Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nem birom ki, hogy ne irjak erröl, pedig talan nem kéne...Mindenki tudja, milyen nagy a közuti balesetek szama, és ezt milyen gyakran okozzak a figyelmetlenül vezetök...
Ami itt történt tegnap, az vmi borzalom. Lausanne-ban 1 arab felhajtott a jardara, elgazolt 11 embert, ebböl 3-an meg is haltak. S mivel ez 1 hidon történt, többen le is estek, jol összetörték magukat. A baleset okozoja nem halt meg, szinte semmi baja nem lett. A rendörök arra gyanakszanak, hogy öngyilkos akart lenni ugy, hogy több embert magaval rant...Rémes. Azért gondoljak ezt, mert a hidon nem voltak féknyomok, tehat nem probalt megallni, évvekkel ezelött mar volt 1 öngyilkossagi kisérlete.
Amikor ilyeneket hallok, az utcara sincs kedvem kimenni, miota gyerekem van még sokkal érzékenyebb vagyok az ilyesmire, mint azelött...
Bocs, hogy leirtam...
Vendég
 


Kukacz!

megertem az aggodalmad, felelmed, felhaborodasod! En is attol nagyon ki tudok akadni, ha egy egiosta allat, (mar bocs!) öngyilkos akar lenni, ugy hogy mas (elni akaro) emberek eletet veszelyezteti! Kösse fel magat, vagy talajon ki egy modot, ahogy kinyirhatja magat, de ne sodorjon mas eletet veszelybe.
Es egyebkent is az öngyilkossag se megoldas... de ez egy masik tema!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Hello Kryss!
A franc tudja, megoldas-e az öngyilkossag???!!!Az biztos, hogy könnyebb meghalni, mint élni. Utana mar nincs semmiféle felelösség...Sokaknak viszont nem sikerül az öngyilkossaga, nyomorékok lesznek, stb... De ez is 1 masik téma.
Mar banom, hogy leirtam ezt a történetet. Nem szabad negativnak lenni, és arra gondolni, hogy sehol sincs biztonsagban az ember... Kép Kép Kép
Azt viszont nem értem, miért lett 3 ilyen topik??????????????????????Kép Nem tudja vki, hogyan lehetne 2-t törölni???
Pusssssz.
Vendég
 

 
 

Kukacz,
kérd meg a szerkesztőt a szerkesztős topikban, hogy törölje a feleslegeseket.
Zs.

Zsóka
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron