Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Anyukák!

Nyíregyházán anyatej eladó! Tejtesót keresek 2010 decemberi kisfiam mellé. 6 liter anyatejem vagy sterilen fejve és fagyasztva, már nem tudom hová tenni, de igény szerint frissen is tudom adni. Káros szenvedélyektől mentesen élünk, figyelek a táplálkozásra, elvégre az én kisfiamat is szoptatom.
Ár megegyezés szerint.
Telefonszámom: 20/388-56-43
feminine
Nyíregyháza
 
 


ll
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára uranico 2012.06.08 12:02-kor.
 
 


Sziasztok!

14 liter fagyasztott anyatej eladó, tejleadó anyukától!
Káros szenvedélyektől mentesen élünk! (Makó)
Érd.: foliacska@citromail.hu
Vendég
 

 
 

ANYATEJ ELADÓ BP-TŐL 30 km-re Sülysápon.

Március 21-én született a babám, 40 liter tejem van fagyasztva, sterilizált üvegekben, friss tejcsi is van folyamatosan, napi több mint 1 liter. Az egész család káros szenvedélyektől mentes. Szükséges vizsgálataim megvan.

30-522-6470

svadrienn@freemail.hu
 
 


Budapesten eladó 2011. áprilisi dátumú, steril zacskókban lefagyasztott anyatej 1000 Ft/liter áron.

Kislányomat is ezzel az anyatejjel táplálom, ezért nagyon odafigyelek az életvitelemre: nem dohányzom, egészségesen étkezem, vitaminokat (Elevit, Omega-3) is szedek.

Ha valakit esetleg érdekel, írjon: pletrit@freemail.hu
 
 


Anyatej eladó Budapesten. Fagyasztva azonnal nagyobb mennyiséget is tudok adni, de lehet vinni rendszeresen frissen is. A kisfiam áprilisi, de a fagyasztott tej júniusi, mert egy anyuka vitte a kisfiának, de sajnos már nem kell Neki. Nem dohányzom, jó minőségű a tej, a kisfiam is ezt kapja, a képe magáért beszél.
Árban megegyezünk. Kép
 
 


Anyatej eladó Pomázon. Fagyasztva is van,de frissen is vihető (napi 500 ml) Egészséges életmódra odafigyelő 28 éves anyuka vagyok.
Ár megegyezés szerint.
debritus@gmail.com
drit
Pomáz
 
 


Kedves Anyukák!

2011.Februárban született, gyönyörűen fejlődő kislányomnak tejtesót keresek.Napi 250-300 ml friss ill. fagyasztott anyatejcsivel tudok szolgálni, káros szenvedélyektől mentes, egészséges életmódra odafigyelő anyuka vagyok, Lőrinciből,Heves megye.

Jelentkezéseteket várom!
Erika: 70/313-2616
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erikalia 2011.07.03 09:01-kor.
erikalia
Lőrinci
 
 


Székesfehérváron anyatej eladó, steril patikai üvegekben.
tel:70-2875-441
 
 


Tejtesót keresek májusi születésű kislányomnak. Székesfehérváriak vagyunk, rengeteg többletem van, tudok adni fagyasztva (steril tejgyűjtő zacskókban) és frissen is. :)
Réka: 20/4329215
 
 


Elfogyott a tejcsi.
 


Kalocsán napi 500 ml friss anyatejem van feleslegben,ha érdekel írj:
adri19@citromail.hu
adri1981
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Anyatej van eladó káros szenvedélyektől mentes anyukától! Kisfiam április 18.-án született és őt nagyon táplálja! Figyelek a steril elrakására!
Fagyasztva nagyobb mennyiség azonnal elvihető, de később is van rá mód, hogy folyamatosan lehessen vinni!
Érdeklődni: bilasz.lexa@freemail.hu :)

Alexandra
 
 


Sziasztok!
Jó minőségű, fagyasztott anyatejet kínálok eladásra.
Érd: h.varadi@freemail.hu
iadviga
Szeged
 
 


Anyatej eladó nagy mennyiségben az Eszter-lánc Anyatej Misszión keresztül!

Ha nem kapsz elég tejet a központi gyűjtőből, vagy egyáltalán nem jogosult rá a kisbabád, fordulj bizalommal hozzánk.


Eszter-lánc Anyatej Misszió
tel: 30-343 6460

A testvérem 2012. május 07-én szült egy makk egészséges kisfiút. Nagyon sok teje van, elvégeztette a megfelelő vizsgálatokat és adhatja a tejét. A problémánk az, hogy Ambrózfalván él, ahonnan nem tudja megoldani a tej elszállítását.
Így kárba vész az anyatej...
Erre milyen megoldást találhatunk?

Előre is köszönöm!
Kitti
fkittyo
Nagybánhegyes
 
 


Anyatej ELADÓ! Csongrád és Békés megye

2012. május 07-én született kisbaba tejtesót keres!
A vizsgálatok megvannak. Teljesen egészséges kismamától, higiénikus körülmények között tárolt, fagyasztott anyatej, nagyobb mennyiségben azonnal elvihető.
Vizsgálatok eredményét kérésre meg tudom mutatni.
Keress bizalommal!

Tel.számom: 30/ 975-0047
Várom hívásod
Farkas Anita
fkittyo
Nagybánhegyes
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lexa87 2013.04.24 16:23-kor.
 
 


Hódemezővásárhelyen anyatej eladó!
Kisfiam 2012. november 19.-én született 3730 grammal, és a 2 hónapos védőnői vizsgálaton 6000 gramm volt.
Egészséges életmódot folytatok, nem dohányzom, és a hasfájós kisfiamnak megfelelően táplálkozom. Pharmaton Matruelle terhesvitamint szedem.
Fagyasztva nagyobb mennyiségben azonnal vagy frissen naponta 3-5 dl. Pár héten belül TB finanszírozással is, vizsgálatok folyamatban vannak!

Érd: 06703359455
 


Kedves anyukák!

Előző lányomnál az anyatejgyűjtőbe adtam le a tejet, ahol nagyon meg voltak a minőségével elégedve és szó szerint versengtek érte az anyukák.( Mindig mondták, hogy csoda, ha ilyen sok teje van az anyukának és még kiváló minőségű is.) Az én tejemet külön sterilizálták, pedig ilyet nem szoktak tenni, de mivel meghaladta a napi fél litert, így egy gyereknek adták oda. Most csak napi 1-1.5 decit fagyasztottam le a picinek, de mivel ő jól fejlődik (5 hónaposan 73 centi és 8 kiló, )így feleslegessé vált (8 l).

Én káros szenvedélyektől mentes vagyok: nem iszom egy korty alkoholt sem, sem kólát és semmilyen szénsavasat; nem eszem szeleset és nem dohányzom és kávézom.

Várom jelentkezésedet a 30-612-77-17-es telefonszámon vagy az ann6@freemail.hu-n!

Anna


Kedves anyukák!

Steril körülmények között fagyasztott anyatejemet eladnám,fagyasztó kapacitási hiány miatt.A legrégebbi sincs 1 hónapos.Egészséges vagyok,káros szenvedélyektől mentes nagyon odafigyelek az étkezésemre.

Emailen várom a jelentkezéseket: a_boroka@freemail.hu
aboroka
Budapest XIV. kerület
 
 


Kedves Anyukák!

Miskolcon 2013. június-júliusi fagyasztott anyatej eladó egészséges tejleadó anyukától, steril 210 ml-es tejgyűjtő zacskókban tárolva. A szükséges szűrővizsgálatokon átestem, minden papírral rendelkezem.
Érdeklődni emailben: mmbranch82@gmail.com

 
 


Kedves anyukak!


szegeden anyatej elado!jelenleg anya tej gyujto allomasra adom a tejet de ot csak havi 24l fizetnek el tejem meg joval tobb van igy szivesen adnam masnak is.nem dohanyzom nem iszom,es az anyatej gyujto alomasnal le informalhato vagyok
 


Kedves Anyukák!

Anyatej eladó Budapest XVIII. ker.-ben! 

Kisfiam születése után az első hónapokban lefagyasztottam a "felesleges" tejet, hátha szükség lesz rá a későbbiekben. Szerencsére elegendő tejem van most is, így feleslegessé vált kb. 40-50 tasak steril 150 ml-es anyatejtároló zacskóban lefagyasztott tej (3-4-5 hónapja lefagyasztva).

Kidobni nem szeretném, mondván más akár főzelékhez, tejpépekhez is fel tudja használni.
Árban megegyezünk.
Egészséges vagyok, nem dohányzom, nem iszom alkoholt, egészségesen étkezem, a szoptatás alatt is Femibiont és egyéb vitaminokat is szedek.

Érdeklődni e-mailben: petra.roman77@gmail.com
 


Kedves Érdeklődők!

MISKOLCON anyatej eladó!!! (~200ml/medela steril tasak).

Fagyasztva több liter elérhető, egészséges nem dohányzó anyukától.

Érdeklődni e-mailben: t.f.evelin@gmail.com
 
 


Kedves Anyukák!


 2014. 10. 18-án született kislányom mellé keresek tejtesót Deszken, Szegeden vagy környékén (bár jöhettek messzebbről is).

Egészséges életmódot folytatok, nem dohányzom, nem iszom alkoholt, állatmentes környezetben élünk.
Gravidát szedem jelenleg is.
Előző gyermekem mellett is rengeteg anyatejem volt.

Fagyasztva nagyobb mennyiségben azonnal vagy frissen naponta 1 l körül vihető. Nem szaporítom, egyszerűen ennyi van 
TB finanszírozással is, így neked nem kerül 1 Ft-ba sem  !

E-mail:kmaria80@freemail.hu
Tel.szám:06-30-353-1434
 


Fiatal, kétgyermekes Anyukától napi 6 dl friss Anyatej eladó, folyamatosan vihető a X. kerületben. Már az első gyereknél is több tej volt, találtunk is tejtestvért, akikkel azóta is jó barátságban vagyunk. Hasonlót szeretnénk most is. :) Figyelek a táplálkozásra, vitaminokat szedek, a higiénia és sterilitás nagyon fontos számomra. Aventes pohárban és steril tejgyűjtőzacskóban is vihető, fagyasztva is van jelenleg 5 liter. Írj bátran: elena.mamami@gmail.com
 
 


Kedves Anyukák!

2014.10.13-án született gyermekem mellé tejtesót keresek.
Lőrinciben, Heves megyében lakunk.
Fagyasztva nagyobb mennyiségben azonnal tudok adni (steril tejtároló zacskóban tárolva), illetve frissen is van napi kb. fél-1 liter (tejszaporítót nem iszok).
Egészséges életmódot folytatok, az étkezésre is odafigyelek, valamint terhes vitamint is szedek.
Érd.: beba24@gmail.com
 
 


Kedves Anyukák!




 2014. 10. 18-án született kislányom mellé keresek tejtesót. Szeged környékén lakunk, szállításban alkalmanként tudok segíteni akár messzebre is, persze előre egyeztetés után.



Egészséges életmódot folytatok, nem dohányzom, nem iszom alkoholt, állatmentes környezetben élünk.
Gravidát, vasat, folsavat szedem jelenleg is.
Előző gyermekem mellett is rengeteg anyatejem volt.



Fagyasztva nagyobb mennyiségben azonnal vagy frissen naponta 1 l körül vihető 1500Ft/ liter áron.
TB finanszírozással is mehet, így neked nem kerül 1 Ft-ba sem  !

E-mail:kmaria80@freemail.hu

 


Kedves Anyukák!

Fiatal, két gyermekes anyuka vagyok! Egerben élek, környéken élőknek napi rendszerességgel 2dl anyatej eladó. A nagyobb kislányomnak is volt tejtestvére. Odafigyelek az étkezésre, nem dohányzok, nem fogyasztok alkoholt.

E-mail: vitezlinda@citromail.hu
 
 


Sziasztok!

Debreceni kismama vagyok. 2014.10.25. szültem a kisfiam. Napi 4-5 dl friss tejet tudnék adni, vagy igény szerint sterilen fagyasztva. Nem dohányzom, alkoholt nem fogyasztok, káros szenvedélyektől mentes vagyok. Szükséges vizsgálatokat elvégeztem.
Ha valakit érdekel: bgizus82@gmail.com tel:70/636-0754
 


Sziasztok!
Pécsi anyuka vagyok, 2014.09.14-én született meg a fiam. November óta felgyülemlett kisebb mennyiségű anyatej a fagyasztóban, melyet ingyen odaadok. 20db steril zacskókban tárolt, egyesével lefagyasztótt, aventes vagy baby bears zacskókban fagyasztótt, 110-150ml/zacskó.
Egészséges vagyok, se gyógyszert se alkoholt nem fogyasztok, nem dohányzon, egyéb káros szenvedélyem sincs. A fiamat a mai napig szoptatom. Sajnálnom kiönteni.
Ha érdekel hivj nyugodtan: 06-30-727-5337
 
 


Sziasztok!

Paksi anyuka vagyok, 2 pici gyerkőccel. A kisebbik júliusban született, és mivel koraszülött volt, ezért 3 hetet voltunk kórházban. Ezalatt és még utána is pár hétig fejtem, amíg rá nem állt a szopizásra. Ebből rengeteg tejet tudtam eltenni a hűtőbe, már csak 80 zacskóval van. Az utolsó augusztusi. Tudom, hogy letelt a 6 hónap, de ha valaki még így is elfogadná, szívesen adnám, INGYEN!
A tejek steril zacskóban vannak, felcímkézve. Mai napig szoptatok, káros szenvedélyektől mentes a család és természetesen odafigyelek arra, hogy mit eszek.
Ha valakit érdekel írjon: kovacse78@gmail.com vagy hívjon: 20/9338395
Nagyon sajnálnám kidobni....


Sziasztok! 30 liter anyatejem maradt feleslegben. Nem szeretném kiönteni,sok munka volt összegyüjteni :-( Fiatal,egészségesnem dohányzó anyuka vagyok,aki nem iszik,nem szed gyógyszert (csak magzatvédőt a vitaminok miatt) Lányom 8 hónaposan lassan 10kg,jól hízik :-) Ha valakinek szüksége van rá írjon,tényleg megszakadna a szívem ha ki kéne öntenem. hisakata@gmail.hu
 


@feminine:


Kedves anyukák! Nyíregyházi kismama vagyok, a kisfiam 4 és fél hónapos, de szerencsére szoptatás mellett  annyi tejem van még, hogy eladásra kínálom! Kb 25 literről lenne szó :) Ha valakit érdekel írjon privátba! Sajnálnám kiborítani, mert a gyerekem nagyon szépen ejlődik tőle! Már most több, mint 8 kiló és makk egészséges :)
agianyuci
Nyíregyháza
 
 


Ha valakit érdekel elér a ness006@citromail.hu email címen vagy a 06703661638- ea telefonszámon :) 

agianyuci
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok Tárnok Érd Bp környékén anyatej eladó fagyasztom de érte lehet jönni frissen is minden nap egy két száz mili van naponta de most több liter gyült össze már.. Ha nem tudsz fizetni akkor is odaadom.


@hisakata:


Érdekel!! Remélem még megvan!!
Emese
sziniemese@gmail.com
 


Iker babáimnak fagyasztott anyatejet keresek minél nagyobb mennyiségben folyamatosan Budapesten vagy Pest megyében. Nagyobb mennyiségért messzebbre is elmegyünk.
Köszönettel,
Emese
sziniemese@gmail.com
30/343 6460
 


sziasztok.Budapest 14.kerületben  fagyasztva illetve frissen kb fél liter anyatej naponta elado.számom:06706247036
babuceh92
Budapest XIV. kerület
 
 


Makón anyatej eladó, vizsgálatok folyamatban. 0036309399033
 


Kedves Anyukák!

2015.07.14-én született kislányom mellé keresek tejtestvért!
Előző gyermekemnél 140 liter anyatejet tudtam adni egy kisfiúnak  8 hónapon keresztül!
Jászapátin lakunk szállításban néha tudok segíteni előre egyeztetés után.
Nem dohányzom, nem iszom alkoholt, kávét, gyógyszert nem szedek!
Vasat, folsavat, D-vitamint, Ca-Mg,  OMEGA 3-at szedek!

TB finanszírozással is mehet így nem kell fizetni érte!

Érdeklődni a kiralyandi82@gmail.com enail címen


2015. május végén született kisbabám után megmaradt, fagyasztott anyatej eladó, kb 3 havi mennyiség. Budaörs környékén tudnám átadni a tejet 
 
 


@gubka: "2015. május végén született kisbabám után megmaradt, fagyasztott anyatej eladó, kb 3 havi mennyiség. Budaörs környékén tudnám átadni a tejet "


Szia!

Pontosan hány liter tejről lenne szó? Menniyért adnád literjét? Miben van fagyasztva?
Köszönettel,
Emese
 


@emesemama: "@gubka: "2015. május végén született kisbabám után megmaradt, fagyasztott anyatej eladó, kb 3 havi mennyiség. Budaörs környékén tudnám átadni a tejet "Szia!Pontosan hány liter tejről lenne szó? Menniyért adnád literjét? Miben van fagyasztva?Köszönettel,Emese" Szia! Anyatejgyűjtő zacskóban vannak fagyasztva, 350 ml/zacskó (de általában több van benne). Hogy pontosan hány darab nem tudom, de május vége óta napi 1 ilyen zacskó el lett téve. (volt amikor 2 is) Ezért irtam, hogy kb igy 3 havi adag le lett fagyasztva :) Az árban meg biztosan meg tudunk egyezni, ha érdekel :)  Kata
 
 


@gubka: "@emesemama: "@gubka: "2015. május végén született kisbabám után megmaradt, fagyasztott anyatej eladó, kb 3 havi mennyiség. Budaörs környékén tudnám átadni a tejet "Szia!Pontosan hány liter tejről lenne szó? Menniyért adnád literjét? Miben van fagyasztva?Köszönettel,Emese" Szia! Anyatejgyűjtő zacskóban vannak fagyasztva, 350 ml/zacskó (de általában több van benne). Hogy pontosan hány darab nem tudom, de május vége óta napi 1 ilyen zacskó el lett téve. (volt amikor 2 is) Ezért irtam, hogy kb igy 3 havi adag le lett fagyasztva Az árban meg biztosan meg tudunk egyezni, ha érdekel   Kata"


Szia!
Kb. 30 liter lehet, ha jól számolom, (90 zacskóx350ml=kb 30000ml). Abszolút érdekel, ha árban 1000Ft/liter körül adnád. Köszönettel, Emese 
Emailem sziniemese@gmail.com, tel: 30/343 6460
 


Üdv!
Szegeden van eladó fagyasztott tejcsi 200ml-es dobozokban. Kisfiam 3honapos, egészséges, jol fejlődő kisbaba. Vizsgálati papirjaim nincsenek, viszont egészségesen élek, es a babámnak a legjobbat akarom, igy a tejbe semmi ártalmas nem kerülhet! Nem nagy mennyiség van, kb 8-10liter, de abból lehet vinni. Frisset is tudok adni, napi kb 200-250ml. Az árban megegyezunk.
Érdeklődni: varga.diana.timea@gmail.com
diusska
Szeged
 
 


@diusska: "Üdv!Szegeden van eladó fagyasztott tejcsi 200ml-es dobozokban. Kisfiam 3honapos, egészséges, jol fejlődő kisbaba. Vizsgálati papirjaim nincsenek, viszont egészségesen élek, es a babámnak a legjobbat akarom, igy a tejbe semmi ártalmas nem kerülhet! Nem nagy mennyiség van, kb 8-10liter, de abból lehet vinni. Frisset is tudok adni, napi kb 200-250ml. Az árban megegyezunk.Érdeklődni: varga.diana.timea@gmail.com"




Köszönöm, de Szeged nagyon messze van, Bp és 50km-es körzetét tudjuk megoldani.
Másnak is biztosan kell majd a környéketekről.
Emese
 


sziasztok!ismerösömnek nagyon sok teje van!10.kerületben!5hetes a pici babája!napi kb 500ml-t fej pluszban! igy elszeretné adni! telefon száma: 06304220489 Ruszin Lilla
babuceh92
Budapest XIV. kerület
 
 


@babuceh92: "sziasztok!ismerösömnek nagyon sok teje van!10.kerületben!5hetes a pici babája!napi kb 500ml-t fej pluszban! igy elszeretné adni! telefon száma: 06304220489 Ruszin Lilla"


Felhívom!
E
 


Szia,itt vagy?
foxhound
Budapest
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: