Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Lányok!

Annyi jó ötletet olvastam már Tõletek -adni csak néhányat adtam - , hogy bízom benne, az én problémámon is tudtok segíteni: Közel 11 hónapja szültem, de az arcomon kialakult terhességi májfoltok egyáltalán nem csökkentek. Próbálkoztam kül. börgyógyászok halványitó krémjével, fényvédõ krémmel, sõt, 2 alkalommal un. mélyhámlasztáson is részt vettem -nagyon drágán- , az eredmény gyakorlatilag semmi.Ajánlottak spec.lézerkezelést 150 ezerért... Egyes börgyógyászok szerint hormonális eredetû, nem lehet mit csinálni, mások szerint egyszer csak eltûnik. A barátnõmnek a nõgyógyásza spec. fogamzásgátlót írt fel u.erre a problémára, de én ezt nem igazán szeretném. Volt valakinek hasonló problémája, vagy tudtok valami jó módszert, netalántán orvost, aki tutira tud segíteni?
Kicsit unom már az állandó alapozózást...

Válaszotokat köszönöm: TNóra
TNóra
 


TNóra!
Lehet, hogy kicsit késő a válasz, de csak most találtam ezt a topicot. A laserkezelés minden bizonnyal megoldja a problémát (látni kéne ahhoz, hogy biztosan meg lehessen mondani). Az biztos, hogy a mechanikus és a kémiai mélyhámlasztások meg sem közelítik a laserrel elérhető eredményeket.
Orsi

Orsi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: