Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olyan hordozó hintáztatót keresek, ami állvány, rá lehet akasztani a bébi babaülést, (hordozót), és hálózatról, vagy elemről működik. A kisfiam hordozóját az ajtófélfába akasztott kampón hintáztattuk, de ülhettünk mellette egész este, lökdöshettük (ezért kéne elektromos), másrész jelentősen korlátozta a ki - bemenő forgalmat. Harmadrész meg a "Nagy" eléggé zokon venné, ha az Ő hintája helyén (mert most ugye az van fenn) a Tesó ringatózna napszámbanKép

Köszönöm, és várom leveleiteket: Ladányi Kata

ladanyi@hdsnet.hu
LadányiKata
 


Kata,
en nem adom el a mienket, csak tippet adnek. Nekunk nem elektromos, hanem rugos elvu volt, ilyesmi:
http://www.babyage.com/product_details.asp?ProductID=4154&sourceid=qDToP5Fu2zdhA mEZTkSU&bfinfo=106649570816775510&cp=biz
http://thebabyjoint.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=PROD&Product_Code=1143CEL&C ategory_Code=S&source=dealtime
3 fele fokozatban allithato /idegenek szamara a leglassubb is ijesztonek tunt, de a lanyom bekesen aludt benne/, csendes es fel oraig birja egyhuzamban.
Egy baja van szerintem: nagyon ra lehet szokni, hogy kenyelmes beletenni a gyereket es csend van. Nem kell ringatni, nem kell elaltatni, stb... pedig a tul sok "bentlét" nem tesz jot a bebinek, nomeg a gyerek-szulo kapcsolatnak sem. Szoval csak mertekkel!Kép Ha ezt meg tudod csinalni, szerintem egy aldas.
En 10.000-ert vettem hasznaltan.

-Afonya
 
 


Kata!

Nézd meg ezt:
http://www.gyerekkucko.hu/egyeb.html

Rita
Rita
 

 
 

Jaj, tényleg!
Tudtam, hogy láttam ilyet valahol, csak nem ugrott be, hogy hol! Tegnap délután a Gyerekkuckóban!!!
Annamari
 
 


Köszi szépen !

Már felhívtam a gyerekkuckótKép

Kata
LadányiKata
 


Kata

Nekem van elektromos hintám. Nagyon jó. Mega Toys-ba lehet kapni. Igaz nem olcsó de használtan is biztos lehet valahol kapni. A miénk jövőre eladó lesz. Olyan amilyet az Áfonya felrakott csak elektromos. Graco.

Tina
 


Tina!

Jövőre mikor lesz eladó?
Mert Anna februárban érkezikKép

Kata
LadányiKata
 


Kata

Leghamarabb február-március környékén. Az volt ráírva, hogy újszülött kortól lehet használni de én csak 8 hetes korában mertem belerakni. Ha érdekel írjál ide v. mailt.
Jó babavárást!

Tina
 


Tina!

A levelezőm azt jelezte vissza, nem küldte el. Ezért ide is írok.
Az időpont nagyjából jó lene, mert Anna 03.03.-ra van kiírva. Én sem raknám bele 6-8 hetes kora előtt.
Tudsz képet küldeni? Árat mondani?

Kata
LadányiKata
 


Eladó a képen látható Hauck elektromos hintáztató. Elemmel működik. Két ütemben ringat. Kétféle melódiát tud játszani. Alig használt, nagyon megkímélt állapotban (későn kaptuk, és hamar kinőttük).Az ülés része több pozícióba dönthető.
Ára 20000,-Ft
Érdeklődni: telefonon 06-30-200-1908 (Tímea) vagy e-mailen.
Kép
Dilu
 


Sziasztok!
A fenti képen látható hintáztató elkelt!
Mindenkinek BUÉK!
Bobo
bobo
 


Sziasztok!

Eladó egy Graco tipusú állványos elemes szobai hinta. Jó állapotú. Ár: 20.000,- forint
Érdeklődni tkriszta@enternet.hu lehet.

Tina
 


Elkelt a hinta.

Tina
 


GRACO ELEKTROMOS HINTA

Eladó egy Graco elektromos hinta kifogástalan állapotban. Két hónapos kortól már bele lehet tenni a babát.
Ár: 20.000.- Ft
Érdeklődni: eszenyi.gyongyi@axelero.hu e-mail címen.

Tutus
Kép
 
 


Hauck márkájú elektromos hinta eladó! Elemmel és adapterrel működik (utóbbit adok hozzá), szétszedhető, így kis helyen elfér!
Ára: 15 ezer forint
érdeklődni: dorka@szinhaz.hu e-mail címen lehet
 


Keresek olyan etetőszéket, ami hintaként is működik, vagy forditva, azaz hintát, de etetni is tudom benne a csöppséget.
Ha van ilyen eladó széked, vűálaszolj e-mailben az alábbi cimen: dorottya.kocsis@hp.com
 
 


Elektromos hintát keresek babának!! Ha van ilyen eladó hintád kérlek hívj fel vagy írjál!
m.fanni@freemail.hu
vagy 0630-9499-615
Nagyon köszönöm Hajni
 
 


Rugós hintát keresek kisfiamnak karácsonyra, ha tudtok jelentkezzetek légyszives. Köszönöm: h..detti@freemail.hu vagy 06-309-719-936
 
 


Elektromos hintát keresünk. Tetszik a fentebbi Graco is.
Ha van eladó, kérlek küldj e-mailt.

r.eniko@mail.tvnet.hu

Köszi! Enikő


Sziasztok !

Elektromos hintát keresek szintén.
A következő címre küldjetek árat, és képet:
bled@freeamil.hu
 
 


Sziasztok!

Fisher Price elektromos hinta eladó. 8 sebességes, zenél, ( ha a baba meghúzza a játékot) hordozható, összecsukható, 9 kg-ig használható. Nagyon praktikus, én ebbe etettem a lányom amíg nem tudot etetőszékbe ülni. Ára 18,000 forint. Képet tudok küldeni.
 
 


S.O.S.-BEN KERESEK ÁLLVÁNYOS ELEKTROMOS HINTÁT!
MAX 10-11KG-IG ÁLLÍTHATÓ TÁMLÁSAT!!
KB. 20 EZERÉRT!!!
blackby@msn.com
 
 


Sziasztok!

Elektromos állványos hintát keresek.
Ha lehet, Gracot vagy Fisher Price márkájút...

Kata

lkatca
 
 


OFF:

Kedves Anyukák!

Gyeden vagyok a 17 hónapos kislányommal.
Már nagyon régóta keresgéltem olyan munkát, amivel egy kis plussz jövedelmet tudok hozzátenni a kasszánkhoz.
Fontos volt, hogy itthonról tudjam végezni, ráadásul picurka mellett. Sok mindent kipróbáltam, átverés volt szinte minden.
Már kezdtem feladni a dolgot, amikor ráakadtam erre…és nekem bevált, ezt kerestem. Nagyon örülök, hogy nem adtam fel!!!
Számítógépes internetes munka kevés idő ráfordítással.
Miből áll? E-maileket kell másolni megadott személyeknek.
Csupán a szorgalmadtól függ, hogy mennyit keresel.
Ha érdekel, írj és küldök egy tájékoztatót.

bobbe@citromail.hu
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron