Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok kismamák, anyukák!

Nekem 1 kisbabám van, már több mint 1 éve itthon vagyok, és még 1 év biztos. A férjemmel szeretnénk még egy kisbabát, de nem nagyon mertük bevállalni! Már nézegettem az álláshirdetéseket, mert a hiteleinket és a rezsit nehezen tudjuk fizetni a férjem fizetéséből és a Gyed-ből. Mindenhol zsákutcába futottam (ügynöki és házalós munkák), nem találtam olyan állást, amit kisgyerek mellett tudnék végezni (főleg, ha szeretnénk még egy babát). Biztos voltam benne, hogy az előző munkahelyemre nem fogok visszamenni, mert gyermek mellett 3 műszakban és 8-10 órában dolgozni, hááát, nem erről álmodtam… Viszont Gyes mellett már dolgoznom kell majd, mert ez igen csekély összeg.
2006 decemberében szerencsére kaptam segítséget! Találtam egy olyan céget, aminek a segítségével sikerült megteremtenem az anyagi biztonságot és jólétet. Szívesen segítek más kismamáknak is, akik hasonló problémával küzdenek. brigi@filetoth.hu
Sziasztok: Brigi :)
 


Szia!
Érdekelne a munkalehetőség,nekem háromgyerekem van és elvileg van hova visszamennem de jó lenne itthon maradni.
Válaszod köszönöm.

Erika
 
 


Szia!

Érdekelne a munka. Kérlek, hogy a mozsolan@freeamil.hu címre küldjél nekem tájékoztatást.
Előre is köszi

Andi
 

 
 

Szia!
Érdekelne engem is a munka, küldenél tájékoztatót az npmelinda@freemail.hu e-mail címre.
Köszi.
melinda
 


Szia Brigi!

Én is kérek szépen tájékoztatót a rizmajerne@citromail.hu címre.

Köszönöm:
Marika
 


Szia Brigi!
Légy szíves nekem is küldj tájékoztatót a munkáról. marot.98@invitel.hu a címem. Köszi
 
 


Szia!!!
érdekelne a munka, légyszi küldj nekem tájékoztatót az adrienn021@citromail.hu-ra
Köszönöm!!!
 


Szia Brigi!
Én is érdeklődöm, kérlek küldj tájékoztatót.
kemenyk@interware.hu
Köszönöm.
Kata
 


Sziasztok,
szívesen vigyáznék gyerekre akár alkalmi jelleggel is. Eddig egy 3 éves kisfiúra illetve utána egy 14 hónapos kisfiúra vigyáztam, most mindkét helyen jön illetve már megszületett a második gyerek ezért keresek mást. Ha valakit érdekelne szívesen megadom priviben az elérhetőségemet.
Magamról annyit, hogy 27 éves vagyok, Budapesten lakom, nagyon szeretem a gyerekeket.
Köszi
Judit
 
 


Sziasztok. Engemis érdekelne ez a munkalehetőség és szeretnék többet megtudni róla. Címem: cs.erika80@freemail.hu.
Köszönöm. Erika
 


Szia Brigi!
Engem is érdekelne a munkalehetőség. mira80freemail.hu
Köszi.
 
 


Szia! Engem is érdekelne ezalehetőség, légyszíves a veronia73@freemail.hu címre küdj egy tájékoztatót. köszi
 
 


Szia!
engem is érdekelne a munka ajánlat ha tudsz tájékoztatot kűldeni azt előre is kőszőnőm. acsai.alexandra@freemail.hu cimre.
 


Sziasztok, kedves leányok, asszonyok !

Szeretettel ajánlok nektek én is egz lehetőséget. Feleségemmel 6 hónapja foglalkozunk egy vásárlói klubbal. A belépés ingyenes volt, nincs semmilyen tagsági díj, nincs semmilyen kötelezettség.

A klubban kedvezményt kínáló több, mint 6000 bolt/szolgáltató között vannak bébi- gyermek- és kismamaruházattal foglalkozó boltok, játékboltok, hogy csak azokat említsem, amik fontosabbak lehetnek. Ja, és van már egy alternatív gázszolgáltató is (lesz mégegy, lehet majd választani). Ez azért jó, mert a havi gázszámládból is kaphatsz kedvezményt !

Mi már rendszeresen kedvezménnyel vásárolunk játékokat, a VegaFOOD-tól rendeljük kedvezményesen az ebédet (tojásallergiás kislányunknak nagyon ízlik a tojásmentes indiai étel :) ), de az ablakunkat is nagy kedvezménnyel tudtuk kicseréltetni. Ay internetet is a klubon keresztül fogjuk beköttetni, de napi élelmet is így veszünk. Most már szinte mindent meg lehet vásárolni a klubon belül.

Mi az ajánlatom?
Mi már 250.000 forintot takarítottunk/kerestünk meg a klubbal. Egyszerűen csak ajánlottuk családnak, barátoknak a klubot. Apukám azt mondta, hogy ha csak a gázszolgáltatók lennének bent a klubban, neki már az is megérné. Szóval a családtagok barátok vásárlásai után is kapunk jutalékot.

Szívből ajánlom, hogy regisztrálj ingyenesen a klubba, és lépésről lépésre segítek felfedezni a benne rejlő lehetőségeket. Nekünk most nagyon nagy a lendületünk, gyere velünk, fogjuk a kezed :)

https://weboffice.sciennet.com/index.ph ... ef=H002961

Sőt, ha most regisztrálsz, akkor a márciusi nyereményjátékomban automatikusan részt veszel. Erről a részletek itt: http://nyeremenyeso.5mp.eu
(Ebben az évben lesz minden hónapban nyereményeső)

Sok sikert, szép napot
és jó babázást kívánunk
(nekünk már 7 és 9 évesek a babáink)


Dávid és Zorka

Ha kérdésed van írj:
david.j.foxx [kukac] gmail.com
 
 


Sziasztok van egy jo munaajánlatom. Semmilyen kockázata nincs

A munka nagyon egyszerű csak reklámokra kell kattintgatni és az ablakot 30mp-ig nyitva kell hagyni, amíg a visszaszámolás végetér. Ezért a cég reklámonként 0.015-0.030 eurot fizet de mivel sok reklám van benne, egész hamar lehet jó pénzhez jutni. Amíg a visszaszámolás tart, nyugodtan lehet egy másik ablakban szörfözgetni.
Részletek és regisztráció a http://eurovisits.org/?=pakriszta oldalon.
szerintem nem erdemes kihagyni nekem nagyon tetszik!
Ha talán kell egy kis segitség a regisztráciohoz:
Username: Belépő név
Password: Jelszo
Confirm Password: jelszo
Email Address: e-mail
Confirm Email Address: e-mail
AlertPay E-mail Address For Payments:e-mail
Country: az országod
Referrer: ide azt ird be hogy pakriszta
Security code: a kódot bekel irni amit ott ir
Szerintem kár lenne kihagyni!!
Szörfözni pedig a Surf Ads - on kell.

Ha valami kerdesed van csak irj nyugodtan!!!
pallayk@gmail.com Kép


Szia! Érdekelne a munkalehetőség mert a 2éves kislányommal élek és most várjuk a másik picit aki 12hetes pocilako.
A tájékoztatást a hera830517@freemail.hu email címre kérném. Köszi
Olga
 


OFF:

Kedves Anyukák!

Gyeden vagyok a 17 hónapos kislányommal.
Már nagyon régóta keresgéltem olyan munkát, amivel egy kis plussz jövedelmet tudok hozzátenni a kasszánkhoz.
Fontos volt, hogy itthonról tudjam végezni, ráadásul picurka mellett. Sok mindent kipróbáltam, átverés volt szinte minden.
Már kezdtem feladni a dolgot, amikor ráakadtam erre…és nekem bevált, ezt kerestem. Nagyon örülök, hogy nem adtam fel!!!
Számítógépes internetes munka kevés idő ráfordítással.
Miből áll? E-maileket kell másolni megadott személyeknek.
Csupán a szorgalmadtól függ, hogy mennyit keresel.
Ha érdekel, írj és küldök egy tájékoztatót.

bobbe@citromail.hu
 
 


Sziasztok!

Ha gyerekek vagy munka mellet részmunkaidős tevékenységet, mellékállást keresel kérlek írj privit. Ez valós munka. Nincs belépési költség. Nincs kötelező vásárlás és nem kell házalni sem. A befektetett munkád rövid időn belül megtérül.

Kellemes napot!!!!!


Sziasztok!

Nagy múltú nemzetközi divatcég budapesti központjába
RÉSZMUNKAIDŐS PÉNZÜGYI ASSZISZTENS munkatársat keresünk!

Feladatok:
- pénzügyi munkatárs adminisztratív támogatása
- számlázási, számlaérkeztetési feladatok elvégzése
- egyszerűbb könyvelési feladatok ellátása
- egyéb ad-hoc felmerülő feladatok elvégzése

Elvárások:
- irodai adminisztrációs gyakorlat
- minimum középfokú pénzügyi/számviteli végzettség
- jó informatikai érzék, MS Office gyakorlat (Word, Excel, Outlook)
- minimum alapfokú angol nyelvtudás
- megbízhatóság, rugalmasság, pontosság, precizitás
- kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködő készség, lelkiismeretesség

Előny:
- ANGOL nyelvtudás
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:
- kiegyensúlyozott, barátságos munkahelyi légkör
- hosszú távú biztos munkalehetőség, megbízható munkahely
- kismamáknak, diákoknak ideális rugalmas munkaviszony
- heti 20 órás munkarend

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét - a munkabérigény megjelölésével – e-mail-ben várjuk a következő címre: cv169@contrag.hu

Jelszó: PAS_G-BMF
 
 


Sziasztok!

Én nekem van egy 2éves kislányom egyedül nevelem és muszályvolt bölcsibe adni, mert korai fejlesztés gyanánt be tették őt egy speciális csoportba! Sjanos ehez az kell hogy egy hónapon belül elhejezkedjek!

Részmunkába tudok csak, mert csak én tudok érte menni, vinni!

Kérlek titeket ha tudtok esetleg valami bejelentett, normális munka helyet kérlek titeket irjatok nekem!


Köszönettel: Egy egyedül álló anyuka


Szia'
Engem is erdekelne ez a lehetoseg cimem fejoskrisztina@gmail.com


Szia Brigi!

Engem is érdekelne a munkalehetőség.

szabo20@vipmail.hu
 
 


Sziasztok!

Azon esetleg nem gondolkodtatok, hogy elmentek szépségtanácsadónak?
-Ti osztjátok be az időtöket!
-Ki lehet egészíteni a fizetéseteket (megmutatjátok  barátnak, szomszédnak, más kismamáknak a katalógust) Ha pedig komolyabban csináljátok, beléptettek embereket, akkor egészen komoly fizetés is kialakulhat. -Kedvezményesen tudtok vásárolni minden katalógusból.
-Akár 34.000Ft értékű ajándékcsomag.
-Ha valakit érdekel írjon bátran!

E-mail: oriflame4u@freemail.hu

 
 


ÁLLÁSLEHETŐSÉG! Sziasztok, két anyukát (lehetőleg Gyed vagy Gyes-en lévő) keresünk májusban nyíló baba mama bizományi üzletünkbe Budapest Békásmegyerre 4 ill. 5 órás munkarendben, váltó műszakban.  Betanulás május 2.-től itt Újpesten a Megyeri úti Lurkó Bizományiban,május 15.-től pedig Békásmegyeren . Várjuk a jelentkezéseket emailben a lurkobizomanyi@gmail.com címre vagy telefonon a 0620/379-78-31-es telefonszámra.
egriné jablonkai katalin
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Brigi. Engem is nagyon érdekelne ez  a munkalehetőség.!!!!!

Bolyán Barbara
barbika94
Annavölgy
 
 


Sziasztok! Nagy szükségem lenne egy állásra. Sajnos csak 8 általánosom van, de hatalmas anyagi problémáim vannak, a családiakról nem is beszélve. 22. héten vagyok, minden munka érdekelne (természetesen erkölcsökön belül), hiszen mindent meg szeretnék adni a kicsikémnek. Nagyon kétségbeestem. Aki tud, kérem segítsen, nagyon megköszönném. Budapesten lakom, 21 éves vagyok. E-mail címem: angyalszarnyashercegno@gmail.com, telefonszámom: 06 30 702 14 41
Köszönettel: Kőszegi Noémi
koszeginoemi
Budapest XI. , XVII.
 
 


Kedves kismamák, anyukák!

A 40 fodrászszalonból álló BIOHAIR fodrászhálózat munkalehetőséget kínál azon kismamák részére akik gyes melett, után szeretnének részmunkaidőbe dolgozni. Olyan kismamák jelentkezését várjuk akik szeretnének visszatérni a szakmába, de nem tudják vállalni a 2 műszakot.

Hálózatunk számukra rész munkaidős munkát biztosít, kedvező feltételekkel, rugalmas munkabeosztással.


Várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségeken:
mobil:06- 30/228-76 92
e-mail: b.szucs@biohajvagoszalon.hu

 


Sziasztok. Milyen munkáról beszéltek? Szolnokiról? Az a gond hogy még van állásom, de amint megtudják hogy várandós vagyok egyből kifognak rúgni nagy valószínűséggel. És mivel még nincs sajűt lakásunk szeretnénk a párommal albérletet bérelni (szüleimnél lakok de amint megtudták hogy kisbabát várok főként apukám nem szeretnék hogy ittlakjak velük)  viszont arra nincs pénzünk sajnos egy fizetésből. Azért kellene nekem is valami kisebb erőfeszítésű munka, amivel egy keveset legalább tudok keresni. Válaszotokat előre is köszönöm :) email címem: sasa03@citromail.hu
 
 


Szia!Érdekelne a lehetőség,amennyiben aktuális még.Köszi!
szikszai.sz@gmail.com
 


Kedves kisgyermekes Édesanyák!

Sajnos a probléma régóta létezik: alig van esélyünk szülés után a munkaerőpiacon!


Az én történetem az volt, hogy miután megszültem az első fiamat és otthon voltam vele 3 évig, nem tudtak visszavenni a régi helyemre, mert megszűnt időközben a cég és nem kaptam sehol munkát. (Pedig két keresett szakmám is van.) Több száz önéletrajzot elküldtem, de még csak be sem hívtak sehová interjúra! Ekkor cselhez folyamodtam és egyszerűen kihagytam a gyed-et az életrajzomból… Érdekes, azonnal kapósabb lettem! Az egyik interjún viszont rákérdeztek a családra, és elkotyogtam, hogy van egy fiam… na onnantól kezdve már nem voltak olyan barátságosak. Mikor visszahívtam őket, lazán bevállalták, hogy én voltam ugyan a legszimpatikusabb, de hát a gyerek… szóval miatta nem. Paff! Igazságtalannak éreztem, hogy számomra a legnagyobb boldogságom jelen helyzetemben megélhetésünk hátráltatója lett. Albérletben éltünk, hitelekkel, nulla rokoni segítséggel, mint egy átlagos magyar család. Muszáj volt tovább cseleznem, így egy következő interjúnál nem beszéltem családról, de szerencsém volt, mert nem is kérdeztek rá konkrétan. Felvettek.


Majd az első nap a hivatalos papírozásnál az adózási kedvezmények miatt lazán benyögtem: amúgy van egy fiam. Még most is emlékszem, mennyire lesápadtak munkaadóim. Kíváncsi voltam, most mi lesz? Ha elbocsátanak, tuti beperelem őket! De nem tessékeltek ki, mákom volt, nagyon kellett már nekik az új munkaerő, nem akarták elölről kezdeni a szelektálást.  A munka és a körülmények nem volt egy leányálom, egyáltalán nem voltak megértőek, szóba sem jöhetett ovis szülői vagy egyéb elfoglaltság miatti kiesés, elkérezkedés…


Eltelt pár év, és a második fiam érkezésekor már tudatosan készültem arra, hogy nem szeretnék újra a munkaerőpiac leggyengébb láncszeme lenni azért, mert gyermekeim vannak és nincsenek rokonaink, akik tudnának vigyázni a csemetéinkre, ha betegek. Az Isten/élet/univerzum -ki hogy hívja- úgy alakította életemet, hogy felém sodródott egy lehetőség, mellyel éltem, és adott nekem hitet, elszántságot és kitartást is hozzá.


Mielőtt bárki megborzongna: nem MLM, nem hálózatépítés vagy valami kamu pilóta játék. Ezektől kiráz a hideg, bocsánat, nem tehetek róla, belém kódolt ellenszenv van ezek irányába. Én valós, tisztességes munkát végzek nap mint nap, amely abból áll, hogy 1-10 éves gyermekeknek szóló termékeket tervezek és gyártok megrendelésre. Munkaidőm kötetlen, otthonról tudom végezni, és rengeteg, de rengeteg örömteli pillanatot okozott már nekem, mert nap, mint nap kapok visszajelzéseket, dicsérő, és köszönő mondatokat.


Második fiam pár hónapos korától kezdtem el vállalkozásomat, és egy év elteltével olyan szintre sikerült fejlesztenem, hogy már nem győzőm egyedül; és mivel hatalmas a kereslet rá, főleg vidéken, ezért most olyan anyukákat keresek, akiket meg tudok tanítani ugyanerre a munkára.


Nem akarok megtéveszteni senkit: kisebb gépekre és kellékekre van szükség a munkához, amik pénzbe kerülnek, de nagyon jó és gyors a megtérülési idő. (Kb. egy év) Ezért kérlek, csak akkor érdeklődj, ha van hozzá tőkéd. A betanulás után egyből keresel pénzt, ugyanis megrendeléseim egy részét átadom neked, és megtanítalak új csatornák nyitására is.


Miért jó ez nekem? Nem titok. 1: Már nem győzöm egyedül. 2: Nem akarok fukarkodni a tudás megtartásával 3: Segíteni szeretnék más Anyukáknak is, hogy család mellett, otthonról dolgozhassanak tisztességesen. 4: Hiszek a jó csapat erejében, abban, hogy emberek egymást segítve nagyot fejlődhetnek. Együtt beszerezve sok minden jóval kedvezőbb, például az alapanyagok is. Olyan csapatot szeretnék, akik hasonló gondolkodásúak, képesek a fejlődésre, akarnak valahová tartozni, nyitottak közös programokra.


Én mint központ, amiért megtanítalak mindenre és amiért állandó ügyelettel foglak téged segíteni, ha bármikor elakadnál, 10%-ot kérek majd a nyereségedből.


Ha a fentiekkel egyetértesz, várom leveledet ide: adri@makszem.hu

adriboga
Budapest XXII. kerület
 
 
 


@adriboga:


Szia Adri!szeretnék tájékoztatás kerni a munkarol!köszönöm Bernadett
berni1200
Budapest XIV. kerület
 
 


@fb26:


Szia érdekelne a munka. Tudsz küldeni tájékoztatót?

 


Sziasztok. Szükségem lenne 1kis segitségre. 11hetes kismama vagyok, 23éves és 7éve vendéglátásban dolgozom. Sajnos szeptember 1 megszünik a munkahelyem és kellene nekem egy munka ahol bevagyok jelentve a gyes/gyed miatt..Martonvásár környékén. Előre is köszönöm a segitséget.
E mail bettina777@freemail.hu


Szia. Én is szeretnék tájékoztatást kapni a munkáról. Egyedül maradttam a 8 hönapos kislányommal. :( szükségem lenne munkára ninacica3@freemail.hu
 


@veroniq:
Szia kérnék tájékoztatót: neo132@freemail.hu
 


Szia! Szeretnèk kèrni tàjèkoztatàst. ildike9008@gmail.com
ildike9008
Gyöngyös
 
 


@fb26:
Sya brigi engem is érdekelne a munka van egy gyerekem!!! Tudnál küldeni infót:alexandra_polyak@freemail.hu erre az email címre! Előre köszönöm.
Üdvözlettel:Polyák Alexandra
 


Sziasztok engem is érde kelne itt honni munka mert gyesen vagyok a más fél éves kislányal és jól jönne plusz pénz. e-mail cimem: istititamashanna@gmail.com.Erre szeretném ha küldnétek Előre is köszönöm. És Boldog új évet kívánunk

Perjési zsoltné Frányó Erzsébet
endzsike18
Alsónyék
 
 
 


Engem is erdekelne a plusz penz. Egyedül vagyok a 7 honapos kislanyommal, raadasul edesanyam is apolom.
Jol jön a kiegeszites anyagilag.
Köszönöm.
rzsoldos@yahoo.de
 


Sziasztok ,engem is érdekelne a munka.
biricintia@gmail.com
Köszönöm!
 


Érdekelne a munka.
bagota12@gmail.com
Köszönöm
bagota12
Nagyvenyim
 
 


Szia engem is erdekelne
Baby20@gmail.hu

KépKép
 
 


@slizi27:
Szia erdekelne
Baby20@gmail.hu

KépKép
 
 


@veroniq:
Szia erdekelne
Baby20@gmail.hu

KépKép
 
 


Sziasztok. Budapesten lakok van egy 4hos kisfiam. Es mellete szeretnek dolgozni lehetoleg ithonrol. Aki tudna segiteni vagy tud ilyen megoldast az kerem irjon az alabbi cimre
Baby20@gmail.hu
Koszonom

KépKép
 
 


Szia Erika vagyok és érdekelne az álláslehetőség.
 


Szia. Ér nemmessze vagyok a szüléstől, de jolenne bebiztositani magam. Kérlek, a katharinacompton@freemail.hu cimre küldj nekem is felfilágositást. Előre is köszi.
 


Szia engem is èrdekelne a munka kérhetek több infót rola... szelesine22@gmail.com
 


@adriboga:
Szia Adri! Szeretnék bövebb tájèkoztatást kérni a munkádról erre az email-re: niki0280@gmail.com.
Válaszod elöre is köszönöm. Niki
 
 


Sziasztok tud valaki valós otthoni munkát ajánlani jól jönne egy kis plusz pénz.Van egy 8 éves és 14 hós kislányom.Email címem:szboma@gmail.com
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron