Új privát üzeneted érkezett!

Ne haragudjatok de két dolgot nem értek!

Mit szeretne OKÉ?
Mert hogy semmi sem volt eddig jó a bírálatból nem tanult csak megsértődött, a segítő kezet meg ellöki, nem értem miért írt????
Ha van kedves szerető férje, aki virágot is hoz, gyermeke akit szeret és viszont akkor veszteni valója is van.....
Kérdezte hogy ki barátkozna vele?
Bárki én is ha tényleg változtatni akar, de ez csak szakember segitségéval lehet, nem önmagát sajnálgatva hanem összeszedve a romjait és lépve!

Másrészt nekem sajnos tényleg ismerős ez a probléma az én anyukám sajnos olyan 12 éves koromtól alkoholista lett fokozatossan.
Nézzétek én tudom milyen így ifjú embernek lenni, milyen az anyukámat részegen húzkodni a földön tartania hátam az iskolában mert hogy nem tud bemenni tanítani mert olyan részeg.....

Ne legyen az ilyen anyukáknak klubja.
A leszokottaknak vagy a változtatóknak akik tesznek is ellene azoknak igen!!!!

Szedjék össze magukat és forduljanak orvoshoz azonnal, mert megmérgezik a családjukat önmagukat meg teljessen tönkre vágják.

Ez csak önkéntes módon megy!

Az én anyám megjárt egy pár helyet elvonót, pszichiátriát és talpra állt, mi meg mellette álltunk pedig ez volt a legnehezebb nagyon szomorú dolog ez!

Erről nem diskurálni kell, hanem kezeltetni, hosszú és keserves az út de van remény....
Bocsánat ha kemény voltam de nekem ez fájó pont és a cím mellbe csapott.

Dzsili
 
 


Dzsili!

Nem kérdeztem, ki barátkozna velem!!!
Bár azon, amin átmentél, én is!!!! Csakhogy én meg tudtam bocsájtani. Te, úgy látom: NEM!! Ezen gondolkdj el, bár az én anyám nagyon-nagyon sokat tett a megbocsájtásomérT !!!
OKÉ
 


2 helyes.hib. ment! Kép
OKÉ
 

 
 

Az vagyok! meg.., Csak védem!( Hóvirág_ Hófehér)


Akkor lesz neked ebből könyved, amikor nekem belőled!
Ekkorát még sohasem csalódtam. Hiába, az üzlet az üzlet. Ha tévedek, tudod, hol találsz meg. de ez a sok nem válaszoló nem regisztrált 8 mail után...na mindegy, lehet, hogy tévedek. De kedvenc íróm lásd, mennyire vagyok médiás:


Bigacsiga! Kép

Ugye tudod, hogy ha nem elég a meghívott, akkor a statisztáknak J. fizet?
Bigacsiga Kép Ez a kérdés neked, de igazából nem neked szólt. Hanem annak, aki itten könyvet akar írni. Bármi áron. Ha jó' látom... Hajó!!
OKÉ
 


na, mentem szoptatni! mer ma nem ittam! Ahogy már két hete sem.
OKÉ
 


Más ért ebből vmit? Vagy csak én nem?

Zsóka
 
 


Kedves zsóka!


ha érteni akarod: mondd meg ki vagy és miért vagy itt?
OKÉ
 


francba!


Zsóka! és nem zsóka. Ne haragudj!!!
OKÉ
 


na, valaki!


Matt hülye lehetnék, de matt részeg nem vagyok!!! Most mi van ????
OKÉ
 


Mi lenne? Sakk-matt...
Magadnak adtad. Egyre kevésbé érteni téged ugyanis, és hogy mit is akarsz elérni. Így hogyan lehetne bármit is tenni az érdekedben?
Mi, akik még mindig idejárunk, szeretnénk, ha ennek értelme is lenne, de így...elég nehéz.
Amúgy lehetnél matt hülye is, meg matt részeg is, csak matt elutasító ne lennél...
 


Kíváncsi!


A " valaki " egy név, akivel maileztem és nem válaszolt. Ne haragudj, tényleg nem volt érthető, meg offtopic is.
OKÉ
 


Köszi, így egy hsz már érthetőbbé vált. Már csak a többi huszat nem értem Kép
 


OKÉ,
nem fogok neked itt bemutatkozni Kép. Ha vki jár ide viszonylag rendszeresen, arról sokmindent meg lehet tudni az írásai alapján.
Rólad viszont semmit Kép.
Hogy miért vagyok itt? Tudod, most már én sem tudom. Asszem, nem is jövök ebbe a topikbe, mert egyszerűen semmi értelme Kép.

Zsóka
 
 


OKÉ
Én nem tudtam megbocsájtani?????
Ne vicelj már!!! Mindig szerettem és kitartottam az anyám mellett erről írtam is, most már újra tanít és lábra állt, büszke vagyok rá.
Én legalább tudom hogy miről beszélek, te nem hiszem!
Sőt többet mondok bosszantó butaságokat írsz, saját magaddal keveredsz ellentmondásban, ne csodáld ha senki nem ért!!!!!

Ha már két hete nem ittál, mellesleg szoptatsz is, mi a fészkes fenének nyitottad ezt a topikot?
Minek akarsz akkor "klubbot" az alkoholista anyáknak?
Hiszen már nem iszol?????

Azt hiszem igaza van mindazoknak akik szerint az egész csak színház a rosszabbik fajtából!!!
Sajnálom hogy egyáltalán írtam ide, akárcsak Zsóka !!!!!!!

Nézd csak, megszüntek a Névtelenek mégsem ért senki, szerinted kiben van a hiba?
Most aztán bajba leszel mert nem lesz kin megsértődni és a mocskolódásnak is vége!

Dzsili
 
 


Sziasztok!


Igazatok van, csak viharokat kavarok.
Aki gondolja, maradjunk a mailnél.

Dzsili!


Csak egy valami! Azért, mert valaki nem iszik, nem biztos, hogy nem az.
OKÉ
 


Oké immár legalább negyedszer búcsúzott, ugye volt, hogy térden állva könyörgött, hogy nem szóljuk hozzá, hagyjuk elmenni. Most én könyörgöm: hagyjuk hamvába halni ezt a topicot, amit amúgy sem ért senki. Tegyük meg neki és magunknak ezt a szívességet. Ne szóljunk többet hozzá!!!

PONT.
Virág
 


OKÉ!

Igen, tudom. Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


OKÉ!


Amíg töprengtem arra gondoltam, hogy nem lehet, hogy neked szülés utáni depresssziód van?
Ez mondjuk mindenképpen megmagyarázná a sündisznóságodat.

Szülés utáni depresszió - svájci recept
http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=150

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Nem vagyok benne biztos, de pl. nekem lehet, hogy ilyesmim volt, akkor amikor a második babám kb. négy hónapos lett. Az elsőnél nem emlékszem ilyenre.
Bár nagyon szerettem a családomat, beleértve a gyerekeimet, a férjemet, a szüleimet mégis mindenkivel kötözködtem semmi sem volt jó nekem és a végén már nagyon idegesített a férjem semmit tevését is.
Na nem ragozom, de nálunk pl. az hozta a megoldást, hogy a férjem ki ment dolgozni a Világkiállításra és nem volt a közelemben.
Először is piszkosul hiányzott. Akkor még nem volt Internetünk így csak telefonon társaloghattunk, de azt is csak módjával, ha nem akartunk eladósodni a Matávnál. Kép
Másodszor nekem magamnak kellett megszerveznem az egész életünket, és így nem értem rá a sebeim nyalogatni, magamat sajnáltatni, hanem ha tetszett hanem, tennem kellett a dolgomat.
Ez volt tavasszal és mire őszre hazajött a férjem már semmi bajom nem volt.
Egyetlen egy dolog volt amit nagyon sajnáltam, egy csomó klassz dologról lemaradt, úgy mint megfordult, felállt, felült, foga nőt, szopizott ezerrel stb. stb. Igaz megpróbáltam a jó pillanatokat fényképezni neki, de az azért nem ugyan az.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


"nekem magamnak kellett megszerveznem az egész életünket, és így nem értem rá a sebeim nyalogatni, magamat sajnáltatni, hanem ha tetszett hanem, tennem kellett a dolgomat."


Miért van az, hogy ez nekem vhonnan olyan ismerős??? :D

Zsóka
 
 


Nem értem. Mire gondolsz? Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Ja, már leesett. Kép Kép Kép
Csak, nem tudok olvasni. Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Magamra gondoltam. Meg a nyarakra KépKép. (őszökre) Kép
Megette a fene. Egy dologra mondjuk az ilyen hosszú távollétei a zuraknak jók: az ewmberlánya rájön, hogy KÉPES megcsinálni egyedül is a dolgokat. De azért nem egy jó dolog, na.
(Nem is tudtam, hogy akkor a zurad ilyen sokáig távol volt. Vhogy még nem került szóba.)
Ha már szülés utáni depi (hogy ON is legyekKép
fura, nekem a másodiknál nem volt. Az elsőnél is csak a kórházban. A másodiknál szerintem már nem volt rá időm Kép.

Zsóka
 
 


Így utólag vissza gondolva nekem is furcsa.
Ugyan is a hathetes kontrollra vidáman kisminkelve tök feldobott hangulatba mentem.
A doki meg is jegyezte, hogy kivül, belül úgy nézek ki mint aki nem is szült. Kép
Aztán nem tudom mitől, mikor, hogy romlott el, hogy szinte már idegesített a párom jelenléte.
Nekem szinte megváltás volt az a lehetőség, hogy
távolabb volt tőlem. Ez szomorú, de biztos a hormonok miatt volt.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga!

A smink és egyéb témával én is így voltam! Jó volt újra vékonynak érezni magam, túl voltam mindenen, mehetett a szex stb....aztán én is marha gyorsan belecsúsztam a depibe. Nekem még most is előjön néha! Csak már tudom kezelni!

Süti
 
 


Süti! Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Aki nem ismeri őt, ne ítélkezzen!!

Kevés jólelkűbb és segítőkészebb embert ismerek, mint ő. A testvére vagyok.
 
 


Csirip!

Itt a fórumon csak az alapján alkothatunk véleményt v.kiről, ahogyan itt "viselkedik". Hogy máshol, máskor, másokkal milyen, azt nem tudhatjuk, épp ezért nincs befolyással a vélemény-alkotásunkra.
Ahogyan itt OKÉ "előadta" magát, az nem véletlenül váltott ki a legbékésebb, legsegítőkészebb bnetesekből is ellenérzéseket.
 
 


rjuli!


Mostanra olvastam végig a fórumot,és nem láttalak eddig! Örülök, hogy itt vagy, de nem lehet, hogy eddig nem értetted őt?
 
 


Csirip,
az én nevemet láthattad, de nem írtam, mert csak ismételni tudtam volna Julit. Mi megtettünk mindent, ami így a hálón át megtehető - eredménytelenül. Ahhoz, hogy megtudd a másikról, menniyre jó ember, bizony meg is kell ezt mutatnia valahogy. Elhiszem neked, de tudni, tapasztalni csak te tudtad. Azonkívül a véleményalkotás kölcsönös volt - Oké legalább annyi elhamarkodott véleményt nyilvánított rólunk, többiekről, mint amennyit esetleg mi róla. Pedig mi is jólelkű és segítőkész emberek vagyunk ám! Kép Ha nem hiszed, járj utána! Kép
 


Sziazstok!

Nehéz lesz újraírni, mert egyszer már elszállt.
Először is, 2 napig vagyok itt, a tesóm gépéről írok. Röviden: amit eddig írt, az igaz. Úgyhogy hazugságot senki nem vethet a szemére. Hogy ez a gond van, mostmár tudom, de a férje is tudja. csak nagyon szereti és nem akar rákérdezni. A gyermekkoráról és az azutániakról írt dolgok tényleg igazak. Ezért harcol. Nem akarja, hogy az ő gyerekei is átéljék azt, amit mi. Az én apám nem az, aki az övé. Az én apám molesztálta őt 12 éves korában. Mondjak még valamit?

Ne ítélkezzetek!

utóirat:

Nem gondolom, hogy nem fogja látni, amit írtam. és azt sem, hogy nem fog ezért haragudni rám. De a testvérem, és nem hagyom, hogy bántsátok.
 
 


Csirip!

Ha szabad kérdezni, akkor te kinek is vagy a testvére? Írni nem írtad csak utaltál rá. Kép
Szóval OKÉ-é vagy Renátá-é? Kép Esetleg mindkettőé? Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Idézném Butuskát:

Az okosság az, ha megkérdezed: Mi az az okosság?
ELOLVASTAM A FÓRUMOT,DE BIZTOS FIGYELMETLEN VOLTAM, MERT NEM ÉRTEM, MIT KÉRDEZEL ÉS MIÉRT?
 
 


Na figyeljetek,


innen megyek nyugdíjba, de ha kérdezni akartok, most kérdezzetek, mert nem tudom mikor jutok újra géphez.meg azt se, hogy ha meglátja, nem küld-e el a csicsába.
valamiért ez neki fontos, mert beszélt róla. És ő az, aki nem beszél, csak ha nagyon muszáj.
Ja, én vagyok a depis.
 
 


Hát, végülis mindegy. Ha nem jövök már, minden tutit mindenkinek!
 
 


Most már tényleg mennem kell aludni, eddig vártam. Az hogy nem kérdeztetk számomra azt jelenti, hogy nem is érdekelt titeket igazán.
Ígyis, úgyis kapok a fejmre.
 
 


Vagy aludtunk. Kép
Virág
 


Fülescsacsi, Kíváncsi!


Valamiért nem megy el a levelem már harmadszorra!!!!Majd még próbálom.
OKÉ
 


Szia OKÉ!

Mi újság, hogy vagy? Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga!


Köszi, jól!
OKÉ
 


OKÉ! Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Na, sziasztok!


Jelentem, jól vagyok.
Elköltöztünk a belvariból, zöld, minden király.
Bigacsigának köszönöm a 100 kilós fürdőruhakérdést ( én 85 vagyok, de ő ezt tudhatja). A férjem ugyan nem tud semmit, a pszichológusom annál többet. Megyek előre, mint a tank. Senki és semmi nem gátolhat meg abban, hogy a gyerekeim boldog felnőttek legyenek. A többi.....: kaka.


Üdv mindeninek:

OKÉ
OkÉ
 


Remélem, hogy minden rendben lesz. Kitartás! Kép Viszont gondold át a másik topicban tett ajánlatodat. Biztos vagy benne, hogy jó lenne?
 


OKÉ!

Nem tartom jó ötletnek a másik topicban levő hsz-odat. Szándékosan nem oda írok, nem akarom, hogy támadásnak vedd. És nem akarom, hogy Neked kellemetlen legyen. Csak javaslom: gondold át a dolgot. Előbb állj talpra, legyél teljesen kiegyensúlyozott. Ehhez kívánok Neked sok erőt és kitartást. És légy őszinte.
 


Bogáncs, te vagy???????
 
 


OKÉ!

(csak mos figyeltem fel az írásodra a napokban, mostanában csak felületesen olvasom a Babanetet)
Kép Kép Kép Oké, hogy oké vagy. Ez jó jel. Kép Kép Kép
Azt viszont én nem tudhatom, hogy te hány kiló vagy, mert mi még egyetlen egyszer sem találkoztunk egymással, sőt képet sem láttam még rólad, de te megnézted az én profilomban lévőt és abból saccoltad, hogy kb, egy súlycsoportban lehetünk. Kép

Az erő legyen veled...


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


OKÉ tüdőembóliában meghalt. 2004. június 10-én
Csirip
 
 


OKé tüdőembóliában meghalt. 2004 június 10-én.
Csirip
 
 


Köszönünk mindent azoknak, aki segíteni akartak.
 
 


Tudjátok mit, Most hallgatom,hogy milyen okosak vagytok!! Rajta!!!!


Csirip. Oké húga
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron