Új privát üzeneted érkezett!

Baby "s Safety Babahordozó eladó kitünő állapotban.3 pozicióban állítható, fejszükítővel együtt használható.Irányár:7000ft.Tel:06 30 533 48 Kép 06.
 
 


Eladó maxi cosi city hordozó. VAn hozzá újszülött szűkítő betét és napfénytető. A kockás huzat nem eredeti, újra lett húzatva.
Irányár 10.000 Ft
Kép
 


CAM babahordozó/biztonsági gyerekülés eladó, fejszűkítővel, lábzsákkal.

zuzoo
 
 

 
 

Eladó Chicco babahordozó, kék alapon kockás, napfénytetôvel, kitünô állapotban. Kényelmes darab, (jobban bevált, mint az elsô lányunknál a Peg Perego:-)) Mi 23'000ért vettük, eladó 12'000 ért.
ha érdekel, írj: rozsabogar@citromail.hu
 


MEI TAI rendelésre féláron!

Mei tai-ok készítését vállalom erős pamutvászonból, szivacsos váll és hátrésszel, az eredeti Kozy mintájára.
15 kg-ig mindenképp jó, de akár nagyobb súlyhoz is.
Elől-hátul viselhető, kényelmes hordozó.
Ár: 4500Ft
(Bolti ár: külföldön 16 000Ft, itthon: 9000Ft)

Érdeklődni lehet: upsidedown2@msn.com
tel.: 30/257-54-99
 
 


Eladó egy Römer Baby Safe bizt. gyerekülés-hordozó egyben. Napfénytető és szűkítő is jár hozzá. 3 pontos biztonsági öv, 0-13 kg között használható. Én 2x 8 hónapig használtam a gyerekeimnél. Classic Line Erik huzattal. Eredeti ára most 43 e körül van, én mivel nem vadi új, 9 e Ft-ot kérek érte. A mali8@t-online.hu címre írj, ha nagyobb fényképet szeretnél látni róla. Kép
 


Eladó egy használt, de megkímélt babahordozó/auósülés. 8000,- Ft-ért
Érdeklődni lehet: dodo7012@freemail.hu
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Manduca LuckyStar, egyszer használt, dobozával, papírjaival 25000 Ft + postaköltség áron eladó. Személyes átvétel is lehetséges.
Teljesen hibátlan, csak nekünk úgy alakult, hogy mégsem kell.
 


Eladó Chicco babahordozó szinte új állapotban, barna és drapp színű.
Ár: 15.000.-Ft
Tel.: 30/2544870
Kép Kép

Barbi
Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: