Új privát üzeneted érkezett!

Sylva!

Most találtam a www.high-care.hu-n azt a mellgépet és a leírást mairől egyszer már írtam. Van kép is róla. A szolgáltatásokban találod meg. Ahogy néztem van otthoni terápia is.

Sziasztok
Tina
 


Kedves Kriszta!
Sajnos nem tudok olyan módszert, amitől a mellek teltebbek lesznek. Én arról írtam, hogy szoptatás befejezése után a melleim veszítettek a nagyságukból, ami eléggé zavar. Valahol azt olvastam, hogy idővel javulgat a helyzet, ahogy a zsírszövet némiképp visszaépül a cicikbe. Erről szerettem volna érdeklődni, ha van valakinek tapasztalata, de sajnos csak Cinege írt a témában. Azért bizakodok. Köszi a mellformáló gyakorlatot.
Üdv: Viki
Viki
 


Kedves Viki!

Bocs, akkor rosszul értettem. Sajna a zsírszövet visszaépülésről nekem sincs tapasztalatom, vagyis csak annyi, hogy a szoptatás befejezése után 6 hónappal (itt tartok most) nálam még nem indult meg a visszaépülés (bár még örülhetek, hogy a lógósságot megúsztam...). Most olvastam a legújabb Bontonban egy olyan krémről, ami állítólag nemcsak feszesebbé teszi a melleket, hanem teltebbé is, merthogy fitoösztrogént tartalmaz. Kíváncsi lennék, mennyi ennek az igazságtartalma! Vajon helyi hormonhatástól is átépülhet, telhet a mell? Arról már olvastam, hogy régen a serdülő lányok görög széna főzettel borogatták a melleiket, hogy nagyobbra nőjenek, és az is fitoösztrogént tartalmaz. De lehet, hogy ez csak amolyan tévhit vagy mendemonda. A szert egyébként Aphrodité balzsamnak hívják. Ismeri vagy próbálta már valaki?

Üdv: Krisztina
 

 
 

Sziasztok!!
A kislányom születése előtt 13 évig karatéztam, elégé igénybe voltak véve a mellizmaim. Az eredménye az volt,hogy a melleimről lehetett volna formázni a szilikonpárnákat. Kép De most úgy néznek ki a cicijeim, hogy ha nincs rajtam melltartó idegesítenek. Én csak csíkos, féligfelfúj lufiknak hívom őket. Néha a sírás kerülget ha rágondolok. Most ott tartok,hogy ha visszamegyek dolgozni, megcsináltatom őket. De most, hogy egy-két hozzászólást elolvastam lehet,hogy mégis van megoldás??
Összegeznétek a "tudomány" mai állását a témában?? Kép
Köszönöm!!

Zsuzsi
Névtelen
 


volt már valaki mellkezelésen?
Használ valamit? Mi a lényege? Ha valaki tud erről valamit írjon!!!!
Köszi
Sziszo
sziszo
 


sziasztok!

Most éppen a 2. babát várom, de nagyon sokat szenvedőzök ezen a cicitémán. Kép Eredetileg kicsi, de legalább formás és feszes melleim voltak (gyakorlatilag nem is hordtam melltartót). Első gyerekkel terhesség alatt, szoptatás alatt szép nagyok lettek, tetszettek. Elválasztás után: kicsik, lógósak, asszimetrikusak!! az egyik olyan picike, hogy az A kosárban is csak nevetgél, a másiknak az A kosár pont jó. (Megjegyzem: végig hordtam terhességi ill. szoptatós melltartót, kenegettem őket, vigyáztam rájuk!) Most: megint nagyok, de lógnak, idegesít!! és rettegek, mi lesz szoptatás után? Elhatároztam: műtét kell. De nagyon sajnálom, hogy nem bírok megbékélni magammal.

Anna
annamár
 


Szia Annamár. Nebúsúlj nem vagy egyedül ezzel a problémával gyakorlatilag a felállás ugyanaz nálam is kivéve hogy 3 gyermeket szültem és szoptattam és cicim csak halvány árnyéka régi önmagának...de...ezzel nem kell megbékélni ha nemakarjuk és ne sajnáld ha neked attól jobb lesz a közérzeted akkor vágj bele a műtétbe...tájékozódj ha majd megszülted a babádat és a szoptatást is befejezted...addig is egészséges babavárást neked ...
Kelemenné Vera
 


Szia Vera!

És Te megbékélsz a helyzettel?

Anna
annamár
 


Szia Anna !Most egyenlőre kénytelen vagyok megbékélniKép az a helyzet hogy itthon vagyok a kicsikkel 8.hónapos a picur és most nincs olyan értelemben mozgásterem hogy utána tudjak járni gondolok itt orvosra a szülés előtt sebészeten dolgoztam a postoperativ osztályon...és ott működik plasztikai sebészet is és gondoltam hogy ha majd jobban el tudok jönni a kicsiktől akkor majd beszélek a kollégákkal egy vizsgálat erejéig hogy mit is érdemes tenni??Kép az az igazság hogy természetesen nem minden esetben megoldás a plasztikai műtét de szerintem nálam elképzelhető hogy ez lesz...egyébként most nem nagyon van időm erre gondolni mármint a cicire...üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Sziasztok!
Azon vagyok elkeseredve, hogy a szoptatas ota annyira kiszaradt a bor a mellemen, hogy rancos. Ha csak megsimitom, tiszta "csikos" a sok ranctol. Megmentheto meg? Vagy mar ez lesz eletem vegeig?

Most nevtelen
Most nevtelen
 


Sziasztok,
négy hónapja szoptatom a kisfiamat és a mellem ez idáig nem ereszkedett meg, olyan, mint "új korában". Szerintetek van esélyem arra, hogy már nem is fog???
Köszönöm előre is a válaszokat,

Kitti

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/


Szia most Névtelen,
szülés után a tejbelövelléskor nekem is csíkos lett, elkezdtem babaolajjal kenegetni és elmúltak a gondok egy két hét alatt.

Kitti :lol:

Tündérpöcök
Kép
http://kitti.blog.hu/


nekem is hasonló gondom volt... rendbejött :)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron