Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Gabi !

Anyósom túl van a műtéten, bár most még lábadozik kicsit, de megbeszélem Vele, hogy mikor mehetnénk el a gyerekekkel és akkor csatlakoznék Hozzátok, nekem még mindig a Burger King-nél lenne jó.
Ti végül hol hoztátok össze a találkozót ? A babák jól bírták ?

Szia Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Nagyon örülnék, ha tényleg sikerülne találkozni Veletek, egyenlőre azonban még nincs pontos napirendünk Lilivel, bár alakulófélben van, viszont ha előre tervezünk valamit, akkor biztos változtat rajta. Most éppen Apukájával indultak el sétálni, hogy egy kicsit tudjak pihenni, mert én meg jól megfáztam a héten (aggódom is, hogy nehogy elkapja a csöppség). De azért remélem a találkozó összehozható lesz hamarosan!

Szilvi
Szilvi
 


Kedves Zsuzsanna! A mellemet sajnos feltétlenül kellett fejni, mert ugyan a kórházban nem gyulladt be, de amint hazaértünk az én kis manócskám vámpírrá változott és kiharapta, úgyhogy azt fejnem kellett, hogy be ne gyulladjon. Utána feláztak a mellbimbóim, de azóta csak akkor fejek, ha nagyon tele van szoptatás után is, akkor is keveset (de már így is tetemes mennyiség van a hűtőben). Remélem most gyorsan elmúlik a gyulladás, mert így nem túl nagy élmény a szoptatás!!! Szilvi
Szilvi
 

 
 

Szia Szilvi és Lili!
Én is április 21-én születtem! Üdvözlöm Lilit a friss bikák között. ( 1976 április 21 0 óra 17 perc)Majd csak túl leszel az éjszakai tejcsorgásokon stb. Kezdetben rengeteg problémám volt a becsomosodott mellemmel. Lili tud rajtad a legtöbbet segíteni. Próbálj mindig másképp szoptatni. Ha pl a jobb melledben kívül halmazódott fel fájóan a tej akkor akövetkezőt javaslom. Fekve szoptasd, a bal oldadra tedd és fölötte áthajolva add ado a jobb melled . Feletébb kényelmetlen, de nagyon hatásos. Azt hiszem az a lényege, hogy mindig a felgyült területnek, kell felülre esnie.
Üdv mégegyszer: Veronik
Veronik
 


Kedves Szilvi!

Zsuzsannának igaza van, nem kell fejned, ha egyéb indok nincs rá. A melled hamar beáll a szükséges mennyiségre és utána is igazodik hozzá. A nagylányom 22 hónapig szopizott fejés nélkül, a kicsi most kilenc hónapos és most is tökéletesen működik.

Csilla
Staudt Gáborné
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy segíteni próbáltok, és úgy tűnik, hogy javulok is, már csak az egyik mellem fáj!!! Eleinte jó dolognak tűnt ez a fejés, mert az elején nagyon aggódtam, hogy nem lesz elég tejem, és majd jó lesz amit lefagyasztottam. Egyenlőre úgy tűnik, hogy van elég, Lili hetente 300 grammokat is hízik. Viszont ő az első itthon töltött éjszaka óta nem kért soha éjjel enni, eleinte 23.00-05.30-ig aludt, de most már 8-9 órákat alszik, úgyhogy azt hiszem nagyon szerencsések vagyunk!!!

Veronik! Én is 1976-ban születtem, csak én március 17-én.

Üdv: Szilvi
Szilvi
 


Szia Szilvi !

Nekem is pár hónappal ezelőtt volt mellgyulladásom, csak sajnos nekem gyógyszert is kellett szednem, de mellette én nem hideg vízes ruhával borogattam, féltem hogy elapad a tej, hanem befeküdtem a meleg vízzel teli kádba (hassal, úgy hogy a mellem a víz alá kerüljön és ott átmaszíroztam a csomót.
Meg a lényeg az, hogy mindig jól ki legyen ürítve a melled, ez sokat segít.
Ha igény szerint szoptatod Lilit, akkor nem kell fejned, annyi tejed lesz, amennyi a babának kell, ha majd Ő is több tejet igényel, akkor úgyis több fog termelődni. Nagyon szépen fejlődik Lili, úgyhogy nem kell aggódnod !
Felesleges mérni a szopások mennyiségét is, mert lehet hogy a mérleg keveset mútat, de a tej laktatóbb. Én is sokat aggódtam, hogy csak 50 grammokat szopizott a lányom, aztán a havi mérésnél 81 dekát gyarapodott.
Most nincs mérlegem, nem idegesítem vele magam, eleinte 2 hetente mértük a gyarapodását, de most áttértünk a havonkénti mérésre.
Mielőbbi gyógyulást, szia Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Adrienn és Szilvy, és aki ráér!
Ismét összehozhatunk egy találkát, írjátok meg, hogy ki, mikor ér rá. Nekem ez a hét kicsit zűrös, de jövő héten bármikor jó.
Hello.
Gabi
Gabi
 


Sziasztok Anyukak es Babak!

Vegre nekem is sikerult vegigolvasni benneteket es bepotolok egy ket dolgot amit ugy latom nem tettem meg: en 27 eves vagyok, mostansag dolgozom, leanyunk Dominika szeptemberben lesz ketto, komoly bolcsis holgy, igazan csak szepet es jot mondhatok a bolcsijerol es persze a dadusokrol is. Eleinte feltunk, hogy nem fogja megszokni, de be kellett latnunk, tevedtunk. Miota kozossegbe jar rohamosan fejlodesnek indult a beszede, sot ahogy elnezem moszgasfejlodesben is joval a kora elott jar.
Mi a VII. keruletben lakunk nem messze a Keletitol egy kicsi, de kenyelmes berhazban, ide varjuk januar vegen a kovetkezo kis manot, akirol mult penteken sikerult pocakbeli kepeket ellesni.
Mi is szivesen talakoznank kornyekbeli kismamakkal es babakkal, mar csak az idopont ami erdekes leven a munkaidom elegge rapszodikus.
Udv mindenkinek,
Dianne
Wittenberg Dianne
 


Szia, Dianne!
Én is VII.ker-i vagyok, a fiam szintén bölcsis, és 2,5 éves. A te lányod melyik bölcsibe jár?
Krisztina
Krisztina
 


Szia Krisztina!

A babus a Varosligeti fasorban a Ligethez legkozelebb eso bolcsibe jar -masik nincs is ott csak harom ovoda, az egyik eppen a bolcsi mellett. A te kisfiad melyikbe jar?

Dianne
Wittenberg Dianne
 


Szia, Dianne!
Az én fiam a Dob utcai bölcsibe jár, ami nagyon jó hely (nagy kert, pancsolómedence stb.). Mi az Asztórián lakunk, és ez a bölcsi 5 percre van tőlünk (alig 3 sarok a Károly krt-tól). Írtam neked a "hol és kinél szüljek" rovatban. Nagyon érdeklnének a tapasztalataid a Péterffyről.
Krisztina
Krisztina
 


Sziasztok!
Először is Szilvinek írnék.Mi a Fehérvárin lakunk a megújult Profi mellett, úgyhogy mondhatni közeli szomszédra leltél.Ti a Fegyvernek melyik részén laktok?A mi Ádámkánk ma töltötte be a 7. hónapját, szóval mi már nagyobbak vagyunk, de részünkről mehet az együtt lófrálás, és csatlakozhatnál hozzánk, amikor Gabival és hamarosan Szilvyvel is együtt megyünk sétálni.
Gabi! neked majd mailt küldök.
Minden esetre csütörtökön ráértek?
Adrienn
Adrienn
 


Szia Adrienn!
Örülnék, ha végre nem egyedül kéne itt a köröket rónom!!! A Fegyvernekben a panelban lakunk. Ez a hét egy kicsit rohangálós, de a jövő hét már jó lenne, csak Lilivel elég nehéz ebben a dög melegben, mert utálja, úgyhogy estefelé szoktunk kimenni. De ha jövő hét jó, akkor megbeszélhetnénk valamit!
Szilvi
Szilvi
 


Sziasztok!
Nekem is a jövő hét lenne jó, mert Mátét holnap fogják beoltani. Elég jól viseli szegénykém, de azért nem merek nagyon mászkálni vele lázasan.
Egész jövő héten kettesben leszünk, ugyhogy bármikor jó. (Du. 6 körül is jó, akkor hűvösebb van).
Gabi
Gabi
 


Szia Krisztina,

mi is majdnem a Dob utcaba kerultunk, ott kellett "felvetelizni" a babusnak, de aztan szerencsenkre meguresedett egy hely a Varosligeti fasorban es bejutottunk! Hat, hogy meg a bolcsibe is tolongani kelljen az embernek ... ;-)))
Mi egyebkent a Dembinszki utcaban lakunk, ami a Wesselenyi folytatasa a Rottenbiller utcan tul.
Mellettunk helyezkedik el az allatorvostudomanyi egyetem. En is irtam neked a Hol es kinel szuljek-be, remelem tudok vele segiteni es hasznosak lesznek a tapasztalataim.
Egyebkent hol dolgozol?

Szia,
Dianne
Wittenberg Dianne
 


Szia, Dianne!
Akkor ti pont a troli vonalán laktok, ami a Dohány u.-i zsinagóga elől indul, és a Városligetbe lehet menni vele, ugye? (Pont a mi épületünk elől indul a troli.) Hát akkor a Dob utcai bölcsi nincs is olyan közel hozzátok. Köszi a válaszod, amit a másik rovatba írtál nekem, már feltettem ott a következő kérdéseimet (úgy látszik, kifogyhatatlanok!). Én egy banki számítástechnikai cégnél dolgozom Zuglóban, a Gyarmat u.-ban, és bankkártyákkal foglalkozom, meg egyéb, ehhez kapcsolódó termékekkel. S te?
Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Szia Anett! Én a MÁV-ban Dr.Herczegh Szabolcsnál szültem,aki rettenetesen aranyos.Nekem több mint másfél napig tartott a szülésem,ami rettenetesen kikészitett,de nagyon sokat segitett az,hogy a férjem végig mellettem volt,és mindenki nagyon segitökész és türelmes volt hozzám.Az én kisfiam 36OOg,és 55cm-rel született.Neked ki volt a fogadott orvosod?Én most a második babánkal is hozzá járok. Várom válaszodat,irj bármiröl.
Bognárné Edina
 


Szia Krisztina,
igen csak mi a troli visszafele jovo vonalan lakunk es a 74-es el is megy a hazunk elott amikor a Dohany utca fele megy.
Pont a kozelseg miatt rengeteget jarunk -mar ha idonk engedi es nincsen ilyen iszonyatos hoseg- a Varosligetbe, a baba imad homokozni, hintazni es csuszdazni anyaval mert biztonsagi okokbol egyedul meg nem engedjuk.
En pedig a www.index.hu-nal dolgozom es a munkakorom pontosan Key Account felelos, ami tulajdonkeppen a fo-fo ugyfelekkel valo foglalkozast rejti, de egyenlore (meg csak 1 honapja, hogy visszajottem dolgozni) meg egy ugyfellel se talalkoztam, viszont legyartottam 1000 millio tablazatot hogy beletanuljak a rejtelmekbe es atlassam a helyzeteket. Es igy is tortent ... Hat roviden ennyi.
Udv, Dianne
Wittenberg Dianne
 


Szia, Dianne!
Hozzánk sajna csak a Károlyi kert van közel, de az meg úgy tele szokott lenni, hogy közelharcot kell vívni egy csúszásért a csúszdán (fiam a csúszdáért van oda). Neked nincs gondod azzal, hogy nem akar hazamenni a gyermeked a játszótérről?
Egyébként teljes munkaidőben dolgozol?
Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Szia Krisztina,
hol van a Karolyi kert? Pedig mar miota megszulettem pesti vagyok, ismeros is a neve, csak valahogy nem birom beloni ... Nem ott a Hotel Astoria mogott egy viszonylag nagy ter?
Szerencsere a Ligetben nagy a hely igy mindenki jol vagy viszonylag jol elfer, a problemat a surun elofordulo es eszetlenul rohangalo, viselkedo etnikum gyerekek okozzak, akik ahelyett, hogy atadnak a hintat a kicsiknek meg vagy 5 orat lobaloznak rajta mindenfele hajmereszto poziturakban. Rossz pelda a kicsiknek szerintem.
Jajaj, de meg mennyire vannak gondjaink a hazamenessel... Bar az utobbi idoben sikerult valahogy egeszseges mederbe terelni a dolgot, mondjuk neki, hogy otthon var a mokuska a nyuszika, felhivhatod a mamat, es akkor rendszerint hazajon minden kulonosebb baj nelkul.
Igen teljes munakidoben dolgozom, akad is miatta problemam eleg. A haztartasvzetes felborult, vasarolni csak hat utan tudok, stb.
Es te?
Udv,
Dianne
Wittenberg Dianne
 


Szia Krisztina!
Mi ugyan a Baross u-ban lakunk, a SOTE klinika mellett, de mi is a Károlyi kertbe járunk, mert a környéken az a legjobb. "Csúcsidőben" tényleg az a helyzet amit írtál.
Lehet, hogy már találkoztunk is? Bár nem biztos, hogy jó tapasztalattal... Kétéves fiacskám iszonyatosan agresszív mostanában, és nemigen tudom, mit csináljak vele. Fellöki a gyerekeket a homokozóban (bár hálistennek ennél messzebbre még nem megy), de a gyerekek anyukái frászt kapnak tőle. Rám meg nem hallgat...
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Sziasztok lányok!
Akkor legyen a jövő hét.Természetesen Ádám is jobban örül a késő du.-i sétának, úgyhogy részünkről is O.K., csak kezdjükel minél hamarabb szervezni, mert mire négyen egyeztetünk eltelik a hét.:)
Gabi! milyen oltást kap Máté?Reménykedjünk, hogy nem fog belázasodni!Egyébként jól vagytok? Mennyire bírják nehezen a yerkőcök a meleget.Ádi írtóra szenved. Alig bír elaludni, és egész nap csak inna.
Szilvi!A zöld vagy a piros erkélyesekben laktok? A Fehérvárira néztek?
nem követendő példaként mondom, de sajnos még nekünk sincs olyan igazán kialakult napirendünk, vagy ha hét közben sikerül is egy rendet betartani, akkor legkésőbb a hétvégén felborul az egész.
Szilvy! mi van veletek?
üdv:Adrienn
Adrienn
 


Szia, Zsóka!
Lehet, hogy találkoztunk már a Károlyi kertben, nem tudom. Nekünk ha több időnk van, akkor a József Attila utcán, a Hild-téri játszótérre megyünk, mert ott több játék van, bár kevesebb fa. Ott három különböző méretű csúszda van, meg favár, meg ilyenek. A fiam imádja. A Károlyi kertben meg csak egy szem csúszda van, én azon is olyan nagyok a lépcsők közötti hézagok. A hinták pedig szinte sose szabadok. Viszont nagyon kellemes, hogy olyan sok a zöld, fák, fű, bokrok. Csak az a sok szúnyog ne lenne!
Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Szia, Dianne!
A Károlyi-kert a Magyar u. és a Ferenczy u. sarkán van, végülis nem messze az Astoria hoteltől, bár nem pontosan mögötte. Igen, elég nagy, inkább park, mint játszótér, bár van néhány hinta, homokozó (elég nagy) és egy csúszda is. Nap elől menekülésre kiváló (kis utak vannak körbe, fákkal, bokrokkal szegélyezve és a szélén padok, amiken lehet hűsölni).
Én mióta dolgozom, azóta megbeszéltük a férjemmel, hogy kéthetente autóval elmegyünk bevásárolni a Corába vagy az Auchanba, és így hét közben csak kenyeret kell venni néha, amit a bölcsibe menet az éjjelnappaliban szoktam beszerezni (vagy néha a munkahelyemről szaladok ki napközben). Sokkal könnyebb így. A háztartás sajna nálunk se olyan ragyogó már, mint eddig: most heti egyszer takarítunk, de a férjem is besegít, mosni meg heti 1-2-szer, munka után szoktam. A főzés este már ritkán megy, de nem is fontos, mert többnyire mindhárman meleget ebédelünk. Nálatok hogy megy a "háztartás-vezetés"?
Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Szia Krisztina,
Akkor megiscsak arra fele van amerre en gondolom, es akkor tudom is, hogy hol van. Igazan szep hely, de el tudom kepzelni milyen tumultus lehet ott mikor kiszabadulnak a gyerekek az ovibol/bolcsibol es mennek haza a szulokkel.
Jo nektek hogy van kocsitok es el tudtok menni nagybevasarlast csinalni a Coraba vagy az Auchanba, mert sajnos nekunk, mivel nincsen kocsink ez egy kicsiket bonyolult. Bar mar gondolkoztam rajta, hogy valamelyik baratunkat megkerem, hogy jojjon el velem(velunk).
En is hetente egyszer, hetvegen takaritok de en akkor szoktam a mosast is elrendezni, estenkent mar nekem sincsen energiam fozni, ami a baba es az en esetemben nem is lenne problema mivel mi eszunk mindketten meleget, de szegeny parom otthon huzza az igat (szamitogepes grafikus es Internet oldalakat keszit) ejjel-nappal (szo szerint) es akkor meg egy falasnyi meleg kajahoz se tud hozzajutni ... Nem tudom mit talaljak ki neki, mert ezek a mostanaban kaphato melyhutott gezemicek nem tul jok es nem is laktatoak mas meg nem jut hirtelen az eszembe.
Este meg hullafaradtan hazaesik az ember, nem az a leghobb vagya hogy a gaztuzhely mellett lepje meg az ejszaka ... Raadasul meg terhesen kulon szepsegei vannak a dolognak ...
Hat kb. igy "vezetem" a haztartast, de ha vannak jo otleteid szivesen fogadom es megprobalom hasznositani oket ... :-)
Ja es a minimanorol nem is szolva akit ha pontban nem nyolckor furdetek akkor kitor a panik, mert legalabb egyvalaki van a csaladban aki szereti a rendet es a pontossagot :-))))
Udv,
Dianne
Wittenberg Dianne
 


Szia, Dianne!
Nocsak, az én férjem is valahol "hasonlóban utazik", ő meg hmmm.. kreatív számítógépes grafikus (eddig reklámcégnél volt, de nem inernet oldalakat tervezett, hanem brossúrákat meg óriásplakátokat stb.), de most a "nyakkendős kreatív" irányba próbál nyomulni (aki csak kitalál, de nem kell gályáznia a számítógép mellett). A sógorom meg internet programozó. (Jól összejöttünk, nem?)
Hát akkor neked a háztartás tényleg nehéz ügy! Hogy bírtok meglenni autó nélkül, kicsi gyerekkel? Nehéz lehet!!!
No meg a főzés. Hát az tényleg gázos... Mi lenne, ha befizetnél neki amolyan házhozhordásos ebédre (a mi házunkban többen csinálnak ilyet)? Tényleg nem jó meleg kaja nélkül dolgozni minden nap, de tőled se várható el, hogy minden este főzz (főleg ahogy majd halad előre a terhesség) - mindenképp valami áthidaló megoldást kéne találni. Ha jut még eszembe valami értelmes, akkor mindenképp megírom. Ja, és gratulálok az "új pocaklakódhoz"!
Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Szia Adrienn !

Megvagyunk. Na az a helyzet, hogy nekünk nem jó a délutáni találkozó, gondolom 5-6 óra körül jönnétek össze, az nekem meg késő. Mire haza érnék Érdre az sok idő lenne, nekem inkább a délelőtt lenne jó.
Ha délelőtt hozzátok össze a találkozót, akkor jó a jövő hét, kb. szerda, mivel hétfőn Krisztike oltást kap, s lázasan, nyügősen nem lenne ideális a csavargás.
Nem szeretném, ha mindenki hozzám alkalmazkodna, de nekem még mindig a Burger King-nél lenne jó, ha a többieknek is jó, akkor jövő héten csatlakoznék Hozzátok.
A múltkori találkozó hogy sikerült, hol találkoztatok ?
Várom jelentkezésed. Szia Szilvy
Szilvy
 


Szia Szilvy!
nyomoztam az e-mail címed után, mert nem akartam mindenkinek szólóan leírni, hogy milyen volt a múltkori találka.(már úgyis kaptunk olyan mailt, hogy ehhez nyissunk magánügyek topicot.)Szóval ha a legközelebbi hozzászólásodhoz hozzá tudnád kapcsolni, akkor beszámolunk arról is.
most ennyi:Adri
Adrienn
 


Szia Adri !

Megadom a e-mail címem, várom oda is leveled !

Szia Szilvy
Szilvy
 


Engem speciel érdekelne, hogy milyen volt a talákozó, aki nem így gondolja az ugorja át.
Szóval, milyen volt??? Milyen volt az anyukák reakciója?? Én mindig elképzelek egy embert a levélíró mögé, mennyire jöttek be ezek a képzetek???
Névtelen
 


Szia Névtelen!

én Milla vagyok, és engem az érdekelne, hogy te milyennek képzelsz el engem.
Irasaimat a Sex-nél, anyos-aposnal és Mar én sem tudom hogy hol olvashatod.
érdekelne a véleményed. Meg hogy masokat hogyan képzelsz el.

milla
milla
 


Szia Milla


Te egy nagyon jó humorú, igazi nagypofájú mindenkinek megmondom a magamét lány vagy inkább a 30-hoz közel, mert a gondolkodásod érettnek tűnik, azt hiszem magas sötét félhosszú hajú vagy- ez utóbbiak csak feltételezések, lassan már ez olyan mint a baba neme játék, írd meg a neved és megmondom hogy nézel ki. Szeretem az írásaid mert olyan élvezetesek. Ennyit rólad. Aztán lehet hogy egy hárpia vagy nagy bibircsókkal az orrodon, ki tudja!
Névtelen
 


Sziasztok Adrienn és Szilvy (és az érdekeltek)!
A jövő heti randival kapcsolatban csak annyi, hogy nekem bármilyen nap jó.Ha este 6 óra késő,
akkor délelőtt kb. 10 nekem jó lenne.
Amúgy Máté remekül viselte az oltásokat, nem lázasodott be.
Várom a jelentkezéseteket.(közvetlenül is)
Hali.
Gabi
Gabi
 


Kedves Névtelen !

Én is csatlakoznék Millához, engem is érdekelne hogy milyennek képzelsz.
Kiváncsi lennék rá, hogy a írásaim alapján Te milyennek gondolsz.
Biztos több jelentkező is lesz a
" szolgáltatásodra ".

Szia Szilvy

ui.: Írásaimat majdnem mindenhol megtalálod.
Megadom e-mailomat is, oda is írhatod a
jellemzésemet, de gondolom a Többieket is
érdekli hogy mit is írsz rólam.
Szilvy
 


Hello Névtelenke!

sajnos nem illik Ram a leirasod, legalabbis külsöre nem.
nagypofaju az igen. de az is lehet, hogy csak igy "arctalanul"? Probalok mindig komprommisszumokat kötni az életben, nem sürün vitatkozni.
Jo, hogy itt lehet, minden következmény nélkül.
De ezért nem érzem magam Nyuszinak...

Rajöttem, hogy nem mindig jo, ha ugymond mindent hasbol mondunk, egyböl kinyilvanitjuk a véleményünket. Sajnos, sok-sok embert meg lehet igy bantani.
Hasonlo humoru emberek között pedig effajta "problémakat" röhögve ki lehet targyalni.

szoval, magasnak magas vagyok, csak a hajszinnel és a korral mellé céloztal.
Lehet, hogy egy anyos-kém vagyok?? :))
Nem, nem, de azért huszon tul.

Félretéve a viccet, köszi a jellemzést, maradok inkognitoban, mert az igazi nevem sem Milla.

Most mar csak a férjem neme, valamint az aposom vércsoportja érdekelne. :)))

megj.: biztos lattatok mar a "Jatszocumiba szerelt elektromos lazmérö" reklamjat.
nekem jobb, és olcsobb ötletem van.
"Ficankolo popsiba helyezhetö digitalis normal haztartasi lazmérö". Na, milyen vagyok???

milla
milla
 


Hello Milla

férjed neme gondos valószínűségszámítások után elvégezve NŐ!!!!!Apósod vércsoportjának megállapításához kevés volt az adat, de anyósodét megfejtettem: rh+.
Szilvy te szőke vékony leányzó vagy 25 körül (korán szülted az első babát) a párod egy nagy mackóalkat, és mindig bütyköl a ház körül.
További jelentkezéseket nem fogadok el, lehúzom a rolót sarlatánság miatt.
Ehyébként azt hittem hogy Milla= Ludmilla becézett formája.
Névtelen
 


Sziasztok !

Milla kicsit mellé találtál, barna hajú és éppen most súlyfelesleggel küzdök, de a normál súlyom az 43-45 kg. lenne. De most nagyon fölötte vagyok.
A első babámat 19 évesen szültem, Ő júliusban lesz 7 éves.
A férjem se mackó alkat, Ő is pici mint én. ( én 15o cm. vagyok, férjem 165 cm. )
A bütykölés az stimmel, Ő olyan ezermester féle.

Köszi szépen a jellemzést.

Szia Szilvy
Szilvy
 


SZilvy,

hogy a félreértéseket elkerüljük, az adatokat nem én, vagyis Milla küldi, hanem egy névtelenke.
Nekem semmi közöm a dolgokhoz.


milla
milla
 


MILLA !


Bocsi !!!!!

Szia Szilvy
Szilvy
 


SZIA EDINA!
Van e-mailed? Az enyémre kattints rá, ha oda is írnál.A Herczegh doki engem is vizsgált, a fogadott orvosom nevét inkább le sem írom, mert ennyit sem érdemel, azok után, hogy mennyit fizettem neki. Szerintem egyszer érdemes lenne egyszer összeadni, hogy valójában mennyibe is kerül egy szülés. Jó bátrak vagytok, hogy másodikat is mertek vállalni. Hány éves vagy? Én 28 leszek 21-én. Szegény öreg fejem! Leírni is hervasztó. Persze nem érzem magam ennyinek, de az mit számít. Merre laksz? Írj a babádról. Kutyád, macskád van? Az első négy-öt hónapban állítólag veszélyes háziállattal egy fedél alatt élni.

Sziasztok Mindenki!
A lányom legújabb beszólása: "a Mama cicis, a Szaszi (ez ő) cicis, a Papa fiú".
Továbbá: ha megyünk autóval és bekötjük a biztonsági ülésbe, egy idő után elfogy a cérna és előre akar jönni, a férjem azt mondja "a gyerekeknek hátul kell ülni, mert megbünteti a Papát a rendőr bácsi", a lányom: "az fáj?".
Igaz, hogy itt az Anyaságról kéne csevegni, de szívesen olvasnék gyerekszáj aranyköpéseket. Sajna találkozóra nem tudok menni, mert nem vagyok mobil, nincs jogsim, ezért is lógok sokat a net-en, mellesleg az én férjem is programozó, csak ő cégeknek ír különféle felhasználói pr. Vis.Bas-ban és más pr. nyelveken. Abszolút nem értek hozzá. A számrendszereknél elakadtam a pr-ban, azóta inkább kerülöm. Viszont klav. virtuóz vagyok. A lányom szerencsére a férjem matek vénáját is örökölte, két és fél éves és sakkozni tanul.
Írjátok meg milyen volt az első találka.
Sziasztok!
ANETT
Anett
 


Sziasztok!
Gabi, Szilvy és Szilvi! Szerda de.jó nektek? Természetesen a Burger King előtt!
Az első találkozó:A Kelenföldi B.K.előtt találkoztunk Gabival.Mi érkeztünk előbb Ádámmal.Mivel nem volt semmi "vörös szegfű a bal gomblyukban "megbeszélve, így megálltunk és vártunk.nagyon érdekes egy ilyen dolog, mert bármelyik arrajáró lehetett volna Gabi. Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy valamelyik sarokról megles bennünket, és ha nem tetszünk, akkor hazamegy.( eztnem konkrétan Gabiról feltételeztem, csak eljátszottam egy ilyen eset gondolatával.)Egyszercsak, mikor körbenéztem egy babakocsis anyuka tartott felénk.A szánk mondta, amit ilyenkor kell( Sziasztok! Én X.Y. vagyok), de a szemünk pásztázta a másikat. Szerintem egyikünk sem ilyennek képzelte a másikat.Azután elindultunk a park felé.Kb. egy órát sétáltunk és egész végig a babákról beszéltünk.
Igazából nem tudom, hogy Gabi örülne-e neki, ha leírnám, hogy milyennek képzeltem és ehhez képest milyennek láttam az első találkozáson.Ez egy kicsit olyan, mintha kitárgyalnánk a háta mögött, de ha akarja, akkor megosztom veletek.
Magamról biztosan állíthatom, hogy nem oldódtam fel teljesen, de fogunk még találkozni és ha jobban megismerjük egymást, akkor még az egész eddigi elgondolásom is a feje tetejére állhat.( nem azért vagyok ilyen rejtélyes, mert negatív dolgokról van szó!!!)
Én pl. azon is nagyon meglepődtem, hogy Szilvy milyen alacsony, és törékeny.
Lányok! Ádi 6 hónaposan nem kapott oltást. Miből maradtunk ki?
Sziasztok:Adrienn
Adrienn
 


Szia Krisztina!

Bocsanat a keslekedesert, de penteken rengeteg munkkka halmozodott fel es gyorsan be akartam fejezni, hogy mielobb lelephessek es siethessek haza, ezert a nem valaszolas. De most bepotolom:
Gratulaciot koszonjuk, igyekszunk vigyazni a kis jovevenyre ahogyan csak lehet, bar meg annyira pici, hogy csak felve merjuk elmondani jovetelenek hiret, bar en nem vagyok babonas, inkabb abban hiszek, hogy ami ott akar maradni, az ott is marad.
A haztartas tenyleg nem konnyu, szerencse hogy lelemenyes anyam beszervezett egy-ket vallakozo szellemu segitseget igy legalabb a nagytakaritassal nem nekem kell bajmolodnom.
A meleg etelkihordora mar en is gondoltam, egyszer ki is probaltuk, de az elso egy-ket adag ami tok jo volt, aztan drasztikusan leromlott a minoseg igy abbahagytuk. Az ettermi kihordas meg eleg draga, nem? Bar, lehet, hogy valahol a kornyekunkon lehet jo helyet talalni te nem tudsz?
Auto nelkul nehez foleg a nagyvarosban, eppen tegnap konstataltuk mikor ketten mentuk ket babakocsival a Becsi uti EuroCenterbe, es hat a kornyezo emberek segito szandeka a nullaval egyenlo. 19 hetes terhes baratnomnek peldaul SENKI nem akarta atadni a helyet. Hihetetlen.
Viszont a Tigris nap rendkivul jo volt, kifestettek a lanyt Tigrisnek, olyan buszke volt magara!
Hat egyenlore ennyi, irjal majd,
Udv,
Dianne
Wittenberg Dianne
 


Szia Anett!Van e-mailem,de sajnos valami nem stimmel vele,mert nem tuok levelet fogadni,de küldeni igen.Na mindegy.Én elég fiatal vagyok(23 éves leszek),ezért is merjük vállalni a második babát.Én Pusztaszabolcson lakom(ez a Velencei-totol kb.1O km-re van).Van két kutyánk,9 macskánk és egy papagájunk.Amennyire lehet,megprobálom magam távol tartani magamat tölük egy darabig.Szerencsére az elsö terhességemnél sem olt semmi baj.De azért jobb vigyázni.Én most felirok minden kiadást,ami az orvossal kapcsolatban akad,és nagyon kiváncsi vagyok már elöre is a végeredményre.Te hol laksz?Mi volt a véleményed a Herczeg doktorrol?Irj bármiröl,nagyon várom válaszodat. Edina
Bognárné Edina
 


Szia edina !

Király katalinnak hívnak, és Én is a Herczeg Doktorhoz járok, vagyis még csak egyszer voltam nála. Mia férjemmel most próbálkozunk.
Nagyon szeretnék teherbe esni. Én naívan azt hittem kapásból terhes leszek. De valószínűleg tévedek.
Visszatérve a Doki nagyon jó fej, mindenkitől ezt hallom és szakmailag is kíváló.

Ha van időd kérlek írj !

E- mail cím : kiralyk@axels.hu
BABA
 


Kedves Mindenki !

Bocs a helyesírási hibákért, de gyorsan írtam, meg csörögtek a telefonok is .
Ha bárkinek kedve van a levelezéshez írjon Nekem !
Király Katalin
 


Sziasztok!
Nekem jó a szerda de.(fél10, vagy 10), ott ahol a multkor.(Etele úti Burger King)
Írjatok, hogy jó-e.
Gabi

Ui: Adrienn, nyugodtan leírhatod amit gondoltál amikor találkoztunk, én nem sértődöm meg.
Én senkiről sem szoktam fantáziálni, és egyébként a külső nem minden.
Gabi
 


Sziasztok!
Nekem is jó a szerda délelőtt (ha Lili meg nem gondolja magát és végig nem alussza a délelőttöt)!

Adrienn! Írtam külön is.

Szilvi
Szilvi
 


Kedves Adrienn !

Hát alacsony az vagyok, de törékeny az sajnos nem, sőt... ! Sajnos lesz bőségesen mit leadnom.

Úgy néz ki, hogy jó lesz a szerdai nap, de még kedden este megírom, hogy biztos-e.
Krisztikém ma kapta meg a oltását és most nyügike, na meg anyósommal is meg kell beszélnem, hogy Ők Otthon lesznek-e, ráérnek-e ?
Jelentkezem holnap este !

Szia Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Gabi:A fantáziálás nálam sem úgy történik, hogy leülök és próbálom kitalálni, hogy ki hogy néz ki, és igazad van a külső nem minden.De ugyanúgy, mint amikor egy regényt olvas az ember, valami benyomása lesz a szereplőkről, és a névtelenke hozzászólásából úgy gondoltam, hogy inkább a találkozásnak erre a részletére kíváncsi.Azután a másik meg az, hogy mindenki magából indul ki, szóval nem gondoltalak olyan magasnak és karcsúnak.(ezzel a saját fennmaradt kilóimon sajnálkozom)De tényleg csak ennyire gondoltam.Igazából már de. is ezért nem akartam belemenni ebbe, mert még nem ismerjük egymást és nem akartam, hogy valamit félreérts.
Szóval kedves kíváncsiskodók!Mint látjátok már szervezzük a következő találkát, amin újra új arcok pillantják meg egymást.Bízom benne, hogy a többi kerület is kedvet kap és szerveznek maguknak ilyen együtt sétálásokat.Mi jó fogjuk érezni magunkat!
Sziasztok:Adrienn
Adrienn
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: