Új privát üzeneted érkezett!

Jaszinak jobbulást!!!
Fogakhoz sok sikert!
Túrókrémet hogy csinálod, Bege?
Pszichonénihez drukk Diókának!
Fog: ugyanannyi, mint eddig (K2, D0)
Puszi

KépKép
 
 


Benó,
ügyik a pasijaid :lol:
Túrókrémet megveszem a boltba :shock: nincsidőm külön pepecselni, és nem is tudom ,hogyankellene.
na megyek, mert virgonckodnak.
pusz
 
 


sziasztok mammák,
Képzeljétek úgy néz ki, hogy Bebének lesz 1 fogacskája, ma vettem észre,hogy áttörte az inyt :) Gergő még mindig fogatlan.
na pusz
 
 

 
 

Helló csajok, kisfiúk/kislányok!

Nem tetszetek ráérni? 8) :lol:
Ismerős... :lol:
Na, figyi, mikor talizunk már?
Van egy ötletem.
Remélem, jól vagytok! Mi igen, továbbra is két foggal! Bege, drukk Bebének a fogacskához! :!:
Többiek?
Puszi mindenkinek

KépKép
 
 


Szasztok!!!

Remélem mindenki jol van!!!!! :lol: :wink:

Beno mi az ötlet???? :roll: :roll: :wink: :wink:


pusz Jasziék kibujt 3. fogacskánk :lol:
 


Sziasztok,
nálunk változatlan a fogak állása. És a nem alvás is.
Hallotatok a a suttogó titkai c. könyvről. Abban állítólag elég részletesen le vanírva, hogyan kell megtanítani a gyerkőcöt aludni.
Benó, szerintem nekünk az is ront a dolgon, hogy nincsenek külön szobába a fiuk.
Na mikor, hol legyen a találka?
pusz
 
 


Ágianya,
no beleőszültem, míg a rendszerem megnyitotta az összes képet, de nagyon cuki kisJaszid van! :D olyan kis csibész feje van! :lol:
azt a piskótát eszi is?
látom a mobil, távirányító menő nálatok is! :roll: :lol:

ja: konduktorral márc. elején tudok beszélni :? aktuális lesz még?

Benó,
ötlet :?: :?:

csak légyen hozzá némi jóidő, mert már őrülök meg ettől a trutymáktól :x

Begemamm,
fogak állása nálunk is váltoaztlan, azaz zéró :D

Suttogóról hallottam - nekem a lovak ugranak be róla :wink:
vki szerint használható, többek szerinte szemétbe való.

(alukálásról most nem írok, mert akkot tuti elcsesződik, csak KOPPKOPP)

 
 


Helló Mamák!

Remélem jól vagytok mi mindig betegeskedünk!Ha meggyógyulunk
pár nap múlva megint betegek leszünk!Már unom nagyon nem
voltunk ilyen betegesek soha!Enni nem igazán akar csak a tápszert
és néha a tejpépet de remélem vissza tér a kedve az evésre
mert már 1-2 hónapja csak táp,már az almát sem eszi tiszta
mérges vagyok mert félek hogy nem fog mást enni és kezdhetünk
mindent a legelejéről alma,banán,sütőtök .... stb.!Pedig már sok
minden finomat evett:sztrapacska,rántott hús..... stb.

Voltunk a kardiológián és minden ok. majd 2 év múlva kell
mennünk kontrollra!Márciusba megyünk a fejlődésneurológiára
sokára kaptunk időpontot!Február helyett!

Fogakhoz gratulálok Jaszinak!

Millió puszi nektek
 


Sziasztok,
fogak állása változott 2 gyerek 2 fog. Gergő mackónak a jobb alsó áttörte az inyt.
angel,
szerintem te jobban jársz, ha Makilány egyenlőre nem növeszt fogakat :lol: nálunk nincs veszélyben a cickó
és különben is ő a legfiatalabb köztünk, ha a kiírt időt vesszük.
na pá
ágimam,
én is láttam csibészkét :) cuki kis emberke, de ezzel nem mondok újat :lol:
 
 


Domimama,
jobbulást! szt ha jobban lesz, eszi, amit szokott, tuti nem kell előlről kezdeni!csak most nincs kedve.

mi márc helyett májusra kaptunk időpontot :roll:

Bege,
ó, az veszélyben van a mámi ínyétől is, olyan goromba tud lenni és még kis is röhög :shock: :lol:
de már tényleg az utsókat rúgjuk tejileg, nem is nagyon fog hiányzni neki, már most a cumit keresi, ha nem elég :)

de nem is hányzik a fog, olyan kölköt még nem láttam, akinek sose nőtt ki! :lol:

majd én is küldök képeket,csak fel kéne tölteni...

 
 


Sziasztok,
angel,
a fogakkal kapcsolatban, van egy ismerős kinek 3,5 éves gyerkőce van és még mindig nincs kint az alső kettő metsző fogacska. Az az érdekes, hogy fordított sorrendben jöttek ki a fogak.A rágók és a szemfogak jöttek ki legelőszőr és a felső kettő metsző legutoljára :) elég fura nem?
Gergőnek sikerült a négykézláb, mármint tud már haladni. Persze nem mindig sikerül tökéletesre, de már jó pár lépést tud így tenni :)
Bebe baba változatlanul nem hajlandó mozogni. Ha 4kézlábra rakjuk a fejét leszegi, nem mer felnézni. Szóval nagyon fél szegénykém.
Többi mama, hol vagytok?
 
 


Bege,
nahát ilyet még nem hallottam! olyat csak, hoyg felső metszők jöttek először v. egy szemfog.

hajrá Gergőmackó, ügyes vagy! :P
Bebének is menni fog, kicsit lehet, hogy kellene gyakorlatoztatni! :oops:

Diána örökmozgó, felfelé törekszik, leginkább rám mászik :lol:
kissé bizonytalanul, de oldalra már ügyesen kiül, két lábra húzza magát talpra. kúszik, ha nagyon siet, két karral előreveti magát :roll: mászás nyomokban, néha a két kézzel "lépeget", váltott láb is néha, van, hogy csak az egyiket húzza, de alakul ám! 8)

konduktornéni azt mondta, igazából nem tud vele mit csinálni, csak nézte :lol:

Ágianya,
küldtem mélt!!

 
 


angel,
ügyes Dióka :)
Gyakorlatoztatom Bebét, hogy szokja a dolgokat, de nem túl lelkes :shock: mindegy nem hagyom. Ráadásul most több időt tudok neki szentelni,mert Gege állandóan felfedező úton van.
Megtalálja a kósza porcicákat és böködi a mutató ujjacskával :lol: csuda vicces kisfickó.

És már mindjárt itt van az áprilisi találkozó. Jó lenne,ha teljes lenne a létszám.
Tényleg szemészetre nektek is kell menni? nekünk igen az 1 éves kontroll lassan esedékes.
 
 


Begemami,
töndéri lehet Gege a porcickákkal! :lol:
na az előfordul nálunk is :? múltkor a kiscsaj lekúszott talpig fehérben a habtapiról, be az egyik sarokba, hát nem semmi kosz gyűlt össze a hasán :oops: :oops:

miket csinálgattok Bebével? végülis ha csinálja, nem nagy baj, ha nem lelkes, csak ne sírjon :? bár tény, hogy jobb vigyorogva tornázni :wink:

ja, képzeld, Makicsaj a dádádá dedede dumái mellett egy szót mondott már többször, és az "bebe" :lol:

szemészet 1éves lesz nekünk is legközelebb, majd június végén.

április tényleg mindjárt itt van! :shock:
nagyon szeretnééék! de az odajutást nem tudom, hogy tudjuk megoldani :oops:

 
 


Helló mamik, gyerkőcök,
látom elvagytok a fogakkal! :? :lol:
Nálunk az állás: 4: 0 K javára.
Mi is betegeskedünk, azóta, amióta írtam. Azóta már én is megfáztam, ráadásul holnap kihúzzák a fogamat is. :evil: (Mintha a fogamat húznák... :twisted: :lol: 8) )
Az ötletem az lett volna, hogy márciusban jöjjünk össze akár nálunk is (egy szobában elférünk? remélem, összehúzzuk magunkat). De, míg takonyosak vagyunk, nem merek időpontot javasolni. :roll: :?
Jaszi nagyon cuki, jó szép nagy fogacskái vannak.
Hogy készültök a szülinapra, Jaszi/Dióka szülők?
(Domiék meg mi még ráérünk kicsit. :D Nem nagyon.)
Csütörtökön megyünk fejl.neur.-ra, 18-án meg szemészetre. Ti mikor mentek, Heni?
Puszi csajok, vigyi a gyerekekre
(Altatást lesz...om :roll: , kudarc kudarc hátán. :( :lol: )

KépKép
 
 


sziasztok mammák,
köszi a képeket. Nem győztem gyönyörködni a pindúr-pandúrjainkba :lol: hihetelen milyen fejlődésen mentünk át.

mi is holnap megyünk neurológiára a margítba. Szemészetre pedig most próbálok időpontot kérni.
na megyek mert bömbi van :(
 
 


Sziasztok :)
Nagyon jó híreket kaptunk a margítba. Gergőmaci mint a villám négykézláb mászik és a drnéni ennek nagyon örült. Mindent rendben talált ezért legközelebb csak akkor kell mennünk, ha már 1 hónapja önnállóan jár :lol: csuda jófej volt vizsgálat alaatt is.
Bebebabát is megnézettük drnénivel. Azt mondja nincs neurológiai és izomtónusi problémája szépen használja a kezét, szépen ül. Azt tanácsolta, hogy nézessük meg a pajzsmirigyét, mert ez is indokolhatja a nem mozgást. Pszihonénihez is elküldi, a biztonság kedvéért, de azt mondta, hogy lehet (valószínű) alkati és a családból örökölt ez a lassú tempó. ( tiszta bátyám, ha fúrnak vagy van vmi éles hang fogja a fülét és,ha huzamosabb ideig van zaj sírva fakad. Azonkívül Zoli sem volt egy gyorsmozgású gyerek fél évesen 9 kg volt és csak másfél évesen indult el :lol: ) Egyenlőre nem aggódom.

angel,
Gege is csinálja azt mind Dióbabu. :lol: Jön utánam mint egy kutya és, ha utolér elkapja a nadrágom szárát és húzza fel magát :D
basszus mi lesz, ha mindkettő nekiindul :?:

benó,
majd légyszi részletezd pontosan, hogyan jutunk el hozzátok.

többi mamm :?: remélem minden oké
 
 


Bege,
gratulációhegyek Gergőmackónak! :lol:
Makicsaj még nem mászik, csak so-so, és felállás is "lépcsősen", szal Gergőci ügyesebb! :wink:
korriáltan mennyik most?

Benó,
jó ötlet! :D
bár oda is ,hogy jutunk el? :oops:


Dió szülinapra nem készülünk (egyelőre) sehogy.
szt a szülők ilyenkor inkább még magukat ünneplik! :wink:

 
 


angel,
lehet, hogy most még ügyesebb Gergőci, de mi nagyobbak is voltunk és tovább is voltak a pocakban és a buksinkban sem volt akkora bumm :wink: szóval Dióka nincs lemaradva semmiről, ja és korrigáltan mi idősebbek vagyunk.korrigáltan elsején voltak 9 hónaposak. azt is mondta drnéni, hogy 1 éves korukig a korrigált időt nézik.
na pusz
 
 


:)
ja, nincs a kiccsaj lemaradva, persze! :wink:
a teljesítménye korrgiált és biológiai életkora között szóródik (margitos vélemény) konduktor néni szerint is nagyon ügyes, azt mondta lassan visszafejlesztésre lesz szükség :lol:

ezek szerint egy hónap van gyerekeink között (korr. nézve)
csak egy éves korig megy ez a számítás? nem kevés? hát, szt addigra nem érik utol időre született társaikat... :?
épp nemrég ismerős korababás anyukának azt mondták, 6 éves korig tart a koraszülöttség...
szt valahol a kettő között van, Makicsaj 2(-3) éves korra hozza be kb. méretileg biztos kell még több idő.

 
 


Csőváz!!!

Olvasva látom mindenki nagyon ari és nagyon ügyes!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Mi nagyon készülünk a szülinapra,zene, diszités,még a dekoros csajjal beszélek a munkahelyen ő is segit,jo a kézügyije :wink:
Az ajándékot is már megvettük,tegnap kiprobáltattuk vele,hát kurvára,őrült és tetszett neki :roll: :lol: :lol: :lol:
majd küldök képet rola.

Tegnap küldtem a zenét e mailen,de visszairta,hogy nem küldte el :oops: :cry: :cry:

Tegnap voltunk szemészeten,jol viselkedett,majdnem a drnő összes paksamétájét lehuzta a földre......
Kétéves korába kell majd menni,minden rendben volt.
Jövőhét csüt megyünk a margitba.

léptem
mindenkinek pusz
 


Ágianya,
mi is jövő hét csüt megyünk, 11-én! :D :D
akkor találkozunk! :lol:
gondolom ti is 10-12 között!

zenét megkaptam, az Alma együttes száma!

mi a naaagy ajéndék KisJaszinak? fúrja az oldalam!! 8)

jut eszembe, Makicsajt a konduktor feltette egy hintalóra, baromi cuki volt! :lol: de majd inkább később hintapacizunk, nem igazán neki való még :oops:

 
 


http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70

Heninek Norinak,mert e-mailen nem ment át!!!!!!!

Az ajándék az titkos,de küldök rola képet!!!! :wink:

Az kircsi talizunk!!!! :wink: :wink: :wink:
Mi 10-re megyünk,de e-mailen irom a nevet hogy kihez, mert nem tudom ki ő.
na megyek mert jön a 4. fogunk és kicsit nyüg van

Remélem Domi babu nem beteg!
na pá
 


sziasztok,
Gergőcinek kibújt a 2 foga :lol: Bebeének még mindig csak 1 van és olyan picik, hogy nem tudom lefotózni :lol: Kép
 
 


Hali mamák!!!

édesek vagytok!!! :lol: :lol: :lol:

Irjatok már légyszi nekem vmi fincsi kaját amit szeretnek a porontyok,mert már nem tudom mit adjak Jaszinak!!!! :roll:

köszike :wink:
 


Helló Mamák!

Köszi a képet Jasziról nagyon édes,viszont Dióbabáról
nem kaptam képet!Bogi nagyon édesek a pici lurkók!

Nagyon ügyesek vagytok Bege gratula nektek a mászáshoz,
és a fogacskákhoz is!!!! :P :P :D :D Nem irigyelek titeket
ha most másznák utánatok mi lesz ha megtanulnak menni!
Akkor ti fogtok utánuk mászni,Mi azt csináltuk a csajokkal
kinyitottuk a kaput a 2 gyerek 2 irányba kezdett el rohanni!
Mindig a közelebbi baba után rohantunk és futás a másik után!
:roll: :twisted: De nekik tetszett mindig kinevettek minket a
kis huncutok!

Angel nem vagytok lemaradva semmivel sem Makilány nagyon
ügyes és ami képet itt láttam róla nagyon takaros kis csaj!
:wink: :P :D :lol:

Ági köszi kérdésed mi jól vagyunk szerencsére!(kopp-kopp-kopp)
veletek minden o.k.?Már várom,hogy találkozzunk mindenkivel
végre! :P

Benó ti jól vagytok gondolom sok dolgotok van a 2 picivel!

Mi nagyon rosszcsontok vagyunk és mindig lesi mit lehet
rosszalkodni!A bébikompba rohan mint egy szélvész!
Próbálunk állni egyedül kapaszkodás nélkül kb. 3-4
másodpercig sikerül!aztán borulás vagy sikerül elkapnom!
Május 3.-án megyünk a SOTE 2-re a fejlődés neurológiára
a Jancsó Dr. nénihez majd utána felnézünk a PIC-re ha lehet!

Majd még írok később!Puszi mindenkinek!

Boldog első szülinapot minden pici babukának :!: :P :P
 


Krumplis tészta,ma kapott egy kis köröm pörit krumplival
de csak kicsi kanállal,sztrapacska,hús leves,krémtúró,sonka vajas kenyérrel,kukac(rice-ruca),csirke pöri tésztával,cukkini főzelék,csokis töltött keksz,kinder tejszelet,tejszínes csirke tésztával stb...
 


Ezeket eszük de ugyan azt kapja amit mi is eszünk!
 


Ágianya,
gesztenyés alma, zabpelyhes gyümölcsök - ezeket szereti a kiscsaj. gyümölcsös túrót akarom jövő héten.
csirkemájat próbáltátok már? bármivel zölddel.
most hirtelen ezek jutottak eszembe.
szólj rám, majd küldök egy linket, a neten találtam.
meg most új nagy kedvenc a natur vaníliás gríz (tejpép)
(védőnő azt mondta, mivel kis súlyú, mehet a tejpép egy évesig)

csokis cuccokat én nem adnék.
és lehető legtovább ne egye a miénket - de látom ebben Domianyuval mást gondolunk :wink:

tényleg Kisjaszi most hány kilós?
és azt is akartam kérdezni, hogy hány fokos az a víz,a miben Jaszi úszik?

Domimama,
akkor Domi már eszik újra rendesen? :) látod, nem kellett előlről kezdeni!

SOTÉn majdnem találkozunk, mi május 6-án megyünk! megmutatnám én is fent, tán még emlékszik valaki... :roll:

ja, szt bébikompot ne...nem tesz jót. lehet, hogy az önálló járás is jobban menne anélkül!

Bege,
tündéri cukik ezek a fiúk! :D :D
nem kérdés, melyikük ki! :lol:
Bebe ügyesedik?

 
 


Sziasztok,
a hamival kapcsolatban. Májat próbáltam ,háát nem voltak túl lelkesek :wink: 10 óraira szoktam nekik adni natúr jogghurtba áztatott zabpelyhet + vmi gyümölcsöt. Szeretik nagyon.
hát angel, én is adok a fiuknak abbol amit mi eszünk. Főleg leveseket, persze nem a mi szájízünk szerint vannak ízesítve, de rakok bele minden fűszert csak lényegesen kevesebbet. + főzök hozzá krumlít és azzal turmixolom össze. Lényegében a zellertől a karfiolig minden félét megesznek. De van úgy, hogy sárgarépát kapnak krumplival. (ja azt elfelejtettem leírni, hogy a zöldségeket pici olajon mindig megdinsztelem, így sokkal ízletesebb) a céklát is szeretik az almával bolondítom meg. Szerintem szép lassan szabad hozzá szoktatni őket a felnőtt kajához, ja és persze sokat számít, hogy hány hónapja kezdtük a hozzátáplálást. Mi már fél éve eszünk ezt azt.
ágimam,
én is bajban vagyok mit egyenek. Most, hogy van fogacska kapnak kiflit, babapiskótát. Szeretik nyammogni, de tisztára disznóolat csinálnak. Ja és kostolták a pogácsát is. Szóval kóstolókat kapnak, de egyre inkább akarnak enni a mi kajánkból :)
Jaszika nagyon husi, és az a víz alatti felvétel....

bébikomp. nekünk kimondottan mondták a margítba, hogy nem jó a bébikomp, mert nem fejlődik tőle a gyerek. Mondjuk mi nem is akartunk.

angel, Bebe baba ügyesedik. Egyre többet van hason (persze most ő akarja) 8) nagyon rafkós és pufók pofa-ezt teszi a nemmozgás

na mentem, mert Bebe örjöng (hihetetlen,de egy pillanat alatt ki tudak borítani)
 
 


ágimam,
azt nem írtam,hogy egyre nagyobb puszilgatható felület van Gergőn :lol: :lol: ami :lol: t április 10-én kipróbálhatsz
 
 


Bege,
na de írod, nem egészen azt eszik, amit ti ennétek :wink:
nem úgy van fűszerezve stb.
lassan persze, hogy hozzá kell szoktatni, nem ehet egész életében bébikaját :D
igazad van, az se mindegy mikortól esznek szilárdat. Makicsaj novemberben ette meg a gyümölcsöt csak.

csirkemáj még nálunk is a héten várat magára! :wink: elég intenzív íze van, nem biztos, hogy bejön a babának. vmelyik meg imádja. én reménykedem, mert eddig mindent befalt :lol:

ja, jogurtos gyüm. is jó!
meg most láttam ötletet, joghurtos sütőtök!

jaaa, az persze a kiccsajt is baromira érdekli, mi mit eszünk! :lol:

Bebe baba ügyi vagy! :lol:

 
 


Helló mamák!

Ne úgy vegyétek hogy úgy főzők mint régen,kevesebb
fűszert használok mi tudunk magunknak még bele tenni
bármi ízesítőt szert a kajához!Ja és kajáltunk már májat is
fulladozott tőle úgyhogy nem kedvenc!Viszont kajált már
rizses húst is céklalével és ízlett neki mert a drága Anyukája
így eszi! :D Kicsit undin néz ki de finni!Mi most már lassan
nem turmixolom le a kajákat csak kanállal vágom szét a kis
manónak,mert azt mondják hogy el kell kezdeni a rendes
étel fogyasztását és nem pépesítve!Ti mit szóltok ehhez?
Mert nem tudom hogy jól teszem ezt!?

Bege:Rendes zabpelyhet teszel bele a joghurtba a gyerekeknek
vagy darálod vagy mit csinálsz vele! :?: Mert nem értem
bocs kicsit h...e vagyok az ilyenekhez!

Angel:Gesztenyés alma és hogy csinálod ezt mert fini
lehet és szerintem Domi is szívesen enne ilyet!A csokis
kekszet 2 x kapott és a felét ette meg majd kieset a
kezéből!A rúdiról is leeszem a csokit mert fogja a
székletet viszont tegnap csináltam kukorica darát 3/4
tej és 1/4 vízből és egy fél vaníliás pudingból mert
híg lett!A Drága falta csak falta sokat evett belőle!

Benő:Remélem minden rendben van veletek!

Sok Puszi nektek és a babáknak!!!
 


Domi,
oké :D

lehet már darabosat, Domi már elég nagy, foga is van rendesen! :wink:
én még nem merem, kiccsaj a pici darabkákkal sincs igazán kibékülve.

cékla: ma pl. kapott cukkinivel és pipicicivel, mindent össze is hányt vele a kis falánk maca :roll:

gesztenyés alma:
gesztenye az mirelit (Sparból) főtt darált natúr és ezt felengedés után simán keverem )párolt) turmixolt almával.
de jó meggyel is v. más gyümölccsel!
ma zabpehely volt a tízórai almakörtés Frutapurával. kaka megindult tőle tisztességesen :lol:

 
 


Domimam,
sima zabpehely, nem darálom le hanem hagyom állni. ettől aztán vmelyik szüttyösre ázik vmelyik marad kemény, de a fiukat nem zavarta.
Ja és megkaptam a fiatalemberről a képeket, helyes kópé. Már nem kisbaba arcú :lol:

angel,
mi az a fruttapura :?:
 
 


Helló csajok!
Örülök, hogy jól vagytok, etetitek a makijaitokat jócskán változatosan! :D :lol: :lol: Nálunk még mindig a cékla és a sütőtök a best. Már joghurtot is adunk nekik, a túró nem ízlik.
Minket is megdicsértek a fejlődésneurológián. :D
Majd leírom, hol van pontosan a telek. :D
Puszi nektek

KépKép
 
 


joghurtot már Makicsaj is eszik, benyeli natúr :shock:
túrót ma próbáltuk, almával kevertem. nagy hullámzás nem volt ,de megette, nyitogatta a rá kis száját :D a túródarabok voltak neki sztem furák, de most már tessék barátkozni, nem lehet papit enni a végtelenségig még fog nélkül sem :roll:

Benó,
gratu! :D :D
remélem vhogy eljutok arra a telekre...

Bege,
Milupa termék, 100%gyümölcs, 4x100g-os van egy csomagban.
alma-körtét próbáltuk csak, láttam alma-banánt még. de biztos van más is.

 
 


benó,
gratula a törpikéidnek.

köszi angel, majd mi is kiprobáljuk.
 
 


hejjó!

megjártuk Margitékat, ügyesek voltunk, bár a két óra várakozás kiütötte a kiscsajt :roll: teljesen beájult, úgy vittük be a főorvosnénihez :lol:
jó dolog egy koponya uh-ra magához térni :roll: :wink:
kutacs sok látnivalót ugyan nem enged már, de ami látszott szép szimmetrikus és megfelelő nagyságú kamrarendszer :D :D

produkció is tuti volt, csak le kellett tenni a szőnyegre és hajrá :lol: vagyis annyi szépséghiba, hogy cseszett megmutatni, hogy hogy tud felülni, ez már csak öltözetéskor, így záróba nem került a tudomány, de legalább látta :wink:

nagyon érdekelte drnő papucsa, amin egy majom volt - hát Maki :lol:
szal jók vagyunk (legközelebb ápr. 22 gyógytornász nézi)

Ágianya és KisJaszi,
annyira kár, hogy nem találkoztunk :(
ti már nyilván kész voltatok, mire odaértünk. fosti idő miatt apu nehezen ért hozzánk, f11-kor indultunk.
biztos ti is ügyesek voltatok, Jaszi szokott brillírozni! :D

találkoztunk az Ipari családdal!

 
 


Drága Kisjaszi!
:D :D soksok boldogságot 1.szülinapodon!! :D :D
beszámolót és képet kérünk!!

 
 


Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánunk neked, Jaszi! Kép

KépKép
 
 


Nórianya,
boldog Kristóf napot! :D
ma van, ugye? :lol:

 
 


Jaszika Boldog Első Szülinapot Kívánunk neked!!!

Kristóf Boldog Névnapot Kívánunk Neked!!!
 


Sziasztok,
ágimam,
kiheverted az egész heti készülődést, és jól sikerült a szülinapi party? (az sms-t ugye megkaptad :lol: )
 
 


Hali!!!

Köszönjük szépen!! :lol: :wink:
Mégegyszer boldog névnapot Henrietta!!! :D
Kristofnak is boldog névnapot igy utolag!!! :D

Nagyon jo volt kissé fáradt vagyok,küldöm majd a képeket!

Angel:
Mi már fél 11-kor kész voltunk,siettünk a munkahelyemre,utánna az adompaperért....auchan-be vásárolni,. nem unatkoztunk.

Na majd jövök csak épp a gyorvost várjuk.
Meg még most is bajban vagyok a "mit együnk" cimszoval.

mindenkinek pusz
 


Sziasztok,
voltunk hivatalos mérésen Benedek 10,16 kg Gergő 8,18 kg és 75 centisek :lol:

ágimam,
örülök, hogy jól sikerült a party. A képeket várjuk.

pusz
 
 


Hali!!

Ez most tényleg komoly???
Mivel eteted őket,igazán elárulhatnád nekem!!!! :shock: :wink: :roll:
gratula!! :wink:

(ja,az sms nem jött át :cry: )

többiek???
pusz
 


Bege,
ejha, főleg Benedek! :wink:

Ágianya,
Jaszi mennyi most?
nem lóverseny ám :) , Makicsaj is 6800 körül van csak, de épp ma nézegettem a kiskönyvben a táblázatot, nem is kellene több lennie!

jók a képek :D
ilyesmi hintán én is gondolkodom, bár már így is olyan erősek a lábai :roll:
nem terheli rosszul a gerincet?

 
 


Hali!

Angel:
Hát,sztem nemtom,de Jaszi nagyon élvezi az ugri bugrit!!
Sisakot is kellett volna venni hozzá! :wink: :wink:
Nekem ezt a Dévényes ajánlotta,hogy az ő babuinak volt(550g,590g született babáknál)és nagyon jot tett nekik.
Belerakjuk körbe körbe ugrál,és nem is szédül el,nagyon vicces,szétröhögjük magunkat :lol: :lol:
12kg ig lehet használni,de hintáztatni nem lehet benne,igy kapott a mamátol hintát,de már abba is ugrálni akar!!!
Igaz egy percre sem tud lenyugodni! :roll: :roll:

Mi 6 kg körül járunk,ugyhogy még sokáig jo lesz!!! 10x annyik mint voltunk!!! :wink: :lol:

Készültök a nagy napra???

Bege mik is a kaják??????????????

pusz
 


ha dévényes ajánlotta, akkor biztos nem árt! :wink:

biztos cukin ugrál Jaszi! :lol:
Makicsaj monjduk tud ugrabugrálni enélkül is! :roll:
ja, igen láttam képen a sima hintát is!

beszéltem a kis Benedek anyukájával, ő is 6kg körül van, ő született kb annyival, mint Jaszi, Éva ikrei közül a fiú is 6kg-s, a kislány 5kg csak kb!
nektek/nekik azért többet kell egy kcsiit behozni! szal szt Jaszi jól halad! meg ha ennyit ugrál, mitől hízna? :lol:
tejpép eléggé hízlal, adj neki abból sokat!

 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron