Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Beszti,

Jó a táblázatKép Anna aug. 3-án született és ő nekünka a második babánk, de azt hiszem a korábbi táblában rejtve maradt az első.

Mj Móniról én úgy tudom, hogy a második babája is megszületett és ha jól tudom kisfiú bár erre azért nem esküdnék meg, de mintha valamelyik topicban ezt olvastam volna.

Na megyek mert ébredés van.
 
 


Szia Lora és a többiek!
Lora ügyi vagy,kis kiegészítés...Budapest III.ker. és Fiam is NÁTÁN 9.-én született KépKépKép
Köszike!
Ancsika,bizti ,nem jó a kórházban....de utána tuti okés lesz minden!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


 
 

Sziasztok!

Tényleg jó a táblázat. Tamus 2004 május 12.
Lakóhely: Gyál

Ancsi!
Drukkolok, hogy hamar ok legyen minden és kiengedjenek.

Norci
 
 


Hali,

ha elkülditek az adatokat, szivesen felteszem. Csak azontak irtam bele, akik itt is jelen vannak.

Jó hétvégét, Lora
 
 


Sziasztok lányok!
KépKép
Ma reggel hazaengedtek a kórházból!
Elmúlt a barnás tr. beállították a gyógyszert így hazajöhettem.
Látom táblázat is készült, nagyon ügyik vagytok.

Kis helyesbítés: Bálint szeptember 26-án született.

Később még jövök,
pusszantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
 



Szasztok,

Ancsikám, pihenj és nagyon vigyázz magatokra! Semmi Bálint emelgetés, és csakis pozitivan, vidáman! Nem lesz semmi baj!

Puszi, Lora
 
 


Ancsi,

Örülök a hírnek. Vigyázz nagyon Magatokra!Kép

Kika
 
 


Sziasztok lányokKép
Mostanában fekszek, alszok, eszek, mint egy kisbaba. Már állandó rosszullét gyötör, ma reggel elért a hányás is.
Étvágyam se sok, azért eszek, hogy ne émelyegjek, de hiába, reggeltől estig tart.

Na, de nem panaszkodok, mert mintha erre vágytam volna...KépKép

Remélem jól vagytok,
írjatokKép

Ancsi
(8.hét)

KépKép
KépKép
 


Halihó,

fel a fejjel Ancsi! Aludj csak annyit, amennyit lehet, legalább nem vagy rosszul és később már ugysem tudsz (pocak, aztán a bébi)!

Látom, kicsit pangás van, csak nem dolgoztok?

Elkezdtük az ovit. Hát, hétfőn még nagy ujság volt, pici pityergéssel, aztán minden este sirás, hogy nem akar oviba menni. Reggel folytatás, de mire elérek az ovi ajtajához (hazafelé menet) már nem is sir. Tegnap és ma is másfél órát volt, és nagyon jól érezte magát. Csak az elválás megy nehezen. Majd megszakad a szivem, ahogy otthagyom. Gondolom, ti tudjátok, milyen érzés ez. Mintha becsapnám, elárulnám, lepasszolnám mert felesleges, nem akarnám őt! Aztán ott vannak az érvek is: kell a gyerek társaság, mással is kell lennie, szocializáció, és fejlődés. De mégis annyira fáj, hogy ma is bőgtem. Amikor megyek érte, bologan, nevetve vár, és tele van mondani valóval. Akkor már nem érzem akkora árulásnak amit tettem vele. Talán, ha a picivel nem lennék itthon (dolgoznék), akkor nem viselném ilyen nehezen. Jó lenne, ha ügyesen beszokna, nem kinlódnék én sem.

Pusza, Lora
 
 


Lora!
Ovi ügyben szerintemn keed is túl kell jutnod a lepasszolás érzésen, akkkro könnyebben megnyugszik a gyermeked.
Vili is csinálta a fesztivál, de ő kb. két hét múlva kezdte, eleinte nem votl gond, csak mikor leesett neki, hogy ez mindig így lesz, de kb. három nap alatt túl estük rajta. Felfota hogy mindig a megbeszélt időre érte is megyek, azóta nincs gond. Szeret is járni. Mondjuk mai napig nem alszik ott, most vettük még meg a beni ágyenmőt és érlelgetjük a gondolatot. Muszáj lesz, mert ma is már lefeküdt az öltözőbe a kispadra, mire hazahozom, még itt a kertbe isz szaladnak egyet, olyan fáradt mindkettő, hogy túl pörögnek és alig bírom őket lefektetni, átlag kettő körül mennek aludni, és persze este későn fekszenek.

Norci
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


Sziasztok lányokKép

Lora!
Az ovikezdés nem könnyű dolog! Én is nagyon sokat sírtam, oviban, oviajtóban, otthon...stb. Szörnyű érzés, ahogy a gyereked kapaszkodik beléd, arra számít, hogy nem hagyod ott, nem hagyod el, de neked le kell fejtened magadról és gyorsan távozni.
Olyan nagyon megszenvedtem én is, Bálint egy hónapon (vagy kettő?) keresztül sírt keservesen, napközben is, hogy anyát akarja.
Eközben én itthon voltam, és arra vártam leteljen az idő. Először ebéd utánig volt, aztán egyre később kellett menni érte.
Szép lassan mindketten megedződtünk és ma már jókedvű, sok kis barátja van, mindennap új verset, éneket tanul.
Jó dolog az ovi, nyilván mindenki tudja, csak a kezdeti elválás ne lenne...Kép
Én nem nagyon értettem egyet az itteni ovi beszoktatási módszerével, de már évtizedek óta így működnek, miattam nem változtatnak.
Máshol együtt van az anya a gyerekével, aztán 10 percre megy el, majd visszamegy, aztán hazamennek, és így fokozatosan.
Itt az anyákat és a gyerekeket is bedobják a mélyvízbe. Hát elég drasztikus. Persze túlélhető, de jobb lenne a fokozatosság.

Na, mindegy.

Én jól vagyok (minden reggel rosszul vagyok, aztán tart estigKép), jövő héten megyek UH-ra, már nagyon kíváncsi vagyok, mekkora a babuci.

Bálint mondta ma reggel:
Anya, ha elmúlik a tavasz és nyílnak a szép virágok, meg az eper, majd kibújik a kisbabám?

Olyan édes voltKép

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok,

az eszemmel én is tudom, hogy micsoda klassz hely az ovi, de a szivem majd meghasad, ahogy ölel kézzel lábbal, potyognak a könnyei, és kiabálja hogy Nana Nana, ne hagy itt! Csak egy picurkát figyelj rám, és vigyél haza! Szerencsére nálunk
nagyon jó ovi van. Kedvesek, figyelmesek az ovonénik, és a dadus fantasztikus! Az ovi vezetője egy született menedzser, állandóan pályázatokat ir, és pénzért kulcsol. Egy csomo mindent megszerzett. Tele van az udvar fajátékokkal (vár, csuszda, vonat, pihenő, kisház) és a csoportokban is nagyon klassz, és sokféle játékok vannak. Ismerünk több kisgyereket a játszótérről is.
Szerencsére lehet fokozatosan beszoktatni a lurkót, először én is ott maradtam vele pár napig, de az nem volt jó.Két hónapot kihagytunk, aztán most kezdük megint. Fél órát maradt egyedül, majd egyet, és most kb 1,5-2 órát marad. Ma pl megkért, had maradjon még! Boldog voltam!

Olyan szentimentális vagyok, nem tudom mi van velem, állandóan bőghetnékem van. Olvasom, mit mondott Bálint, és elkezdtem bőgni. Detto igy a két születés történeten a megint megjött babásaiban. Tiszta hülyének érzem magam.

Kiváncsian várom, mi lesz az uh-on! Megint megjött a kedvem a babázáshoz, annak ellenére, amit a pici müvel éjszakánként. Méghogy egy fecske nem csinál nyarat Kép

Puszi, Lora
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok en is, csak anyueknal voltunk, aztan meg nem volt net par napig.

Ancsi orulok hogy minden ok, pihenj sokat, vigyazz magadraKép

Norci: de, nekunk volt vesetagulatunk, de gyak a terhesseg alatt mar eltunt, utana neztek kb 2 hosan a csipouhval egyutt, akkor se volt semmi, asszem azt mondta nezzuk meg 3 evesen, szal jo hogy mondod, majd megkerdem, elvigyem-eKép

Ovi: erdekes, en meg annyira nem vagyok ketsegbeesve az ovitol, sot nagyon szeretnem ha vegre jarna, en keves vagyok neki mar, olyan sok mindent tanulnak ottKép Igaz, nalunk mindket gyerek konnyen elszakad, ott tudom oket hagyni anyueknal pl (mint most a hetvegen, mindketto maradt anyueknal, en meg visszajottem a pasihoz, huuu de jo volt).

orsoly
 
 


Sziasztok lányokKép
Látom, megy már a társalgó. Próbáltam írni, persze megint kilométereset, aztán küldés helyett kiírta, hogy karbantartás miatt nem lehetKép
Majd megírom újra.

Orsoly,
érdekes módon én sem féltem az ovitól, mert Bálint is könnyen maradt mamáéknál, mégis valahogy az oviban maradás nem ment könnyen, nem is gondoltam, hogy ennyire anyás lesz majd.

Aztán minden jó, ha vége jóKép

Még jövökKép

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Ancsi: talan nekunk az konnyebbseget jelent majd, hogy tobb honapja jarunk jatszobolcsibe, ahol otthagyom 3 orara, en meg addig maszkalok BotivalKép Illetve most mar beszoktatom Botit is, es lesz gyerekmentes 3 oramKép
 
 


Sziasztok,

jött, látott és gyözött. Beköltözött hozzánk a nátha. Gondolom ovi is közrejátszott. Szerencsére Benci és én is könnyen megusztuk, de Buci Áron kevésbé mondható szerencsésnek. Szombat éjjel jött ki rajta, és mivel Benci elhasználta a maradék orrcseppet, szegény apa gyalogolhatott éjjel 11-kor az ügyeletes gyógyszertárba. Nem nagyon volt mérges rám Kép

Jó, hogy nálatok van olyan, mint "játszóbölcsi". Érdekes, mert régebben a fiuk is tök jól elmaradtak a mamáknál. Aztán a nyáron valami megváltozott. Benci nem volt hajlandó felmenni egyik mamához (anyós a szomszéd lépcsőházból), csak az udvaron játszott vele, vagy otthon nálunk. A másik mamát nagyon szereti, pedig sokkal kevesebbet látja. Szinte naponta emlegeti, hogy menjünk a Magdi mamához. Áron meg még kicsi, szinte bárkivel elvan, de a mamáknál nagyon szeret lenni. Néha-néha már otthagyom nekik. Benci nagy kedvence, a tesóm barátnője. Ha jönnek hozzánk, "szia Mónika, gyere játszunk", semmi sziasztok, vagy heló bátyja. Dobom az agyam.

Mennem kell, felkeltek a fiuk, és nyúzzák egymást. Áron üvölt, Benci dettó: nem bántottam, ne verjél meg! (mintha rendszeresen verném)- ilyenkor tudom, hogy valami galibát csinált.

Pusza, Lora
 
 


Hali,

hogy-hogy ilyen nagy pangás van? Hol vagytok?

Lora
 
 


LOra en vagyokKép jatszobolcsi telleg nagyon jo, Lacko is nagyon szereti, tarsasagban van, en is nagyon szeretem, es meg olcso isKép

a pasik nalunk is allandoan nyuzzak egymast, az agyamra mennek, komolyan. Boti allandoan uvolt, mert a legkisebb lokesre is bog, Lacko meg ugye gyakran alkalmazza a kisebb lokest (meg neha nagyobbat is). alig varom hogy BOti kicsit nagyobb legyen, es akkor majd lerendezik egymas kozottKép
 
 


Orsoly!
Hol van a játszóbölcsi? Míg a XI. kerületben laktunk mi is jártunk, ott is olcsó volt. Vili emlegeti is, pársozr vissza kellene mennünk, Tamus is élvezné.

Nálunk már lerenedezik egymás közt a balhét elvileg, de végül mindegyik sír és mégis minidg anya gyere ide a vége! Szóval nekem kell rendet tennnem. + Tamus is nagy már és egyre durvábban adja vissza Vilinek a kisebb lökést pl. harap, Vili rúg Kép Kép Persze azért tudnak jó tesók is lenni Kép

Lora! Nálunk is náthás mindenki, slussz poén, hogy én vagyok a legrosszabbul, gyerekek "csak" taknyosak, nekem visoznt egy napig el volt dugulva az orrom, hőemelkedésem volt, fájt a fejem, torkom. Nekik torkuk biztos nem, mert zabálnak Kép, lázmentesek, stb. azért ebben a hidegben + taknyosan Vilit nem visszük a héten oviba. Reggel sírt miatta, mert ő szeretett volna beszélni a Petivel (ovis bartája). + Kifejtette, hogy ő az Edit néni (óvónéni) unokája Kép
Az ovis hisztik idején nem hittem volna, hogy ezt is megérjük. Szóval midnen besozktatót csak bíztatni tudok.

Jó éjt!
 
 


Sziasztok,

hát, igazatok lett Kép Szerencsére ilyen hamar élvezi az én "annya majma" gyerekem. Tegnap oviszünet volt, és reggel pityergett Benci, hogy mi lesz most az ő pajtásaival? Ma reggel vidáman keltünk, öltöztünk, és Nyuszi Gyuri jött velünk ovizni. Áron ölben utazott, mert a 4.-ről nem tudtam levinni egyedül a babakocsit (Buci abban alszik, hogy kapjon levegőt). Elég fárasztó volt az oda-vissza út, pedig nagyon közel van az ovi. Nagyfiam fennhangon közölte velem, hogy nyugodtam menjek haza, csináljam a dolgomat, mert majd az apa megy érte, addig marad. (pénteken apa hozta el délelőtt) Annyira édes volt, majd megzabáltam. Nagyon örülök neki, hogy egy hét alatt rendeződött ez a dolog. Tényleg olyan ez, mint az érettségi. Előtte hülyére izgulod magad, utána meg nevetsz, hogy ettől féltem. Ovi is ilyen volt.

Norci mindig igy van. Anya a legbetegebb és ő ápol mindenkit. Ilyenkor a legrosszabb, hogy az embernek mindene fáj, az összes porcikája, még a haja is.

Off: nektek van honlapotok? Nem tudtok valami egyszerű szerkesztőt, ami lehetőleg magyar nyelvű?

szép napot, rohanok főzni, Lora
 
 


Lora!

Irtam neked vmikor a múlt héten. megkaptad?

Andi
 
 


Hali,

merre vagytok? Andi nem kaptam meg, szar a mailbox.
lbese@chello.hu azonnal megkapom

puszi, Lora
 
 


Beszti, mi van veletek?

Lora
 
 


Lora! Sejtettem. Kép Elküldöm erre a cimre. remélem most odaért!

puszi!
Andi
 
 


Betegeknek jobbulast!

Norci a bolcsi az Orsnel van, tudom ajanlani ha esetleg kozel lennetekKép
 
 


Merre vagytok?

A nap fénypontja, amikor délben lerakom a banditákat, és ti itt vagytok Kép

Hiányoztok!
 
 


Hali,

rossz a gépem, vagy tényleg senki sincs itt?

Lora
 
 


Sziasztok lányokKép
Olyan ritkán jövök mostanában...Kép
Képzeljétek tegnap nagyon rossz napom volt.
Hajnal 3-kor arra ébredtem, hogy hányingerem van. Persze nem furcsálltam, mert hát a terhesség velejárója. De aztán, amikor óránként mentem ki vécét ölelgetni és közben egyre ramatyabbul éreztem magam, már sejtettem, hogy nem egy szokványos terhességi hányás.
Ez így ment egész nap, csak feküdtem és hánytam.
Este 7-kor párom kihívta az ügyeletet, aki megvígasztalt, hogy valószínűleg egy mostanában divatos vírust nyeltem be, ami 24 órás lefolyású, egész napos hányással, hasmenéssel és lázzal jár.
Kaptam popómba egy B6 vitamin injekciót.
Sajna nem lett jobb, további hányás következett, aztán már este 9-re annyira kimerültem, hogy elájultam a fürdőben. Szerencsére a ruháskosárra zúgtam és megúsztam egy kis szájbaharapással.

Mára már jobban vagyok, visszatért a szokványos émelygésem.

Lányok, szerintetek milyen hatással van egy ilyen vírus a terhességre?
A doki azt mondta, nem károsítja a magzatot.
Remélem nem csak megnyugtatásképpen mondta!

Voltam a héten UH-n, 36 mm-es a bébike.Kép

Drága Lora!
Ugye milyen hanyagok vagyunk?
Mindenünk a babanet, mégis milyen ritkán vagyunk.Kép
Kárpótlásként: KépKépKépKép

Pusszantás mindenkinekKép

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Drága Ancsikám!

A bébinek semmi baja nem lesz!! A világ legjobb helyén van, és ott is marad még jó darabig! Amig nincs méhlepény, nincs ami a virust átadja, nem? Doki biztos kiokosított, mit csinálj. Gondolj arra, hogy napról-napra jobban leszel. Egy régi mondás szerint anya azért hány, mert a baba nagyon jól érzi magát Kép Biztos nem vigasztal róka közben, de olvasás közben igen. Fel a fejjel, sokat gondolok rátok.

Puszi, Lora
 
 


Sziasztok lányokKép

LoraKép
Nagyon remélem, hogy semmi baj nem lesz bébivelKép
Dokim még nem tudja, hogy vírus garázdálkodott bennem, mert szabin van, és nem találkoztunk. Ma megyek a magánrendeléséreKép

LÁNYOK HOL VAGYTOK???

BESZTI? ORSOLY? ANDI?
Mi van veletek?

Ancsi

KépKép
KépKép
 


sziasztok!

en itt vagyok, olvasok (ill olvasnek ha lenne mitKép). jol vagyunk, Botit szoktatnam a jatszobolcsibe (lackoval egyutt), de nem sima ugy, bog ha Lacko kikerul a latokorebol, szal lehet halasztanom kell par honappa a projektetKép Lackot meg mar vinnem oviba, de Boti miatt varok meg 1-2 hetet, aztan beszoktatas ott isKép

orsoly
 
 


Sziasztok!
Ancsi örülök,hogy jól van a bébike is!Kép
Pihizni voltunk egy hétig,és sajna Nati is beteg lett!Na és a munka....
Szóval kaptam gyógyszert és 10nap dupfaston után ,ma megjött a 94.napon!Szóval egyhamar nem lesz baba ezekből a ciklusokból Kép
Tök jó Nektek,hogy otthon lehettek még!Kép
Na pusza!
Vigyázzatok magatokra!
***Andi***

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



SziasztokKép

AndiKép
Végre téged is olvasniKép
Milyen rakoncátlan ciklusod van! Duphaston-t kell szedned???
Nekem is az tartja életben a terhességet, ha nem szedném...Kép

Bálint ma segített nekem mákos kalácsot és kiflit sütni, olyan kis segítőkészKép
Persze lassabban haladok, mintha csak egyedül csinálnám, de olyan cuki, amikor örül, hogy ő is süt-főzKép

Hogy telik a hétvége lányok?

pusszantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
 


Szia Ancsi!
Te csak szedjed szorgalmasan,ameddig a dokid mondja,és semmi gond nem fog történni már....majd csak a szülésnél fogsz....görcsikézni....de annak lesz nagy-nagy megérdemelt jutalma!Kép
Igen Duphastont kell szednem,még 2 ciklusban,16.napon elkezdve a 25.napig,3x1-et!
Utána megyek csak Uh-ra,hátha hat a PCO-ra szedett gyogyim is közben és lesz Pé-m!?
...na majd meglátjuk,megírom majd!
Vigyázz Magatokra!
Többiek????Hahó!
***pusza Andi***

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!
Remélem még rám is emlékeztek, akkor csak simán Márti néven futottam a ma megint megjött topicban...úgy 200 éve 2001 nyarán. Ott voltam az első babanetes talin Pesten a Mexikói útnál vhol, Debrecenből mentünk az akkori férjemmel és Dávid fiammal.
Nagyon meghatott, hogy Beszti régi táblázatában benne voltam igaz csupa kérdőjellel. Hirtelen tűntem akkor el, ne haragudjatok érte, de nagyon besűrűsödött az életem és sok minden történt néhány hónap alatt. A táblázat kérdőjeleinek kitöltésére: Dávid fiam mellé a kishugi 2002. 10. 20.-án érkezett Mártika lett a neve 3300 g-mal és 52 cm-rel, igaz nem attól a férjemtől akivel anno Pesten voltam, mert tőle időközben elváltam.
És akár hiszitek akár nem, most ott vagyunk, ahol a part szakad, hiszen második (és egyben legigazibb) férjecskémmel éppen az újabb kistesón ügyködünk! Bár még csak most kezdjük, szóval a régi jelöléssel: 1c vagyok. Vicces, nem? A történelem ismétli önmagát:-) Tessék drukkolni! LÉCCI!
Egyenlőre lelövöm magam, mert ha nem teszem teleírom az egész oldalt (fenyegetöjel!)
Puszi,
Márti
 
 


Szia Márti!!!!Kép
De örülök neked! Milyen jó, hogy a babanetes talis lányok is idetalálnak!
Emlékszek a kisfiadra, ott aludt az öledben, ott ültetek mellettem!

Mesélj csak, írd teli az oldalt, nyugodtan! Legalább van mit olvasni!
Szóval újból indul a zebrásodási-akció!
Hajrá, nagyon szorítok, szorítunkKép

Puszi,
Ancsi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok Csajok,

Kedves Ancsi, igen, így már én is pontosan emléxem rád, ott ültünk egymás mellett. Hát igen a fiam már 7 éves múlt, első osztályos. Azóta nálam volt egy férjváltás, de a legjobb döntésem volt az életben, persze a gyerekeken kívül!

Képzelt a férjem ma kezdte a hasmenősdit, egész nap a WC-t járta. Bepánikoltam rendesen, mert ő 3 éve nagyon komoly daganatos beteg volt, és még mindig nagyon rossz a vérképe. Egy ilyen vírustól mindig a fertőző osztályon szokott kikötni. Gyorsan adtam neki gyógyszert meg aludt 1 nagyot, most kicsivel jobban van, de félek hogy mi lesz éjszaka. Remélem ez a mostani nem üti le totál a lábáról. Te jobban vagy?

A zebra projectbe próbálom nagyon nem belelovalni magam, a kedvesem teljesen optimista, szerinte 1-2 hónap és kész. Egyenlőre MACÁt szedek meg hőmérőzök, mert a fog.gátló után nem nagyon akar visszaállni a ciklusom, és remélem a MACA rendbe szedi. Majd látjuk, próbálom mással elfoglalni magam ami 2 gyerek mellett nem nehéz feladat:-).

Köszi a szorítást, puszi:
Márti
 
 


Szasztok,

látom teljes a pangás. Hol vannak a többiek?

Sajna mi is betegek voltunk, hót kóma voltam/vagyok, ezért nem jöttem, de látom sajnos nem maradtam le semmiről.

Benci kezdte, aztán Áron én és apa. Hányás, hasmenés. Buci középfülgyulladással küzdött, majd pár nap nyugi után átterjedt a másik fülére is. Most már talán jobban van, Benci ma kezdte újra az ovit, és apa is ma ment először dolgozni. Én hulla vagyok, Áron szinte ugat, és felköhögi magát éjjel, én meg kinlódok vele, hogy vissa tudjam altatni.

Üdv Márti, sok sikert a következő bébihez Kép Bocsi hogy belekérdezek, de nem tudom jól emlékszem-e rád: belépett egy harmadik személy? Bár már régen volt, de a neved láttán rögtön ez ugrott be. Tanácsot kértél, a topikban, de ha nem te voltál, akkor bocsi.

Sziasztok, Lora
 
 


Sziasztok lányokKép

Látom, még mindig nem lendült fel a babanetKép

Valaki megsúghatná, hogy melyik topikot látogatjátok sűrűbben, mert akkor én is átköltözök odaKép

Velem annyi történt, hogy szerdán voltam a hüvelyi UH-n....hát csodás voltKép
Egy édes kis manócska lakozik odabenn, de picit szégyenlős, mert folyamatosan takarta a fejét és a hátát mutatta.
De az UH-s nőci picit megpaskolta a hasamat, így megmozdult és próbálta elhessenteni a betolakodótKép
Kaptam dimenziós fotót, úgy örültem neki.

Lányok,
most változtattam a fotót a profilomban, csak azt nem tudom, hogy ha többet szeretnék felrakni, akkor azt hogyan csináljam??

Köszi,
pusszantás,

Ancsi
(13.hét)

KépKép
KépKép
 


Sziasztok lányokKép

VAN MÉG ITT VALAKI???????

A bababemutató nevű topicban csináltam én is egy oldalt: Kovács Bálint néven, ha érdekel benneteket, Bálintról raktam fel néhány képet, nézzétek meg.Kép

pusszantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
 


Hali,

hol vagytok? Betegek voltak a fiúk, szinte 2 hetente, egyik betegségből ki, másikba be. Jöhetne a tavasz.

Puszi, Lora
 
 


Szia Lora!Kép
Már azt hittem, hogy végleg kihalt ez a topicKép

Sajnos mi is betegek vagyunk voltunk, Bálint két hétig volt beteg, aztán egy hét ovi, most a héten megint elkapott valami fertőzést, magas a láza, köhög, fáj a feje. Mintha javulna, de szerintem a jövő hét is még itthonKépKép

Ráadásul én is csurom nátha vagyok, szétdurran a fejem, eldugulva az orrom, aludni alig tudok.Kép

Háát igen, a tavasz tényleg jöhetne már, nagyon várjukKép

Átmentem egy másik topicba, Fogamzás, várandósság, szülés > Várandósság>2006-ban akarok szülni.
Itt dumcsizunk a csajokkal, én is mint kismamóKép

pusszantás,
még jövök ide isKép

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Szia Ancsi,

úgy látom ketten maradtunk. Hol vannak a többiek?

Nagyon sajnálom, hogy mind betegek vagytok. Nálunk is dettó ez volt. A fiúk (beleértve apát is) februártól mostanáig folyamatosan betegek. Kettő jól van, a harmadik beteg. Benci is 1-2 hétig ovizik, egyet itthon van. Áron mindig azon a héten beteg, amikor Benci ovizik. Apa szinte folyamatosan, lassan a gyedemet a gyógyszertárba hordjuk Kép

Remélem, hamar kimászol a náthából! Pici biztosan segít neked. Kép

Én egész jól vagyok, de muszály, hisz valakinek babusgatni kell a többieket Kép Mekkora a babócád?

Mostanában én is irogatok egy lakóhely szerinti topikban. Igazság szerint elég ritkán jövök, kicsit összecsaptak a fejem fölött a hullámok.

Minden jót kívánok nektek, puszi, Lora
 
 


Szia Lora!
Örülök, hogy azért néha bekukkantasz ide isKép
A náthából úgy-ahogy kilábaltunk, Bálint még mindig köhécsel.

A kicsi babóca már 17 hetes, lassan a 18-ba lépünk. A hasam pedig már olyan nagy, mint Bálinttal kb 24 hetesenKép
Persze a kilók is csúsznak fel rám rendesenKép

A fiúkáidnak jobbulást kívánok, remélem hamar talpra állnak, és a téllel együtt elmúlik a náthás időszak isKépKép

Remélem a régiek közül néha majd idevetődnek mások is.Kép

Orsoly, Beszti, Kandi is nagyon eltűntKép

pusszantalak benneteket,
vigyázzatok magatokra,

Ancsi

KépKép
KépKép
 


sziasztok lanyok!

itt vagyok-itt vagyokKép most kicsit depisen de majd elmulikKép Lacko oviba jar, igaz csak delelottre, az alvashoz meg pelus kell sajnos. Botit pedig szoktatom jatszobolcsibe, hetente 2x akarok vele menni, es akkor lesz 2-3 szabad oram, hallelujaKép mi szerencsere nem voltunk betegek mostanaban, jol birjak a kispasik a kozosseget isKép nektek mindenkinek jobbulastKép Ancsi neked pedig jo pocakosodastKép majd igyekszem tobbet erre jarniKép

orsoly
 
 


Orsoly!
De jó téged is látniKép Néha-néha...Kép

Miért vagy depis?? Mi a baj?


Már jól vagyunk, Bálint már nagyon várja a kistesót, már a 18. héten járunk és már érzem a pici lábikókatKép
Jövő szerdán megyek UH-ra, remélem addig megérkezik az AFP eredmény is.

Olyan jó, már itt a jó idő, mmmm....a tavasz illata a levegőbenKép

Szép napot,
Ancsi

KépKép
KépKép
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: