Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Érdre keresek olyan takarítónőt aki egy héten 2* vagy 3* jönne és néha a 3 hónapos babára is tud vigyázni. Kérem erre a címre irjatok: monika11@vipmail.hu
:lol:
 
 


Sziasztok!



Tudok ajánlani egy megbízható takarítónőt, de csak hétvégén tud
munkát vállalni, mert hétköznap egy bankban takarít.
Szépen, gyorsan és lelkiismeretesen dolgozik.
E-mail: sion42@freemail.hu


bolcs43
 
 


8 éves tapasztalattal és referenciákkal, valamint óvodapedagógusi diplomával rendelkező bébiszitter vagyok.
Egy szimpatikus családot keresek, akiknek délutánonként (hétfő 16-, szerda 16-19,csütörtök 16-, miden második péntek 13-21) és hétvégeken egy megbizható, lelkiismeretes, és viidám bébiszitterre van szüksége hosszú távon. Nem csak vigyázok a gyermekekre, hanem játszva tanitom is őket!

1100,- Ft-os órabérrel dolgozom.
Esti, éjszakai gyermekfelügyelet 20-08 között 4500,- Ft alkalmankénti dij.

Pest környékén is vállalok gyermekfelügyeletet, de ilyen esetben a benzinköltség az óradijon felül fizetendő.
Saját autóval rendelkezem, amiben 2 db gyermekülés található, ha a gyermeket, gyermekeket szállitani kell.

Telefon: 06-30-811-44-54

Várom hivásukat, hivjanak bizalommal!
Kérem, csak azok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják!
 

 
 

Sziasztok!
Heti 2-3 alkalommal 4-6 órás bejárónői állást vállalnék hétköznap Szegeden, hétvégén Gyulán.(mosás, vasalás, takarítás stb.)Nagytakarítást is vállalok!
Az árban megegyezünk.
Elérhetőségeim:
lizzy88@freemail.hu
06-20/580-1101
 
 


Sziasztok!

Lakás takarítást vállalok, heti 1 vagy 2 alkalommal! 1 éves kisfiammal vagyok most itthon, ezért előre megbeszélt időben tudnék menni a délelőtti órákban!
Gyermekeim megszületése előtt Baby Sitterként dolgoztam több évig!
Itt minden feladat az enyém volt : mosás ,főzés, takarítás, vasalás és természetesen a gyermek felügyelete.Képezett Baby Sitter vagyok.
Most igaz csak takarítást tudok vállalni,de nem gond ha esetleg gyermekre is kell vigyázni!
XX, XVIII, XVII kerületekben lenne jó nekem...de a legjobb az a XX . mert itt lakom és akkor rugalmasabb tudok lenni,mivel az én picim akkor ugye itthon marad!
Várom azokat a jelentkezőket akiknek takarítónőre van szükségük!!!


Köszönöm
mateanya
Budapest
 
 


Sziasztok!
Sopronban vállalnék háztartási és ház körüli munkát.
gepelod
Sopron
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron