Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
Szeretném megkérdezni valaki tud-e egy megbizható jóst,vagy szellemidézõt?
Köszi:Zezi
zezi
 


Zezi! Pesten van egy profi asztrológus ismerõsöm, telefonszámot tudok adni. Nekem bejött.
ha kell a szám, elküldöm emilben.
ZSomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Nem XV. ker.-i férfi az illetõ? Köszi Zsomimama.

Beus
Beus
 

 
 

Férfi, Buzsáki Gábor, 06/303343220 1115 Bp. Fraknó u. 10/A, de én pl. Vecsésen voltam nála elõször.Azért ide írtam le, mert megtaláltam, elég nyilvános helyen a számot, és vettem a bátorságot. Engem pl. abszolut nem ismert , kapott telefonon egy elég pontos születési dátumot, és földrajzi helyet. MA is õrzöm azt amit a kezembe nyomott, az elsõ személyes találkozón, hát többet tudott rólam, mint én magam.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Bocs a telefonszám helyesen: 0630 9 343 220.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Zsomimama köszönöm!
Lehet,hogy én fogalmaztam hülyén.Nekem lyasvalaki kel,aki jövõt jósol,de megbizható. Én voltam már jósnál,de minden amit jósolt, nem jött be. (pl:mondta,hogy 2003-ban születik az elsõ gyermekem,ehelyett 1999-ben született és ehhez hasonló)
Tehát ha már kiadok pénzt,akkor ne csapjon be. (õ egyébként a Joshi Bharat volt)
Tehát olyasvkit aki akár szellemekkel dolgozik v. valami.
Bea!Miért az a XV ker-i nem jÓ? láttam a kiirását ott, spiritiszta. Tudzs vmit róla?
Köszi.
Zezi
Zezi
 


Ház Zezi, ez elég precíz volt, helybõl elmondta, hogy van már 2 gyerekem, azt is mekkorák, és milyenek, méhg jellbéli dolgaikat is, sõt lehetséges jövõbeni bajaikat, dolgaikat. Aztán azt is, hogy a betöltött 30. szülinapom után lesz a 3. gyerek, 31 éves koromig meg fogom szülni, utána nem lesz több. És fiú lesz. A férjem éppen két hétre hazajött, és a költözködés stb. közepette, nem tudatosan,de megérkezettsomi, nagy boldogságunkra. Az írásos anyag, amit készít, dátumok alapján is tartalmazza a legfontosabb lehetõségeket, állomásokat. A személyes talin meg bármirõl kérdezhetsz. Nem sarlatán, hanem képzett asztrológus, és amúgy meg profi.Ja, amikor a férjem látta, hogy eléggé bejönnek a dolgok, addig szkeptikus volt, elment hozzá, úgy, hogy nem mondta meg, hogy a férjem, és nem is egyezik a nevünk sem. A gyerekekrõl pl. detto ugyanaz jött visza.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Zsomimama!
Köszönöm szépen,ez már egy pont,amirõl érdemes kiindulni.
Azért még várom esetleges tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban.
Zezi
Zezi
 


Zsomimama!
Fenti telefonszám nekem nem müködik.
Tudnál segiteni? Köszönöm!


Kati
 
 


Utánajárok holnap!
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Köszi Zsomimama! elõre is!
Kati
 
 


Kati!
Megkaptad az emilemet?
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Kedves ZSomimama,
megkaptam persze, ne haragudj, csak most birtam válaszolni. Remélem odaér az is. Akkor a fenti emberke már nem létezik? És akit küldtél, tudnál róla mondani pár szót?
Bocs h. ide irtam, de elfelejtettem az emailbe, most meg rohannom kell.
Köszönöm még 1x a segitségedet, fel fogom keresni (õsszel talán)
Szia,
Kati
 
 


Szia Zsozsimama !

Engem is érdekelne az asztrólogus pontos elérhetõsége !

Köszönöm !

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok. Létezik, de most nem tud dolgozni. Akit helyette ajánlottam(beszéltem is vele), szintén ezzel foglalkozik, 7éve ismerem,a Buzsáki Gábor barátja-kollégája. Szakképzett asztrológus is.
Szilvy, emilben adok nevet, számot.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Zsomimama köszi még egyszer!
Kati
 
 


Zsomimama!
Légyszíves írd meg nekem is az asztrológus elérhetõségét, ha tényleg olyan jó el szeretnék menni hozzá!
Az igazság az, hogy már kipróbáltam néhányat, de arról jobb nem beszélni.
Ja, és azt is, hogy anyagilag kb. mire lehet számítani.
phaedra.phaedra@freemail.hu

Nagyon köszi, Phaedra
***
Phaedra
 


Szia Zsomimama! En csak most olvastam a tapasztalatodat az asztrologussal. Biztos nagyon erdekes dolog volt. Engem is erdekelne a dolgog. ES hogy is müködik ez a dolog? Innen Ausztriabol is felhivhatom es elmondja nekem az eletem? Es mennyibe kerül ez az egesz? Köszönöm. K.Sz.
Névtelen
 


Szia!
Adatokat kell megadni,szül. hely, dátum.nem.
a többit meg kell beszélni, ez nem egy telefonos szolgáltatás. Pár hét kell, míg elkészíti az anyagot, akkor kell fizetni érte. Hogy mennyit, azt vele kell megbeszélni, ilyen dolgoknál pontos tarifa van. Én 4 éve voltam nála.
ZSomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Volt szerencsém ellátogatni Buzsáki Gábor asztrológushoz.
Amit jósolt, annak 90%-a nem vált valóra, a jellememrõl elmondottakat pedig megtalálom bármelyik horoszkóp-könyvben.
Csalódást okozott.
Sévi
Névtelen
 


en is voltam Joshi baratnal, tipikus csalo, tipikus teatralis viselkedessel...

akkor senki sem tud ajanlani egy valoban megbizhato jost? engem is nagyon erdekelne...

emma
emma
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: