Új privát üzeneted érkezett!

Britta: JAjj de jó, hogy jöttél.:) nagyon jók a képek és milyen nagyok már a gyerekek.
Mostanában nem igen volt itt élet. Csilla elköszönt Kunkli is ritkábban jön sőt nagyon ritkán. De mondjuk 4gyerek mellet gondolom nem könnyű a helyzet. Laurácska sem jön.
Szóval kezd haldoklani a topic :(

Kép
 


Sziasztok!

Britta milyen nagy lett már Bence!És hogy hasonlítanak mind a hárman egymásra!
Nagyon sok a dolgom Csucsu azért nem nagyon jövök.Kriszel tanulok írni és a betüket és lassan olvasni ami elég kimerítő.Zsebivel pedig a bilivel ismerkedünk már egész szépen pisil ,kakil bele nappal csak néha játsza el.Mindemellet jövök-megyek pörgetem a kilóméter órát.De azért megpróbálok sűrübben jönni.
Veled mi újság?Szabina jól van?És Te?

Írjatok!!!

Jó hétvégét!!

kunkli
 
 


Kunkli: Nem is megbántani akartalak, hoyg nem jössz vagy ritkábban isten ment. Tudom én, hogy 4gyerek mellet nem egyszerű mert néha 1 mellet is nehézkes. Szóval megértelek ám ha pörög az élet.
Köszi Szabina jól van szépen növöget éli a kiséletét. Várja az ovit nagyon már.
Én járok dokihoz most éppen kivizsgálást csinálunk mi a bibi velem, hogy jöjjön a kistesó.
Megyke vérvételre 2-án. Előtte pedig megyek UH-ra hogy lássuk van e peteérésem.
Velünk ennyi a helyzet.
És várjuk a tavaszt meg a nyarat. mert utáljuk az őszt és a telet:(

Kép
 

 
 

Hello

Csucsu nem vettem bántásnak csak magyarázkodtam hogy mégis mi a helyzet. :D

Feltétlen írd meg mi lett az eredmény!!
Én azért várom a telet is vagyis a havat.Kivi vagyok mit szól majd hozzá Zsebim.
Tegnap voltunk fellépésen Kisújjszálláson.Szegény Csajok majd meg fagyagytak.
Kép
Kép Kép

kunkli
 
 


Kunkli: AZ jó ha voltatok fellépésen. Bár ha hideg volt akkor meg is fázhattak volna mert nem volt valami vastag a ruhájuk. Érdekes nálunk tegnap nagyon meleg volt és sütötta nap. Mi tegnap szüreti felvonuláson voltunk. Szabinanal nagyon tetszett mert lovas kocsikkal volt a felvonulás meg lovakkal. Sok sok megállóval ahol süöteménnyel és űditővel, musttal meg borral kinálgatták a felvonulokat. Nagyon sokan voltak és zerencsénk volt mert felfértünk -an egy lovaskocsira igy végig tudtunk menni 4,5órás uton.

Kép
 


Hello

De jó lehetett Nektek!!Én is szívesen résztvennék egy ilyen buliba!! :D Ha másért nem de a sütiért. :lol: Jajj nálunk egyre vacakabb az idő.Most megyek mert bizti kész a torta amit sütök.Ma van a 14-dik házzassági évfordulónk.
Szép napot továbra is.

kunkli
 
 


Kunkli: BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT :)

Kép
 


Hello

Bocsánat hogy így megkésve de nagyon szépen köszönöm Csucsu!!!

Mi ujság veletek?
Milyóta kocsival járok felszedtem 2 kg amit gondoltam letornázok.Ígyhát tegnap elővettem Bíró Ica cdmet.Ma úgy fáj a combom hogy alíg birok felállni és leülni. :lol:
Tegnap mentem Kriszért a suliba nézem az udvaron sehol bemegyek pedig az oszt.társai ott voltak gondoltam bizti bement a wcbe bementem az épületbe ott sincs.Na mondom magamnak megkeresem a tanárnőt és megkerdezem tőle hová tünt.Aki tök csodálkozó képpel közölte hogy edzésen van mint minden hétfőn.Ahmlokomhoz csaptam és akik végighalgatták csak röhögtek.Nem is volt ciki dehogy. :lol:
Szóval idáig jó hetem volt.
Írjatok !!
Majd jövök!!
Szép Napot!!!

kunkli
 
 


Kunkli: Kiment a fejedből?? Van ez igy.
Hú a torna biztos jó nekem is el kellene kezdenem.
Na majd ráveszem magam bnár mi minden nap bicajozunk pontazért , hogy valami sportféle is legyen az életünkben.

Kép
 


Hello

Csucsu megvoltak már a vizsgálatok?eredmény?

kunkli
 
 


Kunkli: szia:) :) Végre jött valaki ebbe a topicba.:)
Igen megvan az eredméyn. A progeszteron szintem egy kicsit alacsony. Kaptam rá clostit. A mensi 3 napjától szedtem 5napig. Tegnap vettem be az utolsó szemet. Mostantól meg várjuk a csodát.
remélem igy lesz peteérésem és sikeres lesz a hónap.

Kép
 


Szia Csucsu!

Bizti összejön mostmár a tesó.Én mindenesetre nagyon szorítok Nektek!!
Bocsi hogy csak így utólag Boldog névnapot Szabinának!!!

kunkli
 
 


Kunkli: Köszönöm szépen átadom a lánynak:)
Hát remélem össze jön mostmár. Már túl vagyok a PÉ n is remélem 13nap múlva tesztelek egy pozítívat. :)

Ti jól vagytok??
Gyerekek?

Kép
 


Csucsu szorítok Nektek mint mindíg hogy összejöjjön!!!!
Köszi szépen Nálunk mindenki jól van és éli a maga kis életét.Cintiának megvettem tegnap élete első melltartóját.Szabi elvan mint a befőt.Krisz nagyon ügyes a suliban.Még nincs is feketepontja.KOPPP,KOPPP :D Zsebim pedig egyre zsiványabb és okosabb is.Már csak éjszakára kell rá pellus.Csak az evéssel vannak gondok.Nagyon kevés mindent eszik álltalában csak husit a köreteket meg sem kóstolja. :(
Mi pedig a Drágámmal beíratkoztunk tánctanfolyamra.Vasárnap volt az első óra.Szambával kezdtünk.Sokat nevettünk egymás bénaságán nagyon jó csapat van a végére a fenekemen is folyt a víz pedig nyitva voltak az ablakok.De szuper nagyon tetszik.
Mára ennyi.Írj Te is !!
Szió

kunkli
 
 


Kunkli: Jajj ez a tánctanfolyam nagyon jó ötlet. Szivesen elmennék én is:) Csak Szabinára nincs aki vigyázzon. DE majd biztos ha nagyobb lesz nekem is lesz alkalmam rá mert nagyons zeretnék már régóta elmenni.
Nálunk is minden okés. Szabina egyre okosabb és egyre többet tanul. Még 1hónap és megyünk oviba. Irtóra várja már.
Nagyon jó itt lakni teljesen lenyugodtunk. Cseng, nyugalom és béke van. Az Anyósék ugyanolyanok azóta nem is hallottunk felölük. Szabinát és a férjemet sem keresik. Sajnálom amiatt, hoyg nincsenek a lányomnak nagyszülei( az enyémek már nem élnek) de ez van. Viszont az életünk nyugalom nem bánt senki.
Férjem is beletörödött már. Mondjuk mást nagyon nem tehetünk.
DE legalább ez a ház boldogsággal tölt el minket. Pont tegnap vagy tegnap előtt beszéltünk róla, hoyg nagyon szeretünk itt lakni. És ha nyernénk a lottón akkor sem költöznénk el.
Szóval ez a része az életünknek szuper. Márcsak egy kistesó kellene a lelkemnek.
Várunk és küzdünk minden hónapban.
Azért nem semmi , hoyg meg vetted a lányodnak élete első melltartóját:) Nagy mérföldkő ez nem??Gindolom még mindig mazsorettezik??
Szabinak nincs még barátnője??
Sokpuszi az egész családnak:

Era

Kép
 


Szia Csucsu!

Na ezért jó korán szülni már vannak nagyobb gyerekek akik vigyáznak a kicsire. :D Most Ők vannak a suliban halovén bulin.De majd eljön a Ti időtök is!
Örülök hogy ilyen jól érzitek magatokat az új házban.A miénket is kérték csak 2 millióval kevesebbért mint amennyi kell nekünk érte.De most inkább várunk vele mert ki tudja milyen rosszul járnánk a gazdasági váltság miatt ha most vennénk fel hitelt.
Igen Cintia mazsizik mi is oda íratkoztunk be társastáncra ahová Ő jár.Olyan hamar nőnek majd meglátod amikor sulis lesz Szabina mégjobban telik az idő.Szabinak természetes hogy van barátnője vele ment a buliba. :D És milyen igaz az a mondás hogy kis gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond :D

Szió

kunkli
 
 


Kunkli: de ahoz mindennek klappolni kellet volna. Énmár 20évesen férjnél voltam de az élet úgy hozta hogy nem akart gyereket az első férjem. Én mér korán akartam szülni. De a sors közbe szólt. 9évig tartott és igy későn ismertem meg a mostani férjem. H aőt ismerem hamarabb már nekünmk is lenne 4gyerek az tutti.
De sebaj megbékéltem ezzel nincs is baj.Igaz nekem mindenértt meg kellet és meg is kell küzedenem az egész életem folyamán.
Mert se Nagyszülő aki segitene se senki csak magunkra számithatunk. De én igy is élvezem az életet, hoyg nem járunksehova. Ezt vállaltam ezt kell szeretni.
Alapjában pedig jó az életünk:) tehát minden őgy jó ahoyg van:)

Kép
 


Na elirtam: Szóval minden úgy jó ahogy van:)

Kép
 


Szia

Persze tudom hogy mindennek klappolni kell és a legfontosabb hogy a párunk is hasonlóan gondolkodjon..Nekem szerencsém volt legalább ebben az egyben.Tudod hogy nekünk sincs segítítségünk és ez az első kimozdulásunk a gyerekek nélkül.Ha megtanulok táncolni még uszni kéne megtanulni.Most hogy megszereztem a jogsit ,táncolni tanulok kicsit úgy érzem most pótolom be amit 17-18 évesen nem volt rá lehetőségem.A férjem azt mondja teljesen kivagyok virulva. :D
Megfőt a csirkeszárny megyek megsütöm ez az egyik kedvenc kajánk a kölkökkel apjuk nem szereti csak, neki pacalt csinálok mert azt meg mi nem szeretjük.Erről jut eszembe hogy megy a kenyérsütés???

Jó hétvégét!!!!!

kunkli
 
 


Kunkli: Sokszor sütünk kenyeret nagyon szeretjük.
Én is mennék táncolnia z angyon jó és szórakoztató. Bár én népitáncoltam 7évig. De a társastánc az jobb:)
De eljön biztos az ideje annak is.
Mi vásárolni voltunk ma egy játéknaykerben. Megvettük a szülinapi és a karácsonyi ajándékot a lányomnak meg a tesóm gyerekeinek.
Aztán hipp hopp itt is akarácsony.

Kép
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok?

Még nincs babám, talán 2-3 év múlva lesz.

Öt és fél éve vagyok a párommal, idén költöztünk össze.
Vendég
 


Sziasztok!!

Szia Kitty nagyon örülök hogy ránk találtál!!!!Ne haragudjatok de most csak bekukkantottam holnap jövök és mesélek.Kitty gyere sürün és írj még magadról!!!Mi széppel töltöd a napjaidat?
Csucsu mi még a Mikulásnál tartunk a karácsonyi ajándék még várat magára.
Britta jól vagytok???

Mostmár tényleg megyek.
Kép

kunkli
 
 


Kunkli: szia :) Na akkor este mesélj.
Nekünk meg a mikulás aji nincs meg .

Kitty: szia itt is. Igaz a másikban már többet dumáltunk. :)

Kép
 


Hello megjöttem.

Multhét előtti hét vasárnap reggel kezdett egy kicsit fájni a fogam.A hétfő reggelre virradó éjszakát alíg bírtam ki nem tudom hány gyógyszert ettem.Megnéztük a neten a rendelést 13órától írták.Addig is a perceket számoltam visszafelé.Végre eljött az idő fél egyre már odamentem hogy én legyek az első.Az aszisztensnő egyből kijött és közölte hogy változott a rendelési idő és délelőt volt ami még most is tartana fél kettőig de a doktornő megy az építkezésre és már nem fogad senkit.Mindezt azután mondta hogy megkérdezte van e panaszom.Rendes volt másnap 3-ra adott időpontot.Tőlünk nemmessze van egy rendelő ahol kettőig van dokinéni bementem egyóra körül megkérdezni hogy nem e lehetne átvinni hozzá a kartonomat,hát nem lehet fogdokit választani csak háziorvost,de mivel látták hogy szenvedek mndták megnézik mi a baj ugyanis még a magánrendelés csak délután öttől lett volna.Kifurták,kigyökérkezelték.Majd amikor kiment az érzéstelenítő kezdett ismét fájni már a fél arcom.Másnap reggelre bedagadt a fél fejem a kölkök nem ismertek meg.Délután vissza a dokihoz.Ott röggen és megállapították hogy öt fogam van begyulladva köztük az első kettő a korona alatt amit sajnos le kell vágni hogy kezelni tudják.Szóval mindegyiknél gyökérkezelés.Másnap vissza mert a duzzanat nem akart mulni sőt a szájpadlásomon is akkora duzzanat lett hogy a nyelvem nem fért el és nyelni sem igazán tudtam.Doki nénim megállapította hogy ki kell húzni előről mert különben nem jön helyre.Az inyekció annyira fájt mint még semmi az ellenségemnek sem kívánnám.Még sírtam is a dokinéni és az aszisztens is úgy megsajnált hogy még az 5000ft sem kellett kifizetni a húzásért.Azóta lement a duzzanat már csak a szájpadlásomon van egy kicsi.Minden másnap járok a gyökérkezelésre mert még tisztítják kifelé őket.Elméletileg amit kihúztak onnan indult a gyulladás.Oda mindíg raknak bele jódcsikot.Már csak jód szagom van és mindennek jódíze de legalább gyógyul és ha minden jól megy 3 héten belül 80 ezerért kész lesz a 4 új korona.Ígyhát én porcelánt kapok karácsonyra csak nem étkészletet hanem fogat.
Hát ennyi még a történet.
Most megyek mert Zsebi nyügös ,álmos elaltatom.

Szép estét!!!!!!!

kunkli
 
 


Kunkli: hú nem semmi történet. Tavaly ilynekor én is igy jártam nagyon fájta fogam. És győkérkezelés után nyitva hagyták a fogamat. 22X kellet mennem csikcserésre illetve ilyen jódozásra. Azt hittem sosoem lesz kész az egy fogam.
És Mikulásra lett kész. Mondta a dokinéni na a Mikulás tömést hozott nekem. Nagyon tud fájni egy fog és semmi gyógyszer nem csillapitja ha be van gyulladva. tehát átérzem mert szörnyű.

Kép
 


Szia Csucsu

22 kezelés hát nem semmi az sem.Változott a terv 6 fogat kell csináltatni.És végre ma le is csiszolták őket hát ez sem volt kellemes az innyem nagyon sajog mióta kiment az érzéstelenítő.Még járni kell a jódoskezelésre is csak közbe legalább gyógyul az innyem a csiszolás után hogy haladjuk és karácsony előtt kész legyen.
Veletek mi újság? Szabina jár már oviba?

kunkli
 
 


Kunkli: Akkor karácsonykor már szép leszel:)

Szabina hétfőn kezdte az ovit. Mégcsak délig vagyunk 20-ig. Mert 20-án tölti a 3. évet és addig kaját nem kaphat.
Imád oviba menni nem akar hazajönni sosem.

Kép
 


Igen már karácsonyra megszépülök Csucsu de nem is ez a fontos hanem hogy végre normálisan tudjak enni.Tegnap kihúzták azt is amivel eddig kinódtunk a gyógyszeres kezeléssel,mert bezárták és kezdett is bedagadi az inyem.

De jó hogy szeret Szabina oviba járni.Így neked is könnyebb otthagyni.És tényleg Te hogy viseled???

Nagyon kellemes Mikulást kívánok Nektek és sok-sok ajándékot!!!!!
[/img]Kép

Kép Kép Kép

És mivel hó nincs csak így jöhet a Mikulás
Kép

kunkli
 
 


Kunkli:Nektek is jó Mikulást !
Nálunk már járt is a Mikulás. a férjem öltözött be. Nagyon jól nézett ki. És jó mály lett a hangja. szabina csak ámult és csacsogott neki.
Aztán a Tomi haza jött és mesélte neki a lányom itt járt a Mikulás. Azóta is lázban ég.

Elhiszem, hoyg szar igy most neked. Pláne az evés. De az ünnepekre megszépülsz nagyon:) És enni is fogsz tudni :)

Kép
 


Csucsu na és este visszajött hozzád a Mikulás? :wink: :wink:

kunkli
 
 


Kunkli: Már nem:( Elaludtunk:)

Kép
 


Békés, boldog karácsonyt kívánok családom nevében:

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta: Köszi :)
Mi is kivánunk szép és Boldog Karácsonyt.

teszek is fel képet nektek. Kép Kép

Kép
 


A férjem mint a Mikulás beszélgetett a lányommal éppen:) Kép

Kép
 


Sziasztok

Britta köszi szépen Nektek is!!!!!!!!!!!Örülök hogy adtál életjelet magatokról majd ha lesz időd írj bővebben mi újság veletek?!
Csucsu tudsz feltenni képet????!!!!!Amik persze nagyon jók!! fess a Mikulás :wink: :D Szabina már milyen nagy! És persze nagyon szép is!!
Most megyek mert fél háromkor jelenésem van a fogászaton.Ismét megyek próbára mert az előző nem volt jó még csiszolással sem remélem most jó lesz mert akkor szombaton felrakják.

További szép napot!

kunkli
 
 


Kunkli: Képzeld tanulékony lettem. Végre sikerült feltennem képet. Amúgy tök egyszerű.
Én is megyek ma szépülni. 2hónap után végre sikerül elmennem fodrászhoz. Már úgy nézek ki mint egy hajléktalan. Le van nagyon nőve a hajam. Na de végre volt időpont és pont eltudok menni is.
Jézuska intézte biztos:)
KÉszültök a karácsonyra??
gyerekek várják ugye?, Mit kapnak??

Kép
 


Sziasztok!

Már nagyon rég jártam itt. NIncs időm és energiám sem.
Azt hogy jól vagyunk, nem mondom, de megvagyunk. Bencus már nagyfiú. Van két foga, mászik, feláll. Csak egy valami nem akar működni nála, az éjszakai alvás. Amióta megszületett, még nem aludtunk végig egyetlen éjjelt sem. Ezért már nagyon ki vagyok merülve.
Gergő és Dani a héten táppénzen voltak a torkukkal. Így keresztülhúzták a számításaimat. Amúgy Dani iszonyú rossz lett az ovi kezdés óta. Alig lehet vele bírni.
Azt hiszem, ezek a fontos dogok vannak pillanatnyilag eszemben.

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta: átérzem a fáradtságodat. Szabina 1éves koráig éjjelente akár 7X is felkelt. Nekem az az egy év rémálom volt annyira fáradt voltam.
Kitartás neked.

Kép
 


Kép
BOLDOG KARÁCSONYT !!!!!!!!!!!!!!!!

kunkli
 
 


Csillag ragyogott az égen,
nem is ma hanem még régen.
Azóta is unnepeljük
a kis jézust nem feleltjük.
Gyüljön össze házadnépe,
köszöntsön rátok a szeretet és a béke!
Boldog Karácsonyt! Kép

Kép
 


Sziasztok Csajok!

Látom már nem sokat irtok a topicba..de nem csodálom mindenhol vannak gondok problémák..az ember azt sem tudja hol áll a feje! ezzel én is igy vagyok..de ha már karácsonykor nem jöttem..(szégyellem) akkor legalább előre szeretnék mindannyiótoknak NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNNI!

MI megvagyunk, szinte folyamatosan "szenvedünk" orrfolyás, köhögéssel..stb. voltak fényképeszkedések az oviban, ott jól ráfáztunk átverték a szülők fejét..(anyagilag is).Egyik gyerköcöm hisztisebb mint a másik..de igyekszem türelmes lenni..ami nem mindig sikerül..de fő h együtt vagyunk és h ők vannak nekem!

Vigyázzatok magatokra,, puszi mkinek!

ui. Utolag is boldog szülinapot a kis Csucsunak!

Kép

Kép

Kép
 


Csilla: jó, hogy jöttél és adtál valami életjelet.
Sajnos az oirrfolyás ilyen időben elkerülhetettlen. Mi is orfolyással szenvedtünk hálistennek a Jézuskára elmúlt.
Igy igaz mégha hisztisek is a gyerekek de az a fontos, hogy ők vannak.
Én is Boldog Új évet kívánok Nektek sok szeretettel.

Kép
 


Sziasztok!

Bocsi de nagyon sietek csak gyorsan Boldog Új Évet jöttem Kívánni.CSILLA DE JÓ HOGY JÖTTÉL!!!!





Kép

Arany János: Alkalmi vers

Az uj évet (ócska tárgy!)
Kell megénekelnem,
Hálálkodva, ahogy illik,
Poharat emelnem.
Mit van mit kivánni még
Ily áldott időben? -
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.

Olcsó legyen a kenyér,
A gabona áros;
Jól fizesse a tinót
S nyerjen a mészáros,
Mérje pedig szöszön-boron,
Font kijárja bőven.
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.

Senkinek a nyakára
Ne vigyenek kontót;
Valaki csak ráteszen,
Nyerje meg a lottót;
Annyi pénzünk legyen, hogy!
Még pedig pengőben.
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.

Szegény ember malacának
Egy híja se essék;
Messze járjon dög, halál,
Burgonya-betegség;
Orvos, bakó a díját
Kapja heverőben.
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.

Tücski-hajcski baromnak
Sokasuljon lába;
Boci járjon mezőre,
Gyermek iskolába;
Gyarapodjék a magyar
Számra, mint erőben.
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.

Kívül, belül maradjon
Békében az ország;
A vásárra menőket
Sehol ki ne fosszák.
Béke legyen a háznál
És a szívredőben.
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.

A biró is, mint eddig,
Tisztét jól betöltse:
Víz kedviért a babát
Soha ki ne öntse;
Emberiség, igazság
Egyik serpenyőben.
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.

Zenebona, babona,
Huzavona vesszen!
Visszavonás, levonás
Minket ne epesszen.
Legyen egység, türelem,
Hit a jövendőben.
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.

Nagy uraink (ha élnek)
Nőjenek nagyobbra;
Áldozzanak, legyen is mit,
Mégse üssék dobra;
Nemzetiségünk mellett
Buzogjanak hően.
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.

Író pedig írónak
Szemét ki ne ássa, -
Ne is legyen az idén
Napfogyatkozása
Jó erkölcs-, eszme-, hírnév-,
S előfizetőben.
Adjon Isten, ami nincs,
Ez uj esztendőben.

Mire üssek még pohárt?
Asszonyi hűségre?
Barátság-, polgár-erény-,
Vagy mi más egyébre?
Hiszen ezek közöttünk
Vannak kelendőben.
Tudj' Isten, mi minden nincs
Ez uj esztendőben!

kunkli
 
 


Remélem mindenkinek jól telt a szilvesztere. Mi nagyon jól éreztük magunkat. annyit nevettünk, hogy már fájt a szám. Pedig én voltam a sofőr igy nem ittam de én a kölyökpezsgőtől is jó kedvű voltam.:)
Irtó jó szilveszterünk volt.
Szabina 10kor már majdnem elaludt de be volt zsongva a tűzijáték miatt. Igy éjfélkor a gyerekek is velünk koccintottak és utána volt tűzijátékunk is. Gyerekek élvezték nagyon és mi is.
Aztán még kicsi játék és mindkét gyerek 1kor kidőlt. Mi még buliztunk táncoltunk majd fél4kor eljöttünk. Szabinát betekertük egy vastag plédbe úgy vittük ki a kocsihoz. Fel sem kelt.
Aludt mint a bunda.

Mindenkinek csodás és boldog 2009-es évet!!

Kép
 


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 


Hello


Nekünk is szupi szilveszterünk volt!Itt volt a barátnőm a három lányával és az új párjával.Aki nem más mit a közös autóvezetésünket aki oktatta ugyanis a nagy tanulás közbe összejöttek. :lol: Mondtam is nekik hogy ezért húzták meg Krisztámat 4 szer :lol: Szóval nagyon jó volt ez volt az első bulink mióta a gyerkőcök megvannak szilveszterkor.Fent voltunk hajnal négyig mindenki még Zsebi is amiben az volt a legjobb hogy így Ő is sokáig aludt délbe keltünk fel de csak kajáért nem csináltunk semmit elsején még csak fel sem öltöztünk,na ilyen sem volt még soha!
Tegnap esett a hó voltunk szánkózni rakopk fel pár képet.
Kép Kép
Kép
Kép

kunkli
 
 


Kunkli: De jó nálatok esett a hó?? Hát nálunk egy mm sem. remélem azért ide ér mert Szabina is várja már a szánkózást.

Kép
 


Na szióka ismét van egy kis időm Zsebim még alszik 2 napig nagyon beteg volt.Lázas volt és köhögött.De az egyik barátnőm ajánlott egy köptetőt és egy délután alatt helyrehozta.
Én megint fogyózom.Észrvétlenül vissza kúsztak rám a kilók amit nagyon nem csodálok mert már a budira is kocsival járunk.Ígyhát ismét belefogtam a 90 napos diétába ami ennyi zabagép mellett elég nehéz.Hisz minden nap valami fincsit főzök.A legrosszabb a gyüminap.Imádom a gyümit de csak azon lenni...... :lol: Na mindegy az motivál hogy tavaszra szép karcsu leszek.A többiek jol vannak mindenki melózik a munkahelyén nemsokára biziosztás.Na megyek reggelizni mandarint.
Nálatok mi ujság???

kunkli
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak elég kevés időm van a netre megint. Alig érem utol magam, és mindig jön valami váratlan dolog, ami kizökkent.

Bencust nagyon megviseli a fogzás. Pillanatnyilag úgy tűnik, a felső 4 egyszerre fog jönni neki. Nagyon szenved. Sokat nyűglődik, nem akar pépesnél másabb állagút enni. Chamomilla 9 ch-t adok neki, ha már nem bírja, attól megnyugszik.

Éjjel már jobb a helyzet. Karácsony másnapja óta egyedül alszik. Hol jobban, hol rosszabbul. Néha nem kell felmenni hozzá, máskor egy éjjel többször is. Nappal kialakult a rend, bár ha valamelyik tesó, vagy apa itthon van, akkor tarthatatlan a dolog.

Most épp lábadozunk. Mindenki beteg a családban. Légúti megbetegedés többnyire. Bence jól viseli, nem is kap Sinupret-en kívül mást.

Ezeken felül minden rendben velünk. Az idő nagyon kikészít. Jobb lenne, ha reggeltől estig kint lehetnénk. Tudnék mit tenni.

Ez az év kicsit más lesz, mint a tavalyi. Gergő ősszel iskolába megy. Már időben el kell kezdeni mindent megvenni, mert augusztusban nem lesz rá lehetőség, hogy egyszerre beruházzunk rá.
Persze ez nem panasz, inkább öröm, hogy már itt tartunk.


Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Britta: Gondolom azóta mindenki meggyógyult már.

Csajok merre vagytok? Úgy tűnik meghalt a topicunk.:(

Azért ha jöttök és van kedvetek szavazzatok a lányomra és a férjemre ha van kedvetek.
Várady Szabina néven van és itt a link ahol lehet szavazni.
http://palyazat.picibaba.hu/apa-csak-eg ... /?sorrend=

Kép
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron