Új privát üzeneted érkezett!

Harangozó

Szívesen!Kép
Hogy miért lesz gyönyörű szép?Mert az RTL-nek rengeteg pénze van vakolatraKépKép!És azzal tényleg mindenki szép tud lenni...esetleg kívülről...de belülről....
Én itt már többször kifejtettem,hogy szt RR nagyon izmos alakja még véletlen sem szép.Egy nő nem izomsan szép(meg csontvékonyan sem,mint énKép).És mindig eszembe jut Desmond Morris régi könyve a Testbeszéd,amiben le van fényképezve az első női bodybuilding világbajnok.Na,az szép!!!De nem izomtömeg!!!!

Cerka

Akkor Te is nézd meg,amit zsizsa belinkelt,az lesz az!És tényleg jó és még enni is lehetKép!

Anyapoc

 
 


Anyapoc!
Már el is kezdtem a kúrát.Nem szeretnék egy percet se vesztegetni.Igaz éhes vagyok,főleg mert most jobban koncentrálok a nemevésre,mint eddig.van olyan napom amikor elfelejtek enni,és eszembe se jut.De most hogy cél,nehéz.Jó,azokat eszem amik meg vannak adva,de nem szabad túlzásba vinni,ugyhogy mindenből egy picit.Erre még a párom is azt mondta hogy beválhat.Majd meglátjuk.
Szoritsatok nekem Kép.
Zsizsa köszi a címet!
Cerka

 
 


Szia Cerka! Ajánlom neked a Nők Lapja Cafén azt a fórumot ahol a 90 napos diétáról beszélgetnek:
http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?id=16&forumid=28153 nézz be ide hátha tudnak valami okosat
Sok sikert a diétáhozKépKépKép
Anyapoc!Szia druszám mi van veled?Rég hallottalak?

Kép
Kép
 
 

 
 

Szívesen, lányok, remélem, beválik!Kép (Hú, ez négy szó, három vessző, nem semmi mondat.Kép)

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Van még valaki aki csinálja ezt a diétát?Beléptem abba a fórumba amit Vera adott meg,nagyon sokan vannak Kép.Remélem adnak egy kis biztatást.Ma csinálom a keményítös napot,álmomban nem gondoltam volna hogy natur zöldségeket fogok enni.Én csak jó majonézes salival szeretem,de akkor az már nem illene bele a kúrába.De legalább megsózhatom.Hű de nehéz lessz.
Cerka

 
 


Szia Cerka !
Én ma kezdem a husis nappal ez még jól hangzik, már befaltam 2 körtét és még jól is esett. Holnap én is gondban leszek, de arra gondoltam , hogy főzök krumplit meg répát meg c, borsót meg rizst leöntöm ketchuppal , de az is lehet hogy csak jól megsózom persze RR utasításainak megfelelően csakis tengeri sót használok.
Azt olvastam hogy sali minden mennyiségben ezt az ecetes öntettel ízesítettekre értik?( amilyen mázlim van biztos)
Egy nappal korábban kezdted mint én úgyhogy most te leszel a példaképem, nem ám feladni!!!!!!!!!!!
Harangozó
 


Harangozó!
Köszi szépen,legalább segitjük egymást!Amúgy a weboldalamon elkezdem jegyzetelni róla,ha kell a címem,a profilomban benne van.Az oldalon a bemutatkozás címszó alatt van a jegyzet.Én most épp dinnyét eszegetek.Ebédre meg apáéknak c.borsófőzeléket csinálok,és abból lopok ki egy kis natúrt,és még csinálok hozzá zöldbabot,meg talán rizst.De azt nem biztos,mert azt nem szeretem.Hát nagyon bízok ebben a kúrában.Remélem sikerülni fog.Olvasgattam a nőklapján,nagyon sokan csinálják,és mindenki elég jól bírja,és fogynak!Ugyhogy ez nagy biztatás!

 
 


Cerka!
Voltam a weboldaladon regisztráltattam magam de nem tudok belépni, biztos én vagyok a béna, de legalább 4* megpdóbáltam a hülye jelszót bepötyögni, úgyhogy feladtam. Na mindegy majd itt üzengetek neked.Ja én csak hétközben vagyok netközelben otthon még nem vagyok bekötve.
Harangozó
 


Harangozó! Nem az a jelszavad amit beírtál,hanem amit elküldenel az emiledre,amúgy nem lett jó a reisztrálásog,mert nem jegyzett be nálam.Próbáld meg újra.Ugyis kevesen nézik az oldalamat Kép.

 
 


tudom, meg is kaptam emilen a jelszót, de nem sikerált.
Egyébként zöldség vagy gyümölcs a kukorica ja és zöldségnapon megy a lecsó?
Harangozó
 


Cerka! Örülök hogy beléptél a fórumba a Nők Lapján...Hajrá mindent bele és sok sikertKépKépKépüdv.vera

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Cerka

Nagyon szorítok és persze a többieknek is ám!KépBiztosan sikerülni fog!A kolléganőm azt mondta,hogy kb a 15. hét a fordulópont,akkor van egy törés,hogy feladod,de ha akkor kibírod,akkor menni fog végig!Azon azért ne lepődjetek meg,ha nem azonnalindul meg lefelé a súlyotok,mert kell egy kis idő,amíg az anyagcsere átállKép!De kitartás,ez a legfontosabb!És ami még nagyon pozitív,hogy így egészen egészségesen is étkeztek és nagyon sokrétűen4Ezt is meg fogja hálálni a szervezet!

Vera

SziaKép.Na igen,nem sok időm van,mert dolgozok állandóanKép!Apa külföldön,mi itthon.KépDe nem sokára jön haza,úgyhogy szuper lesz...legalább is egy darabig...aztán tervezhetjük a tesótKép!És akkor már majd tényleg gratulálhastzKép!
Veletek mi van?Hogyhogy ebben a topikban látlak sűrűn?

Anyapoc

 
 


Sziasztok!
Köszi a sok biztatást,én mindent megpróbálok hogy sikerüljön.

Harangozó!
A lecsó simán nem megy ,mert sok benne a zsiradék.Amúgy meg megpróbálod mégegyszer a regisztrációt?
Cerka

 
 


Sziasztok!
Képzeljétek ma van a 4. napom,és -2 kg-mal könnyebb vagyok!Ez annyira szuper!Eddig még 1 gramm se ment le eggyik módszerrel se,és most 4 nap alatt rögtön 2.Mit szóltok hozzá?
Cerka

 
 


Szia Cerka!

Gratulálok! nekem is 2 kollegám megcsinálta az egyik (férfi) most 102 kg helyett 87 kg, a másik (egy lány) viszont 22 kg-t fogyott. És nem is tornáztak mellette, mert arra nem volt idő. Kérdeztem a lányt hogy bőrmegynúlás vagy hasonló .. ő állítja hogy nem lóg a melle meg semmi negatívabb változás nincsen.

Ezt azért nem hiszem el 100%-ban, de ki tudja ...

Szóval kitartást, de aki megszokta azok azt mondják 2 hét után már nincs gond. (legfeljebb a vendégekkel zsúfolt hétvégén Kép)
 


Georgina!
A hugomat is pont így hívják!Elég ritka név.Köszi szépen,én mindent megteszek,amit tudok.Tornázni egyenlőre nekem sincs időm,de jövőhéttől van ovi,akkor majd.......Kép.
A vendéges hétvégém most jön,holnap jönnek anyósék,ők meg aztán tömik az embert,és elég értetlenek,ugyhogy lessz egy harc,míg megértik mi a helyzet.
Cerka

 
 


Cerka,
gratulálok! Ez nagyon jól hangzik, csak így tovább!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Cerka !
gratula, én nem mertem mérlegre állni, de feszülök mint a duda,( igaz menzi előtt vagyok), becsszó betartottam a d. és lemondtam e lecsóról is mert már az első lépés gyanús volt( mármint kevés zsiradékon hagymát párolunk...)egyébként ma husis napom van megin és barackot bírtam reggelizni. HAjrá csajok.
a regisztrációt még nem próbáltam újra mert el vagyok havazva melóval majd talán holnap.
Üdv Csilla
Harangozó
 


Harangozó!
Én is csak tegnap álltam rá először.
Próbáld meg te is megmérni magad.És koszi hogy regisztráltad magad!
Cerka

 
 


Sziasztok,

Én a szülés után 6 hónappal szoptatás mellett kezdtem el a Norbi féle diétát, mozgás nélkül, igaz, hogy kicsit változtatni kellett az étkezési szokásokon, de 3 hét alatt lement 3 kg. De aztán ellazsáltam, most újra babát várok, és azon gondolkoztam, hogy talán kicsot lehetne újra kezdeni, nem is a fogyás, hanem a gyomrom miatt. Van ebben valakinek tapasztalata?

manóka

manóka
 
 


Sziasztok.Elszörnyedve olvastam a Rubint Rékás rovatot, hogy micsoda stílus uralkodik, hát szomorú.De hogy miért is olvastam bele?Annak az az oka, hogy némi tipródás után megvettem a Norbi 2 Update könyvét.Ez pedig azért történt, mert egyszer beleolvastam a Tescoban, hogy mi a fenét esznek ezen a könyvön annyian, hiszen állandóan ott van a bestseller polcon.És teljesen ledöbbentem, hogy milyen jól ír ez a kis ugróegér.Mert megvallom,-bár semmi valós okom nem volt rá, valamiért nem volt szimpi se a Norbi, se asszonykája.Csak úgy helyböl nem.De aztán nem tudtam letenni a könyveket, pillanatok alatt kiolvastam.De ennek az is az oka, hogy a sógornöm és az egész családja hónapok óta update-et használ, és állítása szerint 15 kilót lefogyott, kénytelen voltam elhinni, mert nagyon jól látszott.Vannak a könyvekben hibák, de a lényeg az, hogy Norbi módszere működik.És ennek két oka van.Egyrészt müködik az órához alkalmazkodó táplálkozás, (vannak ételek, melyeket csak délig, vannak melyeket du. 3ig, a többit pedig egész nap lehet enni), másrészt nem kell koplalni, nem kell semmilyen tápanyagot megvonni, és nincs az, hogy jaj, ma csak husit ehetek, pedig megörülök egy kakaós csigáért.És nem kell feltétlen mozogni.Ugyan 30-40 kilós fogyásokat azért mozgás nélkül sokkal lassabban és nehezebben lehet elérni. De asszem ez az egész Update inkább egy életmódváltás, méghozzá olyan, mely nem az önfegyelmen alapul kizárólag.Na jó, nem vagyok én fizetett reklámozó, és igazából mázlista vagyok a súlyomat illetöen, mert iszonyat miket tudok zabálni, és nem vagyok 80 kiló a 167 centimhez, csak 65, de ezt az ötöst még szívesen lenyomnám.A párom akar lefogyni, mert a pocikája már eröst lekörözi a "kis köpcös" kifejezést. Egy hete "norbizik" egy masszív kiló ment le ezalatt, gyakorlatilag nulla mozgással.Én nyüstölöm, hogy a szokásos közös kis esti sportunkon felül is kellene sportolnia, de rém lusta a drága.Na majd a tavasz talán...Ami miatt nem leszek népszerü,az viszont pont a kismamákról szóló véleményem,pontosabban nem is a kismamákkal van a baj, hanem amivel tömik a fejüket.(na, aki az izmos cuncika miatt császároztat, hát az egy tudatlan, és müveletlen emberke lehet, akár nöci, akár férfi lehet az illetö) De az, hogy a kismamáknak, szopis anyuciknak kettö helyett kell enni, meg hogy nem is jó a mozgás a terhesség alatt, na én erre mindig azt mondom, gondoljatok a természeti népekre, mert egyedül ök élnek a mi emberi testünkkel úgy, ahogy a természet létrehozta. A terhes nök, ugyanugy részt vesznek minden munkában, kilométereket gyalogolnak, menekülnek a ragadozók, vagy ellenséges törzsek elöl, emelnek, cipelnek, szaladnak, mosnak, kézzel, fára másznak !!!És még valami.Ha az ugrálástól bármiféle baja lehetne a babának, a terhességnek, gondoljátok ennyi abortusz lenne? A nemkívánt babákat egyszerüen kiugrálnák magukból a nök, vagy nagy súlyokat emelgetnének.Söt, nem is kell az öserdöig menni, még a 20. században is hányan arattak kézzel, a nök meg markot szedtek, kukoricát kapáltak, és idönként a mezön szültek.És nem haltunk ki Kép Tehát a mozgással semmi baj, annál inkább az eltunyulással, és a táplálkozással.Ez az egész annyira egyszerü.Akkor van fogyás, ha kevesebb a táplálékbevitel, mint a felhasználás.Mit gondoltok, a náci haláltáborokban volt elhízott ember?Egy két hónap után nem.Viszont amivel teljesen nem értek egyet, az a genetika, Norbi azt állítja, hogy a génekre ne fogjunk semmit, igen kicsi a szerepük.De jó ideje folyik az emberi génállomány feltérképezése, és tudomásom szerint már megtalálták az elhízásért felelös gént.Ami annyit jelent, hogy bizony, egyes embereknél fennáll az elhízás hajlama, és nekik NEHEZEBB a fogyás, lassabb, de nem elérhetetlen.És nem képezheti kifogás tárgyát. Egyszerüen el kell határozni, és neki kell állni.Nem holnap, nem január elsején, hanem MOST. Azonnal.Ki kell tüzni a célt.Mit akarok elérni.És akkor azért mindent meg kell tenni.És ha egyböl nem sikerül, akkor talpra kell állni, nem feladni,ha megvan a szándék, és nem csak siránkozás, meg kifogáskeresés, hogy nekem azért nem sikerülhet, mert ez, meg az, meg amaz.Na ez volt még, ami nem tetszett a Norbis könyvben, hogy Ö nem foglalkozik tovább azzal, aki megszegi a szabályokat.A többi egyértelmü.Hiteles a srác, hiszen dagi volt, lefogyott.És lefogyasztott egy rakás embert, söt, a súlyukat meg is örizték, nem pingpongoznak.Na jó,eldugulok, Manóka, szerintem csak jót teszel magadnak, ha újrakezded, hiszen semmilyen tápanyagot nem kell nélkülöznöd, bármit ehetsz.És picit mozogj, nekem nagyon jót tett a gerincemnek a mozgás.Majd beszakadt a derekam, meg a hátam, ahogy nött a pocim, de rengeteget segített,mikor elkezdtem mozogni.Hát ennyi, jó babavárást, jó egészséget kívánok neked, és mindenkinek.
Sziasztok
Cseri
 


Sziasztok!
Örömmel látom hogy nem csak engem háborít fel a Schorbert-család térhódítása, személy szerint engem a Réka mű-mosolya már kezdettől fogva irritált, egész addig míg valós okot nem szolgáltatott az "ugri-bugri" elméletével, amitől nem egy kismama szülte meg hamarabb a babáját. (A Sote 1-en szültem, ott volt erre precedens) //Mellesleg egy ismerős nővérke jelen volt a fitnessguru Réka szülésénél, aki persze koraszülött babát hozott a világra (a médiában közzétett súlya ki van kozmetikázva), és úgy visított mint egy malac, mire a császár mellett döntött az összegyűlt orvostanács.// Nehéz beismerni egy "átlag anyának" hogy nem feltétlen szülés előtt kell bomba alakot ölteni, és nem lesz olyan "feszes feneke" mint a Rékának -mellesleg megjegyzem hogy ha 45 kiló az illető és napi 8-10 órában tornázik, úgy nem nehéz zsírtalannak lenni és "példát mutatni" ami magában sem fair.
Én némileg "szakmabeli" volnék, hisz a baba előtt versenyszinten testépítettem, mégis, csodák csodája, "átengedtem" a testem a kis pocaklakónak, aki miután megevett rólam 12 kiónyi izmot, gyönyörű, egészséges babaként jött a világra, holott végig a pihenésre és a befelé figyelésre összpontosítottam.
Terhesség alatt 12 kilónyi plussz jött rám, amit ma már nélkülözök, és "csak" szoptatással, nomeg a gyermek ellátása körüli teendőkkel olyannyira lefogytam, hogy most 56 kiló vagyok, bár hozzáteszem: nem örülök neki...
Hiszem és vallom, hogy nem feltétlen kell konditerembe járni és folyamatosan ugrálni ahhoz, hogy a fejlődés útjára lépjünk (fogyás, feszesítés, stb.), legfontosabb a táplálkozási szokások egészségessé alakítása, majd az életmódváltás is "jön magától" Kép
Mottó a kis lépésekkel, hisz aki sohasem mozgott az ne a terhesség alatt kezdje el, és utána is fokozatosan kell bármibe belevágni, lényeg, hogy ne kényszerrel, hanem meggyőződéssel és esetleg jókedvvel is tegyük!
Én kb. 1 hónapja kezdtem újra mozogni -egyenlőre itthon- , mert most, a 15 hónapos kisfiam mellett nyílt lehetőség ennyi szabadidőre. A tornákat este iktatom be, és az alábbi fotó szemlélteti: lehet Réka kazettái nélkül is feszes testre szert tenni!!!
Ha kérdésetek van, szívesen válaszolok (ha tudok), akár táplálkozás, táplálék-kiegészítés vagy mozgásforma választás terén.
Kitartás mindenkinek, és felejtsétek el Rékát! Kép
Kép
 


Szia!Gratulálok!Tényleg nem látszik rajtad hogy szültél.abban teljesen egyet értek hogy az életmódváltás a legfontosabb utána jön a többi magától...nekem muszáj a diéta mert terhességi cukorbetegségem volt és azóta sem hagytam abba a diétát,megszoktam már nem is tudnék másképp étkezni...és mozgok is eleget /három kisfiam van/Kép plusz este a torna...most 58 kiló vagyok...Réka:no comment gondolom olvatad tavaly miket irtak a topicba.
üdv.Vera

Kép
Kép
 
 


Kedves Body Lady!
Miért háborít fel a Schobert család térhódítása?Már úgy konkrétan, ha szabad kérdezni.A Réka mümosolya? Nos sok közöm nincs a Réka mosolyához, de azért felháborodni, hogy tért hódítanak, mikor Rékának olyan uncsi mosolya van...Ez azért elég gyenge indok.Arról már nem is beszélve hogy miért kell rajta felháborodni. Ha nem bírod öket, miért foglalkozol velük? Én pl. nagyon nem bírom Gyözikét, ezért nem foglalkozom vele.Nem nézem a müsorát, de nem is fanyalgok rajta.Nem érdekel, tehát nem foglalkozom vele.
Ami az ugribugri elméletet illeti.Nem hiszem, hogy konkrétan Réka ugribugrijától szült volna meg bárki elöbb, ha meg igen, akkor a saját önismerethiánya miatt szült meg elöbb, nem Réka miatt.
Hogy Réka visított-e, az a magánügye abszolut, és lemalacozni egy szülö nöt, hát nem tudom...Én a harmadik gyerekemet PDA nélkül szültem, kb. 16 órányi vajúdás után, és az utolsó fél órában szüköltem a fájdalomtól, mint egy sakál.De ezt csak én mondhatom.Ha te, vagy bárki más mondaná, az rám nézve sértö lenne.Te például teljesen csendben szültél?
Más.Egyáltalán nem kell ahhoz órákat mozogni naponta, hogy valaki fitt legyen, elég fél óra is naponta, és egészséges, mértékletes táplálkozás.És te komolyan el tudod hinni, hogy Réka napi 10 órát tornázott terhesen?Még nem terhesen se, ne viccelj..Nem tudom honnan származnak az információid, de szvsz. az ellenszenvedböl erösen torzítottan adod elö, ha egyáltalán vannak saját információid Rékáról.De szerintem nincs.A példamutatásnál pedig nincs fair-ebb dolog.Például ha a helyes táplálkozásról egy dagadt szakértö beszél az épp olyan vicc, mint ha egy dohányzásleszoktató programot egy bagós doki vezet.Igenis mutasson csak példát Réka.Hogy lehet így is.Nem kell 20 kilókat felszedni és kettö helyett enni, mert az ember gyermeket vár.
Ami pedig a szakmabeliségedet illeti...Hát a testépítés és a fittnessz nagyon-nagyon különbözö dolog.Én mindenesetre testépítésre sose szavaznék.Világéletemben csak nevetni tudtam azon, mikor emberek képesek azért súlyzózni, tápbogyókat, porokat tömni magukba (a doppingról ne is beszéljünk, bár jól tudjuk ebben a sport(?)ágban igen gyakori a használata), hogy a versenyekre felfújt izomzattal kiálljanak színpadra és természetellenes kicsavart pózokban feszítsenek.Cél a szép (?) test.Nem a gyorsabban, erösebben, magasabban. (tiszteltetem a gusztusát annak, akinek ezek a felfújt izomzatú testek tetszenek.Nekem speciel a természetesre fejlesztett izmok sokkal jobban tetszenek, de ez tényleg magánügy)Ami a kórházi adatokat illeti, tessék kérem utánanézni, hány komplikált, súlyos szülési esemény van, amit a túlsúly, és az abból következö problémák okoznak.Úgymint magas vérnyomás, izomgyengeség, túlsúlyból adódó diabétesz, a hájréteget átcsócsálni kénytelen császármetszésröl már nem is beszélve, mikor a szinte folyékony háj a varrástól kezdve a sebgyógyulásig egy csomó extra problémát okozhat.És okoz is.Nagyságrendekkel többet, mint a Réka terheskazettájára való ugrálás.
És pont te mondod azt, hogy nem feltétlen kell konditerembe járni és folyamatosan ugrálni ahhoz, hogy a fejlődés útjára lépjünk (fogyás, feszesítés, stb.), legfontosabb a táplálkozási szokások egészségessé alakítása, majd az életmódváltás is "jön magától" .Megnézném milyen izmokat építettél volna csak a táplálkozásoddal, mozgás nélkül.
Az elsö gyerekem születése elött mondta a Pécsi Tudományegyetem Szülészeti és Nögyógyászati Klinikájának professzora, aki sok-sok ezer szülést levezetett, hogy anyuka, ha eddig nem mozgott, akkor sürgösen kezdje el.Persze nem 3tusázni zavart el.De végignézted Réka kismama tornáját?Akár igen, akár nem,ha most lennék terhes, inkább hinnék a profnak, mint egy volt testépítönek.Már bocs.Egyben egyet értünk.Természetesen lehet Réka kazettái nélkül is feszes testre szert tenni.Hiszen aki nem csipi Réka vigyorát, az vegye meg Kállai Ildikót, vagy bárki más kismama kazettáját, vagy járjon kismamatornára minél többet, szülés után pedig baba-mama tornára.De már el is nézést, miért kellene elfeledni Rékát?Aki Rékával akar tornázni, az tegye vele, aki Kállai Ildivel, az vele, aki netán egy testépítötöl vár tanácsot, az pedig konzultáljon veled.A lényeg az eredmény, hogy mozogjon az illetö.Én nem olvastam, hogy miket írtak a topicba tavaly,viszont ajánlom, mielött vagdalkozol, félinformációkat és tévinformációkat terjesztesz, olvasd el a könyveiket.Nem kell megvenni, ha ilyesmire sajnálod a pénzt, vedd ki könyvtárból.Hogy legalább tudd, hogy mit és kit bírálsz, és ha megpróbálod a személyes unszimpátiából eredö ellenszenvedet félretenni, talán rájössz, hogy nincs igazad.De ha nem, az se baj.Tudod mi a vicc? Az ország egyik fele kígyót-békát mond erre a házaspárra, úgy hogy nem ismerik öket, nem olvasták a könyvüket, nem látták egy kazettájukat sem, fogalmuk sincs, mi a módszerük titka.Az ország másik fele pedig jót vigyorog, mikor ezeket a savanyú a szölö beállítódásu emberkéket hallgatja,és közben elkezd egészségesebben étkezni,többet mozogni, betartani a diéteát és keményen és tartósan fogyni.Miközben duruzsolnak a fülükbe,hogy hülyeség ez a módszer, semmi értelme, úgyse fogsz lefogyni vele, ha mégis, akkor majd jól visszahízol, és különben is ez a Réka meg a Norbi ooolyan ellenszenves és uncsó és fúj.Nos, lehet hogy kicsit sarkítva fogalmaztam,de ennyi. És ugyan ahogy a fentiekben írtam, baromira nevetségesnek és egészségtelennek tartom a testépítést, föleg a versenyszerüen üzöttet, ennek ellenére soha, senkinek nem javasoltam és ezután se fogom, hogy áh, felejtsétek el Body Ladyt, a testépítés az a sport ahol a legtöbb a koksz, nehogymá egy ilyenre hallgassatok...Soha ilyet nem fogok senkinek írni, és most meg sem említettem volna, ha nem állsz ki feszíteni ebben az ... hm... érdekes pózban.De ezeket a soraimat neked szántam, és ha valakinek tetszik az épített test, akkor természetesen ne Rékát nézzen, hanem kérjen töled tanácsot, hiszen testépítésben nyilván profi vagy és már babád is van, tehát itt a helyed.
Cseri
UI.Táplálékkiegészítésen mit értesz?Kismamáknak, szoptatósoknak is ajánlod?
 


Sziasztok,
ami azt illeti, hogy a természeti népek női hogyan élnek és hordanak ki kisbabát, azt is hozzá kell tenni, hogy finoman szólva náluk nem hódít a nyugati, "civilizált" szépségideál, tehát ahogyan élnek, arra ilyesféle dolgok nincsenek hatással. Mi másképpen élünk, sokunk mindennapjainak nem része a kemény fizikai erőfeszítés, illetve az edzés, mozgás, táplálkozás mer bőven nem csak azért történik, mert primer módon életben akarunk maradni, hanem tudatosan az egészséges élet és/vagy a szép test a cél. Jó volna, ha ez általános lenne, de még nem tartunk itt. Mostanság a szép test normája sokkal erősebb, mint az egészséges életvitelé, és bizony a kettő nem mindig van összhangban.
De nem ezt akartam ám filozofálni Kép Ami a természeti népekről először eszembe jutott, az az én esetem, nevezetesen a két gyermekem (az egyik még pár hétig a pocakban), viszonylag kis korkülönbséggel. 12 kilót híztam az elsővel, kismamatorna, kismama vízitorna, nagy séták és mértékletes táplálkozás segítségével (nem vagyok amúgy egy sportos alkat). Kevesebb mint egy év alatt lement, méghozzá különösebb mozgás nélkül, szoptatással és hosszú babakocsis sétákkal. Egy évvel később pocakban a kistesó, most a terhesség végén szintén 12 kila van rajtam, speciális mozgás, torna és táplálkozás nélkül, viszont egy kétévessel a hátamon. Hosszas sétákkal, fogócskákkal, labdázással, hintáztatással, ugrálással, fára mászással Kép Ja és mivel nincs időm magamnak külön cuccokat mixelni, pontosan azt eszem, amit a kölök. Ezt a kismamaedzést mindenkinek csak ajánlani tudom. Se kazetta, se diéta, viszont életmódváltás a javából Kép

Üdv
Kriszi
 
 


szevasztok csajok nem akarok csak egy kicsit beleszólni szerintem egy kicsit gáz ha valakiket igy befolyásolnak szépek és okosak vagytok szerinetm nem kell magatokat sanyargatni diétázni és fogyni állandon csak a végén el ne foggyatok nevetségesnek tartom a végehossza nincs életfogytig tartó diétát ezt ne egyél azt ne egyél egyetek finomakat nyugodtan nem attól vagytok szépek és elfogadottak˘!!!!! ha cicababák stb vagytok és ugy néztek ki mint a tv vagy az ujságban a sztárok és müsztárok na mindeggy csak azt akarom mondani hogy ne döljetek be ezeknek az elvárásoknak egy csomó elvettetséget és elutasitás ezekböl vagy ezektöl kaptok ée kihasználnak titeket ne engedjetek ezeknek higgyétek el ez az igazság és nem a amit ök mondanak nyugi csajok nyugi szépek vagytok ahogy vagytok elfogadunk igy is titeket tisztelettel normen
 
 


Sziasztok! bár én még a baba témába nem tudok bekapcsolódni nem hagyhatom hozzászólás nélkül az olvasott dolgokat!Nem tartom helyesnek hogy a személyes ellenszenvet a szakmai dolgokkal összekeverjük! Én is testépítö vagyok és már számos fiút felkészítettem pl a Superbadyra ahol dobogós helyezéseket értek el! kipróbáltam már szinte minden sportágat,s minden cuccot ami csak a piacon letezik,/de szúrni még nem kell/.Rengeteg nöi vendégemnek segitettem lefogyni !Sok dologban nem értek egyet az update modszerrel ,de én is a fehérjedús szénhidrátmentes diétát csinálom egész évben ugyhogy nem is ellenzem,söt .......sok vendégem megkérdezte mit szolok a Norbo féle diétához ,s erre szerintem még ök is azt várták volna azt mondjam felejtsétek el ...s majd én mondok egy jobbat! de nem én azt mondtam próbáld ki csináld 3 hónapig közben persze járj ugyanúgy el az edzésekre ,csak az a lényeg ne add fel ,mert soha nem tudhatjuk kinek mi válik be teljesen különböző emberek vagyunk lehet hogy az ö szervezete jól reagál rá még én pl. biztos híznék töle ,mert én már évek óta szigorúbb diétán vagyok sajna!És szerintem akár hogy is szidják és ellenzik azért az a sok ember nem hiába fogyott le /Katinka ,Kovi,Laci bácsi/ Nekem szémély szerint nincs kifogásom a személyek ellen sem nem vagyok S.Norbi rajongó és nem is utálom öket !Szerintem egy helyes kis család és végre valaki aki meg próbálja mozgatni az egész orszégot!Sok embernek azért bántja a szemét ,mert csinos a Réka és sikeres ! én is megtehetném hogy utálom,mert volt olyan vendégem akinek 6 hónapja papoltam hogy hogyan diétázzon ,s nekem nem hitte el amikor meg olvasta egy ujság cikkban hogy Réka ugyanézt vallja egy témában akkor már el hitte,de nekem az a fontos hogy végre megérti és sikerül neki betartani!Sokaknak az ad hitet hogy egy ismert ember mondja ,szerintem ez nem baj csak az a fontos,hogy egészségesen táplálkozunk s mozogjunk minden nap legalább 30 percet még terhesség alatt is! pusy lányok
 
 


Sziasztok!
Én megvédeném RRékáékat!Nagyon régóta tornázom a CD-re,update életmódot nem élek,mert nem szeretem az édesítőszereket,de az étkezési tanácsokat,hogy mit mikor kell enni azt megfogadtam tőlük és betartom.A terhesség alatt végigtornáztam Réka kismamatornáját,és bevallom alig híztam,ráadásul a csípőm is kissebb mint terhesség előtt,és nem éheztem,mindent eszem a megfelelő időben,természetesen nem két ember helyett.Akár merre mentem mindenhol megdícsértek hogy milyen szép kismama vagyok,nők férfiak egyaránt.Nagyon jó érzés volt.Féltem a terhesség elején hogy olyan leszek mint egy kisdisznó,mert hajlamos vagyok a hízásra,ráadásul már 30 éves vagyok,de én lepődtem meg a legjobban!Még van 4-5 hetem szülésig,most már nem megy a torna,de várom hogyszülés után újra elkezdhessem,ill.a futást is folytatom!Szeretném ajánlani minde kedves kismamatársamnak a mozgást,főleg ha valaki esetleg még depresszióval is küzd!Szerintem nem mindegy hogy pár hét múlva az ember mikor belenéz a tükörbe,nemcsak egy boldog anyát,de még egy formás kívánatos nőt is lát!Hab a tortán mikor kedves férjünk is dicsér!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: