Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Íme akkor egy topic, azoknak akik már igen régóta itt vannak a babaneten. Itt megbeszélhetnénk, ki mit tud az eltûntekrõl, sõt ajánlhatnánk nekik, hogy nézzenek be ide, és meséljék el, mi újság velük. Hányan vagyunk azok közül, akik már tavaly nyáron (õsszel) is itt voltak, akik részesei voltak egypár nagy vitának? Kérlek benneteket, akik még jártok erre, jelentkezzetek be itt, és meséljetek!
Ildi
Pethes Ildikó
 


Szia Ildi !

Én is tavaly óta itt vagyok ! Igaz mostanában ide ritkábban írok, viszont a chaten mindennap esténként ott vagyok !
Hát ahogy elnézem már nem sokan vagyunk régiek, akik a babanet indulásakor már itt voltak.
Néhány emberkével én tartom a kapcsolatot emilen, ill. a chaten keresztűl.

Szióka

Szilvy
Szilvy
 


A topicok hozzaszolasaibol nem tunik ki, de en is a babanet indulasatol naponta figyelemmel kiserem a hozzaszolasokat. Sajna mostanaban a chaten sincs idom ott lenni.
Azert nem szoltam hozza eleinte a kulonbozo topicokhoz, mert akkor meg csak par honapos terhes voltam mikor indult a babanet, tehat sok tapasztalatom nem volt a babakrol.
Mindenesetre en is kivancsi lennek, hogy mi van a regi "alap tagokkal".

Agi
Agi
 

 
 

Szia Ildi,
tök jó, hogy megnyitottad...
Én a babanet indulásától itt vagyok (ill. még elõbbrõl, amikor még csak a próbaverzió volt a neten, máér akkor is ovlasgattam, csak akkor még nem lehetett hozzászólni). Tegnap írtam Garamról, hogy õ itt van, aztán rájöttem, hogy valszeg tévedtem, mert Garam Ubipapa felesége ugye? Én meg összekevertem Donvito feleségével. Na õ (Donvito felesége) még mindig itt van, lásd "Éva családja" fényképeit.
Ági, Te a kanadai Ági vagy? Aki vmikor a télen szült, és annyira félt a szüléstõl? A chaten keresztül próbáltuk nyugtatgatni...
Szilvy, megkaptam az emilt, válaszolok is majd, csak így este nincs levélíráshoz hangulatom, napközben meg idõm... De ami késik, nem múlik!
Mi van a Haraszti Timivel? Sokszor eszembe jut.
sziasztok bajtársak Kép
Zsóka
zsóka (zsók
 


Lányok valaki tud a Katus nevü lányról aki júliusban fog szülni és felvették suliba? Husvét óta nem jelentkezett.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!

Én azóta itt vagyok, mióta elindult a babanet, bár akkor még én is csak pocakos voltam. Aztán június végén megszültem és egy jó ideig nem voltam netközelben, de januártól ismét itt lehetek, most már akkor, amikor csak akarok...
Nekem nagyon sokat segített ez az oldal a babavárás hónapjai alatt, jó volt, hogy már akkor is meg lehetett vitatni itt dolgokat, illetve hasznos tanácsokat és információkat kapott az ember a többiektől...
Általában én is inkább a chaten fordulok elő, de ott szinte minden este.

Puszi nektek:

Dia
Dia
 


Szia Zsoka!

Igen en vagyok!
Egyebkent nekem sok olyan kerdesre valaszoltatok (ha nem is ti szemely szerint, de maga a babanet) ami felmerult bennem a terhesseg elott, alatt es utan. Azonkivul ez egy olyan jo kapocs nekem a otthonnal. Marmint az orszaggal, ami egyebkent nagyon hianyzik nekem itt a messzesegben.

Agi
Agi
 


Szia Ági!
Tényleg annyian vayunk már hogy néha azt sem tudom, ki kicsoda.
Emlékszem, annyira féltél... (Ln meg írtam Neked, hogy én is RETTEGTEM, de nem lesz semmi baj...) Aztán jött a jó hír, megvan a baba, és megvagy Te is Kép.


Gallai Magdiról tud vki vmit?
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Sziasztok, én is itt vagyok a próbaverzó óta. Nekem nagy mázlim volt, mert pont akkor indult a Babanet, amikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. Azóta sok minden örtént velünk/velem, de a lényeg a lényeg: éppen ma kezdődik a 37. hét Kingussal a hasamban... Régebben sokat chateltem a munkahelyemről, Judó és Krisztina voltak a fő beszélgetőtársak, de amióta nem dolgozom, főleg emailen/telefonon tartjuk a kapcsolatot. Azt gondolom tudjátok, hogy Krisztina a múlt héten csütörtökön megszülte Dominikot, már otthon vannak. Soma is jól van, ő kicsit zűrös körülmények között még márciusban szült, de szerencsére ő is és a kis Emma is jól vannak.
Katusról én sem tudok semmit, de gyanítom, hogy azóta nem dolgozik és talán nem fér a nethez. Valami halvány emlékeim vannak erről, nem biztos.
Sziasztok!
Kata
kata (kata)
 


Sziasztok

Ildi nagyon jo otlet volt ennek a topicnak a letrehozasa.
En is tavaly aprilisba akadtam anno babanetre. Akkor par hetes terhes voltam azota lassan 7 honapos kicsilanykam van mar. Rendszeres olvaso vagyok es egy ket temaban hozzaszolo is. Nagyon sok segitseget kaptam toletek , sok problemamra itt talaltam meg gyogymodot.
Regiek tenyleg el tuntek es jo volna tudni hallani roluk valamit. Haraszti Timi 5 fiaval nekem is sokszor eszembe jut. Meg volt egy holgy talan Eva 3 gyerkoccel , legkisebb akkor volt kb 2,5 eves , azota rola se hallottunk, meg meg szerintem sok ilyen regen rendszeres most meg eltunt ismerosunk van.

Napocska
napocska (napocska)
 


Lanyok topic kapcsan nosztalgiazni kezdtem es elolvastam egy par regi topicot... Milyen jokat beszelgettunk mi is, mennyi mindenrol fecsegtunk es hany topicunk halt ki. Emlekeztek Anyasag topicra? ahol babamama klubot alakitottunk magunknak, Vagy mikor tv nezes, nem tv nezesrol vitatkoztunk?

Rajottem sok mindnent elfelejtettem , pedig mindig azt hittem en tudok naggyabol mindent mirol volt itt valaha is szo.

Na mara inkabb befejezem unalmas fecsegesem.

Napocska
napocska (napocska)
 


Sziasztok!
Akkor én is nosztalgiázok egy kicsit. Tavaly május óta lelkes olvasója vagyok a Babanetnek, de hozzászólásra csak júliusban "ragadtattam" magam, és ez volt a legeslegelső hozzászólásom bármilyen témához az interneten. Nagyon örülök, hogy kezdettől itt vagyok.
Aki nekem is hiányzik: Haraszti Timi, vele e-maileztem egy darabig, de az újévi jókívánságaimra már nem válaszolt. Timi, jó lenne, ha újra itt lennél!
Katus, sajnos róla semmit nem tudok.
UbiPapa és Garam, vajon hogy van Ubika? Írjatok!!!
Rengeteg levelezőtársat szerezzem: Ancsa (Nita), azóta új munkahelyen van, és nem tud már chattelni, Kata, Krisztina, Móni Szombathelyről (direkt ábécé sorrendben írtam, mert mindenkit nagyon kedvelek!!!). A chatről Ujka, Pethes Ildi, Király Kati, Mamacica, Lara, Anita és persze újak, akiket még nem annyira ismerek, de lényeg, hogy mindannyiain jól érezzük itt magunkat, és ezt köszönöm Gabinak, a szerkesztőnek is!!!
Puszi: Judó
Judó
 


Sziasztok!

Ildi nagyon jó ötlet ez a topic. Kép Én is elég régóta olvasgatom a társalgót, idõnként írogatok is, és lassan mindenki eltûnt mellõlem, mert jöttek a babák.Kép Én maradtam, és egy darabig még maradok is.
Katusról én is sokáig nem hallottam semmit, aztán egy olyan infót kaptam, hogy otthon van, ott viszont net nincs.

Ujka
ujka
 


Lányok, örülök, hogy ilyen szépen összeszedtük magunkat. Ígérem nektek, elõásom Haraszti Timi tel.számát (Zsóka, õk is Nógrádban laknak, ha mond az neked valamit, hogy BÁtonyterenye 21-es úton Salgótarján fele), felhívom, és elmondom neki, mennyien hiányoljuk.
Évákkal én is mindig gondban vagyok, ne haragudjatok. Bekönyveltem egyszer a kisagyamba, hogy Éva= Tihany. Éva, az ugye te vagy?
A szombathelyi Móni szokott még valahol lenni? (Móniból is sok lett azóta, de szerintem azok nem õ)
Voltak sokan, akik feltûntek majd eltûntek. A múltkor eszembe jutott, chaten mondtam is, egy lány, Tóth Erikának hívták, õsszel járt erre. HOsszas próbák, inszem. stb után lett 3 pocaklakója, akik közül orvosi javallatra egyet elvetettek. Utánanéztem, rájöttem, azóta megszülhetett, tud róla valaki valamit?
LÁnyok, ha egyszer ne adj isten eltûnök, rám is fogtok emlékezni? (nem szándékozom eltûnni, építenem kéne otthonra netet)
Végül is ez egy olyan témakör, amiben mindig lesznek újak, meg lesznek, akik kinõnek belõle (bár ebben azt hiszem egy darabig még tartom a rekordert)
Nagyon szeretem a babanetet, nekem is ez volt az elsõ internetes megnyilatkozásom, félszegen, óvatosan, most meg már rutinosan.
Ugye lányok, mind eljöttök a találkozóra, júliusban? Jó lesz már arcot tenni a nevek mellé.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok lányok!!!!

Katus vagyok, immár a 35. hetünket tapossuk a kis Babócával, aki hatalmasakat rúg a pocimban és már beállt fejjel lefelé! Kép

Március vége óta otthon vagyok, nem voltam Internet közelben, de most beugrottam a munkahelyemre és megragadtam a lehetöséget, hogy gyorsan üzenjek Nektek, Bigacsiga Katának, Erzsinek, Beának, Anitának, Ujkának, Katának, Larának és a többieknek, elnézést kérek hogy nem tudom mindenki nevét felsorolni, de nagyon hiányoztok, és sajnálom hogy nem tudok veletek naponta társalogni itt!! Nagyon jól vagyunk, a babát június 22-re várjuk, a nemét nem kérdeztük meg elöre! Boldogok vagyunk, és ugyanezt kivánom mindannyiotoknak!!!!! Kép Kép

Sok sok puszi mindenkinek: Katus
Katus
 


Katus, de jó, hogy jelentkeztél! Továbbra is minden jót Nektek, és értesíts minket, ha megszületett a Babóca! Jó lenne, ha tudnál majd netezni! találkozóra mindenképpen gyertek!
Puszi: Judó
Judó
 


Sziasztok!
Én is régi látogatója vagyok csak mostanában ritkábban. A chatre is ritkán megyek ,mert van ,hogy senkit sem ismerek.
Mi jól vagyunk ,ha érdekel valakit. Gergő jövő hónapban lesz 2 éves és még javában a cici rabja!
Valaki érdeklődött a Magdiék felől. Jól vannak ,a kicsi egészséges és szépen növöget. És imádja a cickót! Kép
UbiPapával a chaten találkoztam és ők is jól vannak.
Ildi! Nem felejtünk el!!! Kép Én biztos!

Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!

Én tavaly augusztus óta vagyok errefelé, akkor kaptam az infót Viráganyától, hogy létezik ez a weboldal. Aztán hozzászólni csak később mertem, de azóta viszont majd minden nap és imádok itt lenni.

Puszi:

Anikó
geri
 


Sziasztok!

Én pár hónapja jutottam internet közelébe. Eddig az estéim TV nézéssel, olvasással teltek. Most meg már a férjem is kinevet, hogy SEMMI sem érdekel csak Ti. Ezt komolyan mondom-írom.
Nagyon sok hasznos dolgot olvasok és ha kértem segítettetek is.
Szeretek itt lenni!
Sziasztok:
Andi2
andi
 


Sziajsztok!

Huuuuu, én nem is tudom mikor kezdtem el babanetezni..talán tavaly ösz környékén. Azt tudom, hogy még Kata is a próbálkozók közé tartozott, és most tessék, pár hét mulva megérkezik Kingus, nameg a Krisztina, még emléxem, hogy irta, a 14. héten, hogy elkezdett nöni a pocija..és mostmár otthon van Dominikkel, és Katus beszámolója is itt van, hogy hogyan jött rá, hogy kismama..mostmeg 35 hetes :-))
És a Monira is emléxem, hogy sokáig irta, hogy megjött és szomorú, de csak egy darabig, mert most huszonvalahány hetes.
Akkor még könnyebb volt, mert dolgoztam és egy csomót chat-elhettem, most pedig itthonról nehezebb.
Nagyon örülök, hogy Katus is elökerült, nagyon kiváncsi voltam már, hogy mi van vele.
Szóval nagyon jók ezek a topicok, és én is szeretek itt lenniKép

Szijasztok, Lara
Lara
 


Sziasztok!

Én is valamikor tavaly május környékén bukkantam a Babanetre, de sokáig csak olvasgattam, aztán amikor kiderült júliusban hogy újra babát várok, akkor kértem elöször a segítségeteket. Akkoriban még Ancsa2 néven irogattam, de aztán olyan sok Ancsa lett, hogy váltottam. Azóta is itt vagyok és nagyon szeretem ezt az oldalt, nagyon sok jó tippet, tanácsot kaptam már tőletek, és ha el voltam keseredve bátorítást. Ildi, Zsóka nektek külön köszönet, nagyon sokra tartom a véleményeiteket.

Haraszti Timit én is hiányolom, nagyon régen nem hallottunk felőle, és volt egy Pap Éva nevü társunk is aki Evelynként írta alá mindig, vele is mi lehet? Tőle is sok bátorítást kaptam.

Sziasztok

Ancsa
Anyanyanya
 


Sziasztok,
Anyanyanya, nagyon jól esik amit írtál, köszönöm!!

Eveylinnek tavaly családi gondjai voltak, nyáron még találkoztam is vele, aztán párszor még beszéltem vele telefonon, miután innen eltûnt, de most már régóta én sem tudok róla semmit...
üdv Zsóka
zsóka (zsók
 


Sziasztok !

Harasztiné Timivel én szoktam emilezni, igaz ritkán ír, de most a napokban is írt néhány sort.
Most várom a hosszabb emiljét.

Ő az 5 gyerkőc mellett időhiányban szenved. Emiatt sem jelentkezik itt.

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Nem is tudom, hogy bemerjek-e írni ide a régi motorosok közé, mert én aztán nem mondhatom el ezt magamról, de szeretnék én is az lenni és mindenkit megismerni, bár már néhányótokat ismerem más topicról és ezuton is köszönöm a sok jó tanácsot, amit kaptam.
Egyébként én május 28-án fogom szülni a második kisfiamat, akkor biztosan nem leszek egy darabig, pedig, amióta rátaláltam véletlenül a babanetre 2 hete kb, azóta függö lettem. Igaz, hogy még csak április óta van internetünk is, addig meg mással teltek az estéim.
Mindenkinek minden jót kívánok:
Evey
Evey
 


Na , en is csak most talaltam ra erre a topicra, pedig itt vagyok minden nap, ha tehetem, de ezvalahogy elkerulte a figyelmemet. Jo otletnek tartom! Igen, Pethes Ildi, en vagyok a Tihanyban lako Eva, van Evabol egy par, en ezert irok ekezet nelkul, talan ez egy kicsit megkulonboztet a tobbiektol. Nagyon eltunt Ubipapa es Garam, Zorkanya is ritkan jar erre, de Totya is regen hallatta a hangjat. ( ugy tudom, hazakoltoztek Magyarorszagra Svedorszagbol) L.Csilla is regi motoros Olaszorszagbol, o sem irt egy ideje, o most itthon van es nincs netkozelben.
Talan a Babanetes talalkozon szemelyesen is megismerhetjuk egymast..
UDv
Eva
Eva
 


Sziasztok
Én február óta írogatok.
Én Somára lennék kíváncsi, mi lehet vele? Azt tudom, hogy márciusban szülte Emma lányát, és toxémiája volt. Ezért benn tartották a kislányt. Azóta nem tudok róla semmit. Hallott róla valaki valamit? Remélem jól vannak.
Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!
Ha jól belegondolok már én is lassan egy éve olvasgatom a Babanetet és írogatni is szoktam ide-oda. Emlékszem még arra az idöre, amikor csak néhány topic volt és szinte minden hozzászólónak a nevét ismerni lehetett, de azóta olyan sokan lettünk (hál'istennek), hogy képtelenség követni. Azok közül sokan, akik akkoriban még csak project szinten foglalkoztak a babával már meg is szültek vagy mostanában fognak szülni. Igazatok van, az ember könnyen "Babanet-függövé" válik. Nekem is az elsö dolgom, mikor bejövök az irodába, hogy még a mailjeim elolvasása elött benézek a társalgóba és elolvasom az új hozzászólásokat. Az augusztusi szülésemig még 1 hónapot dolgozom, úgyhogy júliustól igencsak meg fog nöni az otthoni telefonszámlánkKép Egyébként én ezt a 3. terhességemet már elneveztem Babanetes terhességnekKép
Nagyon klassz itt lenni és nagyon jó érzés, hogy ilyen sok barátja van az embernek!

Andrea

OFF: Judó, jössz ma a Sárvárihoz, mert én fél hatra megyek hozzá. Lehet, hogy találkozunk?!
Andrea
 


OFF!
Andrea, megyek, negyed hétre, virágos hosszú ruhában megyek, megpróbálok háromnegyed hatra odaérni! Jó lenne összefutni!!!
Judó
Judó
 


Judó, megvárlak. Világoskék poló+fekete szoknya.
Andrea
Andrea
 


Sziasztok!
Évi, Somaáék nagyon jol vannak, Emmuska is és a mamája is. Soma már lefogyta mind a 16 kg-ot, amit felszedett, Emmus pedig szepen gyarapodik, ha jol emlekszem, 3.70 korul van most. (1.60-nal szuletett).
Kata
kata (kata)
 


Öregeknek brumm brumm.
zsolt
Zsolt
 


A bocsok mit keresnek itt? Kép
Zsóka
zsóka (zsók
 


Sziasztok!

Én tavaly június óta vagyok Babanet-függö, ritkán szólok hozzá, annál gyakrabban olvasom. A Chat-et meg csak kétszer próbáltam ki, Kanga, nem tudom emlékszel-e, ott összefutottunk, onnan tudom, hogy a druszám vagy. Gergö cicifüggösége is élénken él bennem: szoptatás közben is tudtál chatelni. Magdira is még pocakos korából emlékszem, aggódott, hogy hogyan fognak egyezni a gyerekei a korkülönbség miatt. Azóta már biztosan rutinosan kezeli a dolgot.

...Nna szóval én most akkor öreg motorosnak számitok? Azt hiszem, inkább koca-motorosnak.

Trixy
Trixy
 


Zsoka!

Hogyhogy mit?? Kép Talán a nagymamájukat....
... de csak anyosjelölteket találnak!!!!
Lecsavarom a füledet...
Kép
szeretettel: Zsolt
Zsolt
 


Sziasztok!

Az indulas ota olvasom en is a Babanet-et, naponta tobbszor is (de fokepp egesz nap ;)

Irni ugyan nem irok sokat, de nekem ti mind regi jo ismerosok vagytok Kép

Udv, Faline
Faline
 


OFF:
Judó, ha olvasol! Tegnap sikerült elkerülni egymást. Nagyon sajnálom! Üdv: Andrea
Andrea
 


Andrea, pedig 3/4 elõtt 5 perccel ott voltam. Egy hajszálon múlhatott. Majd legközelebb. Jövõ héten UH-ra kell majd mennem a Margitba (ciszta miatt).
Judó
Judó
 


Zsolt,
fülem a helyén maradjon! Ha hétvégére esõt jósolnak, akkor vasárnap találkozunk. Emil ment.
üdv
Zsóka
anyósjelölt...
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok! Egészen megható, hogy mennyien hiányoltok! Az okokról sokat tudnék mesélni, de egyik se igazán fontos! Nehéz volt visszajönni és talán vissza sem jövök, ha nincs Ildikó! Egyébként kicsit megbántott (lehet, hogy nem ez a megfelelő szó rá, mert nem lettem kevésbé öntudatos abban, ami a hivatásom! Csak eltöprengtem azon, hogy kellek-e én ide. ) Totya nevű illető a cseten, mert valami olyasmit mondott, hogy én a multban élek, így hát maradéktalanul élveztem a hivatásomat és a gyerekeimet csak úgy magamnak! Ez idő alatt még jobban próbáltam visszamenni az időben, ami a családi biztonságot, meleg otthont illeti. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy mennyire élvezem az anyaságot, a beszélgetéseket a gyerekeimmel!!!Próbálok egy kis édenkertet összehozni...Üdvözletemet küldöm minden régi és új babanetesnek, különösen a régi netesek új babáinak!! Timi
Haraszti Gáborn&ea
 


Sziiiiiiiia Timi!!! Kép Kép
De jó hogy itt vagy. Sokszor gondoltam rád. Talán már nem is emlékszel rám. A fiam azóta se szobatiszta Kép. De talán az idén. Kaptam vkitõl egy olyan tippet, hogy 3 éves kortól már nem lehet pelust kapni a boltban. Kép Náluk bevált. És nem akarom elkiabálni, de három napja mondtam ezt a fiamnak, és azóta pisil! (Micsoda örömei vannak egy anyának ugye Kép?)
És Emese lányom már nyolc hónbapos Kép.
Timi, vettünk egy házat Kutasón (Pásztótól 15 km, Hollókõtõl 10). Szóval földik lettünk Kép.
Látogass azért néha vissza!
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Kedves Timi,

Én már annyit olvastam a Te írásaid! Tényleg írj többet, ha teheted, mert számít a véleményed.
Én is élvezem az anyaságot (bár még csak kettö gyerekem van) és jó hallani, olvasni az olyan véleményeket, akik ebben megerösítenek.
Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Sziua Trixy!
Már hogyne emlékeznék a druszámra!!! Kép
Gergő 15-én lesz két éves és még mindíg cicifüggő ,de már csak napi háromszor kap ,mert szeretnénk már tesókát! Ő is szeretne és azt mondta kisány (kislány) legyen! Azóta Ófizza (Zsófi) és minden ruha amit Ő kinőt az a Ófié. A cici is állítólag az övé ,de amikor megjegyzem ,hogy akkor neki nem is kéne szopizni .erre kijelenti ,hogy Gergőé is! Kép
Hát ennyi van velünk!
Üdv
Kanga és Zsebibabája
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!

Örülök, hogy sikeresen elõástam TImit, remélem sikerül neki lelkileg visszarázódni ide, nagyon idevalósi! Úgyhogy Timi, ha olvasod újra, gyere, amennyit csak a telszámla enged!!!
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Sziasztok,
sajna Ábel fiam és én betegen nyomtuk tegnap (és ma) az ágyat, ezért nem ttudtunk kimenni a Városligetbe a babane-sátorhoz. Ha volt kint valaki, legyen szíves egy beszámolót ide!! Ollyan, de olyan kíváncsi vagyok! (És szomorú, mert nagyon ki szerettem volna menni).
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Zsoka !
Nem baj ,ne keseregj en sem voltam Kép
Egyebkent meg tudlak erteni mert en ugyanigy jartam Sophieka 1 eves szulinapjan !
(Marmint hogy en nyomtam az agyat igy az egesz "bulijat" fujhattam !Es nagyon szomoru voltam !!!-bogtem is Kép
Remelem jovore jobb lesz es el tudtok menni !
(meg ki tudja talan mi is Kép )
En is szivesen varom a beszamolot !!
Sziaszok,
Csilla
LCsilla
 


Csilla, neked könnyû nem-lenni Kép. Én meg fél órányíra vagyok a ligettõl, sõt szombaton még ott voltunk, nézegettük, merre lesz majd másnap a babanet-sátor.
Nyáron jössz a babanet-találkára?
üdv
Zsóka Kép
Zsóka (zsóka)
 


Remelem eljutok a nyari babanet-talalkozora !
Nagyon szeretnek !
Csilla
LCsilla
 


Kedves Öregmotorosok!

Borzasztó béna vagyok, de nem tudom, hogy hol van a formázás index, hogy én is ilyen helyes fejeket tudjak alkotni.
Segítsetek!
Köszi
Nina
Nina
 


Kedves Nina,

Amikor irod az üzeneteket, tekints a bal oldalra. Társalgás vastag betüvel szedve, témák, elmúlt napon, stb... kicsit lentebb formázás.Kép

Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Nina, a képernyõ bal oldalán van az hogy Társalgás (benne témák, elmúlt napon stb), alatta dokumentáció, alatta segédletek. A Dokumentációban kaatints rá a Formázás-ra, és ott keresgélj a clipart-oknál.
egyébként kettõspont) Kép
kettõspiont( Kép
kettõspont nagy O betû Kép
a többi:
így írod be: (szóköz nélkül!! csak most muszáj szóközzel írnmo, mert kép lesz belõle)
teházt: \ clipart { angry } Kép
\ clipart { crazy } Kép
\ clipart { lame } Kép
\ clipart { wink } Kép
Na most már nem is kell a formázásban keresgélned Kép
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: