Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

remélem nem én vagyok az egyedüli aki elég fiatalon szült!
a kisfiam idén január 20.-án született én pedig február 15.-én töltöttem a 18-at!24.-én pedig összeházasodtam páromal,akivel annak ellenére hogy fiatalok vagyunk(ő 23)jól kijövünk és imádjuk a kisfiunk!azóta már elis költöztünk,igy mostmár tényleg egy igazi kis család vagyunk!

szivesen beszélgetnék fiatal anyukákkal.akár most várandósak,vagy már szültek!

remélem jó kis társaság jön majd itt össze!
 


Szia!Én is fiatalon szültem még nem voltam 19 az elsőnél(Natasa):)
Két hete szültem a másodikat(Sámuel).Most vagyok 21.
A környezetemben mindenki hülyének nézett minket,de bebizonyítottuk, hogy így is lehet, és boldogok vagyunk.A párom is 23 éves :D
Kiváncsi vagyok nálatok hogyan reagált a környezet?

Anyatejet adnék!!
 
 


gratulálok a picikhez.

minket is lehülyéztek páran.na meg anyum megmutatta merre van a kórház :cry: :cry: :cry: de aztán belenyugodtak,és mivel látták mennyire készülünk a végére még örültek is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és talán még nálunk is jobban várták.aztán mikor a kezükben volt akkor bezony ott volt egy-egy könycsepp a szemükben.és végül az őrzőben anyum bocsánatot kért amiért azt mondta vetessem el.
szóval happy end lett a vége.

ti külön laktok már???és a leányzó hogy fogadta az öcsikét?

Kép mi lennénk azok!!

majd rakj fel képet ha tudsz!
 

 
 

nagyon szépek vagytok!Terveztek még gyereket?
Mi még nem lakunk külön, a férjem szüleinél vagyunk, nemis egyszerű, de szerencsére hamarosan költözünk..Angliába.
Natuska kicsit hisztisebb mióta megvan Sami, egyébként más változást nem látok rajta.Velünk örül ő is:)
Mesélj még magadról, hogyan kezdődött a pároddal, és terveztétek a bébit?Hogyan szültél?(Én mindkettőt császárral.)
Nagyon kiváncsi vagyok!!
ui:a kép feltöltéssel még próbálkozom, mert egyelőre nem sikerült :cry:

Anyatejet adnék!!
 
 


Kép
Na végre sikerült :-)[/img]

Anyatejet adnék!!
 
 


huh, egy kicsit béna lett :oops:
hiába, nem vagyok egy tecnikai zseni

Anyatejet adnék!!
 
 


szia!

nagyon aranyosak a gyerkőcök:)

a kislányod tiszta te!

mi 2005 decemberében ismerkedtünk meg.egy melóhelyen dokliztunk.először utáltuk egymást :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: aztán 30.-án eggyütt kellet volna mennünk dolizni de én szarul voltam így felhívtam egy kávéra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aztán beszélgettünk,és rájöttünk hogy nemis olyan rémes a másik!januárban oda is költözött hozzánk.a Rikit terveztük.csak a rokonok tudják úgy hogy véletlen volt :P :P :P :P :P :P mivel nagy volt a buksija ezért császározott a dokim.de nem bánom hogy olyan hamar (4 óra utánn)úgy döntött mert lehet hogy 10-11 órát is vajúdtam volna és akkor is császi lett volna.

ja kistesó:

NEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: mi 3-an maradunk.max 10 év múlva!így pont jól elvagyunk anyagilag.ha jönne mégeggy akkor már szükös lenne.ráadásul 5 év múlva 53 ezret fizetünk törlesztést.szóval majd egyszer valamikor lehet de nem a közeljövőben.
 


És hogy megy az élet szülőkkel?Nálunk kicsit döcögős, sajnos apósom nem veti meg a piát...ez van, nem sokáig kell kibírni.
Nálatok?A férjed ment hozzátok? Küldesz róla képet?Kiváncsi vagyok...van esküvői képed?
pusz

Anyatejet adnék!!
 
 


mi már külön lakunk.lassan két hónapja.amúgy párom jött hozzánk.nálunk az volt a gond hogy mi alapból 5 en voltunk.erre jött még párom aztán a Riki.képet mindjárt keresek.
 


Kép ez már a vacsin készült

Kép itt még volt 20 napom hátra.


Kép esküvő előtt

Kép közben

Kép apán lovaglok


Kép január 20.án.itt a Riki 4 és fél órás

mint látod nemvolt nagy lagzi.de akkor a Riki mégcsak 5 hetes volt.pár év múlva megtartjuk a templomit is.

mindjárt rakok még.csak van kb 5000 képem és még nem volt időm összerendezni.csak úgy fel vannak pakolva.itt is van meg ott is.
 


és apósod nem szokta zavarni a piciket?mármint nem kiabál mikor iszik????nekünk a szomszédunk ivott és mikor jött haza mindig ordibált.
 


Kép párom,anyósom és anyós barátja

Kép

Kép

Kép a gyürüt dugiba huztuk fel.nemigazán szeretjük a felhajtást:):):)


ja apósom nekem is iszik.vagyis már nem.fél éve abba hagyta mert majdnem meghót.valahogy nem tudom sajnálni.soha egy fillért nem fizetett anyósomnak.

anyósom meg egy kibirhatatlan hárpia!!!!!!utálom!!!!!!soha nem azt csinálja amit mondok neki!!!!!mindig mindent kipakol a babakocsiból,a gyereket az első ülésre köti légzsák mellé!!!!(vagyis csak kötötte!már nem viheti autóval)és még sorolhatnám!!!!!!

szóval énis megvagyok áldva!

mutatsz te is még képet???
 


Wow nagy a család:)))
Persze teszek fel én is!!Majd csak este tudok mert rohanásban vagyunk, és a picivel is ilyenkor még sok idő megy el.Apósommal nincs gond megtanultam elkerülni, anyósom meg nagyon aranyos!!Ritkaság..na megyek még írok!
ui:nagyon szépek vagytok, főleg ez a kislurkó!!

Anyatejet adnék!!
 
 


Szia ne haragudj, hogy eddig nem írtam, nem értem rá, szó szerint még enni se.Rakok föl képet.Szépek vagytok:-)puszi
ui:szülés után nem volt gondod plusz kilókkal?én most ezzel küzdök erősen :-((

Anyatejet adnék!!
 
 


[/img] Kép Képitt még csak hárman voltunk(szülés előtti utolsó napokban) KépFérjecském és én Kép Képaz első találkozás Samival :D

Anyatejet adnék!!
 
 


énsem nagyon jöttem mert beteg voltam.

te küzdessz a kilókkal???????én 30-at híztam.33. hétig 10-et utánna még 20-at mert vizesedtem.alig tudtam menni a végén.most még van ajtam 5 de annak a hírtelen 20-nak maradtak nyomai.csikok!!!!!a bokámtól a nyakamig!!!!rémesen nézek ki!!!!!!de komolyan!!!pedig naponta 10 szer kentem magam 3 féle szarral a 10. héttől!!!!szóval felesleges volt.ha nem kentem volna magam akkr jó pár 10 ezrest megspórolhattam volna.de mindegy!!

nagyon tündéri a kislányod.
a kisfiad is nagyon szép.

mennyivel született?olyan picinek tünik.a Patrik 3670/51 el.

aranyosak vagytok.szép kis családod van.
 


köszi !
Én is sokat híztam főleg a Natika után, de leadtam egy év alatt 30kg-ot (updatettel), vékonyabb lettem mint szülés előtt.Most is updatezek és már megy a fogyás:)) csak a csíkjaim maradtak meg, sajnos.Tetőtől talpig :cry: ez vande tettszem a férjemnek és ez a lényeg
a kisfiam 3360grammal született
na pusz

Anyatejet adnék!!
 
 


szia!

hát igen a csíkok elég bosszantóak :evil: :evil: :evil:

meg nekem páromat kicsit zavarja is.de azt is tudja hogy ezek a fránya csikok részben miatta vannak.(tőle kaptam el egy bacit ami a legtöbb férfiban megtalálható és a legtöbb nönek nem okoz tüneteket.na nekem okozott.300 as volt a vérsülyedésem és ezért vizesedtem.mikor megmondta a dokim a 6 hetesen mondtam is páromnak hogy most szépen felsétál a szülészetre és befekszik 9 napra :P :P :P :P )

akkor csak picinek látszik a kisfiad.de nagyon aranyos.jajj a Riki mikor volt ilyen pici.néha olyan jó lenne ha megint ilyen picike lenne.
de úgy nő mint a bolondgomba.már majdnem 9 kiló és 75 centi.
 


Sziasztok, én egy húsz éves kismama vagyok. Gondolom sokan fiatalnak tartotok ahhoz, hogy anya legyek, bár szerintem nem olyan vészes a korom - ahogy észrevettem, sokan 16-17 évesen szülnek, őket én sem tartom felkészültnek -, úgy érzem, képes vagyok felnevelni a kisfiamat. Számomra nagyobb gondot jelent az, hogy már terhesen is tudom, hogy egyedülálló szülő leszek. Illetve vagyok. A baba vér szerinti apja szerint ez csak az én hibám, mert én nem voltam hajlandó alkalmazkodni az ő elvárásaihoz. Mindegy, ezt most nem részletezném. Biztosan jó lenne egyszer társat találni, de erre nincs sok esélyem. Próbálok úgy boldogulni, ahogy tudok, mindent megteszek azért, hogy a helyzetünk minél jobb legyen, pl. sajnos nincs még érettségim sem, ezért beiratkoztam levelezős gimnáziumba, hogy a visszalévő két osztályt elvégezzem. Talán így, hogy nem dolgozom, mégiscsak könnyebb lesz elvégezni, mert munka mellett is megpróbáltam, de úgy nem nagyon ment. Jövő szeptemberben megpróbálok beiratkozni egy fodrász-tanfolyamra, hogy legyen szakmám. Szeretnék továbbtanulni főiskolán, de addig is élnem kell valamiből, és ha szakmám lesz, talán könnyebb lesz. Szóval tényleg próbálkozom. Csak az zavar, hogy én úgy érzem, az emberek lenéznek a helyzetem miatt. Lehet, hogy nem, fogalmam sincs. Csak hát igaz, hogy sok az egyedülálló szülő, de azért terhesen általában még mindenki mellett ott van az apuka, vagy ilyesmi.
Nagyon szeretnék megismerkedni olyanokkal, akik hasonló helyzetben vannak, egyedülálló kismamák vagy anyák, főként olyanok, akik szintén elég fiatalok. Légyszi írjatok, ha van kedvetek: pollypolly@freemail.hu Köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Igaz, én 26 éves vagyok, de már van két gyönyörű fiam, és jelenleg a harmadik gyermekünket várom. Csatlakoznék hozzátok, ha nem tartotok ide már túl idősnek.

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!

örülök hogy írtatok!

Britta:

akkor te 22 évesen szültél először ugye?akkor még te is fiatal voltál.nem annyira mint én,de fiatal. :wink:

csiguszka:neked irok mailt :P
 


Kismama!

Nem voltam még 22 egészen, amikor Gergő született. De tényleg idősebb voltam, mint te most.
Jól vagytok egyébként?


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


igen megvagyunk.köszönjük!

Patrik elkezdett beszélni 8) 8) 8) 8) mondja hogy anya,apa,papa,mama,baba,maji=maci.meg hogy pápá.nagyon apás,és mokor megy apja melózni sír utánna.mikor megjön akkor viszont tapsol örömében és kiabálja:apa apa.meg repül hozzá.

és nálatok a fiúk tudják már hogy kisteső lessz??terveztétek őt is?
 


Kismama!

Örülök, hogy Patrik elkezdett beszélni. Nagyon ügyi. Nálunk is a nagyobbik gyerek apás, a kicsi viszont inkább a nőnemű családtagokhoz vonzódik.
Fiúk tudják, hogy lesz kistesó, de még nem nagyon érdekli őket. Majd ha a pocakom látszik, biztos érdekli majd őket. Igen, terveztük a babát, csak váratott magára. Tavaly nov óta próbálkoztunk.

Szia!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!

Csak bekukkantottam, olvasgattam és most gartulálok mindenkinek. Sajna én "nagyon" öreg vagyok :lol: :lol:
De emondhatom, hogy a lányaim fiatalon tartanak!! :lol:
Sok sikert és boldogságot kívánok nektek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Gyöngyi!

Gyere máskor is. Beszélgessünk. Biztos te is fiatal vagy.

Kép
Kép
Kép
 
 


britta:

akkor tényleg sokat kellet várnotok!nekünk a Patrik hamar összejött.volt előtte is egy babánk akiről nem tudtunk csak akkor mikor elment :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: annó sokat rágodtunk rajta hogy lehet ő lány lett volna(mi nagyon lányt akartunk!most meg elképzelni sem tudnám hogy lányom legyen)februárban kezdtük a babagyártást akkor mindjárt teherbe is estem de ha visszaszámolok olyan 3-4 hetes lehetett a baba mikor elment.aztán április 23.-án beköltözött a pocimba a mi kis roszcsontunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mi majd csak sokára szeretnénk kistesót mert 5 év múlva nagyon sok lessz a lakás törlesztése és akkor jóljön majd ha énis dolizom.persze ha előbb becsuszik egy baba akkor megtartom.

gyöngyi:akkor a lányid gondoskodnak arról hogy írhass ide :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: na de komolyan!nyugodtan írj!!
 


Csajok!! Drágák vagytok, de pirongva bevallom 30 múltam amikor a nagylányom született :oops: :oops: , ki ne számoljátok most mennyi vagyok :lol: :lol:
Most az a sikk (hülye szó), hogy 30körül szülünk. Bár én csak ekkorra találtam meg az ideális férjet és apát :lol: :lol:
Ez szerencse kérdése, nektek hamarabb lett szerencsétek.
Persze sokan karriert építenek, és "nem fér" bele az életükbe a család. Pedig egy nő élete szerintem csak gyerekekel lehet teljes.
És nem jó tendencia, hogy később szülünk Én határozottan érzem, hogy fiatalabban türelmesebb lettem volna :oops: :oops:
Fiatalon lazább, rugalmasabb az ember, és ez nagyon fontos a gyerekek mellett. Bár talán ennyi idősen is lehet fiatalos és játékos maradni -ez nagyon kell a gyerekeknek.

És a másik kérdés az egzisztencia kérdése. fiatalon megtudtok állni a saját lábatokon?? Mert én a saját káromon megtanultam, nem szerencsés szülökkel élni.
Ti hogy vagytok ezzel?? Külön laktok?? Vagy szülökkel??

Húúúú, ahhoz képest, hogy nem akartam írni :!: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Kismama!

Sajnálom, ami veled történt. Remélem, a kistesónál szerencséd lesz.

Gyöngyi!

Azért, mert elekrülted a 30-at, nem vagy még "öreg". Ki mennyinek érzi magát, annyi idős.
Nekünk saját házunk van. Nekem elhiheted, bármennyire is jók a szülők, piszok nehéz velük élni. Inkább nyögöm a törlesztést, mint velük lakjunk. Kipróbáltuk.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!

Igen BRITTA!! erre gondoltam, hogy minnél fiatalabb az ember annál kisebb az esélye saját otthonra! Mert akkor jó a kapcsolat a szülőkkel, ha meg van az a bizonyos kis távolság!!!
És épp ezért furcsa a mai világban, ha valaki fiatalon vállal gyereket.
Na, és akkor itt vagyunk ellen példának: anyám házában lakunk (apa halála miatt) és majdhogy nem a beszélő viszony sincs meg köztünk :oops:
Engem még 35 évesen (oopsz elszóltam magam) gyerekszámba vesz az anyám, mi lehet akkor, ha még fiatalabbként szülök??
Nehéz ügy!! De rájöttem (mit tezsnek az évek és a ráncok!), hogy a legfontosabb a szerető férj és a gyerekek!! A többi nehézséget megoldjuk, igaz??!!
Jó éjszakát a kisgyerekeseknek!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Szia Gyöngyi!

Igazad van, a szülőkkel csak egy kis távolságban jó a kapcsolat. Sajnálom, hogy anyuddal nem jó a kapcsid. Remélem, még helyrejön. Mi az esküvő után közel két évvel tudtunk lakást venni. Akkor még csak ketten voltunk. Előtte alig fél évvel vettünk új autót, így attól meg kellett válnunk. (de nem baj, valamit valamiért, nem?) No, és apósomék is tudtak beleadni egy keveset (tudniillik mezőgazdasággal is foglalkozik, és néha van bevétele is). Aztán jött Gergő, rá kicsivel több, mint 2 évre Dani. Akkor úgy döntöttünk (hála a jó szomszédoknak), el kell onnan jönnünk. Így kiköltöztünk anyósomékhoz, és meghírdettük a lakást. Szerencsénk volt, gyorsan jött a vevő. De sajnos, hiába jövök ki jól anyósommal, akkor megjöttek a bajok, mert mindenkienk más szokásai voltak, amit nem lehetett összeegyeztetni. Fél év után, amikor is eljöttünk tőlük, mondtam nekik, bármennyire is szeretem őket, elég volt ennyi idő együtt. Nem haragudtak, belátták, igazam van. Nekik sem volt az a fél év könnyű. Én sem vagyok tökéletes! Ez van. Azóta megint felhőtlen a kapcsolatunk. Ja, azért náluk laktunk, mert anyuéknak kisebb valamivel a házuk, és a húgom még otthon is lakott akkor, így ott nem fértünk volna el.
Na, mindegy, most már mindenki megnyugodott. Tavaly pedig úgy döntöttünk, hogy vállalunk még egy babát(miért is ne, hisz mindenünk meg van). Szerintem nem lesz megterhelőbb, mint két gyerekkel.
NA, jó hosszúra sikeredtem.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hova tűnt mindenki? Hetek óta nem hallani rólatok.


Puszi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mint, rangidős megtöröm a csendet , és válaszolok Britta!!!!

:lol: :lol:
Nekem "csak" kető van, de egyszer egy három-gyerekes barátnőm azt mondta, hogy bolond aki nem szüli meg a harmadikat !! Szóval neki nem volt nehezebb :wink: A harmadikat már szinte nevelik a nagyok :lol: . Sokan arra hivatkoznak, hogy az anyagiak......, de szerintem ahol jut kettőre, ott jut háromra is. Biztos nem lesz könnyű, de legfeljebb nem kapnak Nike cipőt és magán angol tanárt :lol: :lol:
Szeretet annál többet. :!:
Én is szívesen bevállalnám a harmadikat, sőt akár négyet is, de én elég későn kezdtem :oops: :oops: Most elég bizonytalan a lakás helyzetünk, ezért nem merek bevállani mégegyet, de ki tudja!! Még van időm....bár nem sok :lol: :lol: :lol:

Üdv mindenkinek!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Gyöngyi!

Ugyanezen a véleményen vagyok. Ahol kettő elfér, ott a harmadik is. Eddig sem vettem mindenből a legdrággábbat, ezután sem teszem.
Még van időd, hisz fiatal vagy. Kívánom, hogy hamarosan megoldódjon a lakásproblémátok, és legyen még legalább egy babótok.

Puszi!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
 
 


Sziasztok!
Néha néha benézek ide, de eddig nem akartam írni, mivel nem vagyok már 18... pontosan 28. Igaz, hogy 23 évesen szültem először... és igen, igaz, hogy a harmadik gyereket már neveli a többi... de azért az anya az anya marad :wink: Egy gyerek unatkozik, két gyerek öli egymást, a harmadiknak meg jó dolga van, mert nézi a műsort, amit a másik kettő előad, noha csatlakozni hozzájuk még nem nagyon tud.

Aki meg az anyagi dolgok miatt vacilál egy harmadik babán, annak elálurom, amit én is csak akkor tudtam meg, amikor szóltak az oviban, hogy három gyerek után minden feleződik. Ebédbefizetésnél csak a felét számítják, ami azért elég nagy segítség. Danikám bölcsis. Nála tavaly is és idén is valahol az önkormányzatban, vagy tudom is én hol "megszavaszták", hogy fél évig ingyenes az ellátása. Ez is lutri, mert nem jár, hanem adható. Idén is meglepetés volt, egyáltalán nem számítottam rá. Mikor mentem befizetni az október hónapot, nemhogy fizetnem nem kellett, hanem még a szeptemberit is visszakaptam. :lol:

Azért ilyen apró meglepik jólesnek az ember pénztárcájának és ha így nézzük, akkor a harmadik gyerek vállalása mégcsak anyagilag sem olyan nagy teher! Egyrészt a sok ruha amit örököl, és babakocsi, meg kiságy, meg minden már megvan, túl sok mindent nem kell beszerezni, csak azokat amiknél fontos a higéné.
Ugyan az iskolakezdés még odébb van, így nincs pontos infóm, hogy a tankönyvek mennyire lesznek támogatva, de ha ugyanúgy az 50%-a lesz támogatva, már akkor is jó... Többet fizet egy kétgyerekes a tankönyvekért, mint akinek három van :wink:

De ezek csak anyagias dolgok, nálunk nem ezért lett Gergi. Ő egyszerűen jönni akart... beköltözött a pocakomba, mikor a Gábor 2 éves 9 hónapos, a Dani meg 7 hónapos volt.

Bár én néha nagyon öregnek érzem magam, mint az elmúlt napokban. :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!


Sasha! Örülök, hogy írtál. Én sem 18 vagyok, hanem bizony már a 27-ben. Mi sem az anyagiak miatt vállaljuk a harmadikat, bár nálunk tervezett volt. Miért is ne? Hisz van már kettő, őket is szépen neveljük. Szerintem.

Mi jól vagyunk. Sajnos az idő nem engedi, hogy kint legyünk, mert esik ez a fránya eső. De hát ősz van, nemde?

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


sziasztok!Én egy 18 éves anyuka vagyok!Én is elég korán szültem, de hát így jött össze.Lányom 2007 november 8-án született én pedig november 3-án töltöttem a 18-at.Minket az apa elhagyott, sajnos ketten maradtunk.Lehet szerintetek nekem valaha is normális párom, aki elfogad minket így ahogy vagyunk??? Üdv Laura
 
 


Szia Laura!

Örülök hogy írtál. Ne aggódj. Találni fogsz olyan embert, akinek kelletek mindketten. Egyébként gratulálok a lányodhoz. Biztos nagyon aranyos. Jó baba?


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


szia!örülök hogy válaszoltál:)
hát Lilla jó baba...végülis. este 22órakor lerakom aludni és reggel 5ig alszik.ez már jó, mert nem rég éjfél felé raktam le és 3kor már felkelt!Szóval ehhez nézve jó baba. :) és a te gyermekeid? te mikor szülted az elsőt? üdv!
 
 


Szia Laura!

Én 21 voltam, amikor Gergőt szültem, és 23, amikor Dani született. Ők már "nagyok". Ovisok. Dani kedden kezdte. Jó alvók, de az első év nagyon nehéz volt velük alvás szempontjából.

Kép
Kép
Kép
 
 


Hát igen nekünk is nehéz...néha Lilla csak velem hajlandó aludni!de mondjuk attól függetlenül hogy ha velem alszik meg sem tudok mozdulni, én imádok vele aludni! olyan jó :) nekem csak Ő maradt.Nagyon jó vele :) aranyosak a fiaid! én szerintem nem vállalok majd még egy babát, elsősorba azért mert nem akarok így járni mint most.egyedül nehéz.Bár Lilla a mindenem és hálát adok a sorsnak hogy Ő van nekem. :) Lau
 
 


Szia Laura!

Meglátod, ha találsz egy olyan embert, aki mindekettőtöket elfogad és nagyon szeret, megváltozik a véleményed a következő babáról. Elkapkodni persze nem szabad. De azért ne mondj le róla ily könnyen.


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Hát remélem.majd eldől mi lesz! Neked gondolom van párod.nem mondok le a következőről, de az nem most lesz az tuti...legalább 5-7 évet szeretnék várni vele, ha lesz megfelelő apa a számára. bár...ebben a mai világban...hát nem sok jóra lehet számítani...

Üdv Lau
 
 


Szia Laura!

Igen, nekem van párom. Már 8,5 éve házasok vagyunk, de ideén 12 éve, hogy együtt vagyunk.


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most találtam meg ezt a topicot :D Én 21,5 éves voltam, mikor Sára született. Még nem voltam 21, mikor összeházasodtunk a férjemmel. Most meg útban a kistesó, 23 és fél éves leszek, mikor megszületik. :D Mi négy gyerkőcöt szeretnénk, így nem hátrány, hogy ilyen hamar kezdtük :lol:

Üdv:
Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!
Britta: hűűha, hát akkor gratulálok!manapság nem sok pár van ilyen régóta együtt!remélem így is marad! :)

Ichtus: Gratulálok a kislányodhoz!És jó egészséget a kistesóhoz is!Én 18 éves vagyok és kislányom 2 hónapos!Korán jött de én örülök neki és imádom!

Kép
 
 


Köszi Lau! :lol: Elhiszem, hogy szereted a kislányodat, én is nagyon szeretem az én huncutkámat :D Ha tudsz, tegyél fel képet a babádról, kíváncsi vagyok rá!

Brigi, most nézem, hogy a harmadik baba is fiú lesz? Három fiú, gratulálok! :lol: A keresztfiamék is hárman vannak, van két bátyja, jófejek nagyon :lol:

szép napot nektek!
Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
 
 


szio Katica! Itt van kép a lányomról.:) Nagyon aranyos a kislányod!:) Kép Lilla baba Kép Lilla Kép Mi

Kép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: