Új privát üzeneted érkezett!

ehh mibaja lehet?
namegegyszer
Kép

 
 


pedig pont úgy csinálom mint eddig. hm. na mindegy. maj' máskor...

 
 


Nahát. Ezt a mézesmadzagorrunkelõttelhúzást!
 
 

 
 

nem iiiis
na megint teszek egy próbát

Kép

 
 


ZSunya, nagyon tetszenek a tarisznyáid, szuper vagy!!
Gyapjúból csináltad?
Mozaikot befejezted már? Milyen makettet kellett csinálnod a vizsgádra? Arról is van képed?


Az Anyósod is ügyes nagyon. Csípném az ilyen anyóst!!!
Míra
Míra
 


Mira köszi!
Igen, gyapjú. Az a jó ebben, hogy odamegyek, beülök a szobába és a polc a mennyezetig tele mindenféle házilag festett gyapjúval, meg mindenféle fonallal, rongyszõnyeghez várakozó gombolyaggá lett ruhákkal. Szóval nem birom ki, hogy ne csináljak valamit. Kép

Mikoo, sikerült beszélni velük telefon? Létezik a bolt még?

Ez itt a reklám helye. Kép A makett elég izgalmas, de funkciótlan valami. Formatan tantárgyból. Az volt a feladatkiirás, hogy vágással, és hajtással hozzunk létre rendezettségre törekvõ de nem rendezett formát. Vagy valami ilyesmi. Itt lehet megnézni: http://nep.hu/zsunyaphoto/index.html
január 7 (object)a kiinduló ötlet, és a február 2(végülis) a vizsgadarab. Jaj, ilyen kis butaságra ennyi idõt és sort fecsérelni.
Mozaikot nem fejeztem be. Most éppen a játékbolt arculatot próbálom befejezni. Sosemlátott hosszúságú melócska, amit már nagyon nagyon nagyon unok. Igy aztán még lassabb. :-/

Itt a másik tariszny is:
(igazából nem értem miért nem mûködött, mindent ugyanúgy csináltam...ehh)

Kép


puszi
Zsuny

 
 


Mira köszi!
Igen, gyapjú. Az a jó ebben, hogy odamegyek, beülök a szobába és a polc a mennyezetig tele mindenféle házilag festett gyapjúval, meg mindenféle fonallal, rongyszõnyeghez várakozó gombolyaggá lett ruhákkal. Szóval nem birom ki, hogy ne csináljak valamit. Kép

Mikoo, sikerült beszélni velük telefon? Létezik a bolt még?

Ez itt a reklám helye. Kép A makett elég izgalmas, de funkciótlan valami. Formatan tantárgyból. Az volt a feladatkiirás, hogy vágással, és hajtással hozzunk létre rendezettségre törekvõ de nem rendezett formát. Vagy valami ilyesmi. Itt lehet megnézni: [url=http://nep.hu/zsunyaphoto/index.html" TARGET="_top]http://nep.hu/zsunyaphoto/index.html[/url]
január 7 (object)a kiinduló ötlet, és a február 2(végülis) a vizsgadarab. Jaj, ilyen kis butaságra ennyi idõt és sort fecsérelni.
Mozaikot nem fejeztem be. Most éppen a játékbolt arculatot próbálom befejezni. Sosemlátott hosszúságú melócska, amit már nagyon nagyon nagyon unok. Igy aztán még lassabb. :-/

puszi
Zsuny

 
 


Sziasztok!

OFF Zsunya! Nem beszéltem velük. Nem tudok beszélni. Elkaptam a fiamtól a bretegséget, baromira fáj a torkom, meg ilyenek. Szóval ilyen hanggal jobb nem telefonálni, azt hinnék valami betyár. ON

Jópofa a tarisznya. (A másikat nem látom.)
Bírnám én is az ilyen lehetõségeket anyóspajtinál!

mikoo
 
 


Na ha már igy rólam kezd szólni ez a topik, és ennek megfelelõen el is süllyedt, dobok rajta egyet. Modemesektõl elnézést.

Szóval, csináltam könyvecskéket. Nem hagyományos módon, bár ennek a mûfajnak is sokéves multja van, dehát. Igen kicsi krumpli vagyok én oda. De azért most elétek tárom. Az elsõ még normálisnak tûnik, nem kell megilyedni nem az. Én irtam, én terveztem és kötöttem. Igy teljesen az enyém.

/image{kicsik}

 
 


hm. csak nem? Kép Ez jellemzõ...
Kép

 
 


ehh
hagyjuk

bah

 
 


Nehogymá' kihaljon kedvenc topikom!

www.nep.hu könyvek cimmel láthatóak a kis alternativ könyveim. Hátha valakit érdekel. Kép

 
 


Zsunya, Mikoo, meg a többi Mûvészke!
Sziasztok!
Már olvastam régebben is ezt a topicot, bár bevallom, a legtöbb dologról azt sem tudom, hogy eszik-e, vagy isszák... Olajpasztel, akvarell, számomra ezek csak az áruházak polcain csodált darabok maradnak..
Viszont barkácsolni azt nagyon szeretek. Néhányan lelkesen megosztjuk egymással a Húsvét, vagy a Kézimunka, varrás, miegyéb topicban a tapasztalatainkat, az otthoni szöszmötöléssel kapcsolatban, de most Phaedra az utóbbi topicban megkérdezte, hogy hogyan is lehet a színeket keverni. Engem is nagyon érdekelne, mert a neten nem találtam olyan oldalt, ami a "színtani ismereteket" számomra érthetõen mondaná el.
Az lenne a kérésem, hogyha valakinek lenne kedve, akkor légyszi' nézzen be az ÖTLETEK, TIPPEK/ Kézimunka, varrás... topicba, és mesélje el, hogy hogyan is van ez!
Köszi!
Csi
 
 


Szia Mikoo!
Én is a kisképzős estijére jártam.
Te mikor végeztél, és milyen szakon?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is szeretek rajzolgatni, bár én inkább varrogatok (patchwork).
Üzenem Mikoonak, hogy vettem a Corában (ez itt a reklám helye) akvarell színes ceruzát (12 szinű STABILO) 800 ft-ért. Szerintem ez még megfizethető.

Üdv Nektek:Bobojsza
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron