Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi: jobbulást nektek!
Remélem sikerül mindenkit kikúrálnod.
A nem kötelező ingyenes oltást ugye beadatod, tudod, ami 2év alatt ingyen beadható!

Kriszti!
Várjuk ám a képeket!
Függöny, mi 2hete raktuk fel.:)

Én nem varrattam, hanem vettem méretre valót, illetve olyat, amit lehet vágni szegés nélkül.:)
Szerintem nagyon jók lettek!

A karnisokat is jól megúsztuk.:) Ikeában találtunk kovácsoltvasnak kinézőt nagyon olcsón.

Mandula-orrmanduláját kellett kivenni, mert észlelési gondokat vettünk észre, horkolt, nagyobb a torok mandulája is(amit nem adok), s, kimaradhat a légzése, téli, vagyis a hideg, ahogy bejön, beduzzadt neki és orrhangon beszélt....sorolhatnám...
Ami miatt viszont a kivétel mellett döntöttem a légzése kimaradhat, nem kockáztatom a kicsink életét vagy kinövi vagy nem, ha van más megoldás is.

Azóta tisztábban beszél és nem orrhangon, furi, állítólag hatalmas volt neki.
Nem volt egyszerű, de túl vagyunk rajta, péntek 7re mentünk, de bent tartottak, illetve visszamentünk és csak hétfőn mehettünk haza, mert kis vérzés volt, most 2 hétig nagyon kell rá vigyáznom, ne fusson, rohanjon, nehéz egy eleven gyereknél.:)

Puszi: Sziszike.

Kép

Sziasztok csajok!!!!

Sziszike!
Vigyázzatok magatokra! Regenerálódjatok gyorsan és ne legyen semmi baj!

Most csak ezen fontos közlés miatt tértem be ide, mert nagyon be vagyok havazva - Bettinával való tanulás, ajándék készítések, házimunka miatt nagyjából 5-6 órákat alszom csak mostanában. Elég húzós időszak ez!

De igyekszem összeszedni magam és hosszabban betérni és kibontakozni.

Puszi mindenkinek, töménytelen jó egészséggel, csillógós adventtel!

Zs.

Kép

Sziasztok!

Ahogy elnézem senki sem unatkozik :lol:
Én is csak 5-6 órákat alszok, hogy előrébb jussak valamivel is, és még ebből minuszolhatjuk az éjszakai kelést Danihoz kajcsiügyben.
Kretaívkodás terén a lakásdíszítés vár még rám, illetve Bala adventi naptárját készítettük el Apával. Nagy örömmel bontogatja minden reggel.

Kriszti!
Eszti=Bala akaratosság terén. Ha egyszer Ő valamit nem úgy akar, ahogy én, akkor vannak ám vitáink. :?
Függöny: anyag megvan,de még varrnom kell. Pedig megígértem magamnak és Anyuméknek (itt lesznek nálunk Szenteste :D ), hogy karácsonyra készen lesznek. Nem egyszerű, mert pl. a nappaliba 36 m függönyt kellett vennem. És mi is az utcára nézünk és már nagyon rühellem.

Sziszi!
Persze, Dani megkapja a prevenar oltást, csak még nem kapta meg az ÁNTSZ elmaradása miatt.
Bala jobban, de maradt az orrhang és a hallása sem a régi még. Orrmandula gyanu nálunk is fennáll, el kell mennünk fül-orr-gégészhez megnézetni, de a mi dokink azt mondta, hogy ha még az is a gond, akkor sem kell rögtön műtetni, még felnőhet hozzá.
De most ezzel a légzéskimaradással elbizonytalanítottál. :(
A kordábantartáshoz sok szerencsét! SZinte lehetetlen dolog, ha egyszer pöröghetnékjük van.

Zsóci!
Gyere hosszabban és bontakozz csak ki! Várunk ám!

Puszi: Timi

Ui.: jövök majd képekkel is

Kép

Kép

KépMindenkinek Áldott , BékéS Ünnepeket!

KépBoldog, Szeretetben, Szerencsében, Egészségben gazdag Új Évet Kívánunk.

Sziszike.
Kép

Kép

Hahóóóóóóóó!

Jár még erre valaki????????
Csajok, hol vagytok?????

Csak röviden és tömören (hátha mégis idepillantotok egyszer):

Mi meg vagyunk. Helyzet a szokásos! Csajszi húzza le az energiáimat a mindennapos olvasok-nem olvasok kűzdelemmel. Szövegértése 2-es a többi meg 4-es kategória. Szóval tanulunk!

Voltam egy nagyon-nagyon szuper tanfolyamon (WATSU-nak hívják, vizi mozgásterápia). Lehet, hogy bejutok szülőszobára egy kismamával a szülésére. Szeretném a watsu-t minél többet gyakorolni. De jó is lenne, ha egy nap 25-26 órából állna! idő és időnként alváshiányban is szenvedek. Persze hálás vagyok a sordomnak, hogy hozza a lehetőségeket.

Kíváncsi lennék a Veletek történt dolgokra! Írjon már valaki!!!!!!!!!

Millió puszi:

Zs.

Kép

Sziasztok!
Jár még vki erre? Én is elhanygoltam a babanetezést, most újra szoktam, talán mert újra bébiket várok. Itt pedig kerestem egy régi receptet, és meg is találtam . Közben persze beleolvasgattam. Itt olyan jókat leveleztünk, meg legalább nem teljesen hanyagoltam az agykontrollt! Ha vki jár erre, írjatok! Claire

Szia Claire!

Véletlenül tévedtem ide (bár olyan nincs azt hiszem) - tehát helyesbítek, valami azért idehozott :D :D :D !!!

Szóval bébiket???????
Gratulálok!!!!

Azt hiszem írok magánban e-mailt, mert nagyon felcsigáztál!!!!

Minden jót kívánok!!! MINDENKINEK

Zs.

Kép

Hahó!

Épp ma találtam ezt a topicot!
Szívesen csatlakoznék.
Az agykontroll nekem sokat segített több területen is, továbbá elindított egyfajta úton is... :)
Szóval ha itt vagytok, írjatok.

ui: Zsóci, nem látszik a vonalzód :?

Kép

Kép

Sziasztok!
Igen, Zsóci, válaszoltam, remélem megkapod.
Egyébként mikor kiderült, hogy ikrek, a párom is azt mondta, ilyen véletlen nincs, ennek vmiért így kellett lennie. (különben is páros szám párti vagyok)

Ripley!
Ez egy nagyon jókis topic volt, nem mintha folyton az agykontroll körül forgott volna a világ, de vhogy a szemléletben mégis benne volt, csak vhogy ellanyhultunk. Nekem nincs ellenemre a felélesztés.
mennyire gyakorlod aktívan, napi rendszerességgel?
Mit takar az, h elindított egy úton? Claire

Sziasztok!

Tudom, tudom, de talan ha valaki .......
Olyan egeszseges 30 ev alatti not keresek aki sajat petesejttel vallalna terhesseget. Nem ingyen gondoltam.
egy.ket.esely@gmail.com

Szisztok ,elnézést a zavarásért...

szeretném figyelmetekbe ajánlani termékimet,folyamatosan bővül,a nadrágok és előkék,illetve ősszre melegítők már készülőben,így megéri később is benézni:

http://picasaweb.google.hu/101508694688 ... Fairybaby#

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: