Új privát üzeneted érkezett!

Üdv!

Gabek:
Középiskolában tanítok és kizárt,hogy oda járjon a gyerekem,ahol én tanítok. Sosem helyesletem, nem akarom megfolytani a gyerkeet.

Az, hogy Kata és mi normálisak vagyunk, nem kunszt:) mi téleg akartuk őt, és szerettük is egymást.

Azt nem tudom, hogy lehet elvált szülőként jól csinálni a dolgokat, talán tisztelettel, odafigyeléssel, kommunikációval:) és szeretettel. Azt szeretjük mindketten a legjobban, ami a legfontosabb, a lányunk.Szóval, ezért mindent megteszünk.

:)
 
 


Brik!

Küldtem neked privit!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Gabek jól estek a szavaid!!!:-) Köszönöm!!

Kgk, kösy! Írtam neked:-))

Sok puszi!

Brigi

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Jé megváltozott valamiért a vonalzóm, na mindegy.

Voltam tegnap UH-n minden rendben volt 16. héten vagyunk, megyek afp-re vagyis mennék, de még nincs kiskönyvem, mert itt a védőnő csak kedden és csütörtökön rendel. Mármint akkor lehet menni. A többi napokon ő jár ki bébikhez.
Hétfőn remélem kiskönyv nélkül is leveszik az afp-t :-))

A bébink szopja ezerrel az ujját, a lábait szorítja össze, puszikat ad. És hason fekszik:-)) Nagyon édes. :-)) Majd rakok képeket :-)

Szerintetek a toxémiát meg lehet előzni helyes étkezéssel? Volt akinek volt toxémiája?

Sok puszi mindenkinek!!!!

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Brigi!


Elvileg válaszoltam a privire, remélem, megkaptad!

Örülök, hogy rendben volt az UH! Sikerült közben kórházat és orvost választanod?

Ha hason fekszik a kicsi, gondolom, ti sem láttátok, fiú-e vagy lány.
Nekünk a 18. heti genetikai UH-n szintén nem látszott. Valahogy úgy ül, hogy fent van a feje, lent a lábacskái és szerintem háttal ül, szóval teljesen antiszociálisan :D :D :D :D.

AZ AFP-t hol veteted le? A Klinikán most úgy volt, hogy kiskönyvet nem kértek, viszont kellett vinni orvosi beutalót és együtt vették le a Hepatitis B szűréshez is a vért.
Az eredményre kb. 10 napot kellett várni.
Kellemes meglepi volt, hogy nem kell sokáig sorban ülni a labor előtt, hanem nyitva tartják az ajtót és azonnal be lehet menni. Bent persze vannak emberek, de így is sokkal gyorsabb.

Nekem azt is tanácsolták, hogy amikor megyek AFP-re, máris kérjek időpontot a 18.heti genetikai UH-ra, mert nagyon sok az előjegyzés.

Én kicsit megijedtem, mert az alsó határértéket éppen hogy meghaladta az AFP eredmény - az alacsony érték Down-kórt jelezhet :shock:-, de a genetikai UH-n alaposan megnézték a kicsit, és úgy tűnik, nincs semmi baj.

A toxémiával kapcsolatban sajnos nincs ötletem. Van rá esély, hogy kialakulhat nálad?

Én ma megyek fogászati ellenőrzésre, remélem, nincs semmi likacska és békén hagynak.

Jaj, tényleg. Van valakinek tuti tippje visszerek kezelésére? Sajnos nagyon erősen kijöttek a lábamon és eléggé zavar. Fájni nem fáj, csak csúnya. :?

Szép napot mindenkinek!

Kinga
kgk
 
 


Szia Kgk!

Ne haragudj még nem volt időm válaszolni, de írok mindenképp.
Kórházba kell levetetnem a vért mert oda van beutalom.

Mi se láttunk semmit nekünk is a feje fent és háttal ült nekünk:-))
Én is abban reménykedem, hogy a 18. héten látok valamit. De ha nem az se baj, csak minden rendben legyen, egészséges legyen.

Választottunk orvost, de ezt csak priviben. Doktornőt választottam, lelki okok miatt leginkább.

Szeretnék természetesen szülni, meglátjuk mert császár volt legutóbb. Remélem sikerül:-))

Az afp után nem úgy van hogy 18-20. hét között kell menni, nem fontos, hogy pont 18. hét legyen nem.Örülök, hogy minden rendben volt:-))
Én még a vassal vagyok úgy, hogy az gond lehet mert durván vashiányos vagyok és az a baj, hogy az epém nem választja ki, tavaly voltam ez miatt kivizsgáláson teljes kivizsgáláson, ezért is étkezem másképp. De ez is majd alakul.

Remélem, hogy kivételesen másképp döntöttem és hogy nem a klinikán fogok szülni, azért még itt maradhatok nálatok. Rengeteg erőt adtok, amit nagyon köszönök!! :-)

Puszi mindenkinek!

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Visszaolvastam szorgalmasan, de mindenre reagálni nincs időm, állandóan úszom minden tennivalómmal, közben kisebb-nagyobb betegségekkel is küzdünk (éljen a tél).

Először is nagy gratula Briknek, örülök, hogy megnyugodtál már. Sajnos toxémiához nem tudok hozzászólni.

Visszérrel kapcsolatban egyszer egy ismerősömnek utána érdeklődtem, akkor a visszérkrémeket javasolta egy egészségügyis, de azt nem tudom, hogy lehet-e használni terhesen, utána kell érdeklődni orvosnál. A másik, amit mondott a fáslizás és amikor lehet, fel kell polcolni a lábat.

Köszi a hiányolást és érdeklődést, jó hírekkel jövök. Voltunk Mirrel két hete a kardiológusnál és az derült ki, hogy a luk kisebb lett és a hatásai is mérséklődtek.
Nem lehet tudni, hogy kell-e majd műtét, azt sem, hogy mikor derül ki (ha kell műtét, akkor iskola előtt szokták megcsinálni), de egyelőre nem kell az biztos.

Sőt, szeptembertől próbálkozhat az ovival én meg a munkábaállással, elvben vissza is tudok majd menni a munkahelyemre, de hát az még nagyon messze van, majd meglátjuk, mi lesz.

Egyébként meg Brú nagy, rettentő okos, sokat beszél, nagyon jókat mond és próbálgatja a határokat folyamatosan.
Mirrel nagyon szeretik egymást és mostanában, hogy többet volt itthon betegségek miatt, nagyon jól el is játszottak már egymással, rengeteget tanul tőle Mir.

Mirnek nagyon jó hír az ovi, mert már nagyon menne, meg is beszéltük az oviban, hogy néha benézük egy kis időre, mert mindig odasündörög a többiekhez, mikor megyünk Brúért.

Mir egyre többet beszél, nagyon későn kezdte, de most főleg a Brútól rengeteg dolgot szed fel minden nap.

Egyébként meg egy drámakirálynő, pillog, mórikálja magát, szigorúan néz, ha nem tetszik neki valami, időnként megszakadunk a röhögéstől.

Vele most azon küzdök, hogy lassan-lassan elválasszam, de nem sok hajlandóságot mutat. Alapvetően - néhány kósza tejcsizéstől eltekintve - alváshoz és ébredéshez kell neki a tejcsi, na meg éjszaka kellett, mikor felébredt. Utóbbiról két rémes hét után leszoktattam, aztán pár hét szünet után most azzal próbálkozom, hogy a délutáni alvást is enélkül bonyolítsuk, hát, romokban heverünk, mert nem alszik délután, csak hisztizik.

Pedig nekem most lett kicsit sok a tejcsizés (így a hatodik évben a két gyerekkel) és néha kellene, hogy délután mással is el tudjon aludni, úgyhogy kitartok, de lehet, hogy ez lassabb lesz, mint az éjszakai tejcsizésről leszokás.

Bármi ötlet, tapasztalat a témában?
Mir gyakorlatilag mindent ért - amit akar, ezt nem nagyon akarja érteni, Brúval annó (kb. ugyanennyi idős volt, csak jobban beszélt meg más természetű) azért sokkal egyszerűbb volt.

Nem könnyíti az életet az sem, hogy Brú is beszáll a vitába, mindig a tesó pártjára áll és győzköd, hogy ugyan már hagyjam tejcsizni. :D
Őt próbálom én győzködni, hogy vannak más szempontok is, de elég erősen (és aranyosan :) ) működik már náluk a testvéri véd és dacszövetség (persze ha éppen nem ugranak össze valami játékon :D )

Errefelé ezek vannak. Tali jó lenne (nekem aztán már végre, hogy lássalak is titeket), de egyelőre nem tudok ígérni semmit, most, hogy a nagy hideg elmúlt, jobban jönnek-mennek a betegségek is, Mir gyakorlatilag az egész őszt és telet lenyomta antibiotikum nélkül egy hónappal ezelőttig, most az utóbbi egy hónapban a második antibiotikum kúrát tartjuk. :(

De jön a tavasz, remélem, mi is tudunk majd mozdulni.

Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Tücsi


Sziasztok!


Tücsi!

Örülök, hogy jelentkeztél és hogy jól vagytok.

Köszi a tippeket visszér ügyében. Nekem is a fáslizást mondták és hogy hideg vízzel zuhanyoztassam le a lábaimat.

Nagy megkönnyebbülés lehet, hogy Mira szíve kezd rendbe jönni!
Megértem, hogy el akarod választani őt, gondolom, alig fér már az öledbe szopizásnál! Tippet sajnos nem tudok adni, Boti tíz hónaposan saját maga döntött úgy, hogy elég volt a ciciből, úgyhogy nem kellett ügyeskednem.


Brigi!

Mindenekelőtt hogy jut eszedbe olyasmi, hogy nem jöhetsz közénk, ha kórházat váltasz?:) Aki egyszer ide betette a lábát, attól azt hiszem, elvárjuk a rendszeres tudósítást! :) :) :)

Hogy vagy? Rendben volt az AFP? Végül melyik kórházban vették le? Ti tudjátok már a baba nemét?


Nálunk a helyzet: Mivel alacsony volt az AFP-m, azt javasolták, hogy a biztonság kedvéért nézessem meg újra a kicsit, ezért tegnap elmentem genetikai vizsgálatra.

Szerencsére nem találtak semmi bajt, amire az alacsony érték utalhat, bár a baba belei kicsit ödémásak állítólag. Megnyugtattak, hogy ez nem jelenti azt, hogy rendellenesen fejlődik, az anyagcseréjét nem zavarja meg, a nagysága megfelel a 22 hetes korának. Állítólag előfordul sok babánál és ki fogja nőni.

Az oka viszont lehet pl. toxoplazma fertőzés, ezért el kell mennem egy spéci vérvételre a Szent László Kórházba, hogy ezt kizárhassuk. Ha az eredmény negatív, nincs több teendő.
A vicc az egészben, hogy nincs, soha nem is volt és azt hiszem, nem is lesz macskám, Isten tudja, hol szedhetnék össze ilyen fertőzést.

Ami viszont kiderült végre: kislányt várunk, úgyhogy bejött, amit a kínai fogantatási naptár jósolt! :D
Most szépen szabályosan feküdt és jól meg lehetett nézni.
A 18 hetes UH-n talán azért nem vették észre az ödémát, mert akkor úgy feküdt, hogy alig lehetett látni.

Botinak mondtuk a diagnózist, mire közölte, hogy jó, de ő fiút szeretne....

Most mennem kell, szép napot mindenkinek!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Kinga!
Szívből gratulálok!!!!! Jujjdejóóóó!!!!! :lol: :lol: :lol:
Azért kicsit irigykedem a kislány miatt! Majd talán nálunk a 3. az lesz. :)
De csak később, félreértés ne essék!
Reméljük minden rendben lesz a leányzóval, ne aggódj!
Mi lesz a neve?

Brik
Hol fogsz szülni? Neked is gartulálok!

Mtm
Örülök, hogy jól vagytok.
Szopi leszoktatásra lövésem sincs.....nálunk is magától megoldódott Boti 15 hónapos korában. Kerültem a szitut, ha kérte adtam aztán pár nap alatt csökkent a tej és akkor már nem is kérte, mérgelődve huzogatta és kész. Tudomásul vette. De 1 percig sem sírt miatta.

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Mtm, Joe köszönöm :-)

Kgk Istvánban vették le a vért, de még nem tudom az eredményt, izgulok is rendesen, talán holnap meg tudom. Holnap megyek uh-ra is Talán kiderül a pici neme is.
István kórházba fogok szülni kicsit közelebb van :-)

Kgk szerintem minden rendben lesz!!! Gratulálok a kislányhoz.
Nekem is kislányt jósoltak, ráadásul szélesedtem is. De nekem nem fontos a neme csak egészséges legyen, van kislányom, kisfiam, így jöhet bármelyik nem képviselője, szeretettel és örömmel várjuk!!:-)
Te beadattad a H1N1 oltást? Lehet hogy kérdeztem akkor ne hari. Kicsit félek, de beadatom ma vagy holnap.

Amúgy én jól érzem magam már régóta érzem hogy rugdos :-) Tegnap este és ma is nagyon aktív volt a drága. Eddig nem híztam igaz én sajnos túlsúllyal kezdtem, betegség miatt nem tudtam visszafogyni. Majd szülés után lemegy, meg szerintem most nem fogok sokat hízni, mert nagyon odafigyelek mit eszek.

Holnap írok mi volt uh-n, meg a leletet remélem megkapom akkor megírom milyen lett remélem oké lesz az is :) I

Sok puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Brik, drukkolok, írj majd! Egy ismerősöm januárban szült és nagyon hoszas hezitálás után ő végül novemberben vagy decemberben (már nem emlékszem) beadatta magának az oltást, nem volt semmi gondja vele.

Kinga! Gratulálok a kislányhoz! Jó párosítás az egy nagyfiú egy kislány, nálunk nagyon bejött. :) Próbáld azzal vigasztalni, hogy nem annyira fogják érdekelni az autói (dehogynem...), nem fogja elszedni tőle (dehogynem...). :)

Toxoplazmózist el lehet kapni nem jól megmosott (földes) zöldség és nyers hús révén is (úgyhogy cicát emiatt kár kidobni terhesként).

De nem nagyon érdemes izgulni, mert rettentő ritka dolog. (Én azt produkáltam, hogy már korábban átestem toxoplazmózis fertőzésen - egy rövid időszakot leszámítva egész életemben macskák között voltam és sokat nyalogathattam a földet is a telken kiskoromban, a tőről az epret a számba pakoltam mindig, stb. - szóval, én már védett voltam, de ez is olyan ritka, hogy a védőnőnk akkor látott ilyen leletet életében először. Kis túlzással majdnem körbemutogatta a többieknek...)

Orvos ugyan nem vagyok és nem is szívesen szakértek ilyenekben, de azt hiszem, hogy a nagyon high-tech ultrahangos készülékek számtalan előnyük és hasznuk mellett néha arra is jók, hogy ráijesszenek kicsit az emberre. Lehet, hogy öt éve nem is láttak volna eltérést a picilány bélrendszerén.

A szopizás azért nem akkora tragédia nálunk, napközben nemigen nyaggat a lány, elalvásnál meg odafekszik mellém, vagy félig rám (na ez utóbbit nagyon kedvesen csinálja, közben néha nagyon szépen a szemembe néz :) ), de azért lassan véget érhetne. Mondjuk ma éjszaka majdnem elaludt magától, csak aztán elhúzott egy nagyon hangos repülő és rögtön rámvetette magát ijedtében. :D

Viszont Mira egy tündérbogár, ha fáj valamim, akkor gyógypuszit ad, megsimogat, néha, ha úgy ítéli, akkor leül és odahúzza a fejemet az ölébe, úgy simogatja meg és mindig megkérdezi, hogy "nem fáj [már]?" Persze ugyanezt megcsinálja a Brúnóval vagy az apjával is és ha ő okozott fájdalmat (vagy valamit nagyon rosszalkodik, pl. MEGINT fejreesett tegnap, ezúttal a székén mászókázott egyet míg hátat fordítottam, de szerencsére most nem lett semmi baja), akkor állati helyesen mondja, hogy "bocsánat" és persze rettentő bűnbánó képet is tud vágni (Brú ezt soha nem csinálta...). Az más tészta, hogy közben neki is csillog a szeme, mint a veszedelem, tök világosan látszik, hogy ANNYIRA komolyan azért nem gondolja. :)

Na szép napot mindenkinek!

Tücsi


Sziasztok!

Kinga, gratulalok a kiscsajhoz! :D :D
Nagy orom meglatod ;)
Nalunk azt hiszem a feltekenyseg szempotjabol is jol jott ki, hogy lany a kissebbik, valahogy ugy kepzelem (itt a fiam jellemet ismerve mondom, nem altalanossagban). Vince nagyon jol erzi magat a nagy fiu teso szerepeben, vedi, segiti a hugat, professzort jatszik, Piro meg tiszta kis szivebol elfogadja ezeket, el is varja.
Egyebkent ok mar megbeszeltek, hogy ha nagyok lesznek a Piro lesz a Vinci felesege :lol:

Toxoplazma: en is azt olvastam, sokkal konnyebben el lehet kapni nem jol mosott zoldsegektol, gyumolcsoktol mint macsekoktol.

remelem minden rendben lesz!

Tucsi, de jo, hogy szepen alakul Mira szive, eljen!

Brik, mi volt az UH-n?

Sára

Kép

Kép
 
 


Na sziasztok, en is megjelentem :oops:

Brik
Gratulalok a kislanyhoz! Nem tudom, hol tartasz lelkileg, de en csak most olvastam vissza, szoval ne vadold magad, ami volt az megvolt, mostmar elore, csak elore! A (-) gondolatok csunya dolgokat tudnak muvelni, ugyhogy probald meg feloldani oket! (esetleg kineziologus sokat tud segiteni ilyesmiben, tapasztalatbol beszelek..)

Tucsi
Eljen a csokkeno lyukacska! Hurra!

Sara
Tudsz meselni a Waldorf ovizasotokrol? Lujzikam tovabbra is bolcsizik, most heti 3 napot (9-15h-ig), de meg mindig nagyon nehezen haladunk, az ottalvasokat vegig orditja, nem hagyja a tobbit aludni, kesz kaosz... Mar megpenditettek, h ez igy nem mehet sokaig (nem mintha sztem nem nekik kene hatni a lanyra... :roll: )
! szo mint szaz, fontolora vettem a waldorfot... De hat olyan nehez bekerulni!

Rolunk
Jol vagyunk, Lujzi mint fent emlitettem, intezmenyesedik apro lepesekben... En meg... Jott 1 valsagunk (Dina, sokat gondoltam Rad), azt szerencsesen atveszeltuk, aztan 2 hete, vagy mar 3 talan? Szoval volt 1 mehen kivulim :( Mar tul vagyunk rajta, a lelki sebeket meg nyalogatom... Szerencsere hamar kiderult, igy nem lett nagy(obb) baj... Szoval azt is atveszeltuk...

Szivesen taliznank mi is! Ha stabilan jo lesz az ido, egy piknikezoset nalunk is tarthatunk :wink:

Sziasztok! Eljen a joido :D

Kép
 
 


Sziasztok!

Eljött az az idő is, ha nincs, hát csinálunk.
Létrehoztunk egy alapítványi Montessori angol-magyar zöld óvodát!

Bocs, hogy ilyennel zaklatlak Titeket, de vagytok páran közel, és hátha érdekel valakit...

Nem is részletezem, hogy "fajultak idáig" a dolgok :), ha valakit kicsit is érdekel, szívesen küldök bemutatkozó/ismertető anyagot, miben is más ez, mint a "sima", a Waldorf, vagy a magánovi.

Egyébként jól vagyunkm és jól lenne már egy BABATALI!

Puszi,

Cseragi és a lányok

Kép

Kép
 
 


Cseragi
Kuldesz nekem anyagot? Bar ha jol emlekszem, mi nem a kozeletekben vagyunk, de nagyon erdekel minden ami ovi, mert nem valt be a mostani... :evil:

Kép
 
 


Sziasztok!

Kismamak hova tuntetek?

Boga, sajnalom a tortenteket :(
Remelem hamarosan szep hirekkel jossz!

A waldorfrol en csak jokat tudok mondani, nekunk nagyon pozitiv a tapasztalatunk! De eleg nehez ezt igy par szoban leirni, elegge oszetett, azt javaslom, hogy egy kozeli oviba menjetek el baba-mama csoportra, ezt altalaban hetente egyszer tartjak az ovi elott allo gyerekeknek es igy bele lehet tenkiteni az ovoda eletebe.

Amugy itt a babaneten van egy eleg jo waldorf topik, erdemes elolvasni, sok hasznos infot talalsz benne es kialakul egy keped az egeszrol. A gyerekneveles alatt van azt hiszem (abban a rovatban).
itt ni: http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... sc&start=0
Jo hosszu, de regeteget beleraktak az ott irkalo anyukak, jo kis topik, erdemes az egeszet elolvasni!

Tobbiek???

Sára

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

Mi is jól vagyunk, nálunk szerencsére semmi extra, éljük a hétköznapokat, Gergő már nagyon szereti az ovit. Most éppen dínó mánia tombol nála, na jó már elég régóta, de most hétvégén volt a dínós előadás a sportarénában és iszonyatosan élvezte, pedig kicsit tartottam tőle, hogy félni fog. Már több mint 30 dínót ismer, és felismer, tudja a nevüket és a sima fogócska is abból áll, hogy ő egy növényevő dínó én pedig valamelyik húsevő dínó vagyok és el kell, hogy kapjam.

Én is gondolkodom, hogy jövőre ill. most szeptembertől bölcsit keressek Dávidnak, de mindenhol isssszonyatos túljelentkezés van.
Első oviban azt mondták, hogy 20 gyereket vesznek és engem felírtak a 145. helyre. Második helyen azt mondták, hogy csak azokat tudják felvenni akik tavaly előtt jelentkeztek, kvázi akkor mikor még meg sem születtek a gyerekek. Harmadik helyen már csak a 66. sorszámot kaptuk. És van egy bölcsi, ahol vezető váltás történt és a csaj azt mondta, hogy ő nem foglalkozik a régebben jelentkezőkkel, csak azzal, aki már nála jelentkezett :-) de így is a 40. hely körül vagyunk valahol, de itt még van remény :-)

Boga
Sajnálom, hogy volt egy-két mélypont, de akkor ezek szerint minden rendben már és akkor már csak jó következhet :-)

Jóidős taliban mi is benne lennénk, ha alakulna valami küldjetek köre-mailt :-)

Gabek

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat! Mi is örülünk a vegyes párosnak, remélem, most már nem fog kiderülni, hogy mégis fiú. :) Bár, ha így lenne, az se lenne baj.

Joe!

Ha jól emlékszem, Te kérdezted a nevét. Két nevet szeretnénk adni ennek a kicsinek is. Az első neve Borbála lesz, a másodikon még gondolkozunk.
Ismerve hasonló ízlésünket nem lennék meglepve, ha Ti is a Bori nevet választanátok majd, ha kislány érkezik egyszer! :) :)

Mostanra túl vagyok a toxoplazmás mizérián is. Szerencsére negatív lett a leletem, nem vagyok fertőzött, bár védettségem sincs ellene, ezért másfél hónap múlva lesz egy kontroll-vérvétel, hogy megnézzük, nem lettem-e közben fertőzött. Nagyon megkönnyebbültem, mert úgy hallottam, hogy fertőzés esetén erős antibiotikum-kúra szokott lenni.

Egyébként kicsit kímélőbbre kellett váltanom, mert két hete úgy látta a doki, hogy kicsit megrövidült a méhnyak. Nem nyílt ki a méhszáj, görcseim sincsenek, szóval vetélés nem fenyeget, de pl. a terhestornát fel kellett függesztenem. Sajnálom, mert nagyon szeretek járni, remélem, hogy ez csak átmeneti helyzet.
A hasam már elég nagy (26. hétben vagyok), most már kezdek nehezebben mozogni és hamarabb kifáradok, szóval eljött a „terhesség” ideje. :)
A kicsi rengeteget mozog, van, hogy egész nap tekereg és néha akkorákat rúg, hogy szinte kellemetlen. :)


Brigi!

Te hogy vagy? AFP-vel mi a helyzet? Tudod már, hogy kislány lesz vagy kisfiú? Nevetek van már?


Boga!

Sajnálom a szomorú eseményt. Tényleg annak kell örülni, hogy időben észrevették. Esetleg ti is kistesót szeretnétek?

Cserági!

Gratulálok az óvodához, sok sikert kívánok a vállalkozáshoz! Miért éppen ovit nyitottatok?
Te esetleg pedagógus vagy?

Gabek!

Egy barátunk mesélte, hogy az I. kerületi állami bölcsődében jövedelemigazolást kértek az apukától és mivel – szerencsére - jól keres, a gyereket nagylelkűen besorolták a 66. várólistás helyre.
Ez nyilvánvalóan azt jelenti, hogy ne is reménykedjenek, ezért beíratták a kislányt magánbölcsibe.
Szorítok, hogy jó helyet kapjatok Dávidnak!

Ezek szerint tervezed a munkába állást? Minimaxhoz mennél vagy más ötleted van?

Sára!

Neked mik a munkaügyi terveid? Emlékszem, mondtad, hogy Te is nagy örömmel hagytad ott a régi helyedet.
Vincus és Piró nagyon édesek lehetnek, amikor így eljegyzik egymást!:)

Most megyek takarítani :? , remélem, ez a szép idő másokat is írásra sarkall majd és felpörög kicsit a topik. :)

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Nem sok időm volt jönni, tanulok ezerrel itt vannak a vizsgák megint :-)))
Jól vagyunk, növögetünk. Ez a terhességem nehezebb, sűrűn fáj a hasam alja a medence csontnál, néha olyan mintha josló fájásaim lennének, nem tudom másképp elmondani, de szerintem az ilyen korán még nincs:-))
Úgy néz ki kislányunk lesz:-) Habár a köldökzsinór a lába közt volt, így nem 100%:-)) Majd kiderül, lényeg, hogy egészséges legyen. Jókat rugdoss, nagyon aktív bébi:-))

Kgk afp-m jó lett, a többi lelet is, jövő héten megyek cukorterhelésre, kivételesen nem cukrot iszok, kipróbálom a másik verziót :-)Még nem tudjuk a kicsi nevét, remélem 3 hó alatt kitaláljuk :-))

Minden hónapban nézem a vízeletet a toxémia miatt de eddig szerencsére oké minden, igaz a bal lábam nagyon bevizesedik, de még nem magas a vérnyomás és fehérje nem sok a vizeletbe addig oké minden. Nagyon szeretnék természetesen szülni, mert engem a császár lelkileg nagyon megviselt anno. Ha nem lesz gond, újra természetesen, fájdalomcsillapító nélkül szülhettek, ez minden vágyam :-)
Az oltást még nem adattam be, még mindig agyalok rajta. Nem tudom mit tegyek.

Kgk ti hogy vagytok, hogy viseled a terhességet?
Írjatok sokat, hogy ki hogy van? Olyan jó hallani mindenkiről:-))

Millió puszi!
Brik

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Brigi!

Örülök, hogy jól vagy és jók a leleteid!
Akkor úgy tűnik, most kislányos széria van, Boti ovijában is minden terhesnek kislánya született!

A H1N1 oltást én a helyedben már nem adatnám be magamnak. Elmúlt az influenza szezon és egyre több helyen hallom, hogy kételkednek benne a szakértők is, hogy nem volt-e komolyabb a hisztériakeltés a valós kockázatoknál.

A nőgyógyászom is mesélt egy elég durva sztorit ezzel kapcsolatban (miután kiderült, hogy én sem kértem szurit) és mivel nem kaptál oltást, el merem mesélni.

A Klinikára állítólag bekerült egy kismama, akinél felmerült a H1N1 gyanúja. Azonnal megcsinálták nála a vírustesztet, ami negatív lett.
Megkapta viszont az oltást, melyet követően nem sokkal elment a terhessége. Természetesen nem bizonyították (még) be a kórházban, hogy az oltás miatt történt ez, de legalábbis elgondolkodtató.

Én köszönöm, jól vagyok, rám is igaz, hogy ezt a terhességet nehezebben viselem. Mondjuk az ugye tény, hogy közel sem tudok annyit pihenni, mint az elsővel, hiszen itt van Boti, akit el kell látni.

Ma kezdtem meg a 28. hetet, hétfőn megyek az aktuális UH-ra és megint lesz vérvétel. Elég durva, hogy már lassan az utolsó trimeszternél tartok.

Tényleg, egy kérdésem volna mindenkihez.
Babakocsit fogunk venni, egyelőre még csak nézelődünk, hogy milyen legyen. Olyat szeretnék, aminek legalább a hátsó kerekei nagyok, könnyebb súlyú és elég a kétfunkciós, vagyis hogy mélykocsinak és sportkocsinak is lehessen használni.

Kinek van valami tippje, hogy milyet érdemes venni? Egy barátnőm ajánlotta a Peg Pérego Uno típust, ami szimpatikus így elsőre. Ismeritek ezt esetleg?

Most megyek sétálni, élvezzétek Ti is ezt a szép napsütést!

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Jo hallani feloletek kismamak!
Kinga, tenyleg durva, hogy nem sokara a harmadik trimesztert kezded... :shock:
Nekem is olyan volt a masodikkal utolag, mintha nem is lett volna pocakban baba olyan hamar vege lett! Borbala nagyon szep név :)

Brik, orulok en is a jo leleteknek, csak igy tovabb! Kingahoz hasonloan en is azt gondolom felesleges mostmar az oltast, hisz vege az influenza szezonnak, szerintem ne kockaztass vele!

Eljen a tavasz, nagyon elvezzuk most foleg a nagyon szivos tel utan, csupa madarcsicserges es virag minden, imadjuk! Gyerekek is egesz nap kint turjak a homokot es "dolgoznak " :)

Majusban elutazunk egy hetre olaszorszagba Zolival, anyukamek lesznek itt a gyerekekkel. egyreszrol nagyon varom, de ahogy kozeledik egyre jobban aggaszt, hogy mi lesz Piroval, nagyon-nagyon anyas a lelkem, ha tehetne egesz nap rajtam ucsorogne, olyan bujos, ezt imadom! Vincusnak is biztos furcsa lesz, de o azert mar nagyobb, ot nem feltem annyira.

vegezetul egy kis info a patikakban kaphato mereg draga kremekrol (német ökoteszt eredmenyei) : http://tudatosvasarlo.hu/cikkek/1588

Puszilok mindenkit es eljen a tavasz!

Sara

Sára

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szolgálati közleményem van, műsorajánló! :) Aki ismeri, attól elnézést kérek!

Ha van lehetőségetek, érdemes nézni minden hétköznap 13.00-tól a LifeNetwork-ön a Szuperdada című valóságshow-t. (Más időpontban is megy, de sajnos nem tudom, mikor.)

A lényege, hogy egy csajszi, aki 17 éve foglalkozik problémás gyerekekkel, elmegy egy családhoz, ahol rettenetes rosszak a gyerekek, és segít az összeomlás szélén álló szülőknek megregulázni a csemetéket mindenféle hasznos praktikával.

Nagyon jó ötleteket lehet meríteni, hogyan lehet hatékonyan és hosszú távon engedelmességre szoktatni a kicsiket.
Bizonyos esetekben még a szülők közti nézeteltéréseket is sikerül megoldani.

Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek!

Szép nyári napot a társaságnak!

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Tudom, tudom, de talan ha valaki .......
Olyan egeszseges 30 ev alatti not keresek aki sajat petesejttel vallalna terhesseget. Nem ingyen gondoltam.
egy.ket.esely@gmail.com
 
 


Sziasztok,

Kinga
Én a könyvet olvastam, mert hát még néha van időm esténként könyvet olvasni, ha nem esem be az ágyba. DE a nyugodt tévénézés két gyerek mellett kizárt :shock:

Saara
Annyira szeretem, hogy jössz ezekkel a bio-öko dolgokkal :) , amiről nekem néha fogalmam sincs :roll: . Mi pl. a te javaslatodra használjuk amiből csak lehet a Frosh márkát :-)

MINDENKINEK BOLDOG ANYÁKNAPJÁT !!!!
Gabek

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Gabek!

Mindenekelőtt boldog szülinapot kívánok Gergőnek, így utólag is! Gondolom, volt nagy buli!

Hát, abban én is biztos vagyok, hogy ha megérkezik a legkisebb, nem a tévézés tölti majd ki a napjaimat. :) Egyértelműen látszik, hogy amelyikőtök már két gyermekes anyuka, sokkal ritkábban tud erre járni.

Sára!

Jó utat kívánok Olaszországhoz, biztos nagy kaland lesz!
Körutazás lesz vagy egy bizonyos helyre mentek?

Pótolhatatlan segítség - én is érzem a mindennapok szintjén-, ha van olyan nagyszülő, aki tökéletesen el tudja látni a gyermek testi-lelki szükségleteit, amíg a szülők távol vannak.

Biztos anyukádék is várják már az unokázást!


Brigi!

Láttam az iwiw-en, hogy most már biztosan kislány érkezik hozzátok is! :) A Zita név nagyon szép!


Nagyon eltűnt mindenki! Prücsök, Timi, Lilla és minden kedves tagunk, tessék jelentkezni! :)

Szép májusi napot kívánok mindenkinek!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Kgk nagy nehezen megszületett a kiscsaj neve, annyit gondolkoztunk rajta:-)) Sok név tetszett, aztán a párom mondta vagy Rita vagy Zita. Ekkor találkoztam egy lánnyal és mondta, hogy neki sok szerencsét hozott a Zita név ezért döntöttünk a Zita név mellett. Hiszek a sorsba, a véletlenekben, nagyon foglalkoztat az ezoteria. Ez a találkozás sokat segített a döntésben. Szóval Zitánk lesz :-)))

Múlt héten voltam cukorterhelésen, sajnos és nem sajnos de pont határon volt így mától diétázom, még nehezen megy főleg a csoki fog hiányozni, mert az amit imádok. De gondolom hamar belejövök és átállok a diétás étkezésre, mondjuk most egész éjszaka a szénhidrátokkal álmodtam:-))

Tudom nem szabad de talán egy kicsit fogyok is ettől, hallottam már ilyet és ha a bébi meg kap minden vitamint akkor nem lesz gond. Leginkább a zöldség, gyümikre megyek rá és a rostra. Meg legalább rend lesz az étkezésembe, kivéve két hét mert akkor vizsgák és kevesebb evészet az izgalom miatt :-))

A másik képzeljétek hogy jártam, voltam vérvételen most teljes vérképet néztek a vénámba szúrták kétszer ugyanabba a tűt és nem jött vér, hihetetlen főleg mert eddig mindig abból vettek vért és mindig jött, ez egy rejtély, aztán a másikból tudtak venni, azt nem szoktam adni azt a kezem mert ott nem is látszik a véna, ér.

Szóval ilyenek történtek velem, de jól vagyunk pici lány ezerrel rugdoss néha szokott kellemetlen rugásokkal illetni :-) De élvezem :-))

Kgk ti hogy vagytok? Ti tudjátok a pici nevét? Te is sokszor fel kelsz este? Várod a szülést?

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok Lányok!

Mi megvagyunk, most csak egy gyors kérdéssel jövök, nem ismeri valaki véletlenül a Fodor Gábor Szanatóriumot a Budakeszi úton? Ha igen, priviben kérdeznék.

Sziasztok, jó babavárást mindenkinek!

Tücsi


Sziasztok csajok,

Kinga
Köszi a köszöntést. Megvolt az első nagyobb buli nálunk, 10 gyerek az oviból, és a szülők is itt maradtak. Igazából örülök, hogy túl vagyok rajta, de különben tök jó volt, jó hangulat, gyerekek sem voltak rosszak, nem törtek el semmit és mindenki maradni akart még, mivel nagyon hamar elszállt az idő.

Hát én bevallom épp bölcsi keresőben vagyok, de nagyon durva a helyzet.
Találtam egy ismerős, aki be tudná Dávidot nyomni abba a bölcsibe, ahol azt mondták, hogy 140. helyre íratkoztunk. Elmentem, vittem egy doboz csokit, megmondtam, hogy X mondta, hogy jöjjek el, mert ő segít nekünk "megelőzni" 120 gyereket, és különben is mi csak egy évet töltenénk itt. Először elmondta, hogy a 20 főre már 11 protekciósa van, de lehetünk mi a 12-ek, ha elintézem, hogy tőlük két évvesztes gyereket vegyenek fel az egyik oviba :shock: Így ha az egyik elmegy, másnap meheta helyére a Dávid, nem durva?

Nem gondoltam volna, hogy működik a gyerek csere kereskedelem, de ezek szerint igen.

Jövő héten eldől mi lesz :)

Kép

Kép
 
 


Hahoooo!

Hova tunt mindenki??

Kismamak?

Gabek, mi lett a bolcsivel?

szep, esomentes napokat!

s

Sára

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hát a magam részéről tényleg jól eltűntem. :) Április utolsó hetében elkezdtem dolgozni és mellette a gyereknapot szerveztük a faluban 2 másik anyukával, úgyhogy nem sok időm volt netezni.
A munkában az a jó, hogy nem ülök otthon, 5 percre van az otthonunktól kocsival és 8:00-tól 16:00-ig kell dolgozni. A társaságon lenne mit javítani, de azért ki lehet bírni. És hát még van mit szokni a munka melletti háztatás vezetésen és családi életen is. :D
Blanka jól van, már egészen ki van békülve az ovival és szerencsére az idei óvoda bővítés és ovi átszervezés nem érinti őt, úgy fest marad a régi óvónénikkel és a társaság nagyobb részével, ami azért fontos nekem, mert borzasztó nehezen viselné/viselte volna a változást. Kicsit féltem tőle, hogy hogyan alakulnak majd a csoportok és óvónénik, de a végleges verzió úgyis csak augusztusra derül ki.

Örülök, hogy a pocakosok jól vannak. Bálintom azt mondta mi 1-2 év múlva térjünk vissza a témára, ami egybeesik nagyjából az eredeti terveinkkel, aztán majd meglátjuk.

Gabek,
Eldőlt a bölcsi kérdés?

puszi mindenkinek,
ági

 
 


Sziasztok!
Én végzos pszichológushallgató vagyok a Pázmányon, a babanetes Flór Ferenc Kórház topikba írok rendszeresen, és most készítem a szakdolgozatomat, amihez olyan kismamákat keresek, akik 2-7 hónapja szülték elso gyermeküket.
Egy kérdoív kitöltésére szeretnélek kérni Benneteket, hozzávetolegesen 15-25 percet vesz igénybe.
Nagyon nagy segítség lenne számomra, és az érdeklodokkel szívesen megosztanám az összesített eredményeket, amennyiben ezt jelzi nekem.

A kérdőív az alábbi linkre kattintva letöltheto:
http://www.mediafire.com/?mgwq3omordj
És erre az e-mail címre lehet visszaküldeni: szantai.reka@gmail.com

Hálás köszönet!

Réka [szantre]

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, még egyben vagyok. Ma voltam dokinál, szerinte még kb. 10 nap biztos van hátra. A külső méhszáj egy ujjnyira nyitva van, de nem érzek jóslófájásokat, se mást.
Megbeszéltük, hogy nem jelölünk ki konkrét napot a szülésre, megvárjuk, amíg beindul.

Mivel császár lesz, holnap kell mennek aneszteziológushoz.
Ez most valami új feladat, műtét előtt külön kell menni aneszteshez meg ellenanyag szűrésre. Szerencsére fogadni nem kell sajátot, vagyis nem kell még neki is fizetni :?.

Egyébként szerencsére minden rendben, egészségesnek tűnik a kisasszonyka, én is jól vagyok, csak hamar kifáradok.


Brigi!

Te hogy bírod? Mikorra is vagy kiírva?

Most megyek, elnézést, hogy nem írok többet, de Boti itthon van velem, mivel vége az ovinak és mennem kell tápoltatni. :)


Jelentkezem még, hogy mi a helyzet!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Kinga, orulok, hogy jelentkeztél, pont gondoltam, h benézek és megkérdezem, mi ujsag van a kismamakkal :)

Jo varakozast!
A név maradt, Borbala lesz?
Boti hogy van?

Sára

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Még van egy kis idő nálunk is én egyre nehezebben bírom, vannak fájásaim, szerintem július végén már szülünk:-)) Kisfiunk lesz Bence lesz a neve:-)) Elkezdtem a málnalevél teát inni egyenlőre csak egy csészével, szerdától már kettővel. Szerdán megyek orvoshoz. Alig várom remélem minden oké lesz.
Sajnos nagyon vízesedem egyedül a dinnye a jó rá más nem. Meg Lili massziroz az is sokat segít.

Remélem sikerül simán szülnöm, de majd meglátjuk milyen lesz:-))

Remélem mindenki jól van és jól telik mindenkinél a nyár, ha van valami beindultunk a kórházba írok mindenképp.

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!!

Késve irom, épp franciaorszagban vagyunk, 13-án kaptam egy sms-t Kingátol :)

18.o1-kor megszuletett Kováts Borbála! 31oo gramm, 51 cm és szép nagy haj van.

:D 8) :D :D :D :D :D :D

Éljen soká a kicsi Borbála, sok boldogságot kivánunk nekik!!!

Sára

Sára

Kép

Kép
 
 


Kinga!

Sok szeretettel gratuláluk kislányod születéséhez!

Kívánunk jó egészséget Nektek!

Áki és Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
 


Kinga!

Gratulálok a kicsi Borbála születéséhez! Sok boldogságot az egész családnak! :D :D :D

Móni (és a fiúk)

Kép
Kép
 
 


Kicsi Borbála üdvözlünk idekint! Legyen hosszú és csodálatos életed!!!

Móni után szabadon:
Tündi (és a fiúk) :wink:

Tündi
Kép
Kép
 
 


Szia kicsi Borbála, a család szeme fénye és a topik újra beindítója!!

Kinga, mesélj mi volt, hogy volt...

Szép napokat,

Gabek

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kinga!
Sok szeretettel gratulálok!!!! Minden elképzelhető földi jót és jó egészséget kívánok Nektek! :) :) :)

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Most láttam az iwiw-en hogy Briknek megszületett a kisfia, Bence.

Ezúton is gratulálok a gyönyörű a fiadhoz!

Tündi

Tündi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, de szeretném megosztani veletek, hogy 2010. július 28.-án 2640g, 52 centivel megszületett a kisfiam: Horváth Bence. Nagyon boldog vagyok, igaz nem ment minden simán, de minden rendben most már:-))) Van egy csomó tejem, végre tudok szoptatni ahogy mindig is szerettem volna, remélem ez sokáig így is marad. Szépen eszik, a gyermekeim örülnek Bencének, Álmos állandóan puszilgatja simogatja:-))

Nagyon jó 3gyermekes maminak lenni:-))

Kinga szeretnék neked Gratulálni, Sok Boldogságot, Jó egészséget és rengeteg tejcsit kívánok Nektek!

Tündi köszönjük szépen:-))

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Brik!

Nagy szeretettel gratulálunk Kisfiad születéséhez! Jó egészséget és sok tejcsit kívánunk!

Áki és Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
 


Kedves Kinga és Brigi!

Sok szeretettel gratulálok mind a két családnak!

Edina és Anita

Kép
 
 


Kedves Kinga es Brigi!

En is nagyon sok boldogsagot kivanok a legkisebb csaladtagokhoz es GRATULALOK :) :) :)

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a gratulációkat:-)) Mi jól vagyunk, Bence eszik szépen, nagyon ügyes:-)) Egyenlőre evés, alvás van, este kétszer felkel még, de ez majd beáll:-)

Sok puszi mindenkinek:-)

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Mindenekelőtt mi is gratulálunk Briginek, sok boldogságot Bencéhez!

Mi is köszönjük a sok gratulációt, nagyon aranyosak vagytok!

Sára!

Köszi, hogy megírtad a hírt a lányoknak!

Azért nem tudtam jelentkezni, mert még tanuljuk a kétgyermekes életformát és Boti nagyon sok törődést igényel. Most már nagyjából megbarátkozott Borkával, de az első napok nem voltak felhőtlenek. Morcos volt, elutasító, de szerencsére ez már múlófélben van.

A családunk minden tagja igyekszik Botival sokat foglalkozni, vinnék ide-oda, de mióta hazajöttünk a kórházból egyszerűen nem hajlandó senkivel elmenni, itthon akar lenni mellettem.

Egyébként a Klinika nem sokat változott az elmúlt öt évben. A kórtermek és a fürdőszobák kb. ugyanolyanok, óriási felújításnak nem láttam nyomát.

Ami újdonság volt nekem, hogy állandóan jöttek különféle emberkék "szolgáltatni". Például betoppant egy nőci, hogy ő fotós és akarunk-e a babáról profi fotót. Én nem kértem, de volt, aki igen.

Az anyakönyveztetésnél lehet igényelni fényképes személyi igazolványt a babának(díjmentes), ha a család az EU-n belül akar utazni, akkor a kicsinek is legyen okmánya. Szerintem ez hülyeség, de lehet, hogy én vagyok humortalan és zárkózott.

Megjelent egyszer egy fiatal nővérke is, és egy spéci vizsgálókészülékkel megnézte a babák hallását.

A személyzet egyébként nagyon kedves volt és gondoskodó, egy rossz szavam nem lehet rájuk. Ica néni még mindig a fronton. :)

Most dugulok, mindjárt etetés van! :) Szerencsére szépen szopizik a kicsi lány, nő is, mint a gomba!

Teszek fel fotót, remélem, sikerül idebűvészkednem.

Sok puszi!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Sok boldogságot Kingának és Briknek - és persze Borka és Bence összes tesójának, apukájának, nagymamájának, stb.. :)

Várom nagyon a képeket Borkáról is, Bence babát már láttam a wiwen, hogy nagyon szép, formás, pirospozsgás baba. :)

Meséljetek lányok, milyen volt a szülés?

Kinga, szerintem normális az is, hogy Boti most veled lenne - Brúnó, így majdnem másfél év után, a semmiből pont ma idézte fel, hogy amikor Mirrel kórházban voltam (az agyrázkódással), akkor egy látogatás után, hazafelé elsírta magát. Pedig akkor már jó nagy cula volt és ennél sokkal nagyobb felfordulás van most Boti életében is.

Mmmm, milyen jó lesz majd, meglátod, amikor nem lesz már elutasító, durcás, hanem teljes lelkesedéssel tépik majd egymást. :D
Nálunk most ez van műsoron, kicsit változtak az arányok, Mir megtanult végre beszélni, úgyhogy lelkesen veszekszik ordibálva a Brúval (aki néha azért szimplán elröhögi magát a jelenségen, ahogy a tökmag, majdnem feleakkora mint ő, áll vele szemben és folyékonyan veszekszik, pár hete még keresgélte a szavakat ordibálás közben, höhö). Brú viszont veszített a türelméből és néha már visszacsap, ha Mici nekiesik.

Úgyhogy van sok prédikáció nálunk, meg készítem a spanyolfalat, hogy mind a kettő bezárkózhasson a saját játszósarkába, ami nagy-nagy békét tud eredményezni, órákra, mert először a magányt élvezik, utána meg azt, hogy vendégeskednek egymásnál. :)

Egyébként meg megyek vissza dolgozni szept. 15-től, hamarabb, mint elvben kellett volna, de hívtak, megoldjuk valahogy. Mici várja nagyon az ovit (egyelőre :) ), már beszereztük a fogkefét, fésűt, váltócipőt, tornaruhát, megvan a jele, most az ágyneműprojekt indul...

Én meg félek rémesen, hogy hogy fogom bírni, hogy alig látom őket. Valakinek tapasztalat, hogy hogy megy ez így, hogy az ember teljes munkaidőben dolgozik?

Mindnekinek jó babázást/nyaralást, pusz!

Tücsi


Sziasztok!

Elnézést, hogy nem mindenkihez szólok, csak dolgozom :oops:

Tücsi: én reggel 7-től 4-ig dolgozom Bp-n, és nem ott lakunk. Egy szerencsém van, hogy Áki itt jár oviba, ide felvették év közbe, így meló után két perccel már ott is vagyok érte, és együtt megyünk haza a busszal. Aztán irány a játszó, vagy vásárlás, vagy amit éppen kell.
És persze otthon is csinálom, amit kell, de nyilván nem takarítok minden nap :lol: :lol: :lol:
Meg lehet szokni, bár nekem az eleje nagyon nehéz volt, bár akkor Áki még csak másfél éves volt. Most már három éves cula lett:-) Szereti az ovit nagyon, az óvónénikkel is nagyon elégedettek vagyunk.

Ne aggódj, nekünk nehezebb a változás, mint nekik:-) Biztos, hogy jól fogja érezni magát a gyerekek között Mirus. Egészségével minden rendben?

Bocsánat, Mindenkinek kívánok jó nyarat, és egészséget, most futok!

Puszi,
Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Köszi Szilvi a gyors választ, tényleg folyamatosan gyűjtögetem a tapasztalatokat. Ma bent voltam a munkahelyemen, az egyik kollégám is lényegileg ezt mesélte, az ő pontos megfogalmazása úgy szólt, hogy folyamatosan úszik mindennel, de nem érdekli. :)

Köszi a kérdést, most úgy tűnik, hogy minden rendben van Mirrel, ezért is engedélyezte az ovit a kardiológus, a következő kontroll viszont csak szeptember 22-én lesz. Az mindig nagyon izgalmas.

Na engem is vár a dolog (én meg várom a babafotókat :) )...
Sziasztok!
Tücsi

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: