Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Becsatlakozthatök?
Nagyon tetszik ez a topic(végig is olvastam).
Én ma -meg tegnap is -annak örültem, hogy végre kigyógyult az egész család az újévi hasmenés- hányásból.Ez a csúnya betegség szépen sorban levert minket, először engem, majd a 11 hónapos babánkat, majd a férjemet is, de úgy tűnik, végre mindenki meggyógyult.
A babának közben - a betegséggel párhuzamosan-több foga is megérkezett.....
Szép napot mindenkinek:
Annamária
 
 


Ma kolcsonkaptam Stanley Kubrick osszest DVD-n. Egy ideig ne keressetekKép
 
 


Hahó,
Afonya,
irigy-irigy-irigy Kép Mikor van időd megnézni???

Hogy én minek örülök? Cicó alszik, eszik, iszik (!!!), dumál, én meg gömbölyödöm. Kerek a világ Kép
Egy sztori:
Cicó fürdik Apával.
Cicó: Apának van szüttye (=fütyije)
Apa: És Anyának mije van?
Cicó: Cunija.
Apa: És Katinkának mije van?
Cicó (gondosan megnézi, de a pocakja rálóg a megnézni valóra): Köldöke.
Kép
 
 

 
 

Tegnap Lili nem engedte meg, hogy ráadjam a tiszta pelenkát. Az éjszakait kivéve azóta sincs rajta. Baleset 0, bilire magától megy. Hurrá! Nem is tudtam, hogy így is lehet Kép
Kakilni viszont sehogyse sikerül neki..
 
 


Jöttem ide, örülni egy kicsit, de egészen elszontyolódtam, hogy egy éve senki nem örült már (itt)...

Azért mégis ideörülök egy kicsit:
Ma egy NAGYON JÓT beszélgettem valakivel.
 
 


A hat és fél hónapos kisfiam édesdeden alszik, a férjem épp most masszírozta meg a vállam, ez már dupla öröm!

Kép
Kép
 
 


Hali, úgy látszik, már megint majdnem egy éve nem örült senki...

akkor majd én! :-)
Annak örülök hogy holnaptól szabin vagyok január 2-ig, és jön a Karácsony.

Yoan
 
 


Halihó.
Én annak örülök,végre ma megvehettem az első ruhácskákat a pocaklakónknak mert tegnap megtudtuk hogy lány.

KépKép
KépKép
 


Sziasztok,
én ma annak örültem, hogy a ma 27 hetes Szófiánk hason kúszva-csúszva (mint egy kis kommandós) elverekedte magát az előtte kb. fél méterre heverő cumijáig :-)
Viki


Sziasztok,
ma pedig annak örültem, hogy kiderült, az egyik régnemlátott barátnőm 2,5 éves fia ugyanúgy alszik napközben, mint Szófia, cicivel a szájában, lábát felpolcova a mama lábára :-)
S bár ez az én helyzetemet nem oldja meg, mégis könnyebb így cipelni a terhet, hogy tudom, nem vagyunk ezzel egyedül :-)
Viki


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron