Új privát üzeneted érkezett!

Kunkli: Mi a házat csinosítjuk(függönyök meg a többi dolog. A ruhálat pakoltuk ki a szekrényekbe. Szabinának vettünk eg yszekrényt azt is össze raktuk. Mostunk, vasaltunk, főztünk. Kertészkedtünk. Vége nincs a munkának.
Holnap még szőnyegpucolás lesz és pakolunk még.
Hétfőn a szekrényt rakja össze a férjem a konyhánkban. Nagyons ok lett volna ha asztalos csinálja. Igy lemértük, legyártattuk és össze kell szerelni. Ezt a párom és a lányom keresztapuja csinálja. Igy a 6-7ezer Ft ból lett 200ezer. Mindjárt más igy. Bár ha ránézekl a sok elemre én nem is tudom, hogy lesz ebből konyhabútor:) :)
Ja és ma délelőtt voltunk a kivitelező cégnél kiválasztottuk a külső szint is. Jövő héten már csinálják. Jó is lesz mert végleg eltünnek a munkások mert már unom őket noha rendesek egyik sem iszik stb..
Csak minden kosszal jár.
Hát ennyi a hosszú hétvége nálunk:)

Kép
 


sziasztok!
időm sajnos azota sincs hiába szeretnék forumozni most is csak azért ugrotam be h ne felejtsetek el, és h pár képet feltegyek magunkro.

remélem mindenki jol van, igyekszem azért süröbben jönni.

puszi mkinek!

Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép
 


Csilla: Szia:) Hát jó lenne ha sűrűbben jönnél!! Szépek a gyerekek nagyon jók a képek:)

Kép
 

 
 

Sziasztok!

Csilla nagyon, nagyon szépek vagytok!
Rakok fel én az állatkertről.
Kép
Kép
Kép

kunkli
 
 


Kunkli: A te képeitek is szupik. Mi is nagyon rég óta készülünk már az állatkertbe de a ház miatt mindig valami van amit csinálunk vagy valami tutti közbejön. MOst hétvégén kitaláltuk, hogy elmegyünk valamelyik nap üttőrővasútazni olyan aranyos az a kisvasút Szabina biztos élvezné. ÉS van egy megállója a budakeszi vadaspark ott szétnéznénk. Persze a konyhabútort csinálják a páromék. Kérdés melyik nap mert lehet belehúznakés mindkettőnk dolgozni fognak. Az sem baj mert akkor legalább az készlesz és pakolhatok.
Ez is öröm:)
Ha pedig egy nap pihink lesz akkor megyünk mert nagyon szép időt mondanak. Igaz lehet strandra kéne menni mert kánikulát mondanak.

Kép
 


Itt is van uttörővasut Zsuzsi vonatnak hívják.Gyerekkorunkban mennyit vonatoztunk vele az osztálykirándulásokkor.Ma már nincs ilyen a suliban.Semmi értelmes helyre nem viszik Őket nem értem miért.Miket annak idején a múzeumba is elvittek Kivagyok bukva rajta hogy ez már nem szokás.
Láttam a képeket az iwiwen ami látszik belőle mármint a szobából és a nappaliból nagyon szép.

kunkli
 
 


Sziasztok!

Remélem, nem haragszotok, amiért nem írtam már egy ideje. Jártam itt, de csak olvasni, mi van veletek.
Mi jól vagyunk, bár volt egy kisebb gyomorrontása az egész családnak. Vasárnap grilleztünk, és nem vettük észre, hogy a kajához használt citromlé nem jó. Nekem fájdult meg először a gyomrom, aztán egy éjjelen át a wc-re járkáltam. Majd következett hajnalban a hányás. Sajnos, másnap kevés volt a tejecske is, mert nem tudtam enni-inni. Attilának csak enyhébb hasmenése volt, Dani 1-szer hányt, Gergőnek 2-szer volt hasmenése. Ezután mindenki helyre jött. A tejtermelés is visszaállt.
Tegnap és ma itthon voltak a fiúk, mert Attila korán ment dolgozni, és nem volt, ki elvigye őket oviba. Nem mondom, nem volt sétagalopp ez a két nap. Most épp apáznak, így van néhány szabasd órám, csak Bence nem akar elnyugodni. Pedig evett is.
Teszek fel pár képet, ha nem bánjátok.

Kép
Kép
Kép
Kép


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Britta

Jöhet kép minden mennyiségben!!!
Nagyon szép a Bence és nagyon hasonlít a Bátyára!
Jó Baba, tuddsz tőle pihenni éjszaka,nem hasfájós?

kunkli
 
 


Kunkli: ügyi vagy és naprakész hisz most raktam fel a képet tegnap vagy előtte. :)

Britta: Édi a két gyerköc? És tényleg beállt már a rend otthon? Tudsz aludni?
A citromlétől ilyen gyomorrontásotok volt? Az igen de a fő, hogy túl vagytok rajta.

Kép
 


Britta: természetesen a kérdőjel nem kérdőjel csak félre ütöttem:)

Kép
 


Köszi. De csak véletlen.Az üzenő falat néztem amikor Szabina üzijénél feltünt a kép így gyorsan meg is néztem.

Na megyek veszek egy trikóüléshuzatot a férjemnek mert ma van a szülinapja.Mostmár tényleg közelebb van a 40 hez mint a 30 hoz mert 36-ot tölti.És ettől nagyon kivan hogy öregszik rosszabb mint egynő :lol: én meg ezzel húzom az agyát :D

kunkli
 
 


Jó reggelt!

Bence nagyon ügyes baba. Nem sokszor kel fel éjjel. Van, hogy mindössze 2-szer eszik. A rend most kezd beállni, de nem könnyű. Sőt, néha nagyon nehéz. Igyekszem mindent elvégeznmi, de olyan is akad, hogy semmit sem tudok csinálni, mert nyűgös napja van.
Valóban nagyon hasonlít Bence Gergőre, de Daniból is sok van benne. Csak vele még nem készült közös kép.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Kunkli: Párodnak Boldog születésnapot! :)

Kép
 


sziasztok!

Most van kis szabadidőm, és gyorsan leültem a gép elé, h irjak nektek!

Elöször is, Britta, nagyon édes a picurid, és szerintem is nagyon hasonlit a báytjára! REmélem már teljesen rendbejöttetek!

Kunkli! nagyon jok a képek, mi is voltunk már állatkertbe, de Bonit nem igazán kötötte le, Gábor meg még pici volt. idén tervezem h ujra elmegyünk, de csak ha nem lesz nagy tömeg.

Csucsu! bevallom még nem láttam uj képeket aházról de potolom, kiváncsi vagyok rá milyen az uj házatok. Mi most fejeztük be a tapétázást, festést, kitakaritottam, ablakot pucoltam, elég is volt. most egy darabig nem fogok bele ilyen nagy meloba..

Rolunk: most szeretnék hitelt felvenni, mert nagyon sok a kiadásunk de semmi joval nem kecsegtetnek. AMig nincs lakhatásink nem vehetek fel hitelt, ráadásul mivel jelzálogkölcsön lesz, biztositásokat is kell kötnöm..előre félek, lehe th ugyanott leszek ahol a part szakad???????De muszáj vagyok valamit kitalálni mert igy nagyon nehéz helyzetben vagyunk.


Szomoru is vagyok, betöltöttem a 3. Xet és akutyának nem jutottam eszébe..képzelhetitek h éreztem magam..(na jo anyu és a gyerekeknek eszébe jutottam, megy két barátomnak..és ennyi..de nem akarok panaszkodni..ez van!)

Gáborka már nagyon várja az ovit, gondoltamis rá h beadom már nyáron, de azután elgondolkodtam h mégsem lenne tul jo neki, mert még nem a saját csoportjába lenne, hanem ide-oda vándorolna..

Bonival ujra gondjaim vannak, annyira szétszort, h egyszrűenn nem mond el nekem semmit, és a tanár ahelyett h értesitene bármiról, inkább az apjának szól, holott tudják h én nevelem.

Hát röviden ennyit rolunk., ha lekicsinyitettem a házról készült képeket teszek fel a forumba!

szép napot nektek!

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Hello

Jól eltünt mindenki!

Csilla szomoruan olvasom hogy megint csak rossz dolgok történnek veled.Bocsi hogy én sem láttam a szülinapod,de így utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT! Kép Kép

kunkli
 
 


sziasztok!

köszi mkinek!

most csak futok, mert mennem kell dolgozni de jövök majd mesélek vmi érdekeset.

kunkli!a vonalzoddal (Szabinál) vmi nem stimmel, majd nézd meg, ugye nem baj h szoltam?

puszi és szép napot mkinek

Kép

Kép

Kép
 


Szia Csilla !

De jó hogy írtál ! A többiek úgy eltüntek mint a kánfor. :cry:

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT a kisfiadnak!!! Kép


Semmi baj hogy szóltál a vonalzóról de mióta betöltötte a 12 évet azóta így írja ki.A nőivonalon csináltam régen de oda nem tudtam mellé képet rakni és Csucsu szólt hogy akkor inkább rakjam vissza ezt.Mostmár tudok oda is képet tenni fel majd ha lesz időm és kedvem kicserélem megint.Csak most még elvagyok foglalva a festésel és a tanfolyammal.6.-án viszgázom kreszből húhú de félek tőle.

Megyek mert fölkelt Zsebi Neked is szép napot!

kunkli
 
 


Kunkli, köszi szépen h emlékezel rá! csináltam képet dobok is majd ha tudok most este, szegénykémen látszik h beteg.

érdekesek ezek a vonalzok, volt ahol én se tudtam olyat csinálni amilyet szerettem volna!

puszi

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, amiért ily sokáig nem jelentkeztem. Még nem állt be a rend nálunk. Persze azért zajlik az élet.
Bencuska jó gyerek. Ideje nagy részét ébren tölti. Éjszaka csak 2 alkalommal ébred fel, aminek nagyon örülök, mert én is tudok aludni. Már el van kapatva. Ha jön valamelyik családtag, rögtön dajkálják, és automatikusan elvárná ezt akkor is, ha ketten vagyunk. Így hát elég keservesen sír hétközben, mert nem tehetem meg, hogy egész nap hurcoljam a fenekét. Hétfőn voltunk tanácsadáson, már 4 kg 60 dkg, és csak szopizik.
Nekem egyre-másra jönnek elő mindenféle kényelmetlen dolgok. Múlt péneteken este csalánkiütések keletkeztek rajtam, szerte a testemen. Ezek aztán a következő napokban csak fokozódtak. E mellé még gyomorsav túltengés is társult, úgyhogy nem voltam a helyzet magaslatán. Mostanra elmúlt minden. Csak a savam miatt oda kell figyelnem, mit eszem és iszom.
Gyerkőcök el vannak. Ma megint itthon, mert Attila céges napra ment, és korán lett volna elvinni őket oviba. Amúgy Dani táppénzen van, mert tegnapelőtt este elesett az udvaron, és fájlalta a vállát. Aztán tegnap anyum elvitte a sebészetre, ahol is kimutatták, hogy zöldgallytörése van, aminek kb 3 hét a gyógyulási ideje. Most be van kötözve. 1 hét múlva leveszik neki, és kendőt kap helyette, amiből néha már ki lehet venni a kezét. Most a héten Gergő még jár oviba, mert ők búcsúztatják szombaton a nagycsoportosokat, de aztán marad ő is velünk. Ha Daninak végleg levesznek mindent a válláról, akkor meg eldöntön, hogy mennek-e oviba, vagy sem. Nincsenek útban nekem, félre ne értsetek, de nem tudom, hogy fogom bírni 3 gyerkőccel végig a nyarat. Ez nem nyafogás volt.

Most ennyit írtam, képeket is teszek majd a napokban, de még kellene frisseket csinálnom a lurkókról.

Szép napot!

Legyetek jók!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Hello!

Britta szegény Daninak jobbulást!!!Nagyon fájt neki?
Tegnap volt Krisz ballagása.Ennél rosszabbul nem is sikerülhetet volna.Kezdődött azzal hogy összevesztünk a férjemmel hogy hány csokor virágot vegyünk.Én mondtam neki hogy ötöt mert a két óvónő meg a volt dajka aki év közbe ment nyugdíjba, aki hivatalosan a mostani dajkánk,és a másik csoport dajkájának aki többet volt velük mint a saját és sokkal kedvesebb is.De Ő csak hármat akart.Bekültem az oviba megkérdezni hogy ott lesz e Margitka aki elment nyugdíjba és Marika aki a másik csoport dajkáka.Mondták hogy Margitka igen ,de Marikát nem kérdezte meg és nem ment vissza mert hogy akkor hülyének nézik.Mondtam neki jó akkor vegyünk ötöt ha nem lesz ott Marika hazahozzuk megkapja Krisz.Erre közölte hogy vegyek hatszázat meg ilyeneket.Igyhát nem vettünk.Elmentünk és belépve az ajtón látthatuk hogy ott van Marika is.Szóval a Drágám kedvesen mondta hogy meg ne szólaljak és elrohant még egy csokorért.Mondanom sem kell hogy Zsombi nem volt kíváncsi a müsorra így az apja mászkált vele ki-be nemsokmindent látva az egészből és hogyha még ez nem lett volna elég lemerült a fényképező amivel épp vettem fel videora kb a felénél, mert ugye a kölkök jól feltöltötték bele az elemet.
Várom a képeket mindkettőtöktől!!

Csucsu mi van veled?

kunkli
 
 


Kunkli!

Nem lehetett könnyű a tegnapi nap. Remélem, azóta minden rendben.
Nálunk ma volt az évzáró. Szerencsére Gergő csak jövőre ballag.

Nálatok is ilyen rettentő meleg van? Nem tudom, meddig lehet bírni még.


Szép estét!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy nem jöttem de annyi dolgom volt ...na és persze tanulok ezerrel csak van ami még így sem ragad meg gyenge elmémbe. Igen Britta rettenetes a hőség de a medencét csak ha megkezdődött a szünet akkor állítjuk fel.
Mennem kell suliba ma van az utólsó nap végre. :D
Pénteken vizsga majd jövök a rossz vagy a jó hírrel.

Mindenkinek szép napokat!!!!!!!!!!!!!!!

kunkli
 
 


Kunkli: Kivánom, hogy a jó hírrel gyere :) Ne félj sikerülni fog.
Sajnos éns em tudok most angyon jönni mindig van valami munka. Úgy érzem sosemlesz kész semmi.
Na de csak pozítívan előre és egyzser minden kész lesz:)

Kép
 


Hello!

Köszi CSucs ,de jó hogy jöttél azt hittem nem jösz többet!

Nem fogjátok elhinni de elmaradt a vizsga mert le van fagyva az egész rendszer állítólag még a pesti is azt mondták..És ezt csak akkor közölték amikor már kezdeni kellett volna. Pedig már úgy örültem hogy túl leszek rajta.A következő időpont szerda 14 óra most megint idegeskedhetem addig.

kunkli
 
 


kunkli írta:Hello!

Köszi CSucsu ,de jó hogy jöttél azt hittem nem jösz többet!

Nem fogjátok elhinni de elmaradt a vizsga mert le van fagyva az egész rendszer állítólag még a pesti is azt mondták..És ezt csak akkor közölték amikor már kezdeni kellett volna. Pedig már úgy örültem hogy túl leszek rajta.A következő időpont szerda 14 óra most megint idegeskedhetem addig.

kunkli
 
 


Bocsi Csucsu hogy lehagytam egy betüt a nevedböl megpróbáltam kijavítani abbol lett az idézet.

kunkli
 
 


Kunkli: sebaj a Csucsra is figyelek. Pláne azért mert ez a CSucsu név nem is az én nevem hanem a lányomé. És mi is néha Csucs-ot mondunk ha gyorsan akarjuk kimondani.
nem tüntem ám el csak annyi munka van itthon még mindig. A konyhánk még csak félig van kész. hálistennek a kertbe is sok a munka. Fűvet kellet vetni ahol meg kinőtt folyamatosan locsolni kell már meg nyirni. Aztán vannak paradicsomaink azt is ápolgatom meg paprikáim vannak meg tök, padkizsán. Szóval van meló bőven. Na meg pakolok már majdnem minden szuper itthon:)
Neked pedig szerdára akkor egy kalappal. Meglátod sikerülni fog a vizsga.

Kép
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem a napokban. Mostanában nem sok időm van a gépnél üldögélni. Azt hiszem, kissé ki vagyok merülve. Sajna, nem igazán van segítségem. Remélhetőleg, júni végén jön az unokahúgom, és akkor könnyebb lesz egy kicsit.
Bencusnak szörnyű napjai vannak. Ez az idő teljesen kikészíti. Alig alszik valamit nappal, és mára virradóra még éjjel is szinte végig fent volt. Már alig látok, de azért jöttem jelentkezni.
Daninak levették a kötést, igaz, még fájlalja néha a vállát.
Oviban megvolt az évzáró, így már Gergő is itthon van. Úgy néz ki, pár napra elviszik őket anyósomék, akkor pedig pihizek ezerrel.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!

én is jól eltűntem de nálunk is pörgött az élet, és mindig mire azt hittem valami jo lesze megint beütött valami..annyi mesélni valom lenne, csak összekéne szedni a gondolataimat..

nálunk is volt a kicsinek tüszös mandulagyuszija, a lányomnak meg zuzodása lett az ujján mert odacsukták neki a suliban, én meg kezdem ugy érezni h valami nem stimmel velem..de most nagoyn bizakodom h csakis jó jöhet ezek után..bocsi h rébuszokban beszélek, de semmit sem akarok elkiabálni..

nálunk is voltak évzárok meg még lesznek is hála annak h művészeti sulis a lányom.. :roll:

Britta a gyerekek nagyon szépek, Kunkli ha most fogsz vizsgázni én is drukkolok neked Csucsu, te pedig pihenj is azért!!

most ennyire tellett tőlem, meg jön a vihar is, és ilyenkor nem szeretem bekapcsolva hagyni a pc-t..

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Kép
Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép
 


Britta: El hiszem, hogy fáradt vagy. Nem könnyű ez az biztos. De hidd el ez muló állapot:)
Nagyon szép a házatokon a virág:) Na meg a gyerekek is:)
Kitartás:)

Csilla: Sebaj nem baj ha rébuszokban beszélsz. A fő, hogy jól alakuljanak a dolgaitok. Hidd el jönni fog a jó:)

Kunkli: Ne izgulj a vizsga miatt. Sikerülni fog:)

Kép
 


hello


csak gyorsan beugrok a jó hírrel átmentem a vizsgán 0 hibaponttal.mindenkinek gyönyörű a családja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kunkli
 
 


Kunkli: na ezt én tudtam:) Ügyes vagy gratula! :)

Kép
 


Hello

Nagyon szépen köszönöm Csucsu!
Hétfőn kezdem a rutint.
Nálatok is hülye idő van?

Itt minden délután elkezd dörögni az ég aztán jön egy jó nagy zuhé.
Ma van az utolsó nap a suliban .De holnap még Kriszt elviszem oviba mert mennek cseresznyét szedni ne maradjon ki belőle.

Zsebinek vettünk egy biciklit csak győzzem vele toszigálni nagyon tetszik neki,rakok róla képet.
Kép
Kép

kunkli
 
 


Kunkli: Szabinának pont ilyen bicaja van csak rózsaszinben:)Imádja is:)
Nálunkis szar az idő ma pl: egész nap szélvihar van.
Sajna medárdkor esett az eső és az nem jó. Remélem nem 40napig lesz ilyen esős, szeles idő.
Rutin: Az jó én emlékszem mikor megkezdtem remegett kezem lábam:) De nem kell félni menni fog.


Jelentem csütörtökön teljesen kész lett a házunk. Megvan s zinezés és minden. Nagy kő esett le a szivemről mert elég volt ez a sok idegeskedés a munkásokkal.
Mostantól csak lazsálok:)

Kép
 


Hello

Itt is volt rózsaszin
az nagyon szép csak hát nekünk nem az volt aktuális pedig nagyon tetszett.Sógoroméknak a kisfia is kb annyi idős mint a Ti Szabinátok Ők azt mondták nem vesznek ilyen bicajt mert ellustul a gyerek és nem fogja hajtani magától.Hát én nem tudom szerintem nem.Lehet csak az irigység beszélt belőlük,mert nem dolgoznak a gyerekek pénzéből élnek és otthol laknak az anyóséknál ahol 10.000ft fizetnek a rezsibe de még igy sincs pénzük mert cigit vesznek meg sört.A multkor is beszólt nekem a sógornőm hogy neki nem telik márkás cipőre mire én közöltem vele hogy el kell menni dolgozni akkor majd telik.És ahogy a gyerekekkel bánnak!............Na nem is mondom.

Rutin majd a vizsán bizti hogy megint nagyon ideges leszek a kresznél is 10 perc alatt megcsináltam de amikor kijöttem a teremből még a telcsim pinkódja sem jutott eszembe hogy felhívjam a férjemet úgy kijött rajtam az ideg kellett vagy 10perc ahoz is hogy lenyugodjak.bent pedig elég nyugot voltam csak előtte míg vártunk hogy behívjanak volt rettenetes gyomoridegem.

Tettél fel képet az iwiwre a házról? ha nem potóld kiváncsi vagyok hogy milyen szép lett kivülről is.Majd megnézem csak mostanába annyi melóm van ......Zsebi is mindíg az udvaron lóg én meg ugyabár vele. most hogy itt van a vakáció meg állandóan kaját csinálok ezek a kölkök egész nap esznek olyanok mint a sáskák. :D
Mi baj volt a munkásokkal?
A konyhabutor is készvan már?
Pihizd is ki a sok fáradalmat képzelem milyen fárasztó lehetett ez a pár hónap.

kunkli
 
 


Kunkli: Érdekes az én soforom sem vesz ilyen bicajt. Ő is azért nem mert mindere van pénz csak a gyerekére nem jut. Mert ha iszik bort akkor csak a 6000Ft os csúszik le. De a gyerelére sajnálja azt mondja neki sem volt ilyen bicaja gyerekkorában. De én ezen csak nevetek. Ő igy gondolkodik én meg igy. Szerintem az a természetes ha a gyerek/gyerekek az elsők.

A munkásokkal az volt a baj, hogy linkek voltak. Mondták, hogy jönnek reggel dolgozni 7re. és nem jöttek pl: 3napig. Mi meg nem mertünk sehova menni mert hátha mágis jönnek. Aztán mikor jöttek akkor az első egy órás reggeli volt a fontos. Majd kicsi munka. Főztem kávét nekik az 1/2óra volt +cigi szünet. Majd jött az ebéd de el kellet menni kaját venni (mindig) +kajálás 1óra. Majd kicsi munka és délután kávé +cigi. majd kevés munka és már mentek is haza mert kejárt a munkaidő. Igaz lehet csak 15perces munka lett volna de azt is másnapra hagyták. De sorolhatnám ezek pl: csak a festők voltak. A vizesről , gázosról nem is beszélek inkább.
De hálistennek már nem jönnek:):) :)
Majd teszek fel képeta házról milyen lett a szine.
Puszika!

Kép
 


sziasztok!

Csucsu: munkások: mikor elkezdtek végre dolgozni te meg reménkyedni kezdtél hátha talán megjön az eszük és dolgozank is??igaz???????,énis átéltem nem egyszer, ennél dühitőbb nem igen van főleg ha te pénzeden szorakoznak,(ha úgy vesszük). Biztos nagyon szép lett a házatok és fő h elkészült!

Kunli, látod tudtam én h sikerülni fog, de h 0ára, l e a kalappal, én a határt suroltam 10 hibapontom lett, de elsőre meglett! igaz a többiből is elsőre mentem át, de nekem is remegett kezem lábam..bicaj: ugyanilyenünk van, vagy legalábbis totál hasonlo, csak sötétebb kék, de jo mert levettük azt a részt amire idáig a lábát rakta, és most már tudja hajtani, imádja is..(a mienk kétszemélyes, ha nem laknátok ilyen messze mondanám h gyertek el mert a hátsó ülés szabad........:))

FElénk is hol esik hol süt a nap az ember azt sem tudja mit vegyen fel, a ruhákat is nem mertem kitenni száradni mert féltem h megáznak mire hazaérek..

KÉpzeljétek már "csak" egy engedély kell és beadhatom a papirokat a lakhatásihoz, utána meg jön a hitelkérdés..a házeladás meg ujra felmerült, nyár végére egész biztosan letisztázodnak a dolgaink és akkor valoszinű h belevágunk, csak félő h addigra megint pihi lesz az ingatlanpiacon..

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
 


Hello

Csucsu nálunk is természetes hogy a gyerekek az elsők ,de hát sajnos ez nemmindenhol van így.

A munkások meg jó hogy nem dolgoztak ha finom kávét főztél nekik :lol:

Csilla az a lényag hogy átmentél.Nekem bizti szerencsém volt hogy jó kérdéseket kaptam.De azért rettenetesen büszke vagyok magamra mert csak nekem lett hibátlan,persze azért nem vagyok beképzelt.Még a vizsgabiztos is nagyon kedves lett velem amikor meglátta az eredményt pedig előtte szigoru és morcos volt.

Bicaj témára:ugye akkor nem is lusta hajtani a gyerek.

Sok sikert a házügyekhez!!!!!!!!!!

Tegnap volt az első órám azt mondta az oktató hogy nagyon jól megy.
Na megyek is mert főznöm kell aztán megint megyek vezetni.

Sziasztok

kunkli
 
 


kunkli: Itt is kivánok kicsit igaz megkésve de BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! :)

Kép
 


Hello

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!

Kép

kunkli
 
 


Merre jártok lányok?? Biztos mindneki kint vanebben a szép időben. Végre itt a jó idő. na de,hogy meddig tart az még kérdéses.
csak az eső ne essen. Na jó esténként eshet legalább nem kellene locsolnom.

Kunkli: Mi van a házzal? Mik a terveitek akkor?

Kép
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
 
 


Hello

A házkérdést most félreraktuk egy kicsit.Tanulás sulibajárás közbe festettem a könyhát és persze emellett a szokásos tennivalók.Elfáradtam.Még a szobákat kéne rendbevágni hogy meghírdessük de tapasztalatom azt súgta hogy ha majd meglesz a jogsim mert egyszerre negyon nehéz nindent csinálni.Minden nap megyek vezetni ha délelőtt megyek dél van mire hazajövök ,délután főzök mosok takarítok vásárolok Kriszt viszem logopédushoz Cintiát mazsira és persze egyik sem itt van a szomszédba.Ha délután kell mennem rutinra ugyan ez csak fordítva az időbeosztásokat.Szóval majd ha ennek vége szétrobbantom a szobákat! :DKözben azért gondolkodunk hol legyen a telek nézelődünk de egyre jobban ugy néz ki hogy a debrecen táblán kívül lesz csak az a kérdés merre.Bár úgy néz ki hogy ez is lasssan kialakul.

Megyek mert tegnap elfelejtettem cukrot venni a corába és most nincs Zsebi teájába.Kiugrok a boltba cukorért amíg alszik és nem kell magammal vinni senkit.

Jó hétvégét!!!!!!!!!!!!!!!!

kunkli
 
 


Sziasztok!Reg nem jartam erre nem is nagyon van idom miota a kicsi elkezdett totyogni ugy hogy vezesuk o meg setalni imad.Boki meg nehezen turi ezt a meleget.Hogy mennyire buszke vagyok magamra hogy meg mindeg szopizik a kicsi.Lassan vasarolom a dolgokat a nyaralashoz ugy izgulok de meg hol van szeptember

phpBB: Kép
phpBB: Kép
 


Sziasztok!

Én is rég jártam erre. Ki vagyunk ettől a melegtől. Amúgy minden rendben.

Puszi nektek:

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta. Kicsi hogy bírja a hőséget?

Laurácska: Hova mentek nyaralni?

Kép
 


sziasztok

Laurácska büszke is lehetsz hogy még szopizik!
Britta erre is nagyon meleg van nem csoda hogy kivagytok a hőségtől.
CSucsu szép lett a házatok ,bár nekem a színe kicsit erős de amúgy nagyon jó.És amitől belémállt az irígység az a medence.Mondtam a férjemnek hogy nekem is kell egy olyan.Éljetek nagyon boldogan benne!!
Meg volt a rutinvizsgám sikerült.

Na megyek főzni

kunkli
 
 


Kunkli: Érdekes mindenki azt hiszi a mi kertünkben van. Az nem a miénk sajna a barátnőméké. Nekünk egy felfújható medencénk van. Igaz az is nagy 5,5méter kerek és 1,30 mély. Jó nagy fürüdtünk már benne vagy 20-an is egyzserre. Ez a medence a barátnőméké. amúgy nekem is ez volt az álmom. De ők már 1hónapja feltöltötték de a miénk most is melegebb. Pedig nekünk 3napig melegedett csak. Az épitett a földben lassan melegszik a fűtése pedig egy vagyon . szóval ők sem fűtik igy meg nem lehet használni.
Amúgy a ház szine sötét mályva. Dirrekt akartam sötétet mert egy két év és kifakul jocskán. Utána lesz szép szine.
A másik házunk szép pasztell szinű volt és az is fakult 2év után.
GRATULA A RUTINVIZSGÁDHOZ:)
Mehetsz akkor a forgalomba már:)

Kép
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron