Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !
Komplett Drewex gyerekszoba bútor garnitúra eladó, mely az alábbiakból áll: 3 fiókos pelenkázó, melynek a pelenkázó része levehető, egy darab rácsos ágy, melynek mindkét oldala leszedhető, kókuszmatrac van hozzá, az alján 2 db csináltatott ágynemű tartó, egy nagy ruhásszkerény, melynek az alján 3 fiók, kétajtós, bal oldala polcos, jobb oldala akasztós. A szekrény tetejére szintén csináltattunk egy nagy tárolódobozt, természetesen ugyanilyen színű és anyagut, mint a bútor. A bútor kitünő, hibátlan állapotban van, eredeti ára 300.000.- Ft felett volt, én most 100.000.- Ft szeretnék kapni érte.
Természetesen megrekinthető Budapesten, azon belül Kispesten.
Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok: f.hajdu.krisztina@gmail.com
Köszönöm.
Kriszti
christancs
Budapest
 
 


Sziasztok !
Komplett Drewex gyerekszoba bútor garnitúra eladó, mely az alábbiakból áll: 3 fiókos pelenkázó, melynek a pelenkázó része levehető, egy darab rácsos ágy, melynek mindkét oldala leszedhető, kókuszmatrac van hozzá, az alján 2 db csináltatott ágynemű tartó, egy nagy ruhásszkerény, melynek az alján 3 fiók, kétajtós, bal oldala polcos, jobb oldala akasztós. A szekrény tetejére szintén csináltattunk egy nagy tárolódobozt, természetesen ugyanilyen színű és anyagut, mint a bútor. A bútor kitünő, hibátlan állapotban van, eredeti ára 300.000.- Ft felett volt, én most 100.000.- Ft szeretnék kapni érte.
Természetesen megrekinthető Budapesten, azon belül Kispesten.
Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok: f.hajdu.krisztina@gmail.com
Köszönöm.
Kriszti

Kedves Krisztina!

Szekszárdról érdeklődöm a bútor iránt. Tudnál nekem emailben képeket küldeni (nyitott állapotukban is)? Illetve a bútor méretei is érdekelnének, mert nagyon pici a gyerekszobánk. Cím: lulesz@yahoo.co.uk
Előre is köszönöm.
Szép napot neked.
Üdv: Kinga
lulesz
Szekszárd
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron