Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

SEGÍTSETEK! Babakocsit szeretnék venni a születendõ gyermekemnek... Pierre Carden típusú bõven megfelelne, de max. 30.000-ért és újat. Ha valaki tud olyan boltot, ahol van, kérem írja meg.
Köszi:
Barbara
promised@freemail.hu
Névtelen
 


Mit ertesz Pierre Carden típusú alatt?
Névtelen
 


Szia elsõ névtelen!
Én tõlük vettem a kiságyat,és nagyon ólcsón adnak mindent!
Sokkal olcsóbb a babakocsi is mint a bababoltokban!!!Kép

::Kínál dátum: 2002-06-16 18:15

emeleteságy,pelenkázós és sima kiságy,galériaágy,pierre cardin babakocsi,etetõszék autósülés,járóka,utazóágy,baldachin,pelenkázó olcsón eladó !
295 57 10
06 20 371 3335

Feladó:: varga gyuláné
E-mail:: Üzenet küldése!
URL::
Ár:: Nincs megadva
Telefon::
Megye:: Budapest
Helység::
zmariann
 

 
 

Szia Mariann!

Köszönöm az e-mailt!
Remélem, ma vagy holnap eljutunk oda, és lesz is megfelelõ, mert a férjem már teljesen kivan, hogy minden napunk a babakocsi körül forog, és ha tudná, hogyha ezen túlvagyunk, akkor jön a kiságy, a ruhák....... :-)

Barbara
Névtelen
 


Megint én....


Mariann, Neked nagon köszönöm a segítséget, de a helyben óriásit csalódtam... még drágább is volt egyik-másik babakocsi, mint a boltban... persze telefonon mást mondott, csak ezért mentünk ki, csalódás volt, és már nem tudom mit tegyek... hajlok a használt kocsi felé is, ha jó állapotban va...

MINDEN OLVASÓNAK!!!!

2 FUNKCIÓS BABAKOCSIT KERESEK!!!!

feltételek:

-2 IRÁNYBÓL TOLHATÓ
-BOLYGOSíTHATÓ KERÉK
-LÁBZSÁKKAL
-3 FOKOZATBAN DÖNTHETÕ
-és lehetõleg kék alapszínnel


Barbara
06-70-247-65-30
promised@freemail.hu
Névtelen
 


Szia Barbara!
Ne haragudj hogy kellemetlenséget okoztamKép
Amikor mi vettük ott a kiságyat,a babakocsi 18-20körül volt ami üzletben olyan 28-30.
Csak ezért ajánlottam!
De akkor próbáld meg a Mini-manót 251-3126,vagy a Brumi macit 215-1549.Itt olcsóbban szokták adni mint Mega... meg stb.
De most voltam a Bébikerben (Váci út) és pl vadi új PegPerego pliko van 39900ft,ami a Brendonban ötvenakárhány.
De az csak egy irányból tolható.
Azért nézz be a délpesti megába,annyi kocsi van hogy szerintem tuti találsz megfelelõtKép
zmariann
 


A júliusi Kismama újságban (75.old.)találtam még 2 címet,azt írja Pierre Cardin babakocsik diszkontja,19900tól (a képen) van olyan amilyet keresel.
Bergon babanagyker 306-4954(egyéni vásárlókat diszkont áron szolgálnak ki),Regi bababolt 222-8140.
Hátha...
zmariann
 


Szia!

Olyan aranyos vagy, nagyon köszönöm a segítséget, még ma felhívom õket...

Tudod, be kell vallanom valamit... nagyon meghat a segítséged, mert nem vártam valami sokat. Az elmúlt pár hónapban annyi emberben csalódtam, az állítólagos barátaimban, de most reményt öntöttél belém, hogy bízni kell... Mégegyszer köszi... Ha lesz valami eredmény, szólok!


Üdv:
Barbara
Névtelen
 


Hahó!!!

MEGVETTEM VÉGRE!!!!!

Egy új pierre cardin, kék alapon zöld és sárga kockásat vettem... most akciós volt 27.000.- helyett csak 20... :-)))
A Mini manóban vettem, nagyon tudom ajánlani mindenkinek, mert használtak is vannak nagyon jó állapotban és csak 10-15ezerért.

Köszi mindent!

Ha esetleg még abban tudnál segíteni, hogy hol találok baby légzésfigyelõ monitort, de bérlésre.. ha estleg hallottál ilyet, megköszönném.


Üdv:
barbara
Névtelen
 


Ha jól tudom a Madarász utca kórházban.
De holnap utánanézek!
 


A Madarász utcai Gyermekkórház bölcsõhalál megelõzési programja
Dr Szántó Imre vezetésével:416-3239

Próbáld meg felhívni,biztosan tud segíteni ebben!
 


Ja,és nagyon szívesen!
Én tiszta szívembõl,és örömmel segítek mindenkinek!
 


Sziasztok!
Cam Bye-bye, vagy neonato bébihordozót keresek, lehet akár használt is. Tudnátok segíteni.
Köszi anette
 
 


Kedves Anett!

Én is keresek baby compot... sajnos még a típusokról nem vagyok felvilágosulva, de a már említett Mini manóban van sokféle


Üdv:

Barbara
Névtelen
 


Sziasztok! Elsõ gyerek, elsõ babakocsi... Szeretnénk használt kocsit venni, 2-3 funkciósat. Mit gondoltok, mi az amire nagyon oda kell figyelni használt babakocsi vásárlásánál? Megpróbálok majd a kismama ujságban lévõ hirdetések után is érdeklõdni. És a használt kiságyról mit gondoltok, a szivacs tényleg deformálódik? Köszi Szilvia
 
 


Szia Szilvi!
Szerintem a fõ szempontok ugyanazok, mint az újnál, gondold végig, hol fogod használni, BKVzol vagy autóval jársz, van tároló, vagy fel kell cipelni az x. emeletre, stb. Amire használt kocsinál jobban oda kell figyelni, az a kerekek és a fék állapota. Ágy: ha szivacsmatrac van benne, érdemes kicserélni, de ez nem egy nagy tétel szerintem. Kókuszmatrac bírja a strapát.Kép Babakocsiügyben:nekem is van eladó 2 funkciósKép, amit alig használtunk, mert az okos fejemmel megvettem, majd rájöttem, hogy hegyvidékre nem igazán alkalmas. Úgyhogy most vettem egy háromkerekû járgányt, a másikat meg eladom.
Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


SZIASZTOK NEKEM IS VAN ELADÓ EGY GRACONAK MEGFELELÕ BABAKOCSIM ,amerikából hozták ,egy babahasználta 8 hónapig akit érdekel hivjon.( még egy újj szóbakerékpár, több funkciós, kék-fekete szinû bolti ár 37000ft én 30000 eladóm 8 MERT KETTÕ VAN) , aztán még nagyon sok bébi ruci, kislánynak sok ruha 74tól-110ig tel:06303101420
Névtelen
 


eladó még ugyan itt egy piere cardin babakocsi három funkciós , kitünõ állapotban tel: 06303101420
Névtelen
 


Lányok!

Családi okok miatt eladnám új, Bergon típusú, 3 funkciós babakocsimat. Nagyon szép, szürkéskék alapon macik vannak rajta, a Kismama magazinban nemrég bemutatott babakocsik között is látható pont ilyen. Bolygósítható, nagy kerekei vannak, nagyon masszív, ajándékba adok hozzá esõvédõt és kocsitáskát hozzá illõ színben. Ha ismertek valakit, aki ilyet szeretne, kérlek szóljatok a 06203656824 számon.
45 ezerért vettem, kb. 5-ször toltam át a szomszédban lakó nagyszülõkhöz, 30-ért elvihetõ. Fényképet tudok róla küldeni.

Köszi:

Dorisz
 
 


Eladó : egy pár hónapot használt , három funkciós Peg Perego babakocsi.
Iá.:50eFt
Érd.: 06-30-554-66-22 KépKép
 
 


Bocsánat , de rossz számot írtam !!! A jó :
06-30-670-79-33
 
 


Sziasztok !!
Nekem is van egy 3funkcios babakocsim.Külön a hordozót belehet kötni az autóba.Fél évet használt jó állapotban.
Ár:20000;ft
 


Sziasztok olcson használt babakocsit keresek max 20000ft ig érdekell akkinek van az kérem irjon sürgös lenne de ha tud képet is küldjön email cimem petra45@freestart.hu vagy telszámom 06706615607 elörre is köszönöm
Sipilo Petra
 


ELADÓ GO BABY babakocsi!
-a képen látható,lapra csukható és vízszintesig dönthető babakocsi!
Esővédőt-lábzsákot-pelenkázó táskát adok hozzá....
Í.á.:19.999.-
Érd.:06 20 6652103,06 30 9709154
Kép
Kép
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: