Új privát üzeneted érkezett!

Gondoskodnunk kell gyerekeink taníttatásának anyagi feltételeiről.

Tegyük meg a szükséges lépéseket, minél előbb.

Te mit teszel ?
 


Nagyon nehéz üzletfeleket találni a befektetési programodhoz?
Nagyon nagy ellenállást vált ki az az akvirálási módszer, amikor a szülőkben kívánsz lelkiismeretfurdalást kiváltani. Ne tedd! Az őszinteség többet ér a homályos üzeneteknél.
egy tanács
 


A szülőkben senki sem akar lekiismeretfudalást kiváltani. Nem értem, számodra mi homályos.

Talán egyetértesz azzal, hogy 10-15 év múlva a tandíjak meglehetősen magasak lesznek és ha nem teszünk most lépéseket, bizony komoly problémával kell majd akkor szembenéznünk. Azt a tandíjat majd valakinek ki kell fizetnie.

Szerintem akkor nem vagyunk őszinték, ha nem foglalkozunk ezzel a problémával.

Én már tettem lépéseket, de lehet, hogy neked sokkal jobb ötleteid vannak, szívesen hallanék róla.
 

 
 

Ti most itt miről beszéltek?
kíváncsi kacsa
 


Kacsa,
gondolom a topiknyitónak van vmi tutibiztos, jó befektetése, amit meg akar osztani velünk - és gondolom ebből neki is haszna származik.
Ez szíve joga - mint az is, hogy a miénk, hogy választhatunk: élünk-e az ajánlatával vagy sem.
Van aki inkább bankba teszi azt a pénzt, amit a gyereke iskoláztatásáa szán.
Egyéként nem vagyunk Amerikában, ahol milliókba kerül az oktatás. Nem olcsó nálunk sem, de olyanról még nem hallottam, hogy egy gyerek azért nem ment isolába, mert a családnak nem volt pénze rá...

Zsóka
 
 


Árpád, az őszinteség ebben az esetben azt jelenti szerintem, hoyg "a gyermekek taníttatása gond lehet, egy megoldás lehet az x-y-z cég biztosítása, ha érdekel írjál." ez így őszinte és nem azt sugallja, hoyg aki nem válaszol, az rossz szülő.
Zsuzsa
 
 


Kedves Zsóka !

Jól látod, csak információ alapján lehet intelligens döntést hozni és a döntést te hozod meg, senki nem teheti meg helyetted.
 


Kedves Zsuzsa !

Engem nem csak az a megoldás érdekel, amit én megtaláltam. Tényleg érdekel, milyen megoldásokban gondolkodnak az emberek.

Én már most is ismerek olyan családokat, ahol a gyereket pénz hiányában nem tudják taníttatni.
 


Sziasztok!
Zsuzsa, sajnos az én családomban is van ilyen. Szerintem sem olyanritka, mint szeretnénk. És ez főiskolára vonatkozik. És nem a tandijat nem tudják kifizetni, hanem a gyerek keresetére van szükség otthon. Pl egy Állitólagos államilag garantált banki kölcsön visszafizetésének képtelensége miatt. Kép

(De mivel a gyerek nagyon jóeszű volt, a sulija elintézte neki, hogy 16 évesen külföldre mehessen tanulni. Úgy is lett. A többiek itthon meg arcra hullottak, mert a lány végül nem jött haza. Most 20.)

 
 


Árpád!

Ezt írod:
Jól látod, csak információ alapján lehet intelligens döntést hozni és a döntést te hozod meg, senki nem teheti meg helyetted.

Akkor esetleg megadnád a megfelelő információt, hogy tudj/ak/unk dönteni?

k.kacsa
k.kacsa
 


Zsunya! Értem én, sőt nekem is volt olyan tanítványom, aki pénzhiány miatt nem tudott továbbtanulni. Sajnos ez már nálunk is kezd megjelenni. (egyébként Zsóka írta)
Nekem csak egy kifogásom van Árpád reklámjával, hogy nem ad info-t, csak ködösít. Nem írja le, hoyg ez és ez a problémalehetőség, ezt és ezt a biztosítást javaslom. Ha így írna , semmi bajom nem lenne vele. sőt bajom így sincsKép, csak írásra sarkallt.
Zsuzsa
 
 


Kedves Zsuzsa !

Nem ködösítek, de annyira sok az információ, hogy nagyon nehéz levélben átadni, csak személyesen lehet. Az igények és a lehetőségek teljesen egyéniek, nincs olyan formula, ami mindenkire alkalmazható, ezért jobb egyéni kérdésekre válaszolni.
Ezek rendszerint személyes, bizalmas információk, csak az általános információkat lehet megosztani mindenkivel.

Leírom, hogyan lehet elérni, hogy a gyerek taníttatása finanszírozható legyen.

Biztonságos, közép-hosszú távú megtakarításra, magas hozamra kell törekedni.

Lehetséges-ez ?

Lehetséges, az igazi kockázati tényező az idő. Ha van időd kivárni a megfelelő pénz- befektetési és eladási időpontot, szinte nincs kockázat.

Ne akarj befektetési szakértővé válni, ez is egy teljes embert igénylő szakma. Elég megérteni az alapelveket, az információk alapján lehet intelligens döntéseket hozni és együttműködni a profi befektetőkkel.

Olyan, mint az orvosnál. Választhatsz a kezelési módok között, de nem te végzed el a kezelést, mert nem értesz hozzá.

A legkisebb kockázatot jelentő megtakarítási formát kell választani és ki kell várni a megfelelelő vásárlási és ami még fontosabb, a megfelelő eladási pillanatot.

Vizsgálandó szempontok:

 Biztonság
 Nyereség
 Adóelőnyök, adózás
 Rugalmasság
 


Kedves K. Kacsa !

Annyira sok az információ, hogy nagyon nehéz levélben átadni, csak személyesen lehet.
Az igények és a lehetőségek teljesen egyéniek, nincs olyan formula, ami mindenkire alkalmazható, ezért jobb egyéni kérdésekre válaszolni.
Ezek rendszerint személyes, bizalmas információk, csak az általános információkat lehet megosztani mindenkivel.

Leírom, hogyan lehet elérni, hogy a gyerek taníttatása finanszírozható legyen.

Biztonságos, közép-hosszú távú megtakarításra, magas hozamra kell törekedni.

Lehetséges-ez ?

Lehetséges, az igazi kockázati tényező az idő. Ha van időd kivárni a megfelelő pénz- befektetési és eladási időpontot, szinte nincs kockázat.

Ne akarj befektetési szakértővé válni, ez is egy teljes embert igénylő szakma. Elég megérteni az alapelveket, az információk alapján lehet intelligens döntéseket hozni és együttműködni a profi befektetőkkel.

Olyan, mint az orvosnál. Választhatsz a kezelési módok között, de nem te végzed el a kezelést, mert nem értesz hozzá.

A legkisebb kockázatot jelentő megtakarítási formát kell választani és ki kell várni a megfelelelő vásárlási és ami még fontosabb, a megfelelő eladási pillanatot.

Vizsgálandó szempontok:

 Biztonság
 Nyereség
 Adóelőnyök, adózás
 Rugalmasság
 


Drágám!

Ez már megint nesze semmi fogd meg jól.

Akkor most konkrétan írd már meg a szőke kíváncsi kacsának, hogy nálad kell jelentkezni a személyes konzultációra vagy csak közvetitesz a sűrű téli ködben?

kacsa
k.kacsa
 


O, csajok ránéztetek már a profiljára? Kép)))))))

Egyből rájöttök ti is mi Árpi bácsi tőkéje.


kacsa
k.kacsa
 


Ah, köszönöm, inkább nem.

Zsóka
 
 


Kacsa,
ránéztem, de nem jöttem rá. Bugyuta vagyok, de még csak nem is szőke...
sz
 


Szilvi,
én se lettem okosabb! Kép
Lányok, avassatok beeee! Kép
 


Nyissátok ki a weboldalát: Amway.
 
 


Zsuzsa,
nekem ez már úgy látszik, szemüveg nélkül gondot okoz! Kép
Elképedtem: van még ember 2003 végén, aki felül az Amway hitegetésének? Ezen csak az gazdagodik meg, akinek amúgy is van már valamije, és aki időben száll be, de ez az idő már rég elmúlt...
 


Bingo!

A Webso elsősorban internetes Amway áruház.
Ez az ő titka.

k.kacsa
k.kacsa
 


Lehet, hogy biztosítózik ÉS Amwayezik. Kép Nagyszerűen összekapcsolható. Kép Én is csináltam egyszerre a kettőt. Kép De hála a jó égnek, miután vagy 150ezret legomboltak rólam ez-az ürügyén az amwaynél, és bírtam keresni talán 5000-et, és dolgoztam, mint az állat, otthagyva a családomat, majdnem minden este marketingtervet tartottam, rájöttem, hogy ez már valóban nem működik, és az emberek haja égnek áll az idióta amerikai dumától! 100 embernek mutattam meg a mt-t, kilencet a mentorom bepasszírozott, egyet sem láttam azóta. Árpikám, nyisd ki a szemed. Kép

Virág
Virág
 


Kedves Névtelen, Virág, Nyanya, Egy tanács, Kíváncsi Kacsa, Huffman Szilvi, Kíváncsi….

Dől belőletek a negativitás, a pesszimizmus és a féktelen rosszindulat.

Mondjátok, felétek nem süt a nap, nincsenek szép virágok, kedves, mosolygós emberek ?

Próbáljatok meg egyetlen levelet írni, amiben pozitív gondolatok vannak, szívesen elolvasnám.
 


Ha olvasnál minket a TÖBBI topikban, Árpád, nem mondtál volna ilyen hülyeséget. Kép
szilvi
 


Drága kedves Árpád!
Javaslom, hogy nőjön be a fejed lágya, mielőtt idejössz. Kép Meglepő lehet, de itt felnőtt embereket találsz. Igazán keveset tudhatsz az emberekről, a reakcióikról, és viccesen hat számomra, ahogy egyetlen hozzászólásomból akarod leszűrni, mennyire vagyok optimista. (Egyébként, képzeld, fantasztikusan optimista vagyok. Kép)

Nem hibáztatlak, az amwayben már átmosták az agyad. Kép Mint mindenkiét, az enyémet is. És a fönti utasítás szerint el kell kerülnöd minden pesszimista embert, úgyhogy ne fáraszd magad velünk. Kép De egyszer majd rájössz, hogy vannak a pesszimisták, és vannak azok, akik átlátják a dolgokat. És a kettő nem ugyanaz, de te félsz tőlünk, mert félsz, hogy igazunk van. Nem baj. Kép Így jó. Légy lelkes, idd a gyémántod szavait, halgasd a fantasztikus kazettákat, tarts rengeteg mt-t, és GO DIAMOND!!! Tiszta szívemből kívánom! Komolyan! Aztán akkor, kérlek, azért jelentkezz fel ide, és írd meg, hogy neked sikerült. Kép Gratulálni fogok! Kép

Virág, az optimista.
Virág
 


Virág, köszi! Kép
 


Mondjátok, felétek nem süt a nap, nincsenek szép virágok, kedves, mosolygós emberek ?

Kedves Árpád!

Ahol én lakom ott most tél van, nem süt a nap, sőt ma jeges szél fújt, maximum a fagyöngy virágzik, és a 39 fokos láz mosoly a drága gyermekem arcán. Kép

k.kacsa
k.kacsa
 


Kár, hogy nem okoztatok kellemes meglepetést, egyetlen pozitív gondolat sem hangzik el tőletek.
 


Tőled se barátom! Kép
Sőt még nem is cáfoltál.

k.kacsa

ui: és az igazat írtam, ma már mosolyogtunk, mert lement a láza a dednek. Kép
k.kacsa
 


Tudod, Árpád, az a szomorú, hogy tőled meg egyetlen SAJÁT gondolatot se olvashattunk...
 


Lányok, ha szólunk a Szerkesztőnek, akkor törli ezt a topikot? (Én még nem írtam a Szerkesztőnek.)
Szerintem töröltetni kellene, mert ez igazán nem idevaló.
 
 


Dühít, hogy az egész Babanet ettől zeng, más és más cím alatt! Kedves Árpád, nem gondolod, hogy ha vki itt a pénze helyét keresi, az meg tudja találni a te hathatós segítséged nélkül is?

Ja és még vmi! A munkámból adódott, hogy nagyon sok sikeres biztosítóssal álltam kapcsolatban, de ezek közül egy sem így dolgozott. Viszont vagyonokat kerestek! Kép Hmmm!?

Ha pedig vmiből szó szerint idézel, akkor oda illik kitenni az idézőjeleket is!

M
 
 


M-Lilla!

Talán azért nem kellene mindent rögtön töröltetni, még ebből is lehet valami érdekes. Kép

Lásd az aaa topicot, először az sem akart kikerekedni aztán egy darabig az egyik legjobb oldal lett. Kép

k.kacsa


ui. Azért én még várnák egy két információt.
k.kacsa
 


a szerkesztők úgysem válaszolnak... Kép

Drága, figyelmetlen, gyáva Árpika!
Légy oly jó, és olvasd el újra a hozzászólásomat. Ha nem vagy analfabéta és totál idióta, el fog jutni a picinyke agyacskádba, hogy naggggggyon is pozitív voltam. Kép

Áldott, békés, boldog karácsonyt mindannyiótoknak! Kép

Kép

Virág
Virág
 


Ti tényleg, soha nem néztek a tükörbe. Egyetlen célotok, hogy engem sértegessetek, a témához egyáltalán nem szóltok hozzá érdemben.
Honnan van bennetek ez a sok negativitás ?

Tetszik vagy nem, 10-15 év múlva, annak, akinek a gyereke most kicsi, a taníttás költségeit ki kell valakinek fizetnie, ami nem lesz egy kis összeg.

Nyílván a te gyereked taníttatási költségeit te fogod fizetni az én gyerekemét pedig én. Én már tettem lépéseket, hogy a célt elérjem.

Szeretnék arról hallani, hogy te mit tettél.
 


Na, most negatív leszek!
Téged abszolút nem érdekel, hogy én milyen lépéseket tettem, csak az, hogy azok biztos nem olyan jók, mint a TE LÉPÉSEID.
Talán ezért nem szólunk a témához ÉRDEMBEN. Talán mert TE SEM szóltál. ÉRDEMBEN.
És ki sérteget kit?
Ja, és ki nem néz tükörbe?! Kép
Pozitív is többféleképpen lehet az ember. Lehet bugyuta "keep smiling"-attitűd, aminek szerintem a pozitivitáshoz, az életigenléshez csekély köze van. Van ugyanakkor az önismereten és a világ megismerésén alapuló életérzés, ami kevésbé hangos és látványos, viszont nem hazug. Gyereket nevelni csak őszintén lehet. Mert a gyerek átlát rajtunk.
Na, az enyéim itt vannak körülöttem, mert a legnagyobbnak ma van a szülinapja és várja az ajándékait, többek között az általam sk. varrt babát. Mert apuka szeretne lenni, minél előbb. Ez nekem elég megerősítés, hogy annyira negatív nem lehet a családi légkör körülötte, ha 8 évesen saját családot szeretne alapítani. Kép
VBidám, békés napot mindenkinek!
szilvi
 


Árpi,
én meg arról, hogy TE mit tettél, de arról nem, csak folyamatosan mellébeszélsz...
 


Ja, és még valami: ha úgy látod, negatívak vagyunk, ahhoz két dolgot fűznék: először is te látod valahogy, tehát a te gondolataid negatívok, másodszor pedig ahogyan reagálunk, azt a te soraid váltják ki!
 


Tévedtem. Kép Gabi, a szerk. válaszolna. Kép

Árpika,
Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért? Tényleg? Miért?

Kép

Virág
Virág
 


Árpád!

Mind a két gyermekem taníttatására gondoltam, havont félre is teszek rá, 3 féle nyugdíjam lesz, állami, magánnyugd. + önkéntes, ha a Jóisten magához vesz bennünknet, a gyerekek kapnak pár millkát, ja akkor is ha megrokkanunk. És sorolhatnám.
Van 2 pénzügyi szakember ismerősöm is és nagyon korrektek, rendesek, intelligensek, és FÜGGETLENEK (több pénzpiaci szereplőt, ill. azonos célú termékeiket összehasolnítják és az ügyfélnek legjobban tetszőt adják), de CSAK ajánlás útján dolgoznak, és ha ilyen elzásrkózást tapasztalnak, akkor nem veszetgetik az idejüket. De Te azt teszed.
Mert az IDŐ PÉNZ.
Elég telített a piac, és szerintem aki gyereket vállal, az már gondolt a taníttatására is!! Egy utlosó költői kérdes. Ugye pesti vagy? (szerintem tuti)


Szerintem mindenképp töröltessük ezt a topikot.
NEM IDE VALÓ.

Lilla

U.i. én ide többet nem vesztegetem az időm, és az internetes percdíjam.
 
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter


Sziasztok!

Ha logopédusra vagy szurdopedagógusra van szükségetek, nézzétek meg a következő honlapot!

www.logoland.hu

Zsuzsa
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron