Új privát üzeneted érkezett!

Dunakeszin, földszinti lakásomon vállalnék gyermekfelügyeletet non-stop. Rendszeres foglalkozásokkal, testi-szellemi fejlődést szem előtt tartva foglalkozom a gyerekekkel!
600 ft/ óra vagy fix. 60.000/hó (20*10óra)

j.timi@velvet.hu
 


Megbízható, mosolygós gyermekszerető győri óvónéni vagyok! Szabadidőmben szívesen vigyáznék gyerekekre Győrben és környékén! Délelőttös heteimen 3-tól, délutános heteimen pedig 6-tól , valamint hétvégén bármikor! Kérem telefonon keressen, mert úgy mindig elérhető vagyok!06-30-856-85-23
 
 


26 éves magyar és történelem szakos tanárnő vagyok (angol és német nyelvvizsgával). A tantárgyi korrepetáláson kívül szívesen vigyázok gyerekekre 3 éves kortól (Budapesten). Az óvodában, iskolában és játszóházakban eltöltött időnek köszönhetően minden korosztállyal megértjük egymást. Nagyon fontos számomra, hogy minden gyermek megkapja az életkorának megfelelő kreatív-fejlesztő feladatokat, a játszva tanulás a leghatékonyabb. Szeretettel várom hívását! Mindenre van megoldás.
 
 

 
 

8 éves tapasztalattal és referenciákkal, valamint óvodapedagógusi diplomával rendelkező bébiszitter vagyok.
Egy szimpatikus családot keresek, akiknek délutánonként (hétfő 16-, szerda 16-19,csütörtök 16-, miden második péntek 13-21) és hétvégeken egy megbizható, lelkiismeretes, és viidám bébiszitterre van szüksége hosszú távon. Nem csak vigyázok a gyermekekre, hanem játszva tanitom is őket!

1100,- Ft-os órabérrel dolgozom.
Esti, éjszakai gyermekfelügyelet 20-08 között 4500,- Ft alkalmankénti dij.

Pest környékén is vállalok gyermekfelügyeletet, de ilyen esetben a benzinköltség az óradijon felül fizetendő.
Saját autóval rendelkezem, amiben 2 db gyermekülés található, ha a gyermeket, gyermekeket szállitani kell.

Telefon: 06-30-811-44-54

Várom hivásukat, hivjanak bizalommal!
Kérem, csak azok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják!
 


Veresegyházi, gyesen lévő anyuka vagyok.
Otthonomban vállalom csecsemők, gyerekek felügyeletét.
Igény szerint pár órára, egész napra, éjszakára vagy akár több napra is.
Oviból, suliból, bölcsiből el tudom hozni őket.
Ikreket és tesókat is szívesen látok!
Tel.: 20/ 517-8197
 


Veresegyházi, gyesen lévő anyuka vagyok.
Otthonomban vállalom csecsemők, gyerekek felügyeletét.
Igény szerint pár órára, egész napra, éjszakára vagy akár több napra is.
Oviból, suliból, bölcsiből el tudom hozni őket.
Ikreket és tesókat is szívesen látok!
Tel.: 20/ 517-8197
 


Veresegyházi, gyesen lévő anyuka vagyok.
Otthonomban vállalom csecsemők, gyerekek felügyeletét.
Igény szerint pár órára, egész napra, éjszakára vagy akár több napra is.
Oviból, suliból, bölcsiből el tudom hozni őket.
Ikreket és tesókat is szívesen látok!
Tel.: 20/ 517-8197
 


Budapesten, a X. kerületbe keresek 4 hónapos csecsemő mellé keresek tapasztalt, referenciákkal rendelkező, gyermekszerető nyugdíjas dadát, pótnagyit, felügyelőt, aki alkalmanként pár órára tudna gyermekemre vigyázni.

E-mailem:
farkasam@freemail.hu
 
 


Sziasztok!
Kecskeméten és a környező településeken gyermekfelügyeletet, takarítást, gondozást vállalunk. Ha valakinek szüksége van bébiszitterre, bejárónőre, stb. keressen minket!
Bővebb információ: http://bebiszitter.hupont.hu/
Igénybe vehetik szolgáltatásainkat akár 1-2 órára is.
Nekünk nem okoz gondot az éjszaka, hétvége, ünnepnap sem!
Az adatbázisba lévő jelentkezők referenciával, orvosi igazolással, erkölcsi bizonyítvánnyal, és többségében szakképesítéssel (óvónő, tanító, gondozónő, stb.), illetve komoly gyakorlattal rendelkeznek.
A közvetítés INGYENES!

A gyermek olyan mint a papírlap, melyen minden arra járó nyomot hagy!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: