Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Na rászántam magam, hogy gyors írjak egy pár sort, pedig már nagyon fáratos vagyok. Az utóbbi napokban komoly munkálatokkal kárhoztatom magam. A melléképületünket takarítom úgy, hogy közben Levire is vigyázok. Nem semmi, állandóan figyelni, rohangálni ne hogy valami butaságot csináljon! Ilyen jó időben szeretem csinálni, mert mindent ki tudok hordani az udvarra szellőzni!! Igazábol ezt már ilyenkorra rég el szoktam végezni, de a tanulás miatt csúszott. Addig úgy sem tudok az államvizsgára készülni, amíg ezt meg nem csinálom, mert a fejemben ott fog motoszkálni.
Apának is be kellett menni a boltba, gondoltam, na ennyit a strandról, de délelőtt telefonált, hogy alvás után mégis menjük, legfeljebb bezárja a boltot. Megérte! Levi nagyon-nagyon élvezte a vizet, a pancsolást, pedig a nagy rohanásba az összekészített játékait is mind otthon hagytuk!! Tavaly még ordított, amikor a béby úszógumiba raktuk, most meg roppantul tetszett neki. Még egy 90 éves bácsival is "szóbaelegyedett"

Zsu!

Korábban én is jártam szoliba, de most már elvi képtelenség időtegyeztetnem. Mindig közbe jön valami, és le kell mondjam. Pedig valahogy muszály lesz egy pár alkalmat beiktatni. Nekem olyan normál átlag bőröm van. Télen fehér, de le tudok barnulni én is szépen, fokozatosan. Majd tanulás közben igyekszem minél többet kint lenni. Kellemest a hasznossal!! :D

Borka!

Én is szeretnék már olvasni "szabadon választott" művet!!! :lol:
De jó a férjednek! Hát valóban nem lehet Neked valami kellemes ezzel a tudattal otthon lenni!! De gondolom Anna mindenért kárpótol! A ma esti altatásnál Levi is olyan kedvesen simogatta az arcomat, és bújt oda hozzám. Apát meg a sárga irígység ette, hogy ő hozzá nem bújik.

Zsófi!

Azt hiszem most kezd megérni bennem is az, amit korábban mondtál a tanulásról!! Nem akarok többet tanulni!!!!!
Képzeld, Levi tegnap este a változatosság kedvéért a fürdővízbe bogyózott. És pont akkor fürdött az apjával. 1000-ből 1!!! Körülbelül akkorát kiáltott a férjem, mint én amikor egeret látok!! :lol:

Heni!!

Irgum-burgum!!! Miért nem jössz! Legalább adj egy hangot!!! Csak 1 percre ugorj be!! Valami baj van???? Tudok segíteni???

Ságica!

Most készülök újabb szandit venni Levinek, kell az utánpótlás, mert a motorozásban nagyon kopik a cipi orra!!
Gondolom Nálatok is ragyogó idő volt!! Enci hogy bírta a meleget, kicsit nem lett fáradtabb? Levit jól kiszívta a nap, az arca meg is pírtyant kicsit. A nyaka, keze, meg most már az arca is tök barna, a kis teste, meg még fehér. Kenem is neki napvédővel!!

Én nem tom mi van ezzel az új rendszerrel...benek ugyan beenged, de pl most a Borka hszólássán kívül mást nem látok. Nincs meg az oldal, mint máskor, ezért nem is tudok visszaolvasni!!

Puszi Nektek!! Szép "jóéjszakát" Mindenkinek!!

Edit Kép
 
 


Sziasztok!

Edit és a többiek!

Visszaolvasni a lapalján és azt hiszem a laptetején is lehet az ugrás a köv. oldalra menü alatt az utolsó oldal van feketével jelölve az előttelevőt kell választani a visszaolvasáshoz! ha jól nézem ez a 14. oldal és a 13. ra kell 1* kattintani. Csak mindezt még írás előtt, mert egyébként elszáll az iromány.

Puszi:Zsú
 


sziasztok,jó reggelt. mindenkinek küldök egy mosolyt, hogy szép napotok legyen. kicsit lehűlt a levegő, amit én nem bánok. Annának lassan csinálok egy kis tizórait: sárgadinnyét egy kis piskótával, utána pedig főzök neki tököt, szereti ezeket, hátha jobban eszik. megyek is ,mert a lakásban garázdálkodik,puszi nektek
 

 
 

Sziasztok!

Jó kis időnk van, tegnap kánikula, ma meg egész nap szemerkél az eső. Legalább esne egy jó kiadósat, hogy ne kelljen locsolni.
Bár nekem jobban esik a mai idő, tegnap nagyon rosszul voltam, egész nap szédültem, kóvályogtam. Amikor Botival terhes voltam, végigcsináltam az egész nyarat (szeptember 1.-n született :? ), de akkor ültem a ventillátor előtt, és nem csináltam semmit. Most ezt nem igazán tehetem meg, még ha egy nyugis kis fiam van is. Legalább rohangálni nem kell utána. Kezd már teher lenni ez a terhesség, pedig még több, mint 2 hónap van hátra. Július 29.-re vagyok kiírva. Botondot 1 héttel túlhordtam, talán most ez nem lesz, mert nem pihenek annyit.

A szobatisztasággal tök jól haladunk, azt lehet mondani, hogy itthon már teljesen szobatiszta. Megy a pisi is, kaki is, úgy tűnik, elmúlt a görcs, rendesen belekakil a bilibe. Mi nem sokat járunk el itthonról, úgyhogy azt még nem szokta meg, hogy útközben visszatartsa, vagy ilyesmi. Voltunk tegnapelőtt egy nagyot sétálni, nagy nehezen rávettem, hogy itthon még pisiljen, így nem pisilt be útközben. Most azt tanulgatjuk (illetve tegnap, mert ma még nem tudtunk kimenni), hogy hogyan kell állva pisilni. Ez ugyanis elengedhetetlen ahhoz, hogy mondjuk nyilvános WC-be tudjon pisilni. Csak azért írom ilyen részletesen, mert majdnem mindenki még előtte van, hátha egy kis tapasztalatnak örültök :?:
Egyébként szerintem nagyon macerás ez a szobatisztaság, a pelust naponta 2-3-szor kicseréled, azt kész. Most meg rohanunk napi 15-ször a bilihez, sikerül, nem sikerül, öltözés fel-le, bilimosás. A legjobb ma éjjel volt, amikor 3-kor felébredt, és pisilni akart a bilibe, hiába mondtuk, hogy van rajta pelus, nem akart abba pisilni. :)

Borka!
Micsoda gonoszság, elmenni Párizsba nélküled! :D Na jó, tudom, munka, az más. Milyen jó, hogy tudsz Anna mellett olvasni! Én már az idejét sem tudom, mikor olvastam utoljára könyvet. A tankönyv az más volt, akkor muszáj volt olvasni, cserébe úszott a lakás. Olyan kíváncsi vagyok, hogy csak én vagyok ilyen béna, hogy nem bírok Botond mellett semmit sem csinálni, csak alvásidőben?

Edit!
Hát igen, a tanulás nagyon lefárasztja az embert, pláne úgy, ahogy te csinálod, éjjel. Én képtelen lettem volna este 10-11 után, miután a gyerek végre alszik, még leülni tanulni.
Jó lehetett, amikor Levi belebogyózott a vízbe! Kibírtad nevetés nélkül a férjed ijedtségét?

Na, Botond felébredt, itt ül az ölemben, így elég nehéz írni, úgyhogy, ha valakit kihagytam, bocs!
Zsófi
 
 


Hellllóóóóóóóóóó!

Vagyok-vagyok és csak ámulok és bámulok.Eddig azt hittem,hogy ti nem írtatok.Nekem kedvencekbe van elmentve a topik és onnan léptem be mindig.De ott nem volt semmi mozgás.Na azért dolgom is rengeteg.
Megpróbálok visszaolvasni és tanulmányozni ezt az egész rendszert.Amúgy tök jó.
Jól vagyunk minden oké.
Nagyon hiányoztatok!

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, mert még fürdés előtt vagyunk.

Borka! Nagyon jól esett a mosoly :D Ez a régi Borka ezt már szeretem :wink: A párizsi útban vigasztaljon az, h a párod is csak melózni megy. Az étvágycsökkenés nállunk nem mutatkozik, sőt ezek a kölkök egy féldisznó elfogyasztása után is éhesek.:lol:

Zsófi! Talán idén nyáron már nem lesz olyan nagy meleg mint 3 éve nyáron. Rettentően mázlista vagy, h nem kell Boti után rohangálnod. Nekem mindkét fiacskám egy sajtkukac. Ezek olyanok mint akit reggel felhúznak és még este is alig akarnak leereszteni. Na igen Gergőnél már többször nincs déli alvás, mint ahányszor van. Milán déltől alszik 2 órát. Persze csak ha Gergő hagyja. És nyugi én is csak akkor tudok normálisan csinálni bármit ha alszanak.:wink:

Heni! Köszi, h jelentkeztél! Már komolyan aggódtam érted-értetek.

Na megyek mert fürcsizni kéne, hátha legalább az egyik gézengúzom elalszik.

Puszi nektek:Zsú
 


Sziasztok!!!

Azt gondoltam, amíg Levi alszik írok gyorsan egy pár sort. De jött a kenyeres autó és "felzenélte" a gyereket.
:evil:
Komolyan mondom, én nagyon vállalkozás párti ember vagyok, de néha elegem van már ezekből a zenélős autókból.

Szóval most ennyi volt, megyek Levit rendezni, mert eszméletlenül kiabál az ágyból, ha tudok majd még jövök!

Heni!! De jó, hogy végre előkerültéll!!! :lol: :lol: :lol:

Pusz Mindenkinek!!

Edit
 
 


Sziasztok!

Én is csak benéztem, hát úgy látom senki nincs formában mostanában. Pedig imádlak olvasni benneteket.
Nálunk minden rendben. Nemsokára kapjuk a 15 hós oltást, már előre félek. Aztán beoltatom kullancs ellen.
Ti már tapasztaltak vagytok, milyen naptejet vegyek a gyereknek? Márkanév, faktorszám és milyen szúnyogriasztót? Előre is köszi.

Borka, milyen mázlista a férjed, rengeteget utazik a focicsapattal. Rakhatnál fel friss képeket Annáról, már biztosan nagylány.

Zsófi téged nem irigyellek nem lehet valami jó nyáron nagy pocakkal, de szerncsére a te párod is nagyon segítőkész,így biztos tudsz majd egy egy kicsit pihenni a nagy melegbe.

Geromilo, nem tudod, hogy kb mikor értesítenek ki arról, hogy felvettek e a fősulira?Ha beadom a gyereket bölcsibe vagy 2,5 évesen oviba akkor is ingyenes a fősuli? És ha gyes mellett munkát vállalok akkor sem kell tandíjat fizetni?

Edit, azt hallottam, hogy Debrecenbe lehet kapni olyan szandát mint a siesta, gyógytalpbetétes, csak más a márkája és pont feleannyiba kerül. Kár , hogy engem már későn informáltak, de ha téged érdekel megkérdezem hol van.

Mára ennyit belőlem millió puszi , sziasztok!
 
 


Bocsika Heni, hogy téged kihagytalak, de a párom belezavart , érkezésével az írásba.
Most nem jön fogacskátok? Mennyi van még hátra?
Nem jöttök a nyáron Tarcalra?
Sokáig nem írtál, gondolom ti is élvezitek a jó időt és csaviztok.

Ismét sziasztok!
 
 


Mindjárt
 
 


felhasználó
 
 


leszek.
 
 


Hurrrrrááááá!!!!!!!
 
 


Sziasztok!

Na végre ideért a fényképész és hozta a képeket. azt mondta ma du. jön erre fél 8 után esett be. :evil: A férjemnek már leadtam a 3 képet amit be kellene skennelni holnap. Ha jutott bele vmi nőiesség akkor valószínű nem felejti el és utánna felteszem nektek. Csak sajna nem lesznek színesek a képek :(

Edit! Így van ez ha vmit betervez az ember mindig közbe jön vmi.

Sagica! Gyes mellett ingyenes az oktatás elméletileg, de ezt sulija válogatja. Bölcsibe nehéz beadni, mert törvény szerint csak másfél éves kortól lehet, és csak napi 4 órát, mert nem dolgozni mész hanem tanulni. nekem is ez volt a bajom a bölcsi vezetőnőjével. De nállunk most volt a bölcsis beíratkozás. Elméletileg meló mellett is ingyenes amíg gyesen vagy. Oviba csak betöltött 3 éves kortól lehet nállunk vinni a gyerekeket. Felétek már előbb is? :shock:
Ja a lényeg július végén értesítenek ki a felvételi eredményéről. egyébként a regisztrációs levelet megkaptad?

Naptejből én márkát még nem figyeltem csak azt, h Gergőnek fehér bőre van ezért neki mindig 30-as faktor számút vettünk. Ettől több sem jó, de a kevesebb meg tényleg kevesebb. Szúnyogriasztót nem tudom.

gratulálok az új rangodhoz! Ha mégtöbbet írsz még haladó felhasználó is lehet belőled :D

Na mára ennyi.

Heni írhatnál nekünk mi van veletek. Lassan kapjátok a 18 hós oltást is nem? Vagy nektek még a 3 éves lesz? Csak azért írok neked ennyit, hátha írsz nekünk megint. :wink:


puszi nektek:Zsú
 


Sziasztok!

Alig bírok géphez jönni.Dodó egész nap igényt tart rám.Megint jön fogunk.Most már csak 4van vissza,de egész nap tiszta dili.Már ha meghallom,hogy elkezd nyekeregni,legszívesebben kiszaladnék avilágból.Mindenért ordít,hisztizik.Semmi nem jó neki.Ha kicsit hangosabban szól rá az ember,már sír..........:cry:Totál kivagyok!Ráadásul még erős fronthatás is van.:(
Jövő hónapban kapja Dodó a18hós oltást.plussz a kullancsellenit is akkor kapja az elsőt.Dani már megkapta az utolsót is.Tavaly már be akartam adatni,de doki néni azt mondta,hogy ő nem szívesen adja be másfél éves kor alatt.
Navédőből.Mi már használtuk a Jonson's-t is és most Avonosat vettem.30-as faktorut.
Rovarriasztoból,tudom ajánlani az Off-ot és a Vape sprayt nekünk eddig mindakettő bevállt.
Még nem igazán tudtam visszaolvasni,de elöbb utóbb beérem magam.
Most hirtelen ennyi voltam.De ígérem jövök ha tudok.Tudjátok!Rossz pénz nem vész el!:lol:

Amúgy megyünk Tarcalra,minimum 2hétre leviszem a gyerekeket,de lehet,hogy tovább is maradunk.Majd átbicikliztek hozzánk.:):):)

Kovács Roland
 
 


Nem tudok képet felrakni.:evil:

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Most csak beugrottam elpanaszolni mérgemet. tudtam én, h férfira nem lehet ilyet bízni. Nem bírta beskannelni a képeket :cry: :evil:

Kellemes gyereknapot minden lurkónak!

Puszi:Zsú

Heni nektek meg kitartás!!!!!!!! sok sok+++++++++++++++++++++
 


Sziasztok!

Zsú kevés volt a pozitív energia.Éjjel összvisz 2órát aludtunk.Egésznap dili.Ráadásul még reggel elöntötte a nátha.Nem köhög˝csak˝folyik az orra.Most éjszakára adtam neki Nurofent,ki tudja.........

amúgy én már rég rájötem,hogy pasira nem lehet semmit bízni.Tisztelet a kivételnek.:wink:
na most megyek csucsuzni,mert rég volt reggel!

Jó éjt minden mamának és babának!

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beugrottam, mindjárt jönnek az anyuék felköszönteni a férjemet szülinapjára. Tiramisu-t csináltam, de meglepi, remélem, ízleni fog (szokott :D ).

Tegnap megkaptuk az értesítést végre, Botondot felvették az oviba! Nagyon örültem! Olyan kis csalódott lett volna, ha nem mehet. Szerintem nem utolsó sorban ezért hajlandó megválni a pelustól. Szépen haladunk egyébként, már nincs gond se a kicsi, se a nagy dologgal, de azért néha becsurog. Főleg, hogy ha elmegyünk, néha adok rá pelust, ha tudom, hogy ott nincs WC, ahova megyünk. Ez egy kissé megzavarja.

Pénteken meglátogattam a volt munkahelyemet, mindenki szerint kicsi a hasam. Szerintem éppen elég nagy :wink: . Ma meg a zöldséges közölte, hogy óriási a hasam. Na, most légy okos...!

Heni! Kitartás, ha már csak 4 fog van, mindjárt vége! Aztán már csak a dackorszakot kell túlélni :? . Vigasztaljon, hogy az én lassan 3 éves fiamnak még mindig hiányzik 2 foga. A Nurofen nálunk is be szokott jönni.

Ti rendszeresen jártok erdőben, kirándulni? A kullancs-oltás miatt kérdezem. Nekünk eszünkbe se jutott beoltatni. Még milyen oltások vannak? Hallottatok valamit a pneumococcus oltásról (remélem, jól írtam)? És bárányhimlő? Szerintetek érdemes ezekkel foglalkozni?

Naptejből mi is a 30-ast vettük tavaly, azt hiszem Fabulon, vagy ilyesmi. Ez volt a legolcsóbb. És szintén OFF. Azt hiszem, azt lehet gyerekre is használni. Csak azért óvatosan, mégiscsak vegyszer az is.

Sziasztok
Zsófi
 
 


Sziasztok!

Zsófi!
Nem nagyon járunk hegyekbe.Viszont minden évben van egy kézműves tábor a Szorospataknál(Mátra)ahol még nem volt olyan nap,hogy ne szedtünk volna ki gyerekből kullancsot.Ráadásul még aTV-ben is folyamatosan azt mondják,hogy már a város is tele van velük.Múltkor pont azt mondták,hogy ha végigsétálunk az Andrássy úton akkor is ráneshet.:(Tehát úgy gondoltam inkább beadatom.Inkább most 3szúrás,mint valami komolyabb.
A bárányhimlő ellenit nem javasolta a doki néni.Állítolag felnött korban már nem nyújt védelmet.na azért akkor megkapni veszélyesebb,mint most.
A dackorszakról meg ne is mondj semmit.Dodókám szerintem már azt is elkezdte.:(:(:(na jó azt még nem de akaratereje az akkora van........
Párodnak Boldog szülinapot!:):):)
Botondnak meg gratulálok,hogy felvették.Nemsokára komoly ovis lesz:)
na most már megyek!

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Nálatok is ilyen pocsék az idő? Mikor lesz már végre igazi nyár?

Tokajban borfesztivál van , tegnap átnéztünk egy kicsit. Olyan jó volt a sok ember között bámészkodni. Indián zene volt az egyik helyen , country a másikon . Az indián zene tényleg nagyon jó, valóban olyan nyugtató hatású.A Jézus Krisztus Szupersztár volt a patkóbányában, nagyon szerettem volna megnézni de sajna 8.30-kor kezdődöt így Eni miatt erre semmi esély nem volt mert ez már a fürdés ideje. Így sem vittük magunkal, anyósék vigyáztak rá. Hát mitagadás volt egy kis lelkiismertfurdalásom, hogy biztosan jól érezné ott magát, de önző módon most én szerettem volna kikapcsolódni.

Heni, ha jöttök Tarcalra mindenképpen értesíts és megpróbálhatunk összehozni egy találkozót.
A maradék négy fogacskához kitartást.

Mindenkinek nagyon köszönöm a naptejjel és szúnyogriaszóval kapcsolatos tanácsokat.

Zsóf, szerintem kullancs ellen mindeképpen érdemes beoltatni, 3 szúrás 3év védelem.

Edit mizu?

Megyek mert megjött a párom, puszi mindenkinek.
 
 


Sziasztok!!

Végre idejutottam a géphez. Mostanság eléggé lekötnek a bokros teendőeim, házimunka, nagytakarítás meg efféle ínnyencsége, de ezt is meg kell valakinek csinálni. :evil: Ha minden jól megy pár nap múlva végzek, aztán nyugodt lelkiismerettel tanulhatok.
A hétvégén itt volt a Vivi barátja, vmi tuti játékot töltöttek le a netről, egész nap azzal játszottak!!
Hát klassz kis időnk van!! Ráadásul egész hétre ilyet mond, nem túl biztató!! :roll:
Na és persze itt van Levikém is, aki azért igényli a vele való foglalatoskodást. Bár az utóbbi időben egyre több időt eljátszik magában! A mai délutáni alvás hosszúra sikeredett, ezért 6-kor elindultunk sétálni gumicsizmában az új kisesernyőjével. Addig-meddig sétálgattunk hogy keresztapuékig értünk, mondhatom elég messze laknak tőlünk, de roppant jól bírta a sétát. Főleg, hogy színesítettük egy kis pocsolyázással, meg bohóckodással. Mire odaértünk, már telefonálnom kellett Vivinek, hogy lőjje utánnunk magát egy nadrággal, mert a rajta lévő "enyhén" vizes lett! :lol:

Borka!!
Köszi a mosolyt! A múltkori nagy dühömben el is felejtettem megköszönni! (amikor a dudálós autó felkeltette Levit)
A párod hazaérkezett már?? Na és mit kaptál(tok) ajándékba?
Annának kibújt már a foga?? És az étvágya javult már??
Szerencsére Levinek, mióta kint eszik sokkal jobb lett. Kint játszik, és egyszercsak elkiáltja magát, hogy eszünk, és már fel is vágódik a székre. Én meg kiviszem neki tálcán, és szép takarosan befalatozza mindet!! persze van úgy, hogy a Mollyt is megkínálja!! :?
 
 


Ságica!!
GRATULÁLOk AZ ÚJ RANGODHOZ!!!!!!!!!!!!!!
Figyusz, van abban valami jó is, ha nem kell sokat olvasnod bennünket!! Akkor több időd marad az írásra!!! :lol:
Ja igen, szúnyogriasztásra mi is az OFF-ot használjuk, de én a speciálisan gyerekeknek valót vettem meg. Két kisgyerek fej van rajta, onnan lehet tudni, hogy az gyerekeknek is lehet használni. Nekünk bejött. Naptejnek, meg AVON-t használok 30-ast. Tavaly behoztak egy új fajta készítményt, én nagyon szeretem. Amikor felkenem a bőrére, még egy kicsit lila színű, és ha elmúlik akkor jó, mert már beszívódott a bőrbe!
A tandíjmentességről meg annyit, hogy az bizti addig vagy rá jogosult, amíg TSGY-n, v. GYED-en, v. GYES-en vagy. Nekem pl minden szemeszterben igazolást kellett vinnek a MÁK-tól, és a munkáltatómtól, hogy nem dolgozom!! Ja és még külön kérvényt is kellett benyújtanom a Képzés Vezető Asszonyhoz, hogy engedéjezze a tandíjmentességet!! Szóval elég szigorúan vették!!
És az egészben az a legnagyobb pofátlanság, hogy a tankönyvekért, illetve a tréningért minden évben fizetnem kellett, ugyanis a törvény állítólag csak a tandíjmentességre szól, az-az magára a képzésre.
Pont most rendeltem egy újabb kis szandit, ugyanis, ha Levi ilyen ütemben és iramban fog motorozni, akkor hamarosan szükségünk lesz rá. Azért, ha nem kerül nagy utánnajárásba küld el a címet. Köszi szépen!!
Leleki furid meg ne legyen, Neketek is jár egy kis kikapcsolódás, bár velem dettó ugyanez a helyzet!!

Zsófi!!
Hát persze, hogy jót röhögtem a bogyózós sztorin. :lol: :lol: Csak a kihalászása rám várt... amíg a férjem nem kiáltott fel addig Levi tök jól el volt benn, észer sem vette, bezzeg utánna, kiabált, hogy kiszállás!! :lol: :lol:
Hú a anyarat én is végigvittem Vivivel. (aug.15.) csak akkor terhesen voltam kb annyi súlyú, mint most. Na és sokkal fiatalabb, és fittebb. Inkább az utólsó hetek viseltek meg, és a dinnyeevés, aminek nem tudtam ellelnállni!!
Zsófi, esetleg nem küldenél nekünk egy képet magadról?? Ezt már olyan régen szerettem volna megkérdezni. Már mindenkiről van bennem egy kép, csak Rólad nincs!! És az olyan jó lenne!!
Ilyenek az emberek!! Ne törődj velük!! Próbálnák meg ők cipelni ezt a terhet, és akkor mondanának véleményt!!
Köszi a tanácsokat a szobatisztasággal kapcsolatban, remélem hamarosan nekünk is szükségünk lesz rá!! Ja igen ülve v. állva pisiltek a bilibe??!!
Gratula az ovis nagyfiadhoz!!! A férjednek, utólagosan is boldog szülinapot kívánunk!!
A bárányhimlőt azt nem adatom be, mert nálunk minden évben van az oviban egy ilyen hullám. De a kullancsellenin gondolkodóban estem. De nem azt mondták, hogy ez sem 100%-os, meg hogy nem mindegyik vállfajára jó?? Na most már tényleg elbizonytalanodtam. Rá is kérdek a gy.orvostól!
 
 


Heni!!!
Látom tanultál 1-2 új dolgot, amíg távol voltál!! Mik ezek a centik, és hogy csinálod!! A gyerekek életkora, ha jól látom??!! Nagyon ügyi vagy!!
Jajj, mindig olyan félve olvasom a soraidat, na valyon aludtak Heniék az éccaka, v. nem??!! Szegényke!! Mikor lesz már vége??
Hogy van Dodo?? Maradt az orrfolyás, vag ykomolyabbra fordult?? Nálunk az enyhe orrfolyás egyik előjele volt a fogzásnak!!
A Nurofen jobb mint a a Panadol?? Eddig én csakj azt adtam, ha szükség volt rá, és az iy van rendszeresen itthon.
Heni mizujs a fogyival?? Én most rengeteget mozgok, igaz azért eszem is. A múlt héten szalonnát sütöttünk, mondtam is igazán kitalálhatna ez a Norbi egy "Norbis-szalonnát", és zsíroskenyeret! :lol: :lol: Az lenne a nagy szám!!

Zsú!!
A férfiak férfiból vannak!!! Bezzeg, ha mi felejtünk el valamit...az én férjem is ilyen feledékeny. Egyszerűen nem emlékszik dolgokra, mondtam is neki, én meg hülülök veled öregkorunkba(ra), ha már most ilyen dili, mi lesz még!!
Azért légy rajta a szeren, és eröltesd a témát, talán egyszer beérik, és összejönnek képek!! :D :D
Köszi a segítséget a babanethez!! Kell egy kis idő, mire felfedezem az újdonságokat!
Mi pénteken gyreknapoztunk az oviban. Már évek óta mi rendezzük a városi gy.napot, mivel nagyon szupi az óvodánk, kivállóak a körülmények, és szép a hely a megrendezéshez!! Szóval most még mint "vendég" voltam, de jövőre ismét a többiekkel izzadok!! Kihasználtam a alkalmat és jókat beszélgettünk a kollágákkal, meg a barátosnőmmel (szintén zenész). Levi imádta forgatagot, -alig győztem utánna szaladni- a tuti befutó ismét az ugrálóvár volt!!
Persze az én drága férjem elfelejtett elemet venni a digigépbe....ezért a barétosném katintotta le a gyerkőcöket!!


Kép

A kis hölgy Ziti, a mennyasszonyjelölt, a "szintén zenész" barátosném kislánya!! A másik kisfiú, pedig egy másik kolleganőm babója!!
Kép Kép
Vivire ismét számíthattam, mint felmentő sereg, néha felváltott, az ide-oda rohangálásban.

Kép
A "jegyes-pár", névnapján köszöntöttük fel Zitit!!

Na pusz Nektek!!! Szép, jó, ébredésmentes éjszakát!!!

Edit
 
 


sziasztok. sajna most nem tudok mosolyt küldeni. én nem tudom, de olyan szar napom van. kedvetlen vagyok és olyan türelmetlen és ingerlékeny.az idő tenné?ilyenkor úgy utálom magam. nálunk felhős idő van időnként elered,fúj. ma van a 2. házassági évfordulónk, tegnap este pezsgőztünk. hétvége egész jó volt. beültünk a sétáló utcában a kávéház teraszára, Annával fagyiztunk picit, rolettit eszegetett.tegnap pedig elmentünk persze focimeccsre, a biró a 2. félidőben azt se tudta hol van. a meccs végén az egyik szurkoló jól fenéken rúgta, aztán rendőrökkel kisértette el magát.elég parázs hangulat uralkodott, néhány hete máshol már meg is verték ezt a birót. Anna anyuval csavargott. holnap el kéne vinnem lemérni a tanácsadóba. már előre stresszelek, mert olyan hülye időben van az egész. fél 2-től fél 3-ig. nekünk ez pont nem jó, Anna egytől alszik sokszor akár fél 4-ig is. mi a fenét csináljak? fektessem le előbb? valószinűleg ez lesz, aztán felébresztem, utálom az egészet. na megyek, mert ebédelni kell lassan. egyébként meg megint jön le a bőre szegénykémnek itt-ott. ezt se tudom miért. pedig Eucerin tusfürdőt és testápolót használunk. na mindegy. mindenkinek sokkal jobb napot, mint az enyém.
 


sziasztok. megint én vagyok, remélem jól vagytok.ma már jobban vagyok, bár az idő változatlan. egy nagy takony. túl vagyuk a mérésen. végül letettem Annát délelőtt fél 11-kor aludni, szerencsére szundizott is bő egy órát, így teljes nyugiban tudtunk elmenni. 7480 gr és 70 cm. most is aludt fél 3 után egy háromnegyed órát, remélem estig kihúzzuk. legközelebb egy évesen viszem. holnap utazik apa, délelőtt összepakolok majd neki, nem lesz valami jó, de ez van. kértetek képet, megpróbálok feltenni. puszi mindenkinek hát nem sikerült, pedig mindent úgy csinálok, ahogy szoktam, azt írja hiba történt
 


Sziasztok!

Borka! Nekem már több hete van pocsék hangulatom :(
Milán sem alszik vmi jól éjjelente. Nappal sem alszik csak másfél órákat. Gergő sem akar mostanában időben elaludni. tehát ált. mire Gergő elalszik már kel is Milán. Így semmire nincs időm :cry: Szószerint még wc-re sem lehet egyedül mennem. Már nekem is nagyon kellene egy kis pihenés. Lehet nekik is sok vagyok már néha az állandó feszültségemmel. Ma már kínomban a mesét is bekapcsoltam nekik, csak nyugton lennének már egy kicsit. De ezek sosem bírnak nyugton lenni. :twisted:
Anna bőrére mit mondtak? Az étvágya milyen?

Mi a bárányhimlőellenit beadatjuk a két gézának, mert nem tudnánk megoldani, az itthonlétet amíg mindkettő kigyógyulna. Nekem azt mondta a dokinéni, h felnőttkorban is véd a szuri. De egyenlőre ez is jó, ha most megússzuk. Felnőtteket is be lehet oltani, csak 12 éves kortól már 2 oltás van nem egy. A kullancselleni.. Én annó megkaptam, aztán nyáron mégis lett bennem 2 mikor Salgóbányán táboroztunk. Na ez lehet véletlen is.

Bilizés nem akar menni :cry: :cry: :cry: Egyik nap megy másnap meg mint aki elfelejtette hol tartott, megint csak pelenka.

Edit! Akkor szinte egyszerre ünneplünk :) Gergő aug.14.

Nem akarok mindenkit elszomorítani, de egész nyárra ilyen pocsék időt mondtak legutóbb. Talán júli végén, aug. elején lesz néhány melegebb napunk.

Sagica! Miért ne mehetnétek gyerek nélkül közös programra? sokkal jobb egy ffeltöltődött anyuka a gyereknek, mint aki állandóan feszült. Ennyi kikapcsolódás járt nektek is. Erősíti a kapcsolatotokat. :wink:

Heni! 4 fog már nem sok. Kitartást nektek. Bár pihenhetnének tényleg azok a ogcsírák!!!!! Hiszen a nagykönyv szerint is 2-3 éves korra kell kibújni a 20 tejfognak. Tehát fogacskák pihi!!!!!!!!!!!!!!!!
A fogyózás?

Zsófi! Gratula Botinak az ovihoz! rémlik, h már beszéltük, de nem vagyok biztos benne: Egésznapos lesz v. csak fél? Apátoknak utólag is sok boldog szülinapot! Kishas v. nagyhas? Lényegtelen:) Legyél jól te is és a baba is. ez a lényeg. Kin hogy látszik. Nekem is nagyobb hasam volt Milánnal, mint Gergővel. És kisebb lett mint Töki.

Na mostmár mennem kell mert lebontották a szobát.

Puszi nektek!!!!!!!!
Zsú
 


Sziasztok!

Látom mindenkinek borús a hangulata.Akkor én is csatlakozom.Dodó megint 3x-4x kel éjszaka.Mondjuk nappal alszik,de engem valahogy nappal kidob az ágy.Olyan feszült vagyok,hogy csak forgolodok.Jó lenne nekem is egy kis pihi.Egész nap egyedül vagyok.alig beszélek emberekkel,sz@r az idő.......
Na de szedjük össze magunkat.:):):)

A kullancs elleni nem csak a kullancs okozta agyhártya gyulladástól véd????????:shock:

Majd ünneplünk együtt.nekem aug 13-án van aszülinapom:):):)


Na most megyek!

Puszi mindenkinek!
Bocsi,hogy most nem külön-külön szólítottalak meg titeket.!

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!!!


Csajok, ez az idő katasztrófális!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép
Tegnap este - röhej - de a fűtést is bekapcsoltuk!!! Egész éjszaka esett, még ma reggel is!! Legalább lenne melegebb!!! Még igazán nem is tudtunk feltöltődni a napsütéssel!!!
Jajjj? ne keserítsetek!!! Tényleg ilyen lesz az egész nyár???? Hát erre vártunk olyan sokáig????? Kép
Levi állandóan ki szeretne menni. Nem igazán fogadja el, hogy esik az eső és most nem lehet. Ráadásul pont mostanában cserélte ki apa az elektromos motor aksiját nagyobbra, most sokkal gyorsabban tud vele menni...szóval állandóan motorozni akar. Nem volt mit tenni, ráadtam az esőkabátját és a gumicsizmáját és kimentünk!
Most is azt tervezzük, talán kint tudunk lenni egy órácskát.

Most mondjátok meg milyen huncut ez a Levi. Nem adtam rá pellust, egy darabig nem is volt gond. Az előbb szólt h pisilnie kell, szaladtam a bilivel...de nem volt hajlandó belepisilni. Állandóan azt mondta, h hozzam a pellust!!!

Borka!!
Bocs, jól félreértettem, ezek szerint még most utazik a párod??
Annának alapvetően száraz a bőre??
Hát elég szerencsétlen időpontra teszik ezeket a tanácsadásokat. Nálunk is hetente 1x van csütörtökön 1-3-ig...mit mondjak, ez pont az alvásidő!!!
Nekem most nem vacakolt a babanet, egyből sikerült felraknom a képeket!!

Heni!!
Na elárulod, hogy lehet feltenni ezeket a centiket???
Ami azt illeti már nekem is hiányzik egy kis "társaság", el is terveztük a barátosnémmel, hogy a héten sétálunk egyet, de az idő közbeszólt.... :twisted:
Amúgy mi is ébredünk 2-3x egy éjszaka, de neki elég, ha odaadom a c.üveget, és alszik is tovább! Még szerencse!!!

Zsú!!
Akkor nagyon termékeny ez a november hónap...egymás után jönnek a szülinapok!! :lol: :lol:
Nos mit mondjak, nekem csak Levi a pici, - elvileg - de a "nagyok" is eléggé rám kaptak! Mindent tőlem kérdeznek, rajtam keresnek, én pakolok utánnuk!! Szóval nekem sincs sok sz.időm! Sokszor cselédnek érzem magam a saját házamban!! :twisted:
Na megyek, mert Levi már itt toporog mellettem!!!


Zsófi!! Ságica!!! Nektek is sok-sok puszi!! Gyertek, ha tudtok!!!!

Pussssz! Valohogy csak átvészeljük ezt az esős hetet!!!


Edit
 
 


Szisztok!


Katasztrófa ez az idő. Már két napja be vagyunk zárva a lakásba. Szegény Eni csak küszködik, mindig a szekrényajtót nyitogatja, hogy sapka , cipő. Nekünk sajna nincs gumicsizmánk, de ha megyünk a városba veszek egyet.

A kullancs elleni oltás a kullancs által hordozott betegségek ellen véd. Tehát ha megycsípi a gyereket nyugodtan lehetünk, hogy nem lesz agyhártyagyuszija meg egyéb kellemetlen dolgok. Én mindenkinek ajánlom.

Most csak ennyire van időm.
Puszi mindenkinek
 
 


Halihó!

Én nem ezt a nyarat vártam!:(:(:(
Fütünk,őszi kabátba járunk......ahhhhhhhh útálom.

Edit
Persze,hogy elmondom,hogy csináltam.Tiszta süke.bóka vagyok!:D
Szal.Rákattintasz az enyémre ott megjelenik afőoldal.Bejelölöd amit szertnél,hogy neked legyen,Majd gyermek adatai.Ha kész akkor create ticket gomb.Ott megjelenik 3 kód.abból aközépsőt bemásolod a profilodban lévő aláíráshoz és tádámmmmmmmm ez lesz abból asok krixxxxx-krakxxxxból..O:O:O

Zsófi
Ezt a sok frontot,hogy bírod?Nem visel meg?
Most megyek!

Szebbbbbbb napot mindenkinek!

Kovács Roland
 
 



Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma 3D ultrahangon! A pici tiszta Botond, tök hasonlóak a vonásai. Ugyanolyan gyönyörű baba lesz :wink: ! Érdekes, hogy ez sem járt olyan katarktikus élménnyel, mint Botondnál. Anno a 3D ultrahang volt az "utolsó lépés", hogy elfogadjam a terhességet, és a babát, hogy tényleg itt van. Most csak érdekes volt, de lelkileg nem változtatott meg semmit. Nagyon félek, mi lesz, ha megszületik, akkor is úgy leszek vele, hogy ezt a dolgot már ismerem?

Most nagyon fogtok utálni, de nekem megfelelne ez a nyár. Na jó, nem ez a szél, és eső, de ha nem menne még 2 hónapig 25 fok felé, nem bánnám. Amúgy sem szeretem a meleget, de most meg különösen szenvedek tőle.

Borka!
Tegnap nekem is nagyon pocsék hangulatom volt, mondtam is a páromnak, hogy a gyereknevelésben az a legszörnyebb, hogy ha sz@r kedved van, akkor is játszani kell, kedvesnek lenni, stb. Ráadásul, ha mondjuk egy front miatt vagy rosszkedvű, könnyen lehet, hogy a gyerek is éppen nyűgös, akkor meg kész katasztrófa.

Egyszer már a férjem a "fejemhez vágta", hogy miért irigylem én őt a munkájáért, mikor anno milyen ideges voltam sokszor, mire hazaértem a munkából, és hogy utáltam pl. a főnököt. Nem érti, hogy mi a különbség. Hát az, hogy a munkahelyi gondokat ha megoldja az ember, sikere van, a gyerek meg minden nap nyűgös, és hisztis, akármit is csinálsz vele. Max. hosszútávon láthatsz valami eredményt.

Edit!
Miket csináltok a kertben? Mármint, ha normális az idő. Mi ott is csak unatkozunk. Homokozik egy darabig, de én már nem tudok mellé ülni, nem tudok lehajolni. Ezért hamar megunja, egy kicsit locsol a kannájával, aztán unatkozik. Nem tudom rávenni, hogy labdázzunk, a motorozási sebességétől a hajamat tépem (olyan lassú), biciklizni nem tud. Nincs túl sok ötletem.
Képzeld, lehet, hogy nálunk is Levente lesz. Pedig a Botond kifejezetten a férjem kívánsága volt, nekem nem is tetszett. Főleg a Boti becézés nem tetszik most se. Ezért arról volt szó, hogy most én választok. Én meg Balázst szeretnék. Erre megkérdeztük Botondot, ő meg egyértelműen a Levente mellett szavazott. És még hányszor fognak engem a fiúk leszavazni! :roll:

Zsú!
Én is úgy tudom, hogy a kullancs-oltás a kullancs által terjesztett agyhártya-gyulladás ellen véd.
Nem lehet egyszerű két örökmozgó mellett. Az ilyesmi engem is megvisel, hogy még a WC-re is utánam jön.
Fél napra szeretném első körben beadni oviba Botondot, aztán majd meglátjuk. Állítólag van olyan gyerek, akinek az a baja, hogy miért kell hazamennie ebéd után, mikor a többiek maradhatnak. Én nem lennék semmi jónak elrontója, ha véletlenül így lenne :).

Oltásokkal kapcsolatban nem tudom, nekünk még sose volt kullancsunk, mármint se a Botondnak, se nekem, se a férjemnek. Ezért se jutott eszünkbe beadatni. Akkor már inkább a bárányhimlőt. Nálunk normális időben lenne a tanácsadás (csüt. 8-10), de igazából az csak az oltásokra szolgál. Azért lehet, hogy egyszer elmegyek megkérdezni, hogy mi a véleménye a dr.nőnek ezekről az oltásokról.

Ez a szobatisztaság nem egy egyszerű dolog! Mármint a kivitelezés. Vasárnap pl. kirándulni voltunk, pisilt Tesco-parkolóban, a város közepén az autó mellett, a nadrágba, és kakilt a csomagtartóban bilibe :D .
Kép

Ma pelust adtam rá, mert a budapest csúcsforgalomban nem tudtam volna elképzelni, hogy hol álljak meg pisilni-kakilni. Szóval a pelus elég kényelmes, na. Főleg útközben.

Hát, Edit jól feladtad a leckét, hogy tegyek fel magamról képet :) . Egy fél órát kerestem. Ugyanis én szoktam fényképezni, ezért rólam gyakorlatilag nincsenek képek, csak véletlenül. Ez is egy elég régi, tavaly februári. De én nem nagyon változtam. Ha lesz frissem, majd felteszem azt is.
Kép

Sziasztok
Zsófi
 
 


sziasztok. hát apa elment. nem vígasztal, hogy a buszon 48 gyerek nyüzsög.akkor is felmásznak az Eiffel-toronyba. valamellyik marha szomszéd kopácsol, ilyenkor.megőrülök ezektől a barmoktól. képzeljétek tegnap este beállított anyu, hozott ezt-azt.tök jó, gondoltam, legalább hamarabb múlik azidő, mire a párom hazaér. aztán amikor beállított közölte, hogy iparkodjak, mert vacsorázni visz. összeesküdtek ellenem. kb. másfél órát voltnk távol abban az étteremben, ahol a lakzink volt, jól éreztem magam. kedves ötlet volt. minden évfordulón elmegyünk, de azt hittem idén elmarad. ma jobb idő volt erre: hideg, de legalább sütött a nap. na megyek tévézek egy kicsit, aztán szundi. jó éjt mindenkinek
 


Sziasztok!


Felénk kisütött a napocska :D , igaz, hogy hűvös az idő de legalább ki lehetett menni egy kicsit.
Borka , fel a fejjel hamar elröpül ez a pár nap, legalábbis ha jól emlékszem pár napról volt szó. Anyukádék tök aranyosak, nem is tudom mikor volt ilyen kellemes meglepetésben részem utoljára. :o
Nemsokára itt a nyári szünet és bepótoltok mindet , együtt lehettek egész nyáron. :D Készültök valahová nyaralni?
Én már alig várom az augusztust. Egyenlőre úgy néz ki akkor megyünk pár napra Nánásra. Igaz ez még nagyon messze van.
Nem tudjátok, milyen hatással van a pocaklakóra ha az anyukája állandóan ideges? Befolyásolja ez azt, hogy ha megszületik sírós lesz e ? Egy ismerősöm várandós, de állandóan tiszta idegbeteg, mondtam neki, hogy ez nem lesz jó a babának, de egyszerűen nem tudja visszafogni magát.Az első terhessége alatt is ilyen volt és a gyerkőc 3 hónapig állandóan csak üvöltött , az egész család szolgálatba volt mellette. Azt mondja szerinte nem azért volt ilyen a gyerek mert ő ideges. Szerintem ez is befolyásolja. De nekem mindegy ő fog küszködni. :(
Megint csak ennyire futotta.
Csajok merre vagytok?
Puszi
 
 


Szióóóóóóóóóóóó!!! Mindenkinek!!!!

Végre idejutottam a számítógéphez. Levi most épp mesét néz, talán gyorsan tudok írni pár sort!
Terveimben úgy szerepelt, h pénteken du jövök Hozzátok, de Vivi és a barátja lefoglalta a gépet. Mivel ilyenkor, ha itt van Tibi ebben a szobában alszanak, ezért este sem tudtam jönni.
Tegnap meg az oviban voltam, a régi csoportom meghívott a ballagó-évzáró ünnepségükre...hát nagyon aranyosak és ügyesek voltak. Húúúú, jól elszaladt az idő, még most szokattam(tuk) be őket...kicsit fájt is a szívem, hogy már ellballagnak. A gyerekekkel együtt jó néhány szülőt is sajnáltam, mivel már a 2. v. a 3. gyermeke járt hozzám olyan jó összeszoktunk. De ez van, ez az élet rendje! Bizti nagyon jól megállják majd a helyüket a suliban is!!!
Na az időről ne is beszéljünk! Tegnap nálunk is kisütött a nap, de kb du. 4 óra óta szinte egyfolytában esik. Ki is hordtam a benti virágaimat, legalább azok örüljenek!!
Kép
Szerdáig még ki kell birnunk. Ha minden igaz, addig ilyen idő lesz!!
Pedig olyan jó lenne már ilyeneket csinálni!! Kép Kép

Ságica!
Ha augusztusban mentek nyaralni, akkor mindenképpen a hónap elején menjetek, mert akkorra nagyon szupi időt mondanak!!! Ezt most olvastam az újságban!!
Amúgy én is hasonló véleményen vagyok, mint Te, a terhesség alatt kapcsolatos idegeskedéssel!! Ez így van!! Nem csak a táplálék megy át a babának. De, ha nem hiszi el, akkor vegyen elő egy szakkönyvet, és győződjön meg róla a saját szemével az ismerősöd!!

Heni!!
Centi az még nincs, azóta még nem volt időm próbálkozni!! Délután talán lesz egy kis időm, de úgy is híradással leszek felőle!!!
Mizujs, hogy vagytok?? Fogak?? Alvás???
Lassan itt a vakáció, és akkor nem kell korán kelnetek, persze, ha Dodo is úgy akarja!! Ti mikorra tervezitek a nyaralást!!

Zsófi!!
Igen!!! Köszi a képet!! Olyan jó, hogy tettél fel!! (Csajok, Ti is tehetnétek fel legalább a gyerkőcökről egy kis frissítést!! Olyan jó nézegetni Őket!!)
Úgy örültem a képnek!! Végülis hasonlóképpen képzeltelek el!!! Tök jó, hogy két Levink lesz a topikban!! :lol:
Úgy irigyellek a terhesség miatt. Amikor a soraidat olvasom, mindig elfog a vágy...de nekem még egy picit várnom kell!! Hidd el nem lesz semmi gond, akkor sem, ha megszületik a pici!! Ugyanúgy fogod szeretni a kicsit is, mint Botit!
A kérdésedre válaszolva, jelenleg semmit nem tudunk csinálni a kertben... :twisted: de, ha jó az idő, akkor mindenféle kinti munkálatokba befogom. Csütörtökön pl: 8,5 kg epret mostunk meg és szörpöt készítettünk belőle. De jön velem locsolni, gyomlálni, ha megunja akkor elmegy játszik egy kicsit, aztán visszajön. Mollyval is rengeteget játszik. Aztán homokozunk, szomszédolunk, motorozunk...ált.-ban 10-nél hamarabb nem jutunk ki az udvarra, délben meg már megyünk az ebédért, szóval az a két óra hamar eltelik. Nálunk még csak most csatornáznak, épp a utcánkba értek, rengeteg munkagép jön-megy, na azt is hosszan tudja nézegetni!!

Zsú!!
Na hol vannak már azok a fényképek!!?? Mondjad a férjednek kössön görcsöt a ...-re! Akkor talán nem felejti el!!!
Milánnak mi most a legújabb tudománya?? Na és Gergő várja már az ovit???

Borka!
Én is csak vigasztalni tudlak, persze, ez nem sokat segít...de hamar elszalad az a pár nap, és annál szebb lesz az újra találkozás!! Mi is voltunk vacsizni csütörtökön, csak úgy, igaz mi Levit is vittük, de tök jól viselkedett!!

Na most ennyi, mert menne kell reggelizni, apa elkészítette a bundikenyeret!! Hmmmm, milyen ügyi!!! :lol: :lol:

Puszi Nektek!! Gyertek írjatok legalább, ha már ilyen "tuti" időnk van!!

Edit
 
 


Sziasztok!


Hát ismételten csak esik és esik és esik. :( Nagyon elegem van már ebből az időből.
Ismeri valaki a www.iwiw.hu-t? Ez egy ismerős kereső lap. Régi osztálytársakat barátokat, elfeledett rokonokat lehet megkeresni. Ha a keresett személy is iwiw használó fel lehet venni vele a kapcsolatot.
Én tegnap regisztráltam és már három ismerőst találtam.
Minden új felhasználó egy embert hívhat magával.
Szerintem tök jó. :lol:

Mára csak ennyi.
Puszi mindenkinek.


Edit, cipő ügyben , Debrecenben vagy egy Uno vagy Unio nevű áruház ott lehet olcsón jó cipőt kapni. A barátosném nem tudta pontosan megmondani mi a neve az áruháznak.
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam felétek :oops: De amint látom mostanában nemigen van forgalom erre :( Jó nektek, h tudtok fűtést kapcsolni. Nállunk központi van, amit csesztek bekapcsolni. A hősugárzónk kölcsönbe volt és már az összel elvitték. ÁÁÁ nagyon pocsék idő:(:(:( Esik, hideg van, fázunk. Ma du. kb. 10 percre jutottunk levegőre, aztán spuri haza, mert elkezdett megint szakadni az eső:( És persze 30 perc múlva megint kisütött a nap. Elegem van már ebből az időböl. Egy kis tavaszt akarok legalább.

Edit! Milánnak nincs új tudománya a mindennapi kis csodákon kívül :wink: Gergő várja az ovit, csak az a fránya pelus nem akar lekerülni rólla :cry: :( :evil:
Férjnek üzenet átadva :lol:
Az ovis érzés... Sztem ezt nem lehet megszokni. Kicsit olyan mintha az ember saját gyereke menne el tőlle.

Sagica! Ebben a terhesség alatti idegesség-sírós baba között sztem is van összefüggés, bár nem minden esetben. Egyébként mi bántja a kismamát? Ezer féle gyógyszert lehet szedni terhesség alatt is. Sőt van vmi nem vegyszeres összetételű is vmi Hova tabletta a neve.

Az IWIW-en én is fent vagyok ám :wink: Ha lesz időm megkereslek.

Borka! Nagyon jó meglepetést kaptál. Nekünk a 2. házassági évfordulónkon született Milán, csak az esküvő 1-kor volt ő meg fél 2-kor született. Kitartás már nemsokára jön apa haza. :wink: Biztasson a tudat, h rájuk sem volt jó idő.

Zsófi!
Nagyon jó a bilis kép! :lol: :lol: És végre róllad is van kép.
Minden gyerek más. Nem hiszem, h azt fogod érezni ezt már ismered. Lesznek nagyon hasonló helyzetek, de akkor is fogsz találni különbséget. Nekem még az éccakázás is más volt. Gergő a kezdetektől csak párszor kelt fel akkor is csak cumisüveg, v. cumi be és alhattunk tovább. Milánnal meg... A legújjab heppje, h már csak egyszer kel ugyan éccaka de akkor fent van 40-50 percet. Addig szopik, helyezkedik, stb.. aztán egyszercsak puff elfordul és alszik mintha mi sem történt volna.

Heni! Javulnak már az éjjszakák? A fogyiról nem írtál. Hogy haladsz vele??????

Na befogom mostmár. Jó éjt mindenkinek!!!
Puszi:Zsú
 


sziasztok.nagyon lassú ma a rendszer vagy csak nálunk?igazatok volt ez a pár nap nagyon gyorsan elmúlt és egészen jól megvoltunk Annával kettesben.apa ma jön haza. nagyon-nagyon büszke vagyok rá, mert a csapata megnyerte a Párizsi Pünkösdi Tornát. tegnap már bemondta a Sugó Rádió. olyan szívet melengető érzés, hogy ők képviselték kis hazánkat és diadalt arattak. most várjuk haza. az idegeskedés szerintem sem jó a magzatnak, de én sem értem, hogy min idegeskedik? az idő pocsék, bár ma nem esik az eső, ilyenkor már fürödni szoktak a Sugovicában nálunk. most meg.....tényleg csajok ezt vártuk emlékeztek?aztán mellékesen megjegyzem, hogy vége a tavasznak és már nyár van. mindjárt itt az ősz és kezdődik előről minden. na jó még egy picit odébb van, de ez is hamar elmúlik. puszi
 


Sziasztok!

Borka! Apáéknak gratula!!!

Az idő:(...........................Jobb volt kipontozni a véleményemet. Tegnap végre lejutottunk, remélem ma is érhet bennünket egy kis levegő.Már most is jönnek a sötét felhők:x Bár ma van az oviban a szülői értekezlet. Előre rettegek mit fog anyóspajti csinálni a 2 lurkóval, míg mi apjukkal bent leszünk. :mrgreen:

Többiek?? Vagy csak nekem lett egy kis szabadidőm?:)

Zsú
 


Sziasztok!

Botond egy kicsit megbetegedett a hétvégén (mindig hétvégére időzíti), úgyhogy nem igazán tudtam leülni a gép elé. Szombaton belázasodott, de semmi más tünet nem volt. Vasárnap kihívtuk az ügyeletet, nem talált semmit. Tegnap elmentünk a dr.nőhöz, azt mondja torok- meg mandulagyulladás, antibiotikum, már megint. Állítólag az ügyeletes is felírta a papírra, szeretném tudni, velünk miért nem közölte, hogy torokgyulladást lát. Na mindegy. Remélem, szombatra meggyógyul, mert a hétvégén mennénk Döbröntére. "lelakni" azt az egy éjszakát a szállodában, ahonnan korábban jöttünk haza.

Ami az idegeskedést illeti, én is úgy tudom, hatással van a babára. Elég ideges is vagyok, amiért annyit idegeskedek :? . De tényleg: ez egy ördögi kör, ideges vagy, mert pl. a gyerek sose fogad szót, és állandóan veszekedni kell vele, meg kiabálni, közben meg azért is ideges vagy, hogy vajon a Pocaklakó erre hogyan reagál. Megszülethetne már, bár akkor nyilván még fáradtabb leszek. El se tudom képzelni, hogy fogok mindent elintézni.

Edit!
Azért a Levente még nincs lefutva! Botond is átállt már a Balázsra. Pedig jó volt a hétvégén, itt voltak a sógornőmék, és kérdezték, hogy mi lesz a kistesó neve. Boti nem emlékezett, én meg súgtam neki, hogy Balázs. Erre hangosan elkezdett kiabálni, hogy "NEM, NEM! Levente!" Eszébe jutott :D .
Olyan jó, hogy Levi így elvan veled a kertben. Igaz, hogy az utóbbi időben én már nem kertészkedem, mert nem bírom a napot (már ha süt), meg hajolgatni, guggolni is nehezemre esik. De régebben se jött nekem segíteni, csak nyűglődött, ha én csináltam valamit.

Borka!
Gratulálok a párodnak, meg a csapatnak! Biztosan nagyon büszkék! Egyébként azt mondják, idén a nyár augusztusra korlátozódik. Hát, nem valami fényes kilátás. De most meg már inkább ősz van, már nem is tavasz.

Zsú!
Nálunk a szobatisztaság úgy kezdődött, hogy a férjem nagyon megharagudott Botira, hogy még csak nem is szól, utólag se, ha kakilt. Azt hiszem, Boti érezte, hogy ez most nem a szokásos ejnye-bejnye, hanem komoly. Aztán valahogy megemberelte magát. Most már azért tud állva is pisilni amerre járunk-kelünk, a kaki viszont elég macerás tud lenni. De itthon már a bilit is hanyagolja, és a WC-szűkítőt használja, ami tök jó, mert nem kell kakis bilit mosni.
:D Viszont rendszeresen közli, hogy kéri vissza a pelust, mert olyan kedve van. Ki érti ezeket a kölköket?
Mindenesetre a nagyja tényleg lezajlott 2 hét alatt, tehát még őszig simán szobatiszta lehet Gergő is.
Nálunk augusztus 28.-n lesz szülői az oviban. Kicsit későinek tartom, hogy lehet 2-3 nap alatt bevásárolni azt, ami esetleg csak akkor derül ki? Miért nem lehet előbb tartani? Majd mesélj, nálatok mit kérnek!

Na, mindenkinek minden jót, és főleg jobb időt (de azért 30 fok alatt, ha kérhetem :roll: )!

Zsófi
 
 


Sziasztok!!

Heni, "kikínlódtam" a centiket, most megnézem sikerült-e?????

KépKép
KépKép
 
 


Úgy látom sikerült!! Majd, ha lesz valami normális képem azt is teszek a profilba.
Szóval.....sajna nem sok időm van írni, mert közben felébredt Levi. Ugyan rábírtam egy is színezésre, de résen kell lenni, mert hajlamos nagyon belelendülni, és akkor az asztalát is kipingálja! :(
Na az eső az ismét csepereg...no comment!!
Hogy egy kicsit felvidítsam magam, tegnap elmentem a kozmetikushoz. Már olyan régóta terveztem, és végre összejött. Mit mondja...isteni volt!! El bírtam volna viselni hosszú órákig azt a kényeztetést, de a férjem már így is sokkkkkalta a távollétemet. Kicsit ki van mostanság, mert nagyon húzós hete van.
Ja, majd elfelejtem! Képzeljétek, a múlt héten levágattam rövídre a hajam, de tényleg kicsire...már kezdem megszokni. Tök jó, reggel nem kell vele annyit kínlódni, ne és a szárítása is gyorsan megy.

Heni! Igazából nem ilyennek szerettem volna centit (Leviét), de a sárkányost nem fogadta el: Na nem baj, majd egyszer, ha több időm lesz, megváltoztatom!

Zsú! Mi az a szabadidő??????? :shock: Talán, ha leálllamvizsgázom megismerhetem!!! :lol: Na, mi volt a szülőin??

Borka! Apáéknak nagy-nagy gratula!!!! :lol: Ugye milyen "édes" volt a viszontlátás??? Néha nem is árt egy kis távollét, csak erősíti a kapcsolatokat. Bár gondolom Te is jobban élvezted volna, ha mondjuk valami szupi kis helyen lehettél volna addig!

Ságica! Köszi az infót!! Igen, van egy Unió nevű áruház a központban, majd ha arra járok megnézem!!

Zsófi! Jól ellökték azt a szülőit!! :roll: Akkor már nem sok értelmét látom...nálunk ált. júniusban van.
Én most Levinél sztórnózom a bilizést, egyenlőre olyan erőltetenek tűni, már visít, ha a témát szóbahozom. Ne hogy már többet ártsak vele...

Csajok!! Ha van egy felesleges IWIW meghívótok dobjatok már meg vele!!!

Na ennyi, mert ennyi....

Puszi: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!!!

Egy, csak egy leány van talpon e vidéken????????????

Szerintem mindannyian megörültetek a napsütésnek, és a szabadban vagytok!!!

Ma nálunk is gyönyörűen sütött végre a napocska...mondtam is a férjemnek: "nézd már valami világító fényes valami jelent meg az égbolton...csak nem a nap???" :lol: :lol: :lol: :lol:



Már lassan egy hete kicsiny városkánkba megérkezett a forgó, de mi még csak tegnap este felé merészkedtünk el. Hát Levikém roppantul élvezte...alig tudtam kiszedni az autóból
Dobok néhány képet...csak sajna telcsivel készültek!!

Tegnap előtt, vm megcsípte Levi jobb szeme sarkát, tegnapra eszméletlenül megdagadt....szegényke...de mára már csökkent. Adtam neki kálciumot, és fenistil-lel kenegettem! Lehet, még így a képről is látszik!!!
Kép Kép Kép Kép Kép


Puszi!! Jó hétvégét!!

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Hát most nem termeltetek valami sokat.

Borka , gratula a párodnak és kis csapatának akik dicsőséget hoztak nekünk. Mindjárt itt a nyári szünet, tök jó , hogy egész nyáron együtt lesztek majd.
Az én páromnak pont most indult meg a maszek , nem sokat lesz itthon a nyáron. Legalábbis remélem, mert nagyon kell a pénz.

Vile, nekem van egy iwiw meghívóm ha gondolod elküldöm de a profilodba nem látom a címedet. Vagy valamit nem jól csinálok?

Geromilo, már régen néztem az iwiwet, így nem tudom megtaláltál e.
Gergő szeptemberre tuti szobatiszta lesz. A párom barátjának a kisfia augusztus elején még bepisilt, a hónap közepére pedig már a vécén trónolt kis és nagydolog egyaránt ment , így szeptemberbe gond nélkül ment az oviba.

Igaz nekünk még messze van de már előre félek ettől a szokatástól.

Zsóf, nem akarok visszakeresni, mikor is jön a kisesó. Nagyon jó , hogy raktál fel képet én teljesen másképp képzeltelek el. Az írtad kűzdesz némi túlsúllyal , hát nem lehet valami sok mert ezen a képen egyáltalán nem vagy kövér. Amit pedig most felszedsz hamar le is megy majd, két gyerkőc mellett.

Edit neked mikor láthatjuk az új frizurádat?
A jövő héten én is fodrászhoz készülök.

Heni , mi ujság? Elég ritkán jársz felénk, mivel foglalotoskodsz? Fogyival hogy állsz?? Én most olvasom a Norbi két könyvét , nagyon tanúlságos. Gondolkodom rajta érdemes lenne e megpróbálni. Az a gond, hogy lételememről a kennyérről is le kellene mondanom, meg persze az édességről. Akaraterőőőőőő, ez nekem nem igen van.

Képzeljétek tegnap reggel olyan alacsony vérnyomással keltem, hogy nem tudtam felkelni az ágyból annyira szédültem. Szegény Eni csak nézett és hűségesen ült mellettem. Kikusztam a telefonhoz de apósom nem volt otthon. Erőt vettem magamon és kimentem a gyerekkel , hogy megkeressem após pajtit , szerencsére rögtön bele is botlottam. Átsegített náluk megmérte a vérnyomásom 95/60 pulzus 65. Hát délutánig feküdtem, nem tudom mit csináltam volna nélküle. Ma már jól vagyok , remélem nincs semmi bajom, mert dokihoz nem igazán szeretnék menni.

Az hiszem ideje eldugulnom.
Puszi mindenkinek
 
 


Sziasztok!!!

Mizujs Veletek??? Mostanában nem igazán írtok!
Én "lázasan" tanulok, de valahogy úgy érzem nem tudok semmit!!! :( Amikor elolvasom a tételt, akkor o.k., aztán a 10.-nél már az sem tudom mit kell mondani a 3.-nál!!! :roll: :roll: Szóval a "zabszem szindróma" egyre erőteljesebben jelentkezik nálam!!! :lol: :lol: Ugye nagyon fogtok nekem szorítani 24.-én?????? Lécci...lécci!!!!!! Kép /Kb az én hajam is így áll, ettől a sokkkkkkoló tanulástól!!!!
Bárcsak előre pörgethetném az időt...két hét múlva ilyenkor már a nyaralásunkra készülök!!!

Zsófi!! Na hogy sikerült a döbröntei hétvége?? Boti meggyógyult, nem lett nagyobb baja?? És Te hogy bírtad?? Ami azt illeti az időjárás egyfolytában Neked kedvez!!! :) :) :( :(
Már lassan itt lesz a szülés ideje!! Pontosan hány hetes terhes vagy??? Már alig várom a fejleményeket!!! Majd ha megszülsz, kérd meg a férjedet, hogy küldjön egy üzenetet helyetted!!! O.K.????

Ságica! Olyan jó, hogy ilyen sokat írtál. Tán a Enci nem volt Veled??
És hogy vagy?? Azóta nem voltak hasonló tünetek?? Vigyázz magadra, és inkább menj el orvoshoz, ne hogy nagyobb baj legyen!!! Bocs, ha már írtad, de én nem emlékszem...akkor Ti közvetlenül apósodék mellett lakatok??? Vagy éppen náluk???Remélem sikerült megnézned a privi üzit, abban leírtam a címemet!! Még 1x köszi a meghívót!!!
Mihelyst lesz egy normális kép rólam azonnal küldök...lehet majd csak a nyaralás után. Legalábbis addig nem tervezem, hogy fényképezzenek, ha csak a banketten nem, amikor örömömben, v bánatomban pezsgőzök!!! :lol: :lol: És Te tervezel valami új frizut???

Zsú!!! Heni!!! Borka!!! Merre jártok??????????????

Na pusszancs!!! Irány a tétel, amíg még alszik Levi!!!!

Edit

KépKép
KépKép
 
 


sziasztok!

Most van egy csepp időm és írok!
Minden oké itt nálunk!
Délelöttönkét ha jó idő van kimegyünk a játszótérre Dodóval,délután meg minden erőmmel őrá kell figyelni.nem tudok géphez ülni,mert jön és nyomkod,vagy kikapcsolja lazán,és ami a legrosszabb ahátam mögött úgy szétpakol........Úgyhogy inkább ide se ülök.Este meg már hulla vagyok!

Amúgy sokat járunk csavarogni erre-arra.Voltunk balcsin a mamámnálegyik hétvégén.Még az idő is elfogdható volt!nagyon jól éreztük magunkat.Voltunk Vidámparkban.Igaz Dodó végig aludta az egészet,de mi nagyon jól éreztük magunkat.:)
Tegnap kinmentünk aligetbe,nem is tudtuk,hogy borfesztivál volt.Igaz abort nem szeretjük,de jó buli volt.Gyerekek jól kifutkározták magukat.
Le akrtunk menni Tarcalra is pünkösdkor,hogy nyár elött jól ki tudjak takarítani,de indulás elött egy nappal telóztak,hogy beomlott a pince(pont akapunál)PECH gyerekekkel így nem mertünk lemenni.nembaj nyárra meglesz és és akkor mindent bele..)
Pénteken van biziosztás és indul a VAKÁCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!Reméljük az idő is ilyen jó marad!Nem is kell melegebb ez tökéletes!:):):)

Csajok most futuk Daniért asuliba.Bocsi,hogy nem szólítalak meg titeket!De olvasni olvastalak!:)

Puszi
Majd teszek fel képeket is.Egy csomót csináltunk!

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Sagica! Remélem már teljesen jól vagy! Azért menj el a dokihoz ha időd engedi. Nehogy lappangjon benned vmi nyavaja.

Edit+ Zsófi! A szülőin: Nem a szomszéd néni lesz az óvónénink:( Nem is nagyon szimpi nekem a miénk, de Laci azt mondja neki tetszik. Na szóval porcelán bögrét kell bevinni kiscsoportos gyereknek :o Ráadásul Gergőnek. Nem lehet csak szept. 4-étől beszoktatni őket. Nekem akkor már suli van ha felvesznek. Így ez Laci feladata lesz. Nem tudom hogyan ogja bírni. :lol: Ráadásul neki max. 1 hét szabit adnak, tehát egy hét alatt kell Gergőt beszoktatni. A jó a csoportban, h sok olyan temperamentumú gyíerkőc lesz mint Gergő, így végre nemcsak ő lesz a "rossz" kisgyerek. :twisted: Vele már semmi más gond nincsen, csak a szobatisztaság :cry: De az nem akar menni. Egy-két napig ha levesszük a pelust nem szól ugyan de ha kérdezem kell-e ráül a bilire és csurgat vmit. de utánna megint kéri a pelust. A múltkor egész de. visszatartotta a pisilést, mert nem volt rajta pelus. Tehát lehet, h már menne csak vmiért ragaszkodik a pelushoz. Milán is ráült magától tegnap este fürdés előtt a bilire. Olyan drága volt. Az a kaján vigyor amit levágott hozzá :lol: :lol: Vele meg az a baj, h még egyetlenegy értelmes szót sem mond. Néha hablatyol vmit a saját nyelvén, de ez is ritka. Olyan kis csendes gyerek. Már azon filózom ne mutassam-e meg dokinak. Érteni érti mit mondok, csak ő nem akar szólni semmit.
Visszatérve a szülőire: Hát nekem nem nyerték meg a szívemet az óvonénik. Az egyik 23 a másik 25 éve óvónéni. Tehát nekem ezzel az a bajom, h ők már nem úgy alkalmazkodnak egy-egy gyerek igényeihez. Könnyebben beskatujázzák őket.
Képzeljétek középső csoporttól lehet angolt tanulni az oviban :o Nektek erről mi a véleményetek?? Nekem nem tetszik. Én úgy érzem egy ovis gyereknek még a játék legyen a mindene, meg még magyarul sem tudnak teljesen és már az angol? Mi lesz így a középsuliban? Már ott kell leadni a diplomamunkát? Vagy csak én látom ilyen pesszimistán a jövőt?
Anyós a két gyerekkel lebontotta a szobánkat:evil: Beállított egy nagy rakás csokival, meg míg mi odavoltunk megitatott a gyerekekkel 1 liter baracklevet. Sejthetitek az eredményét8) Ja igen csupán másfél órát voltunk távol.

Edit! Szorítunk neked innen Szolnokról nagyon!!! Levinek lelappadt már a dudorja? A képeken nem látszik semmi.

Zsófi! Mesélj milyen volt a hétvége?

Heni! Várjuk a képeket

Na mennem kell, mert felkelt öcsike.

Puszi nektek:Zsú
 


Sziasztok!

Na, mit szóltok, megjött a nyár! Legalábbis nálunk hétágra süt a nap, és meleg van. Nekem kb. ez már jó is, ha rajtam múlna, melegebbet nem is akarnék. Végülis majdnem 30 fok van.

Megjöttünk Döbröntéről, nagyon jó volt ez a rövid kis kikapcsolódás! Fürödtünk medencében, másztunk dombot, voltunk Pannonhalmán, meg ettünk nagyokat :) . Még talán jobb volt, mint az "igazi" nyaralásunk egy hónapja, mert nem voltam rosszul (akkoriban ment fel éppen a vérnyomásom), Botond se volt beteg, úgyhogy nem lógott rajtam egész nap. A férjemnek meg a kezébe nyomtam a fényképezőgépet, hogy végre rólam is legyen egy kép. Ha történne velem valami, Botond nem is emlékezne rám, olyan kevés kép készül rólam.

Kép

Egyébként többen kérdeztétek: 34. hetemet "taposom", július 29.-re vagyok kiírva. Már nagyon várom a végét, most sokkal nehezebben viselem, mint Botonddal, most nem tudok annyit pihenni.

Edit!
Drukkolok majd én is, de biztosra veszem, hogy menni fog az a vizsga! Nem akarlak idegesíteni, de nekem csütörtökön már diplomaosztóm lesz! :) Nemsokára te is ott tartassz majd!
Miért hittem azt, hogy Botond és Levi majdnem egyidősek? Most nézem a centiden, hogy Levi még nincs másfél éves? Valahogy el voltam tájolódva. Reggel meddig szokott aludni? Már múltkor is akartam kérdezni, amikor olyan dühös voltál arra az autóra, amelyik felébresztette.

Sagica!
Remélem, jobban vagy már, és nem tért vissza az az alacsony vérnyomásos rosszullét. Próbáltál pl. kávét inni, vagy ilyesmi, amitől feljebb megy?
Nagyon kedves tőled, hogy nem látsz kövérnek, de ez egy különösen előnyös fénykép volt rólam, Botond eltakarja a "problémás" részeket :wink: . A mostanin jobban látszom :) .

Zsú!
Azt szokták mondani, hogy az ember ne óvodát válasszon, hanem óvonénit. Na ja, de ha csak későn derül ki... Persze nem tudhatod, hogy a fiadnak éppen ki fog tetszeni. Lehet, hogy az az óvonő, akitől borsódzik a hátad, neki tök jó lesz. Csak ne éreztesd vele, hogy neked fenntartásaid vannak.
Ezek szerint az óvoda szeptember 4.-n kezdődik? Én elfelejtettem megkérdezni, hogy 1.-n indul-e. Lehet, hogy nálunk is apa fogja beszoktatni Botondot, merthogy az egy hónapos picit nem vinném be az oviba. Majd meglátjuk.

Heni!
Tök jó, hogy már ennyi helyre jöttetek-mentetek, nem kell hosszú, messzi nyaralás ahhoz, hogy az ember jól érezze magát. Tarcalon mi van? Nyaraló?

Sziasztok
Zsófi
 
 


Sziasztok!

Borka! Annának ma van a névnapja? Ha igen sok-sok boldog névnapot kívánok neki!!!

Zsófi! 1. Nem is látszol dundinak sem a képen. Sőt! Egy igazi boldog kismama és anyuka látszik csak a képeken!!!!
2. Szept.1-e péntek, és ezért kérték azt az oviban, h ne pénteken hanem csak hétfőn kezdjük a beszoktatást.

Sziasztok
Zsú
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron