Új privát üzeneted érkezett!

A Budapesti Műlyégpályán 3000.- Ft-ért lehet kétélű korcsolyát kapni, 10-14-ig és 16-20 óráig a bejáraton belül. Szólni kell, hogy nem jegyet akarsz váltani. Tel: 3640013.
Remélem találkozunk, mi is most veszünk a 2,5 éves kisfiamnak majd.
Móni::Kép))
nap
 
 


Móni
Köszi, megnézem, már fel is hívtam. Legkésőbb jövő héten meg is veszem. Már azt hittem, hogy sose lesz ilyen korink.
Kép

Kép

KépKép
 


Tök jó ez az info a kétélű koriról. Vajon 4 évesnek is az való még, ha még nem korcsolyázott? Van valami fogalmatok róla? Üdv, Anikó
 

 
 

Pumpi, engem érdekel a 39-es kori, megvan még? Bőr vagy műanyag? köszi a választ
 


Aranyeső
Erről érdemes lenne megkérdezni egy korioktatót. Lehet, hogy Móni álltal megadott számon tudnak is kapcsolni valakit, de ha lemész a műlyégre tuti találsz szakértőt.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Móni!
Képzeld, nagy örömmel meséltem a barátnőmnek, hogy végre találtam kétélü korit, mire mondta, azt hallotta egy anyukától, hogy ebben a korban még nem ajánlott a korizás, mert nem elég erős a lábuk, gyengék az izületek. Végül is lehet benne valami, majd utánajárok. Pedig már úgy beleéltem magam.
Kriszta

Kép

KépKép
 


mondjuk nekem is ilyesmi gondolatom volt, úgy tudom négy évesen lehet kezdeni...

Pumpi, ha megvan még a kori, kérlek jelentkezz, varadianiko@freemail.hu
 


Szia Aranyeső!
Éppen most vitték el((
 
 


Értem. kiváló ajándéknak tűnt. majd vmi más lesz...
 


Sziasztok

Van egy kb 24 műkorcsolyam eladó.
Kép a http://www.napocska.try.hu/ oldalon található róla.

Napocska
 


Sziasztok!
Van egy 27-es bőr, fűzős korink eladó.
5000 Ft-ot kérnék érte.Kép
 
 


Sziasztok

Nekem egy Kb 24-es lány műkorcsolyám van eladó nagyon jó állapotba 5000 Ft

Napocska
Kép
 


Szasztok.
Görkorit keresek 26-osatKép). és fiusat.
Havalakinek van hivjon.
06-30-595-03-36
 
 


Sziasztok!

40-es női műkorcsolyát keresek. Nem baj ha használt, csak jó állapotú legyen. Lehetőleg Bp-en.
kreskay@freestart.hu
 


Műkorcsolyát keresek 25 v. 26-os méretben Bp-n vagy Bp környékén.
fmarta@vnet.hu
 


Szinte reménytelen, azért hátha. Kiváló állapotú bőr, fűzős korcsolyát (WIFA, Botas stb.) keresek 39-es méretben.
szigetigabo@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

Van egy 31-es méretű, fehér, fűzős ROCES jégkorcsolyám megkímélt állapotban.
4500 Ft-ért szeretném eladni, ha valakit érdekel hívjon az alábbi telefonszámon, megegyezünk.
06 30 442-0122


Keresek 30-31-es jégkorit fiúnak! Hátha valaki pont kinőtt egy ilyet Kép

mélcím: kisklarus kukac freemail.hu

Köszi, ha tudtok segíteni

Klára
 
 


Eladnám két db fehér, fűzős, műanyag lányoknak való korcsolyánkat.
Az egyik Roces 32-es nagyon jó állapotban van, ára:5000.-Ft
A másik Cook 31-es, az ára 2500.-Ft
tel.:06209592440


Vennék 27-es görkorcsolyát.

gina
 


Sziasztok!
Az "örökbebabára várva beszélgessünk" topicosok nevében szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy jótékonysági koncertet, ha tudjátok, terjesszétek és gyertek el! KÖSZÖNJÜK!!!


"Muzsikával az újszülöttekért!"

Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek:

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért.
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

"A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!"


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép


Sziasztok!

22-es korit keresek. Ha tudja valaki, hogy hol lehet ilyen picit kapni, kérem írjon: sylvike@chello.hu

Köszi.
Szilvi
 
 


Sylvike,
szólj légyszi nekem is, ha találsz ilyen picit, igaz én még kisebbet, 20-ast keresnék.
dunai.melinda kukac t-online pont hu
Köszi

KépKép
KépKép
KépKép
 


próba...
 
 


Sziasztok!

Tudom/látom, hogy már nagyon régi üzikre reagálok, de nem bírom magamba tartani!

"ebben a korban még nem ajánlott a korizás, mert nem elég erős a lábuk, gyengék az izületek."

Mikor kell/érdemes elkezdeni korcsolyázni? A profi korisok 2-3 évesen kezdik, de az is tény, hogy nem kétélű korival. Amilyen korit ők a lábukra "kapnak" az 1. átlag boltban nem kapható, 2. méreg drága. Vagyis néhány korizásért ennyi pénzért nem szokás korit venni.

"22-es korit keresek
szólj légyszi nekem is, ha találsz ilyen picit, igaz én még kisebbet, 20-ast keresnék."
Ahogy a fenti hsz-ból kiolvasható van ilyen kori, de méreg drágán és nem az átlag boltban!
Amúgy 25-öst találtam a legkisebbe, amit meg is vennék a gyerekemnek.

Félre értés ne essék, de fentebb látható néhány hírdetést, amit tuti meg nem vennék, és elsőre nem is szabad. Mi az amit nem vennék meg? Pár ezer forintos bőr kori? Miért? Mert nyeklik-nyaklik benne az ember lába. Akkor inkább már a műanyag korik.

És honnan veszem a bátorságot ezeket írni? Néhány évet műkoriztam (Wifában), majd belekóstoltam a jégkorongba (Bauer) is (amit egy hónapig bírtam, mert a nők nagyon durvák. Úgy éreztem a dulakodás fontosabb volt, mint a korongozás. :o )
 
 


www.aktivsport.hu!

ketelut itt vettem most a 2 eves lanyomnak.
mar korcsolyaztunk is vele az udvarban, es tetszett neki... ennyi idosen talan mar nem gyenge a laba, ha 1 km-es gyaloglast (akar futva is utannam) megteszi... inkabb csak azzal lehet gond, hogy fogni kell a kezet, mert allandoan kicsuszik a laba a nagy igyekezetben....
gondoltam mar a bukosisakra, de amikor en jartam korizni, akkor meg ez egyaltalan nem volt divat...

en ot evesen kezdtem korizni, es mara max egy harta ugarast, es kulonfele koszorukat, meg orodogtancot tudok... ugyhogy szerintem a jeg szeretetet sikeresen tovab tudom majd adni.

ja es szerintem az allithatos muanyag jegkorik erik meg a legjobban gyerekeknek... de azok csak 25-tol vannak altalaban
pl decatlonban

remelem tudtam segiteni.

Firpi & Lilien

KépKép
 
 


napocska írta:Sziasztok

Nekem egy Kb 24-es lány műkorcsolyám van eladó nagyon jó állapotba 5000 Ft

Napocska
Kép


Engem ez érdekel,megvenném!
Hol és mikor vehetném át?
 
 


Sziasztok!
Vadonatúj lány/női korcsolyák eladók. Ár: 1300Ft.
Kérésre szívesen küldök képeket.
Írhattok priviben, vagy a ritasol@soltprint.hu-ra is.
tary
 
 


Sziasztok!

Megint vannak fehér lány/női műkorcsolyák, vadi új, dobozban!
Képet tudok küldeni.
tary
 
 


@napocska: "Sziasztok Nekem egy Kb 24-es lány műkorcsolyám van eladó nagyon jó állapotba 5000 Ft Napocska "


Szia! engem érdekelne a kori, ha megvan még. Köszi!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: