Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Várandós Kismama!

A férjemmel a legnagyobb vágyunk, hogy egy kisbaba érkezzen hozzánk, és igazi családdá válhassunk. Ha nem tudod vállalni kisbabád felnevelését, mi örömmel fogadnánk örökbe.
Jelentkezésed az andika.77@citromail.hu e-mail címre várjuk.
Köszönjük
 


Kedves kismama! 
Már Nyíltan fogadtunk örökbe egy kisbabát.Szeretnénk mégegy babát/ikreket/testvérpárt örökbefogadni.Ha olyan helyzetben vagy hogy nem tudod megtartani kérlek keress meg. orokbebabuka@gmail.com



Kedves Kismama.Mi már több mint 10 éve együtt élő házaspár vagyunk.Pest megyében kertes családi házban normális anyagi körülmények között élünk.Ha olyan helyzetbe kerültél hogy nemtudod felnevelni a születendő babádat és te szeretnél keresni örökbefogadó szülőket neki akkor írj a : gyermek@gmail.hu  email címre.Jogerős határozattal rendelkezünk és már csak egy pici baba hiányzik a teljes boldogságunkhoz és ahhoz hogy családként élhessünk.Ha megismernél minket kérlek írj,emailen fényképet és több információt is szivesen küldök ha komolyan gondolod.Tisztességtelen ajánlatokat nem várunk és nem is teszünk de amiben tudunk segítünk.
csabani
ggeagegeg
 
 

 
 

Kedves Kismama!  Szeretnénk egy babát/ikreket/testvérpárt örökbefogadni.Ha olyan helyzetben vagy hogy nem tudod megtartani kérlek keress meg. victoria23@citromail.hu
 
 


Ha örökbeadnál olvassd el ezt a pár sort!Köszönöm.

http://orokbebabuka1.blogspo...2017/01/ ... mamik.html 


Ahogy a nagy könyvben megvolt írva volt szép esküvőm,lett szép házam és persze saját szoba a kicsinek, de sajnos a várva várt gyermekáldás csak váratott magára. Sajnos felettünk is ketyeg a biológiai óra és én szeretném,ha az én gyermekeim még életünkben látnák a nagyszüleinket.Keresünk olyan nőt, asszonyt, anyukát, aki lemondana vagy titkolja a terhességét és szeretné kisbabáját örökbe adni. Szóval, ha esetleg tudnátok segíteni vagy tudtok ilyen hölgyről vagy esetleg ti vagytok ilyen helyzetben kérlek írjatok nekem,hátha végre mi is boldog szülők lehetünk. ani8603@gmail.com
 
 


Kedves Várandós Kismama!
A férjemmel a legnagyobb vágyunk, hogy egy kisbaba érkezzen hozzánk, és igazi családdá válhassunk. Ha nem tudod vállalni kisbabád felnevelését, mi örömmel fogadnánk örökbe. Jelentkezésed az andika.77@citromail.hu e-mail címre várjuk. (a név után a pont fontos!)
Köszönjük!
 


Kedves kismama! 
Már Nyíltan fogadtunk örökbe egy kisbabát.Szeretnénk mégegy babát/ikreket/testvérpárt örökbefogadni.Ha olyan helyzetben vagy hogy nem tudod megtartani kérlek keress meg. orokbebabuka@gmail.com



Kedves várandós anyuka,elolvasod pár soromat?


Szeretnénk örökbefogadni egy gyermeket.
Nagyon örülünk h semmiképp nem szeretnéd elvetetni babádat és örökbeadod.Mert nincs annál nagyobb igazságtalanság mint azt hallani,hogy valaki elveteti a babáját miközben vannak olyanok akik mindent megtenénnek érte és mégse lehet.
Ennyi idősen mi se tudtuk,hogy mekkora áldás lehet egy terhesség.Mi 17 éves korunk ótavagyunk együtt,és most 30évesek vagyunk.Sajnos az élet úgy hozzta hogy nem lehet saját gyermekünk.Már csak egy kisbaba hiányzik az életünkből.
Ha levelem felkeltette az érdeklődésedet,akkor kérlek írj :)
Várom leveled: ani8603@gmail.com



Üdvözlöm!
aki örökbe szeretné adni babáját gyermekét 0-5 éves korig kérem jelezze!mi nagyon szeretnénk és nagyon jó helye lenne gyerköcnek :)
 
 



Kedves Várandós Anyuka! 
Férjemmel szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát. A jogerős bírósági végzéssel az alkalmasságról természetesen rendelkezünk, tehát a dokumentációs részen már 2 éve túl vagyunk. A gyermek szerető családba, harmonikus-kiegyensúlyozott kapcsolatba kerül, biztos egzisztenciális körülmények közé. Ha babát vársz és nem tudod vállalni a pici jövevény felnevelését, valószínű életed egyik legnehezebb döntése előtt állsz, de a mi helyzetünk sem könnyű.... Ha segítenél: szamibabi@hotmail.com címre várom, hogy aztán mi is segíthessünk. Köszönöm..
momo743
Budapest
 
 


3-5 év közötti gyermeket szeretnénk örökbefogadni.
Aki tud ebben segíteni kérem jelentkezzen.
aesa69@freemail.hu
andras69
Budapest XIII. kerület
 
 


Szép napot!


Életvidám fiatalos Házaspár vagyunk. Eddig sajnos elkerült a gyermekáldás.


Keressük azt a kismamát aki úgy érzi, hogy nem tudja felnevelni születendő gyermekét.


Ha úgy érzed, hogy szimpatikusak vagyunk neked, akkor keress az erczi.zoltan@gmail.com címen.


Anita és Zoli
 
 


Üdvözlet mindenkinek!
Minden vágyunk, hogy egy kisbaba érkezzen hozzánk. Budapesten élő, rendezett körülményekkel bíró házaspár vagyunk, 2 éve várakozunk örökbefogadásra. Keressük azt a kismamát, aki nem tudja felnevelni születendő gyermekét, és kölcsönös szimpátia, bizalom után nekünk nyílt örökbeadással örökbe adja a gyermeket. 
2017gyerebaba@gmail.com

momo743
Budapest
 
 


Kedves Kismama!

Debreceni, rendezett körülmények között élő diplomás házaspár vagyunk, szeretnénk örökbefogadni egy gyermeket (ikerpár is lehet), jogerős határozattal rendelkezünk. Amennyiben babát vársz és nem szeretnéd/tudod megtartani keress bennünket nyugodtan az landi99@freemail.hu e-mail címen. Kizárólag törvényes úton!
landrea79
Debrecen
 
 


veszprém megyeiek vagyunk sajnos nekünk nem lehat gyerekünk  lombikot is probáltuk de az se sikerült ha van olyan anyuka aki nem tudja megtartani a babáját mi örökbefogadnánk irj ha szeretnél rólunk többet megtudni   horvath781104@freemail.hu


Budapesti, rendezett körülmények között élő diplomás házaspár vagyunk, szeretnénk örökbefogadni egy gyermeket 0-2 éves korig. Jogerős határozattal rendelkezünk, keressük azt a kismamát aki nyílt örökbefogadás feltételei mellett, törvény adta lehetőségekkel örökbe adja születendő gyermekét. Ha babát vársz és nem tudod vállalni a kicsi felnevelését, kérlek keress minket a 2017gyerebaba@gmail.com címen.
momo743
Budapest
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


7.000.000 Ft. es minden egyeb koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Keressük azt a kismamát, aki idén megszületendő babáját nyílt örökbeadással örökbeadja nekünk. Alkalmassági határozattal rendelkező budapesti házaspár vagyunk, túl a lombik programokon. 2 éve  várakozunk örökbefogadásra és minden vágyunk, hogy egy kisbaba érkezzen hozzánk és teljes családdá  válhassunk. Ha születendő gyermeked felnevelését bármilyen oknál fogva nem tudod vállalni és segítenél, kérlek ezen keress: 2017gyerebaba@gmail.com
momo743
Budapest
 
 


Kedves kismama!Legnagyobb vágyunk hogy családként élhessünk de sajnos ez nálunk nem olyan egyszerű,ezért az örökbefogadás mellett döntöttünk.Ha te olyan kismama vagy aki meghozta ezt a számára igen nehéz döntést és szeretné nyilt örökbefogadással örökbe adni babáját kérlek írj a . szivunkcsucske@gmail.com-email címre.Jogerős határozattal rendelkezünk és nagyon nagy szeretetben nevelnénk a babát.Budapest vonzáskörzetében családiházban élünk és már nagyon szeretnénk család lenni.További információt magunkról illetve ha szeretnél képet is küldök privátban.


Sziasztok! Örökbeadó anyukát keresünk, ha lenne ilyen,kérem privátban jelentkezzen és mindent elmesélek ott magunkról! Előjáróban annyit hogy 6 éve várjuk a csodát,már több kis angyalkánk van,ezért indítottuk el az örökbefogadást!
 


Kedves Várandós Kismama!

A férjemmel a legnagyobb vágyunk, hogy egy kisbaba érkezzen hozzánk, és igazi családdá válhassunk. Ha nem tudod vállalni kisbabád felnevelését, mi örömmel fogadnánk örökbe.
Jelentkezésed a szamibabi@hotmail.com e-mail címre várjuk.
Köszönjük
momo743
Budapest
 
 


Sziasztok! Örökbeadó anyukát keresünk, ha lenne ilyen,kérem a bebitszeretnenk@gmail.com címen jelentkezzen és mindent elmesélek ott magunkról! Előjáróban annyit hogy 6 éve várjuk a csodát,már több kis angyalkánk van,ezért indítottuk el az örökbefogadást!
 


Kedves Hölgyeim és Úraim !    ..... Párhetes terhes anyuka vagyok! Nem szeretném elvetetni, ha lenne olyan PÁR akinek kell e kis csöppség. Kb. Decemberben karácsony elött születne meg.SZÉP KARÁCSONYI AJÁNDÉK LEHETNE!    Viszont ha e hónapban  nem jelentkezik senki, az esetben más alternativát kell néznem. Sajnos én nem tudom felnevelni.     Fehérbőrű, egészséges, tanult anyuka vagyok.     SEGITSÜNK KÖLCSÖNÖSEN EGYMÁSNAK! ! ! !    leveleket a::::   cirrus@citromail.hu
 
 


@cirrus: "Kedves Hölgyeim és Úraim !    ..... Párhetes terhes anyuka vagyok! Nem szeretném elvetetni, ha lenne olyan PÁR akinek kell e kis csöppség. Kb. Decemberben karácsony elött születne meg.SZÉP KARÁCSONYI AJÁNDÉK LEHETNE!    Viszont ha e hónapban  nem jelentkezik senki, az esetben más alternativát kell néznem. Sajnos én nem tudom felnevelni.     Fehérbőrű, egészséges, tanult anyuka vagyok.     SEGITSÜNK KÖLCSÖNÖSEN EGYMÁSNAK! ! ! !    leveleket a::::   cirrus@citromail.hu"


szia!!! Írtam neked e mailt :)
 


@tunderke34:
Szia!Írtam e-mailt.Remélem mihamarabb felvesszük a kapcsolatot
 
 


@momo743:





Szia,2017 augusztus 30-ra vagyok kiírva a kisfiammal.Sajnos mindenáron kislányt szeretnénk párommal.Ezért döntöttünk az örökbeadás mellett.

 



ani1984
Szeged
 
 


@ani1984:
Szia. Tudnál adni egy e mail címet?
 


ani1984!

Adnál elérhetőséget? Vagy írnál az orokbebabuka@gmail.com  -ra ?


Kedves kismama! Fiatal házaspár vagyunk, 12éve alkotunk egy párt.6éve vagyunk házasok. 0-3 éves korig örökbefogadnánk gyermeket. Fiú-lány,ikrek,testvérek, minden lehetőség édekel. Sajnos nekünk nem lehet vérszerinti gyermekünk,egy gyermeket már örökbefogadtunk már csak egy testvér hiányzik az életünkből.Már van egy örökbefogadott gyermekünk.Testvért várunk neki akivel teljes lehetne a családunk.Az örökbeadás folyamatával tisztában vagyunk már végigcsináltuk egyszer.Végigcsináltunk minden meddőségi kezelést,lombik beültetést is és sajnos nem jártunk sikerrel:( Ha jó helyre szeretnéd nyíltan örökbeadni,kérlek keress meg,hogy megismerkedhessünk! Minden megoldás érdekel,megbeszéljük. orokbebabuka@gmail.com


@ani1984:


Kedves Ani,
Elnézést, pár napig most nem olvastam...
Kaphatnék e-mail címet vagy telefonszámot? Köszönöm.
momo743
Budapest
 
 


Kedves Várandós Kismama!

A férjemmel a legnagyobb vágyunk, hogy egy kisbaba érkezzen hozzánk, és igazi családdá válhassunk. Ha nem tudod vállalni kisbabád felnevelését, mi örömmel fogadnánk örökbe.
Jelentkezésed a szamibabi@hotmail.com e-mail címre várjuk.
Köszönjük
momo743
Budapest
 
 


@ani1984:

Írtam neked az oldalon privát üzenetet, kérlek vedd fel velem a kapcsolatot jenei.ilona14@gmail.com
 


Kedves Hölgyeim-Úraim !   Nagyon-nagyon sajnálom , hogy jövő héten be kell jelentkeznem "abortuszra" !!! Úgy hogy itt nagyon sokan síránkoznak, szeretnének gyereket de nem lehet . Nem tudom mennyire komolyak a szándékok??!!??!!!   Nagyon szerettem volna életet adni e magzatnak!!    -- Csak annyit kértem hogy a költségeket ill. a kieső jővedelmemet pótolja a lendő  szülő.   SENKI NEM  VOLT KOMOLY!   Nem értem  az egészet!   Azért mindenki tegye felmagának a kérdést hogy mit keres itt????   Szerintem sokan csak unalomból irogatnak,mások meg nem rendelkeznek a megfelelő anyagi háttérrel.    Most könnyezve írom e sorokat,mert úgy érzem hogy  a szívem szakad ketté. Azért mert nem adhatom/adhatunk lehetőséget egy új ÉLETnek.   :( :( :( 
 
 


Kedves Kismama!

Mint a nagy többség mi is szeretnénk örökbefogadni egy kisbabát.
Egy örökbefogadáson már túl vagyunk, a menetét jól ismerjük.
Kisfiúnk kiegyensúlyozott boldog baba. Hasonló életet biztosítanánk a kisbabád számára is.
Ha olyan kismama vagy, aki nem tudja vállalni a születendő kisbaba felnevelésést, vagy egyéb okai is vannak ez mellett, elvetetni nem szeretnéd egy ártatlan kis csöpség életet és úgy döntesz ,hogy örökbe szeretnéd adni akkor légyszíves keress meg, nálunk biztos stabíl családba nőne fel.
mehecske90@freemail.hu e-mail címen megtalálsz, és megbeszéljük ott a részleteket!
Várom a jelentkezésedet!

 
 


kj
 
 


@ani1984: "@momo743:Szia,2017 augusztus 30-ra vagyok kiírva a kisfiammal.Sajnos mindenáron kislányt szeretnénk párommal.Ezért döntöttünk az örökbeadás mellett. Rich Text mezőEszköztárÚj dokumentumFélkövér (Ctrl+B)Dőlt (Ctrl+I)Aláhúzott (Ctrl+U)ÁthúzottBetűméretBetűméret▼Szövegszín választása▼Felsorolás beszúrása/eltávolításaSzámozott lista beszúrása/eltávolításaLink beszúrása/szerkesztéseLink eltávolításaHangulatjelek"



Kedves Ani1984!

Férjemmel mi is örökbefogadásra várakozunk. 
Ha úgy gondolod, egy bemutatkozó levelet tudnék küldeni Neked, ha adsz egy e- mai címet.
Nagyon nagy vágyunk és álmunk egy kisbaba érkezése. 
Sajnos nekünk vérszerinti gyermekünk nem lehet, de annál boldogabban fogadnánk azt a kis apróságot, akit hozznák szán a gólya.





Kedves Kismama!Mi már nagyon szeretnék egy kisbabát,már régóta együtt vagyunk de a gyermekáldás sajnos természetes úton nem lehet.Vidéken élünk kertes családi házban és már mindenünk megvan egy pici érkezéséhez főleg a rengeteg szeretet amivel várjuk és nevelnénk.Ha te már meghoztad ezt a nehéz döntést hogy örökbeadod a pocaklakód kérlek írj a szivunkcsucske@gmail.com email címre és bármilyen kérdésedre válaszolunk illetve segítünk amiben tudunk.Várjuk leveled


Kedves Hölgyeim és Úraim, kedves Párok!   Nincs szívem elvetetni  azt aki már itt fejlödik a szívem alatt! Nem szeretném azt hogy ""nevelő intézet"" áldozatává váljon.  ( sajnos én nem tudom felnevelni,nem tudom hova vinni,)   Szeretném egy megbízható helyre ajándékozni, olyan párra gondolok aki a szülés alatt az én költségeimet is pótolni tudja! Olyan pár ahol mindkét fél eltökélt egy kisbaba mellett!  Olyan párt aki normál körülmények közt él és tudná nevelni minden hiány szenvedés nélkül e kisbabát.  Kérek mindenkit hogy csak az esetben írjon ha személyes találkozásra is hajlandó!  Csak olyan pár levelét várom aki nemcsak a gondolattal játszadozik.    --- sok levelet kaptam  ,, de sajnos nagyon kevés volt a komoly, olyan aki a leirtakat vállalta volna. ---  Ez nem játék , itt életről,életekről van szó!   Ezek tudatában gondolkodjon mindenki! Nem szeretnék levelezgetni senkivel,  egy-két levél után személyes találkozás.  ,, Karácsonyi baba jeligével keress a cirrus@citromail.hu  - e-mail cimen   
 
 


Kedves Kismama! 

7 éve élünk boldog házasságban. Minden vágyunk egy kisbaba, sajnos sok orvosi beavatkozás után sem jött össze. 
Érvényes, jogerős határozatunk van, ahol 0-1 éves korig fogadhatunk örökbe. 
Nyílt örökbefogadással szeretnénk örökbefogadni. 
Bízunk benne, hogy együtt sikerülni fog. 
Ha jó helyre szeretnéd a kisbabádat, ahol minden feltétel adott egy kisbaba, vagy kisgyermek érkezésére, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot, és ismerkedjünk meg. 
gyermekisziv@freemail.hu 

Köszönöm szépen
gyermekisziv
budapest
 
 


@ani1984:
Szia Ani
Kérlek írj privát címet vagy telwfonszamot. Vagy szamibabi@hotmail.com
Címen elérsz. Szeretném ha tudnánk beszélni. Köszönöm.
momo743
Budapest
 
 


@ani1984:


Kedves Ani!

írtam NEked privát üzenetet!
Ha nem kapnád meg, kérlek, hogy keress meg a janek87ster@gmail.com címen!
Szeretnék bemutatkozni, ha megengeded! :)
janka87
Budapest
 
 


0-3 éves korig gyermeket szeretnénk örökbe fogadni. Jogtiszta háttér fontos, természetesen részünkről is garantált. Mivel nagy és nehéz döntésről van szó, kérem hogy csak akkor jelentkezzen, ha döntése véglegessé érett. Köszönjük.
E-mail: 2017gyerebaba@gmail.com
momo743
Budapest
 
 


Kedves Kismama!
Ha nehéz helyzetbe kerültél, és nem tudod vállalni a kisbabád felnevelését, kérlek keress meg az orokbefogadas@citromail.hu címen.Szeretnénk kisbabát örökbe fogadni, mindent tudunk biztosítani számára amire szüksége van. Minden vágyunk, hogy szülők lehessünk.
 


Kedves Kismama!

Fiatal diplomás, boldog házaspár vagyunk, nagy családban nőttünk fel, de sajnos nincs gyermekünk, ezért szeretnénk örökbe fogadni! Ha olyan helyzetben vagy, hogy nem tudod vállalni gyermeked felnevelését, de szeretnél boldog és kiegyensúlyozott életet biztosítani neki, kérlek jelezd nekünk bátran a timesz0510@gmail.com –on.

Köszönjük a megkeresésed!

Üdvözlettel, Timi és Zoli
 


@ani1984:


Szia Ani,
Nagyon sokára olvastam csak sajnos..... a szöveg egy része eleve dekódolva jött át. 
Nagyon szívesen örökbe fogadnánk a kisfiút, kérlek keress ezen: szamibabi@hotmail.com
Vagy küldjél Te saját email címet, amin tudunk egyeztetni. Emailre írok telefonszámot, ha úgy egyszerűbb.
Köszönöm szépen. üdvözlettel
momo743
Budapest
 
 


@ani1984:

Ìrtam neked privátban. Kèrlek vedd fel velem a kapcsolatot: 06204951114
 


 


Kedves Kismama!

Fiatal diplomás, boldog házaspár vagyunk, nagy családban nőttünk fel, de sajnos nincs gyermekünk, ezért szeretnénk örökbe fogadni! Ha olyan helyzetben vagy, hogy nem tudod vállalni gyermeked felnevelését, de szeretnél boldog és kiegyensúlyozott életet biztosítani neki, kérlek, jelezd nekünk bátran a timesz0510@gmail.com –on.

Köszönjük a megkeresésed!


Üdvözlettel, Timi és Zoli

 


Kedves Kismama! 

Ha nehéz helyzetbe kerültél egy nem kívánt terhesség miatt, és ez miatt nem tudod megtartani születendő babádat, akkor kérlek írj a tegedhozagolya@freemail.hu email címre. 
Régóta várakozunk, és reménykedünk, hogy bővülhet a családunk. Nyílt utas örökbefogadással fogadnánk örökbe. Így lehetőség meg van, hogy találkozzunk személyesen, és egy kicsit megismerjük egymást a nagy döntés előtt! 
Országos listán várakozunk, tehát a távolság nem lehet akadály! 
Ha magadra ismersz kedves kismama,a döntésed végleges, kérlek vedd fel velem a kapcsolatot! köszönöm
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: