Új privát üzeneted érkezett!

Agim, Nyanyom, Szilvi, Névtelenek!
Na, én meg atestem a szamar masik oldalara: fogyok...Kép Ennek eleinte örültem, de mar kezd ciki lenni a dolog. Lefogytam 52kg-ra a 171cm-hez, nincs étvagyam, kovalygok... Vagy ne farasszalak ezzel??? Mar egy ruham se jo ram, mindenben madarijesztönek nézek ki... Kellett gyorsan vennem 1 farmert, 1 szoknyat, néhany bluzt, mert minden lifegett... Micsinajjjjjjjjak??????????????Kép

Nyanya! Te minden topicot végigolvasol, Kedves?Kép Mast nem is csinalsz?????????????KépKépKép
Vendég
 


Szia Szilvi!

Nálunk van cukros a családban, igy használja is anyum a gyümölcscukrot, sütni szokott veleKép
Az igazi baj vele, hogy a szénhidrátját sajna számolni kell, igy nem előnyös 160 gr szénhidrát diétánál alkalmazni.

Terhes és szoptatós mamák aszpartam alapu édesitőt fogyaszthatnak, ennek kizárólag a canderrer felel meg, jó drága, de ennek nincs kalória és szénhidrát tartalma, nem roncsolja a fogakat. Én ezzel fözök, édesitek.
Majd ha már nem kell a 160gr szorosan tartani, tuti átálok majd a gyümicukorra, sőt ha doki felirja akkor még olcsobb is a gyógyszertárban.

Kukacz, hm az nem jó, mert ezek után majd jön az ellentét, ez a fránya pajzsmirigyKép
Kéne egy kicsit meditálnod, hogy mi az oka a fogyásnak most.

Nah megyek és alszom egyet, felkészülök lelkileg a holnapi vizsgálatra, ha a doki elég ügyes lesz, lehet hogy haza sem enged márKép

puszi nektek

Ági

KépKép
KépKép
 


Szorbitos édesítöt ne használjatok, mert nagyobb mennyiségtöl rohanhattok a tojóba. Terheseknek pláne nem jó.

Kukacz
El ne fogyj nekem Kép
fözzél sok finomat.

Kép
Nyanya
 

 
 

Agica! Anyum is cukros...Kép

Nyanyus! Fözök én, meg zabalok is, de soxxxor viszontlatom az ebédet...Kép Na, azé még van tartalék...KépKépKép Ha nem is sok...
Vendég
 


Sziasztok.-
Ági holnap már itthon lesz.
ITT LESZ VELETEK.
Sok puszi
Dani papája
 


Kedves Ujdonsült Apuka!!! GRATULALOK!!!!!!!!!!!!!Kép Remélem, minden siman ment!!! Varjuk Agit, a jo hirekkel!!!!! Soksoksok puszi!!! Föleg Daninak!

Kép

Kép
Vendég
 


SziasztokKép)

Hazaérkeztünk végre, de jó is itthon, édes otthonKép

Gólyhirek: December 9én délután 4 óra 51 perckor megszületett Dani, 52 cm és 3440 gramm. Egészségesek vagyunk és nagyon boldogok mind a ketten.
A végére 29 kiló minuszom lett a szüléssel együtt. Igy csak azt tudom mondani lányok hogy hajrá, bizni kell és kitartani nagyon nagyon boldogság a végeKép

Kukacz
mihelyt van időm irok mail neked, de azért itt felteszek egy kis képet hogy láthasd, bár sötét lett mert skennelt, igy ugy néz ki mintha folyton szoláriumozott volna, de élőben sokkal szebbKép

Kép

KépKép
KépKép
 


Agi!!! Soxxxeretettel gratulalok!!! Dani gyönyörü!!! Nagyon szép BABA!!!Kép Teljesen elérzékenyültem a kép lattan!!! Majd ird meg, milyen volt a szülés, meg a korhaz!!! Dani szopik rendesen??? Nem farasztja agyon a szüleit??? Millijjjjjjo puszi!!! Irj, ha tudsz!!!Kép

Kép
Vendég
 


szia agi

gratulálok a babádhoz , csodaszép :-)))))))))
nálunk azóta sincs jó hír , nektek azért boldog és áldott ünnepeket kívánok , üdv .

liliana4
liliana4
 


sziasztok lányok!

Nah megvolt a dokinéni és a védőnéni vizit, mindeketten meg voltak elégedve Danival, azt mondták nagyon szép baba, ezt amugy nélkülük is tudomKépKép
Tejecske szépen beindult, ugy hogy szopik a kis zabagép, kétszáz grammot fogytunk a korházban, de már kezdjük szépen visszahizni.
az éjszakák még rumlisak egy kicsit, de majd belejövök. Ami aggaszt az a sebem, mert anyum szerint kicsit be van gyulladva, jelenleg jegelem, de jó lenne ha a doki irna fel valami antibiotikumot is, bent a korházban kaptam is, de itthonra már semmit.

Liliana
Kitartás, és köszönöm a gratulációt.

Kukacz
Mihelyt lesz öt perc szabadidőm magamra irok neked, hogy mi hogy zajlott.

Mindenkinek békés, boldog, szeretetben gazdag ünnepeket kívánok

a világ legboldogobb anyukája
Ági

KépKép
KépKép
 


Agicam! A Vilag legboldogabb Anyukaja nem lehetsz, mert az én vagyok!!!Kép
A sebre probaltal feloldott Camillosant tenni??? Elég jo, csak csiiip...Kép Vagy azt a krémet, amit cicire adnak (Itt Purelan, sarga tubus), nekem bevalik mindenféle sérülésre!!! A pattanasoktol kezdve a Fiam piros popijaig!!!Kép
Varom a méled!!!Kép
Jjjjja, a korhazban minden baba fogy!!! A pocakban elsö osztalyu a kiszolgalas, ugye, kint pedig enni kell... Es ehhez eröt kell kifejtenie a Picurnak!!! Millio puszika Daninak!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!


Kukacz ment mailKép)
Kellemes ünnepi készülődéstKép)

puszi

Ági

KépKép
KépKép
 


OK, megném!!!Kép


Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Még nem írtam ide, nem is volt időm végigolvasni, hogy eddig miről beszélgetettek, csak az elejét. Azért szeretnék hozzászólni, mert engem is érintett a probléma: 102 kg-val kezdtem a terhességemet, összesen 20 kg-t híztam. Hiába határoztam el az elején, hogy én aztán nem fogok annyit hízni, mivel sajnos szinte az elejétől itthon voltam, feküdnöm kellett egy előző vetélés miatt, a nagy unalomban tömtem magamba az édességet, főleg a 6-7 hónapban. Most ott tartok, hogy a szülés után közvetlenül 8 kg ment le, azóta csak 2 (4 hónapos a babám). Sajnos nem igaz, hogy a szoptatás olyan sok plusz kalóriát igényel!
Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy vagy fogyjon le előtte, ha tud (én sem tudtam...), vagy nagyon figyeljen oda, mert nekem a plusz kilók miatt vizesedésem és magas vérnyomásom volt, ami végülis császárhoz vezetett.
Egyébként a teherbeesés esélyét is nagymértékben csökkenti a túlsúly, mi kb. 1 évig próbálkoztunk, mire összejött.
Nem akartam senkit elszomorítani, főleg, hogy látom, hogy örömteli eseményeknek volt a fórum tanuja, de a negatívumokat is látni kell.
Zsófi
 
 


Sziasztok!

Zsófi:
Sajnos a negativumokkal mi is szembetaláltuk nem egyszer magunkat, de a lényeg abban rejlik, hogy az ember nem adja fel a reményt és erőt merít abból ha pozitiv dolgokat tapasztal. Mindenkinek van egy egyénre szabott tulajdonság halmaza, ami azt jelenti, hogy nem lehet 100%os receptet adni senkinek sem a sikerhez, de a jó tanácsokat érdemes megfogadni, ezért is jó hogy te is irtál, minél több dologgal szembesül az ember annál jobban tudja formálni saját magát.

Holnap leszünk 4 hetesek, már elértük a 4 kilót, szépen eszünk és nő a súlyunk. A karácsonyt sajnos én is megéreztem, néhány kiló felszaladt a folyton kajálástól, de már belefogtam újra a bevált diétámba és érzem, hogy máris jobb a hangulatom. Érdekes, hogy annyira megszoktam az édesitős izeket, hogy sokkal jobban izlett az a süti amit én csináltam, mint ami cukorral készült. (Meg)szokás hatalmaKépKép

Kinek hogy sikerültek az ünnepek? Diétás süti hegyek készültek? Irjatok lányok, kivel mi a helyzetKép

Legyen szép napotokKép

Ági

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Zsofi! Ne keseregj, nagyon pici még a Babad, godolom, szoptatod!!!Kép Igaz, hogy sok nö lead 1 csomo kg-t a szoptatassal, ez nalam nem valt be... Szülés utan par nappal ua kg voltam, mint a terhesség elött, erre rém büszke is voltam!!! Aztan a szopival felkaptam vagy 10 kg-t... Nem tudom, pontosan mennyit, mert egy idö utan nem mertem mérni magam!!!Kép Viszont ahogy abbahagytam a szoptatast, minden fölös kilo lement!!! Ezzel természetesen nem azt akarom mondani, hogy ne szoptass, jajjj, dehogy!!! Minél tovabb, annal jobb!!!KépKépKép Csak ne aggodj: lehet, hogy ugy, mint én, Te sem tudsz lefogyni amig szopik a Kicsi!!!

Agim! Mégmégmég képeket a Daniroool!!! Olyan édike!!! Puszi a nozijara!!!KépDiétas sütiket nem tudok... Karacsony ota egyfolytaban zabalok, egyenlöre még nem hiztam, de nem értem, mitöl ez a nagy étvagy??? Ja, 1 régebbi üzenethez hozzaszolva: itt nincs ho (hallottam, Pesten van), nem is volt... A hegyekben voltunk csak szankozni... Kép Puszika a 4 hetes Nagyfijjjunak!!!

Kép
Vendég
 


Ági,
írtam mélt pár napja a profilodban lévő címre. Megkaptad? Kép
Kíváncsi
 


Sziasztok!

Kiváncsi
Köszike megkaptam, és igérem összeszedek mindent és válaszolok, de a fiam nem tolerálja a számitógépet, ahogy leülök elé tuti felébred és ordit mint az éhes farkasKépKép még akkor is ha elötte 10 perce evett. Biztos hetedik érzékkel veszi a gép adását, vagy ő is szeretne már netezniKépKép

KukaczkaKép
Küldenék, küldenék, de még mindig a gépben vannak és a gép nem az enyém, nincs hozzá se kábelem, se progim hogy feltehessen a számitógépre, mihely sikerül visszajuttatnom a gazdájának rögtön küldök képeket.

Nah megyek mert a fiam már tornázik az ágyban és a kezével végzett boxgyakorlatok mellé hatalmasakat nyög, jön a kaka, utána meg a kaja utáni bögicsélésKép)

Legyen szép napotok

Ági

KépKép
KépKép
 


Szia Boszikám!

Még jó, hogy néha ide is benézek, különben nem tudnék rólad semmitKép. Szabolcs is ezt csinálta számítógép-ügyben, de mostanra elmúlt, most is szépen cumizik, meg kalimpál az ágyában, közben hallgatjuk a Dzsungel könyvét. Pedig már csak egy fél óra az evésig, lehet, hogy lassan áttérünk a négy órára? Jó lenne. Te nem híztál a szülés óta? Én nem merek a mérkegre állni, de szerintem igen. Rengeteget eszem, bár sokat is mozgok, mert Szabolcs imádja ha táncolunk vele. Kellene már tornázni, de nem tudok ráhangolódni. Pedig jó kis újévi fogadalom lenne.
(Tegnap voltunk kéthónapos oltáson. Készülj, drága, hogy a mostani heteitek legrosszabb napja lesz. Még van egy hónapotok, szerencsére. Esetleg, ha megoldható, beszéld meg a dokival, hogy jöjjön ki, annyival is kevésbé zűrös a dolog. De már minden rendben.)
Fulescsacsi
 


Agim!!!
Irj Mééél-t, ha raérsz!!! Soksoksok puszdli!!!
Vendég
 


Szia Kukacz!Kép

Irtam mailt neked, és küldtem uj képeket isKép
Ha nem kapnád meg akkor irj egy mail, arról a mailcímről amit tuti megkapsz most hogy adslle bajlódsz.

sok puszi

Ági

KépKép
KépKép
 


Kukacz!

Tettem fel képeket a fotóalbumba manóról:
Danimanó: Dani kis bocs első képei néven.

Lesd meg őketKép) irtam néhányhoz kommentárt is.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
 


Agi! Nagyon szépek!!!Kép Néhanyat el is mentettem!!!Kép Ugye nem baj???
Vendég
 


KukaczKép

Mért lenne baj? ne butáskodj márKépKép

Jövőhéten lesz majd több isKép

megyek fürdetni apa nélkülKép

puszi

KépKép
KépKép
 


KukaczKép

Túl éltem egy mell bedurranást, két napig 38.5 és felette volt a lázam, úgy éreztem magam mint akint átment az úthenger, semmi erő nem volt bennem, de mára hála elmúlt a láz, de azért gyorsan lekopogom, Dani legalább rendes kölyök volt, mert kimélő módon tartotta magát, evett és aludt, mára persze megunta, és bepótolja a két napot, most evett egy órája, de már nyüszizik és nem hajlandó alundi a szentemKép

Képzeld, papamaci egy hét szabit kapott és itthon lesz végre velünk, alig akartam elhinni amikor mondta. Tök jó én nagyon örülök nekiKép

Nah megyek mert a fiam féltékeny a netre és nem hagy békénKép

pusziii
Ági

KépKép
KépKép
 


Agi, cickora vigyazz, még szükséged van ra!!!KépKépKép Jajjj, az olyan borzalmas, amikor begyullad az ember melle!!!Kép Nekem a Fiam darabokra harapdalta a mellbimbomat, nagyon fajt, amikor szoptattam, de allandoan szoptattam, oranként akart enni...KépVan 1 Purelan nevü kenöcs(nem tudom, van-e otthon ilyen?), nagyon jo a sebes, szétharapdalt cicikre, de a gyulladasra nem tudom, mi kell...Nekem, amikor begyulladt a cicim, borogattam. Ennyi... Jo sz@r volt, naggggyon fajt. De mazochista modon tovabb szoptattam!!! Te szegényke!!!KépAmugy milyenek lettek a melleid, tejjel telitve??? Mert az én cicijeimhez képest akkoriban a Samantha Fox didijei verébtojasok voltak... Mindig röhögött a Férjem, ha gépeltem, a cicik alatt tartottam a karjaimat, ezzel felpolcolva öket.KépKépKép Sebeddel mi van??? Es ugy altalaban??? Szépfiut puszilom!!! Téged is!!!

Kép
Vendég
 


KukaczkámKép

Hát a láz már elmúlt hála, de bal mellem még mindig olyan kemény hogy jobb róla nem beszélni. Fejem, jegeltem, maszirozom, de nagyon fáj bevallom öszintén. Én is mazohista vagyok, mert ugyan megszámolom minden egyes alkalommal, hogy hány csillag van az égen, amikor manó rákap a bimbóra, de rendületlenül szoptatom. A két nap láz sajnos megtette hatását a tejmennyiségére. Ugyebár nem ittam laktoherbet, hogy ne feszüljön tovább a mellem, és igy a fele mennyiségre csökkent mint eddig volt.

Manó eddig mind két mellemből simán megette a 135-150 grammot egy evésre, most mind a két mellemet oda kell adnom egy szoptatás alkalmával, hogy megkapja azt a mennyiséget amit eddig evett, sőt még ki kell pótolnom a fejt mennyiséggel is. A bal mellemből csak max 50 et tud leenni, szopi után kisebb nagyobb sikerrel még lefejek 20-30 grammot, de ezt legalább háromnegyedórás gyötréssel érem el. A jobb mellemből átlag 100 at eszik, igy jön össze a 150.

Apa ma nagyon rendes volt, sokat segitett a fejésben, mert ugye a héten már visszavittem az elektromos mellszivót, és igy csak a kézi maradt, és a fene se tudja, de csak két kézzel rendelkezem, igy nem tudtam egyszerre fejni is meg maszirozni is a mellem, hogy mindenhonnan ürüljön a tejKép Apa besegitett, én fogtam a szivó fejét a bimbóhoz, apa meg huzkotta a szivót, miközben én végre tudtam maszirozni is a fájos cicimet. Egész jó látványt nyújtottunkKép

Manó egyre jobban nő, mintha locsolnánkKép Már 4640 gramm, és két centit is nőt már amennyire le tudtuk mérni a csupaláb és csupakéz izgő-mozgótKép
Amúgy a mellméreteimet illetően Samanta Fox borogathatná és elmúlnaKépKépKép
A sebem nagyon szépen begyógyult, anyukámnak hálaKép
Mostmár ha tehetjük sokat sétálunk kint, ahogy elindul manó feneke alatt a babakocsi rögtön elalszik, mikor hazaérünk van hogy ha jó az idő kint hagyom őt egy kicsit még alukálni, persze jól betakarva a kertben.

Nah hogy vált be az adsl? Szenvedtek még vele?
Jah jut eszembe: apa kérdi hogy honnan szeded a jobbnál jobb giffjeidet, ha van jó kis url cimed akkor dobj már meg vele minketKép

Veled mi a helyzet mostanában? Javult-e vagyis, ahogy jobb idő van, engedett-e a fridzsider hangulatod?Kép
Ha minden igaz lassan megkapom azokat a képeket amiket még a korházban készitettem manóról, majd ha sikerül akkor adok szintén cimet megnézni.

Most megyek mert itt a következő etetés fürdés után, már adtam volna enni neki, de letettem a nagy ágyunkra mig kimentem inni, meg pipikélni, és mire bejöttem elszunnyadt, most meg már jár keze lába, bár még hangja nincs, addig is nő a tejmennyiség a cicibenKép

Pusziiiiii

Ági

KépKép
KépKép
 


Agim! Türelem rozsat terem, meg gyogyult cicit!!! Amugy meg lehet szokni, hogy faj!!! Eleinte majd' elajultam, de aztan belejöttem!!! Végig annyi tejem volt, hogy az egész kerület jollakott volna... Fiam ki is hasznalta ezt, allandoan zabalt!!!
Tényleg, otthon aszongyak, le kell fejni a megmaradt tejet??? Itt nem. En 1x probaltam, a kadban ülve, Anyukam tanacsara, de majd besz..tam...KépMeg itt 1 etetés 2 ciciböl all: azaz 10 perc az elsö, 10 a masodik cici. Imadtam szoptatni, minden kellemetlenség ellenére!!!Kép De azt hiszem, a mellszivos bulit nem csinaltam volna...
Hogyhogy Anyukad gyogyitotta meg a sebed??? Raolvasassal??? Krémmel??? Doktornö???
A gif-eket a GOOGLE.com-on lelem. Beirom, hogy FREE GIFS, és kiad 1 csomo cimet, ahol ingyenes gifek vannak!Nem tudok igy cimeket, mert a nekem tetszö gifeket elmentem, a cimet meg elfelejtem!!!Kép
Megnézted a müveimet a szalvéta képtarban??? Kérlek, nézd meg!!! Erdekelne a véleményed!!!Kép
Sok puszi!!!
A MélyhütöööKép
Vendég
 


KukaczkaKép

Anyu népi gyógymódot használt: utifűvet tettűnk a begyulladt sebre és az szépen helyrehozta. Amúgy nővér volt 40 évig és főleg sebészeten, szal látott jó néhány kaszabolt sebetKép

Itt megoszlik a vélemény a mellszivásról, vannak akik javasolják vannak akik fölöslegesnek tartják. Nekem most életmentő, mert megvadulok úgy fáj a gyulladás miatt és pang igy benne a tej. De már ma eljutottunk odáig, hogy 80 at leszopott belőle, vagyis 5 nap alatt dupláztuk a mennyiségetKép

A gif tippeket köszi, kipróbáljuk.

Mijaza szalvéta képtár??? segits mert igy nem tom megnézni.

Ma rakok fel majd képeket, amik még a korházban készültek, ha megvagyok velük majd szólokKép

pusziiiiiiiiii

KépKép
KépKép
 


Itt ajanljak a mellszivot, csak én nem szerettem volna. Azt hittem, az a tea arra van,hogy több teje legyen az embernek!!!

Szalvéta képtar 1 topic. Lent valahol. Erröl-arrol-ban, azt hiszem.

Puszi, megyek fürdetni!!!
Vendég
 


Szia KukaczKép

Nah végre tudok netezni és sikerült az albumunkat is befejezni, majd néznd meg, tettem bele még egy csomo képet, ugy hogy be is teltKép

http://babanet.hu/album/main.php?album=1525

Voltam kontrollon, minden rendben van, a doki meg volt elégedve a sebbel. Most megyek mert mára manó kikészitett és hulla vagyok, aludnom kéne egy kicsit a következő etetésig.

pusziiiiii
Ági

KépKép
KépKép
 


Szép napotKép

Mindenki lefogyott?Kép Jajj de jóKép
Hogy álltok lányok a pocakosodással?, remélem sikerrel haladtok az uton feléKép

Hát azt már most megjegyzem, hogy szoptatás alatt képtelenség betartani a diétát amit a terhesség alatt csináltam, pedig a doki szerint nem ártott volna. De hát férfiből van a szentem, sose probálta, ezért ad ily bölcs tanácsokat.
Mostanában olyan éhes vagyok mint a farkas, manó is annyit eszik, hogy nem győzöm etetni, szépen is fejlődik hálaKép

Legyen szép napotok, és irjatok kivel mi a helyzet.

Ági

KépKép
KépKép
 


Ágiboszi!

Én is így voltam a szoptatás alatt, féltem, hogy nem lesz elég a tej, és olyanokat ettem, pl. tejberizs, madártej, nem édesítőszerrel persze.

Mindkét terhességem ducin kezdtem. 164 cm-hez az elsőt 72 kilóról 94 kilósan fejeztem be, de ez még fiatalon történt (21 évesen), most viszont a másfél éves lányommal már 86 kilóról indultam, és 99-el fejeztem be. A kórházban lement egy tizes (4 kiló volt a gyerek) aztán sokáig semmi. Mivel én is cukis voltam a terhesség alatt, 160 gr-os diétán, tudom hogy mit jelent a szénhidrát számolgatás. Idén jan. 1-től elkezdtem a diétám, 87-ről kezdtem és most 80-81 vagyok.
Liliana, az én dokim is a Kocsis Éva, a súlyomhoz sosem állt bántólag. Szerintem inkább azokat b@szogatják az orvosok, akik normál súlyról indulnak és nagyon sokat híznak.

Puszi Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
 
 


Ágiboszi,Conti!
Én még sajnos a terhesség elött állok és kiderült ,hogy magas a cukrom,ezért inzulint kaptam,a tervezett terhesség miatt.160 g -os diétára vagyok fogva,elég nehéz ennyi szénhidráttal túl élni egy napot.
Tudnátok nekem segiteni étrend tippekkel vagy tapasztalatokkal?
Súlyfeleslegem 15 kg körül van.
Bandus
 
 


Szia Bandus!

Jelentem simán túl lehet vele élni a napot, én a 14. terhességi héttől ezt csináltam a 40-ig.
Küldenék neked egy emailt, ha megdobsz engem eggyel, a profilomban ott a cím: nézd át a tanácsokat benne, és olvasd vissza ezt a topicot kb november elejéig, sok infot irtam benne.

Szorítok neked a probléma mentes terhességhezKép

Ági

KépKép
KépKép
 


Ági, írtam neked mailt, ha van egy kis időd, nézz rá!
Köszi!
Réka
 
 


Sziasztok,
Ági már ismer engem, írtam neki mailt, új vagyok a babaneten. 10 hónapos múlt a fiam, lassan abbahagyom a szoptatást, de a felszedett 18 kg az sajnos még rajtam van. De már remélem, hogy nem sokáig.
A szoptatás alatt tényleg nem biztos, hogy megy a diéta. Én úgy vettem észre, hogy a közérzet legalább olyan fontos a tejhez, mint hogy mit eszik az ember, ráadásul kicsit kívánós is a kismama. Szóval akinek kín a diéta az gondolja meg, nehogy elmenjen a tej, van elég idő fogyni a szoptatás után is. Én is ezért nem kezdtem el fogyózni szoptatás alatt, mert elment volna a tej. Anyatejjel meg megúsztunk egy csomó mindent, legutóbb a bárányhimlőt (3hete), nem kapta el, pedig fél napig egy bárányhimlős kislánnyal játszott. Szóval a tej sokat megér.

üdv
 


SziasztokKép

Hát a szopi alatt én se tudom tartani a diétát, a terheségem alatt egyáltalán nem voltam kivános, de most folyton az vagyok. A legszebb a dologban, hogy a tejbegrizért és a tejberizsért vagyok oda, párom már kiütést kap attól ha meglátja mit eszemKép Remélem elmúlik, mert nem szeretném visszaszedni a kilóimat.
Nagyon boldogok vagyunk és szépen fejlődünk, a tejci megtette hatását, babóca gömbölyödik szépen.
Mindent megteszem azért, hogy legyen elég tejcsi Daninak, lucernacsirát kajálok, birsalmalét iszom, sokat pihenek.
Lányok irjatok, ki hogy áll a babaprojektel?
Liliána hol tartasz?

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Hát, rajtam is van 20 kiló, de mindenki azt mondja, hogy szopi alatt nem lehet fogyózni, mert a méreganyagok a tejbe is ürülnek.
Akkor hogyan? Utálom magam, utálom a tükröt, de a baba a legfontosabb. Igaz, már 7 hónapos, de csak szopik. LE SZERETNÉK FOGYNI!HIÚ vagyok!

De annyira nem, hogy a gyerekemnek ártsak. Mi a teendő?
 


Jarenata, utánanéztél már, hogy mit neveznek a szépészek "méreganyag"-nak?
Mert ami fölösleg rajtad van, az szépség szempontból nézve valóban méreganyag és fölösleg. De a szervezeted ezt pont arra tette félre, hogy szoptatáskor elhasználd. Zsír, ami ha a tejbe megy, akkor a legjobb helyre ment, pont oda, ahová a természet szánta. A méreganyag elnevezés kissé megtévesztő. Nézőpont kérdése, hogy hogy lehet nevezni.
A valódi méreganyagok az ételekben lévő adalékok, a füst, amit séta közben belélegzel, stb. Nem pedig az a "fölösleg", amit épp a baba számára tartalékolt a természet.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!

Rajtam is maradt bőven szülés után. kb 10-15 kg van amitől szeretnék megszabadulni. Én 92 kg voltam amikor(szülés előtt pár nappal) megszületett Bálint(2004.03.08) amikor haza jöttünk akkor voltam 79 kg, most 77 vagyok. Nem fogyózok még a tejcsi miatt. Csak arra figyelek,hogy mit mivel eszek.(hanyagolom a sültkrumplit, kolbászt,rántott dolgokat, helyette rizst, zöltdséget,grillezett husit eszünk) A tejcsi nálunk fogytán van már sajnos, pótlásra szorulunk. Emiatt szomorkodom nagyon, bár mindenki szerint az is már jó, hogy eddig sikerült kibírni. Én sem barátkozok a tükörrel,de mindent a babáért!

Jarenata!
Fel a fejjel! Le fog az menni! A baba fontosabb!
Sorstársak vagyunk! Kép)
Én most épp kibúvókat keresek, hogy miért is nem menjünk a barátainkkal vízpartra. A férjem így is gyönyörűnek lát, de én mégsem érzem azt, hogy csinos vagyok. Aztán ránézek a Bálintra, ő dob felém egy gyönyörű mosolyt és máris elszállt a rosszkedv!

ui: én is hiú vagyok Kép

Edina

 


Sziasztok!
Én nem vagyok táplálkozási szakértő, de számomra hiteles emberek szerint a szervezet a zsírban tárolja a különböző méreganyagokat (pl. az ételekben levő adalékokat), így hirtelen fogyásnál azok nagy mennyiségben szabadulnak fel és a tejbe is bekerülnek. Ezért szoptatás alatt csak lassan szabad fogyni. (Lassú fogyasnál nem szabadul fel hirtelen sok méreganyag.)
Mindenkinek jó lassú fogyást Kép!
Anna
 


Én azt hittem, a májban tárolja a szervezet a méreganyagokat. A zsír az meg csak zsír. Sőt, okosok mondják, hogy a narancsbőr azért csak nőknél alakul ki, mert szoptatáskor van rá szükség. És nálam ez - különösebb fogyókúra nélkül - be is jött. Tíz év alatt felhalmozott, minden módszerre fittyet hányó narancsbőr tűnt el rólam a szoptatás alatt. Először el se akartam hinni, úgy örültem, mikor észrevettem. Aztán olvastam a cikket arról, hogy miért csak a nőknek van a feneke és a combja meg a hasa táján az a laza zsírszövet, amit szépészeti szempontból úgy utálunk.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sajna nekem tinédzserként is volt narancsbőröm,meg olyan csíkos bőröm,ahogy híztam,alakultam.Pedig igazán semmi szükségem nem volt rá.Kép
Ráadásul most sem akar múlni,p. szoptatok.Jó neked Adrienn!E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Majd meglátjuk, most hogy megy a fogyás... Most nem narancsbőrt kell leadni, csak olyan frissen fölszedett pár kilót, azt állítólag könnyebb. Csak aztán nehogy most essek pofára. Szomorú lennék. Kép Úgyhogy majd nyugtával a napot...

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


sziasztok!

én is rendelkezek remek kis narancsbőrrel. Most épp veszettül kenem magam Avon-os krémmel, ez egy kicsit már csökkentette. Viszont ami még emmél is rosszabb talán azok a striék amik terhesség alatt kialakultak. (comb, fenék, csípő) Pedig rendszeresen kenegettem magam mindenféle krémmel, de nem segített. Van ötletetek?

Edina

 


Edina, van egy topik a striákról, kicsit lentebb kinn is van. "Terhességi csíkok" a címe. Tegnap olvastam el, és úgy tűnik, használható ötlete senkinek sincs. De azért érdemes elolvasni, legalább az kiderül belőle, hogy mi az, amire semmiképp se érdemes költeni.
Egyébként azt gondolom, és azt láttam az ilyen problémával küzdő lányoknál, hogy a konditeremben végzett izmosító torna segít valamit, még ha a színkülönbséget nem is tünteti el, de a fehér csík még mindig jobb az izmos hason, mint a lilás a meglöttyedt hason (vagy egyéb testrészen). Nekem egyébként kamaszkoromból voltak (vannak) csíkjaim a combomon és a fenekemen, de fogyásnál szépen elhalványultak, főleg ha a fogyást sport eredményezte.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!

Én is becsatlakoznék hozzátok.
Sára lányom április 9.-én született.Háááát, rajtam ugyan nem maradt egy deka sem, sőt kevesebb lettem, mint voltam, de még így is nagyon durva az egész.Szóval én jelentős "előnnyel"indultamKép
Most vadul fogyózok, mert sajnos én nem tudok szoptatni, ez az egyetlen előnye ennekKép
Remélem majd eredményről is beszámolhatokKép
Puszi, Léna

Ja, és az albumunkban találtok rólunk képekete, a címe a profilomban

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok(megint)!

Hát, már több mint egy hónap eltelt, hova tüntetek?
Vagy már csak én felelek meg a topic címének?Kép

Puszka, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ágiboszi!


Máshol tanácsolták, hogy hozzád forfuljak.. 30 kilóm van ami nem kéne. Szoptatok 11 hónapja.
Könyörülj rajtunk...
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: