Új privát üzeneted érkezett!

Üdvözlet mindenkinek!
Kismamák, nagymamák, kisbabák, nagybabákKép

Nagyon-nagyon régen jártam errefelé, remélem még van aki megismerKép
Ancsi vagyok, a babanet régi motorosaiból...Kép

LÁNYOK!
KRISZTINKA, GABÓMANÓ, LORA, MONI, VIRÁGANYA, KLÁRI, BEJA...MERRE VAGYTOK?
JÁR MÉG ERRE VALAKI?

Szeretnék egy babanetes minitalit, régi motorosok!

Remélem rámtalál valakiKép

KépKép
KépKép
 


Szia Régiancsi!
Nem tudonm emlékszel-e rám régen (2001) Chris néven voltam, most klari lettem. Üdv neked!
Én keresem Bigacsigát, Vickyt. És a többieket Még a "Friss kismamák" topic-ból.
Üdv. Klari
 
 


Szia Régiancsi!
Ki vagy? Valami közelebbit nem írnál magadról? Nem esik le, ki vagy.

 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Jajj de örülök, hogy válaszoltatok!Kép

Szóval először is üdvözöllek Chris, vagyis Klári!
Emlékszem rád a régi időből, 2001-ből, sokat csevegtünk itt.

Moni!
Téged is üdvözöllek, jó hogy idetaláltál!Kép
Hmm...mit is írjak?
Annak idején, amikor idekeveredtem, első kisbabámat veszítettem el, majd együtt örültünk a második babámnak - emlékszel? becsíkozódtunk, mint a zebrák..Kép - aztán sajnos őt is elveszítettem az első harmadban.
Volt két babanetes talcsi is, Gabómanóval Krisztivel érkeztünk.
Én szőke vagyok, hogy külső jegyeket is említsek.

Azóta pedig nagy boldogságunkra megszületett első kisfiunk, Bálint, aki már 3 éves nagyfiú, óvodába jár.

Talán dióhéjban ennyitKép
ja, és Erazmusnak én indítottam a topicját...Kép
Sikerült beazonosítani?

pusszantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok Lányok!

Felhívták a figyelmemet, hogy nézzek be ide. Kép


BCsKata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Bigacsiga!Kép
Üdvözlünk téged is, mint régi motorostKép

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Majd elfelejtettemKép

Moni! Azonos vagy MJ Monival??

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Ancsi!

Ugye te laksz(tál) Adácson?
Sokszor gondoltam rád, miközben arra jártunk.
Emlékszem még a "kalandos" zebrádra, amiből végül megszületett a kisfiad.
MJMónit mrá rég nem láttam...
De a "Ma megint megjött" babásai között talán találsz ismerősöket.
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7484/61527.html?1133695886

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Ancsi, én is emlékszem Rád, habár nem találkoztunk élöben. (lévén Kanadában élek)
Mj Móninak a második kisfia most nyáron született, a 2005-ös nyári topikba irt egy darabig, de most már rég nem jelentkezett ott sem...

Még annyit,hogy nem neked volt a lábad gipszben, vagy valami hasonló történt amikor babás voltál???

Én is MEgint megjöttös voltam, van külön topik a már babásoknak, nagyon sok régi lány van ott is!!

Na,mára ennyi, szia
Barbi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányokKép
De örülök, hogy rámtaláltatokKép

Beszti!
Igen, én lakom Adácson! Valóban kalandosnak is mondható a csíkozódásom, de minden jó, ha vége jó. Kép
Veled mi újság? Mi történt a jó pár év alatt?

Barbi! Kép
Köszönöm az infókat, megkukkantom a babás topicokat is!
A gipszelt lábú nem én voltam, Gabómanónak jött közbe ez a baleset, snowboardozás közben tört el a lába, úgyhogy szüneteltetnie kellett a babaprojectet.
Sajnos nem tudok róla semmit semKépKép
Veled mi újság?

Még jövökKép
Pusszantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
 


Ancsi!

A "kalandos"-ra nem az elvesztett babákra gondoltam, az nagyon szomorúKép.
Hanem arra, hogy ha jól emlékszem te nem is gondoltad, hogy babás lehetsz, de végül teszteltél és pozitív lett. Akkor nagyon örültem, ezért maradt meg bennem annyira.Kép

Dorisnak lombikikrei születtek, koraszülöttek voltak, de most már jól vannak. Sajnos nehéz dolgokon kell mostanában keresztül. Orsoly ott van a "ma megjött" babásai topikban, neki is született még egy kisfia. Pucurnak, ha jól tudom, született egy kislánya, Dóra, majd valamikor idén még egy kisgyereke (talán megint kislány). Gabóról sajnos azóta se hallottam. Edinek ikrei vannak (kislány-kisfiú), nála szoktunk talizni, időnként ő is felbukkan a topikban. Siennek is született végül egy kisgyereke (ha jól tudom, fiú). Edelweissnak előbb lombik babája lett, majd spontán ikrei. Loranak is lett két kisfia, de nem ír sajnos...

Velünk sokminden történt. 2002 júliusában megszületett Nátán, majd 2004 szeptemberében született egy kislányunk is, Hanna.

Hogy vagytok? Dolgozol? Bálint ovizik? Szereti?

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Beszti!
Képzeld, egy kilométeres levelet írtam neked, de küldés közben eltűnt...Kép
Most szomi vagyok, de összeszedem magam és újra megírom.

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Ancsi!

Várom!KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


BesztiKép
Na, most van egy kis időm írogatni!
Szóval arról írtam, hogy a melóhelyem nem tudott visszavenni, mert gyakorlatilag megszűnt a helyem, így 6 hónapos felmentési időmet töltöm. Április végéig kapom a fizetést, de a melóhelyre nem kell bemenni.
Ez még akár jónak is mondhatóKép
Májustól remélem lesz valami lehetőségem, de az is lehet, hogy egy kistesóval megpróbálkozunkKép

Bálint oviba jár szeptembertől, mostanra már nagyon jól beilleszkedett, de az első napok nagyon nehezek voltak. Egy hónapon keresztül minden reggel sírva hagytam ott, elég gyakran úgy fejtették le rólam, mert annyira kapaszkodott. Nagyon nehéz idő volt, sokszor én is sírva jöttem el az oviból...
Meggyötörte lelkemet rendesen, sosem gondoltam volna.
Már az első hét után azon gondolkodtam, hogy inkább csak tavasszal indítom oviba, nem erőltetem. Mindenki mondta, hogy megszokja, nem kell kétségbe esnem.
Hát tényleg így lett, most már rohan befelé a csoportszobába, a társai mindig ölelgetik, amikor belép.
Nagyon örülök, hogy jól alakult.KépKépKép

Hát ezek vannak mostanában.
Veletek mizujs, milyen kétgyerkőcös maminak lenni?

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Ancsi!Kép

Kettőgyerköcös? Három van...KépKép
Nátánra ugyan elég sokat vártunk, de addigra nekünk már volt egy kisfiúnk, aki azóta 6,5 éves nagyfiúvá nőtt. Idén szeptemberben kezdte az iskolát.
Nátán nekünk is szeptemberben kezdte az ovit. Vele nem sok beszokási gond volt, mert ugyanabba az oviba ment, mint amibe Beni járt (ismerte, hisz mindig együtt jártunk Beniért), ugyanahhoz az óvónénihez került.

Kistesó: eddig nem próbálkoztatok? Dolgozni szerettél volna? Vagy az anyagiak miatt?

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


BesztiKép
Hát akkor ezt jól elnéztemKép
Kistesót nem akartunk "hirtelen", vissza akartam menni egy-két évre dolgozni, hogy ne legyen olyan hosszú a kiesésem, meg közben diplomát is szereztem, akartam egy kis gyakorlatot, mielőtt megint hosszú évekre itthon maradok.
Hát a melóhelyem így alakult, áprilisig lehet megpróbálkozunk egy kistesóval, Bálint nagyon szeretne, sokszor emlegeti a "testvérét".Kép

Keresgettem a régi motorosok babás topicjait, de nem találtam, leírnád az útvonalat?

JÓ karácsonyi készülődést,
sziasztokKép

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Ancsi!

Kattins ide a "ma megint megjött" babásait itt találod:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7484/61527.html?1133695886

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Ancsi!

Hogy vagy, mi van veled???

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Szia Beszti!Kép
Azért "tűntem el", mert vírusos lett a gépünk karácsony tájékán, és csak a héten tudták helyrehozni.
Most írogattam néhány topicba, aztán jöttem ide visszaKép

Képzeld, úgy tűnik, jön a kistesóKép
Ma voltam UH-n, 8mm-es petezsákunk van - a télapó rakta oda?KépKép - és kb. 3-4 hetes terhességnek megfelelő. Ciklus szerint 5 hetes a vérzéskimaradás.
Még túl sok mindent nem érzek, néha egy-két émelygés, az is este - doki megkérdezte, hogy miért este, akkor ér rá?Kép - cicifeszülés.
Olyan rég éreztem ilyesmit, olyan jóóóóKépKép

Egy hét múlva kontroll UH, remélem minden okés lesz, nem lesz semmi gondunk.

Így kezdődött újévünkKép

Veletek mizujs?

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Na *Ancsi* ,ide jöttem....hátha Rám is emlékezni fog valaki!
Szóval ,összegezve....Voltam találkozon...kaptam kulcstartót,gyöngy zebrát és kismama boltba kuponfüzetet stb.emlékeztek?Késve érkeztem a talira,mert utközben,megbüntettek a rendörök,majd ...elkisértek az utcáig,mert nem tudtam hova kell mennem...kevés ideig maradtam,mert férjem vigyázott Natira,és meccse volt utána!Akkor találtam új orvost,mert Dévai szemét volt és azt mondta,hogy 100.000.-+gyógyszerek,mert Nati is inszemes baba volt,ezért a vizsgálatokért is fizetek,egy kézfogásért is!KépNa emlékeztek?
Azóta 3x mondtam ,azt,hogy utolsó esély a tesóért....de sajna,egyik se jött össze(hormonkezelések!)!PCO-m van,elég kemény!Most 25.hete szedek rá gyógyszert,elvileg segíthet....saját peteérést is produkálhat!Szóval itt tartok,33 éves voltam októberben,35.ig még próbálkozok,hátha....utána feladom!Nati idén megy suliba,Õ 7éves volt novemberben,igazi nagyfiú!
....hát Rólam ennyi!
...örülök,hogy itt újra,találkozhatok,néhányotokkal!
Krisztinka sikerének,meg külön örülök.Azt hiszem,Neki voltak gondok otthon,amikor terhes lett......ugye?
na pusza Nektek!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Ancsi!

Sziasztok lányok, hú én is 2001 nyarán írogattam a megint megjöttbe. Hol van az már. Talin nem votlam, és vizsonylag hamar lettem friss kismamás, de soakkra emlékszem. Jó olvasgatni hogy kviel mi lett. Azóta én is boldog két gyermekes anya lettem. A nagyobb már nekem is óvodás.

Kandi!
Órási drukkoakt küldök neked. Ennyi kűzdelem után remélem sikerül a project Kép Kép Kép !

Norci
 
 


Szia Norci!
Én is emlékszem ám Rád!De jó,2babád van...írj,hogy siekrült a második...meg magadról...
pusza Andi,köszi a drukkokat!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ancsi!

Nem is láttam, hogy válaszoltál, elkerülte a figyelmemet...
Kistesó!KépKépKépKép
Orsoly az az Orsoly. Két gyerekkel, Lackóval és Botonddal.
Gabómanóék engem is érdekelnek, vajon náluk sikerült-e végül a baba...
Lora épp most írt a fent belinkelt topikba (benéztél már oda?).

Kandi!

Én is emlékszem rád, és láttam már a neved más topikokban, gondoltam, hogy próbálkoztok a kistesóval.
Nati fiú? Nátán? Miért gondoltam úgy, hogy Natália? (Talán azért, mert a Nátán kissé ritkább névKépKép.)
Aztóta egyébként született egy hugicájuk is (2004 szeptemberében), Hanna. Csak a topikot nem frissítettem. Pár korai képe van a fotóalbumában (a profilomban van link), de azóta már ő is 16 hónapos nagylányKép.

Norci!

Ti "osztályostul" teljesen elköltöztetek, pedig régen gyakran beleolvasgattam, hogy kivel mi van.
Hogy vagytok?

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Beszti Szia!
Igen Nati fiú....azt hittem az Én fiam neve tetszett meg Neked,azért lett Nálatok is a második fiad neve ez???KépKépKépÕ 1998.novemberi!XIII.kerületben és a III.kerületben mi voltunk az első nevesek!Ti?
De jóóóóóóó,van egy hugica,akkor az elöbbiekben írtakat jól értelmeztem,hogy nem két,hanem három gyerekes anyuci vagy!Tök jó,és gratulálok Nektek!Hogy bírod?Dolgozol?
Tesóval próbálkozunk,mindig reménykedek....hátha,de aztán semmi.Ma is már a 70.napnál járok,de nem a terhesség miatt,PCO-m van,szedek gyógyszert,de már az sem segít!Nem lesz itt tesó Kép !
Orsolyt és Lora-t is át kéne ide hívni....hol is vannak?
na pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Beszti!
Eddig nézegettem a képeiteket!
nagyon szépek vagytok és az a 3 szöszke,tündériek,mennyire hasonlítanak!A ház elkészült már....csoda szép lesz az is.Gratulálok mindenhez!Ügyik vagytok!
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!

Nem, korábban nem is gondoltam, hogy van más ilyen nevű gyerek ismerősk között.
Nem tudom, de bennem korábban is az volt, hogy neked lányod van.
Mondjuk a Nátán név ötletét is itt az egyik topikon kaptam (még terhesen egy névlistában sorolta fel valaki), nagyon megtetszett, főleg a jelentése miatt. Mindenhol visszakérdeznek rá, amikor le kell írni, hogy hogy is hívják.Kép De le se nagyon tudják írni, pedig tényleg úgy jrjuk, ahogy ejtjük, mégis egy csomószor írták már rosszul.
Hanna még csak 16 hónapos, most vele vagyok itthon, de szeretnénk még egy gyereket és utána valószínű velük leszek itthon főállású anyaként.
Hova jársz most, milyen dokihoz? Profi?
PCO-ra olvastam régebben valami laparoszkópiás módszert is (nem tudom, pontosan mit, talán Orsoly meg tudná mondani), azt is próbálták már nálad?
Ház még nincs kész, most szerkezetkészen, cserepes állapotban vája a további munkát (és pénztKép).

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


sziasztok Lanyok!

Na en is idetevelyedtem...Kép de jo hogy elokerultetekKép Ancsi grat a kistesohozKép Jajj de jo latni ezeket a regi neveket, komolyan....Gaborol en sem tudok semmit, annyira eltunt, meg egyszer irtam neki sms-t vagy mailt, de nem reagaltKép es az a lany, akitol a kozmetikai cuccokat kaptuk, o is eltunt...a nikkjet mindig elfelejtem. talan ditte? Krisztinkarol sem tudok semmit, egyszer veletlenul felhivott vagy 2 eve, akkor jol voltak, ugy remlikKép keritsuk elo oketKép

ja igen, en: azota 2 kispasi, Lacko 3 eves, Botond 16 hos, itthon vagyok velukKép Lacko mar jarna oviba, ha sikerulne megszabadulnia a pelustol...rajta vagyunk a projektenKép

o.
 
 


Sziasztok lányokKép

KépKépKépKép
jaj, de örülök, hogy ennyien összejövünk ittKép
Nem is gondoltam volna.

Majd jövök még olvasgatni, meg hosszabban válaszolni isKép de kevés az időm.
Bálint most beteg, nem ment oviba, nyűgös is lázas isKép

Nekem sajnos úgy tűnik, megint minden megismétlődikKép tegnap megjelent a barnás trutyi, egyből frászt kaptamKép szerintem holnap már a kórházban pihenhetekKép
Holnapra van kiírva az UH, már mennék, nagyon kíváncsi vagyok, mennyit fejlődött kis szederkém odabenn.
Ráadásul olyan furcsa, mert azt a kevés terhességi tünetet, ami volt, azt se érzemKép
Nagyon félekKép

Holnap egykor UH, gondoljatok rám!
Ha túlélem, jelentkezek!

pusszantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
 


lányok, próbálgattam a profilbeállítást, tettem fel egy képet Bálintról, 2004-ben készült, másfél éves voltKép

Kicsit nagy a méret, sajna nemtom hogyan kell csökkenteni.

Ancsi

KépKép
KépKép
 


en is kicsereltem a profilban a kepetKép
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
drukkolok, hogy mégse ismétlődjenek a dolgok.

Beszti!
Igen eltúntünk csapatostul, túl összeszokott átrsasgá lettünk, egyre bizalmasabb infromációk is megosztásra kerültke, így zárt és titkos fórumon levelezünk tovább, de már jó másfél éve.

Andi!
Igen ketten vannak, Vilmos három és fél, már ovis, Tamus (Tamara) másfél éves vele még itthon vagyok.
Egyik terhességem sem volt teljesen felhőtlen, talán arra még melékeztek, hogy Vilivel kórós hányás maitt bekerültem kórházba az elején, aztán pocakban kiszúrták a vesetágulatot, bár a tekitnetben az izgalom nagyobb volt ( a születése utáni els pisilésig), aztán fél éves korára kinőtte.
Tamarával meg a 36. hétig minden okés volt, akkor a ctg-n kiderűlt hogy nem úgy ver a szíve ahogy kellene. Utlahatott átmeneti oxigénhiányra, fertőzésra (azt nálam nem találták meg) szóval ettem a kefét hogymost mi lesz, közben kaptam szív góygyszert és antibiotikumot, gyakran ellenőriztek, aztán a 39. héten megszületett, egészségesen Kép Majd hat hetesen kiderűlt hogy nála is vesetágulat van, de neki két oldali. Kontroll három havonata, fokozatosan javul, szóval semmi mútétre vagy ilyesmire nem került sor. Hét-nyolc hónapos koárig nem igazán indult el a mozgásfejlődése, + ortopéd orvos is megijesztett, ott volt bennem a pocakbeli oxigéniány maitti félsz, így elvittem Dévény tornára, jól tettem. három lakalom csodákat múvelt. Azóta belendült a nő pörög ezerrel. Tudtam csak akkor nyugszom meg, ha már jár meg beszél. Most már mind a kettőt űzi szóval happy end. Most nem vágynék még egyszer arra az uccsó három hétre ami vele volt terhesen, se arra a hányósra ami Vilivel. Szóval harmadik ha lesz is majd csak akkor ha már bőven iskolások.

Beszti!
A négy gyerekes terv nem semmi. Nekem per pillanat nem lenne többre energiám. Nálam most jött el a pillanat hogy vágyom vissza dolgozni.

Orsoly!
Nagyon helyesek a srácok.!

Norci
 
 


Sziasztok,

Norci,
Talán emlékszel rám Breki néven a chat-ről? Gratula a gyerkőcökhöz emlékszem Tamussal az izgalmadra és örülök, hogy minden ok.

Ancsira is emlékszem mert olvastam egy időben -de régen volt- Erazmusz topicját. Mi újság Veled? nagyon drukkolok!

Besztinek és Siennek is nagyon örülök főleg annak, hogy Besztinek volt híre Sienről mert ő nagyon eltűnt.
Gabómanóról ezek szerint nekem voltak a legutolsó "friss" hírei: nekem az utsó info a kutyája elvesztése és a munkahely változtatása az utolsó.

Örülök, hogy mindenki jól van.
 
 


Sziasztok,

Norci,
Talán emlékszel rám Breki néven a chat-ről? Gratula a gyerkőcökhöz emlékszem Tamussal az izgalmadra és örülök, hogy minden ok.

Ancsira is emlékszem mert olvastam egy időben -de régen volt- Erazmusz topicját. Mi újság Veled? nagyon drukkolok!

Besztinek és Siennek is nagyon örülök főleg annak, hogy Besztinek volt híre Sienről mert ő nagyon eltűnt.
Gabómanóról ezek szerint nekem voltak a legutolsó "friss" hírei: nekem az utsó info a kutyája elvesztése és a munkahely változtatása az utolsó.

Örülök, hogy mindenki jól van.
 
 


Kika en is emlekszem rad, foleg a csetrolKép mizujs veled?
 
 


Ancsi!

Drukk, hogy semmi gond ne legyen!KépKép

Norci!

Tudom én és igazatok is van, viszotn így nem tud olyan sem informálódni rólatok, aki szeretne, egyáltalán nem rossz szándékkal (de mondjuk nincs annyira bizalmas kapcsolatban a társasággal).
Én még többetek dolgait követtem rendszeresen, csak azért, mert korábban valami okból megismertem (pl. téged a ma megjöttből vagy a mást a szopitopikból, stb.).
Igen Tamira még emlékszem (arra már nem, hogy csak vártátok vagy már megszületett), de a gondjaitokra már nem. Örülök, hogy minden rendbe vele!

Kik!

Én is csak ismételni tudom Orsolyt! Mi van veletek??

Orsoly!

Nálatok azért nem két tojás ezek két gyerkőc!KépKép
Veled beszélgettünk a Geotrax vonatról ugye? Odaadtátok végül?

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Jó,hogy sokasodunk!!!!
Beszti!
Igen szakorvoshoz járok,meddőségis.Volt már laparom,hysteroszkópiám...sajnos annyira rossz az Lh/Fsh arányom,hogy mindig új ciszta termelődik.3x futottunk neki,nagyobb hormonkezelésnek...de egy árva jó petesejt,se termelődik....csak sok kicsi,semmire se jó...
De jó,ilyen nagycsaládos anyuka leszel.Tök,jó...hogy 3 már van és akartok 4.-et!Ügyi vagy!
Norci!
A lényeg,már megvan...ez a két gyermek,kárpótol minden szenvedésért,izgalomért!Gratula hozzájuk!
Orsoly!
Ugye Te pont terhes voltál már,azon a találokozon,amin Én is ott voltam Kláriéknál!?Arra emlékszem,hogy a Lackó név,mennyire 100%-os választás volt Nálatok,már akkor!
Kika-Breki!Veled beszélgettem anno a chat-en is...már nem járok,mert a munka miatt leszakadtam a bandától...ill. az éjszakákba nyúló tracspartiktól ,nem ment a munka másnap! Kép
....na ki kerül elő még?
Ancsi
Voltál orvosnál?Mi újság?
***pusza Andi***

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Beszti hat mondhatni hogy kevesse hasonlitanak egymasraKép es igen, mi beszeltuk a Geotraxot, de nem kapta meg meg, iden meg a tescos favonat mentKép

Kandi: huuuu nem emlekszem hogy terhes voltam-e mar, de valoszinu en lehettem, mert nalunk tenyleg megvolt a Lacko nev koran, apa ragaszkodott hozzaKép
 
 


Sziasztok!

Beszti útmutatása szerint kerültem ide, de olyan nagyon boldog vagyok! Annyira örülök nektek!

Orsolyról olvastam a "megint megjött babásainál" de nem tudtam, hogy te vagy az. Szépek a fiacskáid.

Ahogy visszaolvastam az egész topikot, ujjongtam, nevetgéltem, a párom majdnem elzavart a géptől, olyan hangos voltam (nem hallotta a tv-t).

Szóval, nálunk 2002 októberében megszületett Bence (18 hónap után). Mivel nagyon keményedett a pocim, már félidőben el kellett jönnöm, és nem nagyon volt netezési lehetőségem. Amikor Benci másfél éves volt, visszahivtak dolgozni. Én nagyon akartam tesót, és amig a szabimat töltöttem, megpróbáltuk, és elsőre bejött. A két lurkó között így 26 hónap van. Áron decemberben volt egy éves, de legalább 4-et öregedtem mellette. 3 hónapos kora óta nem alszik éjjel, tiszta zombi vagyok már, hiába segít apa. Benci az ősszel megpróbálta az ovit, de csak addig érezte jól magát, amig ott voltam én is. Azóta itthon van. Most kiborított, nem birok vele, nem tudom lekötni. Hétfőtöl megint megy oviba.

Milyen érdekes, hogy mostanában sok helyen vannak egynemű gyerekeke. Amikor gyerek voltam, szinte mindenhol egy fiú egy lány volt a trendi.

Annyira örülök, hogy megint megtaláltuk egymást! Gyertek sürün. Ja, csinálhatnánk egy táblázatot a gyengébbek kedvéért (miattam), hogy kinek mikor lett babája, és hogy hivják. Ha ti is gondoljátok.

A galériában van fent néhány kép a fiukról, ha valakit érdekel.

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=8144


Puszi, Lora
 
 


Lora!

A "ma megjött babásai"-ban volt ilyen tábla, csak kicsit régebben, meg kellene keresni. Ha lesz időm, rászánom magam.

Még jövök, csak oviba viszem Nátánt.

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Kandi, Lora, BesztiKépKép

A mi történetünk sajnos tragédiával kezdődött mert elvesztettük köldökzsinór balesetben az első kisfiúnkat a szülés előtt pár nappal. ( Nem szeretném részletezni a babások miatt, a részleteket megírtam az elvesztettem a kisbabám topicban még annyo).
Nagyon nehéz volt feldolgozni és elfogadni, de azóta 2004. augusztusában megszületett a kislányunk, így valamelyest enyhült a bánatunk.

Anna "kisördög" igazán két fiú veszett el benne.
Mennem is kell, de még jövök.
 
 


Kika!
Persze hogy emlékszem. Nagyin rég beszéltünk, akkor még Anna előtt. Aztán láttam v.melyik topicban hogy babázol. Nagyon örültem neki. Majd még jövök én is a délutáni alvás alatt.
 
 


Orsoly KépKépKépKépKép
Lora
Szépek a fiúk,tiszta Te szemeid vannak Nekik....na jól megaszontam...
Kika! Sajnálom,de Annácska bizti kárpótól mindenért.El fogom olvasni a történetedet!2003-ban volt?
Norci! Jó pihit!
>***pusza Andi***<

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kika!

Én tudtam mindkettőről, a köldökzsinórbalesetről is és a kislányodról is.
Leskelődő tipus vagyokKép, na jó, nem ám, csak ha ismerős nevet látok valamelyik topikban, akkor oda bele szoktam olvasgatni.
Gratulálok a leányzóhoz.KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Kandi!
Azért szerencsére nem volt olyan sok a szenvedés, nálunk a ránk ijesztés mindig sokkal nagyobb volt, mint a valós probléma, végül mindig jól jöttünk ki belőle. Remélem ez így is marad, ill. hogy az ijesztgetések is elkerülnek minket.

Kika!
Az lemaradt délelőtt, hogy gratulálok Annához Kép Én már Kika néven ismertelek meg,most esett le hogy Braki te voltál anno a megint megjöttben.

Beszti!
Először az volt a terv hogy párhuzamosan megy a nyitott topic, és a zárt fórum a bizalmasabb infoknak. Felmerült, hogy a gyerekeek se biztos hogy örülnének felnőtt korukban, hogy nyitott könyv az életük, + most már szinte mindenki két gyerekes szóval melettük két helyre írni rendszeresen, nehéz + nehéz volt leválasztani a "titkos, bizalmast" a nyilvánostól, szóval nem működött, így vált zárttá a fórum.

Orsoly!
Jól emlékszem hogy neked is pyelon tágulattal született a nagyfiad, Õ kinőtte, Hova jártatok kontorllra?

Ancsi!
Votál dokinál, mi a helyzet?

Norci
 
 


Sziasztok lányokKép
Örömmel jelentem, hogy voltam du. UH-n és hálistennek - kopp-kopp-kopp - nincs gond, kicsi szederkénk, vagyis a petezsákocska 19 mm-es, jó nagyot nőtt 1 hét alatt (8mm volt).
Szóval: KépKépKép
Viszont a barnás trutyi miatt holnap be kell feküdnöm egy kis pihenésre a kórházba, beállítja a doki a gyógyszert - egy kis progeszteron támogatást - aztán ha rendeződnek a dolgok, jöhetek haza.
Kicsi Bálint fiamat viszont délután átvittem mamához "nyaralni", mert apa is megy melózni holnap.

Szóval ez van, most épp készülődök a táskábaKép

pusszantalak benneteket,
ha hazajöttem, jelentkezekKép

Sziasztok,
vigyázzatok magatokra,

Ancsi
(és második szederkéje)

KépKép
KépKép
 


Hali,

Beszti, valailyen hasonlóra gondoltam, csak gyerekekkel együtt, nem ciklusokkal. Régen voltam itt, és kicsit le vagyok maradva. Ti többé-kevésbé tudtok egymásról, és nem szeretnék kilógni. Már igy is egy csomó fecnire irogattam, hogy ki kivel van, és mi történt vele. Ha látom a nevet, előveszem a hozzá tartozó cetlit. Kicsit topa a fejem, de még mindig jobb, mintha hülyeségeket kérdeznék :-)

Kika-Breki, igy már rögtön eszembe jutottál! Szerencsétek van, hogy ilyen gyönyörü kicsi lányt kaptatok ajándékba. Talán kárpotlásul.

Andi, a szemeken kivül nem sok mindent mondhatom magaménak a fiukból. Talán a kicsi olyan temperamentumos (és akartos) lesz mint én. Azon kivül tiszta apja mind a kettő.

Ancsi, gratulálok a bébihez! Most aztán elég lesz a páromnak lebeszélnie a harmadik babáról! Igy is be voltam indulva, hát ha most még babák is potyognak a környéken!!! Vigyázz magatokra, bár tutira fogsz.

Hétfőn kezdjük a beszoktatást (ujra) Bencével. Fél órával kezdünk, már előre félek tőle. Nagyon anyás most, de muszáj, állandóan zaklatja a picit.

Á, már kel is a pici rohanok, Lora
 
 


Lora!

Az általam fellelt egyik utolsó táblázat:
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/show.cgi?tpc=7484&post=546366#POST546366

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Hali,

erre gondoltam, csak bővitve, hiszen már sok helyen van két bébi, vagy három. Ügyi vagy, hogy megkerested, köszi.

Ugy látom, kicsit pangás van, vagy túl elfoglalt mindenki.

Jó pihit, Lora
 
 


Hali,

valami ilyesmire gondoltam:

Kép

Puszi, Lora
 
 


Lora!Kép

Igen, ez jó, csak össze kell gyűjteni.
Egyébként akiről tudtunk valami pontosabbat, az benne van a táblában. Pl. én 2002-nél és 2004-nél is szerepelek benne és Orsoly is.

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron