Új privát üzeneted érkezett!

Vaúúúúúúúúúú! Felhasználó lettem!! Csajok, hol marad a pezsgő??? Amúgy is elmúlt már éjfél!

Heni!!

És Ti hogy vagytok! Olvastam, hogy Dani beteg lett, aztán meg Dodoka is!! Hú, Neked sem könnyű!! Lázasak még, vagy már jobban vannak? Remélem az utóbbi, és Nálatok nem húzódik el, mint nálunk. Na de két kis lázas manóval sem lehet könnyű! És Téged ki ápol?? Mert gondolom már jól ki lehetsz Te is!! Mielőbbi gyógyulást!
Heni, Te egy fa..a csaj vagy! Apám, ekkora akaraterőt! 4 kg!!! Ez igen! Minden elismerésem a tiéd! Én most stagnálok, mert nem volt időm magammal is törődni! De most belehúzok! A múlt hétvégén ásóztam a konyhakertemet. Mondtam is magamba, na Bíró Ica ezt csináld utánnam!!! Kép Kép Kép
Heni bocs, de már nagyon fáradt vagyok! Ígérem legközelebb Veled kezdem!!

Pusz MINDENKINEK!!!

Edit
Kép
Én majd így állok a mérlegre!!

Kép
Ezt pedig a kis betegeknek!!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Igeeen végre megérkeztél. Már nagyon aggódtam azt hittem valami nagyon nagy baj van. Gratulálok a gyógyuláshoz.
Az biztos, hogy nem lesz most könnyű utolérni magadat, de mindennek eljön az ideje és boldogan számolsz be majd , hogy mindennel kész vagy.
A páromnak nem tudták megmondani, hogy mitől pöttyös, már kezd elmúlni neki, remélem hamarosan túl leszünk rajta.
Hát szép egy majális , nálunk nemsokára esni fog az eső.
Igaz amúgy sem mentünk volna sehová mert a párom dolgozik.
Megyek elaltatom a gyerkőcöm, puszi mindenkinek.
 
 


Szép napot!

Edit!
De jó,hogy előkerültél.KépMár én is azt hiottem valami baj van.Mert ha Edit nem ír annak csak nyomós oka lehet.Kép
Nagyon örülök,hogy Levi jól van.Sajnos szegények olyan hamar elkapnak minden nyavaját.Ráadásul az a legroszabb,hogy el se tudják mondani mi fáj,nekünk kel a jelekből kitalálni.Kép
Tanulgassál csak nyugodtan.a házimunka megvár.Nem tudom ti,hogy vagytok vele,engem mindig megvár.Drága uram a magamódján megcsinál ezt-azt,de nekem az úgy se jó.Kép

Sagica
Azért az nem semmi.Csak úgy kijöttek a pöttyök és nem lehet tudni mitől???Azért az már biztaó,hogy múlik.De azért jó lenne tudni mitől van,mert akkor azt nem csinálja,nem eszi....Nem???Nagyon rossz lehet amikor az valakink kórházba van.Sokat szoktam arra gondolni,hogy mi lesz velünk ha apával történik valami,de hamar elhesegetem a gondolatot is,mert nemszabad semminek történnie.
Borka
Teljesen igazad van,hogy felháborodsz.Főleg azért,mert teljesen megbízzunk az orvosainkban és ezt kapjuk.Jó nem ők tehetnek most erről.Csak azt nem értem(lehet mondták csak nem figyeltem)miért csak most derült ki,és hogyan?Szegény manók így is megy a varia az oltásokkal.......mindennek ők isszák meg a levét.Kép
Borka fel a fejjel!te szoktál minket vigasztalni amikor nyomik vagyunk.nem elkámpicsorodni.KépKépKép

Zsófi
Ha megszületik a pici,akkor nagyon szembetűnő lesz mekkora nagy Boti.Legalábbis nálunk így volt.HIrtelen olyan önállónak,komolynak és nagyfiúsnak találtam Danit.Addig Õ volt az én pici fiam......Kép
Zsuzsi
Az csak egyszeri alkalom volt,hogy Milán olyan sokáig fent volt?
A vonatozás lehet,hogy mulatságos lesz,főleg a gyerekeknek.Viszont valamit biztos ki kell találni,ha csak egy-két napra is,mert tudom milyen két gyerekkel otthon nyáron.Tavaly már végicsináltam,remélem idén nem kell.

Most magunkról egy kicsit.Igaz csak panaszkodni tudok.dani már meggyógyult,holnap már megy suliba.Most ezerrel tanulunk.Majális elmaradt,mert reggel óta szakadt az eső.Bár amúgy se mentünk volna,mert Dodó nagyon beteg,Õ is megkapta ezt a vírust,ráadásul még a foga is jön.Már 3.éjszaka nem alszunk semmit.Összevissza dobálja magát és hajnali 2-kor rendszerinz belázasodik.Ma kivételesen hajnal fél 5kor kezdte,de negyed 7ig üvöltött.Már azt hittem megint lejön a szomsszéd.Adtam neki lázcsillapítót,ecseteltem az ínyét,megmostam az arcát,de szegényem tiszta önkívületi állapotban sírt.Aztán egyszer csak elmúlt és elaludt.szerintem a kimerültségtől.Egész nap nyüszög és ölbe van.tegnapelött éjjel jó ha egy órát aludtunk és nappal is csak 20percet volt hajlandó.Úgyhogy ma reggel már sírtam is.KépKépKép
Remélem ma éjszaka már jobb lesz,mert rettegek az estéktől.Főleg holnaptól már hajnalba kell kelni.
Na most már eldugulok,megmegyünk vissza tanulni.

Sziasztok!Vgyázzatok magatokra és a kismanókra.Kép
__________________________________________________
[color=#0000ff]Kép

Kovács Roland
 
 

 
 

Kép

Zsuzsi Drága!!!!


Boldog szülinapot kívánok!!!!


Tudtam, hogy elfelejtek valamit...egész vasárnap este eszembe volt! Ne hari...azt mondják, a jókívánságok 8 nappal előtte és utánna még érvényesek!!!


Puszi Edit

KépKép
KépKép
 
 


Zsuzsi!

Szeretnék én is Boldog Születésnapot kívánni!Kép
Kép

Kovács Roland
 
 


Edit!

Gratula az új rangodhoz!Kép

Nagyon szépen köszönöm!

Na a fényképész fantasztikus voltKép Hááát olyan képeink lesznek, h még a sufniba sem tenném, nemhogy nektek megmutatniKép Nem lehetett jó pillanatokat elkapni velük, mert egyszerre mindig csak az egyik kölök nézett a gépbe. Már kínomban folyt a könnyem is.

Heni!

Kitartás a fogyihoz, meg azokhoz a fránya éccakákhoz is!!!! Miaz, h lement a szomszéd? Talán azt hitte szándékosan üvöltetitek az éjjszak a gyarkőcöt?

Sagica!

Nem tudták megmondani, h mi baja van-volt a párodnak?
Egyre romlik az eü színvonala. Lassan már kezdem megbánni a jelentkezést a sulibaKép

Encihez kitartást max. fél év és sokkal könnyebb lesz veleKép Aztán megint beüt a dackorszak, ha azt is túlélitek kamaszkorig nagyon sok rossz nem jöhet;-)

Borka!

Sikerült vmit megtudni a szuriról?

Zsófi!

Hogy haladtok a szobatisztasággal? Gergőnél még mindig semmiKép Gyenge kezdés után erős visszaesés volt nállunkKép

Magunkról: Vasárnap kimenőt kaptam és 2!!! órán keresztül sétáltam a barátnőmmel gyerek nélkül! Képzeljétek az apjuk volt velükKép

Na a nyaralás még mindig nem tisztázott. Én inkább a mátra felé mennék nem vízpartra. Két gyerekkel már nem bírnék a vízparton és rettegek még fűrdésnél is , h beleesnek a vízbe és..... ki sem merem írni. A hegyekben meg lehet jókat sétálni, túrázni akár, focizni. Ami még nem igazán megy, de a szándék a lényegKép
De Szolnokról nagyon átszálllás nélkül nem tudom hová mehetnénk. A csomag feladás nagyon tetszikKép Nem is rossz ötlet. Csak mivan ha mégis pont a mi csomagjaink vesznek oda? ÁÁÁÁ Már megint tiszta negatív lettem. Pedig olyan jó kedvem volt.

Jók legyetek!!!!!
Zsú

KépKép
KépKép
 


Heni neked is köszönöm! Nagyon egyszerre küldtük.Kép

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Hu,ma egész nap mostam főztem takarítottam, de így holnap semmi dolgom . Szupii. Remélem már jobb idő lesz holnap és egész nap csavizhatunk. Bár itt felénk nem úgy néz ki mintha ki akarna derülni.
Zsú , én is csatlakozom az előttem szólókoz:Boldog Szülinapot
Edit, mi ujs, hogy álsz a házimunkával? És a szakdoli?
Borka , már megint régen jártál erre, mi van veletek?
Roli, hát ezek a fogak nagyon megkínoznak titeket, nem is tudom, hogy bírnám ezeket a hosszú éjszakákat. Mennyi van még hátra?
Nos a páom aki egyébként szépen gyógyul, szeretne netezni így neken tünés van a géptől .
Puszi nektek
 
 


sziasztok! Írtam vasárnap egy regényt, de letiltottak karbantartás miatt. Zsú, már akkor boldog szülinapot kívántam neked, remélem jól érezted magad. Vile, nagyon ügyes, hogy mindenkihez ennyi mindent tud külön írni. Ne haragudjatok, hogy én nem teszem. Örülök, hogy Levi meggyógyult.Le a kalappal előtted, nagyon irigyellek, hogy ennyi mindennek meg tudsz felelni. Csajok mindenkinek köszönöm a biztató szavakat, aranyosak vagytok. Ma voltunk tanácsadáson, direkt az oltások miatt vittem, meg amúgy is esedékes volt a mérés. Jó hír, hogy mi jó oltóanyagot kaptunk! Annyira örülök és olyan nagy kő esett le a szívemről! Képzeljétek állítólag ezekből a kombinált oltásokból is több típus van. Anna megkapta egy szuriban az oltást, de az ilyenkor járó Sabin cseppet kanálban kapta onnan a rendelőből. Így fizettem ugye 8 ezret. Na ezek jók. Viszont olyan is van, ami a Sabin cseppet is tartalmazza, az még drágább. Talán azokkal van a baj. Szóval ezen múlt, hogy a doktornő milyet írt föl. Az adminisztrátor szerint nincs olyan gyerek, aki rosszat kapott volna. De egyébként még mindig felháborít. Mert biztos nem lesz felelős. Pedig a fa.... át letépném neki az biztos vagy kikaparnám a szemeit és mind az 1200 rossz oltást belevágnám a seggébe!!!!!!Most már jól vagyunk, de tényleg nagyon le voltam törve, rajtam azonnal kijönnek az ilyen dolgok. Anna egyébként 7030 gr. Még megfelel, de azt mondta a védőnő, jó lenne, ha 10 hósan 7100 lenne. Na azt várhatja, mert az én drágám kis madárcsonttú, de hát mi se vagyunk különbek. Mellesleg bicikliztünk már, jó volt, de azért még szokni kell. Megyek, mert Csaj rám mászott.Puszi mindenkinek
 


Sziasztok!

Levim még alszik, így gyorsan írok Nektek!

Komolyan mondom, teljesen megilletődtem azon, amilyen kedvesen láttatok ismét a klubban. Mondtam is a férjemnek, nézd milyen aranyos csipet-csapat, aztán részletesen beszámoltam mindenkiről. Kép Kép Kép Nagyon jól esett!! Kép Kép Kép
Nálunk esik az eső, de most kivételesen nem bánom, mert így tutira megfokadnak a virágpalántáim. Közel 100 db-ot ültetgettem már el, különböző helyekre, virágoskert, ládák stb..., de még mindig van egy pár. Imádom a virágokat, egyszerűen nem tudok neki ellenállni, sajnos sokszor túlhalmozom magam, nyáron meg nem győzöm gondozni őket. De olyan szépek, az egész udvarunk egy virágtenger, mindig megcsodálják, én meg ilyenkor roppant büszke vagyok magamra. De szerintem az idén segítségem is lesz, mert Levi imád locsolni. Van neki is egy kis locsolókannája, és azzal öntözgeti a virágokat. Olyan tündéri. De pl. a munkálatokba is befogtam, hordta nekem a palántákat, a levágott tulipánleveleket meg vitte a kukába. És közben mondogatta, hogy segítek, dolgozok!

Heni! Hogy vagytok? Gyógyulgattok?? Remélem igen!! Sokat gondolok Rád, hogy milyen nehéz Neked! Betegség+fogzás! Még külön-külön is embert próbáló! Arról nem is beszélve, hogy szegény manókat hogy megviseli! Mi is nyűglődtünk a fogakkal, de ennyire nem. Tényleg, Neked nincs közelben segítség? Azt elhiszem, hogy rettegsz az éjszakáktól!! Olyan természetesnek tűnik, amikor az ember napokon, esetleg heteken keresztül átlagosan nyugisan pihenhet, aztán meg beüt a mennykő! Ilyenkor visszasírja, a "csak" 2-3x ébredéseket!!!
Na sok-sok gyógypusssssz! Neked meg energia! Amikor csak tudsz pihenj sokat! A házimunka tényleg meg vár!!! A szomszéd meg ka... be!!

KépKép
KépKép
 
 


Zsú!
De jó, 2 óra gyerekmentes séta+traccsparti! Na, ezt én is bevezetem. Bár nekem a suli miatt, így is sokat vigyáznak rá, szóval egyelőre még nem terhelem ezzel is a családtagjaimat! Fényképezkedés, ne is mond, na én pont ezt éltem át, az ovis képek készítésekor. Még a bugyimon is csorgott a víz! Már olyan régóta készülök újabb képeket készíteni, és feltenni ide, de egyszerűen képtelenség. Tegnap este a f.kádban mondogattam neki, hogy majd ma felveszed a bukósisakodat, a szemüvegedet, ráülsz apa szupi motorjára, és majd anya lefényképez! Azt mondta jó, erre ma szakad az eső! Kép Kép Kép
A Mátra nagyon jól hangzik! Ott tényleg sokat lehet sétálni, túrázni!! Friss levegő, hegyek nagyon szupi!!! (Ha jól tudom Gyöngyösön van egy jó kis fürdő, a kismedencébe azért még bemerészkedhettek!) Imádom a hegyeket! Mi éveken át a Bükkbe jártunk. Az is szép. A csomit meg kérdezd meg, mennyivel lenne drágább, ha ajánlva tennétek fel!!

Ságica!
Neteizik a párod?? Na, akkor ez már fél gyógyulás!! Örülök neki! Csak így tovább! Ságica, nem lehet, hogy valami bogár csipkedte össze, és annak a reakciója a kiütés? Valami permetes bogár. A férjemen is kijöttek valami szúnyogcsípéshez hasonló bigyók, és nagyon viszkettek is. De az az egészben a röhej, hogy az éjszaka során!!
Remélem ott szép idő van, és tudtok csavarogni. Olyan jó is az amikor tud az ember előre dolgozni, és nyugisan babázhat...csak nekem ez mostanában igen ritka! De nagyon szépen haladok a házimunkával, köszönhető ez a férjemnek, meg Vivinek. Majáliskor Vivi elvitte sétálni Levit, a férjem megfőzött, én meg gyorsan megcsináltam mindent!! Igaz este 9-kor bealudtam a gyerekkel együtt!! Kép Kép Kép
A szakdolit tegnap vitték fel Pestre, szóval egy pipa! Ma meg, mivel kint nem tudok dolgozni, ráfekszem a tételekre!! Amúgy tényleg minden kialakul szépen, csak az ember képes bepánikolni, amikor a feje fölött összecsapnak a dolgok! De ez természetes is!!

KépKép
KépKép
 
 


Borka!!
Jaj, de jó hírt írtál!!! Istenem micsoda megkönnyebbülés ez Neked, Nektek!!! Azért milyen picin múlnak dolgok?? De az a lényeg, hogy nincs semmi baj!! Szólj, ha segíteni kell az 1200 vakcinát beadni, megyünk és lefogjuk az ipsét!!
Anna súlya ne izgasson! A barátosnőmnek kislányára is ezt mondták...nem kell vele foglalkozni. Az a lényeg, hogy egészséges, jó a közérzete, szépen fejlődik, mind testileg, mind értelmileg, és kész!! Úgy van ahogy mondtad!
Azért jó már "ezt" a Borkát olvasni!
(megjegyzem, kisiskoláskoromban az elsős bizim átadásakor megjegyezte a tanító néni, hogy minden nagyon szép, minden nagyon jó, csak kicsit bőbeszédű a gyerek Kép Kép Kép Ennyit a hszólásaimról!)
Egyébként amikor mi bicizünk, Levi már ugyanúgy köszönget mindenkinek ahogy én.

Zsófi!
Azért Téged sem hagylak ki! Remélem jól érzitek magatokat, és minden nagyon szupi, klassz!! Várjuk ám az élménybeszámolót, meg a sok fényképet!! Remélem az idő az jobb! Na és milyenek az ajándék borok??
Nem is rossz ötlet ez a szezon előtti kirándulás, nincs az a nagy tömeg, gondolom a szállodában, kényeztetnek Benneteket!! Pihenjetek sokat!

PUSSSZ! MINDENKINEK!

Edit
Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Edit!
Nállunk csak éccaka esett az a fránya eső.

Nekünk a héten kell leadni az oviba a jelentkezési lapot. Akkora dilemmában vagyok, mert a bölcsiről még semmi hír (jelentkezési lap van-e már) és ha nem veszik fel Milánt a kinézett bölcsibe ami a Gergő ovija mellett van akkor Gergőnek is másik oviba kellene menni, mert bekalkulálva mindent jobb volna ha pl. télen 20-30 cm-es hóban nem km-eket kellene vonszolni valamelyik gyerkőcöt az oviba a másikat meg a bölcsibe. Majd szerkesztek nektek térképet, h melyik hol van tőllünk.

Borka! Õszintén örülök, h jó oltóanyagot kaptatok!

Sagica!

Nem akarsz megláátogatni?KépKépKép
Nektek semmi panaszotok nem lett Encivel? Csak a párod lett "pöttyös"?
A netezés tényleg szinte teljes gyógyulás a férfiaknálKép

Csajok akkor mégegyszer köszönöm szépen a köszöntőt mindenkinek! Olyan jól esik az embernek, h "idegenek" odafigyelnek rá!

Zsófi!

Én is várom a képeket és a beszámolót!


Heni!

Nem tudok mást mondani: KKKIIITTAARRTTÁÁSS!!!!!!!!

Pusza mindenkinek!
Zsú

KépKép
KépKép
 


Kép

Bocsika, lehet a jelmagyarázatot inkább külön is felteszem, mert igen apróra sikeredett.

KépKép
KépKép
 


Csak gyorsan, mert 1000 a dolgom!

Zsú, menjetek el a bölcsibe, és kérdezzetek rá, meg mondjátok el a problémátokat. Sztem bizti meg fogják érteni! Vagy tarts egyszerre két vasat a tűzbe. Add be ide is, meg oda is a jelentkezési lapot. Vagy azt nem lehet? A végén úgy is tisztáznátok a dolgot! Manapság a csökkenő gyereklétszám miatt két kézzel kapkodnak a gyerekek után, kell a normatíva a fennmaradáshoz!
Bocs, de ennyire az én szemem sem jó, nem látom elolvasni!!

Majd jövök!

Puszi Edit

KépKép
KépKép
 
 


<!--attachment: jelek-423083.txt*mime_txt.gif*text/plain*2.1**jelek%2etxt --><center><pre>
Kép
jelek.txt (2.1 k)</pre></center><!--/attachment-->

KépKép
KépKép
 


bocsika de csak így bírtam feltenni a magyarázatot

KépKép
KépKép
 


Szép estét!
Alszik a család végre nyugi van.Kép
Dodó most már jól van,már csak a rettenetes hisztijéből kéne kigyógyulnia.Kép Viszont újra kapja a Viburcol kúpot,mert szeretnénk éjszaka aludni.
Zsuzsi
Micsoda térképet dobtál nekünk.KépErre én is csak azt tudom mondani amit Edit.Kérdezz rájuk,hogy mi van.Azért két gyereket jobbra-balra rángatni nem egyszerű.Néha tapasztalom én is,de azért azt nap,mint nap megcsinálni.....Áhhhh
Sagica
Hivatalosan 16fogunk van,úgyhogy van még pár nyanvadt éjszakánkKépKépKépDaninál nem volt gond a fogzás.Örülök,hogy a férjecskéd jól van.Kép
Edit
Sajnos nincs segítségem.Anyumnak ott a család nem mindig ér rá.Párom nagyon sokat segít HA itthon van(csak az a HA ott van)Hát igen.Visszasírom azokat az éjszakai 1-2ébredést.Az ehezz képest Hawaii.
Borka
Gondolom most nagy kő esett le a szívedről.Kép
A kicsilány meg szerintem jó súllyban van.Ha egyszer ő ilyen alkat akkor nem tudom miért kéne erőlteni.Amúgy jó evő?

Tegnap képzeljétek vettünk pelust és Dodó cipelte hazáig.Nem volt hajlandó elengedni.Még mondtam is azuramnakmég jó,hogy nem Jumbo packot vettünk,mert akkor a pelus vinné Dodót.KépKépKép

KépKép

JÓ éjt!

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Ismét rám tört a depi, teljesen kivagyok, már be is vettem egy nyugtatót, pedig ez nálam nagyon nagy dolog.
Eni nagyon rossz, állandóan nyávog, vagy éppen olyat akar csinálni amit nem szabad. Hiába próbálom elterelni a figyelmét csak hisztizik és hisztizik. Elfogyott a türelmem kész vége, a sírás kerülget.
Ha kimegyek vele az utcára csak a sárba menne nyakig , nem jó ha virágot szedünk , nem jó ha követ gyűjtünk csak a sár , meg a döglött béka meg fecskeszar ami felkelti az érdeklődését. Mit csináljak vele? Mindjárt jól elfenekelem, hogy legyen miért sírni.Egy igazi szeleburdi nyávógós kölyköm van.
Kettőőőő isten őrizz , ez az egy is sok.
Remélem nektek legalább jól telt a mai nap.
Kipanszkodtam magam , megyek sziasztok.
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok lányok.
Ma délutánra kimenőt kaptam a páromtól.
Elmentünk anyával vásárolni, este megyek tornázni, így ma déltől nyolcig szabad vagyok.
Nagyon jóóóó!
Tegnap nagyon magam alatt voltam , mert napok óta csak nyafog a kiscsaj. Mindig vannak ilyen időszakai amikor nem lehet bírni vele. Mi lesz ha nagyobb lesz és okosabb?
Már jól érzem magam egy ilyen kis kikapcsolódás csodákra képes. De még mindig azt mondom, hogy nem kell két gyerkőc. Azt hiszem nekem ez az egy gyermek is mindent meg tud adni. Jót is rosszat is. Mert mikor reggel felkel odajön és megsimogat miközben azt mondja imádlak, könnyek jönnek a szemembe.
Amikor meg ilyen rongy mint már napok óta teljesen kiborít. Az anyaság csodálatos és árnyékos oldalai mind megvannak , ez az ami a boldogsághoz kell.
Edit , örülök, hogy lassan utóléred magad.
Érdekes módon nekem a párom ilyen virágőrült, úgy kell visszafognom, hogy ne vigye túlzásba.
Õ ülteti és gondozza őket, egy igazi kis kertész. Igaz szakértelme nincs, kipusztított már ezt azt, de örülök, hogy legalább ő szereti csinálni.
A virágot én is szeretem, csak a gondozást a gyomlálgatást már nem igazán.
Roli, tündér a kiscsákó azzal a csomag pelussal.
Borka, örülök , hogy jó oltást kaptatok. Rengeteg felelőtlen nemtörődöm barommal van tele az ország. Nem is tudom mi lesz mire a mi gyerekeink felnőnek.
Zsú, mikorra tervezitek a nyaralást?
Mikor a Balatonnál voltunk a szomszédba lakott egy három gyerekes család, ők is vonattal jöttek, igaz nem túl messziről és mivel ismerősé volt a nyaraló három hétig voltak.
Biztos nem könnyű a vonatozás gyerekekkel , de muszály neked is és nekik is egy kis változatosság.
Zsóf , remélem jól kipihenitek magatokat, várjuk az élménybeszámolót.
Hú mennyit írtam, látszik , hogy nincs velem Eni.
Puszi mindenkinek
 
 


Sziasztok!

Húúúú de eltünt mindenki.Kép
Sagica
Szépen irocskáltál.Tényleg látszik,hogy nincs ott a kiscsajKépMennyivel nyugisabb az egész.Sajnos azok a hisztik nekem is nagyon ismerősek.Most,hogy beteg volt Dodó és a fogai is jöttek sokat nyavjgott,de utánna már direktbe csinálta.Azóta is van hiszti,de minden nap egyre rövidebb.Ma tök ciki volt.Vártuk Danit asuli elött.Dodó már nagyon kiakart jönni akocsiból,de nem vettem ki,mert tele volt atér ballagókkal és rokonokkal.De csak addig ordított,hogy már kivettem.Na akkor hiába raktam mindig abba az irányba ahol kevesen voltak.Jusztse arra akart menni.ha felemeltem akkor vadul elkezdett harapni,marni,hajamat húzni.....Mondanom se kell már mindenkiminket nézet.Még jó,hogy Dani hamar kijött és húztunk onnan.Úgyhogy Sagica türelem,elöbb utóbb kinövi.De ki tudja mikor.Tudom ilyenkor milyen rossz,én is sírtam már valamelyik nap,mert úgy éreztem nem bírom
továbbKépKépKép
De azért vannak szép dolgok is.Ímádom amikor bújik,puszilgat szeret........Kép
Ma anyáknapja volt a suliba.Na ott is sikerült pityeregnem,de azt boldogságomba tettem.KépKépKép
Nézzétek!
KépKép
KépKép
Na és Dodó a világ legjobb kisfiúja volt.KépCsendben figyelte az egész műsort.Kép
Holnap megyünk mamát köszönteni.
Jó éjt mindenkinek!

Kovács Roland
 
 


Minden kedves Édesanyának nagyon sok Boldogságot kívánok!
Kép

Kovács Roland
 
 


Kedves Heni!!!

Köszönöm szépen, és természetesen Neked is ezt kívánom!!!
KépKép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Utólag is Boldog Anyáknapját az összes Anyukának!

Zsú

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!!!


Nem is tudom hol kezdjem. Talán azzal, jó nagy tuskó vagyok...természetesen MINDEN ANYUKÁNAK KÍVÁNOM a sok örömet, és boldogságot! És még egy rakás türelmet is. Igaz Ságica???
Ma én is hasonló cipőben jártam...nem tom mi lelte Levit, de semmi nem volt jó neki. Állandóan nyafogott, ógatott, hisztizett...már 7-kor megfürdettem, de így is 9 lett belőle mire elaludt! Mondtam is neki, olyan vagy, mint egy klimaxos nőszemély!! Kép Kép Kép Remélem holnapra kialussza magát, de az is lehet, hogy érzi rajtam ezt a feszültséget!!! (Arra, gondolni sem merek, mi van, ha egy újabb betegség kezdete!!)
Csajok, én nem tudok levizsgázni...pedig ez kismiska lesz az államvizsgához képest! Bru-ha-ha, miért kellett nekem ide jelentkezni!! Zsú, Ságica, nem irigyellek benneteket. Én nem tom ki volt az a nem normális, aki pont erre az időszakra tette a tandíjmentességet!!! Hát nem egy gyerekbarát politika, az már igaz!! Na jó vége a nyafogásnak, úgy látszik ragályos!!!

Ságica!
Jó volt olvasni a hsz-dat! Máskor is kérj kimenőt! Amúgy jót nevettem a fecskeszaros sztorin. Tudom, neked nem volt mulatságos, sőt...de ez van! Idővel minden hiszti megszépül, mint egy fájdalmas szülés!!!
Csak addig tartson ki az ember lánya!! Ugye??? Kép Kép Kép
Már akartam kérdezni, hogy álltok a fogmosással? Tűri már a Eni!! Levi most jött rá, hogy ha fordítva dörzsöli az ínyéhez csikorog a fogán az a gumis rész. A hideg ráz bele mindig!!

Heni!
Szerintem a Liberós képet küld el vm fotópályázatra, vagy legalábbis a Libero gyárnak. Én tuti megszavaznám: 1 éven át ingyen pellus!
Nagyon szépek, és meghatóak tudnak lenni ezek az iskolai rendezvények. Emlékszem, amikor dolgoztam, bizony én is elpityeredtem magam egy-egy megható pillanaton. Olyan édesen tudják mondani a versikéket!!
Éjszakázás? Alszatok, rendben van?? El ne kiabáljam!! Kop-kop-kop!!!

Zsú!
Na mizujs, mire döntöttél? Hova fognak járni a gyerkőcök?
Már többször akartam kérdezni: Gergőnek meddig adod a D vitamint? Nekünk azt mondta a védőnő, hogy május végéig. De reggeltől estig kint van. Nem lesz sok??
Ja, készen vannak már a képek?? Azért 1-2 tegyél fel nekünk!!
Kép
Íme a motoros Levi! Sajna nem annyira tiszta akép, mivel telóval készült. Kizárt dolog, hogy megvárta volna, amíg kiviszem a digitálist!!

Na pussz: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Edit most csak neked írok. A többiektől bocsika!!

A D vitamint mi is május végéig adjuk mindkettőnek. Én mindig fürdés után adom, ha esetleg te is, akkor ha egésznap napozott Levi "elfelejtheted" sztem. De annyira sok nem lehet ebben a szeles, felhős időben.
A motoros kép nagyon-nagyon vagányKép

Zsú

KépKép
KépKép
 


Szép estét!

Daninak érettségi szünet volt a suliba,de holnap minden visszakerül a rendes kerékvágásba.De azért bevallom jó volt lógni egy kicsit.Nem kellett 6kor kell(vagyis kellett,mert Dodó megébredt?de odavettem magam mellé és hunytunk tovább).Na mindegy úgyis mindjárt vége sulinak.KépEl se hiszem befejezi az első osztályt az én kicsi fiam.KépJó hír!Az igazgató bejelentette,hogy nem lesz jövőre iskolaotthonos az iskola,csak a leendő elsősöknél vezetik be.KépKépKép
Amint látom hétvége óta nem volt nagy pörgés.
Edit
Ez motoros kép tuti.KépApáé a motor?A kert is nagyon szép.Kép
D vitamint én is május végéig adom.Bár az utóbbi 3hónapban kimegy a fejemből.Kép
Dani kedden kapta meg a kullancselleni védőoltás ismétlőjét.Dodó meg jövőhónapban kapja az elsőt.
Újabb fogunk jön.Tegnap éjjel Dodó megint elkezdte a vígasztalhatatlan sírást.Vagy 10percig sírt és nagyon sokára tudtam visszatenni a saját ágyába.KépHa belegondolok még 4fogunk vissza van és mind a négynek négy csücske is van.KépKépKépKépKépKépKép
De utánna remélem nyugi lesz.KépKépKép

Na jó most húzok aludni!
Jó éjt!
Írjatok!

Kép

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!!

Csak gyorsan bekukkantok...hát nagyon nem ér rá senki!!!

Zsú!
Köszi a válaszod (neked is Heni) D vitamin ügyben!! Akkor megnyugodtam!! (nekem az elején ment ki mindig a fejemből!!)

Heni!
Aszem, gyorsan megnőnek ám ezek a kinderek!!
Örülök a jó hírnek! Kép Kép Kép Már pont rá akartam kérdezni.
Sztem Dodó fogak terén is nyagyon előljár!! Hamarosan vége és jönnek a csendes, meghitt éjszakák! Kép Kép Kép
Az érettségi szünet hogy érintett Benneteket??
A motor az apáé, van egy sportmotorja is. Már "megfertőzte vele" Levit is!!
Az pont a kerti tavacskánk, amibe Levi előszeretettel hajigálja bele a játékait!! Vannak benne aranyhalak 13, már két évesek! Gondoltam így vizsga előtt kifogok egyet, és kívánok valamit!! Kép Kép Kép

Zsófi!!
Megérkeztetek már??? Tessék részletesen beszámolni!!! Nagyon várom, a képekkel együtt!!

Ságica!
Ennyi volt a kimenő?? Sztem fakadj ki többször, és akkor a párod sűrűbben elenged!!
Régen nem írtál!

Borka!
Na, Rólad már nem is beszélve! Hol vagy, és hogy vagy-tok??

Aki olvassa, azt kérem szépen szorítson nekem holnap 2-től, és szombaton reggel 8-tól!! Szidni is lehet, csak ilyen kéz-lábtörést ne mondjatok, mert amilyen szerencsétlen vagyok ebben az idegállapotban, képes vagyok eltaknyolni valahol, valamiben!! Kép Kép Kép
Köszönöm!
Most kis időre eltűnök, majd ha hazajöttem jövök!! (Bár csak már ott tartanék!!)

Puszi Mindenkinek!!!

Edit
Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Edit
Egy jó nagy talicskával............Kép

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Ma kimenőt adtam magamnak és nem mostam, meg teregettem, faterom meg elmosogatott helyettem is.Kép

Akkor szépen sorban:

HENI: az anyáknapi képek nagyon jókKép Nagyon komoly fiad van ünneplőbenKép És Dodó a pelussalKép

Érettségi szünet általánosban? Vagy középisi is a Dani sulija?

Az igibá bejelentése nagyon jó hír.

A fogakhoz kitartást!!!+++++++++ Várhatnának egy kicsit, hogy éjjszaka pihennétek és erőt gyűjtenétek.

EDIT: Sok-sok Szerencsét!!!!!!!!++++++++++++++++++++++Kép

SAGICA: Kikell engedni néha a gőzt és utánna sokkal könnyebb. A te párod rendes és figyelmes biztosan megérti, hogy néha kell neked is kimenő.

ZSÓFI: Hol az a beszámoló??Kép

BORKA: Mi van veletek? Mióta ilyen jobb idő van felénk sem nézelKép

Magunkról: Gergőt beírattuk ovibaKép Milánt a bölcsibe meg csak okt. 19-től vennék fel napi 4 órábanKép A törvény szeint állítólag ha Gyes melett tanulok és azért kérem a felvételét, akkor csak másfél éves kortól lehet felvenni és csak napi 4 órában. ÁÁÁÁÁÁÁ Annyira elegem van ebből már. Már megbántam ezt a sulit isKépKépKép Annyira elkeserítő, h nem tudok 100 %-os anya lenni a gyerekeim mellett és még nem is megoldható az elhelyezésükKép
Nem értem a rendszert. Azt mondta a bölcsiben a vezetőnő, hogy kérjek a sulitól igazolást, h nekem egésznapos az oktatás. De könyörgöm, hogyan kérjek, ha még az sem biztos, hogy felvesznek. Olyan értetlen volt a nőKép Mondom neki, hogy júl. végén tudom meg, hogy felvettek-e erre azt mondja 2!!! hét múlva legkésőbb vigyem vissza a jelentkezési lapot kitöltve. a Sulival lepecsételtetve. Na még az az ötlet merült fel, hogy keresek valakit, akinél a bölcsis papírt lepecsételtetem és akkor mint dolgozó anyuka adom be a papírt, csak nem tudom, hogy visszaellenőrzik-e. De már lehet az sem érdekelne.
Na jól kidurrogtam magamat.KépKép

Jók legyetek, vigyázzatok magatokra és a gyerekekre!!!

Puszi:Zsú

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!!


Gyorsan benéztem Hozzátok!!! Itt vagyok az egyik csoportársamnál, nagyon aranyos az egész családja, olyan kedvesen fogadtak!!!

Zsú! Heni!!! Használt a szerencse, meg a talicska!! Köszi szépen!!!
Mai vizsgám 5-ös lett!!!
Ja és megtudtam a tréningdogák jegyeit is, mind a négy 5-ös!!!
Most úgy fel vagyok dobva! Már csak a holnapin kell túl lennem!!!

Ha hiszitek, ha nem nagyon hiányzik az én nyafis Levim, - meg az egész családom - olyan rossz, hogy nem ugrál itt mellettem. Úgy szeretnék most odabújni hozzá, alig várom a holnapot! De apa megnyugtatott, hogy minden rendben ment, és nagyon jó fiú volt az én manóm!!!
Mondtam is apának, hogy nagyon ügyes!!

Puszi Nektek!!! Jó hétvégét!!!

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki a szabadban tölti az idejét, nincs már olyan sok olvasnivaló mint télen.
Edit, nagy nagy gratula neked. Nagyon ügyi vagy.Engem ha felvesznek már a kettesnek is örülni fogok.Az biztos, hogy az aki kitalálta , hogy csak a gyesen lévőknek ingyenes a fősüli valószínüleg nem nevelt még soha gyereket,és sajna sokaknak fogalma sincs, hogy milyen nehéz dolog a gyerek a háztartás és a tanulás együtt.
Heni , nagyon sűrűn jönnek ezek a fogacskák, Enikőnek már több mint egy hónapja dagadt az ínye,és már kint van egy pici csücske a két szemfogának, de még mindig nem akar kibújni. Vagy ha nagyobb lesz már nekünk is sűrübben fognak jönni?
Többiek hol vagytok? Zsófi ,élménybeszámoló?
A héten vettem Enikőnek egy Siesta szandát potom 9000Ft-ért. Apósom aki hajdanán cipész volt megállapította, hogy kb 500Ft értékű anyag van rajta. Tényleg nem tudtam megállapítani, hogy mi a fene ezen ennyi, kész rablás, tudják, hogy a gyereknek úgyis megveszi az ember.
Mennem kell, puszi mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk ám már több, mint egy hete, de annyira összejöttek a dolgok, hogy nem volt időm netezni.

Alapjában véve jó nyaralás volt, de volt már jobb is. Gyönyörű helyeken voltunk, a környezet is, meg a szállodák is szuperek voltak. Csak hát elég hideg volt, ráadásul ennyire hidegre nem is készültem. Először Veszprémben voltunk, nagyon szép kis város, gyerekkoromban voltam ott utoljára. A két nap alatt kétszer voltunk az állatkertben, bár emlékeimben egy kicsit jobb állatkert élt, kicsit úgy tűnt, mintha sok minden ideiglenes lenne, költözőben. Az állatsimogató nagyon tetszett Botondnak.
Kép

A szállodában szinte egyedül voltunk, így a medencét is korlátlanul használhattuk. Ez lehetett a baj, ugyanis az egyik medence elég hideg volt, Botond meg annyira szeret pancsolni, hogy nem volt szívünk kivinni. A felnőtt ugye mozog benne, tehát egy idő után nem fázik, de ő még nem mozog. Így aztán már a 3.-4. napon megbetegedett, csúnyán köhögött. A második szálláson, a Bakony közepén még egész jó elvolt, volt ott egy szuper játszótér, meg lehetett sétálni, lovakat nézni.
Kép

Mielőtt tovább mentünk az utolsó szállásra, elvittük a zirci kórházba, hogy vizsgálják meg, nincs-e valami komoly baja, mert akkor már nagyon erősen köhögött, néha fulladt. Nagyon rendes volt a helyi gyerekorvos, mert nem volt ugyan rendelése, de feljött a kórházba megvizsgálni. Adott kétféle gyógyszert, szerencsére nem volt tüdőgyulladás, vagy ilyesmi. Az egyik gyógyszer receptjére ráírták a patikában a személyi ig.számomat, mert valami kábítószer-listán van a gyógyszer. Hát azt nem adtuk be neki. Kép

A harmadik szállás volt a legszebb, de itt már annyira beteg volt szegény, hogy szinte semmit sem tudtunk csinálni. A legrosszabb az volt, hogy nagyon köhögött, kicsit láza is volt, de a közérzete jó volt, ha rajta múlik, órákat kint lett volna a szélben, de nem engedhettük. Szerencsére volt egy játszószoba, ott egy kicsit elvoltunk. A végén egy nappal előbb jöttünk, haza, miután egy órával a Nurofen után (láz- és fájdalomcsillapító) 37,6 volt a láza, és rendes lázcsillapító kúp nem volt nálunk, meg orrszívó sem. De nagyon rendesen voltak a szálláson, mert felajánlották, hogy azt az egy éjszakát "lelakhatjuk", így még júniusban egy hétvégére elmegyünk.
Kép
Kép

A férjem egyébként egy tündér volt, végig megpróbált engem a lehető legjobban tehermentesíteni, de így is nagyon fáradtan jöttem haza. Egyrészt a beteg gyereknek persze állandóan az anyja kell, másrészt nekem is nagyon felment a vérnyomásom, így állandóan álmos, fáradt voltam, és nem éreztem jól magam.
Holnap kapok egy 24 órás vérnyomás-mérőt a kórházban, de már így is kétféle gyógyszert szedek vérnyomásra. Nagyon remélem, hogy a babának ebből nem lesz baja.

Ma meg a Botond névnapját tartottuk, csokis-meggyes torta volt a kívánság Kép:
Kép

Zsófi
 
 


Kedves Boti!!!


Nagyon-nagyon sok boldog névnapot kívánunk Neked!!!


Kép

Zsófi! Jó volt újra olvasni Téged! De ne haragudj, most nem tudok többet írni, mert Levi már itt rángatja a ruhámat és a szokásos esti mesét követeli!!!
Majd holnap jövök!!

Puszi: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok! Ezúton üdvözlök mindenkit. Megint régen néztem felétek. Olyan gyorsan elrohan egy nap, hogy sokszor nem jut időm írni és sokszor mást csinálok helyette. Ilyenkor délután 1 és 3 között Anna alszik, ilyenkor leülök egy picit a gép elé, de éppen csak megnézem az emailjeim, aztán inkább én is ledőlök szundítok egyet és olvasok és élvezem a csöndet. Rákaptam az olvasásra, annyira kikapcsol és pihentet, hogy most mindennap olvask. Elhatároztam. az utóbbi hetekben én is voltam kicsit depis, de már annyira elegem van belőle, hogy most ezt megpróbálom tudatosabban kezelni. Igaz, ha Annának nincs baja, nekem sincs. Olyankor vagyok szarabbul, ha valami nem stimmel, de hát olyankor ki nem az. Szóval lehet ez a normális. A párom felvilágosított, hogy felesleges azon rágódnom, hogy az a jó anya, aki mindig nagyon figyelmes és türelmes és elnéző és nyugodt a gyerekével szemben, mert ilyen nincs. Gyakran bűntudatom van, hogy Anna ordít én meg türelmeteln vagyok vele. Megvettem Brooke Shields könyvét a szülés utáni depressziójáról. Elolvastam és nagyon élveztem, szerintem még jót is tett nekem. Annának jön a foga! Már lehet látni. Reménykedem, hogy az egész fogsora gyorsan, észrevétlenül és nyavalygásmentesen fájdalom nélkül kibújik. Jó mi? Álmodjon a nyomor. Továbbra is sétálunk minden délután, vasárnap délutánonként pedig meccsre visz a párom. Anyu megkapja a csajt és mindenkinek nagyon jó. Elég régóta már mondja, hogy tátá és integet hozzá. Édes pofa . Dicséret illeti még mindig, mert éjjel rendesen szépen alszik. Remélem megtartja jó szokását. Szóval elvagyunk, igaz hadakozunk a szúnyogokkal. Mindjárt itt van apának a vakáció is. Nagyon jó. Szóval jól vagyunk, de azért vannak rossz pillanataink. Nem baj, pozitívan gondolkodom és igenis jól érzem magam és gyorsan felcseperedünk. Kitartást, szép időt, minden jót mindenkinek!
 


Sziasztok!!

Zsófi!
Szóval üdv. újra "itthon". Örülök, hogy szerencsésen megérkeztetek, meg annak is, hogy viszonylag jól telt a nyaralásotok! Lesz az még jobb is!!! Annak már kevésbé, hogy Botika beteg lett. Kép Kép Kép A lényeg, hogy már - úgy látom - teljesen jól van!! Azért annak a "kábítószer-listás" gyógyszernek a nevére kíváncsi lennék! Hogy mik vannak!!
Mi Rhinatiolt szoktunk enni a köhögésre. Azt nyugodt lelkiismerettel adhatom, nem is receptköteles.
A képek nagyon jók, látszik mennyire élvezi az új környezetet! Kép Kép Kép
Zsófi, alapból magas a vérnyomásod, vagy csak a terhesség miatt? Vigyázz magadra nagyon!!!! Pihenj sokat!!! A férjed egy angyal, hogy ilyen sokat segít(ett)! Emlékszem engem is tejben-vajban fürösztöttt a férjem, és az olyan jól esett!
A torta istenien néz ki!!! Te remekelted?? Biztos finom lehetett!!!
Én a hétvégén túró tortát készítettem, mert most ünnepeltük a férjemnek a szülinapját családi körben! Persze az Õ kívánsága volt nálunk is hogy túrós legyen!!!

Borka!!
Hidd el, úgy van az, ahogy a férjed mondja! Nincs tökéletes anya, s nem is kell annak lenni, mert ha túl magasra tesszük a mércét, állandó lelki válságban szenvednénk! Nem vagyunk egyformák, ki ebben, ki abban tud valami plusszt adni a gyermekének. Nekem szerncsére baromi sok türelmem van, de ez természetes is a foglalkozásomból adódóan, viszont sokszor előtérbe helyezek mást ami kevésbé lenne fontosabb, mint a gyerek. Ilyenkor persze én is szidom magam! De ez van! Élvezni kell az életet, annak minden percét, örömét! És ahogy mondod, pozitívan gondolkodni! Ügyi csaj vagy, tudod Te ezt! De a felcseperedést ne siettesd, úgy is olyan hamar eljön! Én meg legszívesebben megállítanám az időt, hiszen annyira édesek ilyenkor, olyan jó babusgatni, puszilgatni...amíg még hagyják magukat!!
Gratula a fogakhoz! Sohasem lehet azt tudni...!!!

Csajok, mi szinte egész nap kint vagyunk! Képzeljétek, tegnap kint hagytam a matáv-os telefonunkat...és esett az eső éjszaka. Ma egész nap napoztattam, hátha kiszárad!!! Jó mi??!!
Csak kicsit vagyok feledékeny!!
Az is jó a kintlétben, hogy idebent kevesebbet kell takarítani, persze van kinti munkám is, de azt el tudom végezni Levi mellett. Sokat homokozunk, motorozunk, sétálunk...szóval mi is jól érezzük magunkat!! A hétvégén végre meghozták a nádfedeles kis házikónkat, én csak így nevezem ezt a kerti ülőhelyiséget. Nagyon szép, mutatós darab. Azóta csak kint ebédelünk, meg vacsizunk. Olyan jó!!!
Ja vizsgáim sikerültek, a szombati is 5, 5-ös lett. Nagy megkönnyebülés ez nekem, de ugyanakkor már ma hozzáfogtam az államvizsga tételekhez. Terveimben az szerepel, hogy minden nap egyet jól átnézek, és rövid vázlatot készítek belőle. Ez betart nekem kb. jun 15-ig, mivel 26 komplex tétel van. Utánna meg lesz egy hetem, hogy ismételjek! Jó lenne tartani ezt az ütemet, s akkor talán valami megragadna a fejemben!!

Most megyek, mert lassan be kell hozni Levit! Jelenleg kint labdáznak Vivivel az udvaron!!! Apa is megérkezett a szokásos esti motorozásból, szóval lassan jön a fürcsitájm.

Heni!!!!!!!!!!!???????????????
Ságica!!!!!!!!!???????????????
Zsú!!!!!!!!!!!!???????????????

Gyertek írjatok egy kicsit magatokról!! Hogy vagytok??? Mizujs Veletek???


Puszi Mindenkinek!!!

Edit

Kép

KépKép
KépKép
 
 


Ságica!!!

Most látom, hogy Te már írtál tegnap!!!
Tiszta hüle vagyok!!!
A cipők árait ne is mond!! Ez már tényleg pénzrablás, ráadásul nekünk kettőt is kell venni, mivel az itthoni játszósba képtelenség elmenni valahová. Hál istennek az én fiam, tényleg lehasználja az árát!!!
Én idén tavasszal feladtam a babaszobán egy hirdetést, -jeleztem, hogy magas a rüsztje - hogy milyen, és hanyas cipőt keresek, és egy csomóan jelentkeztek is. Szinte fél áron sikerült vennem siesta, disney szandit, nike, convers cipőt. Ráadásul vadis újonnan!! Először féltem, hogy valyon jó lesz-e a lábára, de mint megtudtam, nem a cipő számozását, hanem a belső talphosszt kell nézni, és akkor nem lehet gond!
Ha kell megadom a címet!
Amúgy az sem mindegy mikor veszed, és hol. Tavasszal pl. a tavalyi kollekció a bababoltban a siesta szandikból majd csak felére voltak leértékelve.

Na most már tényleg mentem!!!

Pusz-pusz!!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Edit!
Gratulálok a vizsgáidhoz! Nagyon ügyes vagy! MOndtam én, hogy nem lesz gond az államvizsgával sem.
A vérnyomásom az első terhességnél ment fel, előtte teljesen jó volt. A kettő között nem mértem, tavaly ősszel vettünk egy itthoni vérnyomásmérőt. Valószínüleg nem volt tökéletes akkor sem, de kirívó nem lehetett. Most meg már az egyik gyógyszer mellett is rendszeresen 160 körül van nappal. Ma rajtam volt a kórházi vérnyomásmérő, ez alacsonyabbakat mért, de lehet, hogy csak azért, mert már szedem a másik gyógyszert is. Csak azt remélem, a babának nem árt meg ez a rengeteg gyógyszer (vagy ezt már írtam?).
Igen, a torta saját készítés volt. Nálunk is van a családban két túrótorta-rajongó, úgyhogy abból is eszünk eleget, főleg, hogy névnapra is torta van (legalábbis a férjem családjában).

Az nagyon jó, ha kint ilyen jól elvagytok Levivel, Botond sokszor unatkozik. A homokozást megunja hamar, aztán csak szenved, nem szeret labdázni, sétálni, és engem sem hagy kertészkedni. Nem mintha a nagy hasammal most jól esne guggolni, görnyedni. Marad a locsolás, azt nagyon szereti.

Ja, és a nap híre! Botond életében először belekakilt a bilibe. A férjem szombaton nagyon megharagudott rá, mert nem szólt, hogy kakilt, és szétkenődött mindenre, moshattuk az összes ruháját (bocs a szemléletes leírásért Kép), így aztán tegnap nem kapott pelust. Viszont nem túl jó napot választottunk, mert hát itt volt az egész család, és csakazértse pisilt a bilibe, mert már mindenki ezért cseszegette. Ma viszont többször belepisilt a bilibe (jó egy párszor még bement a nadrágba), aztán este még bele is kakilt! Olyan büszke volt magára, és úgy örült neki, hogy remélem, rendszert csinál belőle!

Na, most mennem kell, sziasztok!
Zsófi
 
 


Sziasztok!

Zsófi! Neked utólagosan is sok-sok boldog névnapot! Botinak meg most sok-sok boldog névnapot!!!!!!!!!

Örülök, hogy jól telt az utazásKép A megfázás meg semmi jónak nem lett igazi elrontója, hiszen így még nyertetek egy plusz hétvégét isKép

A bilizéshez gratula! Akárkit hallottam mindenki azt mondta, h nagyon nehezen indultak neki, de utánna látványosan sikerült a szobatisztaság 1 max. 2 hét alatt!!! Gergő is próbálkozik vele, de nálla Milán a visszatartó, mert neki is van pelus akkor neki miért nem lehet. Talán a nyáron mindketten egyszerreKép

Sagica! A cipők ára eszméletlen. A legborzasztóbb pedig az, h ezeket a csepp cipőket, szandálokat még elhordani sem tudják, mert olyan gyorsan kinövikKép

Borka! Tökéletes anya nincs. Ha a tőlled telhető maximumot nyújtod a gyermekednek, akkor te mindent megteszel. A gyerekeknek nem egy "robot" kell, hanem egy néha hibázó, nem tökéletes szülő. Így megtanulja, h az ember tévedhet isKép Nem kell tökéletes anyának lenni, csak szeresd a gyermekedet legalább annyira, mint amennyire ő szeret téged.

Edit! Nagy gratula a vizsgákhoz!!!!!!!!!!!!!
Én is akarok kertet, kis homokozót, stb...Kép Nekünk ami jutott homokozó abba még az elszakadt zoknimat sem dobnám beleKépKépKépKépKép Hintánk sincs, mert ami lenne "bébi"hinta azt leszaggatták, a másik meg olyan, h még én is kiesnék belőle nemhogy egy 1-3 éves kisgyerek.

Heni! A fogakkal mi újság?

Jók legyetek!
Puszi mindenkinek:Zsú

KépKép
KépKép
 


Kép


Zsófi!!!! Zsófi!!!!

Ne haragudj!!! Így utólag is sok boldog névnapot kívánunk Neked!!!

Bár én úgy tudom, hogy közvetlen Edit napja előtt is van Zsófia napja!!!
Te amúgy mikor tartod??

Puszi: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!!!

Gyorsan írok, aztán a tanulás. Este most úgy sem lehet, mert jön az új babanet! Kíváncsi leszek miben lesz új!!!
Csajok, köszi a gratulációkat, olyan arik vagytok!!!!

Zsófi!!
Nagyon ügyes kisfiad van! Levi hallani sem akar a biliről, pedig mostanában egyre hosszabb időre leveszem róla a pellust. Hát ha. Ma reggel ébredés után levettem róla az éjszakait, közben végeztem a dolgomat, s látom szorítja a lábát, és már egy kicsit pisis volt a ruhája. Na szaladtam a bilivel, ráült, pusszantott egy nagyot, majd közölte kész! Én meg jót nevettem. Tegnap meg odakint próbálkoztunk, gondoltam lepisiljük a fát, hangyákat. A pisilése nem volt más mint annak a hangutánzása....és szintén kész!!! Mondtam apának, talán ha egyszer "szemléltetné" neki...
Zsófi, ez a vérnyomás dolog nagyon komolyan hangzik. Vigyázz magadra nagyon!!!! És a pocaklakóra is!!!! Inkább konzultálj ez ügyben több orvossal is, ha az jobban megnyugtat!
Nincs a közelben egy kis barát Botinak, hogy ne unatkozzon annyira???

Zsú!!!
Remélem nálunk is 1-2 hét alatt lemegy a bilizés!!! Jó lenne!!
Na milyen fejlemények vannak ovi, meg bölcsi ügyben??? Felvételiről még semmi hír???
Sajnálom, hogy a környéketeken olyan eszméletlen rossz körülmények vannak játszótérügyileg!! Pedig bizti örülnének a manók egy szupi hintának, homokozónak stb...a társaság miatt, meg tuti, hogy jól ellennének. Esetleg nem próbálkoztatok még valamelyik képviselőnél, lobbizni ez ügyben??? Persze tudom, hogy egy mai EU-is szabványnak megfelelő játszótérnek eszméletlen a költségvetése...de hát ha!
Zsú, egyébként erről a kertes házról én is közel 10 évet álmodoztam!!! De megérte!!!

Képzeljétek, tegnap egy kisebb fajta bevásárló körúton voltunk Debrecenben. Bár nagyobbat terveztünk, de Levi már a TESCO-ban eszméletlen hisztit levágott, ha nem arra toltuk a bevásárló kocsit, amerre ő szerette volna!!! Ezért is lett kisebb. Pedig szerettem volna széjjelnézni, milyen kínálat van utánfutós traktorokból, amire rá lehet ülni és lábbal lehet hajtani. Gyereknapra szeretnénk neki megvenni! Viszont sikerült neki venni egy tuti kis papucsot. Még eddig nem volt neki, a mienkben sasszézott, gondoltam próba cseresznye...és bejött. Olyan ügyin húzza-veszi, és megy benne! Ettől függetlenül kiakasztó volt a drágám! Szóval Borka emlegettelek is, mert a tegnapi, valahogy nem az én napom volt!!!

Heni?????????????? Nagyon aggódom!! Ugye csak bokros teendőid miatt nem tudsz írni???? Vagy csak olvasó üzemmódban vagy???

Borka, Ságica! Nektek is üdv.!!!!!

Ja és egy kis gyerekszáj, hogy jobb kedvre derítselek benneteket!!!!

<!--attachment: gyereksz_j-434348.doc*mime_msword.gif*application/msword*28.7**gyereksz%e1j%2edoc --><center><pre>
Kép
gyerekszáj.doc (28.7 k)</pre></center><!--/attachment-->

Puszi: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Kedves Milán!!!!! Kép 1148025794.44.gif

Sok-sok puszit küldünk Neked!!!!

Levi és az anyukája!
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszöni Milán a köszöntőt!!! :lol: :wink:

Egyébként Gergőt felvették a kiszemelt oviba Milánnal úgy néz ki sikerül az ovi mellett levő bölcsibe a beíratás.

Majd délben íropk bővebben, most csak tűkön ültem milyen lett a társalgó és azért néztem be, de ugye ha benéz az ember ki is kell próbálni :P :wink:

Puszi:Zsú
 


Zsófi! Hogy megy a bilizés?????

Edit! Levinél hogy haladtok?

Gergőnek gyenge kezdés után most épp erős visszaesés van :(

Borka, Sagica, Heni??????????????

Ugye csak a jó idő miatt nem jöttök :roll:

Borka! Egyébként bennünket is lehet ám olvasni, mi is vagyunk olyan izgalamasak, érdekesek, mint néhány könyvecske :P

Mindenkinek jó hétvégét!!!!!

Puszi:Zsú
 


Sziasztok!

Van egy pár percem, benéztem. Valahogy mostanában sose jutok a géphez, vagy ha igen, egy csomó más dolgot is meg kell néznem. (férjem szülinap, ilyesmi :D ). Bocs!
De úgy látom, ti sem olyan nagyon értek rá mostanában. Hiába, ha jobb az idő, az ember gyakrabban van kint.

Tegnap Szlovákiában voltunk rokon-látogatáson. Botondnak nagyon tetszett, lehetett tyúkokat etetni, homokozni, növényeket nézni (nagy kertész ám!), meg az ottani 4 éves kisfiúval játszani, ráülni a traktorjára. Azt hiszem, egy pár napig még el lett volna ott.

A bilizés nagyon jól halad, illetve részben nagyon jól halad. Már azt kb. szerdára elértük, hogy egyáltalán nem pisilt be egész nap, mindig szól, ha kell. A délutáni alváshoz ugyan adunk rá pelust, de szárazan veszem le róla utána. Viszont a kakilás egyáltalán nem megy. Szól, rá is ül a bilire, de aztán csak nem sikerül. Általában visszaadom a pelust rá, nehogy székrekedése legyen az állandó visszatartástól. A másik, amit nem tudok, hogyan kellene megoldani, az az utazás. Pénteken pl. voltunk az Auchanban, és jobb híján pelust adtunk rá, hát mégse vihetjük a bilit, hogy a kenyér és a felvágott között gyorsan ráülhessen! Tegnap is pelusban volt, mert több, mint 2 óra utazás volt, aztán a vendégségben meg nem akaródzott neki ráülni a bilire. Szerintetek mi a megoldás? Így csak összezavarodik szegény, mindig megkérdezi, hogy most van rajtam pelus? Olyan édes! :D

Zsú!
Én is boldog névnapot kívánok Milánnak!
Én sose tudom a névnapokat, bocsáss meg!
Akkor oda vették fel a gyerekeket, ahova szeretted volna, nem? Nem kell sokat ide-oda mászkálni, hogy felszedjed őket. Hétfőn már én is rácsörgök az óvodára, hogy mi a helyzet, nem jelentkeztek még.

Edit!
Botond is egyre hisztisebb, benne vannak a dacban ezerrel. A legújabb, hogy mindenféle hülyeséget kitalál, és azért hisztizik, hogy azt miért nem lehet. Múltkor az volt a baj, hogy elkezdődött a tévében egy mese, ő nem nézte, negyed óra múlva visszament, és miért lett vége közben. Pénteken 10 perc üvöltésbe tellett, hogy ő miért nem tud még rendesen írni. Ezen már csak nevetni tudtam. De általában inkább sírni van kedvem. Vagy gyűlik bennem a düh, és legszívesebben jól elfenekelném, hogy tudja, miért üvölt. De eddig még mindig visszatartottam magam.

Hogy tetszik az új társalgó? Mondjuk sok változás nincs benne, csak egy kicsit más a külleme. Viszont tetszenek az "emotikonok", én mindig csak a sima mosolygós, meg szomorú arcot tudtam.

Mindenkinek minden jót!
Zsófi
 
 


Sziasztok!


Hú micsoda változás, hirtelen azt hittem nem jó helyen járok.
Szerintem jobb mint régen :D
Örülök, hogy végre én mezei felhasználó is tudok emotikonokat rakni a szövegembe.

Felén pocsék az idő és nagyon fúj a szél. Még véletlenül sem lehet kimenni. Szegény Eni áll az ajtóban és sír :( Már nem tudunk mit kitalálni amivel lefoglalhatnánk. Mióta jár amúgy is állandóan csak menne, szinte egy percre sem áll meg. Igaz estére elfárad rendesen úgyhogy már féltíz-tíz körül el is alszik.
Sajna most is itt lóg a nyakamon így nem tudok mindenkinek személyreszólóan írni, kicsit bosszant de remélem a héten lesz egy nyugodt félórám és mindenkinek írhatok.
Addig is puszi mindenkinek.
 
 


Sziasztok!

Zsófi!

Tapasztalatom még nincs. Így sajna nem tudok segíteni a pelus vitában. :roll: A kakiról meg annyit, h amikor szól és ráül a bilire, majd mégiscsak ráadod a pelust akkor egyből belekakil? _Vagy ilyenkor elmúlik neki és később csinálja? Esetleg nem mondtátok neki, h büdös, v rossz, v. akármi a pelusba kakilás, v. maga a kaki?

Akkor Botit összekötjük Gergővel :lol: :lol: Hisztizni ő is szokott lehetetlen dolgokért. Na meg az állandó szövegelése :twisted:

Sagica várunk! Encihez sok kitartást nektek! Remélem ma már felétek is jobb idő van.


Megkaptuk az oviból a papírt! Gergőt abba az oviba vették fel amelyikbe szerettük volna. A bölcsibe ma vittem be a jel.lapot. Na ne tudjátok meg mit jártam a vezetőnő nyakára, mire megértette, h nem tudok most a sulitól igazolást kérni, h napi 8 órát tanulok, mert még az sem tuti, h felvettek. Ja igen, mert ha Gyes mellet tanulsz akkor csak másfél éves kortól lehet felvenni és csak napi 4 órában a gyereket. :twisted: Idióta jogszabályok. Nem hiszem, h aki bölcsibe teszi a gyerekét az csak és kizárólag olyan anya aki nem akarna otthon lenni a gyerekével. De ha csak ilyenkor ingyenes amíg ingyenes a felsőoktatás.

Na eldugulok.

Heni, Borka, Edit azért néha benézhetnétek!

Tényleg Heni, hogy haladsz a fogyival?

Pusza:Zsú
 


Sziasztok!!!

Na itt vagyok, bár én akkor is vagyok, amikor nem írok, csak olvasó üzemmódban. Az-az igazság, hogy a múltkor is napokig az én hszom volt látható, gondoltam hagylak Benneteket is "érvényesülni". :D
Gyönyörű időnk van, lehet, hogy holnap elmegyünk a strandra, bár én kicsit - nagyon - kellemetlenül fogom magam érezni, mert olyan hótehénke vagyok!!! :oops:
Tegnap meg Debibe voltunk az Állatkertben, és a Vidámparkban! Olyan jó volt végre együtt lenni, Levi is és mi is nagyon élveztük, majd küldök képet, mert az apa telóján van, ugyanis a f.gépet elfelejtettük vinni!!!
Ma meg egészen ezidáig az oviban voltunk, Levi eszméletlenül jót játszott, na és benne volt minden hüleségben. Gyorsan tanul!! A nagy játékban csupa kosz lett, szóval előtte le is tusoltam gyorsan. Ja meg az oviban bekakilt, persze most nem zavarta! Egész jól el volt benne!

Zsú!!!
Na igen a bürokrácia rögös útjait előbb-utóbb mindenhol megtapasztalja az ember!!!
Akkor ez jó hír, hogy sikerült a kiszemelt ovi, legalább nem kell annyit kasmatolni!!! Gergő várja már az ovit???
Ja, igen a fényképek készen vannak már??? Dobj fel 1-2 képet!!! Amúgy nálunk is idióta az ovi főnökasszony!!! Gúnyosan megjegyezte a munkatársaimnak, hogy nem irattam be Levit, holott ő volt az, aki a helyi újságban úgy jelentette meg a beíratkozás dátumát, hogy csak azokat a gyerekeket lehet beírattatni, akik ez év végéig betöltik a 3. életévüket!!! Majd az orra alá dugom!!!

Zsófi!
Tapasztalatom az nekem sincs még ebben a témában, bár én már említettem a férjemnek, hogy mit fogunk majd akkor csinálni, amikor már nem lesz pellus, és pisilnie kell?? Főleg a kezdetén ahogy Te is írod!! Ez csakugyan összezavarhatja a gyereket!!! De gondolom majd csak megoldódik! Legfeljebb 1-2x bepisil...Hát igen azért van valami jó dolog is a pellusban!!!
És Veled mizujs?? Vérnyomásod hogy áll?? És a pocaklakó jól van?? Gondolom egyre nehezebb cipelned a "terhet", hát a hajolgatás az nekem sem tartozott a kedvenc tevékenységeim közé, anno. (most sem :lol: ) Pontosan mikorra is vagy kiírva??? Esetleg nem vígasztaltak, hogy picival hamarabb fogsz szülni?? Tegnap az Állatkertben láttam egy kismamát a két év körüli kisfiával, hű mekorra pocakja volt! Mondtam is a férjemnek, na én nem merném így beválallni Levi mellett a terhességet, nem győznék rohanni utánna!

Ságica!
Örömmel olvasom, hogy Nálatok is így kinyúlik az esti fekvés!!! Kb mi is akkorra kerülünk ágyba, csak az a baj, hogy a nagy altatásba én is sokszor elalszom. Pedig ez nem jó, mert most már csak kizárólag éjszaka van - lenne - időm tanulni!!
Sokkal jobb lenne, ha már 9 körül elaludna, sokszor már nagyon elegem van, hogy nincs egy szabad, nyugodt estém sem. Az ilyen napok, amikor elcsúszunk a du alvással, nagyon bekavarnak!! Ebben én is hibás vagyok, de nem volt szívem megszakítani a jó kedvét!! Esti filmeket, műsorokat már nem is tudom mikor néztem a TV-ben utoljára!!!
Már csak egy pár hszólás és Te is felhasználó leszel!!! Hajrá!!!

Na most ennyi: megyek a dolgomra, - tanulni - ami meg az agyamra megy lassan!!!

Pusz mindenkinek!!!! Edit Kép
 
 


Sziasztok!

Zsófi!

Ezer bocsánat! Olyan tapló voltam meg sem kérdeztem te hogy vagy, hogy bírod a másállapotot? :oops:

Edit!

Csütörtökön lesznek meg a képek. De olyan pocsék lett a legtöbb:( Bár még nem láttam őket, csak mikor készültek. Remélem azért lesz néhány jó is benne.

Aludni nállunk is leghamarabb fél 10 és 10 között alszanak a srácok, de inkább később :cry: Hasonlóan vagyok én is kb. mint egy zsák kaki kidőlök mellettük, pedig én még ilyenkor megyek mosogatni, fürdeni, szöszmötölök még. Mire elalszom már kel is Milán :(

A tanuláshoz kitartás!!!!

Voltatok strandon? Milyen volt?
A fehérség ellen én most hetente egyszer szoliba megyek. Nem igazán látványos a színváltozás, de már nem vagyok hófehérke. Én egyébként rettentő napimádó vagyok, de a kölkök mellett nem adódik alkalmam több órát napozni. Pedig annó még 5 éve reggel 9-du. 5-6-ig feküdtünk barátnőmmel a napon. hetente legalább 4-5 napot! Na aug. végén látszott is az eredmény :lol: Az ún. kisebbség igencsak befogadott volna bennünket, de lehet, h még Afrikában sem néztek volna ki. :oops:

Puszi nektek! Zsú
 


sziasztok!már azt hittem nem tudok belépni, délután is próbáltam, mire közölte, hogy bocsi, ez nem jó, aztán meg letiltott, mert már 5-ször próbáltam. Szóval most sikerült. Új gépünk van, egy notebook, még nagyon furcsa, de klassz. Szegény régit azért nem selejtezzük le, jó lesz nekem, ha apa elviszi magával egyszer egyszer ezt. Jövő héten például megint Párizsba megy, persze nem nyaralni, focitornára viszi a csapatot, de azért szabadidejük is lesz. Nagyon irigylem, mi majd itthon savanyodunk, sajnos. Ma nagyon meleg volt nálunk, csak 5 körül indulunk sétálni, olyankor kellemesebb.Anna alig-alig eszik, gondolom a meleg miatt, esetleg a foga miatt, asszem nem fogjuk megdönteni jövő héten az utolsó mérési eredményünket. Elolvastam a DAvinci-kódot, még nem volt rá alkalmam, hát alig birtam letenni, irtó izgi volt.Egyébként jól vagyunk, remélem ti is mindannyian.Tegnap megszületett sógorom kisfia, a 3. sorrendben a 4. gyermek. Anna holnap lesz 10 hós Nemsokára már 1 éves. Hihetetlen milyen gyorsan öregszünk, amig gyerek voltam minden olyan sokáig tartott, most pedig szaladnak az évek. Anna itt ül aalattam és asszem kissé büdös, megyünk bugyit cserélni. Mindenkit sokszor puszilunk
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron