Új privát üzeneted érkezett!

Tapasztalat?
Névtelen
 


Tudsz szerezni?
Névtelen
 


Nagyon erős. Tuti nem eszel napokig semmit!
Mellesleg kihullik a hajad. Tapasztalat.
Üdv.
Malacka
 
 

 
 

Amit Malacka írt + állandó száj szárazság, hiába iszol rengeteget. Amikor abbahagyod, akkor pedig 2x annyi jön vissza. Úgy tudom be is tiltották. És a szedése alatt állandó idegbaj Kép
Névtelen
 


Vigyazzatok vele, Csajszik!!! Marmint az Adipex nevü csodaszerrel(csodasz..ral). Az étvagy elmegy töle, viszont émelyegni is jokat lehet...Meg hanyni...Nekem uuugy bedagadt a labam, hogy 1 hetig csak bakancsot tudtam huzni... Csinos voltam szoknyaban. Mellesleg szurt a szivem tajan, bizsergett a bal karom. Sok hüjjje doki ad az ismeröseinek, azok az ismeröseiknek, stb. En Anyutol loptam el annak idején. Aztan olvastam valahol, hogy fiatalon még nem igazan art, de ha hosszabb ideig szedi az ember, az késöbbiekben NAGYON artalmas lehet a szivre. Infarktus, hasonlo finomsagok. A gyogysz.rt gyorsan kidobtam a fenébe.
Vendég
 


Ezek után sokat már nem tudok a témához fűzni. A látvány azonban önmagáért beszél. Az eredmény: leánykori önmagad, viszonylag rövid idő alatt. A kérdés az, hogy megéri e? A mellékhatásokat figyelembe véve, nem olyan biztos! Nálam a folyamatos idegbaj a minimum volt. Nem tudtam aludni, olyan volt mintha doppingoltam volna. És hogy milyen károkat okozott még a szervezetembe, az valószínüleg csak évek múlva derül ki.
 
 


Szia Eper!
Mennyi ideig szedted???
Vendég
 


Szia Kukacz!
4 levéllel, ami kb egy havi adag. Utána célszerű kihagyni néhány hetet. De olyat is hallottam, aki csak két hónap után állt le. No és akad olyan, akinél függőség alakult ki. A lényeg az, ha már rászánod magad, félretéve a mellékhatásoktól való félelmet, csak ésszel-ha lehet ilyet mondani! Ha érdekel a privát véleményem: inkább kihagynám
 
 


En is. Amint fentebb lat6od, nagyon ramatyul voltam töle...
Mennyit fogytal? Mert én semennyit, nagyon hamar abbahagytam a szedését.
Puszi.
Vendég
 


Kb. 8kg, de akkor már rám szóltak hogy talán beteg vagyok. Az eredmény nagyon tetszett, de aztán rövid idő alatt visszajött legalább 5kg.
 
 


Néhány éve a híradók tele voltak egy fiatalasszony tragédiájával, aki az Adipex után nem bírt már enni-bele is halt.
Névtelen
 


Tehat, Lanyok, ne egyetek adipexet.
Vendég
 


Ausztriában betiltották a mellékhatások miatt?
Az én ismerősöm szedte (szedi??) havi 1 levél (10 db) nem tudott aludni, 3 hónapig szedte- ergo 3x10 db - eredmény: -16 kg. Mindenhonnan! Értsd: felkar, toka, olyan helyek ahonnan te tornával az életben le nem szeded. Aztán az agyára ment- és most tovább akarja szedni. 2200 ft-ért hozott volna- de hogy honnan nem tudom- kértem is, de mindig mismásolt, igy végül nem lett a bizniszből semmi. A Győzike is emiatt került már kh-ba- gyomorvérzés- a barom napi 3at szedett és ohne kaja. El is ájult.
Névtelen
 


Nos, megszereztem. Ma kezdtem. 1db. Klassz kis fejfájás, émelygés. Rás se birok nézni semmilyen kajára. 10 db-om van. Kiváncsi vagyok. Teljesen lelassultam. Azt hiszem a kilókat meg az életkedvet is kiöli az emberből. Hehehehe. Eperke! Nem értem, én azt hallottam hogy havi 10-et szabad csak beszedni, te meg 40-et szedtél be szünet nélkül?
Névtelen
 


Sziasztok!

A párom szedte 1 hónapon keresztül mindennap, teljesen kikészült tőle idegileg. Nagyon szépen mentek le róla a kilók, mostmár nem szedi fél éve, de még mindig tartja a súlyát.
Nekem az egyik orvos ajánlotta, de gyszerűen nem vagyok képes rábeszélni magamat, amiatt, amin a párom mellett végig mentem.

Sziasztok

Beus
fanni5
Budapest
 
 


Szia Névtelen!

Nem tudom ki mondta hogy csak havi tízet szabad, hisz ha kihagyod, vagy nem szeded folyamatosan, a hatás úgy megszűnik, mint a pinty! Te hogy szeded folyamatosan a tíz szemet, vagy egy- két naponta? Írd meg majd mi lett a hatás! Nagyon érdekel! Egyébként az alkalmazási mód szerintem szájhagyomány útján terjed. Lehet hogy az a jó ahogy te csinálod. Sok sikert és le a kilókkal!

Szia! eper
 
 


Eper, nekem aki hozta azt mondta 10-et szabad egy hónapban beszedni, majd a köv. hónapban a következő adagot. Ma már jobb volt, de még mindig szédelgek, nem folyamatosan, ebéd után beveszem és estére szarul vagyok. De az tuti hogy nem éhes az ember, tegnap délben ettem, majd ma délben, de kinszenvedés legyűrni bármit is, annyira nem kivánom. Viszont szomjas se vagyok, pedig azt hallottam ilyenkor vedelik a vizet ezerrel. Tudom hogy hülyeséget csinálok, de egyszerűen nem megy másképp. 8-10 kg minusszal már elégedett lennék, de nálam sem a torna, sem a diéta nem vált be. Csak aggaszt ez a szédelgés, meg olyan melankolikus vagyok hogy csak na. Szóval szerintetek lehet szedni folyamatosan? Mondjuk 2 levél egymás után mennyi kg? Beus! Párod a 30 db-al mennyit fogyott? Hogyan tudja azóta is tartani a súlyát? Azt hallottam iszonyat gyorsan visszaszedi az ember. A ciki az, hogy nekem csak 10 db van, és mire most hoznak újabb adagot addig bizony kényszerszünet lesz, és nem örülnék neki hogy 10 napi émelygéses rosszullét után ugyanolyan dagi lennék. Meg azt sem értem hogy hogyan lehet illegális, ha kórházakban szedhető? Gondolom ott is napi 1 lehet az adag nem??
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Ha nagyon émelyegsz és nem kívánsz enni, kapj be egy kocka csokoládét. Nekem bevált, és mindíg legyen nálad ásványvíz, amit kortyolgathatsz. Néhány falatot pedig enni is muszály, különben kiütöd magad és a gyomrod is kikészül teljesen!
Hogy mennyit lehet fogyni, az alkati kérdés, na és persze az se mindegy, hogy miből.

eper
 
 


Sziasztok!


Ahogy olvasgattam, arról még nem volt szó, hogy az Adipex amfetamin tartalmú, tehát drognak minősül!!! Emiatt a szájszárazság, az émelygés, majd amikor múlik a hatás a depresszió, ja és az éjszakai nem alvás! Tehát úgy szedjétek!
Ja, és ajánlat: Diszkrét reggeli, majd utána a bogyó, sok folyadék, levesek, ásv. víz, stb.....de tényleg nem ajánlanám nyugodt szívvel!

Süti
 
 


Süti állítását megerősíteném. Amfetamin tartalma miatt ez a sok mellékhatás. Tényleg drognak minősül, tehát, ha valaki vezetne vele számoljon úgy, mintha alkoholizált, v. drogozott volna.
Úgy tudom a speed-nek van az adipex-hez hasonló hatása...

sasha

Kép
 
 


Szedték is kamionsofőrok, hogy sokáig éberek maradjanak és fogyókúrázó háziasszonykák Amerikában, amíg be nem tiltották-
Névtelen
 


Sziasztok!

Nekem tegnap ajánlották fel. Napi 350 Ft sok érte? Mennyi van egy dobozban? Hogy kell szednem? Van aki azt mondta, hogy 5 napig szedni kell, utána 2 nap szünet. Délután 2-kor jó állítólag bevenni. De előtte enni kell valamit. És rengeteget inni!
Kérlek írjátok meg, hogy ti hogy alkalmaztátok.

Köszi
Anita
Anita
 


ANITA, NE EGYEL ADIPEXET!!! Nagyon veszélyes!!! Olvasd el a fentieket!!!
Vendég
 


Anita!

Az Adipex szedését a törvény bünteti. Be van tiltva, mert drog alapanyagú. Anfetamin tartalma miatt...
Leegyszerűsítve: Aki Adipexet fogyaszt az DROGOZIK!

sasha

Kép
 
 


Anita!


Én inditottam a beszélgetést. Akkor beszedtem 10-et (2200 ft)és a 10-ik nap végére -4,5 kg volt az eredmény. Utána másfél visszaugrott, de a -3 masszivan tartja magát- nem fogyokúrázom. Most szereztem 2 levéllel még az egyiken túlvagyok már, mindent ugyanúgy csináltam ahogy az első 10-nél, az eredmény mégis -0,5 kg csak. A maradék 10-et még beszedem, aztán hagyom a fenébe.
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Egyáltalán nem voltál éhes tőle? Egy ismerős ismerőse állítólag 40 kg-ot fogyott, de a férfi közel 140 kg volt.
Neked okozott valami rosszat?
Ezek szerint sok a 350 Ft/db érte?

Köszi
Anita
Anita
 


Pár éve én is megpróbáltam- semmi hatása nem volt rám...
Szomjas se voltam, meg ugyanolyan éhes. A hajam se hullott.És még csak nem is fogytam.
Gyerekek, akkor vajon mit szedtem én Adipex néven?? C vitamint?
Névtelen
 


Érdekes, az első levélnél én is rosszul voltam, rá sem tudtam nézni még a kedvenc kajáimra sem, ez a második levél meg totál tünetmentes, az első pár napon nem tudtam éjszaka aludni, de én is tudok mellette enni- lehet hogy nekem is c vitamint adtak!!
Névtelen
 


Ja, és én azt mondtam: ha lefogyok tőle bármennyit megér nekem. Neked akkor 3500 ft / levél, de hallottam már olyanról, akinek 10 ezerért adtak egy levéllel
Névtelen
 


Film: Rekviem egy álomért - ott is "fogyókúrával" kezdődött!
Névtelen
 


Sziasztok!

Én is elgondolkodtam, hogy veszek adipexet, mert nekem is le kéne fogynom kb 5 kg-ot. Nekem szerintem 10 db elég lenne, viszont van egy kis problémám. Szeptemberbe férjhez megyek, - gondolhatjátok, hogy azért akarok fogyni - és jövőre babát szeretnénk a párommal. Nem tudom érdemes-e kockáztatnom. Szeretném tudni, hogy ennek a gyógyszernek van-e a babára nézve valamilyen káros hatása, lehet-e ebből valamilyen problémám, komplikáció a terhesség alatt, vagy a babának okozhat-e valamilyen fejlődési rendellenességet. Ha van köztetek orvos, légyszi írjátok meg nekem!!!!!
Köszönöm
 
 


Szia Mogyika

Adipexet nemjavasolnék neked a következö pár évben semmiképpen.
Ha mindenképpen szeretnél szedni valamit, akkor neked a Regenont javasolnám.nulla mellékhatás, még sehol se láttam, h valakinek lettvolna baja töle.Ha érdekel vmi, akkor sth1@freemail.hu -ra dobj 1 mailt.
 
 


Kedves adipex rajongók!

Egy közeli ismerősöm (9 éves kapcsolata) ment tönkre, mert barátnője adipex függőségben szenved. Jelenleg a IX. ker. Balassa utcai kórház pszichiátriai osztályának zárt osztályán kezelik. A gyógyszer teljesen tönkre tette: dühkitörések, álmatlanság, otthoni gyógyszerek begyűjtése, pénz eltulajdonítás, a családot kibillentette normális életéből, barátait elvesztette, barátaja helyett pedig az adipexet választotta. Az adipex amfetamint tartalmaz, éppen ezért kábítószernek minősül, aki pedig azt hiszi 10 szem nem a világ, nem lehet függő tőle: NAGYON TÉVED!!! Fiatal, csinos lányról beszélek, akit nagyon sajnálok, mert nem volt olyan túlsúlyos, (179 cm, 62 kg) hogy gyógyszerrel kellett volna csökkenteni súlyát. Ennek ellenére ő szedte az adipexet. Most nem az a probléma, hogy mennyi a súlya, hanem tud-e a jövőben teljes, egészséges, értelmileg beszámítható emberként élni. Javaslom minden fogyókúrázni vágyónak, hogy ami pénzt áldozna diet pills-re, menjen és sétáljon egyett barátjával a szigeten és szerelmeskedjen nagyokat. Ez égészséges és fogyaszt is mint, pár adipex beszedése után, pár kiló leadása után olyan helyre kerüljön, ahol drogfüggőségben szenvedőket kezelnek.
SZERINTETEK EZ MEGÉRI???????
 
 


Sziasztok nézegetem ezt az oldalt egy ideje és gondolltam regisztrálok hátha tudok segiteni valakinek azzal hogy leirom a tapasztalataimat és a gondolataimat erröl az egészröl....

Szóval én elösször az egyik ismerösömtöl hallotam erröl a szerröl... Aki mellesleg testépítö bajnokságokon ill.versenyeken vett részt.
nem hittem benne és nem is érdekellt mindaddig míg meg nem láttam a barátnöét....(egy héttel azelött láttam utoljára)
és nem hittem a szememnek.gondoltam a nadrág teszi...nem mertem megkérdezni töle hogy fogyott e...na persze a nöi kiváncsiságom és hiuságom fellülkerekedett rajtam.ö pedig örömmel meséllte hogy igen fogyott méghozzá7 kg....egyböl rákerestem a neten erre az egészre...
ugy gondolom hogy ha valaki ezzel foglalkozott évekig csak nem mond rosszat a barátnöjének akit szeret!

olvastam hogy idegbetegek lesznek töle és hogy depi...
lehet hogy ez az én személyes véleményem de vaolszinü hogy az anfetamin miatt van ez az egész...
hidjétek el nem a levegöbe beszélek...éltem az ilyen szerekkel
és valoban nehéz vollt leállni rola és borzaszto kemény...
de ugy gondolom hogy ettöl még nem lesz függö az ember csak vigyázni kell hogy ne szaladjon el a paci az illetövel...ki kell tüzni egy célt és tudni abbahagyni!!!
 
 


Sziasztok!
,
Itt csak negativ élményekről számoltok be, nem értem, ne a 2-4 kilós anorexiás emberekről beszéljünk, hanem a jelentős túlsúlyról, amit szerintem sokan nem ismernek.
Kérdem én melyiknél valószínűbb a betegség kialakulása?
20 kiló plusz vagy 2 levél adipex?
Kérdezetek meg egy reménytvesztett millió fogyókúrát próbált pufit!
speciál nekem semmi gondom nem volt tőle, csökkent a koleszterinem és a vérnyomásom is.
:D
 
 


Apropó!

Én a bejegyzett LAMISIL nevű gyógyszertől majdnem elpatkoltam, egy hónapig nagyon beteg voltam... erről enyit, mindenki vonja le a konzekvenciát...
 
 


xzyw!

Voltál valaha drogfüggő? Tudod, hogy az mit jelent? Átélted már milyen leszokni akármilyen drogról? Aki már igen és utána elhízott, az soha, de soha nem kockáztatná meg, hogy ismét bármiféle amfetaminszármazékhoz, vagy kemény drogokhoz hozzányúljon!
Igen van előnye a szernek és millió hátránya is, és egy 20, 30, 40 kg súlytöbblettel küzdő ugyanannyi idő alatt szokok hozzá, mint egy normál testalkatú! Ezzel az erővel elmehetne egy dílehez speedért.

Kép
 
 


Sasha!

Nem éltem át milyen a drogfüggés, nem ismerem őket és nem is akarom kipróbálni. Ha ilyen jól ismered ezeket, gondolom vannak tapasztalataid. Ha tényleg drog, akkor miér lehet patikában receptre kapni?
Én szedtem már adipexet kb 13 éve, érdekes nem voltak elvonási tüneteim.

Igen, biztos van hátránya a gyógyszernek,-bár nem tapasztaltam- hátmég 20-30 kilónak...
 
 


Hali!
Van rajtam egy olyan 7kg fölösleg és sztem kellene 1-2 levél. Tom h amfetamin van benne, nem zavar. Az árát meg nem ítélem soknak, a fűre már ígyis sok 10000-ek mentek rá. A kérdésem az, hogy Adipexet vegyek, vagy keverjek ki amfetamint/metaamfetamin-t. A speedtől azért félnék, mert azzal nem lehet tartósan élni, hiszen teljesen kikészít. Merre kell körülnénzni, hogy kapjak ilyet? Receptre fel lehet írni, mert anyuék orvosok?!
üdv
 


Le vagy maradva! Már nem amfi a hatóanyaga. A régi változatot már kivonták a forgalomból.
 


Le vagy maradva! Már nem amfi a hatóanyaga. A régi változatot már kivonták a forgalomból.
 


Le vagy maradva! Már nem amfi a hatóanyaga. A régi változatot már kivonták a forgalomból.
 


Le vagy maradva! Már nem amfi a hatóanyaga. A régi változatot már kivonták a forgalomból.
 


Le vagy maradva! Már nem amfi a hatóanyaga. A régi változatot már kivonták a forgalomból.
 


Le vagy maradva! Már nem amfi a hatóanyaga. A régi változatot már kivonták a forgalomból.
 


Le vagy maradva! Már nem amfi a hatóanyaga. A régi változatot már kivonták a forgalomból.
 


Le vagy maradva! Már nem amfi a hatóanyaga. A régi változatot már kivonták a forgalomból.
 


Bocsánat!
Azt írta mindig ki a rendszer, hogy HIBA.
A fenti kép alapján nem volt HIBA és most az összes hozzászólás bekerült
 


Egyébként én szedtem a régit is, az újat is. Fogytam mindkettőtől, de a régi amfetaminos valóban eléggé megviselte a szervezetemet.
Szerintem 7 kiló miatt nem kellene gyógyszerhez nyúlnod!
 


Egyébként én szedtem a régit is, az újat is. Fogytam mindkettőtől, de a régi amfetaminos valóban eléggé megviselte a szervezetemet.
Szerintem 7 kiló miatt nem kellene gyógyszerhez nyúlnod!
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: