Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ergo babahordozót szeretnénk venni 8 hónapos kislányunk számára.

mazsi+Lea

KépKép
 
 


Szia Mazsi! :)

Nekem van Ergom, de még használjuk. :) Viszont nemrég tudtam meg, hogy van egy új magyar termék jóval olcsóbban, ami nagyon hasonlít rá, ha én hamarabb tudtam volna, ilyet vettem volna. Ha nem találsz Ergot, szerintem érdemes megnézni: http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... t&catId=13

Minden jót! :)

Zsizsa
 
 


szia zsizsa!

köszi az infot!

ezt épp tegnap hallottam én is majd még utána kell járni ill felhívom őket mert nem derül ki h pl elöl vagy csípőn is tudom-e benne cipelni a kisasszonyt :wink:

mazsi+Lea

KépKép
 
 

 
 

Szia Mazsi! :)

Majd írd meg, mit mondtak, légyszi! Ajánlani akarom ugyanis a sógornőméknek, és könnyebb, ha pontos infoim vannak. :wink:

Köszi! :)

Zsizsa
 
 


Ha jól látom, ez nem tartja a fejet, ha elalszik a baba. Nincs olyan felcsatolható "kapucnija". Márpedig a babák elalszanak benne...
 


beszéltem a liliputis csajszival...nem győzött meg sem az elöl sem a csípőn hordozásról...annyit mondott h ők elvileg a hátonhordozás miatt hozták a piacra, arra tesztelték az elöl és csípőn hordozásra eddig enm de utánanézett mert nemrég kérdezte ue valaki és állítólag lehetséges
kérdeztem h ezt itthon gyártják vagy vhonnan importálják és az utóbbi...

nekem is az a bajom h nincs fejtartó kis zsebe és ha a hátamon elalszik h tartom meg a fejét?


egyébként épp a múltkor olvastam vhol h lekoppintotta egy magyar csaj az ERGO-t akkor rá is kerestem a nevére de nem találtam semmit most meg azt a fórumot sem találom ahol erről olvastam :oops:

valaki adja el az ERGO-ját!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

mazsi+Lea

KépKép
 
 


Mazsi,
egy vasárnapi adventi bazáron még egyszer kipróbáljuk, hogy Timó mit szól hozzá, de ha akkor is utálni fogja, akkor meggyőzhetsz, hogy adjam el a yamo-mat. :wink:
 


h_szilvi :lol:

OK :wink:

miért nem szereti timó? semmilyen hordozást nem szeret? mert
cserébe esetleg van egy Fillikid kengurum (amit Lea kinőtt) :wink:

YAMO-t eddig nem ismertem de ha jól látom hasonló az ERGO-hoz...
ebben is 15-20kg-ig lehet cipelni őket? tetszik!!!!

hol vettétek? és mennyibe kerül (újonnan) és használtan? :wink:

mazsi+Lea

KépKép
 
 


Mazsi,
el nem tudom képzelni, miért nem szereti. A karikás kendőben egész nap ellenne, csak a mi hátunk/derekunk nem bírja. Ezért is vettem ezt, Németo.-ból, mert reméltem, hogy majd háton hordom. Visított, nagyon. Elől még csak-csak, de akkor is inkább a karikást preferálta. Meg már nehéz az elől hordozáshoz. Akkor pihentettem a dolgot, hadd nőjjön egy kicsit. Lehet, hogy az zavarta, hogy csak a hátamat látja. Na, már nem csak azt, Néha felveszem itthon, olyan 10 percet el is van benne, utána minden erejével löki el magát tőlem. Úgy két hete magamra raktam csípő-hordozásban. Hátha. Hiszen a karikásban is úgy ül. Ez is 10 perc volt, kábé. Szóval akarok majd még egy próbát, ami házon kívül van, hogy hátha eltereli a figyelmét a sok látnivaló. De ha nem, akkor egy visító gyereknél jobb a csendes gyerek nyakban. :?
Újonnan 80Euro, én mondanék rá egy 16ezret (mert mindenki szeret alkudni.) Ja, és ez a kék-drapp verzió.
 


azért ha valakinek van egy fölös ERGO-ja vagy hasonló hordozója amiben elöl,hátul és csípőn is lehet hordozni a gyerkőcöt (15-20kg-ig)jelentkezzen :lol:

mazsi+Lea

KépKép
 
 


megoldottam az ERGO hiányt :lol:

mazsi+Lea

KépKép
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék venni egy Ergo hordozót.
Akinek van eladó, kérem írjon az alábbi címemre:

kisdiofa@gmail.com
 


Szia!
Gondolom Neked már nem aktuális de ha mégis vagy bárki mást érdekel, nekem van egy Ergo eladó. Kb. 3-szor ha használtuk, teljesen újszerű. Kék-drapp színben. 18500-ért adnám.
Ha érdekel a címem:
c.eszter@freemail.hu
Képet is tudok küldeni.
 
 


Sziasztok! :)

Ergo babahordozót keresek. Ha tudtok segíteni, akkor a kekvereb @ hotmail . com -ra írjatok.

Köszönöm szépen!
Kata
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: