Új privát üzeneted érkezett!

saját gyártmányú, ezért olcsó babaágyneműk eladók, szín és méretválasztás, egyéni igények szerint, akit érdekel írjon privit Kép
 


---3 részes ágynemű szett - 2700 ft (kispárna 30x40, paplan 85x125, fejvédő, 2mx 25cm)

---baldachin - 1700 (mérete 150x200)

---pelenkatartó zseb - 1200 (50x50)

Képeket nemsoká töltök.

Elérhetőség:-06704343547.

kisfazakas@gmail.com

Mindenkinek állok igény szerinti rendelkezésére
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
 

 
 

A kész készlet, és az első két szín, ebben az árban van, a többi 1500 zal több, az egész 5 részes szettre nézve
 


A következő szineket tudom még adni az olcsóbb kategoriában Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
 


1000 ft felárral a következőket Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
 


Mindenki a legjobbat szeretné gyermekének. Az ágyneműhuzatok terén is elvárjuk ezt a tökéletességet. Kiváló minőségű ágyneműhuzatok között válogathatsz az agynemushop.hu ovis ágyneműi között!
 


Én egy másik webáruházban vásároltam nemrég egy tündéri cicás ágyneműt, tudjátok a Macskaarisztokraták meséből a kiscica van rajta. Annyira édes!!!!!  Most megkerestem nektek a weboldalt. Az ágynemű teljesen pamut, bőrbarát, nem engedi a színét, szóval teljesen oké és Lolánk egyszerűen imádja. A diszparna.com mesefigurás ovis ágyneműi között találjátok. Ja, és két nap alatt szállítottak. 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: