Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tudom, már vannak utazással kapcsolatos témák, itt azonban az utazási irodákra koncentrálnék. Két kisgyermek anyukájaként most irom a diplomámat (ami nappal a nagyobbik, éjjel a kisebbik miatt elég nehezen megyKép ) és a "Családbarát idegenforgalmi kinálat az utazási irodákban" cimet választottam. Egy tizkérdéses kérdőivet is összeállitottam, amit megprobálok ide is csatolni. Ha van kedvetek és időtök, kérlek segitsetek azzal, hogy kitöltitek és elküditek nekem (ha ugy jobb, szivesen elküldöm e-mailben is). Légyszi irjatok lakóhelyet is (város), mert azt kihagytam. Már több topikba is beprobálkoztam ezzel a kérdéssel (itt is külön köszi azoknak, akik már irtak is, az idő ugyanis nagyon szorit), de ugy gondoltam érdemes egy külön topikot nyitni, ahol bövebben lehet véleményt kifejteni, eszmecserét folytatni. Remélem van kedvetek hozzá.
Rögtön meg is kérdezném, hogy ti hogyan képzeltek el egy családbarát utazási irodát? Ismertek -e ilyet? Milyen tapasztalatokkal rendelkeztek az utazási irodák "családbarátosságát illetően? ...
Előre is köszi
Simi (m.velhorn@freemail.hu)

<!--attachment: kerdoivszulok-79685.doc*mime_msword.gif*application/msword*38.4*kerdoivszulok%2edoc*kerdoivszulok%2edoc --><center><pre>
Képkerdoivszulok.doc
kerdoivszulok.doc (38.4 k)</pre></center><!--/attachment-->
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron