Új privát üzeneted érkezett!

Olyan kismamát keresek, akinek pici gyermeke 1-2 hónapos és esetleg tápszeres, szívesen segítek, mert nekem viszont van tejem bőven.

Tycó
 
 


Helló! Budapest XV. kerületi, káros szenvedélyektől mentes anyuka vagyok. A harmadik gyermekem július 9-én született. Hétfőtől az anyatejgyűjtő viszi a tejemet. Van nagyjából 4-5 liternyi fagyasztva. Nagy része medela zacsiban, de van fertőtlenített befőttesüvegben is.
Ha szükséged van rá, 3 csomag medela zacsiért odaadom. Írj emilt, és konkretizálunk!
 
 


Sziasztok!

Bp-en, XI. kerületből kb. 15 liter anyatej steril tejgyűjtő zacsikban lefagyasztva eladó.
A harmadik babámmal vagyok itthon, a másik kettő is kétéves koráig szopizott, úgyhogy nyugodtak lehettek a minőség miatt.
Egyébként nem iszom, nem cigizem és kerülöm az olyan ételeket, amitől fájna a pici pocija.
Ha valakit érdekel, hívjon bátran: 06/70-316-7416, vagy a sylvike@chello.hu -ra küldjön egy e-mailt.

Üdv,
Bába Szilvi
 
 

 
 

Sziasztok!

Káros szenvedélyektől mentes anyukavagyok Pécsről. A második kisfiam most 10hónapos, eddig az anyatejgyüjtő-be adtam a tejet, minden szűrő vizsgálaton átestem a papírok is megvannak. Sjnos az anyatjgyüjtő-be már nem vehetik át a tejemet,mivel a fiam elmlúlt 8 hónaps, pedig van bőven tejem. Akit érdekel hívjon a 06/20/4106654-es telefonon vagy írjon e-mailban a veronka73@fremail.hu-ra.

Üdv,
Kluppné Veronika
 
 


Elírtam az email címem a helyes cím veronika73@freemail.hu


Kluppné Veronika
 
 


anya73 írta:Sziasztok!

Káros szenvedélyektől mentes anyukavagyok Pécsről. A második kisfiam most 10hónapos, eddig az anyatejgyüjtő-be adtam a tejet, minden szűrő vizsgálaton átestem a papírok is megvannak. Sjnos az anyatjgyüjtő-be már nem vehetik át a tejemet,mivel a fiam elmlúlt 8 hónaps, pedig van bőven tejem. Akit érdekel hívjon a 06/20/4106654-es telefonon vagy írjon e-mailban a veronika73@fremail.hu-ra.

Üdv,
Kluppné Veronika
 
 


Az árban megegyezünk.
 
 


Sziasztok!

Káros szenvedélyektől mentes anyuka vagyok! Vidéken anyatej adó vagyok, de mivel Budapest és zala megye között ingázom, így van sok fagyasztott tejem! Mivel tejadó vagyok, minden szűrővizsgálatom megvan, étkezésemre figyelek, mert a babám hasfájós volt! Akit érdekel a fagyasztott tejem, írjon a hunor07@hotmail.com-os email cimemre!

Üdv, Hunor anyukája
 
 


Sziasztok! A fagyasztónk tele tejjel. És mivel fél évnél tovább nem érdemes tartogatni, ezért az augusztusi adagoktól lassan megválnék. Kell valakinek? (Kispest)

Kép
 
 


sziasztok,
2 hónapos gyerkőcömnek vennék anyatejet.
20/5753980

brigi17
 
 


Ingyen adnék pár liter anyatejet, be van vizsgálva, anyatej adó vagyok. Pár liter van csak. Gyöngyösön tudom odaadni....
Vendég
 


Sziasztok,

nekem is van felesleges anyatejem. A terhesség alatt minden vizsgálatom megvan. Káros szenvedélyektől mentes vagyok! 3 hetes kisfiú anyukája :D
 
 


ANYATEJ ELADÓ

Sziasztok!
Többlet miatt fagyasztott anyatej eladó.
Minden szükséges papírom megvan(AIDS,hepatitis,tüdőszűrő,Wassermann).
Gödöllő környéke.
Neked nem kerül semmibe,nekem a TB fizet érte.

Elérhettek: 1postalada@gmail.com
 


csimbike írta:ANYATEJ ELADÓ

Sziasztok!
Többlet miatt fagyasztott és friss anyatej eladó.
Saját részre eltett 180ml és 240ml-es sterilizált aventes poharakban van feldátumozva.
Anyatejadáshoz minden szükséges papírom megvan(AIDS,hepatitis,tüdőszűrő,Wassermann).
Veresegyházi anyuka vagyok.
Neked nem kerül semmibe,nekem a TB fizet érte a babád 8 hónapos koráig.
Vagy TB-n kívül 280FT/dl.

Elérhettek: 1postalada@gmail.com

06 20/517-8197
 


Sziasztok!
Anyatej eladó! Gyermekem sokat eszik, de naponta 6 dl tej marad.
Friss és fagyasztott anyatejet is tudok adni!
Papírokkal rendelkezem(vérvétel, széklet és tüdőszűrés).
Kisújszálláson lakom, az árban megegyezünk!

Telefon: 30-612-7717
E-mail: orosznegurbananna@gmail.com
 
 


Sziasztok!

Felesleges fagyasztott es friss anyatej (naponta 3-4 dl)elado ! 80-125 ml kiszerelesbe. Anyatejadáshoz minden szükséges papírom megvan(AIDS,hepatitis,tüdőszűrő,Wassermann).
Szigetvariak vagyunk , Baranya megye .
Neked nem kerül semmibe,nekem a TB fizet érte . Vagy TB-n kívül megegyezes szerint .

Udv Sz
 
 


Hali,

Ha neked is sok anyatejed van es Szigetvari vagy akkor gyujts Te is anyatejet . Ha osszejon a napi 2 l (tobb anyukatol) akkor kijonnek erte Pecsrol !

Udv Sz
 
 


Fagyasztott anyatej eladó. Szekszárdi vagyok. Napi 1 liter jön le jelenleg. Eddig 6 liter van 100ml-ként lefagyasztva. Akit érdekel hívjon. 2009.május 10.-én született a kisfiam. 15.-e óta fagyasztom a tejcit. A kötelező vizsgálatok eredményét hamarosan megkapom. 06 20/ 661-56-45
 


Sziasztok!

Friss és Fagyasztott anyatej gazdát keres Veresegyházon !

Vizsgálati papírokkal.

Napi kb. fél liter kerül a fagyasztóba.
Jelenleg 5liter várja gazdáját.
Aventes poharakban és bébiételes üvegekben sterilen elrakva, sterilen fejve.
TB-re (OEP fizet érte nekem) vagy ugyanezen az áron kp-re tudom adni.
Fagyasztott elszállításában tudok segíteni.

1postalada@gmail.com vagy 70/ 398-1659
 


Sziasztok!

kb 20 liter eladó fagyasztott anyatejem van.
tejadó vagyok, minden vizsgálatom megvan,nem dohányzom, nem iszom alkoholt,kávét. orvos vagyok.

győr mellet lakom szállításban tudok valamit segíteni, ill veszprém környékére el is tudom vinni.

ha friss tej kell, napi kb 1 litert tudok adni.

Érd:06/30-254-09-88
 


Sziasztok!

2 hónapos kislányomat szoptatom, nagyon sok tejem van, szívesen adok el annak, akinek szüksége van rá. Az anyatejgyűjtő állomásra is adok le tejet, megvan minden vizsgálatom és papírom hozzá. Fagyasztott állapotban tárolom, steril anyatejgyűjtő zacskóban. Eger és környékéről várom a jelentkezéseket. Hívjatok és a részleteket megbeszéljük.
70/246-1812

Viky
 


.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára tucsy 2010.06.03 10:09-kor.
 
 


Veszprémben anyatej eladó!
Kedves anyukák!
Eladó frissen fagyasztott (steril zacskóban) kiváló minőségű anyatej. Dátumozott!!!
2010.április.26-án született kislányom jelenleg is szopizik, de a lefagyasztott tejre egyelőre nincs szükség, és a fagyasztóban elfogyott az erre szánt hely, így megválnék tőle, a kislányomnak van elég:-)
Tiszta rendes megbízható család vagyunk. Nem dohányoztam sosem, egészségesen táplálkozom, semmi káros szenvedélyem nincs, ami az anyatej minőségét akár kis mértékben is befolyásolná.
Nincs állat, a tej sterilen van fejve és fagyasztva!
Az anyatej jelenlegi ára 1800-ft/l, én ennél olcsóbban adom, megegyezés szerint.
Elérhetőségem: bolya07@freemail.hu

MÁR NEM AKTUÁLIS
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ipuati 2010.07.17 10:47-kor.
 
 


Szegeden steril üvegekben fagyasztott anyatej eladó!

Nem dohányzó bevizsgált anyatej leadó anyukától.

Már nem aktuális
 
 


.
 
 


Sziasztok!

Elvitték az anyatejet Veszprémből, de ha lesz, majd újra írok!
 
 


Veszprémben anyatej eladó!
Kedves anyukák!
Eladó kiváló minőségű, fagyasztott (steril zacskóban) anyatej. Dátumozott!!!
2010.április.26-án született kislányom jelenleg is szopizik, de a lefagyasztott tejre egyelőre nincs szükség, és a fagyasztóban elfogyott az erre szánt hely, így megválnék tőle, a kislányomnak van elégSmile
Tiszta rendes megbízható család vagyunk. Nem dohányoztam sosem, egészségesen táplálkozom, semmi káros szenvedélyem nincs, ami az anyatej minőségét akár kis mértékben is befolyásolná.
Nincs állat, a tej sterilen van fejve és fagyasztva!
Ár megegyezés szerint.
Ha valakit érdekel írjon bátran: a bolya07@freemail.hu -ra.
 
 


ANYATEJ ELADÓ BP-TŐL 30 km-re Sülysápon.

Március 21-én született a babám, 40 liter tejem van fagyasztva, sterilizált üvegekben, friss tejcsi is van folyamatosan, napi több mint 1 liter. Az egész család káros szenvedélyektől mentes. Szükséges vizsgálataim megvan.

30-522-6470

svadrienn@freemail.hu
 
 


Budapesten eladó 2011. áprilisi dátumú, steril zacskókban lefagyasztott anyatej 1000 Ft/liter áron.

Kislányomat is ezzel az anyatejjel táplálom, ezért nagyon odafigyelek az életvitelemre: nem dohányzom, egészségesen étkezem, vitaminokat (Elevit, Omega-3) is szedek.

Ha valakit esetleg érdekel, írjon: pletrit@freemail.hu
 
 


Egészséges,káros szenvedélyektől mentes anyától anyatejs eladó szegeden.2 dl sterilizált poharakban lefagyasztva kb 10 liter.06/70 605-6233 vagy zsuzsanna801207@freemail.hu cimen.


Kedves Érdeklődők!

MISKOLCON anyatej eladó!!! (~200ml/medela steril tasak).

Fagyasztva több liter elérhető, egészséges nem dohányzó anyukától.

Érdeklődni e-mailben: t.f.evelin@gmail.com
 
 


sziasztok!5 hónapja szültem és vmiért az a kivételes nő vagyok akinek rengeteg anyateje van így ha esetleg vkinek segíthetnék akinek kevés van szívessen megtenném.Van fagyasztott tejem is de szívessen vállalnék gyermek szoptatást is.Fejér megyében élünk,érdeklődni: hadory92@gmail.com


Sziasztok! Dunavarsányban anyatej eladó 1500 Ft/l plusz az anyatejgyűjtő tasak db ára. 360 ml-s kiszerelésben fagyasztok, folyamatosan tudom adni. Hívj és a részleteket megbeszéljük. 0630/268-0159
 


Sziasztok, Székesfehérváron anyatej eladó, egészséges nem dohányzó anyukától, kisfiam 4 hónapos lesz augusztusban, eü. papírok folyamatban. Érdeklődni: adamek.zsuzsanna@gmail.com


Sziasztok! 

Pesti kismama vagyok a XVII. kerületből és tejtesót keresünk júl.22-én született kislányom mellé.
Napi 500-800 ml tejet tudnék adni, sterilen fejve fagyasztva 200 ill.350 ml-es kiszerelésben, de lehet vinni frissen is.Kislányomat is ezzel az anyatejjel táplálom,ezért nagyon odafigyelek az életvitelemre,nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt s kerülöm az olyan ételeket,amitől fájna a pici hasa. A szükséges vizsgálatok megvannak,ha valakit érdekel ez az elérhetőségem:

Beáta: ladoniczkybeata@freemail.hu
beata1980
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok! Még mindig elvihető a felesleges tejem. Megszámoltam, kicsit több 40 liternél. Nem szeretném kiönteni,ezért ha valaki szeretné,írjon. 
hisakata@gmail.hu (nem .com-os hanem .hu-s)
 


Sziasztok!gödöllőn lakunk es van fagyasztott anyatejunk oktoberbe szuletett kisfiam es az orvosi papirok megvannak vedonenink szerint:)
dancsika13
Gödöllő
 
 
 


@dancsika13: "Sziasztok!gödöllőn lakunk es van fagyasztott anyatejunk oktoberbe szuletett kisfiam es az orvosi papirok megvannak vedonenink szerint:)"


Szia!

Mennyi tejcsid van és mennyiért adod?
Köszi, bedit1
bedit1
Pécs
 
 


@bedit1:
Hat sok liter van es 1800ft/l adnam .
dancsika13
Gödöllő
 
 
 


@bedit1:
Hat sok liter van es 1800ft/l adnam .
dancsika13
Gödöllő
 
 
 


@bedit1:
Ha erdekelne varom jelentkezesed!!!az e-mail cimemre mert azt egybol latom h levelem erkezett.
dancsika13
Gödöllő
 
 
 


dancsika13
Gödöllő
 
 
 


Budapesten és környékén folyamatosan keresek fagyasztott anyatejet NAGY mennyiségben, ikreimnek.
Nagyon várom a bőtejű anyukák jelentkezését!
 


Anyatejet keresek nemrég született pici babámnak!!!!!!
Akinek van, írjon!
email: edit.borocz@gmail.com
Köszönöm szépen!
bedit1
Pécs
 
 


Kedves Anyukak!

2016.02.25 ota fagyasztok tejcit, ami az ikreinknek nem kell. Steril, anyatej gyujto zacsiban, feldatumozva. Nem iszom alkoholt, nem dohanyzom, hazi allatunk sincs. Etkezesemre kiemelten figyelek, sem allergizalo sem puffaszto etelt nem eszem.
Varom jelentkezesed!
06305558440
 


@emesemama:


Kedves anyuka!
Amennyiben szükséged van tejre,én tudok adni, nagyon sok van fagyasztva. 3 hete született a kisfiam rendesen szopizik, de mellette napi 3 zacskó (lansinoch) tej még osszegyulik. Egriek vagyunk de a férjem minden héten jár Pestre a szállítást is megtudnánk oldani. Jelenleg 35 zacskó van fagyasztva. Ha érdekel itt az elerhetosegem: gondamusic@gmail.com
gondaj
Eger
 
 


@gondaj:


szeretnék érdeklődni, hogy van-e még anyatejcije ami eladó? Szeretnék belőle ha igen. Előre is köszönöm
 


Anyatej leabo vagyok.Morahalmon lakom,van plusz tejcsim elado esetleg ha valakit erdekel jelentkezen. angi377@freemail.hu cimen.
angi377
Morahalom
 
 


Sziasztok 2016 02 27 -szulettet a kisfiam 3500g ma mar több mint 7-kg! Anyatej leado vagyok be meg igy is van plusz tejcsi lefagyasztva kb 30 liter amit eladnek esetleg ha valakit erdekel! Morahalmiak vagyunk. angi377@freemail.hu
angi377
Morahalom
 
 


Anyatej eladó Fejér megyéből TB. Finanszírozással.
Januárban szültem, már 6 napos kortól van lefagyasztva tej. Rendelkezem a szükséges dokumentumokkal.
Jelentkezni lehet: varga.erzsebet@mentok.hu
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: