Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

szeretnék beszélgetni olyan anyukákkal akik nem csak arról tudnak beszélni,hogy mennyire élvezik a gyereknevelést.
valljuk be vannak nehéz pillanatok is igaz?????????

persze imádom a gyermekeim de azért néha jó lenne kivenni belőlük az elemet és nyugodtan élni :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sehol senki? :cry: :cry:
Vendég
 


Kellő!

Tökéletesen egyetértek. Gyereket nevelni nem könnyű feladat, és bizony jól esik néha kikapcsolni.

Te hogyan szoktad megoldani?

Dia
dia
Budapest
 
 
 

 
 

szia Dia

sodortatom magam az árral :) :lol: :lol:
ha nagyon besokallok akkor irány valamelyik mama igy ott tudok pihenni:)

nagyfiam elég eleven,bár a kicsi is :) :) egymással ugye nincsenek el igy kénytelen vagyok sokszor 2fele szakadni ami ugye lehetetlen.sokszor elbujnék egy külön szobába és hagynám őket 2esbe.de ugye ez se lehet.párom meg nem érti,hogy miért vam elegem néha
Vendég
 


sehol senki????????????
pedig szerintem tuti nem vagyok egyedül aki ezt érzi :cry: :cry:
Vendég
 


Kellő!
Persze, hogy nem vagy egyedül ezzel.

Én is sokszor érzek így, főleg, ha még éjjel sem hagynak pihenni.
Nekem annyiból szerencsém van, hogy a férjem tudja, milyen nehéz 0-24 órás ügyeletben élni. Néha, ha már nagyon fáradt vagyok, kapok 1-2 óra lustálkodós időt a hétvégén.

mennem kell....

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök Kellő, hogy erről létrehoztál egy topikot. Imádom a gyerekemet, 7 hónapos pici fiú, de néha azt érzem, hogy borzasztoan nehéz. Leginkább a monotonitás, és hogy majdnem egésznap egyedül vagyok a babával, aki egyébként egy tündéri és nagyon jó gyerek. Játszótér nincs a környéken, o.K. kocsiba ülünk és el tudunk menni, de még nem érdeklik Marcikát a gyerekek.
A kikapcsolódásom, mikor itthon van a férjem és elmegyek vásárollni. Jó hosszúra szoktam nyújtani. :D :D

Van ötletetek hogyan tegyem ezt az időszakot élvezetessebbé számomra?
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szep napot .Van itt meg vallaki.Uj vagyok erre felle es hat szeretnek befurakodni kozzettek
 


Szisztok ,elnézést a zavarásért...

szeretném figyelmetekbe ajánlani termékimet,folyamatosan bővül,a nadrágok és előkék,illetve ősszre melegítők már készülőben,így megéri később is benézni:

http://picasaweb.google.hu/101508694688 ... Fairybaby#

 



Sziasztok.
Már egy ideje olvasgatom a történeteket és hozzá szólásokat ezen az oldalon.Nagyon tetszik ezért úgy döntöttem fel regizek hiszen tudtok jó tanácsokat adni.Első gyermekemet várom.37 hetes vagyok és azért be kell vallani félek is és izgulok is mostmár.
nickybabe
Budapest IV. kerület
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron