Új privát üzeneted érkezett!

--------------------------------------------------------------------------------
L]http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=77332[/L Olcsó kisruhák!!
 
 


Sziasztok!

Keresek 4,5 - 6 kW-os hőtárolós kályhát Pannonhalma, Győr környékéről.

Aki tud eladót, kérem jelezze az alábbi e-mail címre:
szloreni@citromail.hu


Előre is köszi.


Reni
 


Olcsó de jó!!!!
Eladó egy Medela kézi mellszívó eredeti dobozban csupán 2000Ft-ért. Érd.: 30/4961070-as számon vagy nemethti@freemail.hu címen.
 

 
 

Elvihető ingyen a Csepel Művekből vagy Budakesziről egy 15-20 cm magas regi Baba-Mama, Kismama magazin kupac.
 
 


Sziasztok!
Philips bébiőrhöz keresek 9V-os adaptert.
Győr
havtunde@citromail.hu
Vendég
 


Eladó egy 150 cm széles, jó állapotú, felnyitható, kárpitozott franciaágy, hozzáillő szép, aranybarna plüss ágytakaróval.
Pomázról lehet elvinni.
Szeretnék 15000 forintot kapni érte, de ha nincs jelentkező ennyiért, kevesebbért is odaadom. Kép
zsofia.somloi@t-online.hu
 
 


A kislányom kedvenc játéka, szívesen megvásárolnám, ha van nektek otthon!!(1000-1500ft-ért)
Köszönöm!!
Kb. 2 éve lehetett kapni a Rossmannban.Kép


Sziasztok!
Eladnám kislányom kinőtt ruhácskáit.Szépek(szerintem!)és jó állapotban vannak(mások szerint is!)Kérésre küldök képeket!
Méret:56-68
Üdv mindenkinek!
Móni
bak.monika&chello.hu
 
 


Sziasztok!
Van 4db kismamanadrágom(egy vékony szürke színü kertész;egy farmer ami a has aljáig farmer,a pocakon pedig valami elasztikus anyag-nagyon kényelmes!!!;Egy fekete szövet, derékban megkötős és egy zöld, gumis derékkal) meg 2-3 felsőm amit szívesen odaadok(ingyen)egy rossz anyagi helyzetben lévő kismamának.Kb 44-es méret és alacsony(én 160 cm vagyok)testalkatra való.
Újpesten személyes átadással!
Ha érdekel írj!
Móni
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


VÁSÁROLJ 1ft-ért

Új és használt babaruhák akár 1ft-ért.
Sok szép minőségi (ADIDAS,NEXT,ADAMS,REEBOK,stb...) darab van.
Érdemes megnézniKép

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=juliebaba
 


Egy kis ízelítőKép

Kép
 


Mildibé HA 2 cs jelképes összegért eladó! Nekünk szerencsére nem volt rá szükség, csak biztonságból volt itthon!
06-20-316-1270

 



Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Eladnánk,már nem használt íróasztalunkat!(számítógéphez is jó)Kissebbeknek ajánlott,mert az átlag magasságnál alacsonyabb!
Ára: 4000FT
Kép
Olcsón eladnánk a hozzá tartozó már nem használt számítógépet....inter-net is ráköthető,szines monitor,stb.!
Ára: 15ezerFT
 
 


Eladnánk a képen látható 3 részes szekrényünket!
Irányár: 6000Ft
prita@citromail.hu
Kép
Kép
 
 


Elajándékoznám a kiságyunkat, görgős a lába, tágas, és szép, csak az állandó ki-be húzogatástól, eltörött néhány léc, ezeket megragasztottam. Ettől függetlenül használható. Egy éve vettük. Matrac nélkül adom.
gordonr@freemail.hu
 
 


SÜRGÕSEN ELADÓ EGY SZÁMÍTÓGÉP,MINDEN TARTOZÉKKAL!(PL.:szines monitor,inter-net ráköthető,stb.)
ÁRA: 15ezer FT
blackby@msn.com
 
 


Sűrgősen eladó egy használt kinyitható kanapé!Azon kivűl hogy foltos egy kicsit,jó állapotban van és nem szakadt!
A mérete 140*200!
Érdeklődni az shajas@freemail.hu vagy a 410-7929 telefonszámon lehet!
Megtekinthető Budapest 15.ker!
Az ára csak 5000 Ft.
KépKép
KépKép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Vettünk egy új szárítós mosógépet, úgyhogy eladnánk a régit. Paraméterei: kisméretű, felültöltős Energolux automata mosógép, méretek: 40x60x65. A mosógép Budapesten található. Ára: 10.000 forint.
email: yoan@freemail.hu

YoanKép
 
 


Jelképes összegért odaadnám rászoruló családnak régebbi típusú Pierre Cardin (Margareta)babakocsimat.
A babakocsi jellemzői:
-nagykerekű, de nem felfújható
-a mózeskosár a vázra csatolva mélykocsiként funkcionál
-a vázra külön scsatlakoztatható a sportrész, melynek külön lábzsákja és külön nyári teteje van
-pelenkázó táska
a babakocsi alapszíne a kék, mintája: pici virágok
A babakocsinak kettő apró hibája van, kérésre fényképet tudok küldeni mail-ben.
 
 


VÁSÁROLJ 1ft-ért

Új és használt babaruhák akár 1ft-ért.
Sok szép minőségi (ADIDAS,NEXT,ADAMS,REEBOK,stb...) darab van.
Érdemes megnézni

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=juliebaba
Vagy ha nem szeretsz licitálniKép

http://www.gportal.hu/portal/juliebaba/
 


[quote="botaagi"]--------------------------------------------------------------------------------
Segítsetek!!!
Segítsetek!!!!

Arra szeretnélek kérni titeket, hogy aki tud segítsen.A szomszédunkba lakik egy nagyon szegény család!Nincs villanyuk, 4 gyerek van 3 lány és egy fiú.A legnagyonbb 13 éves.Nagyon nehezen tudnak megélni.Sajnos a szülők munkanélküliek,.Jön az új baba is, és szükség lenne kiságyra, babakocsira, meg minden olyan dologra ami ilyenkor kellhet.Bármit szivesen elfogadnának(ruha, játék, stb...)Az se gond ha szakadt, vagy kopott.Mindennek nagyon örülnének.Esetleg biciklinek ha valakinek nincs rá szüksége és szivesen oda adná olyan családnak aki nagyon örülne bármilyen segítségnek.Szóval, ha tud segíteni bármivel is valaki akkor szóljon.Köszönöm szépen:a nevükben is.
 


Akinek szüksége lenne rá: 20 db Avent steril anyatejgyűjtő zacskó + a hozzá tartozó egyirányú üveg (ezzel lehet a zacskóba fejni) ingyen elvihető.

skalakope@hotmail.com

kópé
Vendég
 


Sziasztok!

Ha könnyenkezelhetö, divatos rövid vagy rövidebb frizurát szeretnétek, szívesen segítek.

HAJAT VÁSÁROLNÉK!
Hosszabb női hajat keresek, a haj levágása és az új frizura elkészítése ingyenes.
Bővebb tájékoztatást szívesen adok a 06-30-3911966 telefonszámon.
Hosszabb hajak ápolásával kapcsolatos kérdésekkel is hívhattok.

Üdv. Lala
olala
Bp.
 
 


Csurosne!

Én nagyon jóindulatú, segítőkész vagyok, de ezt a hírdetést már hónapok óta látom, nagyon sok fórumon.

Hol él ez a család ahol évente 2 gyermek születik?
Én is ismerek normális körülmények között élő családot, akik most elég nagy anyagi bajban vannak, önhibájukon kívül!
DE nem mernék nekik gyűjtést szervezni, nehogy a hatóság ezt zokon vegye, mint csalás vagy megtévesztés.

Ha valós a család, akkor szívesen segítek, csak már kezdek kételkedni.
A kislányunk 11 hónapos és mikor még terhes voltam és keresgettem, már akkor is láttam ezt a hirdetést.
Nem kellene visszaélni az emberek bizalmával.
Főleg nem ilyen fórumokon, ahol amint olvasgattam eléggé összeszokott társaságok vannak.
Könnyen rájönnek, hogy csalás és akkor visszanyomozható, hogy ki kinek is adott ingyen oda dolgokat.

Remélem, hogy ez valós segítség kérés!

Bocsánat Mindenkitől, de ez már kikívánkozott belőlem:(
Sziasztok!

Merci
 
 


Egy pelenkázóval egybeépített, a későbbiekben gyerekággyá alakítható rácsos kiságy INGYEN elvihető. Fenyő színű, masszív darab. Kókusz matraccal.



Tel: 70/3378203

(képet küldök, a feltöltés valamiért nem sikerül :()
[/img]
Vendég
 


A kiságy gazdára lelt!
Vendég
 


dm kuponfüzet pontokra csrélhető 06304384800 XVIII.ker

nom
nom
 
 


SZIASZTOK!
40 ÉVES NŐ 2 GYERMEK ÉDESANYJA VAGYOK,MOST ŐSSZEL VÁROM A HARMADIK BABÁT AMIT NEM TERVEZTÜNK,DE ÖRÜLÖK NEKI.A FÉRJEMNEK VAN CSAK MUNKÁJA ÉS ALBÉRLETBEN LAKUNK.KÉRLEK SEGÍTSETEK!MIVEL A 3. BABA NEM VOLT TERVBE VÉVE EZÉRT ÉN MINDENT ELAJÁNDÉKOZTAM.MINDEN OLYAN DOLOGRA AMI EGY KISBABÁNAK KELL SZÜKSÉGEM VAN.KÉRLEK HA VALAMIT TUDTOK NÉLKÜLÖZNI ÍRJATOK!EMAIL CÍMEM:zsokaxxx@freemail.hu KÖSZÖNÖM
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: