Új privát üzeneted érkezett!

Ismét lesz Babanet-Kölöknet Találkozó a Millenárison! Részleteket olvashattok a hírlevelünkben, de azért örülnék neki, ha itt a topikban is kialakulna egy kis beszélgetés.:)

Ki jön, mit hoztok enni-inni, milyen ötleteitek vannak?

Szép napot mindenkinek:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia Dia!

Én most mennék először erre a Babanet-Kölöknet Találkozóra, mint újdonsült anyuka ( júliusban lesz 2,5 hónapos a kislányom) .
A hírlevél nagyon tetszett.
Mi lesz a program?

Üdvözlet Ildikó
 


Szia!

Hát, egyelőre még konkrétumokat nem árulhatok el, de időben beavatunk mindenkit - újabb hírlevél formájában többek között.:)

A legfontosabb, hogy minél többen legyünk, hogy minél több emberrel meg lehessen ismerkedni. Meg persze hozzatok sok-sok gyereket.:)

Utóbbit természetesen csakis azért, hogy nosztalgiázhassunk a magunk nagy ló gyerekei mellett.:)

Gratula a kislányodhoz! Biztos csodaszép.:)

Egyébként úgy szokott lenni a tali, hogy batyubálos megoldással mindenki hoz kaját és innivalót és bedobja a nagy közösbe, aztán lehet falatozni, kinek mihez szottyan kedve.

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Sziasztok! Mi most mennénk először a találkozóra! Mesélnétek róla, a menetéről, stb.

Nekem egy 5 hónapos kisfiam van, Levente. Mindenképpen elmegyünk!!! :)))

Üdv: Dóra
 


Szia Dóra!

A menete gyakorlatilag annyi, hogy jöttök, lehet kitölteni egy lapot, amivel aztán sorsoláson vesztek részt - jó kis nyeremények szoktak lenni -, és aztán oldódtok a forgatagban.:)

Ha ismersz már innen valakiket, érdemes megbeszélni, merrefelé találkoztok, ha nem, akkor most lesz rá alkalom, és szerencsére - tapasztalatom szerint - irtó nyílt a társaság, szívesen ismerkednek egymással az emberek.

Kaját, innivalót batyubál jelleggel szoktuk megoldani - régen az tök jó volt, hogy gyakorlatilag le volt osztva egymás közt, megbeszélés alapján, ki mit hoz.:)

Nem tudom, erre gondoltál-e, de ha bármi kérdésed van még, csak írj.:)

Gyertek, várunk nagyon!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia Dia!

Mi is szeretnénk menni, teljesen új vagyok ezen az oldalon, van 3 gyermekem, 8 és 7 évesek, illetve 8 hónapos.
Szeretném megkérdezni, hogy kaja szempontjából mire gondoltatok? A süti az oké! Ezen kívül mire gondoltatok? :D
karadiszilvia
Halásztelek
 
 


Pl. nem tudom, tud-e valaki kenyeret sütni, régen Bigacsiga isteni kenyereket hozott, mi meg vittük rá a kencéket, lekvárokat. De salátától kezdve bármi jöhet, ha gondolod, sorolom a kedvenceimet.:)))

Ja, én évek óta lesütök úgy 80 palacsintát, és azt viszem.:)

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Kenyeret én pl tudok sütni! :D Hány főre kell készülni? kb.
Sorolhatod a kedvenceidet! :D Hátha van közte én kedvencem is! :)
karadiszilvia
Halásztelek
 
 


szilvi, hát, reményeink szerint naaagyon sokra.:))) Tavaly kb. 1500-an voltak kint, nyilván ekkora seregre nem tudsz sütni, de azért nekem hozhatsz.:) Ott leszek a regisztrációs sátorban - általában.:)

Kedvencek: a túrós csusza kissé bajos, de sült csirkecomb jöhetne, pl.:))))

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


A sült csirkecombot én is szeretem, a túrós csuszával viszont ki lehet kergetni a világból! :D
Valóban 1500 főre max akkor tudnék kenyeret sütni, ha saját pékségem lenne. :D De azért nagyon szívesen sütök egy pár kenyeret, és természetesen viszek neked is. :)
karadiszilvia
Halásztelek
 
 


Oké, Szilvi, megbeszéltük.:) Akkor én meg csinálok valami kencét rá - és el ne felejtsünk kenyérvágó kést meg kenőkést is vinni...

Túrós csusza a legnagyobb királyság pedig, jó sok szalonnával, tejföllel, túróval, és persze, sóval!

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, mert sajnos hírlevelet nem kapok, hogy ha mostanában már nem fórumozok, érdemes kimenni erre a találkozóra? Mikor nagyobbik kislányom született (5 éves) akkor voltam nagy fórumozó. Szóval ez főleg a fórumozók ismerkedéséről szól, vagy lesz más program is?

Köszi

Kép
 
 


Sziasztok,

most találtam rá a fórumra, és örömmel olvasok a Babanet találkozóról. Mikor lesz? Hol lehet a hírlevélre feliratkozni?

Ibolya
zsibolya
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron