfestés..... Kép Dodó világgá megy..... :wink: Kép egy kis foci.......
Kép nem utolsó sorban.....
itt a vége fuss el véle. :lol: :lol: :lol:

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!!!!


Heni!!!

Üdv. újra itthon-otthon!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hú, Heni Nektek szuper hetetek volt!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Naggggggyon-nagggggyon tetszenek a képek, és az élménybeszámolód is. És egyáltalán nem uncsi!!! Ilyet ne is mondj!! Órákig elnézegetném!!!! Ahogy Levim mondaná: "ez szupi!!!" Bizti, hogy sok-sok élményekkel gyarapodtatok, ez a képeken is látszik!!!!! Mennyi mindent csináltatok!!! És nagyon irigyellek Benneteket!!! :lol: :lol: :lol:
Már csak azért is vagyok úgy "oda és vissza", mert a kézművesség -foglalkozásomból adódóan is - a szívem csücske. Imádok saját kézzel tárgyakat készíteni!!! Ünnepekkor ált. mindig ezeket ajándékozom a barátaimnak, sőt a szomszéd nénikéknek is szoktam csinálni!!! Valahogy megnyugtat, amikor csinálom, szinte átszellemülök tőle!!! Csak sajna Levitől nekem sincs sok időm. Nektek megsúgom, álmaim vágya, egy saját kreatív kezek boltja + művész bolt, ahol az én tárgyaimat is árulhatnám!!! Hamarosan szeretnék majd megpróbálkozni a festéssel is!!! De ez egyenlőre csak álom marad.... :? :?
Hol volt ez a tábor??? És hogy lehetett oda jelentkezni?? A férjed is volt???
Mindenesetre a hely, a környezet maga volt az idill!!! Látszik Rajtatok mennyire élveztétek!!! :lol: :lol: :lol:
Szegény Dodókádnak elég érzékeny helyen keletkezett(ek) az(ok) a kulimáz(ok), na de ebcsont beforr!!! Sok gyógypusssssz, a bibikre!!!!

Többiek??????????????

Zsófi!!! Neked és Levinek külön puszi!!!!! Ugye jól vagytok???? Hogy telnek az első napok otthon???? Sokat alszik a kislegény????


Képzeljétek, szombaton végre hazaérkezik az unokaöcsém, (tesóm nagyfia) Marci a világkörüli útjáról. Már nagyon várjuk!!!!Ennek tiszteletére amolyan igazi "Isten hozott" partit rendezünk. Én vagyok a dekorációért a felelős!! Anyu meg a kajáért! Végre fellélegezhetünk, és nem kell tovább izgulnunk érte!!!!

Na irány porszívózni!!!!! Jajjjj, most látom, Levi sem volt tétlen, ezalatt kipakolta a ruhásszekrényét!!!!!! :roll: :roll: :roll:

Pusssssssssz: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beugrottam, köszönöm szépen a gratulációkat! Őszintén szólva nem olvastalak végig benneteket, majd ha egy kicsit több időm lesz.
Hétfőn jöttünk haza, és hát elég fárasztó a dolog, még így is, hogy a párom mindenben segít.
A szülés csodálatos élmény volt, nem gondoltam volna. Mindig próbáltam magam nyugtatgatni, hogy nem baj, ha császár, nekem úgyis csak a fájdalmak maradnának meg emlékként, nem úgy, mint pl. a Kismama szülésbeszámolóiban az a sok nagyszerű élmény. De tényleg úgy volt, ahogy mesélni szokták, hogy abban a pillanatban, amikor kint van a gyerek, minden fájdalom megszűnik.
Hajnali fél ötkör kezdett fájdogálni a hasam, kicsit visszafeküdtem, mert fél hétre úgyis menni kellett CTG-re. A kocsiban már ötperces fájások voltak, de elég gyengék. Amikor beértünk a kórházba, a doki burkot repesztett (ez egyáltalán nem fájt, pedig féltem tőle), és elkezdtek felerősödni a fájások, 2-3 percesre. Fél tíz körül már nagyon felment a vérnyomásom, ezért kaptam epidurált, ettől szépen leesett (170-ről 110-re), szédültem is, de a fájások teljesen elmúltak. Az epidurál kb. 1-1,5 óráig hat, ezalatt 5 cm-ről 9-re nyílt a méhszáj. Szerencsém volt, mert még további fél óráig tompán éreztem csak a fájásokat. Dél körül kezdtek újra teljes erővel visszatérni. Ekkor már eltűnt a méhszáj, úgyhogy lassan elkezdhettem tolni. Elég sok tolófájás kellett, nem számoltam, de 15 biztos volt. Nagyon elfogyott az erőm, ez volt a legrosszabb. Nem is attól tartottam, hogy megint jön egy fájás, hanem hogy megint nyomnom kell. Kétszer le is állított a doki, hogy 3 fájásig ne nyomjak, gondolom,azért, hogy pihenjek. Az utolsó fájás volt a legrosszabb, amikor már a feje kint volt, és feszített nagyon.
Aztán zsupsz! gyerek kint, fájdalom elmúlt, és csak annyit tudtam mondani, hogy sikerült, sikerült! Nagyon boldog voltam!
Ráfektették a hasamra, az első felsírás után nem is sírt tovább, csak nyugodtam tűrte a megpróbáltatásokat. Még egy kicsit szopizott is.
A gyerekággyal is szerencsém volt, mert ugyan 5 ágyas szobában voltam, de csupa normális szobatársam volt, akikhez nem járt 20 látogató, és az a kevés is csendes volt. Talán a Botond volt a leghangosabb látogató. Így ha nagyon sokat pihenni nem is tudtam, mert szörnyű volt az ágy, és Levente óránként szopizott, legalább nem fáradtam tovább, úgy mint 3 évvel ezelőtt (azt hiszem, azt már írtam, hogy akkor milyen szörnyű volt a kórházi pár nap). Szerencsére (?) nagy a forgalom ezen a szülőosztályon (Szt. István kórház), így akit lehet, amilyen gyorsan csak tudnak, kiraknak. 3 nap után jöhettünk haza.
Botond furcsán fogadta a jövevényt. Egyrészt úgy tűnik, hogy tetszik neki, simogatja, kéri, hogy tegyük az ölébe, kajánál mellé kell ültetni (az autós hordozóban). Másrészt, főleg a kórházban látszott rajta, hogy meg van zavarodva, és ezt rosszalkodásban vezeti le. Mióta itthon vagyunk, sokkal jobb a helyzet, valószínűleg hiányoztam is neki, hiszen a szülés előtti napon jött haza a nyaralásból. Szegénynek ígértem, hogy egész pénteken játszom vele, aztán meg reggel nem voltam sehol.
Most már szokja a helyzetet, sokszor ő mondja, hogy Levi biztos szopizni akar, vagy ringatni kell. Ugyanakkor gyakran fordul elő az is, hogy ha a kezemben van a pici, akkor kitalál valamit, ami miatt le kellene tennem. Most még jó, mert a Péter elintézi ezeket, de nagyon félek, mi lesz, ha már egyedül leszek itthon velük. Remélem, addigra valamiféle rendszer kerül az életünkbe.
Tejem szerencsére van rendesen, és Levi is tud szopizni, pedig le van nőve a nyelve, ami akár gondot is jelenthetett volna.
Na, most ennyit (így is elég hosszúra sikerült, de lehet, hogy egy darabig nem jutok megint a géphez).
A fényképek:



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Zsófi
 
 


Sziasztok!

Zsófi, micsoda hajas baba, nagyon hasonlít rád, nagy nagy gratula. Jó nagy baba nem lehetett könnyű a szülés. Ahogy olvastam a soraidat összeszorult a torkom, ilyenkor előjönnek az emlékek és és nagyon jó érzés tölt el. Vigyázzatok magatokra!


Heni, biztos csúcs szupi lehetett a nyaralás, kicsit irigy vagyok mivel nekünk nem sikerült sehová eljutnunk. A képeidet nézve a gyerkőcök is nagyon jól érezték magukat.
Itt le vagyok lőve, Enire kell vigyázzak.
Talán vasárnap.
Pussz
 
 


Kedves kismamák!

Szeptember 5-től kezdő hastánc tanfolyam indul a Nagykörút és a Király utca sarkán alálható Mozgásstúdióban! Az foglalkozások kedden-csütörtökön 13-14 óráig tartanak, 1500 Ft/60 perc, 13500 Ft/10 alkalom áron. A babákat sajnos szakfelügyelet hiányában nem tudjuk az órák részesévé tenni, és Ti is megérdemlitek, hogy egy kicsit csak magatokra fordítsátok a figyelmeteket! Gyere el kikapcsolódni, feltöltődni, hogy aztán újult erővel és több energiával fordulhass szeretteid felé! Várlak óráimon szeretettel.
Nemesdy Krisztina www.hastanc.xls.hu 06-30-509-63-19 n_kikka@freemail.hu
 
 


Sziasztok!


Zsófi
Gyönyörű babád van.Azok a hurkák,a sűrű fekete haja.....Nekem is egyből eszembe jutott minden.A szülés,az amikore elöször mentünk haza és át kellett szervezni az egész életünket.Milyen csodálatos dolog.De végig csinálnám mégegyszer,csak valaki más kelljen fel helyettem éjszaka :shock:

Sagica
Bécsbe se tudtok menni?Sajnálom,hogy nem tudtok elmenni sehova és azt is hogy mi se tudtunk menni idén Tarcalra,mert akkor legalább találkozhatunk volna.

Edit
Ezt a tábort az óvónénink csinálja minden évben.Első években csak ovisok és szüleik,testvéreik voltak ott,de tavaly óta már jönnek barátok és ismerősök is.Eddig mindig Szorospatakon voltunk,de már alig vagyunk így kellett keresnünk mangunknak egy másik helyet.Jövőre is ide megyünk ha meglesz a létszám :wink:
Apa soha nem jön velünk.Nem ugrik az ilyen dolgokért :evil:
Jövőhét szombaton meg utazunk Balatonszárszóra barátnőmmel és az Ő gyerekeivel 5napra.Már nagyon várjuk.Apa oda is csak levisz minket,de jön is vissza.

Ma voltunk a Tropicáriumba.Nagyon jó volt.Igaz egy kicsit nagyobnak képzeltem el.
Teszek pár képet :o
Kép A fejhallgatóból jövő információt nagyon fontos meghallgatni.Addig nem lehet tovább menni... :lol: Kép Kicsi halak...... :shock: Kép az esőerdőben.... Kép gyönyörű szép..... Kép még simogatni is lehetett..... Kép
na és a cápák......de azok aképek nem lettek valami jók..


Most megyek,mert vár Zsú! :P
Puszi

Kovács Roland
 
 


Zsófi! Nagyon szép a kisbabád! Még egyszer gratula. Micsoda haja van és olyan kis formás! Pihenj, amikor csak bírsz, biztosan hamar belerázódsz az új helyzetbe. Mindenkinek puszi, most csak benéztem egyet. Helloka
 


Sziasztok!

Kaptam egy kis szabadidőt a páromtól, egy kicsit megint besokaltam. Csütörtökön Eni olyan rossz volt, hogy nem ismertem rá. Teljesen leszívta minden energiámat. Állítólag ők is érzik a frontot. Ma el akartam jönni és az apjával kellet volna elaludnia, olyan hisztit vágot ki, rendesen verte magát, az ágyhoz. Nem tudom mi lesz vele ha suliba leszek. Onnan nem tudok majd hipp-hopp ott teremni. Nem jó senki csak én. Valahol ez érthető hiszen állandóan velem van. Biztosan sokat fog sírni még megszokja , hogy anya egész napra elmegy.

Zsú, mi ujság? Régen jártál felénk. Gyerkőcökkel minden ok? Remélem már nem bánkódsz annyira a fősuli miatt.

Heni, nektek aztán szuper a nyaratok, ez a tábor nekem is nagyon tetszik. Én is sajnálom, hogy nem jöttök Tarcalra jó lett volna személyesen is megismerkedni.

Borka, nálatok mizu? Annával minden oké, eszik már mindent? A beszéddel hogy álltok? Még nem idult el a kiscsaj. Eni 14 hónaposan ment egyedül teljesen stabilan nem kellet már fogni. Valószínü már neked sem sok időd van, rohangálhatsz utánna. Minden másodpercben mellettük kell lenni, különben kész a baj. Eni már felér az asztalra meg a konyhapultra, semmit nem lehet ott hagyni mert mindent leszed.

Zsófi, remélem belerázódtál már a hétköznapokba, ha van időd várunk, és persze rakj fel képeket is, hadd lássuk hogy cseperedik a babád.

Edit, régen voltál már, hiányoznak a hosszú hozzászólásaid, szeretem olvasni. Remélem jól vagytok.

Remélem nem hagytam ki senkit.

Pussz
 
 


Sziasztok!

Az elveszett bárány jelentkezik! :oops: :lol:

Tegnap megkapta Gergő a 3 éves kötelező szurit. Meglepődtem, mert a karjába kapta nem a lábába. Ja és a büszkeség elöntött, mert egy hangja nem volt, csak tűrt. Este mondta alvás előtt, hogy fáj a karja. Ma már csak akkor szólt, ha unalmában nem tudott mit kitalálni. 15870 gr, azaz szinte 16 kiló. meg 92 cm. Nem egy magas legény:)

Beírták a kiskönyvébe a dokit idézva:"mihez tartás végett", hogy szobatiszta :lol: Bár talán annak inkább mondanám, mint nem annak, de ha már két nadrág van rajta lusta szólni és akkor öltözhetünk újra. De hátha ez is megoldódik.

Amúgy lakás vásárlásra adtuk a fejünket, csak ami mindenképp megfelel még egy hónap múlva lesz rendezett a tulajdoni lapja. A többi meg nekünk drága, v. nem megfelelőek a szomszédok, sőt az eladók sem napon barnultak :evil:

Képzelétek a fogyókúrámmal már nagyon haladok: 56 kg vok, tehát már csak 1 kiló és kész vagyok. Lehet megmosolyogtok, de mióta visszatettem a fülbevalóimat azóta mennek róllam rohamosan a kilók. Annó is így voltam 3 hónap alatt ledobtam egy tizest utánna meg még 5 kilót egy év alatt, és bármit és bármennyit ettem max. 1-2 kiló ingázott rajtam fel le.

Ne harizzatok, de most mennem kell :cry:

Tudjátok 2 gyerek az két gyerek.

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!

Nem tudom mikor jövök nem is ígérek semmit.

Zsú

KépKép
KépKép
 


Megintcsak Sziasztok!

Talán most van egy kis időm. Holnap megyek Jászfényszarura állásügyben. Szalagvezetőt keresnek. Remélem én is jó leszek nekik. A 3 műszak nekem nem igazán tetszik, de felénk egyszerűen semmi munka nincs. Lakatosokat, meg ügynököket keresnek csak. Nem is tudom mi lesz a gyerekekkel, ha felnőnek. Talán mégis a dunántúl felé kéne venni az irányt?

Zsófi!

Gratulálok! Gyönyörű szép kisfiatok lett! Sok tejcsit és sok pihenést, sok örömet kívánok nektek!!! Hogy bírod? Van még segítséged? Boti? A képek alapján egy angyalka szállt hozzátok:) Milyen baba Levi? Jól írta Borka is: Olyan szép formás, husika.

Sagica!

Gratulálok a sulihoz! Itt mindenki sikeresen megcsinálta, tehát NEKED is menni fog!
A nyaralást még hátha bepótoljátok. Akár egy hosszú hétvége is kikapcsolhat.

Encihez is kitartást! Az igazi dackorszak még csak ezután jön. :(

Borka!

Azért még néha írhatnál magatokról! Talán még van egy kis nyugid és nem megy még Anna.

Heni!

Neked nem tudok újjat írni :wink:

Edit!

Na milyen volt a "buli"? Most nagyon eltüntél. Vagy csak én látom így?

Isten áldja azt aki kitalálta a számítógépet és az internetet, míg megírtam nektek a levelet, mindkét fiú kidőlt:)
Jönnöm kéne sűrűbben ugye :D

Puszi mindenkinek:Zsú

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Megint csak beköszönök!Ma indulunk Balcsira.Kívánjatok jó időt.Csütörtökön jövök!

További jó pihenést!
Puszi!

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!!!!


Mivel már ennyire hiányoltok, megeröltetem magam és írok!!!
Valahogy nincs sok kedvem mostanság írogatni....olyan "semmisem úgy alakul ahogy szertném" kedvem van, na meg időm sem sok volt.
Engem már kezd kiborítani ez az időjárás is, annyira az őszt juttatja az eszembe!!!

Zsófi!!!

Tündéri kisfiad van!! Olyan igazi kis vasgyúró, és ahogy Ságica mondta, tényleg Rád hasonlít!!! Olyan jó volt nézegetni a képeket, bár csak élőben is láthatnálak Benneteket!! Az egész család boldog!!! Ez olyan jóóóóóóóó!!! Botin is látszik, hogy nagyon "oda van" a kistesóért!!
Nem is kérdezgetlek bővebben, gondolom, ha lesz egy kis időd, akkor úgy is beszámolsz mindenről!!!!
Jó volt olvasni a szűléstörténetedet, kicsit én is nosztalgiáztam ....azért nem semmi volt!!! Zsófi!!! Nagyon-nagyon örülök, hogy Neked is sikerült átélned ezt a csodát!!!!

Heni!!

Nektek meg jó utat, és jóóóóóóóóóóóóóó időt!!!!!!! Vigyázzatok Magatokra!!!!
Ha jól emlékszem, akkor Neked holnap lesz a szülinapod!!!!
Kép

Ságica!!

Mikor kezdődik a suli??? Sokszor nekünk is feladta a leckét Levente, főleg amikor napokat kellett távol lennem a suli miatt. Pl. nehezen tudták elaltatni! De ez természetes is, hiszen állandóan csak velem volt/van. Csak mi ismertük egymás szokásait....
De majd megoldódik!!!

Borka!!

Na, elindult már Anna?? Végülis minden család életében ugyanazok a korszakok következnek be -és ez így is van rendjén- a mászós, a togyogós, esős-bukós, magamra rántós....mi a tanuljunk meg végre biciklizni-sben vagyunk!!! És ez sokszor megmosolyogtat!


Zsú!!

Na jó, hogy végre előkerültél!!!! Szorítok az állásügyben!!
Ti is szülinapoztok!!! Csak Ti 14.-én!!! Igaz???

Kedves Gergő!!!
Kép


Egyébként a "buli" nagyon jól sikerült, azóta már nálunk is tartottunk egy kerti grillezést.
Hát nem semmi amit ez a kölök véghez vitt. 3 hónapig egyedül a vadidegenben!! Izgultunk is érte eleget. De az biztos, ez idő alatt több tapasztalatot szerzett az élethez, mint más évek alatt!!
Végülis ez volt a nagy álma, és büszke lehet magára, mert teljesen egyedül érte el, és valósította meg!!
Közel 2000 ezer képet készített, még tizedét sem tudtam megnézegetni! De amit eddig láttam lélegzetelállítóan csodálatosak!!!
Sajna ma reggel indultak vissza Hollandiába...lehet emiatt is vagyok kedvetlen. Ilyenkor egy pár napig kicsit nehéz, aztán belerázódok...és kezdhetem számolgatni a napokat Karácsonyig!!!!


Na puszi!!! Kellemes Hétvégét Mindenkinek!!!!!!!!

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok! Tegnapjöttünk haza keszthelyről a párommal. Szombaton esküvőre voltunkhivatalosak, de már csütörtökön elmentünk, így elmondhatjuk, hogy nyaraltunk is egy kicsit. Energiabombánkat anyukámra bíztuk, mindenki jól járt. Igaz nem volt valami jó időnk, egyszer sem fürödtünk a Balcsiban, én még a panzió medencéjében sem. Borhetek voltak a városban, esténként iszogattunk és inkább sétákkal múlattuk az időt. Odafelé Tihanyban megálltunk fagyizni egyet, aztán Edericsen megint bementünk az Afrika múzeumba. már nem először jártunk ott, de ha arra járunk mindig bemegyünk. Mindenkinek ajánlom, szuper hely. Anna még nem jár, de nem is bánom, beszélni a szokásos: mamamama, bababab, tátátátá és hasonlók. Jó étvágya van az utóbbi időben, mindent megeszik szerencsére. Most pedig már visszacsöppentünk a szokásos hétköznapokba, kár. Megyek, mert valami nem tetszik a lánynak. Puszi
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beugrottam, hogy hírt adjak magunkról. Nagyon nehéz az élet mostanában. Volt már minden: mellgyulladás 39 fokos lázzal, lenőtt nyelvecske felvágása, éjszakai nézelődés - nem alvás 2 órán keresztül rendszeresen, amúgy is nehezen elalvás, sírás, sírás, sírás. Levi sokszor kizárólag a babakocsiban hajlandó elaludni - ilyenkor áldás a kert! Másik oldalon Botond állandó anyahiánnyal küzd, most is a nagyszülőknél van, de idő előtt jön haza, mert hiányzom (elsírta magát a telefonban). Peti már dolgozik a héten, én meg hullafáradt vagyok. Röviden ennyi. Alig várom a szeptembert, hátha kicsit egyszerűbb lesz az ovival, de persze lehet, hogy csak ront a helyzeten.
Két kép, aztán mennem kell:

Kép

Kép

Bocs, hogy senkinek nem válaszolok, de Botond mindjárt hazaér, és romokban van minden nálunk.
Vile!
Melyik az "igazi" Levente-nap?

Sziasztok
Zsófi
 
 


Sziasztok!!!

Én is gyors leszek, mert épp most mentek el anyósomék, a konyhám a vendégek utáni állapotban...tegnap volt Vivien szülinapja!!! Képzeljétek 16 ÉVES NAGYLÁNYOM VAN!!!! Fúúúúúúúú milyen öreg vagyok!!! :roll: :roll:

Zsófi!!
Jajjjjjj, szegény Zsófi!!! Nektek aztán minden összejött!!! Persze, hogy vannak nehéz időszakok is, de hidd el, majd minden szépen kialakul. Beálltok egy normális napirendre, aztán menni fog minden. Na az, hogy a lakásban rom van, ne zavarjon (mondom én, aki szintén mindig pakol!!!) kicsit engedni kell valamiből, mert azt nem győzné az ember!! Én már most készítem magam, mondogatom magamnak, hogy ha majd nálunk is kistesó lesz sokkal másabb lesz a helyzet!!! Nekem is lentebbkell adni.
Viszont Levi valami fantasztikusan gyönyörű!!!!! Annyira formás, és az arca, a kis vonásai, nem is egy 2-3 hetes babáét, hanem egy egy 2-3 hónapos babáét juttatja eszembe!!!
Nagyon jók a képek, csúcs ahogy "belenéz" az objektívbe!!!!
Szóval nagyon jól sikerült baba!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Szerintünk a Levente napja, június 28.-án van, előtte is van június 18.-án, de akkor Arnold van elől aztán Levente...éppen ezért mi 28.-át választottuk, akkor csak Levente van a naptárban!!!

Borka!!!
Örülök, hogy sikerült egy kicsit kikapcsolnotok!!! Bizti nagyon jó volt!!! Energiabomba!! Ez jóóóó!! :lol: :lol: :lol:
Nálunk a keresztapja jegyezte meg, még hogy nem találták fel az örökmozgót, itt van ni...és rámutatott Levire aki épp az ágyon ugrált!!! :D :D

Ságica!!! Hol vagy???

Zsú!! Hogy telt a Ti szülinapotok?? Anyósék mivel rukkoltak elő????

Heni!!
Remélem jól telik a nyaralásotok és jó időtök van!!
Várunk az újabb élménybeszámolóval és képekkel!!!

Na mentem pakolni!!!


Puszi!! Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok. Szegény Zsófi! Nagyon sajnálom, hogy nehezen mennek a napok. Meg kell mondjam, egyáltalán nem irigyellek. Pedig Levi tényleg gyönyörű, de én nem tudnám ezt vállalni. Én beleroppannék, a családdal együtt. Szurkolok,hogy gyorsan beálljon a rend. A mellgyulladással kapcsolatban: én nagyon féltem tőle, szerencsére megúsztam. Kb. 4 hónapig fejtem, nagyon utáltam, de a félelem miatt muszáj volt kitartani. Lázra lehet paracetamol tartalmú tablettát szedni pl. Rubofen és nyugodtan lehetszoptatni mellette. Egyébként a mellben keletkező csomókat a baba tudja a leggyorsabban leszívni és így orvosolni. Csajok, hogy vártuk a tavaszt emlékeztek? Most meg mindjárt itt az ősz! Hihetetlen!Mindenkinek puszi
 


Sziasztok!

Megjöttem.Most csak gyors beszámolok,mert megyünk csavargóba.
Igaz már csütörtökön megjöttünk,de nem nagyon volt még időm írni.
Szombaton mikor odaértünk nagyon rossz időnk volt,de nem probléma,legalább nyugiba kicsomagoltunk.Vasárnap délutánra már anap is kisütött,így délután el tudtunk menni csavarogni és felderíteni a terepet.Hétfőn délután már megmártóztunk a balcsiba.tényleg csak mártózás volt,mert befagyott a fenekünk.De onnantól kezdve minden nap egyre melegebb lett a víz.Egyik nap átmentünk komppal Tihanyba és onnan kisvasúttal felmentünk az Apátságba.Csudára élvezték a gyerekek.Este nem kellett nekik könyörögni,hogy aludjanak. :wink:
Csütörtökön,mire jöttünk haza igazi kánikula lett,de nem bánjuk,így is jól éreztük magunkat.
Most dobok pár képet és rohanok.Remélem nem gond :oops:
Kép nagy ho-ho-ho horgász :wink: .... Kép kompon..... Kép Kép kisvasúton...... Kép fent az Apátságnál...... Kép szárszói parton..... Kép József Attila emlékműnél..... Kép ezzel nagyon szerettek játszani.... :shock: Kép és fára mászni is jóóóóóó...... Kép a két legjobb gyerek.... :wink: Kép este már nyugodtabban...... :lol: Kép az első mártózás...brrrrr de hideg...... :twisted: Kép no comment...... Kép ........ :P Kép itt már igazi strand idő van..... Kép végezetül..........

Puszi

Kovács Roland
 
 


Sziasztok. Dúl a parlagfű szezon, ebben a tetves országban bele is fulladhatok. Gyűlölöm! Állítólag 10 év múlva már 6 millióan leszünk, akik ettől szenvedünk. ÉS MÁR 3-4 ÉVES korban lehetnek légti mgbetegedések asztmával körítve! És Európában hol jelzik csak pirossal a szennyezett területet? Persze hogy nálunk. Annyira jó lett volna, ha máshova születek. Felháborít minden évben ez az egész. Jó éjt mindenkinek, kívánom, hogy kapjatok levegőt!
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak olvasó üzemmódban. A párom éjjel nappal dolgozik, így a háztartás a gyerek a két kutya és a fűnyírás az én feladatom. Most is csak ebédelni jöttünk anyához, de.takarítás, du.főzés , fűnyírás, majd jövök.
Pussz mindenkinek.
 
 


Sziasztok!

Ma jó napom van, Botondot elvitték az állatkertbe, egy gyerkőc van csak itthon. Kicsit talán javulgatnak a dolgok, Levi délelőttönként alszik 1-2 órát ha toljuk a babakocsiban (ma az előszobában tologattam, míg elaludt, mert esett az eső), délután kicsit zűrösebb a dolog, de most pl. elaludt egész simán. Éjszaka is előfordult már, hogy szopi után visszaaludt, és nem kellett 2 órát győzködni. Az ember megtanulja a kicsit is megbecsülni. :) Botond is egyre megértőbb, néha olyan aranyos dolgai vannak, már bevette Levit is a családba. Persze azért minden nap közli, hogy tedd le a Levit és csináld ezt meg azt, főleg esténként nyűgös, de azért javul a dolog.

Heni!
Nagyon klasszak a képek a nyaralásaitokról! Hogyhogy a párod nem akar csatlakozni? Vagy annyit dolgozik, hogy nem jut rá ideje?

Borka!
Nem irigyellek az allergiád miatt! Én tavasszal vagyok allergiás, nekem reményem sincs, hogy javuljon, akkor senki nem irt semmiféle gazt. Egyébként az anyuék nemrég költöztek egy kertes házba, és náluk is rengeteg parlagfű nő. Az ember azt hinné a hirdetések alapján, hogy elég, ha levágod, aztán le van a gond. Az anyuék egész nyáron kéthetente nyírták a parlagfüvet, de az csak nő, csak nő. Ráadásul 10 centis korában is már virágzik, ha éppen virágzási idő van. Szerintem ezért nehéz vele.

Na megyek, mert Levi nyöszörög.
Szép napot mindenkinek!
Zsófi
 
 


Szíííííííjjjjjjjjjjasztok!!!

Hú, márt azt hittem, temethetjük a topikunkat!!! Ami azt illeti nem nagy a mozgás erre!! De jól is van ez így, élvezzük a napocska melegét, amíg csak lehet!!!

Zsófi!!!

Örülök, hogy most már sokkal jobb a helyzet nálatok!!! Két kisgyerekkel bizti nem könnyű, de több szeretet is kap az ember!! És ennél jobb dolog a világon nincs!!
Lassan itt az ovi!!! Boti készül már rá???

Heni!!

Nagyon jók a képek, bocsi, hogy még csak most válaszolok rá!!! De amikor feltetted azonnal megnéztem őket!!! Bizti jó lehetett egy ráadás pihi!! És azóta hogy telnek napjaitok???

Zsú!!

Mizujs állásügyben. Van már valami siker???
Nem is olyan rossz ötlet a Dunántúl felé venni az irányt!! Ha esetleg gondolkoztok rajta, akkor inkább most vágjatok bele!
Nektek is itt az ovi!!! Hú, jó nagy fiad van már!!! Egy fél évünk van nekünk is!!! Istenem de hamar eltelt!! Még most volt pici!!!

Ságica!!

Szegényke, nem irigyellek...ennyi meló...na de lesz az majd jobb is!! Fel a fejjel!! Csak győzd elkölteni azt a rengeteg pénzt amit a férjed keres!!! :lol: :lol:
Enci hogy van?? Beszélget már???

Borka!!

Na, én megtettem a magamét, már ami az allergiát okozó gazokat illeti!!! Egész nyáron gyökerestül szedegettem, mindenfélét! Még a fű közül is!!
Mióta gyötör ez a betegség??
Szerintem sehol sem "zöldebb a fű", más országokban meg más bajságok vannak!!! Régebben én is ezt mondtam, főleg amikor először megláttam, Hollandiát...de ha meg átnézek ide a szomszédba (Romániába) fúúúúú, akkor meg - ahogy Zsófi mondta-megtanulom megbecsülni a keveset is!!!

Röviden magunkról!!
Jól vagyunk, Levi rengeteget fecseg, be nem áll a szája. Sokszor én magam is elámulok, milyen választékos a szókincse, meg hogy miket mond!! (Igaz néha van közte cifraság is!!! :oops: )
Az utcánk végén van egy park, réges régen volt egy játszótér, aminek mára már csak a csonkjai voltak...és képzeljétek egy teljesen vadis új EU-s játszóteret készítettek. Na azóta megvan a napi programunk. Olyan jó, van valahová elmenni, ahol gyerekekkel játszhat, mi anyukák meg dumcsizunk egy kicsit!!!
Mire nem jó egy közelgő választás!!!!!! :roll: Látod Zsú!! És még lobbizni sem kellett!!!
Közben belevágtunk a lakásunk átalakításba, ami egy kisebb építkezéssel fog járni!! Írtam én már ezt nektek, hogy szeretnénk a melléképületet összeépíteni a nagy házzal. Így jelentősen megnő a hasznosítható tér a lakásba, sokkal kényelmesebb lesz, és ami a lényeg Levinek is lesz saját szobája!!!! Komolyan mondom ez az egy gondolat ad erőt ahhoz, hogy végig csináljam, már látom előre micsoda felfordulás ramazuri lesz a házban, udvaron. Na meg az, hogy inkább most, mint pocakosan, vagy a karomban egy újszülöttel...az még rosszabb lenne!!

Na csajok, most ennyi. Egy egész hegynyi vasalnivaló vár rám!!! :cry: :cry:

Mindenkinek kellemes, szép hétvégét kívánok!!
Zsófiéknak + ébredésmentes éjszakákat, vagy legalábbis gyors visszaalvást!!!

Puszi:Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, h ilyen sokáig nem jelentkeztem. Összecsaptak a fejem felett az élet hullámai:(

Készülünk az ovira és a bölcsire.

Voltak a bölcsiből és az oviból is családlátogatáson. A daduskanéni Milánnak és nekünk is nagyon szimpatikus. Nem is lesz nagy gond szerintünk Milánnak a bölcsi. Gergőnél már gondok lesznek, mivel sem neki sem nekem nem tetszenek egy kicsit sem az óvónénik:(:(

KépKép
KépKép
 


hát ez félbemaradt :oops:

A folytatás:

Amikor itt voltak az óvónénik Gergő meg sem szólalt, bebújt a lábammellé. Velem is bunkó modon beszéltek az óvónénik. Közöltem velük, h apjuknak csak egy hét a megoldható a beszoktatásra. Erre megsértődtek, h itthonról jövő gyereknél kell a két hét. Egyébként is Gyesen vagyok miért nem megoldható? Mondom nekik, h én Milánt viszem a bölcsibe és szept. 18-tól én is mennék dolgozni. Rendesen felháborodtak és olyan hangsúllyalbeszéltek, mintha én egy gonosz anya lennék, h elmegyek dolgozni, mikor 3 évet Gergővel is itthon voltam. Voltunk bent az oviban is. Egyszer azért, h Gergő szétnézzen, egyszer vmi ágyhuzatért. Ott volt az egyik daduska néni a kettőből és azzal egyből megbarátkozott Gergő, elmentünk megnézni a kisvécét és a kézmosót is, a csapot felavattuk és kezet mosott Gergő :lol: A játékok is nagyon tetszettek neki. Igaz a mieink itthon sokkal jobbak :P Aztán bejöttek az óvónénik is. Gergő épp babát toszigált egy babakocsiban és erre beszóltak neki, hogy a babával a lányok szoktak játszani tudod-e? Hát Szegénykémnek sem kellett több. Beállt a sarokba szótlanul. A dauska nagy örömmel mesélte nekik, h Gergő milyen ügyesen kezet mosott, erre ők: Nem ráért volna hétfőn megnézni?. Meg mindjárt megyünk mi is haza mert már zár az óvoda. Mindezt 3/4 4-kor. Hát jó vettem a lapot és eljöttünk. Gergő nem is köszönt nekik, csak a daduskának integetett.

Elkaptunk vmi fene vírust. Milán kezdte szerdán délben a hányást és du. már hasmarsa is volt. Csütörtökre már csak fosi maradt. Akkorra már Gergő és én is hánytunk pénteken már Laci és faterom is betegek lettek, meg a szomszéd csajszi is aki csüt. du. volt nállunk.

Gyógyulunk már, de még Milánnál és Gergőnél van egy kis hasmars. Remélem hétfőre elmúlik. Ha nem akkor nem is tudom mi lesz. Ha csúszok a beszoktatással nem tudok még 18-án sem kezdeni a melóval és akkor már nem hiszem, h lesz vmi. Semmi más lehetőség nincs felénk:(

Egyébként Gergő a mostani hasmarsot leszámítva éjjel nappal szobatiszta már!!!

Én lefogytam már 55 kg-ra. Ahonnan még most a hányással fosival sem mentem lentebb. De legalább már nincs akkora hasam, mint egy 4-5 hónapos kismamának.

Zsófi remélem hamarosan beáll már nállatok is a rend. Mi is sokat kinlódtunk az első hónapokban míg összehoztam-hoztunk mindent.

Edit! A topic temetést halasszuk már későbbre:)
A dunántúl későbbre marad. Egyenlőre itt az utcánkban van kinézve egy lakás. 2 szoba étkezős. 2. emeleti. Remélem minden rendben lesz vele.

Heni! Majd jövőre egyeztetünk és együtt megyünk nyaralni 8) Nagyon írigy vok ám rátok. Olyan jó képek vannak. Hát élőben meg még szuperebb lehetett.

Borka! Nehogy most te is depis legyél!!! Tavasszal és télen is te tartottad bennünk a lelket! Nézd ma is milyen szép időnk van!

Sagica!Kitartás! Meglesz a gyümölcs a sok munkának! Lassan te is kezded a sulit. Várod már?

Na most lépnem kell mert a kölkök már annyira jól vannak, h lassan ránk bontják a szobát :twisted:

Puszi mindenkinek!

Zsú

KépKép
KépKép
 


Kép A torta


Kép Milán ülve alszik:D


Kép hány éves is vagyok?

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Üdvözlet mindenkinek. A változatosság kedvéért most a számítógép volt rossz így nem tudtam jönni.
Apa még mindig ezerrel dolgozik, én lázasan készülök a sulira. Furcsa , hogy szept 8-ra már óra van kiírva, de tájékoztatás a tantárgyfelfételről és a beiratkozás csak 15-én lesz. A TO-t felhívni lehetetlen, úgyhogy bemegyek pénteken és legfeljebb hazajövök.
Nem tudom Enivel mi lesz, nagyon anyás, nem lesz egy nyugodt percem sem. Remélem hamar megszokja majd.
Ne haragudjatok, de nem szólók egyesével, mert anyukám nagytakarít és csak egy kis szünetet tart míg írok.
Legyetek jók, puszi, majd beszámolok a suliról.
Teszek fel képet a legfrissebbekből.
 
 


Kép
 
 


Kép
Kép
 
 


Kép Kép Kép
 
 


Halihó!!!!

Csak most későn este sikerült a gép elé ülnöm, igaz reggel már sikerült leírnom vagy két mondatot, amikor a nagy kopácsolásra felébredt Levim...most épp a tetőszerkezetnél tartunk...reggel 7-kor szoktak kezdeni, szóval nem sokáig tudunk lustizni. Ami azt illeti ki is vagyok mint a .....a! Nem is íjjesztgetlek Benneteket az építkezés rémtörténeteivel, alég az, hogy az udvarunk lassan egy TÜZÉP lerakó helyre kezd hasonlítani nem egy kertes házra. Van itt minden....így Levi is csak fokozott figyelemmel tud az udvaron tartózkodni!!!
Megpróbálok a végeredményre gondolni, és akkor elviselhetőbb a helyzet!!!

Van egy nagy újság nálunk!! Levi a kiságyában alszik már vagy 1 hete. Az utóbbi időben egyre többször mászott fel a kombi ágy pellenkázó részére...megelőzvén a bajt, jobbnak láttuk szétszerelni(persze az agyonzsúfoltság most már enyhe kifejezés a szobánkra)!
Szóval nem is nagyon kellett neki mondani, hogy feküdjön bele, egyből megtetszett az új ágyacska!! Az első 1-2 éjszaka még hajnal felé átmászott hozzánk, de aztán már reggelig durmolt benne!!
Apa el is érzékenyült kicsit, hogy az Ő kisfia egyre nagyobbakat lép a törvényszerű fejlődésben, és lassan-lassan nagyfiú lesz!!!
A WC-t, mióta vettem egy fellépőkét teljesen egyedül használja. Kész tortúra amilyen szakszerűen végzi a dolgát...csak az a baj, hogy a nagydolog nem mindig a megfelelő helyre sikerül. Egy ideig haragudtam, aztán mivel kezdte zsugorgatni (volt úgy hogy napokig nem kakilt) enyhítettem, ne hogy már szorongássá váljon nála. Na, azóta meg se kottyan neki, ha bekakil...most akkor mit csináljak???? :roll: :roll:

Vivinek is elkezdődött a suli, oda a pesztrám!!! :cry: :cry: Pedig olyan jó volt, hogy napközben nem kellett mindig magammal nyúzni Levit. Még Levi is hiányolja, többször is megkérdezi, hol van Vivi??

Zsófi!!!

Ne hari, de elfelejtettem a Boti szülinapját, pedig tudtam, hogy szept. 1.-én van. Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!
Kép

Kép

Voltatok már oviban??? És hogy "ízlik" Botinak??
Hogy vagytok??? Minden O.K.?????

Zsú!!

Kicsit szomorúan olvastam a soraidat, a nem túl kellemes óvodai "élményekrőL"!! Ilyenkor csak "kicsit" sajog a lelkem, hogy ezek az emberkék, tul.képpen miért is hívják magukat ÓVÓ NÉNINEK??? Viszont a dadusnéni az bizti aranyos néni lehet, ahogy leírtad!!! Na erre mondják, hogy sokszor többet ér a józan ész, mint egy diploma.
Ez a családi hasmars, nem lehetett valami kellemes, de az a lényeg, hogy szerencsésen túl vagytok rajta!!
55 kg, ez igen!! Nagggggyon ügyi vagy!!! Akkor most már tessék megállni a fogyással!!! Ennyi tökéletesen elég, bárcsak én lennék ennyi!!! Amúgy tudatosan csináltad, vagy csak úgy lement???
Szupik a képek!!! Milyen nagy fiaid vannak már Neked is!!!
Gratula a szobatisztasághoz!!!!!!!

Ságica!!

Én már pénteken a diplomámért megyek. :lol: :lol: Emlékszem, amikor Zsófi írta ugyanezt nekem!!! Na, jó nem akarlak bosszantani!!!
Sitty-sutty eltelik az a pár év.....csak-csak-csak közeben lesznek görönygyök! De ügyes csajszi vagy Te és majd mindent megoldasz!! Persze a segítség az majd mindig jól fög jönni, főleg vizsgaidőszakban, meg lentebb is kell adni majd valamiből...ja és nem kell mindig max. lenni!! Csak görbüljön, és kész!!
Talán összebeszéltetek Zsúval, hogy mindketten ilyen alvós képeket küldtetek???
A Te Encid is nagyot nőtt!! Olyan érett lett a kis arvonása...Tudod melyik kis dal jutott eszembe Enciről?? Az "Egyszer volt, hol nem volt, egy ici-pici házikó..." a lencsi lányos, mert Enci is egy kis lencsi lány!!!
Úgy látom a nálatok is a MAM cumi a nyerő!!

Borka!!

Hogy vagy/tok?? Enyhűlt már valamit az allergiád?? Gondolom, most, hogy megkezdődött a suli, kicsit Te/Ti is szomorkásabb/ak vagy/tok!!
Mikor tervezed, hogy visszamész dolgozni??? Egy suliban tanítatok a pároddal???
A Ti sulitokban hallotatok már valamit, hogy akkor mi is lesz a közalk.i bértáblázattal??? Olyan elkeserítő hírek kaptak szárnyra...lehet egy az egyben meg is szűnik!!! Ezért elvégezhettem a sulit!!
Küldj már Te is képet a Csajról!!! Lécci, lécci.....

Heni?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az év eleji hajrát dobod????
Bekukksizhatnál egy-két mondatra!!! (Persze lehet több is, sőt!!!) :lol: :lol:

Csajok!! A férjem tegnap a Metróban fagyasztott tengeri herkentyűket vett. Ilyen rák, meg kagyló izéket...fogggggggggggggalmam sincs, hogy kell ezekből valami ehető kaját készíteni!!! Esetleg nem tudnátok segíteni???
Tegnapra is késő a válasz, holnap elő kell rukkolnom valamivel!!!

Na eldugultam, megyek csicsizni!!!

Pussssssz: Edit

KépKép
KépKép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: