Új privát üzeneted érkezett!

Eladó egy kifogástalan állapotban lévő Medela Mini Electric mellszívó. Hálózatról és elemmel is működik, állítható a szívás erőssége.
Érdeklődni: 0620-972-2063 Kép
 
 


Sziasztok!

Chicco és Medela kézi mellszívók eladók.A Medelát használtam ,kb 6-7 alkalommal,a Chicco-t egyszer sem.
3000 -ért szeretném eladni őket.Újpesten át lehet venni személyesen,Siófokon is,ill. postázok is természetesen. Kép

Kriszta


a Chicco :D Kép

Kriszta

 
 

Sziasztok!

Eladó egy Medela bővíthető kézi mellszívó. Kb. egy hónapig használtam.
4000 Ft-ot szeretnék kérni érte.

Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


A telefonszám lemaradt :oops:

Tehát érdeklődni a Medela mellszívóval kapcsolatban a 20/463-8585-ös telefonszámon lehet. :)

Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


SZIASZTOK

ELADO EGY AVENT ISIS KÉZI MELLSZIVÓ VIA ETETÖRENDSZERREL EGYÜTT 10000FT-ÉRT Kép

Kép

Kép

Képimg][/url]
Kép
 
 


az általam hirdetett termék elkelt

Képimg][/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

A fent hirdetett Medela bővíthető kézi mellszívó még nem kelt el, így 3000 Ft-ért kínálom :)

Érd.: 20/463-8585

Szilvi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.
Ára: 14000,-Ft

Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. Kép a mellszívó és alkatrészei, tartozékai

Kép
 
 


Sziasztok!

Eladó alig használt medela base mellszivó,minden tartozékával,dobozában, pótszeleppel.
Motor vásárlásával elektromossá bővithető, illetve csatlakoztatható a bérelhető géphez!

Ára 3000 ft
Tel.: 06-20-453-65-14(Bp. III.ker) Kép
 
 


Sziasztok.
Eladom 1 Pesztonka Mell- és orrszívó készüléket amit alig használtam és feleslegessé vált.
A készülék elemről és hálózatról is működik, minden tartozékával, eredeti dobozában, használati útmutatással és 2012 januárig garanciával eladó.
Az ára: 6000Ft (én 11 990Ft-ért vettem), ha kell postázom is akár utánvétesen is akkor + postaköltség.

érd.: 06703248157 Kocsmárné Móni.

Kép

Kép

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: