Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Borcsa,

Éppen voltunk a Corában, megnéztük, de nem volt teljesen vízszintesre állítható, így nem volt megfelelõ. Én is meg a drága Apuka is görbe, a baba ha már legalább ilyen jó géneket kap, akkor legalább így vigyázzunk rá.

Köszönöm a segítséged.

Nyúlandi
nyulandi
 


sziasztok!

én csak saját tapasztalatom irom le hétha valaki okul belõle.
Mi elsönek olyan kocsit vettünk ami sport és bele lehet tenni a hordozot,mondván ne kelljen mozeskosár és aitosülés is.Persze a hordozot hamar 4hónaposan kinöttük jöhetet az autos ülés,és persze a babakocai resze is szüknek bizonyult.
Na akkor gyorsan eladni venni másikat ami kényelmes,de ugye nem gondoltuk át rendesen és jo nagyot vettünk,amit persze buszon cipelni,vagy liftbe betenni nem lehet.De tény nagyon kényelmes a gyerek szereti.ugyhogy irány venni másikat ami ne esernyõ alaku legyen hogy beférjen a kocsi kics csomagtartojába.Nehezen de kaptunk persze az ülés nem dönthetö,de célnak (vásárolni,ide-oda) megteszi.
szoval már a harmadiknál járunk de minden igényt egyse elégit ki.
lényeg most nagyal sétálunk kicsivel rohangálunk.
Ha most kéne venni én mozeskosarasat vennék ami csak mozeskosár (azt nem nyüstöli el és el is lehet utána adni)és utána vennék egy közepes méretü sportkocsit amibe azert aludni is lehet,és még cipelni is türhetö.

hát ennyi az én történetem,remélem azert mindenki megtalálja a neki megfelelõt mert azert valljuk be olyan a választék egy nagyobb boltban hogy biztos nem tudjuk eldönteni mejik is a megfelelõ.

sziasztok fini
Névtelen
 


Sziasztok,

en is leirom a tapasztaltaimat a babakocsikkal. Mi 1 hasznalt Peg Peregoval Milanoval kezdtunk. Szerintem jo a kocsi 2 oldalrol hasznalhato stb. A hatranya a kis kerekek es hogy szeles. 4 honap mulva vettunk egy Pierre Cardint. A kerekei kivaloak, 2 iranybol tolhato, de igazabol csak 1 iranybol, mert csak egyik oldalon vannak bolygokerekek. Majd kineztem a CAM Aplollot, ami nagyon megtetszett. Konnyu, jo tolni,, nagy kerek. Amikor meg akartam venni, akkor az eladono rabeszelt a Neonato Dakarra, amit nem bantam meg. 7 honapos volt ekkor babo es az eladono szerint mar inkabb ez az esernyore csukhato kocsi jobb, mint egy hagyomanyos 2 funkcios. Ez a modell teljesen azonos a Peg Perego Pliko Maticcal, cs ak a Neonatohoz van esovedo+labzsak es 2 cm-rel nagyobb a kereke. Viszont a Neonato ove csak 3 pontos, de a Coraban vettunk 1 felso hamot hozza 300 Ft-ert. 4 pozicioban dontheto a hattamla es 53 cm szeles. Eddig mindenhova befertunk. Villamosozni szoktunk es konnyeden fel tudom egyedul vinni. A labzsakot mar tobbszor hasznaltuk mar, ugyanis a pledet ugyis lerugja. A Neonato aranylag konnyu 8,5 kg es esernyore csukhato es nagyon sok szin van belole. En ajanlani tudom barkinek, bar valoszinu mar mi sem sokaig hasznaljuk, mert jon az uj babo es akkor tandem kocsit fogunk hasznalni. Ugyanis kb 15 honap lesz a ket babo kozott. Erre mar kaptunk egy hasznalt Graco kocsit, ami 5 cm-rel hosszabb a mostaninal es allitom a Peg Perego hosszabb.
Ha nem lenne semmilyen kocsim es ujra kezdenem es ennyi tapasztalatom lenne, akkor a Neonato Combinato Tris-t valasztanam. Ez ugyanaz mnt a Dakar, csk van hozza mozeskosar+aztosules+hatizsak. Nagyon szep, kb 100 ezer.
Mostanaban latok nagy es bolygokerekes kocsikat, amik biztos nagyon jok, csak brutalis meretei miatt kozlekedni nem lehet veluk.

udv,
gabomamo
 

 
 

Lányok,

azt szeretném mekkérdezni tõletek, hogy érdemes-e megvárni az októberi bababörzét a babakocsivásárlással, mert én mindenképpen ott szeretnék venni kocsit, csak nem tudom, tényleg érdemes-e várnom, és nagy-e a választék, van-e tolongás stb...?

Brokkoli
 


Brokkoli!
Szokott lenni elég sok, mindenféle fajta, használtak és újak is. A bababoltok is olcsóbban adják kint, és általában a legnépszerûbb típusokat viszik ki. Idén mi is hozzájárulunk a választékhozKép, mert van egy kocsim, amit alig tudtam használni a hegyen, úgyhogy inkább eladom.
Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Gabomano! Nekem, mint mar fentebb irtam Neonato Imola kombim van, amirol te is irtal. Nagyon szuper! Most is ezt valasztanam a praktikum szempontjabol. Konnyu vele buszozni, a mozeskosarhoz lehet autos-szettet venni, amivel be lehet hatul az autoba kotni a mozest, es a babat. Igy ha elso baba(mivel elfoglalja a mozes a hatso ulest, ha ugy kotod be, ahogy a papirjan van, ha nem, akkor befer a masik gyerekules melle is), nem kell hozza a hordozo, amit egy nagyobb baba hamar kino, es hordozo nelkul is meg lehet venni, ugy csak 80 korul van most. Nekem a szombathelyi Megatoysban van vasarloi kartyam igy 5%-kal olcsobban vettem. Tavaly majusban 72 volt igy. Es ami meg fontos, hogy eddig nem fakult ki. A kerekei jo nagyok egy atlag esernyokocsihoz kepest, igy nem akad el minden kis bukkanoban.
Moni
Moni
 


Brokkoli

én is jártam már a börzén és tény nagyon sokan szoktak lenni de szerintem érdemes várni mert kifoghatsz olyan kocsit amit szeretnél még talán olcsobban is.véleményem szerint jo inkább korán menni mert a használt (ami jo) ha jo áron van hamar elkel.DE viszont nagyon sok olyan kereskedö (használt ruha stb)van aki persze kismamának valja magát és ráteszi a hasznát,de öket meg lehet ismerni mert egy 56 méretböl van neki 30 db.de persze nálluk is lehet jo vásárt csinálni.bár szerintem babakocsit érdemes ujjat venni ahogy Zulu is irta az üzletek olcsobban kinálják a termékeiket és ami nem utolso szempont kapsz rá garanciát (ált.6 ho)és bizony babakocsinál is elöfordul hiba pl:nekem eltört a kerekem,a barátnömnek az álithato tolokar tört el .

hát remélem tudtam segiten jo vásárlás kivánok!

sziasztok

FINI
Névtelen
 


Sziasztok!

A topic-ban leirt tapasztalatok miatt erdeklodnek a Neonato babakocsik irant. Gombockank a tervek szerint jan. vegen - febr. elejen fog megszuletni, tehat teli baba lesz, a 4. emeleten lakunk, lift nincs, auto igen es szeretunk kirandulni. Szerintetek ilyen parameterekkel erdemes ezt a fajta kocsit valasztani? (Ismeroseinknek szinte mindnekinek Peg Peregojuk van, Venice, meg Milano tipusok, de itt olvastam errol a tipusrol. Ez jobb, szebb, konnyebb, olcsobb? Kép)

Es lenne meg egy kerdesem, mivel ez olasz marka, szerintetek erdemes Olaszorszagbol behozni? Vagy ha van jo tippetek, Ausztriaban vagy itthon tudtok esetleg "olcso" beszerzo helyet? Hasznalt is erdekel...
Vagy aki jart mar a Bababorzen, szerintetek ilyen tipusu kocsi is van olcsobban?

Koszi szepen,
Gombóc
 
 


Szia Nyúlandi!

A kecskeméti topicban is láttalak, és remélem, hogy Te vagy a volt osztálytársam (Daróczi köz). Szeretnék Rólad többet tudni, mi van Veled/Veletek, merrefelé laktok, stb. Mivel én nem tudok Neked e-mailt írni, kérlek írj, ha Te is így gondolod: andimama@index.hu

Andimama
 


Sziasztok,
van valakinek tapasztalata Teutonia vagy Gesslein markaju kocsikkal???
Névtelen
 


Sziasztok!

Olyan anyukák segítségét szeretném kérni, akiknek van tapasztalatuk az ikres, illetve a testvérbabakocsik terén. Két kisebbik babám között 11,5 hónap korkülönbség lesz, ezért érdekel, hogy kinek mi vált be jobban. Olvastam valahol olyat is, hogy inkább 2 babakocsit használnak szívesebben. Mi jobb az egymás melletti üléses vagy ami egymással szemben van? (Én szeretem, ha szemben van velem a baba.) Márka, típus, ár minden érdekel! Ha tudtok, kérlek segítsetek. Elõre is köszönöm!

Csilla1
Csilla1
 


SZia Csilla1!
Ne haragudj, de te vagy CSK? Az összes levelem visszajött, amit írtam.
Ágci

Kép
 
 


Csilla!

Az ikres topik archívjában találsz szempontokat az ikres kocsikkal kapcsolatosan, bár neked szerintem inkább korkülönbséges kocsi kéne (az szerintem gyakoribb, talán a kínálat is jobb). Fontos szempont itt is, hogy hol akarod használni. Anno én az ikreimmel 2 kocsit szereltem szét és össze, és szétszedett állapotban befértem velük a kisebbik (4 szem) liftbe, amibe egy szintén ott lakó ikres a korkülönbséges kocsijával nem fért be. Ami neki nehéz volt, hogy egy idõ után borzsasztó nehéz volt tolni a gyerekeket. Nekem szerencsém volt, mert egy éves kor után gyalogosan jöttek, egyébként meg akkoriban simán beraktam õket 1 kocsiba (nyár volt). Márka és konkrét típusban nem tudok segíteni, 7 évesek már.... meg amúgy is, két noname kocsim volt.

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!
Az elõbb elszállt... Na mégegyszer!

Próbálta, látta már valaki közelebbrõl a Graco Ultima babakocsit? A Kismama újság hátulján 29990 Ft-ért hirdetik. Mit szóltok hozzá, érdekelnének a tapasztalataitok. Szerintetek korai még kispocisan (17) ilyesmin törni a kobakot?
Maci_2
 
 


Maci Kép Kép
Szerintem nem korai.... Mi még nem vagyunk babások a párommal, de már néha nekem is megfordul a fejemben, hogy milyen kocsit szeretnék majd a csöppségnek Kép Remélem ez még nem kezelendő Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
 
 


Maci_2

Szerintem nézd meg a TESCO-ban is, mert mintha uezt a típust láttam volna 26900 -ért. De szerintem menj még el sok helyre körülnézni, van még idõd, és hátha látsz egy olyat ami tényleg nagyon sokat tud, és majd beleszerelmesedsz. Most hívták fel nekem is a figyelmemet, hogy mindenképp rugózzon valamennyire, és több fokozatban lehessen dönteni a háttámláját. ÉN most vettem meg a héten a babakocsit, és szinte minden bababoltban voltam, de én a Bergon-ba szerelmesedtem bele teljesen, ami sokat tud és nem is volt drága, viszonylag. A Graco típusokról azt hallottam, hogy kicsik. Sok Pierre Cardennek pedig nincs semmi rugózása. De ez nem saját tapasztalat, csak így hallottam.

üdvi
Brokkoli
37
 


Brokkoli!

Köszi a jótanácsokat! Ez is segíteni fog a kiválasztásnál.
Semmiképpen sem szeretném elsietni a dolgot. De azért nézelõdni lehet, sõt kell is!
Maci_2
 
 


Maci!

Nekünk azt hiszem ilyen van. 2000-ben vettük, egy kézzel összecsukható, ha ez az, akkor még drágább volt és travel system-ként is használható. Én szeretem, könnyen kezelhetõ, eddig a gyerek sem panaszkodott, hogy kicsi lenne.
Viszont a Graco-k kerekei nyikorognak, az üléshuzatba pedig beizzadtak a gyerekek.

A segítségeteket kérem!

Testvérkocsit szeretnék venni, de már "nagy" (9 és 24 hónapos )gyerekekhez a télre. Nektek mi vált be? Használt valaki Gracot?

Köszi
Solya
 
 


Megvettük.
Solya
 
 


Sziasztok!

13 hónapos kisfiamnak szeretnék sportkocsit venni,csak azt nem tudom,milyent. mOst tél lévén el kell férnie benne az overallos gyereknek Kép +könnyüt szeretnék,mert utazgatnánk bkv-n.
Ja és persze olcsót. Szerintetek csak újat érdemes venni vagy megteszi a használt is?
Köszi elöre is!

Inimma
 
 


Inimma,
Ha jó állapotban van, akkor a használt is jó. Próbáljátok ki, alaposan nézzézek meg megvan-e minden része, csavarja...
Maci_2
Maci_2
 


Sziasztok Anyukák!
Házi dolgozatot kell írnom marketingbõl, és ehhez szeretném a segítségeteket kérni. A dolgozatom a babahordozókról szól, elsõsorban azokról, amelyekkel magunkra köthetjük a babát.
A kérdéseim a következõk lennének:
1. Milyen babahordozókat ismertek? Honnan ismeritek?
2. Milyen hordozót használtok? Miért pont azt választottátok? Hogyan vált be a gyakorlatban?
3. Milyen márkájú hordozókat ismertek?
4. Ha KENDÕD van: Milyen típusú? Csomózós, vagy karikás? Nandu, vagy Kanga? Miért pont ezt a fajtát választottad?
5. Ha KENGURUT vettél: Pontosan milyen funkciói vannak? Szerintetek melyek a legnépszerûbb, legelterjedtebb kenguru márkák és típusok?
6. Aki a HÁTIHORDOZÓT vette: ugyan azok a kérdéseim, mint a kengurunál.
7. SNUGLI (babazsák) és TENTE (fekvõkenguru). Lehet-e ezeket máshol is kapni, mint a www. bababolt. com-on? Tapasztalataitok szerint meddig lehet fektetve hordozni a babát?
8. Melyik hordozó hány kilóig bírta? (Amennyiben a hordozó bírta rövidebb ideig, és nem te :-))
9. Tudnátok-e nekem olyan weboldalakat ajánlani, ahol babahordozókat mutatnak be, hasonlítanak össze?
10. Nagyon fontos lenne, hogy írjátok meg: mennyibe került, és szerintetek milyen minõségû a hordozótok!
Elõre is köszönöm.
kalinta (kalinta)
 


Sziasztok!

Nem tudom, tudtok-e nekem segíteni, a Roan Kft. boltját keresem, vagy azt a helyet, ahol Roan márkájú babakocsikat lehet venni + a hozzá tartozó kiegészítõket. Konkrétan a Roan Jolly Joker babakocsi érdekel + hordozó + mélyzáróvég.

Elõre is köszönöm! Kép

Sziasztok!
Toffifee
36+3
 


Sziasztok,

ismertek olyan boltot, ahol lehet Quinny márkájú babakocsikat "élõben" megnézni?

Köszi
Pocóka
26
Pocóka (pocóka)
 


Még a Maxi Cosy márkák lelõhelye is érdekelne!!

Köszi még 1X
Pocóka (pocóka)
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném én is kérni.Igaz még 22 hetesek vagyunk, de már erõsen foglalkoztat a gondolat , milyen babakocsi a legpraktikusabb.Augusztusban fog megszületni , és kisebb városban élünk, ahol nem tömegközlekedési eszközökön cipelném, hanem tologatásra és ha szállítani kell autóban szállítanám.Szeretnék olyan típust , amit sokáig ki lehet használni , mivel pont a tél felé fogunk közeledni , így nem igazán lesz annyira akkor már kihasználva annyira kinti használatra (gondolom én). Kérlek segítsetek nekem benne, mert tanácstalan vagyok. Az árfekés pedig középkategória, semmiképpen nem tudok áldozni több 100.000.- ft rá. Persze a kicsi megérdemelné, de nem is tartom jó ötletnek.Köszönöm elõre is ha tudtok segíteni nekem. Ha valaki bõvebben is írni tudna: anita77@freemail.hu köszike
Névtelen
 


Anita!
Mi annak idején vettünk egy könnyebb, elöl bolygó, hátul rögzített kerekes GRACO kocsit 30000 Ft-ért. Mindent kibírt. Ez volt az egyetlen kocsink, a gyerek kétéves koráig használtuk, még jó lett volna tovább, de könyebb volt gyalog tömegközlekedni.
Szerintem ami fontos. A kereke ne legyen nagyon kicsi, de túl nagy sem (az autóban az már nagyobb helyet foglal) Nekünk nagyon jó volt az alján a bevásárlókosár, de pl. nem hiányzott a cumisüvegtartó tálca a tolókarnál. Szerintem feltétlen fontos, ha sokáig akarod használni az 5 pontos öv. Mi a nagyon nyári kocsinkat úgy téliesítettük, hogy az aljára a kocsi alja és a tesxtil betét közé tettünk egy polifoam darabot (kivágva az öv helyeinél). Nagyon bevált. Felülröl jól betakartam, még lábzsák sem kellett, bár azt lehet venni hozzá. Mi szúnyoghálót és esõvédõt vettünk, ezek is jól beváltak. Én tényleg nagyon tudom ajánlani. Mi elõre nem vettük meg a kocsit, a kicsi születése után kb. két héttel, és mivel nekem cipelnem kell le az elsõrõl, így emelgettem, hogy melyik a könnyebb, ez a szállításnál is elõny volt.
Gabi
 
 


Szia Gabi!

Köszönöm szépen a segítséged, igazán rendes vagy, hogy leírtad a személyes tapasztalatod.Sokat segítettél benneKép. Még egy kérdés: milyen az az 5 pontos öv? ( látod mennyire nem értek hozzá)
Köszike:
Anita
Névtelen
 


Chicco Ponee-ja van-e valakinek? Nagyon tetszik, sportbabakocsinak használnám, amiben láthatólag aludni is lehet, de a vicc, hogy fogalmam sincs, hogy lehet a háttámlát ülésbe állítani. A Tescoban láttam, és az eladók nálam jóval hülyébbek voltak a problémát illetõen. Tud valaki segíteni? Köszi!
 
 


Szia Méri,
en most vettem, nem a luxusvaltozatot, hanem a simat. Egyik legkonnyebb babakocsi, napfenytetos es konnyen osszecsukhato. A hattamla-dontes nem a legjobb konstrukcio, bar a tobbseg is igy mukodik. Egyszeruen egy ket oldalrol lelogo, egy csatba osszefuto zsinort kell rovidebbre venni, ezaltal emelkedik a hattamla. Az en tapasztalatom /es eromKép/ szerint teljesen fekvo, ill. teljesen fuggoleges allapotba nem lehet tenni.

Na, szoval ezzel, itt:
Kép
 
 


Áfonya! Fantasztikus vagy! Én mondjuk még mindig nem értem Kép, de a párom mûszakilag nem ennyire hülye, és talán fogja az adást. De nagyon rendes tõled, hogy ilyen gyorsan reagáltál! Ha még jössz ma, mesélj már a kocsiról többet. Én is azért szúrtam ki elõször, mert megemeltem, és elcsodálkoztam Kép. A Pierre Cardin 2-funkciósunk 3x ilyen nehéz, és ülve pl. azért borzalom, mert akkora a fenékrész, hogy még én is beleférnék, pedig az nem semmi Kép, úgyhogy a gyereket egész úton fel-felhuzigálom ülésbe. Ez milyen ülésben?
 
 


Hali, Áfonya, kérdezek még, mert közben elaludt a kölök.
Azt láttam, hogy az ülõpárna végén van egy kerek kampó, és mellette két madzag, de azt hittem, a kampót kell beakasztani vhova. (A képen, amit küldtél, úgy tûnik, mintha ez a kampó be is lenne akasztva... Vagy nem?) A két madzagot kell húzni? Hm. Ha felébred lemegyek és megskubizom mégegyszer (a Tesco mellett lakunk Kép)
Na és :aludni tud benne Réka? (Nálunk még mindig elalszik Kitti a szabad levegõn.) Könnyû leereszteni fekvésbe, miközben benne van a gyerek? Elég hosszú a fekvõrész? (Kitti hosszú baba, most kb. 81-2 cm., a Pierre Cardinrõl lelóg a lába, irtó hülyén néz ki, és persze biztos kényelmetlen is.)Összecsukni könnyû? Kell hozzá két kéz? Nincs autónk sajna, és jó lenne végre utazni buszon messzebre is, mint a szomszéd lakótelep.
Na, most egyelõre csak ennyiKép, bocs, hogy elárasztottalak, de nagyon izgatott vagyok, nem reméltem, hogy vki reagálni fog Kép!
 
 


Méri,
na, hogy alltok? Megvizslattatok jobban, kozelebbrol a kocsit?
Ules: nekem ugyan ropilanyom van, ugyhogy ebben is el tud csuszkalni, ha akar, foleg lefeleKép Alvast mar teszteltuk, siman elaludt benne, 1 orat kb. Es nem mondta, hogy elfekudte volna a nyakatKép Leereszteni menet kozben is lehet, egy mozdulat tenyleg.
Ez a babakocsi ugye mar nem fekvesre valo alapbol, igy a hossza is az uleshez van kialakitva. Rekanak mondjuk meg nem log le "ulesformara", a labtamaszra a laba, mert pottom, most ugy 75 cm kb., igy errol nem tudok nyilatkozni. Ultesd bele a gyereket, aztan nezegessetekKép
Osszecsukas elvileg egykezes, mukodik is, de azert kettovel konnyebb. En hianyolok egy kis zsebet rola, a kosaron kivul. Az "osztalyban", 2002. május 1 - 2003. április 30. közötti gyermekek topicban is sokaknak ilyen van, nagyon dicsertek.

-Afonya
 
 


Áfonya!
Páromnak megmutattam a magyarázatod a képpel, azonnal fogta.Kép Én meg egész addig nem értettem, amíg a boltban meg nem mutatta. Még szerencse, hogy irodalmár lettem Kép
Brendonban megnéztük az összeset, Kitti úgy az ötödiknél kezdett kissé türelmetlenkedni. Azt kell mondjam, ebben ül a legjobban. Kicsit megijeszt azonban, hogy mondod, Réka csúszkál. Annyival nem kisebb, mint Kitti... És az alsó lábszár támasz, vagy mifene, amit te is írsz, az is bajos, mert kb. a vádlija felett 1 cm-vel szakadékba lóg a lába. Kicsit kényelmetlennek tûnik. Meg én biztos nem tudnám egy kézzel összecsukni.
De be kell valljam, nálam már tombol a szerelem a Ponee-val, amely vak, így asszem megbocsájtom e hibákat, és ..... MEGVESSZÜK!!!!
 
 


Méri!

Szerintem vedd meg, nekem már több mint egy éve meg van és én imádom. Könnyû, szuper kocsi terepre is alkalmas, közlekedni istenien lehet vele, egész picire össze lehet hajtani. Ja és ami még fontos a szervizesek nagyon rendesek. Én még valamikor az elsõk között vehettem, és kiesett egy párszor a kereke. Visszavittük mindentovábbi nélkül kicserélték, az elsõ szériát be is kérték konstrukciós hiba miatt. Szerintem fontos hogy legyen jó szerrvize ha bármi gondod van vele.
Nicki
Nicki
 


Nicki!

Ez a szervíz dolog érdekelne engem. Nekünk is ilyen van, tulajdonképpen a rossz idõ miatt alig 3 hetet használtuk, de már kiesett egy csavar belõle, épp ami az ûlõ részt tartja. El is hagytuk egy darabját. Elég elkeserítõ, itt azt mondják kb. 2 hét mire készen lesz. Ugyanis mi debreceniek vagyunk, úgyhogy mire felküldik, javítják,,,stb.. Na jó, de addig mit használjuknk? Mivel garanciás nem ajánlják, hogy máshova vigyük. Szoval a kérdésem az, hogy a szervízben ott kellett hagynotok, vagy azonnal javították? Mert a férjem szokott Pesten járni, akkor lehet, hogy inkább elvinné...

bera
 
 


Áfonya, Nicki, Bera! Köszi a jó szót!Kép Megvettem! A kezdeti lelkesedést (shopping-feeling) mindazonáltal felváltotta egy kis aggodalom. (De én mindig így járok.) A színe voltaképp tetszett, de most ráébredtem, hogy olyan "komoly" (fekete-mustár), hogy a szokványos gyerekcuccokban Kitti papagájnak néz ki benne. Költhetek egy csomó pénzt drapp ruhákra, és ezentúl csak drapp ruhákban fogunk járni, mert minden más üti. Kép Biztos, hogy így is megérte?
Rosszabb, hogy az útmutató szerint van, ahol esõvédõt és lábzsákot is adnak hozzá. Ti kaptatok? (Nehogy azt írjátok, hogy igen, mert szívszélhûdést kapok Kép) Brendonban stb. lehet ilyet külön venni? Mennyiért?
 
 


Bera!

A szervizben azonnal pótolják a kiesett csavarokat szerintem érdemes felhozni és egy órát rászánni. Kicserélni meg ott cserélték ki ahol vettük.

Méri!
Nekünk sincs hozzá se esõvédõ se lábzsák, szerintem ezeket külön lehet hozzá venni. Azt hogy mennyiért azt nem tudom én még nem is láttam ilyeneket.
Nicki
 


Méri,
én a szurket vettem meg, mert en meg a bogaraktol feltem a mustarsarga miatt, nekem ez a maniamKép Viszont beleteteda bogarat a fulembe, mert a lablogatos reszt kicsit rovidnek talalom, gondolva a jovore. En se kaptam kiegeszitoket, szerintem azok kulon megveheto dologk, nem alapfelszereles. En nem is akarok venni hozza ilyeneket, mert vacak idore jo a massziv sportkocsink, ezt kimondottan buszozasra vettem, ahhoz van minden, kiegeszitok meg csak plusz sulyok, rosszidoben meg nem maszkalok max. Meg nemsokara egy eves lesz, lassan mar megy is, szoval babakocsiban alig marad....
-Afonya
 
 


Lányok!

Családi okok miatt eladnám új, Bergon típusú babakocsimat. Nagyon szép, szürkéskék alapon macik vannak rajta, a Kismama magazinban nemrég bemutatott babakocsik között is látható pont ilyen. Bolygósítható, nagy kerekei vannak, nagyon masszív, ajándékba adok hozzá esõvédõt és kocsitáskát hozzá illõ színben. Ha ismertek valakit, aki ilyet szeretne, kérlek szóljatok a 06203656824 számon.
45 ezerért vettem, kb. 5-ször toltam át a szomszédban lakó nagyszülõkhöz, 30-ért elvihetõ.

Köszi:

Dorisz
 
 


Sziasztok lányok!
Segítsetek nekem,hol lehet most legolcsóbban a chicco ponee-t beszerezni?
Még mikor jóval 20 alatt láttam,nem vettem meg,most már bánomKép
Elõre is köszi!
A Brevi grilloról van tapasztalata valakinek?
Köszike,
mariann
 


Szia, Mariann!
Én a Tesco-ban vettem (2 hónapja) 20-ért.
 
 


Köszi!
és melyikben?mert a pólusnál 1db van,az is koszos,28eKép
 


Mariann,
amikor en aprilisban vettem a kocsit, akkor mondta az elado csaj, hogy poneebol most jott ki a "luxusvaltozat", amin pohartarto, esovedo es egyeb plusszok vannak, a regi meg kifutoban volt. Nem lehet, hogy Te mar az ujat talaltad a boltokban? Mert az valoban dragabb. Esetleg kisebb boltokban nezz korul, hatha ott van maradek a regibol.

-Afonya
Névtelen
 


az új már 32-42körül mondták.
mellesleg tegnap felhívtam õket,és azt mondták hogy ilyenük nincs.ahhoz képest tesóm látta még az árát isKép
 


Mariann: mi most csütörtökön vettük meg az új fajtát a Mammutban. A régibõl egy darab volt 28-ért, ez 34 volt Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehet Pierre Cardin gyerekkocsit javíttatni? Hogy hol van szervíz Budapesten? (Elsősorban Budán érdekelne, de ha Pesten van, az se baj.) Eltörött a fékje, és szeretném megcsináltatni.

Köszi előre is!

Kispici
 
 


Szia Kispici!

A Gyáli úton van szervíz, pontosan nem tudom a címet, de ha még nem akadtál rá, akkor előbányászomKép

Tikk
 
 


SzisztokKép

Tudnátok nekünk segíteni babakocsi-vásárlásban?

Mi a Neonato Combinato Tris nevű kocsit néztük ki. Azért tetszik különösen mert van hozzá levehető mózeskosár is, ami szemből tolható (+hordozó+sportkocsi). A baba szeptember végén fog születni, így a mózeskosarat télen használnánk főként.
Egy gondunk van még, a mózeskosár belső szélessége 31 cm, ami kicsit kisebb, mint a hagyományos mózeskosár. És korábban egy másik kocsira (Graco Coach rider) ami 29 cm, az eladó azt mondta, hogy téli bundazsákban nem fér bele a babó. És ugye mi pont télen használnánk a mózeskosarat. Mekkora hely kell egy bebugyolált max 5-6 hónapos babábak? Mert ugye akkorra már ki fog tavaszodni, és jó lesz a dönthető, lábzsákos sport rész is..

köszi

bera
 
 


Szia Bera!
Nekem pont ilyen kocsim volt/van. Meg tavasszal is a mozesban ult/fekudt Viki, pedig o nyari baba, jul. vegi. Majusban szedtem szet a kocsit, es azota tolokazunk. En nagyon szerettem ezt kocsit, es egyaltalan nem kell annyira bebugyolalni a babat! Vikin vastag pamut overall volt, plusz feles pledbe fektettem es azzal takartam be, es elfert benne. Egy ekkora baba ugysem ficankol! En csak batoritani tudlak, hogy vedd meg, nekem nagyon bevalt, es anno a fiam Peg perego kocsija egy ev alatt kifakult, Viki 2 lesz mar nyaron, ketszer voltunk tengerparton vele nyaralni, es egyaltalan nem fakult ki, pedig kek kockas. En eltezsem meg a harmadik babanak is, bar annyit mentunk vele, hogy kerekeket kellene cserelni... Kép A profilomban van kep rola.
Ha meg van kerdesed irj!
Moni

 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: