Új privát üzeneted érkezett!

Mamszi & co!!!
Latod, még Tamara is elgondolkodott azon, hogy vajon tényleg Ettöl a Fiutol kéne-e Neked gyerek??? Ne keseredj el, ha cikiznek, nekem is elment 1x a kedvem a Babanettöl emiatt, honapokra. De nem éri meg!!!
Gyere, oszd meg velünk örömöd, banatod!!!
Puszi!!!
Vendég
 


Kukacz KépKépKép

Aranyos vagy a ma esti beszélgetés már belőve apával most dumcsiztam vele(vagy inkább ordítottamKépKépKép)
Lassan kezdek lenyugodni,remélem a ma esti dumcsiparti sokat fog segíteni rajtunk.Ja és természetesen a fejleményekről beszámolokKép

Mamszi
Mamszi
 


Ordiiitani ne ordiiiiiits. Maradj urinö. Aki, ha marad, nem lesz alarendelt. Ha viszont KELL, tud szakitani is. Vigyazzzzzzzz nagyon!!!S ha létezel, mé nem regisztralsz???


Kép
Vendég
 

 
 

Kedves Mamszi!
Rég jártam erre, de még mindig ugyanott tartunk. Ejnyeejnye tovább kéne lépni, mert csak egyhelyben toporgunk.

Kukacz
Vigyázz felfalnak Kép
Kép
Nyanya
 


Bocsi Mamszi, de néha komolyan kételkedem abban, hogy 31 éves vagy. Én utóljára gyerekkoromban üvöltöttem azért, hogy vegyenek meg vmit nekem. Gondolod, hog tényleg az a megoldás, hogy orditozol?
Ez az első hozzászólásod:
Elküldve 2003 Április 18 péntek - 10h 46:

--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok!

Sajnos az én történetemet nemlehet ilyen egyszerüen leírni.
Teljesen elvagyok keseredve ugyanis a párommal már 11 éve vagyunk eggyütt és még mindíg nem akar gyereket.
Albérletben lakunk évek óta, lakásra semmi lehetõségünk nincs.
Eléldegélünk a fizetésünkbõl de nem valami sok.
Én lassan beleõrülök abba hogy nem lehet kisbabám már a 30 évemet is betöltöttem és nagyon félek hogy kifutok az idõbõl.
Az a baj hogy ha véletlenül szóbakerül a gyerek azonnal ideges lessz és hallani sem akar rólla.
Nagyon szeretem õt és ezért nem akarom elhagyni de ott a kérdés "Akkor most mit tegyek?????????"
ha valaki tud nekem segítenni abban hogy mit tegyek kérem irja le.

Üdv.Mamszi



Látod a dátumot?? Azóta semmi előrelépés nincs. Itt kaptál már egy halom tanácsot, mindenki kedves, megpróbál neked segíteni, de ezt nem fogják tudni megoldani helyetted. Vagy a sarkadra állsz mint ahogy az egy 31 éves nőtöl elvárható, vagy tovább orditozol a pároddal.
Tényleg nem akarlak bántani, de nem lehet, hogy a párod ezért az orditozok, hisztizek, veszekszek miatt nem akarja azt a gyereket. Egy gyereknek, gyerek??
7 hónapja írogatod ide a problémádat, de még mindig ugyanott tartasz ahol az elején. Ha akkor a sarkadra állsz, akkor lehet, hogy nemsokára szülnél.

Én tényleg sajnállak, hogy ilyen problémád van, de csak te oldhatod meg. Vagy így vagy úgy.
Neked jó így élni??
"elég nekem minden nap úgy lefeküdni hogy a sírás kerülget"
"Megnyugtatlak benneteket hogy igen létezem bár már egy párszor sajnos megfordult a fejemben hogy bár csak ne élnék"
Ha nem, akkor változtass!!!
Komolyan nem értem, hogy egy ilyen boldog kapcsolatban, miért kell könyörögni egy gyerekért??
"Mi teljesen jól élünk így 12 év után is imádjuk és egyfolytában puszilgatjuk egymást(amit az anyósom már meg is jegyzett hogy nem unjuk még)de nincs olyan alkalom amikor elmegyünk egymás mellett hogy ne puszilnánk meg egymást."
Mivel a soraidból azt vettem ki, hogy szereted a párodat és tőle szeretnél babát, beszélj vele felnőtt módra, de ne veszekedj.
Mamszi fel a fejjel, légy határozott, felnőtt nő és állj ki magadért.
Hajrá Mamszi!
 


Nyanya!!!Ki falna fel??? Nem ugy vettem észre, hogy barki is tamadna... Söööt... Szegény Mamszinak sokan hasonlo tanacsokat adnak, mint én... KépKépKép De azért ari a gif-ed, fel is raktam a gépemre!!!!! Kép

Hajramamszi!!! Haaat igen-igen: nincs semmi elörehaladas Mamszinknal... Kép Drukkoljunk azért Neki...Kép
Vendég
 


Na lányok a következő a szituKép

Tegnap nagyon jó ajánlatot kapott a zuram és ugyebár nem nekem,de ez is haladás ezeket mondta a barátnőmnek:

"Mostmár nem kell hónapokat várni a babagyártásra azonnal neki álhatunk hogy ne szenvedjen már szegénykém,meg hogy ne mondogassa nekem állandóan"

Szerintetek...de ezt azért nem nekem mondta mert tegnap délután egy kicsit összevesztünk elég rendesenKép
De én nem is mondogattam neki állandóan max 2X.
Ha éles a helyzet megírom,most egy kicsit jobban érzem magam még akkor is ha most nem beszélgetünk mert veszekedtem vele(azért történt mindez mert beszéd közben lenyomta a telefont és én ezt utálom)
Na majd megbékél...már azt is elmondta neki a szomszédcsajszi(igaz így akartam,de kis rossz vagyok)hogy elköltözöm ha nem akar kisbabát.
Köszönöm a DrukkokatKépmost aztán jöhetnek hogy minél hamarabb dagadjon a pocakKép

Mamszi
mamszi
 


Mamszi!
Nem akarom elrontani az örömöd, de én nem látom olyan szupernek, hogy a párod először a barátnődnek mondta, hogy mégis lesz baba.
És a mondatának a második fele számomra egyáltalán nem szimpatikus: "...meg hogy ne mondogassa meg nekem állandóan."

Remélem, neked azért másképp fogja elővezetni!
De azért az is sokat elárul, ahogy a barátnődnek elmondta. Egy pillanatig sem említette, hogy Ő is akarja.
Most akkkor azért lesz gyerek, hogy te ne szenvedj, meg hogy ne mondogasd már neki folyton?!

Mamszi!
Én továbbra is veled vagyok, nem ellened!Kép
A múltkor keményebb voltam a szokásosnál, bocsi, de muszáj volt. De te ettől kezdve nem veszel tudomást rólam. Miért? Jó, jó, nem kell reagálnod, de azért gondold át, amit írok! Magad miatt, a saját érdekedben!
Nem arra szeretnélek rávenni, hogy hagyd el a párod. Belátom, erre képtelen lennél. És ha igazán szeretitek egymást, meg tudjátok oldani ezt a problémát!
De újra hangsúlyozom!A gyereket NEKI IS AKARNI KELL! Nemcsak szánalomból, beletörődésből rálegyintenie!! Neki is örülnie kell a terhességednek, a gyereknek, nemcsak a te örömödnek!
Mamszi ez komoly! A gyerek tényleg nem egy autó!

Teljes szívemből szurkolok nektek! Tényleg!Kép
Tamara
Tamara
 


Komolyan mondom, ez a sztori jobb,mint barmelyik kabare a TV-ben! Kép
Mindenki hulyere vesz mindenkit! Kép Kép Kép
Névtelen
 


Tudod, Névtelen, lehet hogy jól látod!
Mamszi hulla biztos magában: lesz gyereke, és ettől a pasitól! (Lehet, hogy igaza is lesz.)
Csak azokat hallgatja meg, akik azt fújják, amit ő szeretne hallani.
Lám, már Tamara is kiesett a pixisből, mert egy kicsit keményebben írta le a véleményét. Pedig ő tuti jóindulatúnak látszik.
Kíváncsi úgyszintén. De ő már szerintem feladta. Akár a falra is lehet borsót hányni - gondolhatta jogosan, hát lelépett.
Lányok!
Pihentetni kéne egy kicsit Mamaszit! Hadd legyen ideje egy kicsit gondolkodni. Egyedül! Mert rátok úgysem hallgat.
Valaki
Valaki
 


Mamszi Story=Dallas??? Mamszi=mamszi??? Vagy mas irt a nevében??? Ha ua a személy: TE MAMSZI; mi a francért beszéli ki Papika a maganéleteteket a baratnédnak???Kép
Mamszi, Neked kell döntened, de ezt mar mondottam volt, és masok is!!!Kép
Na, csok.
Vendég
 


Kukacz
nehogy mááááán megsértödj, csak a madárka fal fel, mert szereti a kukaczot Kép

Kép

Kriszta
Nyanya
 


hajrá Mamszi
Kép
Nyanya
 


Nyanya!!!Kép Amint lathattad fentebb: jol vagyok!!!(zöld Kukacz). Dehogy sértödtem meg!!!Kép Bar mas topicokban megprobaltak egyesek felfalni...Kép
MAMSZI!www.depresszio.hu
www.depresszio.lap.hu
Lehet ott IS jokat beszélgetni, talan a szakemberek többet tudnak Neked segiteni!
Csok!!!
Vendég
 


NYANYA!!!-------->OFF--->

Kép
Vendég
 


Kukacz
ez mi?
Nyanya
 


Kukacz
mi OFF
Kép
Nyanya
 


Ez 1 NYANYA volt, Lelkem!!! OFF, mert nem ez a téma...
Golyuci cukor. Kééépzeld, talaltam ma itten nalunk a falon, kb 1 oraval ezelött, amikor még festegettem, 1 kukacot!!! Visiiiiiiiiiiiitani akartam, de aztan megfogtam, és kidobtam a teraszroool. Mit féljek a haveromtol, nem igaz???
Kép
Vendég
 


Kukacz
Nem csak egy tükör volt a falra akasztva? Kép
Kép Kép Kép
Nyanya
 


Kiccsé elkanyarodtunk. :o)))))))))))))))))) És áthelyzték már megint a topicok sorrendjét! Kép Kép

Virág
Virág
 


Nyanya! Es Neked teccccccik a Nyanya-tükörkép???

Kép

Haaat, igen, Virag!!! Mamszival mi lehet???KépKép
Vendég
 


Kukacz
ez jóóó
Kép

látom Te sem bírsz aludni Kép
Nyanya
 


Mamszi
Mi van veled?
Kép
Nyanya
 


Nyanyabanya, ménem alszol??? Tudod: www.alvas.lap.hu

Kép
Vendég
 


Ja, Virag, megvan a Légycsapooo!!!Kép

Kép
Vendég
 


Jól szórakoztok? KépKépKép

Kép
Virág
 


Te Viraaag, egész joool!!!!! Na jo, abba kéne hagyni. Szeginy Mamszi...
Kép

Nyanya!!!

Kép
Vendég
 


Nyanya, na, még 1 utolsooot!!!Aztan ujra Mamszizunk!!! De ugyis csak hétfön jön majd!!!Kép

Bocs, Virag!!!Kép
Vendég
 


Ahh, de gyönyörűűűűűűűűűűű!!!!!!! KépKépKépKépKépKépKép
Virág
 


UUUUGYEEE???KépKépKépKép
Vendég
 


Nevezzük már át a topicot az Animált gifek topicjának. KépKépKépKépKép

Kép

Kép

Kép
Virág
 


Virág
OK akkor küldök pár szál virágot Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Nyanya
 


Kukacz
neked is küldök
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Nyanya
 


Mamszi?!
 
 


Solya
Lehet, hogy Mamszi nem ismer rá a topicra? Kép

Kriszta
Nyanya
 


Mamszi, vaaaaaaaaaaaaaarunk!!!KépKépKép

Nyanya!!! Hihihi, a Lila kukacot még sose lattam!!!(Marmint a neten!!!) Köszike!!!Kép A többit igen, több meg is van, alairasnak...KépKépKép


Kép

Viraaag, szerinted hogy lehet atkeresztelni 1 topicot??? Ha Mamszi nem gyün, méne??? KépKépKép

Solya, jééé csak összefutunk??? Hazaköltöztetek mar??? KépKépKép

Pusza Mindenkinek!!! Mamsziiiiiiiii, föleg Neked!!!Kép
Vendég
 


Kukacz
én is buzgón mentegetem az új gif-eket Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Nyanya
 


Nyanya!!!KépKépKép
1,Kép


2,Kép

3,Kép


Pusza!!!Kép
Vendég
 


MAMSZIIIIIIIIIIII!!! Jobb a légkör otthon???Kép
Vendég
 


A 2. boszi nagyon jóóóó Kép
Nyanya
 


Kukacz,
a kukacomat fogtad? KépKépKép (Úgy értem, hogy a @-ot. Kép)

Ja, nem tudom, hogy lehet átkeresztelni. Valószínűleg nem lehet. Kép Nyithatunk egy újat. Kép

Giftár címen? Kép

Kép
Virág
 


Virág
már van az "erröl-arról" alatt "gifek és feltöltésük" topik
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok lányok!

Mamaszi nem jön. Megsértődött, vagy nem találja a topikot az új hely miatt, nem tudom. De az is lehet, hogy rájött, meddő beszélgetés folyik itt, ő úgyis csak magára hallgat.

De én is ejtem inkább, mert a sok gif miatt ezer év, mire letölti a gépem, és a telefonos modemmel ez ugyebár.....
És ha Mamszi jönne, akkor is nehézkes lenne a továbbiakban, mert ezt a sok mindent, amit ideraktatok, minden alkalommal be kell újra tölteni. Hát ez nem volt szép tőletek.

Mamszi!
Ha mégis itt jársz! Nyiss egy másik topikot a neveddel! Ott megtalál, aki akar, Kukaczék meg töltögessék a gifjeiket ide.
Tamara
Tamara
 


Ugyan már, Tamara!
Valamit muszáj csinálniuk, hogy az elhanyagolom a férjem-topik is életben maradjon. Képzeld, milyen unalmas lenne, ha csak úyg simán a családdal törődnének, ha már nincs mondanivalójuk.De nem, inkább töltögetrnek.
Névtelen
 


Te sem a családdal törődsz úgy látom! mit árt ez neked?
Babus
Babus
 


Kedves Tamara
Nyilván nem azért töltögettünk gif-eket, hogy veled kibabráljunk. Ha normális stílusban kérsz, megértem a problémád, de úgy látszik ez neked megeröltetö lett volna. Befejezzük a gif töltögetést, de nem a Te kedvedért, hanem mert ráébresztettél, hogy másnak ez lassítja a letöltést. Te meg ha gondolod nyiss magadnak egy másik topikot. Valószínü nem fogom észrevenni, ha nem látogatod ezt a topikot.

Babus
Igazad van, de nem kell róla tudomást venni. Név és aláírás nélkül nem is létezik.

Kriszta
Nyanya
 


Nyanya, akkor mi lesz??? Megyünk a gif-ek topic-ba???
Igen, Virag, jot röhögtem a kukacodon. KépKépKépKépKép
Vendég
 


Kukacz, menjünk Kép
Nyanya
 


Babus!

Egy sor begépelése nem annyi idő, mint napokon át rendszeresen képeket feltölteni. Ezt nyilván te is tudod.
Névtelen
 


Két dolgot szeretnék hozzátenni:
1. valóban nem fair egy beszélgetést ilyen nevetségessé tenni
2. ennyi hiábavaló, időfecsérlő beszélgetés után nem csoda, ha mégis nevetségessé tettétek
Kíváncsi
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: